יהודה מיזוג אוויר

9.5
ציון יהודה
טכנאי מזגנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: איריס 12 ב' דירה 5, כפר סבא

  99%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

53 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2022

קודם כל ציון בן אדם מדהים! הוא מתקן לי את המזגנים כבר שנים ולאחרונה, הזמנתי אותו שוב להחלפת חלק מסוים כולל ניקוי פילטרים. ציון מבין עניין ויש לו זיקה רבה לתחום וגם תמיד עולה על בעיות במהירות ומוצא פתרונות יעילים ובנוסף, הוא זמין עבורי בכל זמן נתון ומשקיע את מאמציו וזה תענוג עבורי לקבל ממנו שירות. עוד לא יצא לי לפגוש בעל מקצוע ברמה גבוהה כזאת ואני ממליצה עליו בפה מלא ובעיניים עצומות, מעריכה אותו מאוד ומפרגנת לו באהבה!
צילה, טבעון

, מרץ 2022

שמעתי על ציון המון דברים טובים מפה לאוזן ובעקבות זאת, הרמתי אליו טלפון לצורך תיקון המזגן שהלך לו המאוורר וסיכמתי איתו מועד לביצוע העבודה. מאוד נהניתי לקבל ממנו שירות! ציון בדק את המזגן בצורה יסודית וקפדנית ולאחר מכן, הוא נסע להביא את החלק והתקין אותו תוך זמן קצר וגם נתן לי הצעת מחיר זולה יותר מבעלי מקצוע אחרים. נוכחתי לדעת שמדובר על בן אדם איכותי ומהימן ואני ממליץ עליו חבל על הזמן, אלוף שאין דברים כאלה!
אלמוג, קרית אונו

, מרץ 2022

צלצלתי לציון בעקבות המלצה חמה שקיבלתי עליו ממכר והזמנתי אותו להחלפת העינית שהבהבה במזגן שלי ובסופו של דבר, זכיתי בשירות פצצה. ציון שידר אמינות, יושרה והגינות לאורך כל הדרך וגם תיקתק את העבודה וביצע אותה בצורה יסודית ומקצועית ביותר ומעבר לכך, הוא הסביר לי את התהליך בצורה מכובדת ונתן לי יחס ראוי. את הנאמנות שלי אליו הוא הרויח לנצח ומגיע לו את הציון הכי גבוה באתר שלכם, חוות דעתי עליו פשוט מדהימה!
ישראל, טבעון

, נובמבר 2019

יש לי רק מילים טובות לומר על ציון.
אני מנהלת בית ספר מאוד גדול וציון הוא איש המזגנים שלי בבית הספר מזה 10 שנים.
הוא התקין את כל הזמגנים בבית הספר ומאז מטפל בכל ענייני התחזוקה שקשורים למיזוג.
הוא תמיד זמין, מיד מתקן תקלות ואין צורך לבדוק אותו או לקרוא לו פעמיים, הוא אדם נחמד ואדיב והמחירים שלו מצוינים.
אחרי כל כך הרבה שנים שבהן מעולם לא התאכזבתי ממנו אני בהחלט יכולה להמליץ עליו בלב שלם:)
רונית, גבעתיים

, נובמבר 2019

בחור נהדר!
ציון החליף לנו מנוע של יחידה פנימית בבית. הוא הגיע אלינו אחרי שהרבה בעלי מקצוע הבריזו לנו, ואחרי אנשי מקצוע אחרים שביקשו מחיר לא נורמלי. ציון הגיע בזמן, סידר את הכל כמו שצריך ולקח מחיר הוגן.
בגלל איך שדברים מתנהלים פה בארץ מאוד קל לזהות כשמגיע בעל מקצוע ברמה גבוהה, וציון הוא כזה:)
יונתן, תל אביב

, מאי 2019

ציון ביצע עבורי תיקון מזגן, אני מרוצה מהשירות שקיבלתי ושמח להמליץ עליו אצלכם באתר! הוא הגיע לדירתי בשעה שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה למזגן ותוך דקות עלה על הבעיה ותיקן אותה, אלוף אמיתי שמכיר את העבודה על בוריה, תיקן בזריזות ויעילות את המזגן ותוך זמן קצר הכל היה מאחוריי. המחיר שגבה היה הוגן השירות שקיבלתי היה מדהים ואני שמח שבחרתי בו לתיקון המזגן שלי, מומלץ בחום!
אמנון, רמת גן.

, מאי 2019

פניתי לציון בעקבות מזגן שהתקלקל, כבר בשיחת טלפון התרשמתי לטובה וקבענו שעה. הוא הגיע לדירתי ומיד ניגש לתיקון המזגן, ביצע בדיקה יסודית וראה שחסר גז במזגן, מילא את הכמות הנדרשת ותוך זמן קצר המזגן שלי חזר לעבוד כמו שצריך. ציון בחור אמין ושירותי, גבה מחיר הוגן במיוחד שהגיע בזמינות כה קצרה, התרשמתי ממנו לטובה ואין ספק שתמיד אפנה לשירותיו במידת הצורך.
ג'וליאן, תל אביב.

, דצמבר 2018

השירות של ציון היה מהיר, יעיל ואיכותי ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו! קיבלתי שירות מצוין ואין לי ספק שאפנה אליו שוב בעתיד במידה ואצטרך. פניתי אליו בעקבות מזגן שהפסיק לעבוד כמו שצריך, הנחתי שמדובר במילוי גז, הסברתי לו בשיחת הטלפון במה מדובר ולמזלי הוא היה זמין להגיע בהקדם לבדוק את התקלה. ציון הגיע כפי שקבענו, בדק את המזגן והסביר לי שאכן צריך למלא גז במזגן, הוא מילא את הגז ולאחר-מכן בדק שאין דליפה מאחד הצינורות. הוא אפילו הגדיל לעשות וניקה את הפילטרים בלי לגבות תשלום נוסף! מומלץ ללא ספק, מגיע לו!
אדי.

, דצמבר 2018

ציון האיש מיזוג בעל-מקצוע מעולה, הוא יודע את העבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר! פניתי אליו לצורך התקנת מזגן שרכשתי וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה אדיב ונחמד, היה נשמע רציני ומבין עניין ותאמנו מועד לביצוע בעבודה. ציון הגיע בול בזמן שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע את ההתקנה בצורה נהדרת, בלי נזילות ובלי קידוחים מיותרים בקיר. לאורך כל העבודה הוא הסביר לי מה הוא עושה, ענה לי בסבלנות על כל שאלה והוא ללא ספק איש המזגנים הכי ישר ואמין שנתקלתי בו אי פעם! ממליץ מכל הלב.
דני.

, יולי 2018

ציון "יהודה מיזוג אוויר" בעל-מקצוע אמין, הוגן ואיכותי ואני מאוד מרוצה ממנו. לפני בערך שבועיים חיפשתי בעל-מקצוע שיגיע לבדוק ולתקן את המזגן שהפסיק לפעול פתאום בלי סיבה, נכנסתי לאתר שלכם, הגעתי לכרטיס העסק של "יהודה מיזוג אוויר" והחלטתי לפנות אליו. לשמחתי הוא היה זמין להגיע בהקדם, היה נשמע מקצועי ומבין עניין, סבלני ואדיב וקבענו שיגיע. הוא הגיע בזמן, ישר ניגש לבדוק את המזגן, פירק חלק קטן ועלה על מקור הבעיה ממש במהירות, הוא הסביר לי במה מדובר וכשסיים הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. שירות מהיר, איכותי ואדיב! מומלץ!
אליס.

, יולי 2018

את ציון מחברת "יהודה מיזוג אוויר" הזמנתי לצורך תיקון מזגן שהתקלקל, ראיתי מילים חמות עליו באתר שלכם "טוב תודה" והחלטתי להתקשר אליו. בשיחה התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע שמבין עניין, הוא היה אדיב וקשוב ונתן לי טווח-מחירים שנשמע לי הוגן. ציון עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד הנדרש ובלי לבזבז זמן ישר ניגש לבדוק את המזגן, הוא ביצע בדיקה יסודית, עלה על מקור התקלה במהרה וביצע תיקון מקצועי ביותר. תוך זמן קצר הכל היה מאחורינו, ציון הראה לי שהכל עובד כמו שצריך והמחיר שגבה עמד בטווח-המחירים שהציג לי בטלפון - אמין וישר! מומלץ!
אלעד.

