39

ספקי שירות בתחום טכנאי מזגנים

השוואת מוקדי שירות הלקוחות ודרכי יצירת הקשר עם חברות המזגנים המובילות

בדקנו עבורכם את מוקדי השירות הטלפוניים ואת אפשרויות יצירת הקשר עם חברות המיזוג הגדולות

מהן הדרכים ליצירת קשר באתרי חברות המזגנים הגדולות בארץ?

מזגנים הם חלק בלתי נפרד מחיינו, בטח בישראל החמה והמהבילה. בעבר המזגן נחשב מותרות, אך כיום הוא נחשב חלק אינטגרלי מהבית וכל תכנון או שיפוץ מכלילים אותו בתוכם. גם שוכרי דירות מתעקשים כיום שיותקן מזגן בדירה ומשכירי הדירות עצמם מפנימים זאת בבואם להשכיר את הדירה שברשותם.

שוק המזגנים בישראל נחלק בין שלוש חברות מובילות: אלקטרה (42.3%), תדיראן (40.4%) וטורנדו (15%) ועוד 2.3% שנחלקים בין מספר חברות קטנות, ביניהן מיצובישי, אמקור ו-LG. יצאנו לבדוק את מוקדי השירות הטלפוניים ואת אפשרויות יצירת הקשר באתרי האינטרנט של כל אחת מהחברות הגדולות. לפניכם התוצאות.

אלקטרה

המענה הטלפוני של החברה נחלק לעדכון ובירור אחריות, קבלת שירות, קבלת שירות למערכות אחרות, רכישת אחריות למזגן ושירות לשאר המורים. כמו כן, ישנה אפשרות להתכתבות עם נציג. ההמתנה הטלפונית לנציג ארכה כ-2:30 דקות. לא קיימת אפשרות לחזרת נציג אליכם.
הפנייה לשירות באמצעות אתר החברה ידידותית מאוד למשתמש. ניתן לפנות לנציג בפייסבוק, בצ'אט, בדוא"ל, במסנג'ר וב- SMS (למספר 052-2165032).
לחברת אלקטרה יש אפשרות להפעיל את האחריות על המזגן באמצעות סריקת הברקוד שעליו ומילוי הפרטים. למי שמתקשה בכך או שאין לו את אפליקציית ה- QR הנדרשת, כמו כן, ישנה אפשרות למלא את האחריות על גבי טופס ייעודי באתר החברה.
לחברה יש אמנת שירות המתפרסמת באתר שלה. באמנה זו היא מתחייבת כי כל פנייה תזכה לטיפול של טכנאי תוך 2 ימי עסקים לכל המאוחר ולתיקון המזגן עד 7 ימי עסקים, וכמו כן, שזמן ההמתנה לביקור טכנאי לא יעלה על שעתיים. פנייה בכתב תזכה אף היא למענה בכתב תוך 2 ימי עבודה מיום רישומה במשרדי החברה.
גם ביטול עסקה יכול להיעשות באתר החברה (חוץ מאשר בדרכים המקובלות הנוספות כמו הודעה טלפונית, דואר רשום או דוא"ל).
על פי החברה, כל מזגן מקבל אחריות מלאה של שנה על פי חוק. ניתן להאריך את תקופת השירות בתשלום בטלפון 1-800-222-222 תוך מכסימום חודש מיום הרכישה, באחת הדרכים המצוינות בתקנון האחריות (אתר האינטרנט, שיחה טלפונית למוקד השירות, סריקת מדבקת הברקוד דרך אפליקציית QR , SMS למוקד השירות 052-2165032 או דואר ישראל). עם קליטת הפרטים במערכת, תישלח לצרכן תעודת אחריות נוספת מוגבלת ל-5 או ל-7 שנים, בהתאם לדגם הנרכש. לאחר תום האחריות על המזגן ניתן להאריך אותה בעלות חודשית על ידי מילוי טופס באתר החברה.

