אלקטרו בועז 24/7

9.5
בועז כהן
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים
אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: חניתה 23, חיפה

  96%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  91%

מחיר הוגן

33 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2022

אני משתמשת בשירותיו של בועז כבר לא מעט שנים ויכולה לומר בפה מלא שהוא פשוט מדהים! לאחרונה, הוא תיקן לי את המקרר ופתר תקלת חשמל. בועז לא רק גובה ממני מחירים סבירים ביחס לשוק אלא גם מסביר כל צעד תוך כדי עבודה ומבצע זאת ביסודיות, מסירות, מקצועיות וזריזות ובנוסף, שומר על אוירה נעימה וסביבה נקייה. מדובר פה על איש ייחודי ומיוחד שנותן יחס חם, איכפתי ואישי ומבחינתי הוא מומלץ ביותר, לא רואה ממטר אף איש מקצוע אחר!
רותם, חיפה

, אפריל 2022

התרשמתי מאוד מבועז! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם לתיקון תקלה במקרר שלי כי כתבו עליו המון המלצות והוא היה זמין עבורי בהתראה קצרה. בועז אכן הגיע אלי בזמן שסיכמנו ובדק את המקרר בקפדנות, דקדוק ויעילות ולאחר מכן, עלה על התקלה במהירות ופתר את זה בקלילות ומעבר לכך, הסביר לי בסובלנות את כל התהליך. נהניתי לקבל ממנו שירות ומגיע לו ציון ראוי לשבח, אין ספק שמדובר על איש מקצוע רציני, אמין ואיכותי מכל הבחינות!
שרונה, חיפה

, ינואר 2022

הגעתי לבועז דרך פרסומת שלו שראיתי ברחוב והזמנתי אותו לתיקון קצר חשמלי בדירה שלי ובסופו של יום, יצאתי באמת מרוצה מהשירות. ניכר היה שבועז מבין עניין! הוא בדק את מקור הבעיה ביסודיות, מסירות וקפדנות ולאחר מכן, פתר אותה צ'יק צ'ק ובלי שום תקלות בדרך וגם הסביר לי את כל התהליך ומעבר לכך, שילמתי לו מחיר הגון לגמרי. זכיתי להכיר בעל מקצוע תותח שכזה ואני ממליץ עליו ללא היסוס, מחכה כבר לפעם הבאה!
יעקב, חיפה

, ינואר 2022

התקלקלה לי מכונת הכביסה בערב שישי והייתי זקוק בדחיפות לבעל מקצוע שיגיע לטפל בבעיה לכן, ניגשתי לאינטרנט ובועז מיד קפץ לי בעין אז השארתי לו הודעה והוא מיד חזר אלי וקבע איתי מועד לאותו היום. בועז בדק מכונת הכביסה שלי בקפדנות, יסודיות ומקצועיות וזיהה את התקלה במהירות ולאחר מכן, חזר ביום ראשון להחליף את החלק הרלוונטי ואז הכל עבד מצוין. לא נתקלתי ברמה גבוהה כזאת של בעל מקצוע, ממליץ עליו בשמחה רבה!
לאוניד, חיפה

, אוקטובר 2021

שוחחתי באקראי עם בועז דרך "דפי זהב" והוא היה נשמע בעל מקצוע רציני ואמין אז קראתי לו לתיקון מייבש הכביסה שלי שהתקלקל. בועז בדק את מייבש הכביסה ביסודיות, מסירות, מהירות וקפדנות והחליף חלק קטן כלשהו ואחרי כן, הכל חזר לעבוד פרפקט! מעבר לכך, הוא הסביר לי בסובלנות את התהליך וגם גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ולא הייתה לי שום מילה רעה לומר עליו, פשוט שיחק אותה מכל הבחינות ואני לגמרי ממליץ!
יפתח, קריות

, אוקטובר 2021

בועז היה על הכיפאק! הגעתי אליו באקראי דרך האתר והזמנתי אותו להחלפת כבל במייבש כביסה כי הוא היה זמין עבורי מיידית ונתן לי מענה ענייני לשאלותיי. בועז ביצע את את העבודה ביסודיות, מסירות, מקצועיות ויעילות וסיים את כל התהליך בזמן קצר מאוד ולא היו לי שום טענות כלפיו ובנוסף, הוא היה אדיב, סובלני וסימפטי והסביר לי בדיוק מה הוא עשה והייתי ממש מבסוט, קיבלתי ממנו אחלה שירות ואני ממליץ עליו באהבה רבה!
חן, קריות

