רוי קור

9.2
אייל גבעולי
טכנאי מזגנים
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: נחל גאתון 4, כפר יונה

  98%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  77%

מחיר הוגן

21 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2012

לאחר ניסון לקבוע עם מספר טכנאי מזגן (שחלקם עד היום אני מחכה לטלפון מהם), הגעתי לאייל דרך האתר בעקבות ההמלצות הרבות והטובות שכתובות עליו.
המזגן המיני מרכזי 3.5 כ"ס, טיפטף ללא הרף על הפרקט ביום חמישי בערב. למרות השעה, אייל חזר אליי מיד לפאלפון והגיע כעבור זמן קצר יחסית. הוא ניגש למזגן והבין את מקור הטיפטוף והסביר לי שבגלל שהרבה מאוד זמן לא ניקינו את הפילטרים ולכן הליכלוך עבר למזגן ויצר סתימה בצינור ניקוז. הוא ניקה את הפילטרים, המזגן, פתח את הסתימה וניקה את צינור הניקוז והתקין סיפון במזגן. אחרי זמן קצר פתר לנו את הבעיה והטפטוף פסק. אייל דאג להסביר לבעלי בדיוק מה הוא עשה וציין שעד שכל המים יצאו יקח מעט זמן ורק אחר כך הטפטוף יפסק הוא ווידא שהכל מובן לנו וציין שאם תהיה עוד בעיה שנפנה אליו מאחר והוא מעניק "אבא ואמא" לכל טיפול שלו. אייל השאיר את סביבת העבודה סבירה מבחינת סדר וניקיון. הוא היה חביב ומקצועי, כשהוא הגיע הוא ציין את העלות, המחיר היה סביר יחסית לשעה המאוחרת ולהתראה הקצרה והוא עמד בו. קיבלנו חשבונית ואנחנו מאוד מרוצים.
ממליצה בחום על אייל- בחור אמין ומקצועי!

בת מהרצליה

, ספטמבר 2012

בשעות הבוקר קיבלתי טלפון מדייר באחת הדירות שאני משכיר בטענה שהמזגן המיני מרכזי, 3.5 כ"ס בדירה לא עובד. חיפשתי טכנאים ודיברתי עם מס'' כאלה כשאף אחד לא היה זמין להגיע באותו היום חוץ מאייל שתוך 40 דק'' כבר התייצב אצלי.
אייל החל בבדיקה ואיתר חוטים שנשרפו וקבל לא תקין. הוא ביצע את ההחלפה ואחרי 40 דק'' בערך הפעיל את המזגן ובדק יחד איתי שהוא תקין, מקרר ולא מקצר. אייל השאיר אחריו נקי ומסודר, למרות שגם בזמן העבודה הוא לא עשה בלאגן או לכלוך. הוא אמר לי את מחיר התיקון שהיה מאוד סביר ונתן לי חשבונית ואחריות בעל פה שאם תהיה בעיה הוא יתן מענה.
מעבר לזה הוא אחלה בחור, סימפטי ונתן שירות עשר מתוך עשר. הוא בהחלט איש המזגנים שלי לכל בעיה ואני ממליץ לכל מי שמחפש טכנאי אמין ומקצועי.

איגי מנתניה

, אוגוסט 2012

הגעתי לאייל דרך האתר, יש לי שני מזגנים של אקלטרה אחד מפוצל, מיני מרכזי 5 כ"ס והשני עילי 1 כ"ס שלא כל כך קיררו ותיארתי לעצמי שזה מחסור בגז. שלחתי למס'' טכנאים מהאתר הודעת סמס ואייל היה הראשון שחזר אליי ולכן סגרתי איתו.
אייל הגיע בזמן ועלה לגג ליחידה החיצונית שם הוא בדק וראה שהבעיה באמת בגז, הוא מילא את הגז ואז חזר לדירה ובדק יחד איתי שהמזגנים חזרו לקרר כמו שצריך.
אחרי פחות משעה הוא סיים, הכל היה בסדר ומאחר וזה בחוץ אין צורך לסדר או לנקות. השירות היה מצויין הוא מאוד נחמד ומכבד את הלקוח. עלות הגז הייתה סבירה מאוד וקיבלתי חשבונית ואחריות לשלושה חודשים.