, פברואר 2018

אומנם עברו מעט חודשים מאז שהזמנתי את ציון הטכנאי מיזוג אך אני זוכרת אותו לטובה ושמחה להמליץ עליו. הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו המלצות והחלטתי לפנות אליו טלפונית. הסברתי לו שמדובר בתיקון מזגן שלא מקרר ומאחר וזה היה בתקופת הקיץ ביקשתי שיגיע בהקדם, הוא נאות להגיע עוד באותו היום והערכתי זאת מאוד. ציון הגיע עם כל הציוד הנדרש, בדק את המזגן כמו שצריך ושיתף אותי שבסה"כ יש צורך במילוי גז. הוא מילא גז במזגן ואפילו ווידא שאין דליפה מאחד הצינורות! ממש הגדיל ראש! שירות מקצועי ביותר - מומלץ.
שושנה.

, פברואר 2018

על ציון מחברת "יהודה מיזוג אוויר" יש לי רק מילים טובות, הזמנתי אותו פעמיים לבצע תיקון מזגן בביתי ובשתי הפעמים הייתי מרוצה מהשירות, היחס ואיכות העבודה. ציון בחור אחראי, הוא עומד בזמנים שקובעים איתו ומבצע בדיקה יסודית ומקיפה לפני שמחליט אם יש צורך בהחלפת חלקים שונים. הוא ישר ואמין ואני סומך עליו בעיניים עצומות. הוא ביצע את תיקון המזגן ביעילות ובמקצועיות ובסיום הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. אין ספק שאפנה אליו שוב בעתיד במידת הצורך. מומלץ!
נתי, תל-אביב.

, יולי 2017

"יהודה מיזוג אוויר" ביצע אצלי תיקון מזגן, אני מרוצה מהשירות שקיבלתי ושמח להמליץ עליו אצלכם באתר! אני אומנם לא זוכר איך הגעתי אליו אבל אני יכול לספר שכבר בשיחת הטלפון הוא היה נשמע מקצועי מאוד, הוא נתן לי טווח מחירים הוגן והסביר שהמחיר יכול להשתנות בהתאם לתקלה. ציון הגיע בשעה שקבענו (דבר נדיר כשלעצמו בנוף בעלי המקצוע בארץ), ביצע בדיקה מקיפה למזגן ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. הוא כמובן לא הלך עד שווידא שהמזגן עובד כמו שצריך ורק לאחר מכן ביקש את מה שמגיע לו. אין דברים כאלה! מומלץ בחום.
יריב, רמת גן.

, יולי 2017

את ציון מחברת "יהודה מיזוג אוויר" הזמנתי לצורך תיקון מזגן שהפסיק לקרר כמו שצריך, קראתי עליו חוות-דעת טובות באחד האתרים באינטרנט והחלטתי לפנות אליו טלפונית. כבר בשיחה הוא עשה עליי רושם טוב, היה נחמד וענייני והסביר לי שהמחיר עלול להשתנות בהתאם לתקלה שתתגלה אך נתן לי טווח מחירים שהיה נשמע לי הוגן וקבענו יום ושעה. ציון הגיע במועד שקבענו וניגש למזגן ללא דיחוי, הוא ביצע בדיקה מקיפה, הסביר לי בדיוק מה התקלה וכמה יעלה התיקון ורק לאחר שאישרתי לו המשיך בעבודתו. ציון לא הלך עד שבדק שהמזגן חזר לפעילות תקינה. מומלץ!
אמיר, תל אביב.

, ספטמבר 2016

הזמנתי את ציון לתיקון נזילה ממזגן, ציון הגיע בזמן, תיקן את התקלה שהייתה במזגן במיומנות, עמל זמן לא מבוטל וביצע עבודה מאוד מקצועית. בעל מקצוע מאוד אדיב ונחמד. מרוצה מאוד מהשירות, אחזור אליו שוב במקרה הצורך.
חדווה.

, ספטמבר 2016

ציון הגיע תוך שעה מרגע הקריאה - בדיוק כפי שסוכם, עשה אבחון מדויק והציג את האפשרויות השונות לתיקון. הוא עשה עבודה באיכות טובה - הגיע בזמן כפי שסוכם, כשהוא נכנס הוא דיבר לעניין, היה נחמד ואדיב, ניגש לראות במה מדובר, זיהה תקלה שקשורה למאוורר, איתר את הרכיב התקול וביצע החלפה שלו, המחיר על התיקון היה ממש ממש הוגן והמזגן עובד מצוין.
רונה.

, פברואר 2016

יהודה טכנאי מצוין, הוא איתר את התקלה במהירות ופתר אותה עוד באותו היום, היה נחמד מקצועי - פשוט תותח! הייתה לי בעיה עם המזגן עילי שהפסיק יום אחד לעבוד וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לתת הערכת מחיר ולראות במה מדובר.
הגעתי ליהודה הטכנאי דרך חיפוש באינטרנט, נכנסתי לאתר שלכם ובחרתי בו מתוך מספר בעלי מקצוע שמפורסמים אצלכם. יהודה הגיע בשעה שקבענו עם כל הכלים והחלקים הנחוצים לתיקון, פירק את הפלסטיקה מסביב למזגן ובעצם ערך בדיקה יסודית בכדי להגיע לשורש הבעיה, בסופו של דבר הוא הסביר לי שמדובר בתקלה בכרטיס של הלוח פיקוד.
הוא יידע אותי מראש מה המחיר, לא המציא המצאות ואמר שצריך להחליף את הכרטיס לגמרי, אלא אמר שדרוש תיקון במקום וכך עשה, השירות שלו היה מאוד מקצועי וההתנהלות הייתה אדיבה ומנומסת. כאשר יהודה סיים את התיקון הוא הרכיב בחזרה את כל חלקי המזגן, סידר אחריו ויידע אותי שעל כל בעיה נוספת או חוזרת שרק ארים אליו טלפון. התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליץ על השירות של יהודה, טכנאי מיזוג מצוין.
דור.

, פברואר 2016

הייתי מרוצה היה מצוין, מקצועי מכל הבחינות ממש טוב זמין מהיר ואיכותי. עשה עבודה מעבר למצופה - טכנאי מיזוג מצוין עם צוות רציני ועבודה ברמה גבוהה, ממליץ מכל הלב! החלטנו לרכוש מזגן מיני מרכזי לבית וחיפשנו איש מיזוג שיבצע את ההתקנה. קיבלתי על "יהודה מיזוג אוויר" המלצה חיובית מאוד ופניתי אליו. הסברתי לו במה מדובר והבנתי בשיחה שיהודה ממש מתמחה בעניינים הללו. הוא הסביר לי על כל התהליך של בחירת המזגן וההרכבה: מאחר והיחידה הפנימית של המזגן המיני מרכזי מבצעת שלושה תפקידים, חשוב למקם אותה נכון. היא אחראית על חימום בחורף, קירור בקיץ ועל פיזור האוויר. יש לה תפקיד נוסף, משני, להפטר מהלחות הנוצרת במערכת.
בעת תכנון ההתקנה יהודה התייחס למספר היבטים והחליט בהתאם היכן למקם את היחידה. מאחר והיא תופסת מקום היה צורך לבצע חציבה. היחידה צריכה להיות במרחק סביר מהיחידה החיצונית, כדי שניתן יהיה להעביר ביניהן צינורות ללא מורכבות גדולה מידי. קו אספקת החשמל אליה חייב להיות בנפרד מהלוח הראשי. יהודה הסביר לי שמיקום הפתחים דרכם זורם האוויר חשוב גם כן. יש לדאוג לכך שתהיה קיימת אופציה לסגירתם וכן שהגישה אליהם תהיה נוחה, האוויר הממוזג עובר בין חלקי הבית השונים באמצעות תעלות. הדרך המומלצת ביותר לעשות זאת היא באמצעות 'שירשורים'. אלו הם שרוולים ארוכים בקוטר של שלושים סנטימטרים העשויים מחומר גמיש ואטום לדליפות שמעבירים דרך תעלות הגבס. יהודה התייחס לכל אספקט אפשרי, הביע מקצועיות, הצעת המחיר הייתה ממש בסדר ובנוסף התרשמתי שמדובר באיש אמין ומקצועי וסגרנו על התקנת מזגן מיני מרכזי ובנוסף התקנת מזגן אינוונטר - מדובר במזגן שבו המדחס מתנהג אחרת ממדחס רגיל: הוא בעל מהירות רציפה משתנה ומסוגל לשנות את פעולתו לפי הצורך. בנוסף, המדחס יודע לקבוע את התפוקה הדרושה בחדר ולשמור על הטמפרטורה הרצויה באופן רציף ונעים. בנוסף מזגן האינוורטר יודע, באופן אוטומטי, להתאים את התפוקה שלו לעומס החום המשתנה בחדר. לדוגמא: מזגן אינוורטר בתפוקה של 5 כוח סוס "יודע" להתנהג כמו מזגן של 1 כוח סוס כשיידרש לכך. בכך משיגים חיסכון משמעותי בחשמל ויעילות אנרגטית גבוהה.
מהבחינה המקצועית יהודה היה יוצא מן הכלל!!! הוא הגיע עם צוות מקצועי, ביצע התקנה מאוד יפה ונקייה. העבודה כללה התקנת יחידות המיזוג פנים וחוץ, הולכה של כל הצינורות, פתחי מיזוג/אוורור וביצוע עבודות החשמל הנלוות. העבודה של יהודה והצוות המקצועי שלו, הייתה מאוד יפה מרשימה ומדויקת. יהודה התגלה כבן אדם מקצועי, אמין ונעים הליכות, לא מברבר הרבה, פשוט עושה את העבודה, אבל מצד שני הוא היה גם גמיש וקשוב לצרכים שלי כלקוח. מבחינת המחיר, יהודה לקח בדיוק את המחיר שסוכם, אני מרוצה מאוד מהתוצאה - המזגנים עובדים מצוין. ממליץ עליו בחום רב.
אייל.