פרטי מוקד שירות המזגנים
שעות פעילות מוקד טלפוני: א'-ה' 7:30-16:00| יום ו' 07:30-12:00
שעות פעילות באתר: א'-ה' 08:00-18:00 | יום ו' 08:00-12:00
אתר: http://air.electra-ecp.co.il/?CategoryID=2126 (יש אפשרות לפנייה בכתב באתר)
דוא"ל: service@ecp.co.il
טל': 1-700-50-4000 | 03-9530900
פקס: 03-9530889

תדיראן

המענה הטלפוני של החברה נחלק לשניים: בירור, שינוי או ביטול הגעת טכנאי ושיחה עם נציג. גם החלק של השיחה עם הנציג נחלק לשלושה: יעוץ ורכישה, הצטרפות להסכם שירות ותפעול ותקלות במזגן. ההמתנה לנציג ארכה כ-3:30 דקות בבוקר וכ-5 דקות אחר הצהריים. אם לא תרצו להמתין, קיימת אפשרות להשארת פרטים לחזרה.
לחברת תדיראן יש אפשרות לרישום ולקבלת אחריות דיגיטלית על המזגן. ברישום באתר מקבל הלקוח 3 חודשי מתנה נוספים מעבר לאחריות שניתנה לו על ידי החברה.
אתר החברה מאוד לא ידידותי ואין הסבר על האחריות שהחברה נותנת למזגנים שלה, אם כי לפי התקנונים למבצעים קודמים שערכה החברה, שקיימים באתר, ניתן להסיק שמספר שנות האחריות הינו תלוי דגם.
לתדיראן יש טכנולוגיה חדשה " Tadiran Connect " המאפשרת, בנוסף לשליטה מרחוק על המזגן, גם להתחבר למוקד השירות באופן ישיר באמצעות רכיב ייעודי. לקוחות שיש להם מזגן מיני מרכזי מדגמים מסוימים, יכולים להוריד את האפליקציה ולהתחבר דרכה למוקד, וכך לקבל שירות מהיר תוך 24 שעות, כשלמעשה התקלה מדווחת ומועברת באופן עצמאי ישירות למוקד.

פרטי מוקד שירות המזגנים
שעות פעילות: א'-ה' 8:00-16:30 | יום ו' 08:00-12:00
אתר: https://www.tadiran-group.co.il/support-ac / (יש אפשרות לפניה בכתב באתר)
טל': 1-700-700-946
פקס: 03-5581505

טורנדו

בפנייה למוקד השירות של החברה, במידה וזו הפעם הראשונה ליצירת הקשר, מתבקש הלקוח להירשם באתר בעמוד תעודת האחריות הממוחשבת על מנת שיוכל ליהנות ממלוא האחריות על המזגן. המענה הטלפוני של החברה נחלק לחידוש ביטוח, בירור סטטוס פנייה או הגעת טכנאי ופתיחת פנייה חדשה. ההמתנה לפתיחת פנייה ארכה כ-10 דקות בבוקר וכ-20 דקות אחר הצהריים. לא קיימת אפשרות להשארת פרטים לחזרת נציג.
חשוב לציין! את תעודת האחריות יש למלא בתוך 30 יום מרכישת המזגן. תעודת אחריות תואמת הדגם הנרכש תישלח במייל חוזר תוך 2 ימי עסקים.
לחברת טורנדו יש אמנת שירות המתפרסמת באתר החברה. באמנה זו מתחייבת החברה כי כל פנייה למוקד הלקוחות תזכה למענה טלפוני באותו יום עבודה או למענה כתוב תוך 7 ימי עסקים וכי זמן ההמתנה לביקור טכנאי לא יעלה על שעתיים.
על פי תקנון האחריות של החברה, שאף הוא מתפרסם באתר, בשנה הראשונה לרכישת המזגן יש עליו אחריות מלאה. מעבר לשנה זו, טורנדו מעניקה אחריות לתקופות שונות בהתאם לדגם הנרכש:

  • 5 או 7 שנות אחריות מלאה, שלאחריהן מתחייבת החברה לתקן את המזגן ללא כל תמורה;
  • 5 שנות אחריות מורחבת מוגבלת, מאפשרת שנה ראשונה של אחריות מלאה ועוד 4 שנות אחריות נוספות בעלות של 290 ₪ לביקור טכנאי, שלאחריהן מתחייבת החברה לתקן את המזגן במחיר עלות הטכנאי ללא תמורה נוספת;
  • 5 שנות אחריות מורחבת מוגבלת – 3 שנות אחריות מלאה ועוד שנתיים בעלות ביקור טכנאי. אחריות זו משלבת בין אחריות מלאה למוגבלת ולאחר מכן מתחייבת החברה לתקן את המזגן במחיר עלות טכנאי (290 ₪), ללא תמורה נוספת.

