39

ספקי שירות בתחום טכנאי מזגנים

תיקון מזגנים - המדריך המלא לפתרון תקלות מזגנים נפוצות

במדריך הבא נציג סקירה מלאה של תקלות מזגנים נפוצות ודרכי הטיפול בהן

מתים מחום: מדריך עזרה ראשונה לתקלות במזגן

ארבעים מעלות צלסיוס. השמש ממיסה מהר ובטוח את האמיצים שיצאו לרחוב, ובבתים פועלים המזגנים במלוא העוצמה. ביחס ישיר לשימוש האינטנסיבי, גוברות גם תקלות מזגנים והקריאות הבהולות לטכנאי: מי יכול לשרוד שעה בלי מזגן?
מזגן לא מקרר? אם גם אתם כמעט הופכים לשלולית, קבלו מדריך מזורז לאבחון בעיות, טיפול ראשוני והזמנת טכנאי מזגנים. חובה לפני הקיץ, ראו הוזהרתם!

הקדמה פשוטה להפליא
לפני שהמחשבות נודדות אל תקלה חמורה במיזוג, בחנו את השלט שבידכם: האם הוא מכוון על הטמפרטורה הרצויה? מצב ה- MODE מתאים למזג האוויר? בעיות שנראות חמורות נובעות לפעמים מכיוון לא נכון של השלט. בדקו אותו.

רשימת תקלות מזגנים נפוצות וכיצד לטפל בהן

הצילו, המזגן לא עובד
כשהמזגן לא מראה שום אותות חיים ונורות החיווי כבויות, סימן שישנה תקלה באספקת החשמל למזגן. בדקו את תקינות השקע על ידי חיבור מכשיר חשמלי אחר והפעלתו, וכן בדקו את המפסק בלוח החשמל. ייתכן מאד שהחלפת המפסק תספיק.

קצר בכל הבית
קצר נובע לרוב מבלאי במערכת החשמלית, אך לפעמים הוא מאותת על מצוקה ועומס יתר בתפוקת החשמל: שימוש בכמה מכשירי חשמל 'כבדים' בו זמנית או מזגן המתאמץ בשל בעיה במדחס או סתימה במסנן. אם כיבוי מכשירים אחרים לא מועיל יש להיעזר בטכנאי מזגנים על מנת לברר מדוע דווקא המזגן מקצר.

מזגן לא מקרר
כמו עוד הרבה בעיות שנראות מאד משמעותיות, לפעמים טמפרטורה לא מספקת או משב חלש מידי נובעים בסך הכל מפילטרים מלוכלכים שחוסמים את יציאת האוויר. אז לפני הכל – נקו את הפילטרים. לאחר מכן בדקו שאין בריחת קור מחלונות או דלתות פתוחים. אם גם לאחר מכן המזגן עומד במריו– ייתכן שנדרש מילוי גז למזגן או שהתרמוסטט לא תקין. הזמינו טכנאי.

קור אימים
בניגוד להנ"ל – אתם קופאים כאילו סיביר פה? אולי המזגן גדול מידי לחלל או ישנה תקלה בתרמוסטט. הזמינו טכנאי שיאבחן את הבעיה או ימליץ על מזגן חילופי. יש לבחון תכנון נכון של מערכת מיזוג האוויר בבית לפני התקנה על מנת להתאים את המזגנים או מערכת המיזוג המרכזי בהתאם לגודל וחדרי הבית, המשרד או אפילו אולם האירועים.

קרח על המזגן
מזגן קפוא מרמז על פילטר סתום או סתם הפעלה רצופה מידי. ראשית, כבו את המזגן לשלושים דקות לפחות, ולאחריהן כוונו את השלט ל-24 מעלות והדליקו. מזגן עדיין קופא? נקו את הפילטרים. אם למרות זאת הבעיה ממשיכה, ייתכן שחסר גז או מידת הלחץ אינה תקינה. הזמינו טכנאי...

המזגן מקרר ושובת
אם בתחילה נראה שהכל בסדר אולם לאחר כמה דקות המזגן מפסיק לקרר ללא כל סיבה נראית לעין, צאו לבדוק את יחידת המזגן החיצונית. פנו חפצים העלולים להפריע את יציאת האוויר מהמדחס. אם הבעיה נמשכת - הזמינו טכנאי מזגנים. כנראה שישנה תקלה במדחס או ששוב חסר גז.