, אוקטובר 2015

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של ציון יהודה מיזוג אוויר, מומלץ בחום! הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לקרר וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לציון יהודה ממש במקרה דרך הפרסום אצלכם באתר. שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום. ציון הגיע בשעה שסיכמנו, ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה, ה"קבל" היה שרוף ולכן המזגן לא עבד.
הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד, החליף לקבל חדש ותיקן את הבעיה במהירות. על התיקון ציון לקח מחיר ממש הוגן, הוא היה מאוד אמין בעיניי, דיבר לעניין, היה אדיב, הסביר לי במה מדובר - לסיכום ממליץ בחום!
שירן.

, אוקטובר 2015

ציון טיפל בהצלחה בתקלה שהיתה לנו במקרר, היה מקצועי ולקח מחיר סביר. לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המזגן שהתחיל לטפטף ממנו מים וחיפשתי טכנאי קירור שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לציון "יהודה מיזוג אוויר" דרך ההמלצות החיוביות באתר. שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן הערכת מחיר על התיקון והיה פנוי להגיע עוד באותו היום. ציון הגיע בשעה שסיכמנו, הוא ערך בדיקה יסודית לאיתור הנזילה, הוא ראה שהצינור סתום, ביצע איזה משהו טכני ששחרר את הסתימה ובאמת לאחר מכן ווידא שהנזילה פסקה וכך היה.
הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך, השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה תקינה ללא טפטוף מים והמחיר היה הוגן.
שליו.

, אוקטובר 2015

יהודה בעל מקצוע ישר והוגן כשהגיע אלינו לא ביזבז זמן וישר נכנס לעניין, פתר את הבעיות במקצועיות וגבה מחיר הוגן - ממליצה בחום!
ל"יהודה מיזוג אוויר" הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת ממש טובות, גם שיחת הטלפון הייתה מוצלחת, הסברתי ליהודה במה מדובר והוא מראש אמר לי מה טווח המחירים לטיפול בתקלות שציינתי. יהודה הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא הביא איתו ציוד מקצועי של טכנאי מזגנים, ניגש לבדוק מה מקור הנזילה במזגן המפוצל שלנו, עלה על הבעיה מהר וסידר את העניין, הוא פתר את הבעיה באופן מקצועי ועכשיו המזגן עובד מצוין.
על השירות יהודה גבה מחיר הוגן, הוא היה מאוד נחמד ואדיב, התרשמתי מאוד מהטיפול המסור ובעתיד אזמין אותו שוב אם יהיה צורך - ממליצה בחום.
אביבה.

, אוקטובר 2015

מרוצה מאוד, יהודה היה מקצועי מכל הבחינות! הגיע בזמן, איתר את הבעיה, תיקן באופן מקצועי וגבה מחיר הגון - מומלץ! לפני מספר שבועות הייתה לנו בעיה של נזילת מים ממזגן וכמו כן המזגן גם קירר פחות טוב מפעם. חיפשתי באמצעות האתר שלכם טכנאי מקצועי שיגיע לראות במה מדובר.
קראתי המלצות טובות על יהודה מיזוג אויר והתקשרתי לקבל חוות דעת וטווח מחירים. יהודה נתן טווח מחירים מראש, נשמע הוגן וסגרנו ביקור. יהודה הגיע בשעה שקבענו, הוא הגיע עם ציוד מקצועי, בדק את המזגן באופן יסודי מצא שבסה"כ מדובר במזגן סתום בגלל האבק שהצטבר המון שנים. יהודה היה יסודי, עשה טיפול אוברול למזגן וסיפק שירות ממש מקצועי.
הייתי מרוצה ואני בהחלט ממליץ בחום!
אייל.

, יוני 2015

ציון "יהודה מיזוג אוויר" היה מקצועי אמין והוגן - בהחלט ממליץ!
אני מרוצה מהשירות המהיר והמקצועי - לפני מספר ימים חיפשתי בעל-מקצוע שיתקן לי המזגן שהפסיק לפעול פתאום בלי סיבה, את החיפושים עשיתי דרך האתר שלכם, ראיתי את כרטיס העסק של "יהודה מיזוג אוויר" והחלטתי להרים אליו טלפון.
ציון ישר מצא חן בעיניי, ענה לי לעניין, לא היה קצר רוח ונתן לי הצעת מחיר של טווח מחירים ידוע מראש, סיכמתי עם ציון שעה והוא הגיע בזמן, היה מאוד מקצועי, ניגש ישר לברר במה העניין, פירק איזשהו חלק במזגן ועלה על הבעיה דיי במהירות, הוא הסביר לי שמדובר בתיקון מכאני ואמר מה המחיר שתאם בדיוק למה שסיכמנו.
נתתי לו אישור להמשיך בתיקון, ציון ביצע את התיקון למופת והבעיה נפתרה!
יצחק.

, יוני 2015

מרוצה מאוד, ציון יהודה הגיע בזמן, עמד במחיר שסוכם ועשה עבודה אסתטית ונקייה, ממליצה בחום.
לציון "יהודה מיזוג אוויר" הגעתי דרך האתר, חיפשתי איש מיזוג שיגיע לבצע מיקום חדש למנוע של המזגן, המנוע היה תלוי נמוך יחסית ורציתי לנצל את המקום להניח שם משהו, רציתי להרים את המנוע במטר אחד יותר גבוה.
שוחחתי עם מספר טכנאים מהאתר, לקחתי הצעות מחיר ומבין כולם ציון היה זמין לעבודה ורצה מחיר הוגן עבור השירות.
סגרנו יום ושעה, ציון הגיע כפי שסוכם עם הציוד הנדרש, הוא פירק את המנוע מהקיר ומדד מטר אחד גבוה יותר. לאחר מכן ביצע התקנה אסתטית ובטיחותית למנוע החדש.
ציון עבד נקי ומסודר ובסוף העבודה גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם.
שירות מקצועי יעיל ומהיר.
טלי.

, דצמבר 2014

יהודה טכנאי מזגנים בעל יחס אדיב ומקצועי, ביצע את התיקון בזריזות ומיומנות, הסביר לי מה הפעולות שהוא מבצע, עבד בשקיפות מלאה והמזגן תוקן במחיר סביר, ממליץ בחום!
לפני מספר ימים המזגן שלנו הפסיק לפעול, חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מיזוג והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על "יהודה מיזוג אוויר" והתקשרתי לשאול מהי עלות הביקור. העלות הייתה סבירה ולאור ההמלצות החיוביות החלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר.
יהודה הגיע אלי יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן וגילה דיי במהירות שה"קבל" של המזגן פרוץ, הוא ממש הסביר לי על תפקיד ה"קבל" ועל מהות הבעיה, הצעת המחיר על התיקון נשמעה לי הוגנת ולא מופרזת ונתתי לו להמשיך בעבודה.
יהודה הלך להביא "קבל" חדש, הוא ביצע את ההחלפה במהירות וכמובן שהוא צדק - המזגן חזר לפעול כרגיל!
המחיר ששילמתי על התיקון היה סביר, יהודה רשם לי קבלה ונפרדנו לשלום. באופן כללי אני אסכם ואגיד שהשירות שקיבלתי היה מצוין, אני בהחלט איעזר בו בעתיד ולכן אני ממליץ עליו בחום!
אהרון.

