דמרי משה שירותי קירור

9.6
משה דמרי
תיקון מקררים, טכנאי מזגנים
אזור הדרום
כתובת העסק: דרך גוש קטיף 26, ניצן

  94%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  94%

מחיר הוגן

27 חוות דעת מהימנות

, מאי 2022

צלצלתי באקראי למשה מהאתר שלכם משום שהמקרר שלי הקפיא את המזון והוא עזר לי לפתור את הבעיה דרך הטלפון, קיבלתי ממנו מענה מדויק. משה ידע לשאול את השאלות הנכונות ואמר לי לנתק את המקרר מהחשמל למשך 24 שעות ואז להחזיר אותו ואם זה לא יעבוד אז הוא יגיע אלי ובסופו של דבר, בזכותו זה הסתדר. מעולם לא נתקלתי בבן אדם כל כך אדיב, איכפתי וסובלני כמוהו ובפעם הבאה שאזדקק אזמין אותו בלי להסס, מומלץ מאוד!
שאול, קרית מלאכי

, מאי 2022

קיבלתי ממשה אחלה שירות! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם לתיקון תקלה במקרר כי הוא נתן לי את מחיר הביקור הכי שפוי וגם בזכות ההמלצות הטובות שכתבו עליו. משה בדק את המקרר שלי בקפדנות, מסירות ויסודיות ועלה על התקלה ממש מהר! הוא החליף לי את המנוע ואז הכל חזר לעבוד כמו שצריך ומעבר לכך, הסביר לי בסובלנות ובנימוס את מה שעשה. אני שמח שעוד נותרו אנשי מקצוע מסוגו ובאמת מגיע לו חוות דעת מפרגנת מאוד, רמה גבוהה!
שלמה, נתיבות

, פברואר 2022

אני ממליצה על משה בלי למצמץ! הוא נתן לי שירות בעבר וזכרתי אותו לטובה לכן, יצרתי איתו קשר דרך האתר והזמנתי אותו לעבודה נוספת של החלפת לוח אלקטרוני במזגן שלי. משה שידר לי שיש לו ניסיון רב בתחום ואהבה רבה למקצוע וגם נכונות לעזור ובנוסף, היחס המדהים שלו בהחלט היה ראוי להערכה. אין ספק שהמחיר ששילמתי היה שווה ערך לתוצאה ומגיעות לו כל המילים הכי חמות שיש והמון מחמאות, שירות ברמה אחרת אין מה לומר!
דגנית, גן יבנה

, פברואר 2022

משה הוכיח לי שאפשר לסמוך עליו! צלצלתי אליו באקראי דרך האתר לצורך תיקון תקלה במקרר שלי והוא עזר לי טלפונית ובסופו של יום, הבעיה נפתרה בזכותו. משה לא ראה רק את הכסף לנגד עיניו אלא באמת רצה בטובתי האישית ומעבר לכך, הוא שידר לי המון אמינות, יושרה והגינות בשיחה וגם כיוון אותי מה לעשות בסובלנות רבה. אין ספק שהמענה שהוא נתן לי מצא חן בעיני מאוד ובפעם הבאה שאזדקק לא אחשוב פעמיים ואזמין אותו אלי!
בצלאל, אבן שמואל

, נובמבר 2021

משה שיחק אותה חבל על הזמן! הזמנתי אותו דרך האתר באקראי לתיקון מזגן עילי בביתי והוא נתן לי שירות אדיב ומכל הלב והנשמה. משה הגיע אלי במועד שסיכמנו ובדק את גורם התקלה במזגן בדקדוק, מקצועיות, מסירות, יעילות וזריזות ובסופו של דבר, הצליח לפתור את הבעיה בצ'יק! בנוסף, הוא היה קשוב, אדיב, נאמן וזמין לאורך כל הדרך ויש לי רק מחמאות לחלק לו ובהחלט בחרתי את הטוב ביותר, ממליץ עליו במלוא מובן המילה!
יגאל, נתיבות

, נובמבר 2021

המקרר שלי לא קירר טוב ועקב כך, הזמנתי באקראי את משה מהאתר לתקן אותו ואין לי מילים לתאר כמה שהשירות שלו היה מצוין! שמחתי לגלות שיש בעל מקצוע הגון שכזה בארצנו. משה הגיע אלי תוך זמן קצר ובדק את המקרר שלי ביסודיות ולאחר מכן, התברר לו שהכל עבד מצוין ורק הדלתות לו היו סגורות כמו שצריך אז הוא סיפר לי על כך בכנות מלאה ואפילו לא לקח כסף על ביקור, ההגינות והיושר שלו בהחלט שיחקו תפקיד והוא "יצא צדיק"!
לבנה, קרית מלאכי