נזילת מים
נזילת מים מהיחידה החיצונית היא תקנית לחלוטין. הבעיה מתחילה כשמזגן מטפטף בתוך הבית, לרוב בשל ניקוז חיצוני לא תקין. כדי לוודא שצינור הניקוז פתוח החדירו לתוכו מוט או ענף ארוך, שגם ישחרר את הסתימה במידה וישנה. מקמו את הצינור בנקודה שמאפשרת זרימת מים תקינה. בנוסף - פילטרים מלוכלכים עלולים לגרום בין השאר לטפטוף מים פנימי. נקו אותם.

השלט לא עובד
לוחצים ואין קליטה? קודם כל החליפו סוללות בשלט. פשוט... ונקו את בית הסוללות מקורוזיה. אם החלפת הסוללות לא הועילה, רכשו שלט חדש – אפשר גם אוניברסאלי. המזגן עדיין לא מגיב? כנראה שהבעיה נעוצה בחיישן. קראו לטכנאי על מנת לתקן את שלט המזגן.

מזגן מרעיש
ביחידה הפנימית של המזגן, בורג רופף או גומייה משופשפת במפוח עלולים לעורר גניחות מרעישות, וטכנאי מזגנים יחליף או יהדק בקלות את החלק הבעייתי. תקלה גדולה יותר של מזגן מרעיש תחייב החלפת מנוע או מפוח ותעלה לכם ביוקר.
רעש במדחס החיצוני יכול לנבוע ממיקום לא נכון, הידוק שאינו מספק או צינורות פנימיים שקרובים מידי זה לזה, ובמקרה גרוע יותר – כנף מאוורר שבור. יש לקרוא לטכנאי מזגנים.

המזגן לא מחמם
חם לקרוא זאת בקיץ, אך בחורף מזגן שאינו מחמם הוא בעיה מטרידה בהחלט. הצעד הראשון לפתרון, כמובן! הוא ניקוי הפילטרים. ניתן גם לנתק את שקע המזגן, לחכות כמה דקות ולחבר חזרה- מעין restart לאיפוס המזגן. אפשרות נוספת היא שמשאבת החום ביחידה החיצונית תקועה, וצריך פשוט לתת לה מכה מלמעלה ולשחרר... רק אם אלו לא מועילים והמזגן ממשיך לא לחמם – הזמינו טכנאי. כנראה ישנה בעיה במערכת או ששוב חסר גז.

ריח רע וכאב ראש
בנוסף לרשימת התקלות הארוכה שהפילטרים הסתומים כיכבו בהן, הלכלוך על הפילטרים פולט גם ריח רע מהמזגן ואוויר דחוס באבק. אם עוד לא ניקיתם אותם בסעיפים הקודמים, זה הזמן.

אין ברירה: המזגן זקוק ליד מקצועית. איך בוחרים טכנאי מזגנים?

עם רכישת המזגן מוענקת אחריות תיקון מזגנים למספר שנים, ועל כל תקלה בתוך תקופה זו מומלץ לבדוק ראשית מול החברה את זכאותכם לתיקון. במידה ופגה האחריות, יש לבחור טכנאי מזגנים אמין ומומלץ: שאלו חברים, בדקו חוות דעת אמיתיות באתרי האינטרנט השונים וערכו 'סקר שוק' קטן לפני ההחלטה: השוו מחירים, זמינות ותקופת אחריות לתיקון.

משפטים שאסור להגיד לטכנאי:
בשיחת הטלפון עם טכנאי מזגנים יש לתאר את הבעיה נטו ולא להוסיף פרשנויות. לקוחות נוטים לבקש דבר ראשון שיוסיפו גז למזגן, ולמרות שלא תמיד זו הבעיה – ישנם טכנאים המנצלים את תמימות הלקוח ונותנים את השירות שגובה מחיר יקר ומיותר! פעמים רבות המורכבות בתיקון המזגן עומדת ביחס הפוך להנחה המוקדמת של הלקוח: דווקא תקלות מזגנים שנראות פשוטות הן סבוכות ויקרות, ואילו תקלות שעוררו בהלה גדולה מתגלות כמזעריות. הניחו לטכנאי המזגנים לאבחן את התקלה בכוחות עצמו.