, דצמבר 2014

לפני מספר שבועות התחלתי לשים לב שיש ירידה בתפקוד המזגן והחלטתי להזמין טכנאי מיזוג אוויר שיבדוק את מקור התקלה. חיפשתי המלצות על אנשי מיזוג, ונעזרתי באתר שלכם "טוב תודה", קראתי חוות דעת על יהודה וכולם אמרו שהוא היה מצוין, עלה על התקלות במהירות ופתר אותם במחיר הוגן. לקחתי את מספר הטלפון שלו וצלצלתי לקבוע שעה.
יהודה ישר ענה לטלפון, הסברתי לו במה מדובר ותוך חצי שעה הוא התייצב אצלי עם הציוד שלו, יהודה בדק את המזגן מכל כיוון אפשרי, הפעיל את המוח ומאחר ומדובר במזגן בן חצי שנה הוא הבין שזה לא יכול להיות קשור להחלפת חלק במנוע או משהו כזה, אלא מסתבר שהיה שם דליפה של גז מצינור שלא הותקן כהלכה, הדליפה הייתה מורכבת ולכן הטכנאים לפניו לא עלו על העניין. בכל אופן יהודה דאג להחליף את הצינור בחדש, הוא בדק שאין תקלות נוספות ובאמת המזגן חזר לעבוד במלוא העוצמה!
על התיקון יהודה לקח מחיר נמוך בהרבה ממה שהציעו קודמיו, מדובר בבעל מקצוע ואדם הגון ביותר, אני מודה לו מאוד וממליצה עליו בחום!
רונית.

, דצמבר 2014

יהודה בעל מקצוע איכותי, הגיע בזמן, תיקתק עבודה מקצועית ולקח על עבודתו מחיר סביר לשוק.
לא מזמן קנינו מזגן עילי חדש וחיפשתי טכנאי מיזוג שיבצע את ההתקנה. לשם כך נכנסתי לאינטרנט לבדוק עלויות של התקנת מזגן ובנוסף חיפשתי בעל-מקצוע דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על יהודה והרמתי אליו טלפון, ביקשתי ממנו הצעת מחיר של התקנת מזגן עילי, הצעת המחיר שיהודה נתן הייתה סבירה מאוד, בהתאם למחירים בשוק, לא גבוה מידי ולא נמוך מידי.
קבעתי איתו לאותו השבוע, הוא הגיע ביום ובשעה שקבענו ללא עיכובים והתחיל מיד בעבודה, בהתחלה יהודה עבד על התשתית למזגן ולמדחס. קדח בקיר, העביר צינורות חשמל ובסוף גם צינור של ניקוז ומבחוץ עשה מתקן למדחס שעליו הוא ישב וחיבר גם את המזגן לקיר.
תוך שעה וחצי מהרגע שהגיע אלינו, יהודה סיים את ההתקנה, עשה עבודה יפה ואסתטית, הקפיד לנקות אחריו בסיום העבודה, ולא השאיר הרבה בלאגן, הכל היה נראה בסדר גמור! יהודה התנהל בהגינות, עמד במחיר שסיכמנו ולא ניסה לגבות ממני יותר כסף, קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על ההתקנה. ממליצה עליו בחום!
עינב.

, יולי 2014

יש לי שני מזגנים עיליים מסוג megair (המותג המוזל של אלקטרה) בני 4 שנים.
במזגן אחד הייתה בעיה שהוא לא מקרר תמיד, ז"א שכשהוא עובד אז הוא מקרר מצוין, אבל לפעמים הוא פשוט לא מגיב לקירור.
המזגן השני פשוט לא הגיב לשלט ולא היה צפצוף שמראה שאכן הפעולה נקלטה.
יהודה הגיע עם מתלמד, הם ביצעו החלפה של התרמוסטט במזגן שלא מקרר וזה פתר את הבעיה של הקירור באותו רגע.
במזגן השני, לא היה ליהודה את החלק שהיה צריך אבל יהודה הבטיח לבדוק עם אלקטרה ולחזור אליי ברגע שתהיה לו תשובה.
מראש הוא הזהיר שייתכן והבעיה היא בכרטיס של המזגן ולא בעינית, הוא גם הבהיר שהעלות של כרטיס המזגן היא מאד יקרה (בסביבות 1,200 ש"ח) ואם זאת הבעיה, יהיה חבל על הכסף רק בשביל ציפצוף - כי המזגן עובד בסדר.
לאחר שבוע יהודה אכן הגיע עם עינית חלופית וביצע החלפה, אך לצערנו הצפצוף לא חזר, הוא אף יצר קשר עם אלקטרה בטלפון כדי לוודא שהוא לא מפספס משהו, אך קיבל את אותה התשובה שהצפצפה היא חלק מהכרטיס היקר. לאור העלות היקרה של כרטיס החלטנו לא לבצע את התיקון. יהודה ביצע הרכבה בחזרה של כיסוי המזגן ולא חייב עבור אותו ניסיון תיקון.
מאד מרוצה מהשירות, ממליץ בחום!
אלון, תל אביב.

, יוני 2014

אני ממליצה על יהודה: אמין, מקצועי, דייקן. הגיע כפי שנקבע, בחן את התקלה, לא ניסה להוסיף מה שלא צריך, תיקן את התקלה ביעילות ומקצועיות, המחיר תאם למחיר שפורסם באתר, מחיר הגון. השאיר רושם מצוין!
בזמן האחרון הרגשתי שהמזגן לא מקרר כמו שצריך למרות שהוא דולק על עוצמה נמוכה, חיפשתי טכנאי מיזוג שיגיע לראות במה מדובר.
את החיפושים עשיתי אצלכם באתר, קראתי חוות דעת על מספר בעלי-מקצוע בתחום ומבין כולם התרשמתי לטובה מיהודה, שוחחנו בטלפון, הוא אמר לי את עלות הביקור והיה זמין להגיע עוד באותו היום.
יהודה הגיע כפי שסוכם, ניגש לבדוק את המזגן. באמצעות מכשיר הוא מדד את רמות הגז וגילה שבאמת חסר גז. יהודה אמר לי מראש את עלות מילוי הגז. המחיר היה הוגן ביחס למה שבדקתי ואכן הוא מילא את הגז והמזגן חזר לקרר במלוא העוצמה.
מעבר לכך יהודה לא גילה תקלות נוספות, השירות שלו היה יסודי ומקצועי ובמחיר סביר - ממליצה בחום!
רוני פרצ'יקה.

, אפריל 2014

בעל מקצוע מצוין עם יחסי אנוש מצוינים, מומלץ! המזגן שלנו (אלקו הי טק 2) ישן וכבר היה בשני בתים. כבר הרבה זמן שיש לנו שתי בעיות (של רעד ושל עובש) שאנשי מקצוע אחרים גם לא מצאו עבורם פתרון וגם הפחידו אותנו לגבי קשיי הניקיון ונזקים אפשריים, אך השנה כמות העובש הייתה בלתי נסבלת, היינו חייבים פתרון.
בחרתי ביהודה בזכות ההמלצות ולהפתעתי הגדולה הכל פשוט היה נהדר (אין לי ניסיון טוב עם אנשי מקצוע לרוב). עוד בטלפון אמר בנועם שיסתכל ושיתן הצעת מחיר והדגיש שאין בעיה אם נחליט שלא.
הגישה הטכנית של יהודה מצאה חן בעיני בעלי (הנדסאי בלימודיו) והמחיר שהציע הייתה קצת פחות מאשר של אחרים, (לנו המחיר לא היה כל כך חשוב - העיקר שהעבודה תהיה טובה ומוצלחת). הניקוי כלל פירוק טוטאלי של המזגן, ניקוי בחוץ עם חומרים מיוחדים והרכבה חזרה, הרבה עבודה. הוא עבד מאוד יסודי, נזהר ולא רץ ולא חיפף. במסגרת המזגן היה סדק ישן שהוא הדביק, ובסוף אפילו לקח סבון וניקה סימנים שהיו על הקיר. בזכות הניקוי נעלם הרעד! המזגן מבריק ועובד ממש כמו חדש!!
בהחלט נזמין אותו שוב כשתהיה התקלה הבאה.
שיי קלי.

, פברואר 2014

את ציון מחברת "יהודה מיזוג אוויר" הזמנתי אלי בפעם הראשונה דרך חיפוש שעשיתי אצלכם באתר כשחיפשתי טכנאי מיזוג אוויר.
מאד התרשמתי הן מהרמה האישית של ציון והן מהרמה המקצועית. ציון בעל-מקצוע משכמו ומעלה, ואני שמחה שהזמנתי דווקא אותו לתקן את הבעיה.
התקלה הייתה בצינור ניקוז המים של המזגן, שהייתה לנו נזילה ממנו לתוך הבית והיינו חייבים לטפל בעניין. שוחחתי איתו והסברתי לו במה מדובר - ציון נתן לי הצעת מחיר משוערת שנשמעה לי מאוד סבירה וקבעתי איתו למחרת.
הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, פירק את הצינור הישן והתקין במקומו צינור ניקוז חדש כולל חומר בידוד, והסביר לי תוך כדי מה הוא עושה.
ציון עשה עבודה זריזה ויעילה ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם! לא ניסה לבקש יותר והיה הוגן מאוד - אני שמחה שבחרתי דווקא בו ואני בהחלט מתכוון להזמין רק אותו במקרה של בעיות במיזוג.
דליה, תל אביב.

