א.א מזגנים

9.6
אורן כהן
טכנאי מזגנים
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: צבר 5, ירושלים

  95%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

30 חוות דעת מהימנות

, יוני 2022

קראתי על אורן המון חוות דעת טובות באחד מאתרי הפרסום לכן, הרמתי אליו טלפון והזמנתי אותו תחילה להתקנת מזגן אחד ואז לעוד חמישה כי הייתי מאוד מרוצה. אורן גבה ממני מחיר סביר ביחס לתוצאה וגם ביצע עבודה יסודית, נקייה, זריזה, איכותית ויפה ומעבר לכך, הוא היה קשוב לדרישות שלי ונתן לי שירות ענייני לאורך כל הדרך. אני שמח שזכיתי להכיר איש מקצוע ברמה גבוהה כמוהו וממליץ עליו בלי להסס בכלל, פשוט שיחק אותה!
יהונתן, פתח תקווה

, יוני 2022

היו אצלי בעבר המון בעלי מקצוע שניסו לתקן את המזגן שלי עם בעיות חוזרות ונשנות אך ללא הצלחה ולאחרונה, הזמנתי את אורן בהמלצת הוריי וסוף סוף קיבלתי את השירות שציפיתי. אורן בדק המזגן ביסודיות ותוך כדי החליף את החלק שמעביר את המתח החשמלי וגם הסביר לי בפירוט על התקלה ומעבר לכך, גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין ביחס לאחרים. יצאתי ממש מבסוט ממנו ואין ספק שהוא הוכיח את עצמו מכל הבחינות, מגיע לו חוות דעת מרשימה ביותר!
גיא, מודיעין

, מרץ 2022

חיפשתי בגוגל בעל מקצוע לצורך החלפת לוח הפיקוד במזגן ובמקרה ראיתי את התמונה של אורן באתר "המקצוענים" ומשהו בו מיד מצא חן בעיני לכן, הרמתי אליו טלפון והזמנתי אותו לבצע את העבודה. אורן אומנם גבה ממני מחיר מעט יקר יותר מאחרים אבל הוא עבד מכל הלב וגם ניקה אחריו את האזור ביסודיות ובנוסף, היה מאוד איכפתי וקשוב. נוכחתי לדעת שמדובר על בחור עם המון ניסיון בתחום ואין ספק שהוא הוכיח את עצמו בכל ההיבטים!
אריה, רמת גן

, מרץ 2022

עשיתי השוואת מחירים מול כמה בעלי מקצוע באתר "המקצוענים" לגבי התקנת מזגן עילי חדש ופירוק הישן ואורן נתן לי את ההצעה הכי זולה לכן, בחרתי בשירותיו. יצאתי מבסוט מהיחס שקיבלתי מאורן! הוא ביצע את העבודה במיומנות, השקעה, קפדנות ומקצועיות וגם לא השאיר לכלוך אחריו ובנוסף, ענה באדיבות על כל שאלה. אני בדרך כלל לא ממליץ על אף אחד אבל הוא באמת הרשים אותי מאוד ומגיע לו את הציון הכי מכובד שיש באתר שלכם!
אופיר, ירושלים

, דצמבר 2021

אני שמח שזכיתי להכיר את אורן! הזמנתי אותו באקראי דרך האתר לניקוי פילטרים במזגן וקיבלתי ממנו שירות שבהחלט ראוי לציון. אורן ידע בדיוק מה צריך לעשות, הוא ביצע עבודה יסודית, מקצועית, איכותית ומושקעת וניקה אחריו את האזור וגם תיקתק הכל בצורה יוצאת מן הכלל. מעבר לכך, הוא הדריך אותי איך לעשות זאת לבד ונתן לי מענה ענייני לכל שאלה והייתי הכי מבסוט ממנו ואני ממליץ עליו בשמחה ובאהבה גדולה!
איתי, רמות