נקודות שחייבים לבדוק לפני תיקון מזגנים:
אחרי האבחון המקצועי (בתקווה שהוא אכן כזה), שאלו את הטכנאי האם ישנם כמה אלטרנטיבות לתיקון התקלה, ובחנו את המחירים והתועלתיות שבכל אחת מהן. בקשו הצעת מחיר מפורטת ובמידה העלות גבוהה מאד – שקלו ברצינות רכישת מזגן חדש. ייתכן שזוהי אופציית 'התיקון' המשתלמת ביותר.

אחרי העבודה – חשבונית
הטכנאי סיים את עבודתו? חכו עוד כמה רגעים לפני הפרידה, ובקשו חשבונית המפרטת את הטיפולים שבוצעו וחלקי החילוף שהותקנו. בתקלות הבאות, אם תהיינה, פירוט כזה עשוי להיות משמעותי.

39

ספקי שירות בתחום טכנאי מזגנים

מצא בעל מקצוע

טכנאי מזגנים מומלצים תל אביב

TOP ELECTRIC
TOP ELECTRIC

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

הגעתי לרותם דרך
חיפוש באינטרנט של בעל מקצוע שיוכל לתקן לי את המקרר שהפסיק לקרר. שוחחתי עם רותם והוא היה כל כך סימפטי, סבלני ואמיתי. הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו והחלטתי לקחת אותו מכל בעלי המקצוע ששוחחתי איתם.

רפאל מזגנים
רפאל מזגנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

רפי חמד של
בחור! בדקתי מחירים לגבי תיקון מזגן שלא עבד והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה וגם קיבלתי עליו המלצה חמה מחבר שלי אז הזמנתי אותו. רפי הגיע אלי ומיד ניגש לבדוק את המזגן ואחרי זה החליף את הכרטיס והוא חזר לעבוד תוך זמן קצר!

רוניקור
"רוניקור"

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 29

חוות דעת

הזמנתי את שירותי
הטכנאות של רוני שמחי "רוניקור" אין ספור פעמים ומהפעם הראשונה שעבד אצלי, אני פונה רק אליו בכל הקשור לתיקון מזגנים - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי.

שמש מערכות חימום וקירור
שמש מערכות חימום וקירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

אחלה שירות! באמת
שאין בעלי מקצוע כמו מיכאל! הוא מקצועי ויודע את העבודה על בוריה!

אא מזגנים
א.א מזגנים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 21

חוות דעת

אורן מ"א.א מזגנים"
פשוט 10! הוא אחלה בחור ומבצע עבודה מצויינת! מומלץ ללא ספק!

פסגת הקירור
פסגת הקירור

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 14

חוות דעת

נועם ועידן מחברת
"פסגת הקירור" פשוט מצטיינים! הם ביצעו עבורי עבודה טובה ומקצועית ואני ממליצה עליהם מכל הלב! קראתי להם לצורך תיקון מזגן שהפסיק לעבוד כמו שצריך, הם עמדו בזמנים, בדקו את המזגן באופן יסודי ותוך זמן קצר עלו על מקור התקלה.

שילת מיזוג אוויר
שילת מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 14

חוות דעת

כפיר בעל חברת
"שילת מיזוג אויר" הוא בעל מקצוע מהשורה הראשונה ובין המקצוענים שהכרתי. הוא ביצע עבורי התקנת 2 מזגנים של 2 כ"ס כל אחד ואני מרוצה מאוד.

יקיר אחזקות
יקיר אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

יקיר בעל מקצוע
יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!

כפיר שירות תיקונים
כפיר שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

כפיר שירות תיקונים,
היה אצלי היום לתיקון מקרר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי, אמין ובמחיר הוגן - מומלץ! התקשרתי לכפיר שירות תיקונים דרך האתר שלכם, בגלל פעילות מקרר לא תקינה.