, יולי 2021

בועז הפתיע אותי לטובה! שוחחתי איתו באקראי דרך האתר שלכם וראיתי שכתבו עליו המלצות טובות אז הזמנתי אותו לתיקון המקפיא שלי שלא קירר והוא הגיע אלי מהרגע להרגע. בועז בדק את המקרר בקפדנות, מהירות ויעילות ותוך כדי גם ניקה אותו ולבסוף, הכל עבד כמו שצריך ולא הייתה שום בעיה! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר סביר לחלוטין והייתי מבסוט מהכנות, יושר ואדיבות שלו ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים, אלוף האלופים!
רוסלן, קריות

, יולי 2021

נשברה לי הדלת של מכונת הכביסה תוך כדי שימוש אז נכנסתי לגוגל וחיפשתי טכנאי ובועז היחיד שענה ולאחר מכן, הוא הגיע אלי תוך שעה וחצי כדי לתקן אותה. בועז לקח את הדלת והחזיר לי אותה אחרי כמה ימים שהיא כמו חדשה ואומנם הוא גבה ממני מחיר שהיה קצת יקר לטעמי אבל מנגד הוא היה גם מאוד מקצועי, אדיב וסובלני לאורך כל הדרך ובנוסף, הוא ענה לי תשובות ענייניות לכל שאלה ואפשר לומר שבפעם הבאה אם יתקלקל לי מוצר אקרא לו!
אנה, חיפה

, אפריל 2021

לפני כמה שנים הייתה לי בעיה במקרר ובועז תיקן אותו בהצלחה לכן, הזמנתי אותו שוב לאחרונה לתיקון מייבש הכביסה שהפסיק לעבוד. בועז שוב הוכיח את עצמו! הוא בדק את מייבש בכביסה וניקה אותו בדקדוק, מסירות וקפדנות ועל הדרך החליף כמה חלקים ואז הוא חזר לעבוד תוך זמן קצר! יתרה מזאת, הוא הסביר לי את כל התהליך והיה זמין עבורי לכל שאלה ויצאתי מרוצה מכל הבחינות, אני ממליצה עליו ללא היסוס!
אריאלה, חיפה

, אפריל 2021

החלק האלקטרוני במזגן שלי הלך והזמנתי את בועז בהמלצת משפחתי להחליף אותו והוא ביצע את העבודה לשביעות רצוני המלאה. בועז הוכיח את עצמו כבעל מקצוע עם ניסיון! הוא ביצע את העבודה ביעילות, זריזות, מקצועיות ויסודיות וגם גילה רצינות ואחריות ומעבר לכך, הוא שמר על סביבה נקייה ושקטה והיה סובלני בצורה בלתי רגילה! אין ספק שאשתמש בשירותיו שוב בעת בצורך ואני ממליץ עליו באהבה!
יעקב, חיפה

, ינואר 2021

בועז בעל מקצוע מצוין! יצרתי אתו קשר דרך אחד מאתרי האינטרנט לצורך תיקון מקרר תעשייתי והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה אז הזמנתי אותו. בועז הגיע אלי בהתראה קצרה ומיד ניגש לבדוק את המקרר ולאחר זמן מה, הצליח לתקן אותו! הוא ביצע עבודה יסודית ומקצועית ומעבר לכך, מדובר על איש בעל נימוסים, ישר והגון ואין ספק שאשתמש בשירותיו שוב בעת הצורך, אני ממליץ עליו בחום!
אושר, ירושלים

, ינואר 2021

אני מזמין את בועז באופן קבוע כבר במשך כמה שנים לתקן עבורי מוצרי חשמל בבית ולאחרונה, הוא תיקן מזגן עילי שלאחר הכיבוי המנוע שלו המשיך לעבוד. בועז מקצוען אמיתי ויש לו ניסיון רב שבא לידי ביטוי בעבודה! הוא הגיע אלי במהירות ובדק את המזגן ולאחר מכן, החליף חלק מסוים ואז הכל חזר לעבוד בצורה תקינה! בנוסף, הוא בעל מקצוע אמין והגון ב100 אחוז וכשהוא בסביבה אני מרגיש בידיים טובות!
עופר, חיפה