, דצמבר 2021

לאורן מגיעות כל המחמאות שיש! קראתי עליו חוות דעת טובות באתר והוא גם נתן לי הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר עבור התקנת מזגן עילי אז סגרתי איתו. אורן הגיע אלי בזמן שסיכמנו ומיד נכנס לעניינים, הוא ביצע עבודה יסודית, מקצועית, איכותית, אסתטית ויפה וגם הסביר לי הכל. מעבר לכך, ההתנהלות שלו הייתה מדהימה והיה לי תענוג להשתמש בשירותיו מכל הבחינות ואני מחכה כבר לפעם הבאה שאזמין אותו, ממליץ מאוד!
לטם, ירושלים

, ספטמבר 2021

הגיעו אלי 3 אנשי מקצוע בעבר כדי לתקן עבורי את התקלה שהייתה לי במזגן מיני מרכזי אך ללא הצלחה ואז הזמנתי את אורן באקראי דרך האתר והכל נפתר צ'יק צ'ק! מדובר על בחור מקצוען ברמות הכי גבוהות שיש. אורן בדק את המזגן מאפס וניקה אותו תוך כדי וגם סידר את הצנרת וביצע את העבודה בצורה יסודית, מקצועית, יעילה ומסודרת וגם גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ואני ממליץ עליו באהבה גדולה, היה לי הזכות להכיר אותו!
יעקב, ירושלים

, ספטמבר 2021

אורן עשה אחלה של עבודה! חיפשתי טכנאי לפי אזור, לצורך ניקוי כללי במזגן שלי כי הוא לא עבד טוב ובמקרה בחרתי אותו דרך האתר שלכם. אורן הגיע אלי במועד המדויק שקבענו ופירק בזריזות את תכולת המזגן ולאחר מכן, ניקה אותו באופן יסודי, מקצועי, מוקפד ואיכותי. בנוסף, הוא היה מכיל מאוד והסביר לי בסובלנות את כל התהליך שביצע וגם מצא פתרון לכל בעיה. אני ממליץ עליו מכל הלב, פשוט בעל מקצוע נדיר בעיני!
מיכאל, ירושלים

, מאי 2021

בעל הדירה שלי הזמין אלי את אורן דרך האתר לפירוק מזגן ישן והתקנת אחד חדש והוא היה פשוט מקצוען! מדובר על בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו. כבר בהתחלה אורן היה אדיב ונחמד! הוא הסביר לי את תהליך העבודה בסבלנות ונתן לי את כל המידע שהייתי אמור לקבל וגם שמר על סביבה נעימה ושקטה ובנוסף, קיבלתי תוצאה מרשימה ובאיכות גבוהה ואני לא חושב שאי פעם זכיתי לשירות כזה, אני ממליץ עליו בביטחון מלא!
אליוט, ירושלים

, מאי 2021

מכל בעלי המקצוע שאיתם שוחחתי באתרי הפרסום לגבי פירוק מזגן ישן והתקנה חדשה אורן היחיד שהיה מוכן לספק לי בדיוק את מה שרציתי וגם נתן לי הצעת מחיר סבירה, אז לקחתי אותו. אורן עבד במסירות, דייקנות ורצינות כך שתוך שעתיים הכל היה כבר מותקן! מעבר לכך, הוא מצא פתרונות לכל בעיה וגם השאיר את האזור נקי בסיום העבודה ואני יצאתי עם חיוך מפה לאוזן, שמרתי את המספר שלו ואני עתיד להשתמש בשירותיו שוב!
דוד, גבעתיים

, פברואר 2021

אורן ביצע עבורי עבודה בעבר והייתי מרוצה ביותר לכן, הזמנתי אותו שוב לתיקון מזגן מיני מרכזי שעשה קצר בכל פעם שהופעל וגם הפעם לא התאכזבתי ממנו! הוא נתן לי שירות מהיר, אדיב ומקצועי. אורן בדק את המזגן וניקה את החלק הפנימי שלו ולאחר זמן מה המזגן חזר לעבוד כמו שצריך! יתרה מזאת, הוא ענה על כל שאלותיי באדיבות וגילה המון סובלנות ובסופו של יום, הוא הרוויח את ההמלצה הזו ביושר!
מיכאל, מודיעין