יוסי מיזוג אויר וחשמל
יוסי מיזוג אויר וחשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

הייתה לי בעיה
עם המזגן שהוציא אויר אך לא קירר, לכן הזמנתי את יוסי דרך המלצה של חברה כדי שיוכל לפתור את התקלה. יוסי פירק את המזגן והוסיף גז אחרי שהוא ראה שיש בריחה שלו ואחרי כן המזגן עבד בצורה תקינה!

זברה שירותי קירור ומיזוג
זברה שירותי קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

רציתי להמליץ לטובה
על עזרא הטכנאי "זברה שירותי קירור ומיזוג". העזרה שעזרא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל עזרא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת באתר.

ברק שירות תיקונים  15 הנחה
ברק שירות תיקונים - 15% הנחה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
מהשירות שלו מכל הבחינות, גם ההסבר של התקלה, ברק היה סבלני, הסביר כל דבר. לא טכנאי רגיל שמתקן והולך.

מרכז המזגנים שירות תיקונים בלבד
מרכז המזגנים- שירות תיקונים בלבד

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 17

חוות דעת

נתי אחלה בנאדם!
מבצע עבודה חבל על הזמן ואני ממליץ עליו לכולם! פניתי אליו לצורך תיקון מזגן וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע רציני ומבין עניין, הוא היה זמין להגיע בהקדם וקבענו שעה.

אלירן מיזוג אוויר
אלירן מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 11

חוות דעת

אלירן קסם של
בחור, מעבר למקצועיות פגשתי אישיות מדהימה ואני שמח להמליץ עליו. הוא ביצע עבורי התקנת מזגן בדירתי, הגיע בשעה שקבענו, התקין את יחידת המזגן וחיבר את כל הצינורות, לאחר מכן התקין את המזגן בדירה, נתן הסבר על תפעולו, פינה אחריו את כל הלכלוך שהצטבר מההתקנה וגבה מחיר הכי הוגן שיש.

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

מזגנים אלחנן
מזגנים אלחנן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 32

חוות דעת

חברת המיזוג של
אלחנן היא חברה מקצועית בחסד עליון! אלחנן התקין לנו את כל המזגנים במוסד, ההתקנות שלו אסתטיות וחכמות - ממליץ בחום! מדובר בהתקנות של 18 מזגנים עיליים ומכיוון שלא היה לי מישהו ספציפי לפנות אליו עשיתי בירורים לגבי מחירים וחברות מיזוג מומלצות.

בר קירור ומיזוג
בר קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

במקצועי אני קבלן
ולכן אני יודע שבמיוחד בתחום המיזוג חשוב מאוד מקצועיות ואמינות ולכן רק בהמלצת חבר פניתי לטכנאי שלא הכרתי לפני כן. התקשרתי לשגיב מחברת "בר קירור ומיזוג" וכבר באותו יום (יום שישי) הוא הגיע יחד עם בחור נוסף עם כל הציוד והכלים על מנת לבצע את התיקון.

אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר
אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 54

חוות דעת

כאשר אני ובעלי
הבחנו שהמאוור שברשותינו מסוג haier, אינו פועל כראוי ידענו למי אנו צריכים לפנות. את עידן אנו מכירים כבר תקופה ארוכה, ובכל פעם בה אנו נתקלים בבעיה זו או אחרת באחד ממכשירי החשמל אני ובעלי יודע כי איש השירות שלנו הוא עידן "מעידן הזהב".

קירור המאה
קירור המאה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 50

חוות דעת

ברוך נשמה טובה
ובעל מקצוע ברמה גבוהה! אני קבלן ובמקצוע כבר הרבה שנים, ורציתי להמליץ על הבחור המיוחד הזה. ברוך עובד איתי על פרויקטים עירוניים של מיזוג מוסדות ציבוריים שכוללת התקנה של מערכות מיזוג מרכזיים ומיני מרכזיים כולל תעלות ופתחי אוויר.

טוני סופר קור
טוני סופר קור

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 43

חוות דעת

הגענו לטוני סופר
קור אחרי שהבסיס החיצוני של המזגן אצלנו היה מרעיש בצורה שהלכה ונעשתה מטרידה יותר ויותר, מדובר בבסיס של מזגן התלוי מחוץ לדירה הנמצאת בקומה חמש עשרה והגישה אליו לא קלה וגם מסוכנת.

