כפיר שירות תיקונים

9.7
משה כפיר
תיקון מקררים, טכנאי מזגנים
אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: מנתור 30, מודיעין

  97%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

24 חוות דעת מהימנות

, מאי 2022

הזמנתי את משה באקראי דרך האתר שלכם להחלפת גוף חימום במקרר שלי ובסופו של יום, קיבלתי ממנו שירות חבל על הזמן. משה הגיע אלי במועד שסיכמנו וניגש ישר לעניינים! הוא בדק את המקרר ביסודיות, מסירות ורצינות ותוך כדי החליף את החלק המתאים והכל נעשה בצורה הכי מקצועית שיש ומעבר לכך, גבה ממני מחיר שפוי לגמרי. שמרתי את הטלפון שלו לפעמים הבאות שאצטרך ואני ממליץ עליו בלי למצמץ, נדיר לפגוש איש מקצוע כמוהו בארץ!
ברוך, שוהם

, מאי 2022

משה היה אצלי כבר כמה פעמים בעבר והייתי ממש מרוצה מהשירות שלו לכן, הזמנתי אותו שוב לאחרונה לפתרון בעיית ריח רע במקרר שלי. משה הגיע אלי בזמן המדויק שסיכמנו ובדק את המקרר בביטחון ובצורה קפדנית, יסודית ומקצועית וגם תוך כדי החליף כמה חלקים ובסוף הוא פתר את הבעיה צ'יק צ'ק ובנוסף, גבה ממני מחיר סביר לחלוטין. אין ספק שמדובר על איש מקצוע מומחה בתחומו ואני ממליץ עליו במלוא מובן המילה, מגיע לו ציון פצצה באתר!
גדי, מודיעין

, פברואר 2022

אני משתמשת בשירותיו של משה כבר הרבה שנים והגעתי אליו בזמנו דרך המלצות של חבריי בפייסבוק ולאחרונה, הוא תיקן לי את המזגן בעקבות פגיעה בצנרת. משה מוריד לי את מפלס החרדה כל פעם מחדש! הוא תמיד עובד בזריזות, יעילות, מקצועיות והגינות וגם משאיר סביבה נקייה ומסודרת אחריו ומעבר לכך, המחירים שלו נוחים מאוד. אני שבעת רצון מההתנהלות שלו ולא אחליף אותו עם אף בעל מקצוע אחר, מגיעות לו רק מילים טובות!
אתי, מודיעין

, פברואר 2022

אין כמו משה בעולם! יצרתי איתו קשר בעקבות המלצות של חברים לצורך תיקון המקרר שלי שהפסיק לעבוד ובסופו של יום, הזמנתי אותו ואי אפשר לתאר כמה שיצאתי מבסוטית. משה לא רק גבה ממני מחיר זול והוגן אלא גם ביצע את העבודה בדקדוק, מסירות ויסודיות והסביר לי על התקלה בפרטי פרטים ובנוסף, הוא ממש הרגיע אותי שהכל בסדר ואני לא צריכה לרכוש מוצר חדש. היה לי תענוג להשתמש בשירותיו ואזמין אותו שוב בעתיד בלי לחשוב פעמיים!
כנרת, מודיעין

, אוקטובר 2021

חיפשתי באתר שלכם טכנאי מקררים ומשה מיד קפץ לי בעין אז הרמתי אליו טלפון והזמנתי אותו בהתראה קצרה להחליף את המדחס. משה עשה את עבודתו נאמנה! הוא בדק את המקרר בקפדנות, יסודיות ומסירות וניקה אותו וגם החליף את החלק הרצוי במהירות ויעילות ומעבר לכך, הוא הסביר לי בסובלנות כל צעד ושידר אמינות, יושר והגינות לאורך כל הדרך. אני ממליץ עליו בלי להסס, בעל מקצוע שיחוק אין מה לומר!
אסף, לוד

, אוקטובר 2021

המקרר שלי הפסיק לקרר כי הדלת שלו הייתה פתוחה יותר מדי זמן ולכן, הרמתי טלפון באקראי למשה מהאתר שלכם והסברתי לו את הבעיה והוא עזר לי לפתור אותה טלפונית. משה היה מאוד מקצועי! הוא מיד ידע מה צריך לעשות וביקש ממני לנתק את המקרר מהחשמל ולהוציא את המכסה האחורי ולנקות אותו היטב, אחרי רבע שעה החזרתי אותו לחשמל והכל עבד פרפקט ומאז כל אחד שיש לו תקלה אני שולח אותו אליו, ממליץ עליו באהבה!
דוד, לוד