, פברואר 2021

חיפשתי בעל מקצוע באתר שלכם להעתקת מנוע של מזגן ממקום אחד לאחר בדירה ואורן מיד קפץ לי בעין וכששוחחנו, הוא עשה עלי רושם טוב ודיבר לעניין אז סגרתי איתו. אורן היה מאוד אדיב ו"הגדיל ראש"! הוא עמד בזמנים כפי שהבטיח וגם ביצע עבודה מושקעת ויסודית ומעבר לכך, הוא גילה אחריות ואיכפתיות וגם גבה ממני מחיר הגון לחלוטין, יצאתי מרוצה מכל הבחינות ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
אמיר, מודיעין

, נובמבר 2020

אורן ביצע עבורי מגוון עבודות לאורך השנים והגעתי אליו דרך המלצה של חבר משותף, לאחרונה הזמנתי אותו שוב לתיקון מזגן עילי בדירה. אורן היה זמין עבורי וענה לי בשעות לא שעות! הוא ביצע עבודה יסודית ומאומצת וגם היה איכפתי, אדיב וחברותי ונתן לי שירות ברמה הגבוהה ביותר! בנוסף לזאת, הוא זיהה מאוד מהר את התקלה במזגן וידע לטפל בה בצורה הכי יעילה, קיבלתי תמורה מדהימה למחיר ואני ממליץ עליו מאוד!
אופיר, מודיעין

, נובמבר 2020

קיבלתי המלצה על אורן מהשכן שלי והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה עבור התקנת מזגן עילי לאחר סקר שוק שביצעתי ובסופו של יום, סיכמנו תאריך לביצוע העבודה. אורן היה זמין עבורי מיידית וביצע עבודה מושלמת! הוא זריז, מקצועי, יסודי ואחראי ולא היו שום בעיות בדרך! בנוסף, הוא ידע להתאים את המזגן לצרכים שלי והסביר לי את תהליך העבודה, הוא אחד מבעלי המקצוע הכי אדיבים שפגשתי ואני ממליץ עליו!
אריאל, גבע בנימין

, אוגוסט 2020

אורן תיקן עבורנו מזגן מיני מרכזי שלא עבד והיו בו המון נזילות, הגענו אליו דרך האתר שלכם והוא הראשון ששוחחנו אתו והיה זמין להגיע יום למחרת. אין לנו מילה רעה אחת לומר על אורן! לפני שהוא הגיע אלינו הוא ביקש מאיתנו להדליק את המזגן ורצה לדעת בדיוק מה הבעיה, כדי לפתור את התקלה בצורה הכי יעילה ובמינימום זמן, לאחר שעתיים שהוא היה אצלנו התקלה טופלה והמזגן עבד מצוין!
אנה, מודיעין

, אוגוסט 2020

דפדפתי באתר שלכם וחיפשתי איש מזגנים למילוי גז ובמקרה ראיתי חוות דעת מצוינת שנכתבה על אורן והסבה את תשומת ליבי, בעקבות זאת הזמנתי אותו! אני ממלאת גז פעמיים בעונה כי יש לי בעיה של בריחת גז במזגן לכן אני יודעת שהוא גבה ממני מחיר הגון בנוסף, אורן בעל מקצוע אמין ומקצועי וגם נתן לי ייעוץ לגבי התקלה שיש לי במזגן, הוא ביצע את העבודה לשביעות רצוני וזו הייתה החלטה נכונה לבחור בו!
גלית, מודיעין

, מרץ 2020

את אורן אני מכירה כבר שנים, הוא מתקין מזגנים אצל הרבה אנשים באזור שלנו וקיבלתי עליו המלצה מאחד מהם. אורן ביצע עבורי מספר עבודות של תיקון מזגנים ובעבודה האחרונה הייתה לי בעיה בהסקה המרכזית ואורן סידר אותה בצורה מושלמת והיה מעולה מכל הבחינות, גם דייק בזמנים וגם המחיר היה הוגן ביותר ומעבר לכך הוא ביצע עבודה נקייה אין מילים! אורן "יצא צדיק" מה שנקרא ולא אחליף אותו בעד שום הון שבעולם!
ורד, מעלה אדומים