דניס מכפר יונה

, אוגוסט 2011

התקשרתי ל"רוי קור" אחרי המלצות שראיתי עליו באתר.
הסברתי לו שהמזגן לא מוציא קור ואני חושב שנגמר הגז. הייתי כבר במלוא הנכונות להזמינו - שאלתי אותו מתי הוא פנוי, אבל הוא ביקש ממני לפני שאני קורא לו, לבדוק קודם כל את הפילטרים של המזגן. רוי קור שאל אותי, מתי לאחרונה ניקיתי את הפילטרים, ושלדעתו זאת הבעיה (הוא אמר שאין טעם שסתם אבזבז את כספי אם הפילטרים סתומים, ושלנקות אותם גם אני בעצמי יכול). רוי נתן לי הדרכה קצרה (אחרי שאמרתי לו איזה דגם מזגן ברשותי), איך לפרק את הפילטרים ואיך לנקותם. עשיתי מה שאמר, ולאחר כל זאת - המזגן חזר לקרר "כמו חדש". התקשרתי שוב לרוי קור להגיד לו המון תודה ושהבעיה נפתרה :-)
כל הכבוד לרוי קור על האמינות והשירות. הוא חסך לי הרבה מאד כסף - של ביקור ושל מילוי גז. הוא ראוי בכבוד לכל המלצה והמלצה שכתובה עליו באתר! יופי!!

בתודה מראש,
אורי

, יולי 2011

שלום לכולם,
את ההמלצה הזאת אני רושם בשם ההורים שלי - אנשים מבוגרים שהזמינו לפני שבוע את חברת המזגנים "רוי קור" של אייל.
ההורים שלי הצטרכו התקנה של מזגן קטן עילי תוצרת חברת אלקטרה. את המזגן הם רכשו בעצמם דרך חנות חשמל. מאחר והם לא רצו להשתמש בשירותי ההתקנה של החנות (מסיבה של מחירים יקרים שדרשו מהם) - ביקשו ממני לחפש להם טכנאי אחר, ואני פניתי לחברת "רוי קור".
את הטלפון של אייל מ"רוי קור" קיבלתי על סמך המלצה. אייל ניאות להגיע תוך יום ועשה עבודה ממש יפה וטובה. המזגן הותקן בתוך חדר ילדים. המתקינים היו אדיבים ומשכילים. גם ההורים שלי וגם אני (שהייתי נוכח איתם במהלך ההתקנה) - הרגשנו ש"בחרנו טוב". המתקינים ענו לנו על כל שאלה ששאלנו אותם. היו אפילו דברים שהסבירו לנו (על ההתקנה ועל המזגן) מבלי שנצטרך לשאול. ההתקנה נעשה בצורה יעילה אך זריזה! חשוב מהכל - המחירים היו ממש ממש טובים. מה ששילמנו היה בסה"כ 500 שקלים - אייל והצוות שלו היו נחמדים וגילו גמישות כי ההורים שלי הם אנשים מבוגרים... (לשם השוואה - חברות מזגנים אחרות וגם בחנות למוצרי חשמל ביקשו מהם 700 שקלים).
אני מאד מודה לחברת "רוי קור". הבטחתי להם שאזמין אותם שוב, וגם אמליץ עליהם לעוד הרבה אנשים אחרים.