, אוגוסט 2021

משה נתן לי את השירות הכי מהיר שיכולתי לבקש! שוחחתי איתו דרך האתר שלכם בעקבות המלצה של חבר וקראתי לו לתיקון מזגן שקיצר. משה השקיע מאמץ ובדק את המזגן ואז עלה על הגג של ביתי תוך סיכון עצמי והחליף חלק חיצוני מסוים ובסופו של דבר, פתר את הבעיה בהצלחה רבה! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הוגן לגמרי ואני יצאתי ממש מרוצה ממנו וממליץ עליו באהבה גדולה, לא פוגשים בעל מקצוע כזה בכל יום!
אליהו, בית הגדי

, אוגוסט 2021

ראיתי באתר שלכם שמשה הכי קרוב אלי גאוגרפית ובסופו של דבר, הזמנתי אותו לטפל בעובש שבגללו יצא ריח רע מהמזגן שלי. משה הגיע אלי תוך זמן קצר מהרגע ששוחחנו וניגש ישר ולעניין! הוא פתח את המזגן וניקה אותו בקפדנות ויסודיות והצליח לפתור את הבעיה בקלות ובנוסף, קיבלתי ממנו יחס חם, איכפתי ואנושי ונהניתי מכל רגע שהייתי במחיצתו. מגיע לו את ההמלצה הכי טובה שיש, הוא הרויח זאת ממני ביושר!
אליאב, שדה צבי

, מאי 2021

משה הראשון שקפץ לי באתר שלכם לאחר שחיפשתי טכנאי מקררים וראיתי שיש עליו המלצות טובות אז הזמנתי אותו. מדובר על איש מקצוע אחראי, ישר ואמין! משה הגיע אלי לתיקון המקרר שלי שלא עבד לאחר שנפל החשמל ביישוב בעקבות נפילת טילים במבצע "שומר החומות", הוא הודיע לי שהמדחס הלך ולא ניתן לתקן אותו וחייב אותי בסכום מינימלי של ביקור ואף עשה הנחה! לאחר מכן, הוא גם רשם לי מכתב למס רכוש כדי שאבקש פיצוי כספי על המקרה, ממליצה בחום!
איריס, ניר עם

, מאי 2021

אני מאוד מעריך את העבודה שמשה עשה בשבילי! הזמנתי אותו באקראי דרך האתר לצורך תיקון המקרר שלי שקיצר והוא נתן לי שירות טוב ואמין. משה בדק את המקרר מא' ועד ת' וניסה לאתר את התקלה, הוא החליף חלק מסוים ואחרי זה המקרר חזר לעבוד כמו שצריך! מעבר לכך, הוא נתן לי מענה יעיל ומהיר לכל שאלה והשתדל לשמור על סביבה שקטה ונעימה וגם גבה ממני מחיר הגון לחלוטין, אני ממליץ עליו בביטחון מלא!
טל, קרית מלאכי

, מאי 2021

יצאתי עם חיוך מאוזן לאוזן בזכות השירות שמשה נתן לי! יצרתי איתו קשר דרך האתר כי ראיתי שכתבו עליו חוות דעת טובות והזמנתי אותו לתקן את המקרר שלי שהפסיק לעבוד. משה הגיע אלי בהתראה קצרה ובדק את המקרר ובסופו של יום, הוא החליף את גוף החימום במקפיא והצליח לפתור את הבעיה במהירות! בנוסף, הוא הסביר לי את כל התהליך לפרטי פרטים והיה ממש נאמן, קשוב ומסור לעבודה, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
אמיר, ברור חיל

, פברואר 2021

משה בזמנו התקין עבורי מזגן מיני מרכזי בדירה ולאורך השנים יצרתי אתו קשר לגבי תקלות והוא ניסה לעזור לי טלפונית, הוא אפילו הגיע אלי יום אחד לראות שהכל תקין. יש לי רק מילים טובות לומר על משה! הוא מסור לעבודה וניכר שהוא אוהב את מה שהוא עושה ושיש לו זיקה לתחום ויתרה מזאת, הוא בעל מקצוע אמין, אדיב ולבבי שתמיד עומד במילים שלו ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
אלי, יושיביה