, מרץ 2020

אני יכול לומר שאורן בעל מקצוע סבלני שענה על כל שאלותיי, הוא היה קשוב לצרכים שלי והכל נעשה בנעם, הגעתי לאורן בעקבות המלצה של חבר והוא התקין מזגן בחדר אצל ההורים של אשתי. אחי מתקין מזגנים באזור הצפון ומתוך ניסיון אני יכול לומר שההתקנה שהוא ביצע עבור ההורים של אשתי הייתה מצוינת מכל הבחינות, הוא הגיע בזמן וסיים להתקין את המזגן תוך כמה שעות למרות מזג האוויר הגשום. לא ביצעתי השוואת מחירים כי לא רציתי להתפשר על בעל מקצוע שהוא פחות ממדהים ואורן ההוכחה לכך שזה גם השתלם לי!
גדי, מנות

, נובמבר 2019

עם אורן יצרתי קשר מכיוון והייתי צריך ניקוי צינור של מזגן כי הצינור היה סתום ויצר טפטוף. מדובר על איש שיחה, מאוד אדיב ונחמד ולא אדם קר, שיודע לעבוד כמו שצריך ללא שום תקלות. אורן הגיע בזמן שקבענו, הוא עבד במשך 40 דקות והשקיע בניקיון המזגן כדי שהטפטוף יפסיק ואכן הוא הפסיק. אומנם לא עשיתי השוואת מחירים לפני אבל הרגיש לי שהמחיר היה הוגן מספיק. באופן כללי אני מאוד מרוצה ואין ספק שאמליץ עליו גם לאנשים אחרים!
יונתן, מודיעין

, נובמבר 2019

לאורן הגעתי משום שהיה לי מזגן ישן בבית בן 20 שנה והוא לא הופעל במשך תקופה ארוכה כי הוא היה עושה קצר בכל הדירה והייתי צריכה לתקן אותו. אורן היה רציני ומקצועי ומאוד השתדל ודאג להגיע בזמן ולסיים את העבודה במהירות על הצד הטוב ביותר. הוא לא חיפף בביצוע העבודה והיה לו חשוב שאצא מרוצה מכל הבחינות ועכשיו המזגן עובד מצוין ללא בעיות וללא קצר. אורן איש מאוד איכותי והצלחה אצלו היא במקום הראשון!
מאיה, ירושלים

, יוני 2019

אורן הוא בעל מקצוע מתחום המזגנים מהשורה הראשונה, אני מרוצה וממליצה בחום, שמחה כך כך שפגשתי אותו ואין ספק בכלל שתמיד אפנה אליו בכל הקשור למיזוג. הוא ביצע עבורי התקנה של מזגן עילי בסלון ביתי, הוא הגיע בשעה שקבעתי איתו, השירות שלו יוצא מן הכלל, מסביר כל דבר שביצע, התקין את המזגן בצורה מקצועית, יציבה ובטיחותית. תמיד דאג לוודא שהכל עובד כמו שצריך, בסיום העבודה שלו ארגן את המקום והשאיר אחריו מקום מסודר. המחיר שגבה היה הוגן במיוחד שהגיע בהתראה קצרה, אני שמחה להמליץ עליו, בעל ניסיון רב בתחום ובעל תודעת שירות הכי גבוהה שראיתי.
מיכל, מבשרת ציון.