בברכה,
שבתאי

, יוני 2011

שלום לכולם,
רציתי להמליץ בחום על אייל מרוי קור. הגעתי אליו פעם ראשונה, מבלי להכיר אותו ובסה"כ דרך האתר. אייל התגלה כטכנאי מקצועי ואמין. אייל נתן לי שירות יסודי ומכל הלב (תוך דרישת מחיר זעום על כל הטירחה) - באמת שלא נתקלתי בכזה שירות טוב מאנשי מקצוע בחיים, וגם בכלל מכל מיני אנשים אחרים.
הייתה לי בעיה במזגן, שהוא לא היה מקרר בצורה טובה את הבית, בין היתר לאחר כמה דקות של הפעלה רצופה הוא פתאום היה נכבה. אייל הגיע וניסה למצוא את הגורמים לבעיה. לאחר שבדק את הבעיה מכל מיני כיוונים (כמו בדיקה של לחץ גז, תרמוסטט וכדו'), הוא החליט שיש לעשות ניקוי יסודי למזגן (ולכן פתח אותו וניקה), בנוסף גם שיחרר איזה חסימה שמסתבר שהייתה בו, וגם מילא תוספת של גז - על הכל שילמתי לו 350 ש"ח.
אייל אמר לי שהוא מקווה שהכל בסדר, אבל במידה והבעיה תימשך, צריך לשקול החלפה של לוח פיקוד. הוא אמר לי להיות עם היד על הדופק, להמשיך ולעקוב אחר המזגן, ובמידה והבעיה תחזור, שאקרא לו שוב.
אחרי מספר ימים, ראיתי ששוב יש בעיה, והמזגן עדיין לא מקרר. התקשרתי לאייל, והוא הגיע שוב לביקור נוסף. אייל הגיע עם לוח פיקוד חדש, אבל אמר שלפני שהוא מתקין את הלוח הוא רוצה לבדוק פעם נוספת, כדי לא סתם להחליף חלק שאולי בכלל לא צריך (וגם להכניס אותי להוצאות שמייקרות את כל העניין). אייל מצא שלא צריך להחליף לוח פיקוד. מסתבר שהמזגן עובד בצורה תקינה, ושהוא רק מדי פעם נכנס לפעולה של השהיה (וזה מה שמפסיק את פעולתו). על הביקור הזה אייל, למרות שהגיע - לא לקח ממני אגורה!
אהבתי את זה שאייל לא ויתר, ובעיקר את העובדה שאייל לא ניצל את תמימותי כאדם פשוט שלא "מבין מזגנים". טכנאי אחר כבר בטוח היה מחליף לי לוח פיקוד מבלי להניד עף-עף, ומכניס אותי להוצאות של לפחות כמה מאות שקלים...
ברור לי שאם בעתיד אצטרך טכנאי מזגנים, אקרא אך ורק לאייל!

המון תודה,
גיא מתל-אביב

, מאי 2011

יוצא לי להזמין הרבה מאד בעלי מקצוע, אם זה לכל מיני תיקונים ולעבודות שונות... אייל מ"רוי קור" הוא ללא צל של ספק אחד מהטכנאים האמינים והמקצועיים ביותר שיצא ושיוצא לי לפגוש.
האמת, שאני לא זוכר איך הגעתי לאייל - נראה לי בהמלצה של חבר, שהפנה אותי אל אייל לפני שנים רבות... מאז אייל הספיק להתקין לי שלוש מערכות מיזוג (אחת מיני מרכזית ושני מזגנים עיליים בודדים). מעבר לכך, אני גם נוהג להזמינו לכל מיני טיפולים ותיקונים שוטפים של המזגנים כמו מילוי של גז וכיו"ב.
למה אני כל-כך מרוצה ממנו? אני חושב שהסוד של אייל זה האמינות שהוא משדר ללקוח ובכלל כל צורת ההתנהלות. הוא מגיע מהר ובזמן, תמיד נותן שירות מהיר וטוב. הוא יודע למצוא פתרונות יצירתיים לכל מיני בעיות (כך שלא יצטרכו לעלות יותר מדי כסף), גם כשהזמנו אצלו מזגנים בעבר ביחד עם שירותי התקנה - הוא נתן לנו דילים שהם בהרבה יותר טובים מכל מיני חנויות!
בקיצור - אני נאמן אך ורק לו, ולגולשי האתר, אני ממליץ בחום לנסות אותו - באחריות.

בתודה,
יוסי

, מאי 2011

קבעתי עם אייל מ"רוי קור" לתיקון של מזגן עילי (תוצרת אלקטרה) אצלי בדירה. למעט אי עמידה כל-כך בלוחות זמנים, שנבעו מחוסר גמישות שלי ושלו - אני יכול להגיד שהשירות שניתן לי היה בסדר גמור, כך גם המחירים שאייל לקח, רמת התיקון ורמת העבודה.
פניתי לאייל ביום שישי בבוקר, לאחר שאותו שבוע הבחנתי שהמזגן שנמצא בבעלותי הפסיק לעבוד כשורה (המזגן אמנם הוציא זרם אוויר, אך לא קירר ולא חימם בצורה אידיאלית). אייל הבטיח שיגיע אותו יום שישי בשעות הצהריים. בשעה 14:00, צלצל והודיע שהוא טיפה מתאחר, ויאלץ לדחות את מועד ההגעה לשעה 18:00. דחיתי את ההצעה שלו מפאת טעמים של כניסת שבת, ולכן קבענו שנהיה שוב בקשר ביום ראשון כדי לתאם ביננו מועד ביקור חדש.
ביום ראשון צלצתי אליו, והוא התחייב לי שאותו יום הוא באמת יגיע - אבל זה יהיה יותר לכיוון של לקראת שעות הערב. בשעה 19:00 לערך, אייל אכן בא.
במזגן, הוא איבחן בעיה של קבל שנשרף. הוא ניגש ליחידת המדחס שנמצאת אצלנו מחוץ לדירה במסתור הכביסה, פירק והתקין את מה שצריך, והמזגן חזר לעבוד כשורה. על התיקון אייל לקח לי מחיר נורמאלי. מבדיקות שעשיתי עם טכנאי מזגנים נוספים והן דרך האתר - הוא לא יצא יותר יקר או משהו כזה... ממש באותו הרף פחות או יותר עם כל השאר (300 ש"ח עבור חלפים ועבודה).
בנוסף אייל גם השאיר אחריו כרטיס ביקור, וכמובן חשבונית מס קבלה. כשיצא מפתח ביתי שוב התנצל על חוסר תיאום הזמנים שנוצר בין שנינו, ואמר שאם אצטרך, שלא אהסס לפנות אליו לכל בעיה.

