35

ספקי שירות בתחום טכנאי מזגנים

הכל על שלטים למזגן

האם נתקלתם בשלט מזגן שלא מגיב? בואו לראות איך אפשר לתפעל אותו ולא רק להחליף בטריות

כמה פעמים יצא לכם להיכנס לביתכם ביום חם, לחפש את שלט המזגן (לעיתים הדבר יכול לקחת זמן...) ועד שסוף סוף נמצאה האבדה, המסך בשלט ריק ולא מגיב? או שאתם לוחצים על כפתור הדלקת המזגן בשלט ולא קורה דבר? והכי מתסכל, הוא שאתם כיוונתם בשלט על קירור – אבל יוצא רק אוויר חם מהמזגן. ובכן, מדבר במכשיר כה קטן אולם עם אחריות כה גדולה, והוא רווי תקלות (ופתרונות), במאמר זה נסביר על התקלות הנפוצות בשלט המזגן, כיצד ניתן לפתור אותן, והאם יש צורך בכלל בטכנאי מזגנים לפתרון הבעיה (רמז: האם הייתם הולכים למוסכניק למלא אוויר בגלגלי הרכב?). המשיכו לקרוא וגלו הכל על שלטים למזגן.

תיאור תקלות נפוצות בשלטים למזגן

בדקנו אילו תקלות אנו שומעים לעיתים תכופות מגולשים אשר נעזרים בפורטל מיזוגי. גילינו כי רבות הפעמים בהן אין צורך ממשי בפתיחת קריאה לטכנאי מזגנים, וכי ניתן לפתור את התקלה באופן עצמאי ובמהירות. להלן התקלות הנפוצות שנתקלנו בהן:

בעת לחיצה על השלט הוא אינו מגיב – אולי התקלה הנפוצה ביותר, השלט לא מגיב להוראות בעליו, או שהוא בכלל לא נדלק.

מסך התצוגה לא מופיע – אותו מסך הקטן המציג לנו את הטמפרטורות, MODE האוויר וכן הלאה, לעיתים נעלם.

נראה שהשלט תקין, אבל המזגן לא מגיב – השלט מגיב לכפתורים, אבל המזגן סרבן? גם לכך יש פתרון.

לוח הפיקוד והמזגן המרכזי – ניסיון איפוס דרך לוח הפיקוד הדיגיטלי של מזגן מיני מרכזי עשוי לסייע בכיול מחדש בינהם.

הגורמים הנפוצים ביותר לתקלות בשלט

לאחר שמנינו שלוש תקלות נפוצות (יש עוד, נעבור גם עליהן) – יש להכיר קודם את הגורמים הנפוצים ביותר שגרמו לתקלה, או למעשה את מקור התקלה. ברוב המקרים, מקור התקלה נובע מסוללות ריקות, עינית מזגן חסומה, שלט מלוכלך או רטוב. לאחר שמנינו את התקלות הנפוצות ואת מקורן, כעת נעבור לטיפול בבעיה ותיקון מהיר ומיידי של השלט.

תיקון התקלות בשלטים למזגן

נעבור על כל תקלה נפוצה ונסביר כיצד ניתן לתקן אותה במהירות. לאחר מכן, נעבור גם על תקלות פחות נפוצות שאותן ניתן לתקן גם כן. במידה ולא תצליחו לתקן את השלט, סביר שהשלט פשוט אינו בר תיקון – ובמקרה כזה עליכם לבקש הצעת מחיר של טכנאי מזגנים לשלט חדש.

המזגן לא מגיב לשלט:
ראשית, יש לבדוק את תקינות הסוללות ובית הסוללה. פתחו את מכסה השלט, והוציאו את הסוללות. בדקו שאין חלודה או קורוזיה כתוצאה מחדירה של מים או כתוצאה מנזילה של חומצת הסוללות (צבע ירקרק). באם אין חלודה או קורוזיה, החליפו את הסוללות בסוללות חדשות, ונסו להדליק את המזגן. במידה וזה עדיין לא עובד לכם, דלגו על פסקה זו והמשיכו לבחון פתרון אחר. במידה ויש חלודה או קורוזיה, הסוללות לא יעבדו (גם אם הן מלאות). לכן, נסו לנקות את מגעי הסוללות באמצעות כל מה שתמצאו לנכון, קיסם, חתיכת ברזל, מברשת שיניים, עד להסרה מוחלטת של החלודה או הקורוזיה. ניתן אף לטבול את החפץ בו אתם משתמשים באלכוהול לטובת ניקיון המשטח. לאחר ניקיון מלא, החליפו את הסוללות בסוללות חדשות ונסו להדליק את המזגן. הצלחנו? נפלא! עדיין לא? כנראה שמדובר בגורם אחר לתקלה ובפתרון אחר. *לעיתים אי תגובה של השלט במזגן מיני מרכזי עשוי לשקף לנו תקלה מורכבת הרבה יותר. כאשר אם אין אפשרות גם להפעיל את המזגן דרך לוח הפיקוד והוא אפילו לא מואר, עשוי להיות בעיה של קצר ואפילו שנשרף מנוע המזגן. שבמקרים כאלו כבר עדיף התקנת מזגן מיני מרכזי חדש . אבל רגע אחד לפני שאתם ניגשים לכם – המשיכו לקרוא, ייתכן והתקלה פשוטה הרבה יותר.