, אוקטובר 2020

לבועז יש את כל המעלות הטובות שצריך להיות בבעל מקצוע ויש לי רק דברים טובים לומר עליו! הגעתי אליו דרך אתרי האינטרנט והוא החליף עבורי את אחד החלקים שהתקלקלו בפריג'ידר. בועז הגיע אלי בדיוק בזמן שקבענו וביצע את העבודה בזריזות וביסודיות בנוסף לזאת, הוא הסביר לי בסבלנות את תהליך העבודה והיה מאוד אחראי, אנושי ואדיב, ממליצה בלי היסוס!
שולמית, קריות

, אוקטובר 2020

הזמנתי את בועז בעקבות המלצה של קרוב משפחה לתיקון מזגן מיני מרכזי משום שהמדחס לא עבד והוא עשה עבודה מצוינת! הוא החליף את הפיקוד על המדחס וביצע זאת במהירות. אצל בועז אמינות וזמינות זה במקום הראשון! הוא מקצועי וניגש ישר ולעניין ומעבר לכך, הצליח לפתור את התקלה תוך זמן קצר ונתן לי את הפתרון הכי יעיל בסופו של יום, הוא גם גבה ממני מחיר הגון, ממליץ בחום!
דני, חיפה

, יוני 2020

בועז ביצע עבורי כמה עבודות תיקונים בעבר, לאחרונה קראתי לו על מנת לתקן עבורי את המקרר שלא עבד. בכל הפעמים שהזמנתי את בועז הוא תמיד הגיע בזמן, ידע בדיוק מה לעשות כדי לפתור את הבעיות וביצע את העבודה בצורה הגונה וישרה! בועז החליף עבורי חלק במקרר ולאחר מכן הוא חזר לעבוד כמו שצריך, מעבר לכך הוא גם נתן לי חשבונית כמו בפעמים הקודמות ובנוסף לא ביצעתי השוואת מחירים כי השירות שלו מספיק טוב בשבילי, לא ארצה להחליף אותו בשום בעל מקצוע אחר!
סיגל, חיפה

, יוני 2020

בת הזוג שלי מצאה את בועז באחד האתרים באינטרנט, הוא ביצע עבורי תיקון מזגן עילי של 2.5 כוח סוס שהמנוע שלו לא עבד. בועז היה ממש נחמד, הוא הגיע אלי בשבת בלילה, החליף את הראש שמנתב את כל המידע למנוע ועשה עבודה מקצועית, אומנם לא ביצעתי השוואת מחירים אבל לאחר מכן ששאלתי חברים הבנתי שהוא גבה ממני מחיר סטנדרטי לגמרי, ממליץ ביותר!
אור, חיפה

, יוני 2020

אני רוצה לציין לשבח את בועז הטכנאי! הגעתי אליו דרך האתר שלכם ממש במקרה וראיתי שיש עליו המלצות מדהימות.
אחרי בדיקה יסודית ומקיפה בועז איתר את הבעיה בתנור אפייה שלי שקיצר והחליף 2 גופי חימום, לאחר מכן התנור תוקן בהצלחה! עשיתי השוואת מחירים עם בעלי מקצוע באתרים אחרים ובועז דרש מחיר הגון ביחס לעבודה שהוא ביצע וגם נתן לי שירות מקצועי ואדיב ביותר. בועז ידע את מהות העבודה כמו שצריך, בנוסף הוא גם בדק שהכל תקין לאחר סיום העבודה, ממליצה!
מאי, חיפה

, פברואר 2020

בועז בעל מקצוע מאוד אנושי ואדיב, הייתי צריך התקנת מכונת כביסה קיימת לאחר שעברתי לדירה חדשה, הוא הראשון שענה לי לטלפון לאחר שמצאתי אותו באחד מאתרי הפרסום, כאשר חיפשתי בגוגל בעל מקצוע. בועז הגיע בדיוק בזמנים שקבענו והתקין את מכונת הכביסה בזריזות וללא עיכובים מיותרים ובנוסף לא ביצעתי סקר שוק אבל המחיר שהוא דרש ממני בהחלט עמד בסטנדרטים שלי, ממליץ ביותר!
אלון, חיפה