, מרץ 2011

הניסיון שלי עם "רוי קור" רק הוכיח לי את העובדה שיש טכנאים ויש טכנאים... יש טכנאים שהם חאפרים, בלתי מקצועיים ושקרנים ולעומתם יש טכנאים שהם אמינים, דוברי אמת והגונים. אייל מ"רוי קור" - משתייך לקבוצה השנייה!
בבעלותי מזגן עילי תוצרת תדיראן, שבאחד הימים פשוט הפסיק לעבוד. טכנאי ראשון שהזמנתי לביתי (ועוד הומלץ לי עליו...) פסק שהלך למזגן המדחס ושמדובר בתיקון של כמה מאות שקלים (קרוב לאלף שקל עבור התיקון). רציתי חוות דעת נוספת, והחלטתי להמשיך בחיפושים - כך הגעתי לחברת רוי קור שנמצאת אצלכם באתר, והזמנתי משם את אייל הטכנאי.
אייל היה מאד סימפטי כלפיי - גם ביחס וגם בשירות. כשאייל פתח את המזגן הוא מצא שלא דובים ולא יער... אפילו הוא קצת צחק על האבחנה שנתן לי הטכנאי הקודם. המדחס עבד בסדר לחלוטין ובצורה תקינה (אייל אפילו הראה לי). בסה"כ היה מדובר בחלק פנימי אחר שהתקלקל בתוך המזגן ולא עבד, ואייל פשוט החליף לי אותו.
מיותר לציין שהתיקון שעשה אייל מבחינת המחיר - היה הרבה הרבה יותר זול ממה שקבע הטכנאי הקודם - לאייל שילמתי רק 500 שקלים לעומת אלף שביקש הטכנאי לפניו. בנוסף אייל נתן לי גם תעודת אחריות על החלק והתחיבות על ביצוע התיקון. בקיצור - בעל מקצוע מעולה, מעולה מ-ע-ו-ל-ה. מאד מרוצה שבחרתי בו, ואני מתכוון להמליץ עליו עוד המון!

בתודה,
אריק מהוד-השרון

, מרץ 2011

אייל מ"רוי קור" היה טכנאי מאד שירותי ואדיב! אייל, אמנם, לא השכיל לטפל בבעית המזגן שקרתה לי בשלמותה - אבל יאמר לזכותו שעשה את המירב והמקסימום, וגם השתדל מאד שלא להכניס אותי להוצאות כספיות מיותרות.
יש לי מזגן רצפתי מאד ישן (תוצרת אמקור) בדירה תל-אביבית שאני שוכר. המזגן היה עובד לסירוגין (פעם כן ופעם לא...) עד שהגיע יום אחד למצב של השבתה טוטאלית. קראתי לאייל שהצליח לפתור לי באופן חלקי את הבעיה ע"י מילוי תוספת של גז + סידור מחדש שעשה לכמה חוטי חשמל פנימיים.
אייל הסביר לי שהבעיה האמיתית של המזגן היא כנראה בתרמוסטט, אבל כיוון שמדובר במכשיר שהוא מאד ישן, כנראה שאין בכלל בנמצא חלקי חילוף לדגם הזה. אייל ניסה לעזור לי עד כמה שהיה יכול, אבל עדיין המליץ לי בחום פשוט לוותר, ולשקול לקנות חדש.
המזגן כעת עובד באופן חלקי ודי בסדר... קצת יותר טוב מאיך שעבד מקודם. על הביקור והמילוי של הגז - אייל לקח ממני מחיר סמלי (המחיר שהוא גם מפרסם באתר). מה שאני יכול להגיד לזכותו של אייל - זה שוב, עובדת היותו מאד ישר וכן איתי בדיאגנוזה שנתן, וגם עצם העובדה שהגיע לטפל בבעיה ששהייתה לי בהתראת זמן יחסית קצרה - שתי התכונות האלו, הופכות אותו מבחינתי לטכנאי מקצועי, ולפיכל אני ממליץ עליו ביותר.