כאמור, השלט עדיין לא עובד והמזגן עדיין לא נדלק גם לאחר שבוצע ניקיון והוחלפו סוללות. כעת, ננסה לאתחל את השלט – על מנת לעשות Reset לחצו על שני המקשים הקטנים בשלט עליהם מצוירים פלוס (+), מינוס (-), ו- Clear כולם יחדיו. המתינו מספר שניות וראו האם השלט עובד ומגיב למזגן. במידה ולא, נסו לאתחל את השלט באופן יסודי יותר במידה ושמרתם את הוראות היצרן של המזגן, שם תוכלו לאפסו בעזרת קוד הדגם שלו.

עשיתם הכל והמזגן עדיין לא נדלק? צריך לבדוק שאין בעיה במזגן, וזאת באמצעות הטריק הפשוט הבא: ייתכן והשלט תקין, אבל המזגן לא כל כך. איך נבדוק זאת? תפסו את מכשיר הטלפון הנייד שלכם ופתחו בו את המצלמה. כעת, הצמידו את עינית השלט לעינית המצלמה ולחצו על כל כפתור שתבחרו בשלט. במידה והשלט תקין, אתם תראו בצג הפלאפון הבהוב של נורית השלט, וזה אומר שהשלט משדר אות כשורה. נסו לעבור כפתור, כפתור בשלט לוודא שאין בעיה עם כפתור ספציפי. במידה ואין אות – יש לקנות שלט חדש. במידה ויש אות – נסו להדליק ידנית את המזגן דרך יחידתו הפנימית, הרימו את חלק הפלסטיק הקידמי במזגן, אין מה לחשוש, רק עשו זאת בזהירות. חפשו כפתור קטן שמובהר שאחראי לאתחול המזגן, לרוב יהיה כתוב " Reset ", "Mode" או משהו בסגנון הזה. המזגן נדלק וגם השלט נקי, עם סוללות חדשות, והאינפרא האדום מופיע במצלמה? כנראה שמקור התקלה שונה, המשיכו לפסקה הבאה. השלט לא נדלק באופן יזום ולא ע"י השלט? כנראה שאין מנוס, וישנה תקלה במזגן – במקרה כזה עליכם להזמין טכנאי מזגנים לפתרון התקלה במזגן.

השלט תקין והמזגן תקין – ובכל זאת לא מגיב

אם הכל תקין, ובכל זאת התקשורת אינה עוברת כראוי, ככל הנראה מדובר בחסם כלשהו של אחת העיניות – של השלט או של המזגן. ראשית, וודאו כי אתם מכוונים את השלט כמו שצריך לכיוון עינית המזגן ובטווח מתאים. שנית, הזיזו כל דבר אשר יכול להפריע לקליטה של עינית המזגן. ודבר אחרון, דאגו לנקות מאבק ולכלוך את עינית המזגן ואותו כנ"ל לגבי השלט עצמו. עובד? נהדר! לא עובד? כנראה שתאלצו להיפרד מ-500 עד 650 ₪ לטובת החלפת עינית פגומה, וזאת כמובן רק ע"י טכנאי מזגנים.

בעיות אחרות בשלט למזגן

מסך התצוגה בשלט לא מופיע:
ייתכן והבעיה שלכם היא בכלל אחרת, ומסך התצוגה של השלט לא עובד. במקרה כזה, חפשו את כפתור " Show " בשלט. בדרך כלל בחלקו התחתון של השלט, לעיתים בצד ימין ולעיתים בשמאל. לחצו עליו וראו אם המסך מופיע.
המסך מופיע אבל השלט ננעל:
לחצו בו זמנית על הפלוס והמינוס לטובת אתחול השלט, הוציאו את הסוללות והחזירו – אם זו הבעיה, סביר שהמסך עובד עכשיו.
ישנן בעיות נוספות, אולם ברוב המקרים הפתרונות שהצגנו כאן צריכות לפתור גם אותן, לכן אנו ממליצים לעקוב אחר השלבים לפתרון ולפעול בהתאם. במידה ושום דבר לא עובד, אתם זקוקים לטכנאי מזגנים, ומחכה לכם טיפ בפסקה הבאה.