, מאי 2013

לפני שבועיים היו יומיים של שרב קטלני, אז הדלקנו את המזגן בסלון וגילינו שהוא לא עובד. האמת שזה היה מה זה מבאס כי היה חום אימים אותו יום. חיפשנו באתר שלכם טכנאי מזגנים שעובד באזור המגורים שלנו והגענו ליהודה. דיברנו בטלפון והוא אמר שהוא צריך לבוא לראות ולפי זה הוא יגיד לי כמה זה אמור לעלות.
הוא הגיע עוד באותו יום ובדק את המזגן. הסתבר שיש איזה חלק שנקרא קבל שאחראי על הכוח החשמלי שמוזרם למנוע של המזגן. יהודה בדק באמצעות מכשיר מקצועי אם הזרם החשמלי בקבל תקין והוא גילה שהערך של הקבל נמוך וכנראה זה מה שהשפיע על איכות העבודה של המזגן, פשוט המנוע לא קיבל מספיק כוח חשמלי ולא היה יכול לעבוד כמו שצריך. יהודה החליף את הקבל והתקין קבל חדש במקום הישן והמזגן חזר לעבוד פול טיים גוב. הייתי מאוד מרוצה, גם בא במהירות גם מצא בקלות את הבעיה וגם תיקן אותה יפה. מה עוד אפשר לבקש? ואפילו קיבלתי חשבונית מסודרת, וסך הכל לא יצא יקר והיה שווה, הוא ממש הוכיח את עצמו. אני מקווה שלא יהיו יותר תקלות עם המזגנים הקיץ אבל אם כן אני מתקשרת להבא רק ליהודה.
ירדן,
רמת גן

, מאי 2013

ברצוני לספר על מקרה שהיה לי עם יהודה. אני כל כך התרשמתי שאמרתי לעצמי שאני חייב לספר זאת לאנשים נוספים שיידעו במה מדובר. יש לנו מזגן מסוג טורנדו בבית ויום אחד המזגן הפסיק לעבוד. אני לא מבין בזה שום דבר אז חיפשתי טכנאי מזגנים באינטרנט כדי שיפתור את הבעיה. הגעתי למספר של יהודה אחרי שראיתי עליו המלצות. הוא אמר שהוא לא יודע כמה התיקון יעלה שהוא צריך לראות. אחרי לא הרבה זמן הגיע בחור שעובד אתו ובדק את המזגן. הוא אמר שיש כמה בעיות עם המזגן וצריך בעיקרון להחליף את המנוע והמאוורר ואיזה כרטיס שאני לא הבנתי במה מדובר. הבחור הזה היה כל כך ישר שאני מאוד הופתעתי לטובה הוא אמר לי אדוני אין לך מה לתקן מזגן הזה, לא משתלם לך מבחינה כספית, עדיף לך לקנות חדש. הוא גם לא רצה תשלום על הביקור. אני יודע שאדם כזה זה דבר נדיר אצל בעלי מקצוע שתמיד מנסים להוציא כסף ולהמציא תיקונים והוא פשוט אמר את האמת שאין לנו מה לעשות וחבל על הכסף שלנו שעדיף לנו לקנות חדש. על כך אני מאוד מודה לו וממליץ עליו לכולם, כי יושר כזה לא מוצאים כל יום אצל בעל מקצוע.
מקס, גבעתיים

, מאי 2013

יש לנו מזגן מסוג אלקטרה שלא השתמשנו בו מהקיץ שעבר, בחורף אנחנו לא מפעילים חימום במזגן. עכשיו הגיע קיץ והתחיל להיות נורא חם באופן בלתי נסבל אז הדלקנו מזגן וגילינו שהוא לא עובד, החשמל מחובר והכל אבל המזגן לא מוציא שום דבר. חברה שעובדת איתי אמרה לי לא לדאוג שהיא מכירה מישהו שהוא ממש יודע לעבוד טוב ושהוא יוכל לעזור לי.
היא נתנה לי מספר של יהודה ודיברנו בטלפון ואחרי יום הוא בא אלי הביתה ובדק את המזגן. יהודה אמר שבכלל אין בעיה במזגן הוא בסדר גמור, רק שהגז נגמר. אז הוא מילא לי גז מאחורה מחוץ לחלון והמזגן חזר לעבוד פיקס. המחיר היה ממש בסדר לא גבוה מדי והוא גם נתן לי חשבונית. אני הייתי מאוד מרוצה שהכל הסתדר במהירות ושאנחנו לא צריכים להיחנק בחום הזה. אני מודה מאוד ליהודה וממליצה עליו לכל מי שצריך שירות מזגנים באזור שלנו.
אינה, ראשון לציון

, נובמבר 2012

השלט בבית של אמא שלי הפסיק להפעיל את המזגן, הגעתי לביתה בערב והחלפתי את הבטריות בבטריות חדשות מהאריזה אך עדיין לא היתה שום תגובה. מאחר ואמי אישה מבוגרת והיה קריטי עבורי לגרום למזגן לשוב ולפעול במהירות פניתי לחפש טכנאי מזגנים באתר טוב תודה.
לאור ההמלצות שקראתי על יהודה מיזוג אוויר החלטתי לפנות אליו. השעה כבר הייתה מאוחרת יחסית אך יהודה הבטיח לי שלמחרת למרות לוח זמנים עמוס הוא יקדים ויפתח את הבוקר בביקור בביתה של אמי. השארתי למטפלת של אמי את סכום הכסף שנקבע לביקור ואכן יהודה הגיע על הבוקר לבדוק את העניין. איכשהו יהודה מצא שהבעיה היא כן בבטריות, מסתבר שהבטריות שהחלפנו למרות שהיו חדשות לא היו תקינות. איש מקצוע לא ישר יכול היה לנצל את המצב שאני לא בבית ואין מי שיוודא וידע מה קרה בכדי לדחוף תיקון שלא היה בו צורך. במקום זאת יהודה יצר איתי קשר, הסביר לי את המצב וגבה מחיר ביקור סמלי, נמוך מהמחיר שסוכם על הביקור.
למרות שבסופו של דבר לא הייתה תקלה שהוא סידר, יהודה הרשים אותי ביחס האדיב שלו, בכך שהוא התאמץ להגיע בשעת בוקר מוקדמת ביום עמוס בעבודה מתוך התחשבות במצבה של אמי, וכמובן האמינות שלו שבלתי מוטלת בספק. אם בעתיד נצטרך איש מזגנים נשמח לשוב ולפנות אליו.

מיקי, תל אביב

, אוקטובר 2012

שירות ברמה גבוהה !! כל הכבוד!!
הגעתי ליהודה דרך האתר, בחרתי בו בצורה אקראית לגמרי. יהודה הגיע לביתי בכדי לתקן מזגן "אלקטרה" עילי, 3 כ"ס, בן 6 שנים שלא קירר כלל, אלא רק הוציא אוויר. יהודה הגיע בזמן שקבענו ופעל במקצועיות רבה. הוא בדק את המזגן ואיתר מיד את התקלה שהייתה ביחידה הפנימית. התרמוסטט הישן פשוט לא עבד ובלי לבזבז את הזמן, החליף את החלק הישן בתרמוסטט חדש שהיה איתו בהישג יד, הוא הציג לי את התרמוסטט החדש באריזה והסביר בכל שלב מה בדיוק הוא עושה.
לאחר שהתקין את התרמוסטט החדש ערך בדיקה כללית נוספת למזגן לוודא שאין בעיות נוספות, הרכיב את המזגן חזרה ובדק שהמזגן שב לקרר. עם סיום העבודה יהודה טרח לנקות ולסדר אחריו והשאיר לי חשבונית עם אחריות לארבעה חודשים. יהודה עשה עבודה נהדרת בחריצות ובמיומנות בחור מקסים ! ממליצה בחום.

