ק. קרור וחשמל

9.5
יוסי רחבי
טכנאי מזגנים, חשמלאים, תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: חורב 22, תנובות

  95%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  92%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2021

יוסי נתן לי שירות מהיר ואדיב שזה הדבר החשוב ביותר עבורי! הייתה לי סתימה במשאבה של מכונת הכביסה והזמנתי אותו דרך האתר כי הוא עליו ביקורות נהדרות. יוסי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו ומיד התחיל לבדוק את המכונה ולאחר מכן, הוא החליף בה חלק מסוים ואז הבעיה נפתרה! מעבר לכך, הוא ביצע את העבודה ביעילות ובזריזות ידיים ואין ספק שיצאתי עם חיוך עד השמיים, אני ממליצה עליו בשמחה!
מרים, חדרה

, פברואר 2021

יצרתי קשר עם יוסי דרך האתר שלכם לתיקון מקרר שלא קירר כי היו עליו חוות דעת חיוביות והוא גם היה זמין עבורי מיידית אז סיכמנו מועד שהוא יגיע אלי לביצוע העבודה. יוסי עלה על התקלה במהירות! הוא בדק את המקרר בדקדוק ואחרי כן, החליף בו חלק מסוים ואז זה חזר לעבוד כרגיל! מעבר לכך, הוא היה מאוד אדיב, אמין וישר וגבה ממני מחיר הגון לחלוטין לאחר סקר שוק שביצעתי, אני ממליץ עליו באהבה רבה!
קובי, כפר חיים

, נובמבר 2020

ראיתי באתר שיוסי נותן שירות באזור שלי והרמתי אליו טלפון, הוא הציג את עצמו כמו שצריך וסיכמנו שהוא יגיע לתקן את המקרר של חברת שארפ שהקפיא לי את המזון. יוסי בחור מאוד נחמד! היו 2 חלקים שבורים במקרר ולמרות שהוא השקיע המון זמן כדי לתקן אותם בסופו של יום, הוא לא הצליח אבל אני יכולה לומר בפה מלא שהוא בעל מקצוע ישר, הגון ובעל כוונות טובות וגם נתן לי מענה מהיר, אני ממליצה עליו!
צביה, חדרה

, נובמבר 2020

יוסי ביצע את עבודתו נאמנה! ראיתי שהוא קרוב אלי גאוגרפית ויצרתי אתו קשר דרך האתר לצורך תיקון המקרר שלי שהקפיא את המזון ולאחר מכן, קבענו מועד שהוא יגיע. יוסי הגיע אלי בזריזות וישר ניגש לעניינים! הוא כיוון את המקרר וביצע כמה בדיקות במקפיא ואז הוא חזר לעבוד כמו שצריך! בנוסף, הוא נתן לי שירות אמין ואדיב ואין ספק שמדובר על בעל מקצוע רציני אחראי ומקצועי ביותר!
מיכל, זכרון

, יולי 2020

חיפשתי טכנאי מקררים והתקשרתי ליוסי באתר שלכם מתוך אינטואיציה, לאחר שיחה קצרה החלטתי להזמין אותו לתקן עבורי את המקרר שהצטבר בו קרח. יוסי מקצועי ונתן לי מענה מהיר וענייני! קודם כל הוא בדק את המקרר ורק לאחר מכן הוא פעל כדי לתקן אותו ובסופו של דבר המקרר עבד מצוין! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ביחס לתמורה שקיבלתי ואני ממליץ עליו.
שלומי, נתניה

, יולי 2020

יוסי בעל מקצוע משכמו ומעלה! נכנסתי לאתר שלכם באופן שרירותי וחיפשתי טכנאי מקררים כי הייתה לי תקלה בסטרטר והוא הראשון שאתו שוחחתי, לאחר מכן קבענו שהוא יגיע אלי ביום שישי בצהריים. יוסי הגיע כולו שמח ועם אנרגיה חיובית, נפעמתי מהרצון שלו לעזור לי! הוא ישר ניגש לטפל בבעיה ובדק את המקרר בזריזות ואחרי כן החליף כמה חלקים והסטרטר חזר לעבוד! אין מה לומר, הייתה לי חוויה נהדרת מכל הבחינות.
רותם, גאולי תימן

, יוני 2019

זאת כבר הפעם השנייה שאני משתמש בשירותיו של יוסי ואני מרוצה מאוד. בפעם הראשונה הוא ביצע עבורי התקנת מזגן עילי בדירתי, הכל בוצע לשביעות רצוני ויצאתי הכי מרוצה שיש. בפעם השנייה קראתי ליוסי לתיקון מקרר שלא עבד כמו שצריך, יוסי הגיע בהתראה קצרה מאוד, בדק את המקרר וראה כי חסר גז ומילא את הכמות הנדרשת, תוך זמן קצר התקלה סודרה, איזה כיף לעבוד עם יוסי, בעל מקצוע שנין לסמוך עליו בעיניים עצומות, מתקן ומתקין דברים והתקלה אף פעם לא חוזרת, אין כמוהו ואני ממליץ עליו בכל מקום.
איציק, נתניה.