בברכה,
ניר מתל-אביב

, נובמבר 2010

היום בבוקר שלחתי ל"רוי קור" SMS דרך האתר. ציפיתי שיקח לו הרבה זמן לחזור, אבל הוא כבר חזר אליי אחרי פחות מעשר דקות. בצהריים הוא כבר הגיע אליי הבייתה גם לתקן.
נתן שירות פשוט תענוג!! תיקן לי דליפה של גז במזגן - גם איתר את החור וסתם, גם מילא עוד גז לפי הצורך, וגם לקח יוזמה ואפילו ניקה לי את הפילטרים של המזגן.
היה ועבד אצלי בבית קצת פחות משעה אבל נתן יחס ושירות מכל הלב. פשוט כייף לראות סוף כל סוף בעל מקצוע כזה אחראי ודייקן, שגם חוזר אליי מהר, וגם מגיע בזמן ובשעה שאני קובעת איתו!
אני מתכוונת להשתמש בשירותיו עוד הרבה מאד :)

סופי חדד

, נובמבר 2010

לאייל (רוי-קור) היקר,
תודה על שירות נפלא ועבודה מקצועית. מזגן ישן בן כמעט 13 שנה, שהרקיב והיה כבר במצב של שביקת חיים טוטאלית (הייתי בטוח שאני אוטוטו הולך להחליף אותו ולהתקין במקומו חדש...) - לקחת על עצמך כפרויקט והשבת למעני לחיים. עשית גם לכבודי מאמץ מיוחד, והגעת עד לביתי שבחדרה (למרות שאתה בכלל מתל-אביב).
הגעתי אלייך ממש במקרה, דרך האתר שבו אתה מפרסם, לא היה לי מושג לגבי טיב עבודתך וכמה אתה אמין... הרשמת אותי לחלוטין במסירות ובמקצועיות שלך - עשית באמת עבודה נפלאה והכי חשוב, לא הרמת ידיים, במצב שטכנאים אחרים, אני מאמין, היו מזמן כבר מתייאשים...
כל הכבוד, ורוב תודות לך -
קובי מחדרה.

, נובמבר 2010

את אייל מ"רוי קור" הכרתי תוך כדי שביצע התקנה של מערכת מיזוג אצל חבר. החבר היה מאד מרוצה, אני ואייל התחברנו (בדיעבד גם הסתבר לי שאנחנו גרים בשכנות זה לזה - בת"א), לקחתי ממנו את הכרטיס ביקור, והבטחתי לו שאם תהיה לי בעיה ואזדקק לשירותיו - הוא הראשון שאפנה אליו.
לא עבר זמן רב, והתעוררה אצלי בעיה של דליפת גז במזגן (הסקתי זאת מכך, שהמזגן לא קירר היטב - למרות שטכנאי אחר מילא לי בו גז פעמיים). קראתי לאייל, הוא הגיע, מצא את הדליפה, תיקן את הצינור המחורר, ופתר לי את הבעיה - ואפילו לא בעלות גבוהה.
פעם נוספת קראתי לו, כשהייתה לי בעיה בתוף של המכונת כביסה (התוף הרעיש, ועשה כל מיני רעשים מוזרים). אייל הגיע, בדק ופסק שהמייסבים של המכונה הלכו (סיפור קצת יקר אבל לא הייתה לי ברירה). הוא נסע במיוחד למפעל, הביא לי מייסבים חדשים, התקין אותם, והחזיר לי את המכונה למצב שמיש ופועל.
אני יכול להגיד על אייל שהוא בחור על הכיפאק. בשתי הפעמים שביקר אצלי - נהניתי מאד לקבל ממנו שירות. הוא לא גזלן במחירים, בחור מאד הגון, ואני ממליץ עליו בחום!