החברה מתחייבת לתקן מזגן באחריות תוך 3 ימי עסקים ממועד קריאת הצרכן וכפי שצוין באמנת השירות, זמן ההמתנה לטכנאי לא יעלה על שעתיים מעבר לשעה שנקבעה.
לחברה יש אפשרות לשליחת טכנאי תוך יום עבודה אחד או למחרת (אך ורק בימים א'-ה'). לשירות זה זכאים לקוחות שברשותם מזגן טורנדו באחריות, ושמילאו את האחריות במסגרת פרק הזמן הנדרש באתר החברה. יחד עם זאת, החברה מתחייבת לשירות זה אך ורק במסגרת השעות / חלונות הזמן הפנויים בלבד. במידה והחברה לא הצליחה לעמוד בהתחייבותה זו, הלקוח רשאי להעביר בקשה לפיצוי באתר החברה. במקרה כזה, הוא יפוצה ב-3 חודשי אחריות נוספים.
תיקון המזגן ייעשה אך ורק עם חלקים מקוריים וחדשים. במידה ותידרש הובלת מזגן למעבדה, היא תיעשה על חשבון החברה, אלא אם כן יהיה צורך בציוד נוסף, כגון מנוף או במת הרמה, אז תושת העלות על הלקוח המזמין. גם במקרה של החלפת סוללות בשלט, העלות תושת על הלקוח.

פרטי מוקד שירות הלקוחות
שעות פעילות: א'-ה' 8:30-16:30 | יום ו' וערבי חג 08:30-12:30
אתר: http://www.tornado-top.co.il/insurance/?tid=2 (יש אפשרות לפניה בכתב באתר)
טל': 1-700-50-15-15
פקס: 03-9011400

לסיכום

מוקדי השירות הטלפוניים של שלוש חברות המזגנים הגדולות, היו יעילים ובסך הכל סיפקו מענה אדיב ומקצועי לכל שאלה שהייתה לנו על מגוון תקלות המזגנים שיכולות לצוץ. יחד עם זאת, בעולם הטכנולוגי של היום, אפשרויות יצירת הקשר עם החברות באמצעות האתרים שלהן העניקו חוויית משתמש מצוינת, והוסיפו דרכים נגישות ומהירות לשירות שמעניקות החברות ללקוחותיהן.

39

ספקי שירות בתחום טכנאי מזגנים

מצא בעל מקצוע

טכנאי מזגנים מומלצים תל אביב

TOP ELECTRIC
TOP ELECTRIC

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

הגעתי לרותם דרך
חיפוש באינטרנט של בעל מקצוע שיוכל לתקן לי את המקרר שהפסיק לקרר. שוחחתי עם רותם והוא היה כל כך סימפטי, סבלני ואמיתי. הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו והחלטתי לקחת אותו מכל בעלי המקצוע ששוחחתי איתם.

רפאל מזגנים
רפאל מזגנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

רפי חמד של
בחור! בדקתי מחירים לגבי תיקון מזגן שלא עבד והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה וגם קיבלתי עליו המלצה חמה מחבר שלי אז הזמנתי אותו. רפי הגיע אלי ומיד ניגש לבדוק את המזגן ואחרי זה החליף את הכרטיס והוא חזר לעבוד תוך זמן קצר!

רוניקור
"רוניקור"

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 29

חוות דעת

הזמנתי את שירותי
הטכנאות של רוני שמחי "רוניקור" אין ספור פעמים ומהפעם הראשונה שעבד אצלי, אני פונה רק אליו בכל הקשור לתיקון מזגנים - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי.

שמש מערכות חימום וקירור
שמש מערכות חימום וקירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

אחלה שירות! באמת
שאין בעלי מקצוע כמו מיכאל! הוא מקצועי ויודע את העבודה על בוריה!

אא מזגנים
א.א מזגנים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 21

חוות דעת

אורן מ"א.א מזגנים"
פשוט 10! הוא אחלה בחור ומבצע עבודה מצויינת! מומלץ ללא ספק!

פסגת הקירור
פסגת הקירור

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 14

חוות דעת

נועם ועידן מחברת
"פסגת הקירור" פשוט מצטיינים! הם ביצעו עבורי עבודה טובה ומקצועית ואני ממליצה עליהם מכל הלב! קראתי להם לצורך תיקון מזגן שהפסיק לעבוד כמו שצריך, הם עמדו בזמנים, בדקו את המזגן באופן יסודי ותוך זמן קצר עלו על מקור התקלה.

שילת מיזוג אוויר
שילת מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 14

חוות דעת

כפיר בעל חברת
"שילת מיזוג אויר" הוא בעל מקצוע מהשורה הראשונה ובין המקצוענים שהכרתי. הוא ביצע עבורי התקנת 2 מזגנים של 2 כ"ס כל אחד ואני מרוצה מאוד.