, פברואר 2020

את בועז אני מכירה כבר הרבה שנים ולא ידעתי שהוא טכנאי מקררים, חברה שלי המליצה עליו ונתנה לי את הטלפון שלו, אחרי שדיברנו סיכמנו שהוא יגיע אלי בשעה מאוחרת בלילה באותו יום כדי לתקן את המקרר שלי שלא עבד. בועז הגיע בדיוק בשעה שהוא הבטיח, הוא בדק וניסה לפתור את הבעיה ובסופו של יום הוא אמר לי לנסות להוציא את השקע של המקרר ולחבר אותו יום למחרת, כך עשיתי ובאמת לאחר מכן המקרר חזר לעבוד בצורה תקינה! בועז בעל מקצוע אמין, הוא עזר לי מאוד ויחד עם זאת גבה ממני תשלום סביר עבור הביקור.
ליז, חיפה

, אוקטובר 2019

המקרר בבית שלנו מאוד ישן וערב אחד הוא פשוט הפסיק לעבוד. היה הרבה אוכל בפנים והיינו מיואשים לגמרי. חיפשתי טכנאי מקררים באינטרנט שיגיע בשעה כזו לא סבירה. למזלי מצאתי את בועז והוא הגיע ב-21:00, איתר את התקלה והציל אותנו. הוא הסביר שהמאוורר היה שרוף, תיקן את הבעיה במהירות ולקח מחיר הוגן למרות השעה המאוחרת. שירות נהדר!
יוסי, חיפה.

, אוקטובר 2019

אני בעל מסעדה והזמנתי את בועז כבר פעמיים לתיקון מקררים אצלי בעסק. בפעם הראשונה הוא תיקן אצלי את חדר הקירור שהייתה בו תקלה. בפעם השנייה תיקן מנוע של אחד המקררים בחוץ. אין לי שום תלונה עליו, את שתי העבודות ביצע באופן נהדר, לקח מחיר הוגן ותמיד זמין ומגיע בזמן. מסעדה היא עסק שרץ מהר ובד''כ תקלות מתרחשות בימי העומס בסופי שבוע. אני לא מכיר הרבה בעלי מקצוע שזמינים בימים ובשעות האלה ולבועז אני יודע שאני תמיד יכול להתקשר בכל שעה, הוא יגיע ויתקתק את העבודה. ממליץ בחום!
גלעד, זכרון יעקב

, מאי 2019

המדיח שלי התקלקל, נכנסתי לאינטרנט לחפש בעל מקצוע והגעתי לאתר שלכם, ראיתי המון המלצות על בועז ופניתי לשירותיו. הוא הגיע תוך שעה מהרגע שדיברנו, ניגש למדיח שהיה ממוקם בתוך הארון במטבח, בדק את המדיח וראה כי ישנו חוט שרוף והחליפו, תוך זמן קצר המדיח חזר לעבוד, בועז המתין בסיום העבודה עוד מספר דקות לוודא במאה אחוז שהכל עובד כראוי, גבה מחיר הוגן נתן חשבונית ואני ממליץ עליו בחום.

, מאי 2019

חיפשתי באזור מגוריי טכנאי לתיקון מכונת הכביסה שלי שהוציאה מים בשעת הסחיטה, קיבלתי המלצה משכנתי על בועז ומיד צלצלתי אליו. למזלי הוא היה קרוב והגיע בזמן כה קצר, ניגש למכונת הכביסה וראה שהגומייה בדלת המכונה קרועה ולכן כל המים יוצאים החוצה, פירק את הגומייה הישנה והתקין גומייה חדשה, הפעיל את המכונה וחיכה לראות את פעולת הסחיטה, ואכן התקלה סודרה והמכונה שלי עובדת כמו שצריך, פשוט אלוף מזהה את הבעיה בשנייה ופותר על הצד הטוב ביותר, המחיר שגבה היה הוגן ואני מרוצה מאוד.
עליזה, נהריה.

, פברואר 2019

התאורה בבניין שבו אני גר הייתה מקולקלת, פניתי לשירותיו של בועז ואני מרוצה מאוד. הוא הגיע בשעה שקבענו, תיקן את התאורה שבבניין, ביצע עבדות חשמל נוספת בלוח החשמל המרכזי בכניסה ופתר את התקלה. כל דיירי הבניין מרוצים מעבודתו, התאורה עובדת כמו שצריך ואני פשוט מרוצה שבחרתי בו לביצוע העבודה. מאז ועד היום בועז הוא איש התחזוקה בבניין ואני ממליץ בחום.
ישראל, חיפה.