, יוני 2019

התקשרתי לאורן לגבי התקנת מזגן עילי שרכשתי, הוא הגיע לביתי עוד באותו היום וביצע התקנה מקצועית מאוד. אורן ניגש ישר לעבודה ולא מרח את הזמן, ביצע התקנה של היחידה בחוץ ווידא שהכל יושב יציב ובטוח, לאחר מכן התקין את המזגן על הקיר, בסיום העבודה אורן דאג לנקות אחריו את הלכלוך ולהשאיר מקום מסודר, הסביר לי על תפעול המזגן ול הפונקציות השונות בשלט ונתן שירות מצוין, המחיר שגבה היה הוגן, מאז ועד היום אני פונה רק אליו בכל הקשור לתחזוקת המזגן ואני מרוצה מאוד, תמיד זמין ועונה לכל שאלה שיש לי, מומלץ!
שלומי, ירושלים.

, מרץ 2019

לאורן הגעתי דרך המלצה חמה שקיבלתי מחבר, פניתי אליו לגבי התקנת מזגן עילי ואני רוצה לשבח ולהודות לו. הוא הגיע בשעה שקבענו, התקין את כל יחידת המזגן בחוץ, לאחר מכן התקין את המזגן בצורה מקצועית ומרוב שהיתי מרוצה מהשירות החם, הזמינות הקצרה שהגיע החלטתי לפנות אליו שוב לגבי ניקוי מזגן קיים. וגם בפעם השנייה הייתי מרוצה מאוד, אין ספק שמדובר בבעל מקצוע רציני שעומד במילתו ויש על מי לסמוך.
אבי, מודיעין.

, מרץ 2019

התקשרתי לאורן לגבי התקנה של מזגן עילי בדירתי, הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע התקנה מקצועית מאוד. הוא החל בהתקנת יחידת המזגן בחוץ, חיבר את כל הצינורות והחיבורים, התקין את המזגן ולבסוף נתן הסבר על תפעולו. אורן היה מאוד מסודר בעבודתו, השאיר אחריו מקום נקי ומסודר, גבה מחיר הגון והיה נעים ואדיב מאוד, אני ממליץ עליו בחום רב!
יהודה, ירושלים.

, אוקטובר 2018

אורן הטכנאי מיזוג ביצע עבורי פירוק של מזגן ישן + התקנה של מזגן חדש שרכשתי באופן עצמאי - השירות שלו היה נהדר, הכל עובד פיקס ואני מאוד מרוצה. אל אורן פניתי דרך האתר שלכם "טוב תודה" וכבר ברגע הראשון התרשמתי שמדובר בבחור רציני, אמין וישר ואני שמח שהגעתי אליו. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, את פירוק המזגן הוא ביצע במיומנות ובזהירות ולאחר-מכן התקין את המזגן החדש במקצועיות ולא עזב עד שווידא שהכל עובד כשורה ואין נזילות מהמזגן. אורן עצמו אחלה בחור, הוא הסביר לי בכל שלב מה הוא עושה, ענה לי על כל שאלה באדיבות וכל ההתנהלות מולו היתה מצוינת. שמרתי את מס' הטלפון שלו ומהיום והלאה אפנה רק אליו! מומלץ!
אבי.

, אוקטובר 2018

השירות של אורן הטכנאי מיזוג היה מצוין, מדובר בבחור חביב ואדיב שביצע עבודה טובה ואני ממליצה עליו. פניתי אליו בעקבות תיקון מזגן שהפסיק לקרר כמו שצריך, הוא הגיע בזמן כפי שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לבדוק את המזגן. אורן ביצע בדיקה מקיפה והסביר לי שמדובר בבעיה פשוטה וכל מה שצריך לעשות זה לנקות את המזגן בפנים. הוא ביצע ניקוי יסודי וכשסיים הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. השירות שלו נהדר, היחס טוב והמחיר הוגן ולכן אני ממליצה עליו.
חנה.

, יוני 2018

אורן הטכנאי בחור מאוד נחמד, הוא שירותי ואדיב, אחראי וישר ואני שמחה להמליץ עליו. יצרתי איתו קשר לצורך תיקון מזגן טורנדו שהפסיק לעבוד כמו שצריך, הוא עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד שלו וישר ניגש לבדוק את המזגן. הוא ביצע בדיקה יסודית, עלה על מקור התקלה, ולאחר שהסביר לי במה מדובר הוא ביצע את התיקון והראה לי שהכל חזר לעבוד כמו שצריך. שירות יעיל, מהיר ומקצועי! גם המחיר שגבה היה הוגן ואני כמובן ממליצה עליו.
אסתר, ירושלים.