זקוקים לטכנאי מזגנים? קודם השוו מחירים

אם לאחר מאמר זה הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לטכנאי מזגנים, זה בסדר גמור, ראשית תוכלו למצוא טכנאים במיזוגי. אנו יודעים שכנראה כרגע לא כל כך נעים לכם, אולי קר מדיי ואולי חם מדיי, אבל אנו ממליצים להתאפק עוד קצת ולחקור את העלויות השונות באמצעות מחירון מזגנים וגם לבצע השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים ולא לבחור בטכנאי הראשון שמצאתם. למזלכם, ניתן לקצר את התהליך במהירות ע"י קבלת מספר הצעות מחיר במהירות דרך אתר טוב תודה, השירות כאמור ניתן בחינם וללא התחייבות.

35

ספקי שירות בתחום טכנאי מזגנים

מצא בעל מקצוע

טכנאי מזגנים מומלצים תל אביב

מרכז המזגנים שירות תיקונים בלבד
מרכז המזגנים- שירות תיקונים בלבד

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 17

חוות דעת

נתי אחלה בנאדם!
מבצע עבודה חבל על הזמן ואני ממליץ עליו לכולם! פניתי אליו לצורך תיקון מזגן וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע רציני ומבין עניין, הוא היה זמין להגיע בהקדם וקבענו שעה.

TOP ELECTRIC
TOP ELECTRIC

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

הגעתי לרותם דרך
חיפוש באינטרנט של בעל מקצוע שיוכל לתקן לי את המקרר שהפסיק לקרר. שוחחתי עם רותם והוא היה כל כך סימפטי, סבלני ואמיתי. הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו והחלטתי לקחת אותו מכל בעלי המקצוע ששוחחתי איתם.

רפאל מזגנים  תיקונים בלבד
רפאל מזגנים ( תיקונים בלבד)

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

רפי חמד של
בחור! בדקתי מחירים לגבי תיקון מזגן שלא עבד והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה וגם קיבלתי עליו המלצה חמה מחבר שלי אז הזמנתי אותו. רפי הגיע אלי ומיד ניגש לבדוק את המזגן ואחרי זה החליף את הכרטיס והוא חזר לעבוד תוך זמן קצר!

יקיר אחזקות
יקיר אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

יקיר בעל מקצוע
יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!

שמש מערכות חימום וקירור
שמש מערכות חימום וקירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

אחלה שירות! באמת
שאין בעלי מקצוע כמו מיכאל! הוא מקצועי ויודע את העבודה על בוריה!

שילת מיזוג אוויר
שילת מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 14

חוות דעת

כפיר בעל חברת
"שילת מיזוג אויר" הוא בעל מקצוע מהשורה הראשונה ובין המקצוענים שהכרתי. הוא ביצע עבורי התקנת 2 מזגנים של 2 כ"ס כל אחד ואני מרוצה מאוד.

בר קירור ומיזוג
בר קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

במקצועי אני קבלן
ולכן אני יודע שבמיוחד בתחום המיזוג חשוב מאוד מקצועיות ואמינות ולכן רק בהמלצת חבר פניתי לטכנאי שלא הכרתי לפני כן. התקשרתי לשגיב מחברת "בר קירור ומיזוג" וכבר באותו יום (יום שישי) הוא הגיע יחד עם בחור נוסף עם כל הציוד והכלים על מנת לבצע את התיקון.

רוניקור
"רוניקור"

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 31

חוות דעת

הזמנתי את שירותי
הטכנאות של רוני שמחי "רוניקור" אין ספור פעמים ומהפעם הראשונה שעבד אצלי, אני פונה רק אליו בכל הקשור לתיקון מזגנים - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי.

אא מזגנים
א.א מזגנים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

אורן מ"א.א מזגנים"
פשוט 10! הוא אחלה בחור ומבצע עבודה מצויינת! מומלץ ללא ספק!

כפיר שירות תיקונים
כפיר שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

כפיר שירות תיקונים,
היה אצלי היום לתיקון מקרר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי, אמין ובמחיר הוגן - מומלץ! התקשרתי לכפיר שירות תיקונים דרך האתר שלכם, בגלל פעילות מקרר לא תקינה.

ברק שירות תיקונים  15 הנחה
ברק שירות תיקונים - 15% הנחה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 18

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
מהשירות שלו מכל הבחינות, גם ההסבר של התקלה, ברק היה סבלני, הסביר כל דבר. לא טכנאי רגיל שמתקן והולך.