שרית מחולון

, ספטמבר 2012

חיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לבדוק למה המזגן העילי שלי לא מקרר. מבין כל הטכנאים שחייגתי אליהם ציון היה זמין גם מבחינת המיקום וגם מבחינת הזמן.
ציון הגיע יחד עם עוד עובד ועלה למעלה לראות אם הבעיה היא שחסר גז או שישנה דליפה, הוא שם דגש והתעקש שאבוא איתו כדי לראות ושם הסביר לי איך הוא רואה שחסר גז, איך הוא ממלא, איך שומרים שהגז לא יברח וכמה זה יעלה, אגב הבעיה היחידה הייתה שהיה חסר גז פעולה פשוטה והעלות שלה נמוכה מתיקון דליפה. במשך חצי שעה בערך הם מילאו את הגז ואז ירדנו ביחד, הדלקנו את המזגן והמתנו לוודא שהמזגן אכן מקרר כמו שצריך.
לא הושארה איזו שהיא פסולת או לכלוך ומעבר לזה ציון היה מאוד נחמד ונעים. אני בהחלט ממליץ עליו, המחיר היה הוגן וקיבלתי חשבונית.

יונתן מרמת גן

, פברואר 2012

בס"ד

פניתי לאדון "יהודה מיזוג אויר" מאחר וארבעת המזגנים שלי מחברות "תדיראן", "אלקטרה" ו"אלקו" בין 1-4 כ"ס לא חיממו/ קיררו. ליהודה הגעתי דרך אתר זה (אתר טוב תודה).
יהודה הגיע בזמן עם אדם נוסף שסייע לו בביצוע העבודה. הוא ניגש לכל מזגן וביצע מילוי גז בהם, אומנם כאשר נתקל במזגן אשר המנוע בו היה תקול הסביר לי שחבל על מילוי הגז מאחר ונדרש החלפה של מנוע זה. יהודה חזר אליי לאחר כשבוע לביצוע ההחלפה. לאחר מכן ווידא שהמזגן תקין ולא נדרש דבר מה נוסף והשאיר סביבה מצוחצחת. יהודה הינו אדם סימפטי בעל יחסי אנוש מעולים, האדם המתאים במקצוע הנכון. איש אדיב ומנומס מאד, מקצועי ובעל רצון גדול לעזור בבעיות טכניות אשר נתקל בהם במהלך אבחנותיו המקצועיות - וכלל לא קשורים למסגרת השירות אליו הוזמן מלכתחילה. הוא חוסך זמן ועלות כספית גבוהה וכל זה בנחת, רוח טובה, רוגע ושלוה. בהיותו זכאי לדרוש סכום נוסף על אותם שירותים - סירב בטענה שעבורו הסיפוק שהלקוח מרוצה והדגש אינו על התשלום. בחור ישר שאכפת לו מהלקוח, הגיש לי חשבונית ואחריות לחצי שנה.
תהיי ברוך-
חיים טופז מתל אביב.

, נובמבר 2011

יהודה היה מצויין. קבענו בין 8 ל-9 בבוקר, הוא הגיע ב8:00. עלה על התקלה מהר, ביצע את התיקון בצורה מהירה ומקצועית. הסביר לי על התיקון, ניקה לי את הפילטרים ללא תוספת מחיר, וגם נתן טיפים איך לטפל בהם נכון. הוא הראה לי את כל החלקים שהוא החליף, והסביר על כל אחד מהם למה הוא חושב שצריך להחליף. והמחיר שהוא לקח בסוף היה הרבה יותר מסביר. ואני יודע את זה, כי לפני שהזמנתי אותו בדקתי באינטרנט מהם סוגי הבעיות שיכולות לגרום לתקלה במזגן, מהם החלקים שיכולים לדרוש החלפה, ומה טווח המחירים לחלקים. בקיצור, היה מצויין, אני מרוצה מאוד וממליץ אליו בחום!

, אוקטובר 2011

אין דברים כאלה!!, מימי לא הכרתי בעל מקצוע שכזה.
המזגן שברשותי (מסוג אלקטרה ) הוא בן 25 שנה, (אתם יכולים להבין מדוע הוא הפסיק לעבוד כראוי).
הייתי בטוח שאני הולך להוציא אלפי שקלים על קניית מזגן חדש או על תיקון.
הדברים השתנו כשהכרתי את יהודה מיזוג אוויר, ההמלצות החמות שכתובות על ציון הן פשוט נכונות.
יהודה הגיע לביתי עם עובד נוסף על מנת לנסות לתקן את מזגני.
השניים עבדו שלוש שעות שלמות בניסיון להציל את המזגן הזה ותופתעו לגלות שהם הצליחו.
יהודה לא סתם ניגש למזגן וחיפש את התקלה, הוא פירק את המזגן ממקומו הוציאו למפרסת, ניקה את כמויות האבק האדירות שהצטברו בתוכו, מילא גז מזגנים, ניקה את תעלות הניקוז, אפילו ניקה את האבק שהצטבר על הקיר. בהתחלה הוא חשב להחליף כמה חלקים כי הוא ראה שהם מעט בעיתים, אך על מנת למנוע ממני הוצאות מיותרות הוא העדיף לשבור את הראש ולנסות לתקן את המזגן ללא חלקים אלה.
בתום עבודתו הוא התקין את המזגן מחדש וציין בפני כי הוא אינו רוצה לקחת ממני כסף כעת, אלא עוד יומיים כשנראה שהמזגן אכן עובד כראוי נהיה בקשר ובמידה והמזגן לא יחזור לעבודה הוא לא יגבה שקל.
אני חושב שבאותו רגע הייתי עם פה פעור.
בימנו אין בעלי מקצוע שמגיעים לבית הלקוח ולא גובים כסף על עבודה, על ביקור בית, או פשוט מנסים להוסיף עוד כמה תקלות על מנת להכפיל את התשלום הסופי ואילו עם יהודה מיזוג אוויר ההיפך הוא הנכון!!
האדם הגון, אכפתי, מקצועי ברמות שקשה לתאר, נעים לעבוד איתו, בא לקראת הלקוח, מגיע בזמן. אינו חוסך בזמן, ועושה את העבודה במקצועיות רבה.
היום המזגן עובד מעולה!
אני עדין בהלם מהתהליך שעברתי, ומהאדם ההגון שהכרתי.
אני ממליץ עליו בחום רב!

בברכה, עומר מתל אביב

, יולי 2011

בביתי שני מזגנים: אחד - עילי קטן (מזגן יחסית ישן) הממוקם בחדר שינה, ומזגן נוסף - יותר גדול (וקצת יותר חדיש) הממוקם בסלון. בתחילת הקיץ, כשבאנו להפעיל את המזגנים (גם זה בחדר שינה וגם זה בסלון) שמנו, גם אני וגם אשתי, לב כי שני המזגנים ירדו באיכות הקירור. הנחנו שכנראה חסר בשניהם גז, ולכן החלטנו להזמין טכנאי שיבוא לבדוק.
יהודה - היה הטכנאי הראשון שדיברנו איתו. את הטלפון של יהודה מצאנו באתר (עלה ראשון ברשימת הטכנאים). קראנו עליו קצת המלצות, קצת ביקורות והשתכנענו! יהודה התחייב להגיע אלינו כבר באותו היום. הוא קבע איתי טווח שעות ודייק! רק על העמידה בזמנים, מגיע ליהודה ציון גבוה לשבח... נדיר שיצא לי להיתקל בטכנאים (מכל סוג שיהיו) שבאמת מקפידים על עמידה בזמנים...
על כל פנים, יהודה ניגש ישר לעבודה, בדק את שני המזגנים, וכמו שתיארנו לעצמנו - באמת היה חסר בכל אחד מהם גז. יהודה מילא לפי הצורך, ואח"כ וידא שהם באמת עובדים ומקררים.
עוד דבר שיהודה עשה, ומיוזמתו האישית היה לנקות את הפילטרים של שני המזגנים. האמת שניקוי פילטרים זה לא דבר שאני ואשתי כל-כך מקפידים עליו (אנחנו מאלו שפשוט נותנים למזגן לעבוד עד שהוא מפסיק או שובק חיים - מה שבא קודם...). יהודה הוציא את הפילטרים והדגיש בפנינו את החשיבות של הדבר (אמר שזה גם יתן למזגן יותר כח לעבוד וגם יבזבז לנו פחות חשמל). בזמן שניקה, הראה והסביר לנו בדיוק מה הוא עושה - כדי שלהבא נוכל לנקות את הפילטרים בעצמנו, מבלי שנצטרך להזמין אותו...
לסיכום - יהודה הוא טכנאי רציני שמגדיל ראש, ואני בהחלט אוהב תכונה זאת אצל אנשי מקצוע. שמרתי אצלי את הטלפון שלו ואשמח להתנסות בשירותים שלו שוב!