, פברואר 2021

הזמנתי את משה לצורך החלפת תרמוסטט במקרר ביתם של חמי וחמתי במושב ברוש והוא הוכיח את עצמו כבעל מקצוע מצוין! הוא גבה מהם מחיר הוגן וגם נתן להם שירות אמין ואיכותי. משה הגיע אליהם תוך זמן קצר ופתר את הבעיה במהירות! מעבר לכך, הוא ראה שהם מבוגרים והתייחס אליהם בצורה מנומסת ומכובדת וגם שמר על סביבה נקייה ומסודרת, אני ממליץ עליו מכל הלב!
אלי, אילת

, נובמבר 2020

אני מכיר את משה כבר תקופה כי "שמו הולך לפניו"! אחרי ששוחחנו, הזמנתי אותו לתקן צינור סתום שגרם לנזילה במזגן והוא הגיע אלי ופירק את המזגן ולאחר מכן, ניקה אותו ושפך מים לתוכו ואז הסתימה נפתחה! מעבר לכך, בסיום העבודה הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין. משה מקצוען בתחומו את זה אני יכול לומר בפה מלא! בנוסף, הוא גם אדיב, אחראי ובעל לב רחב, הלקוח תמיד נמצא אצלו בעדיפות עליונה!
עמית, קרית גת

, נובמבר 2020

הזמנתי את משה לתקן את המקפיא שלי שלא קירר את המזון כראוי והוא בהחלט הוכיח את עצמו! הוא הגיע אלי במהירות ובדק את המקפיא, ותוך כדי הבין שהלך המדחס וייעץ לי לקנות מקרר חדש כי לא השתלם לי להחליף אותו. משה נתן לי שירות אמין ואיכותי! עשה רושם שיש לו המון ניסיון וידע בתחום יתרה מזאת, הוא היה מאוד סימפטי ונחמד כך שאין ספק שאשתמש בשירותיו שוב, ממליץ בחום!
עופר, אשקלון

, אוגוסט 2020

שמעתי על משה מפה לאוזן והזמנתי אותו לתיקון מזגן מיני מרכזי אשר נכבה ונדלק לבד והוא ביצע עבודה מאוד מסודרת ונקייה! הוא נכח אצלי כמה שעות טובות, החליף חלק ובדק אם הוא מקור הבעיה ולאחר מכן הוא בדק שכל החלקים והחוטים תקינים, אחרי שהוא עזב הוא אמר שאם הבעיה חוזרת הוא יגיע שוב ואכן כך היה! הוא הגיע יום למחרת והחליף את הכרטיס של המזגן ואז הבעיה נפתרה, חד משמעית אני ממליץ עליו לכולם!
גל, אשקלון

, אוגוסט 2020

משה בעל מקצוע מיוחד ובעל לב זהב! אני מכירה אותו כבר המון שנים וב2004 הוא התקין עבורי מזגן שמתפקד מצוין עד היום, לאחרונה הזמנתי אותו להתקנת מזגן עילי בכל החדרים בדירתי והוא ביצע את העבודה בצורה הכי מקצועית שיש! אני מתכוונת להמשיך לעבוד אתו עוד זמן רב. יש לי חברה בעלת קשיים כלכליים וביקשתי ממשה שיתקן לה את מכונת הכביסה והוא עשה זאת באהבה ולא ביקש תמורה כספית ומעבר לכך, הוא אמין ומומחה בתחומו!
פנינה, אשקלון

, מרץ 2020

אני מכיר את משה כבר הרבה שנים דרך בית הכנסת שבו אני מתפלל והוא גר בעיר שלי, הוא ביצע עבורי מספר עבודות של תיקון והתקנת מזגנים ומקררים ולאחרונה הוא הגיע אלי על מנת לתקן את המקרר שלי. משה עשה עבודה מקצועית ולא ניסה "למרוח" את העבודה, הוא ניקה את המדחס במקרר ולאחר מכן בדק אם הוא תקין ואז החליף למדחס חדש, אני סמכתי עליו מכל הבחינות כי אני מכיר אותו ויודע שהוא אדם אמין וגם המחירים שלו סבירים.
יוני, ניצן