יקיר אחזקות
יקיר אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

יקיר בעל מקצוע
יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!

כפיר שירות תיקונים
כפיר שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

כפיר שירות תיקונים,
היה אצלי היום לתיקון מקרר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי, אמין ובמחיר הוגן - מומלץ! התקשרתי לכפיר שירות תיקונים דרך האתר שלכם, בגלל פעילות מקרר לא תקינה.

יוסי מיזוג אויר וחשמל
יוסי מיזוג אויר וחשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

הייתה לי בעיה
עם המזגן שהוציא אויר אך לא קירר, לכן הזמנתי את יוסי דרך המלצה של חברה כדי שיוכל לפתור את התקלה. יוסי פירק את המזגן והוסיף גז אחרי שהוא ראה שיש בריחה שלו ואחרי כן המזגן עבד בצורה תקינה!

זברה שירותי קירור ומיזוג
זברה שירותי קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

רציתי להמליץ לטובה
על עזרא הטכנאי "זברה שירותי קירור ומיזוג". העזרה שעזרא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל עזרא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת באתר.

ברק שירות תיקונים  15 הנחה
ברק שירות תיקונים - 15% הנחה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
מהשירות שלו מכל הבחינות, גם ההסבר של התקלה, ברק היה סבלני, הסביר כל דבר. לא טכנאי רגיל שמתקן והולך.

מרכז המזגנים שירות תיקונים בלבד
מרכז המזגנים- שירות תיקונים בלבד

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 17

חוות דעת

נתי אחלה בנאדם!
מבצע עבודה חבל על הזמן ואני ממליץ עליו לכולם! פניתי אליו לצורך תיקון מזגן וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע רציני ומבין עניין, הוא היה זמין להגיע בהקדם וקבענו שעה.

אלירן מיזוג אוויר
אלירן מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 11

חוות דעת

אלירן קסם של
בחור, מעבר למקצועיות פגשתי אישיות מדהימה ואני שמח להמליץ עליו. הוא ביצע עבורי התקנת מזגן בדירתי, הגיע בשעה שקבענו, התקין את יחידת המזגן וחיבר את כל הצינורות, לאחר מכן התקין את המזגן בדירה, נתן הסבר על תפעולו, פינה אחריו את כל הלכלוך שהצטבר מההתקנה וגבה מחיר הכי הוגן שיש.

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

מזגנים אלחנן
מזגנים אלחנן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 32

חוות דעת

חברת המיזוג של
אלחנן היא חברה מקצועית בחסד עליון! אלחנן התקין לנו את כל המזגנים במוסד, ההתקנות שלו אסתטיות וחכמות - ממליץ בחום! מדובר בהתקנות של 18 מזגנים עיליים ומכיוון שלא היה לי מישהו ספציפי לפנות אליו עשיתי בירורים לגבי מחירים וחברות מיזוג מומלצות.

בר קירור ומיזוג
בר קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

במקצועי אני קבלן
ולכן אני יודע שבמיוחד בתחום המיזוג חשוב מאוד מקצועיות ואמינות ולכן רק בהמלצת חבר פניתי לטכנאי שלא הכרתי לפני כן. התקשרתי לשגיב מחברת "בר קירור ומיזוג" וכבר באותו יום (יום שישי) הוא הגיע יחד עם בחור נוסף עם כל הציוד והכלים על מנת לבצע את התיקון.

אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר
אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 54

חוות דעת

כאשר אני ובעלי
הבחנו שהמאוור שברשותינו מסוג haier, אינו פועל כראוי ידענו למי אנו צריכים לפנות. את עידן אנו מכירים כבר תקופה ארוכה, ובכל פעם בה אנו נתקלים בבעיה זו או אחרת באחד ממכשירי החשמל אני ובעלי יודע כי איש השירות שלנו הוא עידן "מעידן הזהב".

קירור המאה
קירור המאה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 50

חוות דעת

ברוך נשמה טובה
ובעל מקצוע ברמה גבוהה! אני קבלן ובמקצוע כבר הרבה שנים, ורציתי להמליץ על הבחור המיוחד הזה. ברוך עובד איתי על פרויקטים עירוניים של מיזוג מוסדות ציבוריים שכוללת התקנה של מערכות מיזוג מרכזיים ומיני מרכזיים כולל תעלות ופתחי אוויר.