טוני סופר קור
טוני סופר קור

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 43

חוות דעת

הגענו לטוני סופר
קור אחרי שהבסיס החיצוני של המזגן אצלנו היה מרעיש בצורה שהלכה ונעשתה מטרידה יותר ויותר, מדובר בבסיס של מזגן התלוי מחוץ לדירה הנמצאת בקומה חמש עשרה והגישה אליו לא קלה וגם מסוכנת.

העמק קירור ומיזוג
העמק קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 44

חוות דעת

אנו בעלי קייטרינג
המשרת את כל הסביבה. מטבע הדברים יש לנו בעסק לא מעט מקררים ומקפיאים ואנו זקוקים לבעל מקצוע שאנו יכולים לעבוד איתו בצורה שוטפת ולסמוך עליו בכל דבר.

מיזוג נטו באר שבע
מיזוג נטו באר שבע

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

בני "מיזוג נטו
באר שבע" איש מקצוע ישר והגון - אין הרבה אנשי מקצוע וטכנאים כאלה אמינים בתחום! אני מכיר את בני כבר המון שנים, ואני יכול להגיד שלא נתקלים בכזה בן אדם ואיש מקצוע כל יום ולכן אני עובד רק מולו בכל מה שקשור לתחום מיזוג האוויר.

אלירן מיזוג אוויר
אלירן מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 13

חוות דעת

אלירן קסם של
בחור, מעבר למקצועיות פגשתי אישיות מדהימה ואני שמח להמליץ עליו. הוא ביצע עבורי התקנת מזגן בדירתי, הגיע בשעה שקבענו, התקין את יחידת המזגן וחיבר את כל הצינורות, לאחר מכן התקין את המזגן בדירה, נתן הסבר על תפעולו, פינה אחריו את כל הלכלוך שהצטבר מההתקנה וגבה מחיר הכי הוגן שיש.

שלמה מיזוג
שלמה מיזוג

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 14

חוות דעת

שלומי הטכנאי מיזוג
עושה עבודת קודש הקודשים! אני מרגיש שפשוט זכיתי בו ואני ממליץ עליו מכל הלב!

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 15

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

מזגנים אלחנן
מזגנים אלחנן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 32

חוות דעת

חברת המיזוג של
אלחנן היא חברה מקצועית בחסד עליון! אלחנן התקין לנו את כל המזגנים במוסד, ההתקנות שלו אסתטיות וחכמות - ממליץ בחום! מדובר בהתקנות של 18 מזגנים עיליים ומכיוון שלא היה לי מישהו ספציפי לפנות אליו עשיתי בירורים לגבי מחירים וחברות מיזוג מומלצות.

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

קירור המאה
קירור המאה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 50

חוות דעת

ברוך נשמה טובה
ובעל מקצוע ברמה גבוהה! אני קבלן ובמקצוע כבר הרבה שנים, ורציתי להמליץ על הבחור המיוחד הזה. ברוך עובד איתי על פרויקטים עירוניים של מיזוג מוסדות ציבוריים שכוללת התקנה של מערכות מיזוג מרכזיים ומיני מרכזיים כולל תעלות ופתחי אוויר.

זברה שירותי קירור ומיזוג
זברה שירותי קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

רציתי להמליץ לטובה
על עזרא הטכנאי "זברה שירותי קירור ומיזוג". העזרה שעזרא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל עזרא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת באתר.

אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר
אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 56

חוות דעת

כאשר אני ובעלי
הבחנו שהמאוור שברשותינו מסוג haier, אינו פועל כראוי ידענו למי אנו צריכים לפנות. את עידן אנו מכירים כבר תקופה ארוכה, ובכל פעם בה אנו נתקלים בבעיה זו או אחרת באחד ממכשירי החשמל אני ובעלי יודע כי איש השירות שלנו הוא עידן "מעידן הזהב".

דמרי משה שירותי קירור
דמרי משה שירותי קירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 18

חוות דעת

אני לא זוכר
איך הגעתי למשה אבל אני זוכר ששמעתי עליו שהוא אמין, עומד בזמנים ועובד טוב אז החלטתי להשתמש בשירותיו. משה סיפק לי ארבעה מזגנים של טורנדו ושני מזגנים של תדיראן 2בסדרי גודל של מזגן 1 ורבע כ"ס, 3 מזגנים של 1 כ"ס ומזגן אחד גדול של 4 כ"ס.

יהודה מיזוג אוויר
יהודה מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

מומלץ!! אחד מהטכנאי
מזגנים היותר זולים שיצא לי להיתקל בהם... פניתי אליו לצורך מילוי של גז בשני מזגנים מסוג אלקטרה שיש אצלי בדירה.

