עידן הקור

9.5
שלום טפירו
טכנאי מזגנים, תיקון מקררים
אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: אביגדור עשת 63, קרית אתא

  96%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

30 חוות דעת מהימנות

, יוני 2022

אני מכירה את שלום כבר כמה שנים טובות אך לא שמרתי את הטלפון שלו ובמקרה מצאתי אותו באתר שלכם לכן, מיד צלצלתי אליו והזמנתי אותו לתיקון שני מזגנים עיליים. שלום בדק את המזגנים במסירות, אחריות ורצינות רבה וגם החליף בהם חלק מסוים ואז הבעיה נפתרה בקלילות ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין והסביר בדיוק מה עשה. היה לי העונג לקבל ממנו שירות ואני הכי ממליצה עליו בעולם, הלוואי וכל בעלי המקצוע בארץ היו מתנהלים ככה!
סופי, קריות

, יוני 2022

יצרתי קשר עם שלום בעקבות המלצה שקיבלתי עליו ממכר שעובד איתי ובסופו של יום, הזמנתי אותו לטפל בבעיה כלשהי שהייתה לי במזגן. ניכר היה ששלום בעל ניסיון של שנים בתחום! הוא בדק את המזגן שלי בקפדנות, מקצועיות ויעילות ותוך כדי מילא בו גז וניקה אותו ביסודיות וגם הצליח לפתור את התקלה במהירות ובנוסף, גיליתי שמדובר על בן אדם צנוע, חביב ונעים הליכות. אין לי ספק בכלל שבפעם הבאה שאצטרך אזמין אותו שוב בלי לחשוב פעמיים!
אינגה, קריות

, יוני 2022

שלום הפתיע אותי לטובה! חבר שלי המליץ לי בחום על שירותיו ובעקבות זאת, הזמנתי אותו לתיקון קצר חשמלי במזגן ולא התאכזבתי. שלום ניגש ישר לעניינים ובדק את המזגן בקפדנות, דקדקנות ומסירות וגם תוך כדי החליף 2 כבלים וניקה אותו ומעבר לכך, הוא הסביר לי הכל לפרטים ופתר את התקלה צ'יק צ'ק. אין ספק שהמחיר ששילמתי לו היה שווה כל אגורה ביחס לשירות המעולה שקיבלתי ממנו ואני נותן לו ציון גבוה ביותר באתר, פשוט מושלם אין מה להוסיף!
טדי, קריות

, פברואר 2021

שלום ביצע את עבודתו כמצופה! הזמנתי אותו דרך האתר לתיקון מזגן מיני מרכזי שהרעיש כי ראיתי שיש עליו דירוג גבוה ויצאתי שבעת רצון לחלוטין. אין בעלי מקצוע כמו שלום בארץ! הוא הגיע אלי בזריזות ומיד בדק את המזגן באופן מדוקדק ומקצועי ולא ניסה לגבות ממני כסף שלא לצורך וגם לא עשה רעש וצלצולים ובסופו של יום, הוא הצליח לתקן אותו! מעבר לכך, מדובר על בעל מקצוע מנומס, נעים הליכות ואדיב ביותר, אני ממליצה עליו באהבה רבה!
רינה, חיפה

, פברואר 2021

אני מכיר את שלום לא מעט זמן והוא ביצע עבורי הרבה עבודות תיקונים לאורך השנים ולאחרונה, הוא תיקן עבורי את המקפיא שעשה רעש איום. שלום בעל מקצוע שאין לו תחליף! הוא בדק את המקפיא וירד לפרטים הקטנים ולאחר זמן קצר, החליף חלק במנוע ואז זה חזר לעבוד בצורה תקינה! בנוסף, הוא אדיב, אמין ובעל ניסיון רב בתחום וגם נותן אחריות על התוצאה, כל פעם שאני זקוק לו הוא מיד מגיע וכמוהו פוגשים אחד למיליון!
יצחק, קריות

, נובמבר 2020

הגעתי לשלום דרך המלצה של חבר מהעבודה והוא תיקן עבורי את המזגן שהייתה בו נזילה רצינית והתרשמתי ממנו לטובה! הוא הגיע אלי בדיוק בזמן שקבענו ובדק את המזגן ולאחר מכן, גילה שיש בו סדק וצריך להחליף את כל היחידה, אך הוא בכל זאת ניסה למצוא פתרון אחר לבעיה והצליח! מעבר לכך, הוא היה מאוד סימפטי ואדיב. שלום מצא עבורי את הפתרון הכי יעיל ומהיר והוא אחד מבעלי המקצוע הכי איכותיים שפגשתי!
שמואל, קריות