בתודה,
אלי

, יולי 2011

יהודה הוא אחלה של בעל מקצוע ואחלה של בחור. מאד שמחתי לעבוד איתו, ואשמח להזמין אותו שוב (-:
קראתי ליהודה בגלל המזגן שלי שהפסיק לעבוד (הפסיק לקרר). הנחתי שמדובר בקבל ש"הלך". יהודה הגיע, בדק את הבעיה ואכן היה צריך להחליף קבל.
לפני ביצוע העבודה, יהודה אמר לי בדיוק כמה העבודה תעלה - כדי שלא יהיו לי הפתעות... המחיר יש לציין היה בדיוק כמו שיהודה פירסם באתר, כך שגם מהבחינה הזאת יהודה הוכיח את עצמו כבחור אמין והגון!
עבודה מקצועית - זריזה וטובה! יהודה פתר לי את הבעיה במחיר הגיוני ולא מופקע.

מאד ממליץ!
עדי

, יוני 2011

לפני שבוע, הזמנתי את יהודה למילוי של גז במזגן שיש לי בית. תוך כדי בדיקה וטיפול במזגן המדובר, ביקשתי מיהודה שיבדוק גם כן גז במזגן נוסף - יהודה בדק את המזגן השני ומילא מעט גז גם בו, וזה מבלי לקחת על זה תשלום מעבר...
יהודה היה מאד ישר לגבי המחיר - לא רק שלא ניסה לסחוט כספים מעבר למה שצריך, אלא לקח לדעתי אפילו די מעט... זה מה שאהבתי בו!
כשדיברתי עם יהודה בטלפון - הוא תמחר לי מילוי גז ב - 300 שקלים (מחיר שהיה ב - 50 שקלים יותר זול, ממחיר של טכנאי אחר שאיתו דיברתי איתו לפני יהודה).
כשביקשתי מיהודה לבדוק את המזגן השני הנוסף, הוא אמר לי לפני הטיפול, שיכול להיות שהמחיר יעלה ל - 500, אבל בגלל שמצא שהמזגן השני דרש ממש מעט גז, החליט לא לקחת מעבר למחיר המקורי ונשאר במחיר של ה - 300 ש"ח.
כמו כן, יהודה מצא עוד איזושהי בעיה חשמלית בתקע החשמלי של המזגן (בעיה שהצריכה סה"כ החלפה של חוט) וגם על זה לא לקח תשלום מעבר.
השירות של יהודה היה אדיב, מקצועי ומעל למצופה. תוך כדי התיקון, יהודה ענה לי על שאלות ששאלתי אותו, והסביר לי מה הבעיה... מזל שיש טכנאים כמו יהודה... מה שכן - חבל רק שלא ידעתי על קיומו לפני :)
יישר כח, ואני מתכוונת להזמין אותו מעתה - עוד הרבה!

המון תודה,
דנה מנס-ציונה

, מאי 2011

גם אני הזמנתי את יהודה כדי לטפל לי בבעית מזגן. הבעיה הייתה שהמזגן אינו קירר, ויהודה החליף לי בו קבל. בנוסף ובהמלצתו של יהודה, התקנתי גם במזגן מאיץ למדחס, שאמור לייעל ולזרז את מהירות הקירור (לפי מה שיהודה הסביר לי, וגם איכשהו ניסה להראות לי על המכשיר, למרות שאני לא כל-כך מבין...).
הודות ליהודה, בהחלט מרגישים עכשיו שיפור ניכר בפעילות של המזגן. אם קודם הוא לא קירר בכלל, כעת הוא מקרר ואפילו מקפיא - כך שאנחנו נאלצים לכבות אותו מדי פעם (שזה גם טוב כי זה חיסכון בחשמל!).
מההיכרות וההתנסות שהייתה לי עם יהודה - אני חייב לאשש ולהסכים עם שאר הממליצים. יהודה הוא איש אדיב, נחמד, עבד לדעתי בצורה טובה ומקצועית, ויותר חשוב מהכל - הגיב לקריאה שלי בהתראה קצרה וגם הגיע בזמן.
סך כל התיקון עלה לי 450 שקלים. לא עשיתי לפני כן סקר שוק, אבל אני מאמין שזה מחיר סביר בהתחשב בשעת תיקון שיהודה הקריב וכמובן גם בשני החלקים שהוא הרכיב בתוך המזגן.

דודי,
מפתח-תקווה

, מאי 2011

לפני מספר ימים, התעוררה אצלי תקלה במזגן.
המזגן הוא מזגן מאד ישן, כך שהיו לי מחשבות חזקות לגבי להחליף אותו לאחד חדש. השקעתי שעות רבות בלהשוות מחירים של מזגנים חדשים, עד שלבסוף החלטתי לתת בכל זאת צ'אנס למזגן הישן ולנסות לתקנו.
עשיתי חיפוש בגוגל, והגעתי לאתר טוב תודה ממש במקרה. באתר, בחרתי לפנות ליהודה בגלל ההמלצות. לא ידעתי בדיוק להסביר ליהודה מה הבעיה, וביקשתי אותו שיגיע אליי כדי להתייעץ איתו האם כדאי לי לקנות מכשיר חדש, או שיש אפשרות להציל את זה שלי הישן.
יהודה עשה בדיקה קצרה, ואמר לי שניתן לתקן את המזגן. כל שצריך לעשות זה למלא בו גז - בעלות של 250 ש"ח. יחד עם זאת יהודה הסביר לי שהמזגן הוא מאד ישן, ולכן אני צריך לקחת בחשבון שהוא עלול לפתח לי עוד תקלות נוספות בעתיד, וגם לצרוך הרבה מאד חשמל. עדיין, אבל, הוא השאיר בידיי את ההחלטה אם להוציא אלפי שקלים על מכשיר חדש, או לתקן אחת לכמה זמן את המכשיר שלי הישן. בחרתי ללכת עם ההמלצה של יהודה, ולמלא בנתיים רק תוספת של גז. בנוסף, יהודה גם עשה בדיקה לקופסת פיקוד של המזגן. אמר שאם תהיה בעיה איתה בהמשך יהיה ניתן להחליף אותה, אך כרגע אין צורך בהחלפתה.
לסיכום מבחינה מקצועית יהודה היה מצוין: הוא לא ניסה לשווק לי דברים לא נחוצים, אמר לי ישר ולעניין את מה שהוא חושב ולא הלך סחור סחור. גם מבחינה אישית הוא בן-אדם מאד סימפטי, איש שמשדר הרבה יושר והגינות (מרגישים את זה כבר בשיחת הטלפון איתו)
שתבינו - הייתי כבר מוכן להוציא בין שבע לשמונה אלף שקל על מזגנים חדשים - בסוף כל הסיפור נגמר בסכום של 250 שקלים!

תודה רבה יהודה,
ואשמח להיעזר בעצותייך גם בעתיד,
מקסים

, מרץ 2011

שירות מאד טוב ומאד מקצועי. הגיע בשיא המהירות - תוך שעתיים מהרגע שצלצלנו אליו כבר הגיע לטפל בבעיה. בעיקרון, לא היה מדובר בעבודה שהיא יותר מדי מסובכת... בסה"כ היה חסר לנו גז במזגן, והיינו צריכים שמישהו יטפל לנו בזה, מבלי גם לגבות מאיתנו מחיר מוגזם...
יהודה, כאמור - הגיע על הדקה, לא איחר, בא בדיוק בזמן, כפי שקבענו איתו, מילא תוספת של גז, וגם ניקה את הפילטרים של המזגן, כדי שכל המערכת תעבוד יותר טוב. היה מאד הסברי, ענה לנו על שאלות, ובכלל התנהג בצורה מקסימה!!
פעם ראשונה שאנחנו מזמינים אותו, ובהחלט שהתרשמנו ממנו לטובה.

, מרץ 2011

יהודה היה פשוט נהדר. התנהל למופת וגם לא לקח מחיר יותר מדי יקר. הזמנו אותו כיוון שהמזגן שלנו לא עבד בצורה תקינה (גם לא קירר וגם לא חימם בצורה ממש טובה). דיברנו עם יהודה ביום שני בערב, הסברנו לו מה הבעיה וקבענו איתו שיגיע אלינו בבוקר שלמחרת.
יהודה - לא רק שהגיע בזמן, אלא גילה אפילו עוד אקסטרה אחריות בכך שהתקשר אלינו מהדרך כדי להזכיר לנו שהוא מתכוון להגיע, ולוודא שאנחנו באמת נמצאים בבית.
כשיהודה הגיע, הוא מצא שאין שום בעיה במזגן. הכל תקין ועובד כשורה, ובסה"כ מה שהיה נדרש זה ניקוי יסודי של הפילטרים. יהודה עשה את מה שצריך: שטף את הפילטרים והחזירם למקום. תוך כדי מה שעשה, הוא גם הקפיד להסביר ולפרט לנו על אופן ביצוע הפעולות כדי שנדע בעתיד לעשות זאת לבד ובעצמנו.
אנחנו אנשים מבוגרים, כך שהיה חשוב לנו ליפול על איש מקצוע אמין. אין לנו ניסיון עשיר מדי עם בעיות מזגנים (גם המזגן שבו יהודה טיפל הוא בעצמו מזגן די ישן - מזגן בן כמעט 12 שנים). היה לנו חשוב שהטכנאי שניקח לא ינסה להלביש עלינו כל מיני תיקונים מומצאים שלא היו ולא נבראו.
יאמר לזכותו של יהודה שהוא עמד בכל הציפיות. על הביקור והעבודה שעשה אצלנו בבית לקח מחיר סמלי של בסה"כ 100 שקלים. השאיר אותנו עם טעם טוב בפה, ובהחלט שנקרא לו שוב בעתיד, מתי שנצטרך.