, מרץ 2020

אני מכיר את משה כבר 5 שנים והוא תיקן עבורי בעבר את המזגנים בבית. בעבודה הנוכחית לחבר שלי הייתה בעיה במקררים של הבשר באטליז שלו והוא פנה למשה שיתקן עבורו את התקלה. משה היה מאוד מקצועי, ישר, הגון ורציני וביצע את עבודתו נאמנה, הגיע לאטליז של חבר שלי בזריזות וסידר את התקלה במקררים בלי בעיות, אין לי מילה אחת רעה לומר עליו וכמובן שאמליץ עליו לכולם!
אברהם, אשדוד

, מרץ 2020

משה אדם מהימן, מקצועי וישר על זה אין ויכוח! חיפשתי טכנאי מקררים באתר שלכם והוא הראשון שענה לי והיה זמין עבורי. המקרר שלי לא עבד והוא נתן לי הנחיה טלפונית בחינם ומכל הלב ואמר לי לנסות להוציא את המקרר מהשקע ולהחזיר אותו שוב. משה עזר לי מאוד, בזכותו המקרר שלי עובד מצוין ומגיע לו כל המחמאות והשבחים שבעולם, הלוואי שכל בעלי המקצוע היו מדהימים כמוהו!
גלינה, קרית גת

, פברואר 2020

המון בעלי מקצוע שהזמנתי בעבר ניסו לפתור לי תקלה במזגן שעשה קצר בכל פעם שהפעלתי אותו, בימי החורף במשך שנתיים! ואף אחד לא הצליח לפתור את הבעיה. הזמנתי את משה לאחר שקיבלתי עליו המלצה דרך חברת מזגנים שנמצאת באזור שלי, הוא הגיע אלי ואחרי רבע שעה הוא איתר הבעיה בכבל של המזגן שהיה שרוף וגם חשוף וגלוי למים. משה חייכן ואמין ולא היה אכפת לי לשלם לו יותר כל עוד הוא תיקן את התקלה כי הייתי כבר נואשת, ממליצה בחום רב!
סימה, בית הגדי

, יוני 2019

את מאיר כולם מכירים, שמו הולך לפניו ואני שמח להמליץ עליו בחום!! הוא ביצע עבורי תיקון מזגן עילי בביתי, הגיע בשעה שקבענו ותוך זמן קצר עלה על הבעיה ותיקן את המזגן שלא היה מקרר כמו שצריך. הוא החליף את הקבל שהיה שרוף במדחס, מילא גז במזגן והכל חזר לעבוד כמו שצריך, בסיום העבודה ניקה אחריו את הלכלוך והשאיר מקום נקי ומסודר, גבה מחיר הוגן ואני מרוצה מהשירות הנהדר שלו מאוד, מומלץ ביותר!
מאיר, נתיבות.

, יוני 2019

משה הוא צדיק אמיתי, אדם ישר והגון שפשוט כיף להזמינו כל פעם מחדש!! הוא ביצע עבורי תיקון לכל המזגנים בבית העסק שלי, הגיע בשעה שקבעתי איתו ומיד ניגש לאיתור הבעיה, ראה כי חסר גז במזגנים, מילא את הכמות הנדרשת ותוך זמן קצר כל המזגנים בבית העסק חזרו לעבוד כרגיל, השירות שלו נהדר, מבצע עבודה מהלב ומרוב שהיתי מרוצה פניתי אליו בפעם השנייה להתקנת מזגן נוסף, גם בפעם הזאת הייתי מרוצה מאוד, אין ספק שהוא בעל מקצוע מהשורה הראשונה ואני ממליץ בחום!
לב, נתיבות.

, פברואר 2019

אם יש בעל מקצוע שראוי לכל התשבחות שיש זה רק משה, אני מרוצה וממליץ בחום. פניתי אליו לצורך התקנת 2 מזגני טורנדו בדירתי, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, התקין את יחידות המזגנים בחוץ, חיבר את כל הצינורות והשרשורים שצריך ולאחר מכן ביצע התקנה של המזגנים. מבצע עבודה מקצועית, עובד בצורה נקייה ומסודרת, אפילו צבע את הקידוחים שביצע בקיר והכל פשוט יצא מושלם. בסיום העבודה נתן הסבר על תפעול המזגנים, היה אדיב ושירותי, גבה מחיר הוגן במיוחד ואני מרוצה שפגשתי בעל מקצוע צדיק אמיתי!
בני.