, יוני 2019

קניתי מזגן לדירתי וחיפשתי טכנאי שיגיע להתקין את המזגן, השכנה שלי המליצה לי על יוסי והתקשרתי אליו. הוא הגיע למחרת מוקדם בבוקר והחל בהתקנת המזגן, ראשית התקין את יחידת המזגן בחוץ ולאחר מכן חיבר את כל הצינורות והתקין את המזגן בקיר. לאחר שסיים טאטא אחריו את האבק שהצטבר מהקדיחה והשאיר מקום נקי, הסביר על תפעול המזגן וגבה מחיר הוגן. בעל מקצוע רציני שיודע לעבוד מהלב ולא למרוח את הזמן, אין ספק שכל מה שקשור למיזוג אפנה רק ליוסי תמיד.
מתן, אבן יהודה.

, פברואר 2019

חיפשתי באתר טוב תודה מתקין מזגנים, ראיתי המון המלצות על יוסי והחלטתי לפנות לשירותיו. הוא הגיע לביתי והתקין 2 מזגנים בחדרי השינה, ביצע עבודה מקצועית, נתן הסבר על דבר שביצע ועל תפעול המזגן, נתן יעוץ והראה לי פונקציות בשלט לחסכון בצריכת החשמל. גבה מחיר הוגן, נתן שירות מעל המצופה ומרוב שהיתי מרוצה הזמנתי אותו שוב לביצוע התקנה נוספת של מזגן ביחידת הדיור שבניתי, אין ספק שאפנה אליו תמיד במידת הצורך.
שרונה, מושב תנובות.

, פברואר 2019

כל המחמאות שבעולם מגיעות ליוסי מחברת "ק.קרור וחשמל", הוא הגיע לביתי לצורך התקנת מזגן עילי, ביצע עבודה מקצועית ואני מרוצה מאוד. יוסי הגיע בשעה שקבענו, התקין את יחידת המזגן בחוץ וחיבר את כל מה שצריך, לאחר מכן התקין את המזגן, נתן הסבר על תפעולו, גבה מחיר הוגן, לא מרח את הזמן, היה מסודר בעבודתו והשאיר אחריו מקום נקי ומסודר. בעל מקצוע שראוי לשבח,מסביר כל דבר שמבצע והכי חשוב שירות אצלו זה מעל הכל, מומלץ!
עופרי, אבן יהודה.

, אוגוסט 2018

יוסי פשוט איש מקצוע מעולה! יצרתי איתו קשר אתמול וכבר הבוקר בשעה מוקדמת הוא היה אצלי! מדובר בתיקון מזגן 2.5 כ"ס של חברת LG, הוא הגיע כפי שקבענו, בדק את המזגן ביסודיות ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. יוסי הסביר לי שמדובר בכבל שנשרף וצריך להחליף אותו, נסע למחסן להביא את החלק ומיד חזר לבצע את התיקון. לאחר החלפת הכבל הוא בדק שהכל עובד כמו שצריך ואף הראה לי שהמזגן תקין כדי שאהיה רגוע. שירות נהדר, מהיר, יעיל ואמין! מומלץ!
חיים, ניצני עוז.

, אוגוסט 2018

עם יוסי הטכנאי אני עובד כבר מס' שנים ואני מאוד מרוצה מהשירות שלו! מדובר בתיקון מוצרי-חשמל בעסק שלי באופן שוטף שיוסי האחראי הבלעדי על טיפולם. השירות שלו כלל תיקון תקלות במזגנים ובמקררים והוא לא אכזב אפילו פעם אחת. הוא תמיד זמין לכל שיחה, מגיע בהקדם, עומד בזמנים ומבצע עבודה טובה ואיכותית. בכל פעם שאני פונה אליו אני יודע שאני יכול להיות רגוע ועם ראש שקט. מאחר ואני כל-כך סומך עליו הזמנתי אותו גם לתיקונים בביתי וכמובן שגם שם ביצע עבודה נהדרת. יוסי אחלה בחור, הוא חרוץ, אדיב ונעים לעבוד איתו. ממליץ.
מתן, רמת-השרון.

, אוגוסט 2018

את יוסי הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. הוא בדק את המזגן ומכונת-הכביסה ביסודיות, עלה על מקור התקלה במהירות וביצע תיקון יעיל ומקצועי. בסיום הוא הראה לי שהכל עובד כמו שצריך ווידא שאני מרוצה. גם המחיר היה הוגן ואני מאוד מרוצה. אני ממליצה עליו מכל הלב ואין לי ספק שאפנה אליו שוב במידת הצורך.
נטלי, נתניה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
התקנת נקודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
התקנת נקודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

ק.קרור וחשמל בעלת ניסיון של 10 שנים. בחברה שלנו אנחנו מציעים שירותים של התקנות, מילוי גז, תחזוקה ותיקונים של כל סוגי המזגנים, תיקון מכונות ומייבשי כביסה, מקררים והתקנת נקודות חשמל. במחירים הכי אטרקטיבים תוך מענה מהיר ומדוייק לכל לקוח והקפדה על שירות מקצועי, מהיר, אמין ואיכותי עם עבודה יסודית ומסודרת.

ק. קרור וחשמל

ק. קרור וחשמל

יוסי רחבי


9.5

073-2721337
 

ק. קרור וחשמל

יוסי רחבי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721337 חייג