טוני סופר קור
טוני סופר קור

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 43

חוות דעת

הגענו לטוני סופר
קור אחרי שהבסיס החיצוני של המזגן אצלנו היה מרעיש בצורה שהלכה ונעשתה מטרידה יותר ויותר, מדובר בבסיס של מזגן התלוי מחוץ לדירה הנמצאת בקומה חמש עשרה והגישה אליו לא קלה וגם מסוכנת.

מיזוג נטו באר שבע
מיזוג נטו באר שבע

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 40

חוות דעת

בני "מיזוג נטו
באר שבע" איש מקצוע ישר והגון - אין הרבה אנשי מקצוע וטכנאים כאלה אמינים בתחום! אני מכיר את בני כבר המון שנים, ואני יכול להגיד שלא נתקלים בכזה בן אדם ואיש מקצוע כל יום ולכן אני עובד רק מולו בכל מה שקשור לתחום מיזוג האוויר.

העמק קירור ומיזוג
העמק קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אנו בעלי קייטרינג
המשרת את כל הסביבה. מטבע הדברים יש לנו בעסק לא מעט מקררים ומקפיאים ואנו זקוקים לבעל מקצוע שאנו יכולים לעבוד איתו בצורה שוטפת ולסמוך עליו בכל דבר.

דמרי משה שירותי קירור
דמרי משה שירותי קירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

אני לא זוכר
איך הגעתי למשה אבל אני זוכר ששמעתי עליו שהוא אמין, עומד בזמנים ועובד טוב אז החלטתי להשתמש בשירותיו. משה סיפק לי ארבעה מזגנים של טורנדו ושני מזגנים של תדיראן 2בסדרי גודל של מזגן 1 ורבע כ"ס, 3 מזגנים של 1 כ"ס ומזגן אחד גדול של 4 כ"ס.

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

יהודה מיזוג אוויר
יהודה מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

מומלץ!! אחד מהטכנאי
מזגנים היותר זולים שיצא לי להיתקל בהם... פניתי אליו לצורך מילוי של גז בשני מזגנים מסוג אלקטרה שיש אצלי בדירה.

הראל חשמל ומיזוג
הראל חשמל ומיזוג

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

תומקור שירותי מיזוג
תומקור שירותי מיזוג

לפרטי העסק

8.8

voice-icon 3

חוות דעת

על אריק מחברת
"תומקור שירותי מיזוג" אני ממליץ מכל הלב! לאורך השנים הוא ביצע עבורי גם התקנות וגם תיקונים ובכל פעם ללא יוצא מן-הכלל אני מרוצה! מדובר בבחור חביב ומקסים, מקצועי ויעיל שמבצע עבודה נהדרת.

שירות ולרי
שירות ולרי

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

מיזוג מהיר
מיזוג מהיר

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 7

חוות דעת

שירות מקצועי ביותר,
מחיר טוב - ממליצה בחום! הייתה לנו בעיה עם מזגנים שהפסיקו לעבוד. שוחחתי עם אוריאל בטלפון, הוא היה היחיד שהיה נשמע אמין והזמנתי אותו שיגיע לראות במה מדובר.

עמית דור
עמית דור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

עברתי לבית חדש
ודודו והצוות שלו התקינו עבורי את המזגן והם היו מאוד מקצועיים ומיומנים, את דודו אני מכירה כבר 14 שנים כי הוא אחראי באופן קבוע על תפעול המזגנים במקום העבודה שלי.

טכנאי שירות יאיר בראון
טכנאי שירות יאיר בראון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 23

חוות דעת

יאיר בראון טכנאי
מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה.

רוי קור
רוי קור

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 21

חוות דעת

היה בסדר גמור,
מבחינות זמינות - הגיע בזמן - עם כל זה שהוא היה קצת לחוץ ועמוס בקריאות שירות - מצא זמן להתפנות גם לקריאה שלי, ולהגיע אליי. מבחינת ההתנהלות הכללית - ישר ניגש לעבודה, עלה על הגג, בדק את המנוע, איתר בעיה בקבל והחליף אותו לחדש.

ראשון המזגנים
ראשון המזגנים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

את רוני מראשון
המזגנים, אני כבר מכיר המון המון שנים. האמת שאני לא ממש זוכר איך הגעתי אליו, ודרך מי, אבל מה שכן אני יכול להגיד עליו זה שהוא אחד מהאנשים המקצועיים בתחום שיצא לי לפגוש (ואני בשקט יכול לאמר, שאני מכיר המוני בעלי מקצוע...