, נובמבר 2020

חיפשתי טכנאי לתיקון המקרר שלי שהפסיק לעבוד וקיבלתי המלצות על שלום מפה לאוזן, הוא נתן לי המחיר הכי משתלם והזמנתי אותו לתקן את התקלה. שלום מקצוען בתחומו, הוא בדק את המקרר ומיד איתר את הבעיה! הוא החליף את אחד החלקים ולאחר מכן, המקרר חזר לעבוד מצוין! בנוסף, הוא הסביר לי את כל התהליך והיה לי נוח להתנהל מולו, בעל מקצוע כזה ישר ואמין לא ראיתי הרבה זמן!
ניסים, חדרה

, יוני 2020

שלום בעל מקצוע מדהים! הוא הראשון ששוחחתי אתו באתר שלכם והגיע אלי לתיקון תקלה במקרר כי הוא לא עבד בצורה תקינה. שלום עמד בזמנים שקבענו והגיע תוך זמן קצר מהרגע שדיברנו, הוא ניגש ישר ולעניין ועלה על התקלה במהירות ובלי בעיות, בנוסף הוא גם היה מאוד ידידותי ואדיב שזה עשה עלי רושם טוב ומעבר לכך גם המחיר שהוא גבה ממני היה הגון ביותר!
טטיאנה, חיפה

, יוני 2020

אני מאחל שכל בעלי המקצוע בארץ יהיו כמו שלום! הוא איש רגוע, שקט, סבלני ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו. שלום בעל המקצוע הראשון שאתו יצרתי קשר דרך האתר שלכם והוא הגיע אלי לתיקון תקלה במקרר, הוא פירק את כל המקרר והחזיר את החלקים חזרה ולאחר מכך המקרר חזר לעבוד בצורה תקינה, בנוסף הוא גבה ממני מחיר סביר בהחלט וגם ניקה אחריו את האזור בסיום העבודה שזה מבחינתי בחשיבות עליונה!
צפריר, קריות

, ינואר 2020

שלום תיקן עבורי את המזגן בחדר, הוא מילא את הגז ופירק את המזגן והגעתי אליו דרך מכרים שהביאו לי את המספר שלו. מדובר על איש מאוד נחמד, אדיב, אמין ומקצועי והוא נתן לי שירות מעולה, הוא הגיע בזמן שקבענו וסיים את העבודה תוך זמן קצר ללא בעיות ובנוסף ביצעתי השוואת מחירים ושלום דרש את המחיר הכי זול מבין כולם. מומלץ!
צליל, קריות

, ינואר 2020

שלום תיקן עבורי את המזגן לאחר שמנוע שלו הלך, הגעתי אליו דרך מכר שהמליץ עליו. מדובר על בחור מקצועי, נעים הליכות ואדיב, הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו וסיים את העבודה במהירות רבה. לא כל יום יוצא לי לפגוש בעל מקצוע מצוין מכל הבחינות כמוהו, גם מהיר מאוד וגם אמין. לא ביצעתי סקר שוק לפני כן אבל אחרי השוואה שעשיתי עם חברים שלי בנוגע למחיר, שלום דרש מחיר הוגן בהחלט.
מתן, חיפה

, יוני 2019

את שלום כולם מכירים, שמו הולך לפניו ופניתי אליו לצורך תיקון מזגן עילי בביתי. הוא הגיע בהתראה כה קצרה ומיד ניגש לפתור את הבעיה, איזה שירות נהדר, בעל מקצוע שלא מורח את הזמן, עלה על הבעיה תוך שניות וראה כי ישנה בעיה בקבל במדחס, שלום החליף את כל מה שהיה מקולקל ובזמן קצר התקלה נפתרה והמזגן עבד כמו שצריך. המחיר שגבה היה הוגן במיוחד שהגיע אליי בהתראה כה קצרה, אני ממליץ עליו בחום, השירות שלו פשוט ראוי לשבח, שאפו.
אמיר, קריית ביאליק.