, פברואר 2019

קיבלתי המלצה מחבר קרוב על משה והחלטתי להזמין את שירותיו לגבי התקנת מזגן עילי 3.5 כ"ס בביתי. הוא הגיע בשעה שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש להתקנת המזגן, ביצע התקנה של היחידה בחוץ בצורה מקצועית ובטיחותית, תמיד וידא שהכל יציב ומותקן היטב. לאחר מכן הרכיב את המזגן בדירה, ראה שהכל עובד כראוי, נתן הסבר על תפעול המזגן וגם לגבי חסכון בחשמל בפונקציות מסוימות בשלט. פשוט בעל מקצוע שלא מורח את הזמן, מקצועי ורציני בעבודתו, עובד בצורה מסודרת ומשאיר אחריו מקום נקי. אני מרוצה מכל ההתנהלות של משה מתחילה ועד הסיום, פשוט הכי טוב ומומלץ שיש!
דוד, באר שבע.

, יולי 2012

בפתיחת מבנה משרדים חדש בעסק שלנו פניתי למשה להתקנת 7 מזגנים של חברת "תדיראן". 2 מזגנים של 1 ורבע כ"ס והשאר, 5 מזגנים של 1.5 כ"ס.
אני עובד עם משה כבר 15 שנה ולכן לא היו לי התלבטויות מיותרות לגבי מי יהיה הטכנאי שיספק לי את השירות. משה הגיע לראות את החלל המדובר, ייעץ לי על המזגנים המתאימים ונתן לי הצעת מחיר. הוא הגיע ביום העבודה שקבענו בזמן והחל בהכנות למזגן: קידוח בקיר, הכנת החשמל והצנרת וייעוץ לחשמלאי והאינסטלטור. משה הגיע עם שני עובדים נוספים שעבדו לסירוגין, בסך הכל אם אסכם העבודה נמשכה יומיים. כשסיימו את התקנת המזגנים, משה ואני עברנו מזגן - מזגן ובדקו שהכל תקין מבחינה אסתטית ומקצועית, אחרי כן הצוות אסף את הבלאגן והשאיר את המקום נקי. שילמתי למשה את הסכום כמו שקבענו מראש. קיבלתי חשבונית ואחריות ל- 15 שנה. נשאלתי ע"י נציגת האתר איך היה השירות שקיבלתי ממשה, אני חושב שלאור העבודה שאני עובד איתו כבר 15 שנה אין צורך לפרט מעבר.

דוד מנתיבות

, יולי 2012

אני לא זוכר איך הגעתי למשה אבל אני זוכר ששמעתי עליו שהוא אמין, עומד בזמנים ועובד טוב אז החלטתי להשתמש בשירותיו.
משה סיפק לי ארבעה מזגנים של טורנדו ושני מזגנים של תדיראן 2בסדרי גודל של מזגן 1 ורבע כ"ס, 3 מזגנים של 1 כ"ס ומזגן אחד גדול של 4 כ"ס. משה הגיע בזמן שקבענו, עם עובד נוסף, סולם ושאר כלים והוא עשה חלק גדול מההכנה. הם עבדו סך הכל במשך יומיים וכשסיימו הם אספו את הפסולת הגדולה כמו ניילונים וקרטונים ופינו אותם. משה עבר איתי על כל אחד מהמזגנים, הסביר לי איך לתפעל את המזגן ולתחזק אותו.
הוא עמד בזמנים, במחיר ובכל קריטריון של שירות. משה הביא לי חשבונית ואחריות לשנה אבל מאז עד היום לא הייתה תקלה עם אף אחד מהמזגנים וזה היה לפני כמעט שלוש שנים.

ברוך מב"ש

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

שרותי קירור ומיזוג נותנים מענה ללקוחות פרטיים ומוסדות, מעניק שרותי תיקונים לכל סוגי המקררים ולכל סוגי המקפיאים, החלפת חלקים מקוריים לכל סוגי המקררים, מתן אחריות מלאה בכתב על כל עבודה. בעל מקצוע מוסמך ומקצועי הנותן שירות יסודי ומקצועי לשביעות רצון הלקוח.

דמרי משה שירותי קירור

דמרי משה שירותי קירור

משה דמרי


9.6

073-2721540
 

דמרי משה שירותי קירור

משה דמרי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721540 חייג