מיזוג נטו באר שבע
מיזוג נטו באר שבע

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 40

חוות דעת

בני "מיזוג נטו
באר שבע" איש מקצוע ישר והגון - אין הרבה אנשי מקצוע וטכנאים כאלה אמינים בתחום! אני מכיר את בני כבר המון שנים, ואני יכול להגיד שלא נתקלים בכזה בן אדם ואיש מקצוע כל יום ולכן אני עובד רק מולו בכל מה שקשור לתחום מיזוג האוויר.

העמק קירור ומיזוג
העמק קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אנו בעלי קייטרינג
המשרת את כל הסביבה. מטבע הדברים יש לנו בעסק לא מעט מקררים ומקפיאים ואנו זקוקים לבעל מקצוע שאנו יכולים לעבוד איתו בצורה שוטפת ולסמוך עליו בכל דבר.

דמרי משה שירותי קירור
דמרי משה שירותי קירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

אני לא זוכר
איך הגעתי למשה אבל אני זוכר ששמעתי עליו שהוא אמין, עומד בזמנים ועובד טוב אז החלטתי להשתמש בשירותיו. משה סיפק לי ארבעה מזגנים של טורנדו ושני מזגנים של תדיראן 2בסדרי גודל של מזגן 1 ורבע כ"ס, 3 מזגנים של 1 כ"ס ומזגן אחד גדול של 4 כ"ס.

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

יהודה מיזוג אוויר
יהודה מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

מומלץ!! אחד מהטכנאי
מזגנים היותר זולים שיצא לי להיתקל בהם... פניתי אליו לצורך מילוי של גז בשני מזגנים מסוג אלקטרה שיש אצלי בדירה.

הראל חשמל ומיזוג
הראל חשמל ומיזוג

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

תומקור שירותי מיזוג
תומקור שירותי מיזוג

לפרטי העסק

8.8

voice-icon 3

חוות דעת

על אריק מחברת
"תומקור שירותי מיזוג" אני ממליץ מכל הלב! לאורך השנים הוא ביצע עבורי גם התקנות וגם תיקונים ובכל פעם ללא יוצא מן-הכלל אני מרוצה! מדובר בבחור חביב ומקסים, מקצועי ויעיל שמבצע עבודה נהדרת.

שירות ולרי
שירות ולרי

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

מיזוג מהיר
מיזוג מהיר

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 7

חוות דעת

שירות מקצועי ביותר,
מחיר טוב - ממליצה בחום! הייתה לנו בעיה עם מזגנים שהפסיקו לעבוד. שוחחתי עם אוריאל בטלפון, הוא היה היחיד שהיה נשמע אמין והזמנתי אותו שיגיע לראות במה מדובר.

עמית דור
עמית דור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

עברתי לבית חדש
ודודו והצוות שלו התקינו עבורי את המזגן והם היו מאוד מקצועיים ומיומנים, את דודו אני מכירה כבר 14 שנים כי הוא אחראי באופן קבוע על תפעול המזגנים במקום העבודה שלי.

טכנאי שירות יאיר בראון
טכנאי שירות יאיר בראון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 23

חוות דעת

יאיר בראון טכנאי
מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה.

רוי קור
רוי קור

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 21

חוות דעת

היה בסדר גמור,
מבחינות זמינות - הגיע בזמן - עם כל זה שהוא היה קצת לחוץ ועמוס בקריאות שירות - מצא זמן להתפנות גם לקריאה שלי, ולהגיע אליי. מבחינת ההתנהלות הכללית - ישר ניגש לעבודה, עלה על הגג, בדק את המנוע, איתר בעיה בקבל והחליף אותו לחדש.

ראשון המזגנים
ראשון המזגנים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

את רוני מראשון
המזגנים, אני כבר מכיר המון המון שנים. האמת שאני לא ממש זוכר איך הגעתי אליו, ודרך מי, אבל מה שכן אני יכול להגיד עליו זה שהוא אחד מהאנשים המקצועיים בתחום שיצא לי לפגוש (ואני בשקט יכול לאמר, שאני מכיר המוני בעלי מקצוע...