, יולי 2021

משה יצא אחלה של בעל מקצוע! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם לתיקון המקרר שלי מפאת ההמלצות שכתבו עליו וגם בגלל שהוא תושב העיר שלי ונתן לי הצעת מחיר אטרקטיבית. משה בדק את המקרר שלי בדקדוק והקדיש המון מזמנו כדי לפתור את התקלה ובסופו של יום, הוא החליף את הכרטיס ואז הכל חזר לעבוד כמו שצריך! מעבר לכך, הוא ביצע את העבודה עם חיוך ואנרגיות חיוביות ואני ממליץ עליו בחום, ניכר שיש לו המון אהבה למקצוע!
איריס, מודיעין

, יולי 2021

אני שמח שנפל בחלקי להשתמש בשירותיו של משה! הזמנתי אותו ממש במקרה דרך האתר שלכם לתיקון תקלה במקרר שלי שקפא ובסופו של יום, הוא גבה ממני מחיר הוגן. משה הגיע אלי בזמן וישר ניגש לבדוק את המקרר! הוא מצא שיש בעיה במעבה ותיקן אותו בזריזות ויעילות ולא היו לי שום טענות כלפיו ומעבר לכך, הוא היה אדיב, קשוב, צנוע ושקט וללא ספק מגיע לו ציון עשר מכל הבחינות, אני ממליץ עליו באהבה!
חיים, רמלה

, אפריל 2021

משה חסך לי הרבה כסף! יצרתי איתו קשר דרך האתר שלכם והסברתי לו על התקלה שיש לי במקרר ובמקום להגיע אלי הוא נתן לי הדרכה טלפונית כיצד לפתור את הבעיה והייתי מרוצה ממנו מאוד. משה הסביר לי את תהליך התיקון וניסיתי להחליף כמה חלקים כפי שהוא אמר לי ובסופו של יום, הוא עזר לי להבין שהבעיה הייתה רק בכבל המאריך שיצא מהשקע ופתרתי את התקלה במהירות, הוא בעל המקצוע הכי אמין וישר שהכרתי ואני ממליץ עליו בחיוך גדול!
אולג, רמלה

, אפריל 2021

משה נתן לי שירות מעולה! ראיתי שנכתבו עליו ביקורות חיוביות רבות באתר שלכם ומיד יצרתי איתו קשר והזמנתי אותו לתיקון תקלה במקרר שלי. משה הגיע אלי במועד שקבענו ובדק את המקרר בדקדוק, קפדנות ויסודיות ולאחר מכן, הוא החליף בתוכו את המאוורר במקרר בזריזות ואז הוא חזר לעבוד כראוי! מעבר לכך, הוא ענה על כל שאלותיי באדיבות וגם גבה מחיר סביר לחלוטין וכל מה שנאמר עליו בהחלט נכון, מומלץ בחום!
רפי, שוהם

, ינואר 2021

אני חושב שכל מי שישתמש בשירותיו של משה יהיה מרוצה! הוא ביצע עבורי עבודה לפני 4 שנים והייתה לי חוויה טובה אז הזמנתי אותו שוב לאחרונה לתיקון תקלה במזגן כי הייתה נזילה. משה בעל המקצוע הכי איכותי שיש! הוא עלה על התקלה במהירות וידע לפתור אותה ביעילות ומעבר לכך, ביצע את העבודה בחיוך ואהבה וניכר שיש לו זיקה רבה לתחום, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
אמיר, מודיעין

, ינואר 2021

הזמנתי את משה באקראי דרך האתר לתיקון תקלה במקרר ויצאתי מרוצה! בנוסף, הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ונתן לי מענה מקצועי ומהיר. משה מיד בדק את המקרר ולאחר מכן, החליף את התרמוסטט ואז הוא חזר לעבוד בצורה תקינה! בנוסף, הוא היה סבלני, סימפטי ואדיב ונתן לי שירות ראוי לציון! אני שמח שבחרתי בו ואין ספק שאשתמש בשירותיו גם בפעמים הבאות, מומלץ מאוד!
מריק, רמלה

, אוקטובר 2020

יצרתי קשר עם משה דרך האתר שלכם ותוך כדי נזכרתי שהוא תיקן עבורי מזגן בעבר ויצאתי עם טעם של עוד בנוסף, יש עליו תמיד המלצות טובות וחמות בבניין אז הפעם הזמנתי אותו לתיקון תקלה במקרר. משה בעל מקצוע אמין וישר כמו סרגל! לאחר שפירק חצי מקרר הוא גילה שהמדחס לא תקין וצריך להחליפו ואז הוא אמר לי שיש לי אחריות ועדיף שאגש לחברה וכך, לא רק שהוא חסך לי המון כסף אלא גם לא גבה עלות ביקור, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
חיליק, מודיעין