, פברואר 2019

התקשרתי לבועז בעקבות מקרר שהפסיק לעבוד כמו שצריך, למזלי הוא היה קרוב לאזור מגוריי והגיע בזמינות כה קצרה. בועז מיד ניגש לבדוק את המקרר,ביצע בדיקה יסודית, החליף חלק שהיה תקול ומילא גז במקרר, תוך זמן קצר הבעיה נפתרה, פשוט בעל מקצוע אמין שלא ממציא שום תקלות נוספות, גבה מחיר הוגן במיוחד שהגיע בהתראה כה קצרה, השירות שלו היה נהדר ואני מרוצה מאוד.
שחר, זכרון יעקב.

, נובמבר 2018

את בועז הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מכונת כביסה שהרעישה בעת ההפעלה. משיחת הטלפון הראשונה ועד הגעתו לביתי קיבלתי יחס אדיב ושירות מצוין. בועז בחור חביב ומקצועי, הוא הגיע בזמן שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה למכונת הכביסה והסביר לי בדיוק מה הסיבה שהמכונה מרעישה. הוא החליף את הגומיה הקרועה במנגנון הפנימי של המנוע ובנוסף החליף גם את הבלם של מכונת-הכביסה. לאחר שתיקן את המכונה הוא נשאר מס' דקות נוספות על-מנת לוודא שהכל עובד כשורה ורק לאחר מכן גבה את התשלום שהיה הוגן בהחלט. אין ספק שמדובר בבעל מקצוע צדיק ואמין ואני ממליץ עליו.
חיים, חיפה.

, נובמבר 2018

אין לי מילים על השירות שקיבלתי מבועז! פניתי אליו דרך המלצות שראיתי באתר "טוב תודה" והחלטתי להזמין את שירותיו. שוחחתי איתו לגבי מקרר אמנה שהפסיק לקרר ולהקפיא, בועז הגיע אליי עוד באותו היום ומיד ניגש לפתור את התקלה. בועז עלה על הבעיה תוך מספר דקות וגילה שהכרטיס הממוחשב שנמצא מאחורי המקרר צריך איפוס, הוא ניתק את כל החיבורים במערכת הכרטיס במקרר, איפס את הכרטיס והרכיבו שוב על מנת לראות שאכן המקרר עובד. בנוסף, בדק שאין סתימות בצינור הניקוז במקרר והסביר כל דבר שביצע. אין ספק שהוא מקצוען אמיתי והמחיר שגבה היה סביר לחלוטין. אני ממליצה עליו בשמחה רבה.
אליסיה, חיפה.

, יולי 2018

אל בועז הטכנאי פניתי לצורך תיקון מקרר אמקור שהפסיק לפעול כמו שצריך, יצרתי איתו קשר טלפוני, הסברתי לו על הבעיה והתרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע רציני שמבין עניין ותאמנו מועד להגעתו. בועז הגיע בזמן שקבענו וישר ניגש לבדוק את המקרר, אני אומנם לא זוכרת באיזו תקלה היה מדובר אך הוא נתן לי את כל המידע שהייתי צריכה ובסיום אף הראה לי שהמקרר חזר לעבוד כמו שצריך. ההערה היחידה שיש לי היא שהמחיר היה מעט יקר עבור התיקון אך אין ספק שמבחינה מקצועית בועז עשה עבודה טובה ולכן אני בטוחה שאפנה אליו שוב בעתיד במידה ותצוץ בעיה נוספת.
שרון.

, יולי 2018

על "אלקטרו בועז" יש לי רק מילים טובות להגיד - בועז בחור רציני, אדיב ומקצועי שעושה עבודה טובה ואיכותית. פניתי אליו לצורך תיקון מקרר יינות, מדובר במקרר מיוחד שמיוצר בארץ ולא כל אחד יודע להתמודד איתו ולטפל בו אך בועז צלח את המשימה בהצלחה רבה. הוא עמד בזמנים שקבענו, בדק את המקרר ביסודיות וביצע את התיקון בצורה טובה, מקצועית ואיכותית. אני מודה לבועז על העבודה טובה וממליץ עליו בחום.
אלון, זכרון-יעקב.