בברכה,
דוד ובת שבע
מרמת-גן

, אוקטובר 2010

לפני בערך כחודש, הייתה לי נזילה מהמזגן. בעל מקצוע - טכנאי מזגנים ראשון שהזמנתי, כדי לנסות לתקן לי את הבעיה, פתר לי אותה בצורה ממש חובבנית (הגיע אפילו בלי מכשירים ובלי כלים...), שילמתי לו הרבה כסף וכמובן שהבעיה חזרה.
החלטתי לפנות למישהו שהוא קצת יותר רציני, וככה בעצם הגעתי ל"יהודה מיזוג אויר" שבאתר. יהודה נתן לי שירות שהוא מעל ומעבר למצופה - הוא גם הגיע במיוחד עד אליי ועוד בערב החג, גם ניגש לבעיה בצורה שהיא הרבה יותר מקצועית ורצינית - וגם הכי חשוב פתר לי אותה באופן סופי, ועוד מספר בעיות נוספות קטנות שהיו במערכת - כמו שאומרים עשה לי OVERALL כללי לכל המזגן... (גם שיחרר סתימה שהיא פנימית יותר, גם מילא גז במערכת, גם תיקן איזו בעיה חשמלית, החליף כמה חלקים).
אני ממליץ על יהודה הטכנאי מזגנים בחום רב! הוא באמת טכנאי משכמו ומעלה. הוא איש שבאמת יודע לגשת לבעיה ולטפל בה כמו שצריך - בקיצור: הוא טכנאי מזגנים מספר אחת.

, ספטמבר 2010

ממליץ על יהודה בחום!! נתן לי שירות יוצא מן הכלל - הרבה יותר טוב אפילו ממה שציפיתי - היות ואחרי הכל הזמנתי אותו דרך האתר, מבלי להכיר אותו בכלל...
פניתי אליו לפני כשבועיים, כיוון שחשבתי שיש לי בעיה של חוסר גז במזגן. תארתי ליהודה את הבעיה בטלפון, הוא הגיע בזמן ובשעה שקבענו (לא איחר!!), כשהגיע - עלה על הגג, בדק את המזגן ואת המנוע מכל הכיוונים, ולבסוף פסק, שמבחינתו הביקור שלו אצלי היה מיותר, שהכל בסדר ושאין שום בעיה במזגן בכלל!! אפילו גם לא לקח ממני שקל על הביקור!!
הוא הסביר לי שהבעיה היא לא בגז, אלא במיקום של המזגן, וגם ייעץ לי מבחינה תיאורטית, כיצד מומלץ למקם אותו בצורה יותר טובה בדירה, כדי שהפעולת קירור שלו תהיה יותר אפקטיבית (למרות שבפועל לא יישמתי את העצות שלו, ופשוט נשארתי עם המזגן כמות שהוא, כיוון שלא רציתי להוציא כסף על פירוק והתקנה מחודשת של המזגן...)
ההתרשמות שלי ממנו, כמו שאמרתי הייתה פשוט יוצאת מן הכלל - בן אדם סופר נחמד וסופר מקצועי. לא יכולתי לצפות לשירות וליחס יותר טוב. אהבתי את זה שגם הוא הגיע מהר, וגם בחר להיות איתי ישר והוגן, ולא לקחת ממני סתם כסף, על תיקון שסתם לא היה בו צורך!!
עכשיו משהכרתי אותו - אני בטוח אשתמש בשירותים שלו שוב... כל הכבוד גם ליהודה הטכנאי, וגם לאתר טוב תודה, שעזרו לי למצוא אותו :)

טל מתל-אביב

, אוגוסט 2010

אחלה בחור, אחלה של שירות!! למרות שהגענו אליו במקרה והזמנו אותו "על עיוור" מה שנקרא, דרך האתר - עשה יופי של עבודה - גם מקצועית וגם לא ביוקר.
קראנו לו בגלל שהמזגן לא עבד. הגיע ממש במהירות. קבענו איתו שעה והוא עמד בה מבלי לאחר. כשהגיע, ובדק את המזגן, ראה שמדובר בתקלה בקבל, החליף אותו, והמזגן חזר לעבוד כמו חדש!!
לא ניסה לסבן אותנו, לא ניסה לסחוט מאיתנו כסף - פשוט בא וטיפל בבעיה, וגם לפי דעתי לקח מחיר הגיוני.
ככה אני אוהב את הבעלי מקצוע שלי - ישרים ואמינים, ואני בהחלט ממליץ עליו!!

, יולי 2010

טכנאי מקצועי ביותר!!!! הגיע בזמן שסוכם מלא סבלנות ונתן הסבר מדויק לבעיה שנוצרה מומלץ לכולם אהבתי את הגישה המעולה שלו!!
בעיקרון היה מדובר בעבודה יחסית פשוטה - המזגן לא קירר כמו שצריך, והנחתי שמדובר בבעיה של גז. כמו שכתבתי - הגיע בזמן, (כבר באותו היום של הקריאה) פתח את המזגן, עשה בדיקה באמצעות מיכשור מיוחד לבדוק את רמת הגז (ואז גם גילה שאכן יש מחסור), ומילא את תוספת הגז הדרושה.
ישב אצלי יחסית הרבה זמן, כי גם אחרי זה הוא המשיך להסתכל על המזגן ולבדוק שאין תקלות נוספות... באמת שנתן לי שירות מכל הלב - עשה פשוט עבודה מקסימה (גם בלי שום קשר הוא בן אדם מאד מקסים ונחמד). מרוצה ממנו מאד, ובהחלט, אם אתקל בעתיד באיזו שהיא בעיית מזגן - אקרא רק לו!!

, יוני 2010

מומלץ!! אחד מהטכנאי מזגנים היותר זולים שיצא לי להיתקל בהם...
פניתי אליו לצורך מילוי של גז בשני מזגנים מסוג אלקטרה שיש אצלי בדירה.
בעוד שכל הטכנאים שאיתם דיברתי (ודיברתי לפחות עם עוד ארבעה נוספים...) רצו לקחת ממני לפחות בין 250 ל - 300 שקלים עבור כל מזגן בנפרד (וחלקם אפילו רצו עוד לקחת תוספת מחיר של ביקור...) - יהודה הטכנאי, הסכים לבצע עבורי את העבודה, במחיר של בסה"כ 180 ש"ח למזגן.
ללא ספק ההצעת מחיר הכי זולה שקיבלתי, ולכן גם החלטתי להזמין אותו בסופו של דבר!!
גם מבחינת אמינות, עשה עליי מאד רושם - הגיע מהר (אפילו מהר מדי!! - היה צריך לחכות לי, שאני אגיע מהעבודה כדי לקבל אותו), גם מבחינת יעילות, נראה על פניו שעשה עבודה די טובה. לעת עתה לפחות שני המזגנים מקררים כמו שצריך, ולא עושים אילו שהם סימנים חריגים...
שמרתי את הפרטים שלו - בעיקר הרשים אותי העובדה שהוא באמת זול. ללא ספק, אני גם אשמח להזמין אותו בעתיד אם תתעורר בעיה נוספת!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-18:00, ו' 08:00-13:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תאור העסק

חברת "יהודה מיזוג אויר" מבצעת את כל סוגי ההתקנות, התיקונים, מכירות והעברות מזגנים ממקום למקום. משרדנו נמצא בגבעתיים ומונה כ-6 עובדים ביניהם טכנאים ומתקינים. מוסמכים אלקטרה, תדיראן, אלקו, טורנדו. **נותן שירות עד השעה 18:00, לא עובד בשבתות וחגים**

יהודה מיזוג אוויר

יהודה מיזוג אוויר

ציון יהודה


9.5

073-2721554
 

יהודה מיזוג אוויר

ציון יהודה

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721554 חייג