, אוקטובר 2020

חיפשתי טכנאי מקררים באתר שלכם וראיתי שמשה הכי קרוב אלי גאוגרפית וחוות הדעת עליו מצוינות משום כך, קבעתי אתו שיגיע אלי לתקן את המקרר שהקפיא את המזון. משה הגיע אלי בזריזות וישר זיהה את התקלה, הוא החליף את הדמפר במקרר והוא חזר לעבוד מצוין! מעבר לכך, הוא היה מאוד סבלני וסימפטי וגם המחיר שהוא גבה ממני היה הגון לחלוטין, ניכר שהוא מבין עניין!
יוסי, רעות

, מאי 2020

הבת שלי חיפשה עבורי טכנאי מקררים באינטרנט ובאחד האתרים היא נתקלה בשם של משה, הוא הראשון שהתקשרתי אליו. משה שאל שאלות כדי לבדוק אם הוא יכול לפתור את התקלה דרך הטלפון במקום להגיע אלי ולגבות כסף, אך בסופו של דבר הוא הגיע בבוקר למחרת, ראה שיש בעיה עם הכרטיס המגנטי והחליף אותו כך שהתקלה נפתרה במהירות! משה בעל מקצוע אמין והוא גבה ממני מחיר סביר ביותר.
ציפורה, רעות

, מאי 2020

הייתי צריכה תיקון של מקרר LG כי המדחס לא עבד וקיבלתי המלצות רבות על משה דרך פייסבוק ודרך לקוחות שלי בעבודה. משה בעל מקצוע ישר ואמין, הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הסתכל ובדק את המקרר והתלבט אם לתקן אותו משום שמסתבר שהייתה לי אחריות והמליץ לי שעדיף שהם יחליפו את המדחס ולא הוא. משה מקצוען, הוא לא לקח לי שקל על הביקור ומעבר לכך ההבחנה שלו לגבי המקרר הייתה מדויקת, פשוט "יצא צדיק" אין לי מילים!
ליאורה, מודיעין

, נובמבר 2019

הגעתי למשה דרך כלתי שהמליצה עליו. הוא גם מוכר מאוד במושב שבו אני מתגוררת. הזמנתי אותו לתיקון המקרר שלי לאחר שהוא הפסיק לעבוד. בהתחלה הזמנתי טכנאי אחר והוא שם לי במקרר גז וטען שאם המקרר יתקלקל אין מה לעשות וצריך לקנות חדש. לאחר מכן יצרתי קשר עם משה כדי שאולי הוא יוכל לעזור לי. דיברתי אתו והוא הבטיח שיום למחרת מוקדם בבוקר יגיע לתקן. וכך היה. מדובר על אדם נחמד ומבוגר. משה ישב על הברכיים שעתיים, עשה עבודה סיזיפית וסידר את התקלה. הוא עשה עבודה מצוינת ומאז התקלה לא חזרה! הגיע לו כל שקל ששילמתי. המלצה מאוד חמה!
קלרה, בית נחמיה

, נובמבר 2019

הזמנתי את משה לתיקון המקרר שלי לאחר שהוא פלט רעש. הגעתי אליו דרך פרסום שלו בפייסבוק. הוא החליף לי חלק במקרר. משה בחור חייכן ונחמד שלא מבלבל את המוח. הוא היה ישיר וענייני ,עלה על התקלה במקרר בזריזות ותיקן אותה ביעילות. הוא איש אמין שביצע את מה שהיה צריך לעשות ושחרר אותי. תוך 10 דקות התקלה כאילו לא הייתה. לא ישבתי לו על הראש כי הוא נתן לי תחושת ביטחון שהוא יודע את העבודה. משה איש מקצוען שעובד הרבה שנים בתחום. נוסף לכך הוא גם עזר לי בדברים שהם מעבר לתיקון המקרר ולא גבה ממני שקל נוסף. בנוגע למחיר לא עשיתי השוואות לפני כן אבל מניסיוני לקח מחיר מצוין. מה שחשוב שיצאתי מרוצה. ממליץ!
דני, מודיעין

, ינואר 2019

ראיתי המון המלצות באינטרנט על משה, התקשרתי אליו לצורך תיקון מכונת כביסה שהדלת לא נסגרת כראוי, סגרנו מחיר ותיאמנו שעה. יש לציין כי משה הגיע בזמינות מידית לביתי, ניגש לבדוק את המכונה וראה כי הגומייה מסביב לדלת קרועה ולכן אין סגירה הרמטית של הדלת. הוא החליף את הגומייה, ביצע בדיקה מקיפה למכונה, הפעיל את המכונה בתוכנית קצרה וראה שהכל עובד כשורה. אני מרוצה מהשירות שקיבלתי ואכן יש תמורה למה ששילמתי, אדם נעים, ישר והגון שאין ספק כי אפנה אליו שוב במידת הצורך.
יצחק, מודיעין.