, אוקטובר 2010

פניתי לאייל מ"רוי קור" שיבוא לטפל לי בנזילת מזגן. אמנם, מדובר במזגן שהוא יחסית קצת ישן - אבל עדין עובד די טוב. כנראה - בעקבות סתימה שהייתה בצינור, התחיל הצינור ניקוז של המזגן, לטפטף גם אצלנו בתוך הבית וגם החוצה, לתוך הדירה של השכנים.
אייל הגיע מיד וטיפל לנו בבעיה. היה נראה לכאורה שהבעיה אכן נפתרה, אבל לאחר מספר ימים, כששמנו לב שוב שהמזגן עדיין ממשיך לטפטף - קראנו לו שוב, אייל כמובן, שוב מיד הגיע (במסגרת האחריות וההתחייבות שלו כלפינו) - ניגש לבעיה בצורה יסודית, ובפעם הזו - הצליח לפתור אותה באופן סופי ומוחלט! בנוסף - גם טיפל לנו בעוד מספר בעיות שהיו קשורות למזגן כמו: גז שהיה חסר בו ומילא, ותקלה חשמלית לא מובנת שהייתה לו (בטמפרטורה מסויימת ומסיבה לא ברורה - המזגן, היה מקצר ומחשיך את כל הבית - אז אייל טיפל לנו גם בזה).
מאד מרוצה מהשירות שקיבלתי מאייל. אייל התגלה כבחור אמין, שעומד במילה שלו. כשקראנו לו שוב, במסגרת האחריות, כאשר התיקון הראשון לא עלה יפה - הוא הגיע מיד, ולא ניסה להתחמק או לדחות אותנו או משהו. הוא פתר לנו את הבעיה בקלות, וכמובן שכל זה מבלי לקחת תשלום נוסף או תמורה. באמת שהוא בחור רציני, ואני ממליץ עליו בחום!

בכבוד רב,
טל

, נובמבר 2010

לפני כמה שבועות הייתה לי בעיה של מזגן שמקצר . חשמלאי אחד שהזמנתי כדי לבדוק את הבעיה, בדק והסביר לי שהלך כנראה המדחס של המזגן, ושהתיקון יעלה לי משהו כמו 4000 ש"ח. זה לא נראה לי (וגם לא הייתי ערוך לכזה סדר גודל של הוצאה), ולכן התחלתי לחפש טכנאי מזגנים אחר.
דרך האתר מצאתי כמה טכנאים, שחלקם אמרו לי, גם הם, דברים די דומים. רק רוי אמר: "משהו לא נראה לי... מהדברים שאתה מספר יש לי הרגשה שלא הלך לך המדחס...". הגיע עוד באותו יום (והיה מדובר ביום שישי לפני כניסת שבת!), פתח את המזגן, מצא שבכלל מדובר בחוט חשמל שמקצר, החליף אותו, וכל הסיפור הסתיים לי בסופו של עניין בעלות מינימאלית של ביקור - 250 ש"ח!
אין דברים כאלה!! חסך לי פשוט הון תועפות, ובאמת שאני מוקיר לו המון תודה על כך.

ליאון,
מהרצליה

, ספטמבר 2010

ממליץ בחום על אייל מ"רוי קור"!! יצא לי להכיר אותו בערך לפני כשנתיים כשחיפשתי איש מזגנים טוב, שיבוא לעשות אצלי התקנה של מזגן בבית. מאז כבר יצא לאייל לבצע אצלי כשלוש התקנות שונות של מזגנים בתוך הבית, ובנוסף גם אני קורא לו לטיפולים ותיקונים שוטפים של המזגנים כשקורות פה ושם תקלות.
לפני מספר חודשים, לדוגמא, בא לתקן לי באחד המזגנים בעיה של נזילה והצטברות של קרח, ובנוסף גם מילא תוספת של גז שהיה חסר.
לפני כשנה - כאשר הלך לי לוח הפיקוד, במזגן אחר, ואי אפשר היה להשיג את החלק של הפיקוד, בשום פנים ואופן בכל הארץ - הוא עשה מאמץ מיוחד, וחיפש לי עד שמצא, חלק אחר תואם לחלק של הפיקוד, התקין אותו, והמזגן, לשמחתי - חזר לעבוד!
באמת שאני מעריך אותו על השירות והמקצועיות. הוא איש טוב והגון!! מבחינת מחירים - אף פעם לא בדקתי אותו, אבל אני סומך עליו שהוא לוקח מחירים בסדר, וגם אם יוצא לי קצת יותר... עדיין זה שווה לי כל פרוטה, כי אני יודע שאני יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות, ושאני יכול להיות שקט כשהוא נוגע לי במזגן.
אני ממליץ עליו בחום, וממליץ גם לכולם לבדוק אותו!! שווה ביותר!!