, יוני 2019

המזגן המיני מרכזי בדירתי לא היה מקרר כראוי, נכנסתי לאינטרנט לחיפוש טכנאי מזגנים והחלטתי לצלצל לשלום אחרי כל ההמלצות שקראתי עליו. הוא הגיע עוד באותו היום וניגש ישר לבדוק את המזגן, תוך דקות עלה על הבעיה וראה כי חסר גז במזגן ומילא את הכמות הנדרשת ותוך זמן קצר המזגן החל לקרר כמו שצריך. אין על שלום, מקצועי ואמין, לא מרח את הזמן ונתן אחלה של שירות, אני מרוצה וממליץ עליו מכל הלב.
בני, קריית אתא.

, ינואר 2019

יש ברשותי 2 מזגנים בדירתי שהשלטים שמדליקים את שניהם לא פעלו כראוי, חשבתי שזה עניין של סוללה ומסתבר שגם אחרי שהחלפתי סוללות השלטים לא עבדו כראוי, צלצלתי לשלום ותיאמנו מועד להגעה, הוא הגיע במועד שקבענו, בדק את השלטים וראה כי התקלה לא נמצאת בשלט אלא בעינית של המזגן, הוא פירק את החלק העליון של המזגן והחליף את העינית שהייתה שרופה ומיד המזגנים נדלקו והכל עבד כראוי, מדובר בבעל מקצוע עם ניסיון גדול, הכי מקצועי שפגשתי בחיי ואני מרוצה מכל הבחינות.
רמי.

, ינואר 2019

פניתי לשלום דרך "אתר טוב תודה" בנוגע למזגן מיני מרכזי שלא מחמם ומקרר כראוי, שלום היה זמין להגיע אליי מידית, ניגש לאתר את התקלה וראה כי חסר גז במזגן, מילא את הכמות הנדרשת במזגן ולאחר מכן ביצע בדיקה מקיפה וראה שהכול עובד כראוי, חיכה עוד כמה דקות לראות שאכן המזגן מחמם ומקרר כמו שצריך, גבה מחיר הכי הוגן שיש ואני מרוצה ממנו מאוד, מאז ועד היום לא הייתה שום תקלה במזגן, פשוט בעל מקצוע עם ידי זהב.
יוסי, קריות.

, אוקטובר 2018

שלום הטכנאי מ"עידן הקור" ביצע עבורי תיקון מזגן, השירות שלו מצוין, הוא עצמו בחור מקסים ואדיב ומגיעות לו רק מחמאות! מדובר במזגן שהיה צריך מילוי גז ובנוסף בעת הפעלת המזגן היה ריח רע, יצרתי קשר עם שלום, הסברתי לו במה מדובר, הוא הסביר לי בקצרה מה עלולה להיות הבעיה ותאמנו מועד להגעתו. שלום הגיע בול בזמן וישר ניגש לבדוק את המזגן, הוא מילא גז, בדק שאין דליפה מאחד הצינורות ואף הגדיל ראש וניקה את המזגן ושטף את הרשתות. השירות שלו היה מצוין, המחיר הוגן וסביר ואפילו קיבלתי אחריות, שלום הבטיח להגיע בכל שעה אם תצוץ בעיה ואני סומכת על המילה שלו בעיניים עצומות. מומלץ!
נטלי, חיפה.

, אוקטובר 2018

השירות של שלום מחברת "עידן הקור" פשוט וואו! הוא ביצע בביתי תיקון מזגן באופן אמין, זריז ויעיל ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. פניתי אליו בעקבות נזילת מים מהמזגן, הסברתי לו בשיחת הטלפון במה מדובר והוא נאות להגיע בהקדם. שלום הגיע כפי שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לבדוק את המזגן. לאחר בדיקה יסודית הוא עלה על הבעיה, ביצע את התיקון וכשסיים הראה לי שהמזגן עובד כמו שצריך והנזילה נעלמה כלא-הייתה. שלום בחור מקסים ואדיב, הוא שירותי ללקוח ונעים לעבוד איתו, הוא לא נצלן ולא ניסה לייקר את התשלום בתירוצים כאלה ואחרים אלא גבה מחיר הוגן וטוב. כבר המלצתי עליו למס' חברים וכמובן שאפנה אליו שוב בעתיד במידת הצורך.
עופרה, ק. מוצקין.