יהודה מערכות VRF
יהודה מערכות VRF

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 10

חוות דעת

רכשנו את המזגן
דרך טרקלין חשמל שם המליצו לנו על יהודה מערכות מיזוג להתקנה. לקחנו אותו כי תיארנו לעצמנו שאם הם עובדים איתו וממליצים עליו הוא כנראה באמת טוב בתחומו. יהודה הגיע אלינו הביתה, הסתכל, בדק ונתן לנו הצעת מחיר סבירה למדי.

מיטב המיזוג שירות תיקונים
מיטב המיזוג שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 10

חוות דעת

מרוצה ממנו מאוד,
משה "מיטב המיזוג" בא בשעות אפילו מאוחרות בלילה, השירות שלו מאוד מקצועי וההתרשמות שלי ממנו חיובית ביותר - ממליץ בחום!

יורי מזגנים ומקררים
יורי מזגנים ומקררים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

יורי ביצע אצלי
התקנת שני מיני מרכזי במחירים טובים והתקנה מקצועית ביותר. מ ו מ ל ץ מ א ד!

הפניה אל מוקד השירות של חברת "אלקטרה" ידידותית מאוד למשתמש. ניתן לפנות לנציג בפייסבוק, בצ'אט, בדוא"ל, במסנג'ר וב- SMS

לחברת "תדיראן" יש טכנולוגיה חדשה "Tadiran Connect" המאפשרת להתחבר למוקד השירות באופן ישיר באמצעות רכיב ייעודי

באמנת השירות של חברת "טורנדו" מתחייבת החברה כי כל פנייה למוקד הלקוחות תזכה למענה טלפוני באותו יום עבודה או למענה כתוב תוך 7 ימי עסקים וכי זמן ההמתנה לביקור טכנאי לא יעלה על שעתיים

מוקדי השירות של שלוש החברות הגדולות בישראל היו יעילים ואדיבים אך גם יצירת הקשר עם החברות באמצעות האתרים שלהן העניקו חוויית משתמש מצוינת

כתבות ומאמרים

הכל על שלטים למזגן

הכל על שלטים למזגן

האם נתקלתם בשלט מזגן שלא מגיב? בואו לראות איך אפשר לתפעל אותו ולא רק להחליף בטריות

קרא עוד
ריח רע ממזגן, שיטות ביתיות לניקוי מזגן

ריח רע ממזגן, שיטות ביתיות לניקוי מזגן

במאמר הבא יוצגו שיטות ביתיות לניקוי מזגן ומניעת ריחות רעים מהמזגן

קרא עוד
מזגן קופא, כיצד נטפל במקרים שנוצר קרח על המזגן

מזגן קופא, כיצד נטפל במקרים שנוצר קרח על המזגן

במאמר הבא יוסברו הסיבות להיווצרות קרח על המזגן וכיצד נבדוק מה הגורם לתקלה במזגן

קרא עוד
ניקוז מזגן, כיצד לטפל במקרה של מזגן מטפטף

ניקוז מזגן, כיצד לטפל במקרה של מזגן מטפטף

במאמר הבא יוסבר שלב אחר שלב כיצד לטפל בבעיות הגורמות למצב של מזגן מטפטף

קרא עוד
מזגן לא מחמם, כיצד נדאג למזגן לחמם היטב

מזגן לא מחמם, כיצד נדאג למזגן לחמם היטב

מאמר יוסברו הפעולות שיש לנקוט על מנת לדאוג שהמזגן יחמם היטב

קרא עוד
מזגן לא נדלק, תיקון שלט למזגן

מזגן לא נדלק, תיקון שלט למזגן

במאמר יפורט כיצד לבדוק את תקינות השלט והמזגן במקרה והמזגן לא נדלק

קרא עוד
מזגן מקצר, כיצד נתמודד עם מזגן שמקפיץ את החשמל

מזגן מקצר, כיצד נתמודד עם מזגן שמקפיץ את החשמל

במאמר יוצגו הסיבות למזגן מקצר וכיצד נבדוק מדוע החשמל מתנתק

קרא עוד
מזגן מרעיש, סיבות היוצרות רעש במזגן ודרכי הטיפול

מזגן מרעיש, סיבות היוצרות רעש במזגן ודרכי הטיפול

במאמר יוסברו הסיבות השונות למזגן מרעיש וכיצד יש לטפל בכל סוג רעש

קרא עוד