יהודה מערכות VRF
יהודה מערכות VRF

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 10

חוות דעת

רכשנו את המזגן
דרך טרקלין חשמל שם המליצו לנו על יהודה מערכות מיזוג להתקנה. לקחנו אותו כי תיארנו לעצמנו שאם הם עובדים איתו וממליצים עליו הוא כנראה באמת טוב בתחומו. יהודה הגיע אלינו הביתה, הסתכל, בדק ונתן לנו הצעת מחיר סבירה למדי.

מיטב המיזוג שירות תיקונים
מיטב המיזוג שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 10

חוות דעת

מרוצה ממנו מאוד,
משה "מיטב המיזוג" בא בשעות אפילו מאוחרות בלילה, השירות שלו מאוד מקצועי וההתרשמות שלי ממנו חיובית ביותר - ממליץ בחום!

יורי מזגנים ומקררים
יורי מזגנים ומקררים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

יורי ביצע אצלי
התקנת שני מיני מרכזי במחירים טובים והתקנה מקצועית ביותר. מ ו מ ל ץ מ א ד!

לעיתים תקלה במזגן נובעת פשוט מפילטרים מלוכלכים שחוסמים את יציאת האוויר ולכן קודם כל יש לנקות את הפילטרים

מזגן קפוא יכול להעיד על תקלות שונות -פילטר סתום, הפעלה רצופה מדי, חוסר גז ועוד..

שלט לא עובד? ננסה להחליף סוללות ובמידה ולא עובד נקרא לטכנאי לבדוק אם הבעיה נעוצה בחיישן

טכנאי מזגנים מקצועי ישתף אתם בתקלות שמצא ובאלטרנטיבות התיקון האפשריות השונות ובסיום העבודה ימסור לידיכם חשבונית מפורטת

כתבות ומאמרים

הכל על שלטים למזגן

הכל על שלטים למזגן

האם נתקלתם בשלט מזגן שלא מגיב? בואו לראות איך אפשר לתפעל אותו ולא רק להחליף בטריות

קרא עוד
השוואת מוקדי שירות הלקוחות ודרכי יצירת הקשר עם חברות המזגנים המובילות

השוואת מוקדי שירות הלקוחות ודרכי יצירת הקשר עם חברות המזגנים המובילות

בדקנו עבורכם את מוקדי השירות הטלפוניים ואת אפשרויות יצירת הקשר עם חברות המיזוג הגדולות

קרא עוד
ריח רע ממזגן, שיטות ביתיות לניקוי מזגן

ריח רע ממזגן, שיטות ביתיות לניקוי מזגן

במאמר הבא יוצגו שיטות ביתיות לניקוי מזגן ומניעת ריחות רעים מהמזגן

קרא עוד
מזגן קופא, כיצד נטפל במקרים שנוצר קרח על המזגן

מזגן קופא, כיצד נטפל במקרים שנוצר קרח על המזגן

במאמר הבא יוסברו הסיבות להיווצרות קרח על המזגן וכיצד נבדוק מה הגורם לתקלה במזגן

קרא עוד
ניקוז מזגן, כיצד לטפל במקרה של מזגן מטפטף

ניקוז מזגן, כיצד לטפל במקרה של מזגן מטפטף

במאמר הבא יוסבר שלב אחר שלב כיצד לטפל בבעיות הגורמות למצב של מזגן מטפטף

קרא עוד
מזגן לא מחמם, כיצד נדאג למזגן לחמם היטב

מזגן לא מחמם, כיצד נדאג למזגן לחמם היטב

מאמר יוסברו הפעולות שיש לנקוט על מנת לדאוג שהמזגן יחמם היטב

קרא עוד
מזגן לא נדלק, תיקון שלט למזגן

מזגן לא נדלק, תיקון שלט למזגן

במאמר יפורט כיצד לבדוק את תקינות השלט והמזגן במקרה והמזגן לא נדלק

קרא עוד
מזגן מקצר, כיצד נתמודד עם מזגן שמקפיץ את החשמל

מזגן מקצר, כיצד נתמודד עם מזגן שמקפיץ את החשמל

במאמר יוצגו הסיבות למזגן מקצר וכיצד נבדוק מדוע החשמל מתנתק

קרא עוד