, יוני 2018

השירות של שלום פשוט נהדר! הזמנתי אותו לצורך תיקון מקרר ולא רק שהוא לא איחר, הוא אפילו התקשר אליי מהדרך לוודא שאני בבית וציין שיחכה לי בשמחה עד שאגיע! אין דברים כאלה! כשהגיע, שלום בדק את המקרר בקפידה ולאחר-מכן הסביר לי שצריך להחליף את המדחס, הצעת המחיר שלו נשמעה לי הוגנת ואישרתי לו להמשיך בעבודה. הוא החליף את המדחס במיומנות רבה וכשסיים הראה לי שהמקרר עובד בצורה תקינה והכל הסתדר. אני מרוצה מהאדיבות, האמינות, עמידה בזמנים והיחס הטוב שקיבלתי וממליצה על שלום מכל הלב. ביקשתי ממנו כרטיס ביקור כדי שבעתיד אוכל לפנות אליו פעם נוספת. מומלץ!
אביטל, עתלית.

, יוני 2018

את שלום הטכנאי מחברת "עידן הקור" הזמנתי בעקבות תיקון מזגן מקצר ובאמת שאין לי אפילו חצי טענה עליו! שלום הגיע בזמן שקבענו, בדק את המזגן בצורה יסודית ותוך זמן קצר עלה על-כך שמקור התקלה הוא בעצם בתקע החשמל. לאחר תיקון קצר הוא הפעיל את המזגן והראה לי שהמזגן עובד כשורה וכבר לא מקצר. הוא ביצע עבודה מקצועית, נקיה ומסודרת, הוא עצמו בחור סימפטי וחביב ואני שמח להמליץ עליו! שמרתי את כרטיס הביקור שלו ואין ספק שאפנה אליו שוב בעתיד.
אופיר, חיפה.

, יוני 2018

פניתי לשלום דרך "אתר טוב תודה" והסברתי לו שיש לי בעיה במזגן מיני מרכזי שלא מקרר בכלל, שלום תיאם איתי פגישה והגיע למחרת במועד שקבענו. מיד ניגש לעבודה ואיתר את הבעיה בצורה מקצועית, החליף כבל שנשרף במזגן ומילא גז. שלום ביצע את עבודתו בצורה נקיה יסודית ומקצועית, חיכה איתנו לראות שהכל עובד כשורה ובסיום גבה מחיר הוגן עבור תיקון המזגן. בחור חביב מאוד, נעים ושירותי ואני ממליץ עליו מאוד! כמו-כן לקחתי ממנו כרטיס ביקור ובכל תיקון שאצטרך אדע לפנות רק אליו.
אבי, קריית מוצקין.

, מאי 2017

אין לי מילים!! בעל מקצוע מעולה! את שלום מחברת "עידן הקור" הזמנתי לצורך תיקון מזגן שהתקלקל בחדר השינה. לפני שהתקשרתי לשלום, הגיע אליי טכנאי מיזוג אחר שלא הצליח לעלות על התקלה אך אמר שחסר גז, מילא גז במזגן והלך. לאחר מס' ימים התקלה חזרה, שוב התקשרתי לאותו בעל מקצוע, הוא הגיע וביצע בדיקה נוספת למזגן אך לא הצליח להבין מה הבעיה. ישר התקשרתי לשלום ואמרתי לו שהוא חייב להגיע אליי לבצע בדיקה למזגן (זכרתי אותו לטובה מתיקון קודם שעשה אצלי). שלום הגיע כפי שקבענו, בדק את המזגן ותוך זמן קצר עלה על התקלה, הוא תיקן את המזגן וממש הציל אותי! חשוב לציין ששלום לא הלך עד שבדק אם המזגן פועל כשורה. לאורך כל הזמן שהיה אצלי, הוא היה עם חיוך על הפנים ונתן יחס טוב, הוא מאוד שירותי וגובה מחירים הוגנים. אני ממליצה על שלום בחום, שמרתי את המס' שלו ומהיום אני אפנה רק אליו!
כוכבה, חיפה.