, מרץ 2018

אורן איש מיזוג מהשורה הראשונה, הוא יודע את העבודה ועושה אותה מכל הלב! פניתי אליו לצורך התקנת מזגן חדש וכבר בשיחה הראשונה הבנתי שיש לי עסק עם מקצוען אמיתי. אורן היה נחמד וסבלני, הסביר לי איך ההתקנה מתבצעת והיה זמין להגיע בהקדם. אורן הגיע בשעה שקבענו, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה והתקין את המזגן במיומנות רבה. הכל יושב בול במקום, הוא ווידא שאין נזילות והשאיר קיר נקי מקידוחים מיותרים, הכל נראה נפלא וכמובן שבסיום הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. שירות באמת נהדר ואני שמחה להמליץ עליו.
דריה, ירושלים.

, מרץ 2018

אורן הטכנאי מיזוג עובד פשוט נהדר! הוא אחלה בחור ובאמת כל הכבוד לו על עבודה מצויינת! פניתי אליו לצורך תיקון מזגן שלא הגיב להוראות השלט, הסברתי לו בטלפון במה מדובר, הוא היה נשמע לי רציני ומבין עניין וסגרנו על שעה. הוא הגיע בשעה שקבענו, ניגש למזגן וביצע בדיקה יסודית לפני שקבע באיזו תקלה מדובר. ממש אמין! הוא לא זרק השערות לאוויר או החליף סתם חלקים כדי ייקר את הסכום אלא ממש בדק בקפידה כדי להגיע למקור התקלה! בסופו של דבר התברר שהמזגן תקין ויש צורך להחליף את השלט, הוא הסביר לי כיצד לעבוד עם השלט החדש וגבה מחיר הוגן עבור השירות. בחור אמין וישר! מומלץ מכל הלב.
מרדכי, ירושלים.

, מרץ 2018

אורן מ"א.א מזגנים" פשוט 10! הוא אחלה בחור ומבצע עבודה מצויינת! מומלץ ללא ספק! פניתי לאורן לצורך רכישת מזגן כולל התקנה ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות לבבי ומקסים. אורן ייעץ לי ועזר לי לבחור מזגן המתאים לצרכיי, הוא עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה וביצע התקנה מקצועית ונהדרת! לאחר שסיים את ההתקנה אורן בדק שאין נזילות והראה לי שהכל עובד כמו שצריך! הקיר נראה חלק, אין קידוחים מיותרים והכל עובד פיקס! הוא עצמו בחור אמין וישר וגובה מחירים הוגנים. מומלץ!
ויקטור, ירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 07:00-19:00, ו' 07:00-15:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

א.א. מזגנים וחשמל הינה חברה ותיקה במתן פתרונות מיזוג לקהל הפרטי והעסקי. תחת תחומי עיסוקינו תוכלו למצוא: התקנות ותיקונים לכל סוגי המזגנים, כולל מכירה וקניה ומתן שירות ותחזוקה למזגנים. אנו מבצעים עבודות התקנה ברמת גימור גבוהה, דיוק ושמירה על הניקיון, תוך הקפדה על התקנת המזגן במיקום האפקטיבי ביותר. אנו נותנים שירות תיקונים והתקנות בפריסה נרחבת באזור ירושלים, מודיעין והשפלה. תחת הנהלתו של אורן כהן תקבלו שירות איכותי, מקצועי ואדיב, זמני הגעה מהירים, בליווי צוות מקצועי ומיומן הפועל תמיד לשביעות רצון הלקוח. אלפי לקוחות מרוצים ממליצים בחום.

א.א מזגנים

א.א מזגנים

אורן כהן


9.6

073-2721521
 

א.א מזגנים

אורן כהן

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721521 חייג