, ינואר 2019

על משה יש לי רק דברים טובים לומר, בעל מקצוע הכי אמין שיש! פניתי אליו לצורך תיקון מקרר, הוא הגיע בשעה שקבענו ומיד ניגש לאיתור התקלה, ראה כי ראשית חסר גז במקרר וביצע מילוי, לאחר מכן החליף קבל שהיה שרוף במדחס של המקרר, עשה בדיקה מקיפה למקרר והכל עבד כראוי, משה עובד בצורה מקצועית ומסביר כל דבר שמבצע, פשוט נעים להיות בחברתו, מאז ועד היום המקרר עובד ללא בעיה בכלל ואני מאוד מרוצה מהשירות ומהמחיר ההגון שקיבלתי.
שילוני.

, נובמבר 2016

הבחור הגיע אפילו לפני הזמן, ביצע את העבודה במהירות, לא החליף חלקים שלא לצורך, הסביר איך לפתור את התקלה של המקרר במידה והיא חוזרת והמחיר היה סביר ביותר. וגם - הכל בחיוך ובנועם. ממליצים בחום!
נעמה.

, אוקטובר 2016

כפיר הגיע בשעה שקבענו. אבחן את הבעיה והסביר את האפשרויות לתיקון. תיקן את המזגן והתשלום היה בהתאם למחירים המוצגים ברשת. בסך הכל הייתי מאד מרוצה מהטיפול המקצועי. ממליצה מאד.
שרון.

, אוקטובר 2016

כפיר עובד באכפתיות כאילו התיקון היה אצלו בבית, הוא עובד בקפדנות וביסודיות. טכנאי מעולה. כל מילה נוספת מיותרת!
התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע הוגן וישר והזמנתי אותו לתיקון מקרר, כפיר הגיע בשעה שסיכמנו, עלה על התקלה, הכל התנהל באופן מקצועי, הוא ביצע את התיקון בהצלחה וגבה את המחיר שסוכם - בהחלט ממליץ.
תומר.

, פברואר 2016

כפיר שירות תיקונים, היה אצלי היום לתיקון מקרר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי, אמין ובמחיר הוגן - מומלץ!
התקשרתי לכפיר שירות תיקונים דרך האתר שלכם, בגלל פעילות מקרר לא תקינה. בחרתי בכפיר בצורה אקראית מתוך רשימת בעלי המקצוע באתר, היו עליו המלצות טוב והרמתי לו טלפון לבירור עלות ביקור. כבר בטלפון הוא עשה עליי רושם חביב מאוד ואמין. הסברתי לכפיר שמדובר במקרר שמקפיא ומפשיר את המוצרים בתדירות לא הגיונית, כפיר נתן לי הערכה כללית לעלויות בהתאם לאופי התקלה שימצא. תוך מס' שעות מרגע הקריאה הוא כבר היה אצלי. כפיר מצא בעיה בתרמוסטט והסביר שנצטרך להחליף אותו, המחיר היה הוגן, הוא התקין את התרמוסטט החדש וערך בדיקה לראות אם המקרר חוזר לפעילות תקינה.
כפיר פעל במקצועיות ובזריזות ואיתר את התקלה במקום, התגלה גם כבעל מקצוע ישר ואמין וזה נראה לי הכי חשוב. בנוסף הוא היה חביב מאוד, פשוט השאיר לנו הרגשה טובה וגבה מחיר הוגן - מומלץ.
שרי פייר

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תאור העסק

כפיר שירות תיקונים הינה חברה לתיקון תקלות בכל סוגי המקררים, המזגנים והמקפיאים עם ותק של 29 שנים בתחום! ברשותנו צוות גדול של טכנאים מוסמכים ואנו מתחייבים לשירות אדיב ומקצועי, לעמידה בזמנים ולמחירים הוגנים. אצל כפיר שירות תיקונים לא יוצאים מהבית עד שפותרים כל בעיה שקיימת! אנו מתחייבים לאחריות על כל עבודה שלנו. שירות עם חיוך:)

כפיר שירות תיקונים

כפיר שירות תיקונים

משה כפיר


9.7

073-2721673
 

כפיר שירות תיקונים

משה כפיר

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721673 חייג