הראל חשמל ומיזוג
הראל חשמל ומיזוג

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

תומקור שירותי מיזוג
תומקור שירותי מיזוג

לפרטי העסק

8.8

voice-icon 3

חוות דעת

על אריק מחברת
"תומקור שירותי מיזוג" אני ממליץ מכל הלב! לאורך השנים הוא ביצע עבורי גם התקנות וגם תיקונים ובכל פעם ללא יוצא מן-הכלל אני מרוצה! מדובר בבחור חביב ומקסים, מקצועי ויעיל שמבצע עבודה נהדרת.

שירות ולרי
שירות ולרי

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

מיזוג מהיר
מיזוג מהיר

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 7

חוות דעת

שירות מקצועי ביותר,
מחיר טוב - ממליצה בחום! הייתה לנו בעיה עם מזגנים שהפסיקו לעבוד. שוחחתי עם אוריאל בטלפון, הוא היה היחיד שהיה נשמע אמין והזמנתי אותו שיגיע לראות במה מדובר.

עמית דור
עמית דור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

עברתי לבית חדש
ודודו והצוות שלו התקינו עבורי את המזגן והם היו מאוד מקצועיים ומיומנים, את דודו אני מכירה כבר 14 שנים כי הוא אחראי באופן קבוע על תפעול המזגנים במקום העבודה שלי.

רוי קור
רוי קור

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 21

חוות דעת

היה בסדר גמור,
מבחינות זמינות - הגיע בזמן - עם כל זה שהוא היה קצת לחוץ ועמוס בקריאות שירות - מצא זמן להתפנות גם לקריאה שלי, ולהגיע אליי. מבחינת ההתנהלות הכללית - ישר ניגש לעבודה, עלה על הגג, בדק את המנוע, איתר בעיה בקבל והחליף אותו לחדש.

טכנאי שירות יאיר בראון
טכנאי שירות יאיר בראון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 23

חוות דעת

יאיר בראון טכנאי
מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה.

יהודה מערכות VRF
יהודה מערכות VRF

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 10

חוות דעת

רכשנו את המזגן
דרך טרקלין חשמל שם המליצו לנו על יהודה מערכות מיזוג להתקנה. לקחנו אותו כי תיארנו לעצמנו שאם הם עובדים איתו וממליצים עליו הוא כנראה באמת טוב בתחומו. יהודה הגיע אלינו הביתה, הסתכל, בדק ונתן לנו הצעת מחיר סבירה למדי.

ראשון המזגנים
ראשון המזגנים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

את רוני מראשון
המזגנים, אני כבר מכיר המון המון שנים. האמת שאני לא ממש זוכר איך הגעתי אליו, ודרך מי, אבל מה שכן אני יכול להגיד עליו זה שהוא אחד מהאנשים המקצועיים בתחום שיצא לי לפגוש (ואני בשקט יכול לאמר, שאני מכיר המוני בעלי מקצוע...

מיטב המיזוג שירות תיקונים
מיטב המיזוג שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 10

חוות דעת

מרוצה ממנו מאוד,
משה "מיטב המיזוג" בא בשעות אפילו מאוחרות בלילה, השירות שלו מאוד מקצועי וההתרשמות שלי ממנו חיובית ביותר - ממליץ בחום!

יורי מזגנים ומקררים
יורי מזגנים ומקררים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

יורי ביצע אצלי
התקנת שני מיני מרכזי במחירים טובים והתקנה מקצועית ביותר. מ ו מ ל ץ מ א ד!

כתבות ומאמרים

מזגן לא נדלק, תיקון שלט למזגן

מזגן לא נדלק, תיקון שלט למזגן

במאמר יפורט כיצד לבדוק את תקינות השלט והמזגן במקרה והמזגן לא נדלק

קרא עוד
מזגן מקצר, כיצד נתמודד עם מזגן שמקפיץ את החשמל

מזגן מקצר, כיצד נתמודד עם מזגן שמקפיץ את החשמל

במאמר יוצגו הסיבות למזגן מקצר וכיצד נבדוק מדוע החשמל מתנתק

קרא עוד
קירור ומעבר בין חדרים בקלות - מתי משתלם לקנות מזגן נייד?

קירור ומעבר בין חדרים בקלות - מתי משתלם לקנות מזגן נייד?

במאמר יוסבר מהו מזגן נייד, מהם היתרונות והחסרונות למול מזגן נייח ובאיזה סיטואציות הוא מהווה פתרון אידאלי וחסכוני.

קרא עוד