אייל פלג,
מתל-אביב

, ספטמבר 2010

הגעתי אל אייל מ"רוי קור" - דרך החתן שלי שהמליץ. אייל התגלה כבחור מקסים, שעוזר, עם המון סבלנות וסימפטיה - כל זה מעבר כמובן ליכולות המקצועיות שלו...
התקין לי מזגן עילי בחדר שינה. לא ניצל את העובדה שאני אישה, ואני גרה לבדי, כדי לתחמן אותי ולמכור לי כל מיני לוקשים - פשוט היה איתי הכי אמיתי שאפשר, וגם ישר - באמת שעוד לא יצא לי להיתקל בהרבה אנשים שיש להם את הסבלנות שלו...
למרות ששהתקנה, התגלתה קצת יותר מורכבת ממה שהעריך - הוא נשאר נאמן למחיר שסיכמתי איתו מראש, ומעל הכל - גם עשה את הכל עם חיוך :-)
מומלץ מאד!!

, ספטמבר 2010

האמת שאני כבר לא זוכר להגיד לכם איך הגעתי אל אייל מרוי קור", אבל אני חייב לאמר שמאז שיצא לי להכיר אותו - אני פשוט שומר על המספר טלפון שלו בכוח :-)
ראשית - מדובר בבן-אדם ישר, שנית - הוא בעל מקצוע יעיל, ושלישית - המחירים שהוא לוקח, הם מחירים הוגנים וסבירים (גם בתקופות של לחץ - כמו לדוגמא עכשיו בחודשים של יולי-אוגוסט, הוא לא מנצל את ההזדמנות כדי להפקיע מחירים ולסחוט את הלקוחות שלו - פשוט נשאר נאמן לעצמו ולמחירים - ובגלל זה אני כל-כך מרוצה ממנו).
לפני שנתיים, בא לתקן לי נזילה במזגן. הוא היה כזה חביב וסימפטי, ששמרתי את הטלפון שלו. לפני כחודש - כשרציתי להתקין מזגן חדש אצלי בבית, זכרתי את אייל לטובה, מיד התקשרתי אליו, והוא בא לבצע אצלי התקנה של מזגן עילי בחדר של הבן. גם הפעם עשה עבודה מצויינת, ומהירה. כשכמה שעות לפני ההתקנה שהיה אמור לעשות אצלי - ראה שהוא מתעכב אצל לקוח, התקשר אליי במיוחד, הודיע וגם התנצל... בקיצור בעל מקצוע שהוא גם אחראי ועומד במילה שלו... אני מאמין שזו לא הפעם האחרונה שאני אשתמש בו!

בכבוד רב,
רון מתל-אביב

, ספטמבר 2010

הניסיון הראשון שלנו עם ארז מ"רוי קור" - היה לפני מספר שנים, כאשר הוא בא להתקין לנו מזגן משומש בבית הקודם שלנו. באותה פעם - ארז הגיע במהירות שיא, עשה עבודה מאד מאד מקצועית, וגם המחיר שלקח היה ממש מצויין.
זכרנו את ארז לטובה, וכשעברנו לבית החדש שלנו - קראנו לו שוב, על מנת שיבצע עבודה שהיא כבר הרבה יותר גדולה של התקנת מערכת מיזוג בכל הבית. ארז התקין לנו מזגן מיני מרכזי בחלל של הסלון וחדר האוכל, ובנוסף גם ביצע עוד התקנה של ארבעה מזגנים עיליים קטנים בחדרי השינה שבבית - שלנו ההורים, ושל הילדים.
עשה עבודה פשוט מעולה, וגם ממש ממש מהירה - תוך יום עבודה אחד - סיים פשוט הכל!!
ברצוני גם לציין את הזמינות המעולה שלו. גם בפעמים שבא להתקין את המזגנים, וגם בפעם נוספת, אחרי שביצע את ההתקנה של המערכת מיזוג בבית החדש שלנו, והתעוררה תקלה באחד המזגנים (שבכלל אפילו לא קרתה באשמתו, אלא כנראה בגלל עבודה לא טובה של בעל מקצוע אחר שעבד בזמנו גם כן בבית...) - הוא הגיע תוך שעה, למרות שהשעה כבר הייתה 22:00 בלילה, תיקן את הבעיה, ואפילו לא לקח מאיתנו כסף על כך!!
פשוט בחור זהב, אין מילים!! גם מהיר, גם מקצועי, וללא ספק אחד הבעלי מקצוע היותר איכותיים שפגשתי. ממליץ עליו מכל הלב!!