, אפריל 2018

בועז בחור טוב וחמוד לאללה! איזה כיף לעבוד איתו ולהכניס אותו הביתה! אני ממליץ עליו מכל הלב! פניתי לבועז דרך האתר שלכם בעת שחיפשתי טכנאי מכונות-כביסה מומלץ, זה היה ביום שבת ולא חשבתי שאמצא מישהו שיסכים להגיע אליי אך בועז הקשיב לי בקשב רב והגיע תוך זמן קצר. הוא בדק את מכונת-הכביסה והסביר לי שיש בעיה במשאבה, הוא שיפץ אותה ובסיום בדק שמכונת-הכביסה חזרה לפעול כמו שצריך. בחור עם לב טוב, אדיב ומקסים, נהניתי לעבוד איתו ואני ממליץ עליו מכל הלב.
עמיר, קריות.

, מרץ 2018

פניתי לבועז הטכנאי לצורך תיקון דלת מדיח-כלים בן 17 שנים, השירותץ היה נהדר ואני ממליצה על בועז בחום! לפני שפניתי לבועז פניתי למס' טכנאים שתגובתם הייתה שהמדיח ישן, ליבואן אין חלפים, אזור מגורייך לא בתחומנו או לחילופין דרשו מחיר גבוה במיוחד - כל אחד והתירוץ שלו. אך כשבועז שמע את הבעיה הוא מיד נתן תשובה חיובית. הוא בדק את המפרט הטכני של דגם המדיח לפי מה שמסרתי לו, הוא רכש את החלפים הדרושים ותיאם איתי מועד להגעתו. בסבלנות ומקצועיות הזיז, פירק, החליף, הרכיב ופתר את הבעיה! בועז טכנאי מקצועי, הגון, נעים הליכות וגם המחיר שדרש היה הוגן בהחלט.שמחה שהכרנו את בועז ובוודאי נבקש שירותיו אם נזדקק לתיקון מכשירי חשמל בעתיד.
גילה.

, נובמבר 2017

על בועז הטכנאי יש לי רק דברים טובים להגיד, בחור מקסים חביב ומקצועי, הזמנתי אותו כבר פעמיים - פעם אחת לתיקון תנור ופעם נוספת לתיקון מזגן - בשתי הפעמים הוא לא אכזב! ביצע בדיקה יסודית ומקיפה ותוך זמן קצר עלה על התקלה, הוא מקצועי ואף פעם לא מבצע תיקון אם לא בטוח במקור הבעיה. היחס מקסים, המחיר הוגן ואני ממליץ עליו בחום. אין ספק שאמשיך לעבוד איתו.
ברק, חיפה.

, אוקטובר 2017

את בועז הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מקרר שהפסיק לעבוד כמו שצריך, קיבלתי עליו המלצה חמה מחברה שהשתמשה בשירותיו, סמכתי עליה ולכן פניתי אליו. משיחת הטלפון הראשונה ועד סיום העבודה קיבלתי יחס אדיב ושירות מצויין. בועז בחור חביב ומקצועי, הוא הגיע בזמן שקבענו, ביצע בדיקה יסודית למקרר והסביר לי בדיוק מה התקלה. לאחר שתיקן את המקרר הוא נשאר עוד מס' דקות על-מנת לוודא שהמקרר חזר לפעול כשורה. המחיר אומנם היה נראה לי מעט גבוה אך לא היתה לי בעיה עם זה מאחר והשירות באמת היה מצויין. אין ספק שאפנה אליו שוב בעתיד.
גילה, חיפה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

אלקטרו בועז נותן שירות 24/7 שעות ובעל ותק של 30 שנים בתחום תיקוני מוצרי החשמל. נותן שירות עם אחריות, יחס אדיב מקצועי ואמין ומתמחה גם בעבודות חשמל (מוסמך ראשי). נותן שירות לכל המוצרים הלבנים - מקררים, מכונות כביסה, תנורים וכה. לכל שאלה ניתן לפנות אלינו ונשמח לתת גם לכם שירות.

אלקטרו בועז 24/7

אלקטרו בועז 24/7

בועז כהן


9.5

073-2721450
 

אלקטרו בועז 24/7

בועז כהן

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721450 חייג