ארז מרמת פולג :)

, ספטמבר 2010

לפני כשבועיים, אייל מרוי קור, בא לתקן אצלי בעיה של דליפת גז מהמזגן. הגעתי אליו דרך האתר, שוחחתי איתו בטלפון בשעה 21:00 בערב על מנת לתאם איתו ביקור, ולמחרת בשעה 08:00 בוקר, הוא כבר היה אצלי.
כשהגיע, הוא עשה בדיקה מקיפה למזגן, הבחין שאכן מיכל הגז כמעט ריק לחלוטין. הוא מילא את מיכל הגז בגז, ולאחר מכן בעזרת ציוד מיוחד עשה בדיקה כדי לגלות מאיפה בדיוק יוצאת הדליפה של הגז. הוא גילה שהמקור של הדליפה היא בחור שבחיבור שבין הצינור המרכזי למזגן, הוא פתח את החיבור, חתך את הצינור בקצה שלו, חיבר בחזרה, עשה שוב בדיקה עם המכשיר, וכשסיים ביקש ממני להיות איתו בקשר בשבועיים הקרובים, על מנת לתת לו דוח מצב, איך המזגן מקרר.
על הביקור + מילוי הגז + תיקון הדליפה לקח ממני בסה"כ 350 שקלים - מחיר, שהוא לדעתי ממש ממש סביר. בכל הכנות, ציפיתי שאני אצא בנזק שהוא הרבה יותר גדול, היות ואני יודע שגם בתקופת יולי-אוגוסט טכנאי מזגנים נוטים לייקר מחירים פה בארץ, וגם עבור רק עבודה של מילוי גז למזגן המחיר הוא בסביבות ה - 300 שקלים.
אייל יצא איתי בסדר מכל הבחינות - גם מבחינת המחירים, וגם מבחינת הזמינות שלו להגיע כל-כך מהר!! לזכותו יאמר שגם עבד בצורה יסודית ומקצועית, עד שאיתר את בעית הדליפה ותיקן אותה!! אני משוכנע שאזמין אותו גם בעתיד... המון תודה, אופיר :)

, אוגוסט 2010

היה בסדר גמור,
מבחינות זמינות - הגיע בזמן - עם כל זה שהוא היה קצת לחוץ ועמוס בקריאות שירות - מצא זמן להתפנות גם לקריאה שלי, ולהגיע אליי.
מבחינת ההתנהלות הכללית - ישר ניגש לעבודה, עלה על הגג, בדק את המנוע, איתר בעיה בקבל והחליף אותו לחדש.
מבחינת המחירים - לקח מחירים סבירים ביותר - ציפיתי שבגלל העונה וההתראה הקצרה בזמן, ייקח ממני מחיר גבוה - אבל בסוף יצא ששילמתי לו מחיר של ביקור + עבודה + העלות של החלק שהוחלף.

לא עשיתי יותר מדי סקר שוק, בגלל שהייתי זקוק לטכנאי די בדחיפות... מבחינתי כל מה שהיה חשוב לי באותו זמן, זה שהטכנאי שקראתי לו יגיע כמה שיותר מהר, ואת זה הוא עשה - כך שבשורה התחתונה - יצאתי מרוצה!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תאור העסק

"רוי קור מזגנים" תספק לכם שירות אמין, מהיר ומקצועי. אחריות לכל תיקון והתקנה עד 3 שנים!!! השירות ניתן מבעל מקצוע עם רזומה של 15 שנים בתחום, מומחה לתיקון והתקנת כל סוגי המזגנים והמקררים . 24 שעות ביממה

רוי קור

רוי קור

אייל גבעולי


9.2

073-2721454
 

רוי קור

אייל גבעולי

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721454 חייג