, אפריל 2017

את שלום מחברת "עידן הקור" הזמנתי מאחר והמקרר שלי הפסיק לקרר והמוצרים שבתוכו החלו להתקלקל, קיבלתי עליו המלצות חמות והזמנתי אותו לבוא ולבדוק את המקרר. שלום הגיע בדיוק במועד שקבענו, היה אדיב ושירותי, איתר את התקלה במהרה וביצע את תיקון בצורה טובה. הוא לא עזב עד שבדק שהמקרר חזר לפעולה ואף דאג לנקות אחריו את סביבת העבודה. בנוסף לכל אלה, גם המחיר שגבה היה הוגן. שמרתי את המס' שלו ואפנה אליו שוב במידת הצורך. מומלץ!
רינה, טירת הכרמל.

, דצמבר 2013

שלום וברכה!
שמי מרקו ואני רוצה להודות לשלום על טיפול מסור במערכת המיזוג שלנו מזה עשר שנים!
יש לנו בבית ארבעה מזגנים: שני מזגנים עיליים ושני מזגנים מרכזיים אחד מהם 4.5 כ"ס והשני 3.5 כ"ס.
אני קורא למרקו בכל בעיה או שאלה בנוגע למזגנים. לא מהסס לרגע, ישר מרים אליו טלפון, שלום תמיד מפנה זמן להגיע אלינו. הוא משתדל להגיע כמה שיותר מהר, ישר ניגש למזגן התקול, פותח, מסתכל ומאתר את הבעיה, על הדרך הוא כמובן בודק שאין בעיות נוספות ועושה עבודה מאוד יסודיות ונקייה. המחירים שלו ממש סבירים, והוא בעל מקצוע יוצא מן הכלל. אני לא מחליף אותו באף אחד אחר. וכמובן שאני ממליץ לכם להשתמש בשירותיו.
מרקו, נהריה.

, דצמבר 2013

שלום טפירו מ"עידן הקור" הוא בעל-מקצוע מעולה!
אנחנו גרים בבית עם מזגן מיני מרכזי ולאורך השנים, בכל מה שקשור למיזוג האוויר אנחנו קוראים תמיד לשלום, שיגיע לסדר את התקלה.
שלום עובד איתנו כבר למעלה משש שנים. יש לי רק מילים טובות להגיד עליו!!!
לא קרה לי אפילו מקרה אחד איתו, ששלום לא ידע לפתור בעיה - הוא תמיד עולה על התקלות במהירות ובזריזות, יודע לאתר אותם ולתקן אותם על הצד הטוב ביותר. שלום תמיד משתדל לפנות את הזמן שלו, להגיע אלי כמה שיותר מהר בעת תקלה, הוא אף פעם לא איחר בלי להודיע וכמובן אף פעם לא הבריז אם קבענו. מבחינת המחירים הוא לוקח סביר בהחלט, בהתאם לשוק, לא יקר מדי ולא זול מדי.
בפעם האחרונה שקראתי לשלום, המזגן הפסיק לעבוד לגמרי, פשוט לא נדלק. שלום הגיע כמו תמיד, בשעה שקבענו, פתח את המזגן וראה ש"המוח" שלו שרוף לגמרי. הוא נסע להביא את ה"מוח" החלופי, וחזר אלינו צ'יק צ'אק והחליף את החלק המדובר. כמו כן הוא בדק את המתקן של המזגן וגילה שהמאוורר תקול וביצע החלפה גם שלו. שלום סיים הכל כמה שיותר מהר, לקח מחיר סביר. נהניתי ואני ממשיכה ליהנות מהשירות האדיב שלו, ממליצה בחום!
שרה כהן.

, דצמבר 2013

שלום וברכה!
שמי רחל ועד לא מזמן, הייתה לנו חברה שמספקת שירותי תיקונים ברחבי הארץ. שנים ארוכות עבדנו עם שלום טפירו מ"עידן הקור" ומהרגע שהוא התחיל בעבודה איתנו ועד היום האחרון לעסק, היה תענוג לעבוד איתו ויש לנו רק מילים טובות להגיד עליו.
שכרנו אותו, כנציג החברה עבור תיקוני מזגנים בכל הפניות שהגיעו אלינו מרחבי הארץ. כשעובדים עם שלום הכל פשוט מתקתק!!! הוא נענה לכל קריאה, גם אם זה היה בשעות לא צפויות, לא עושה דין וחשבון על כל מיני דברים קטנים, העבודות מתבצעות בזמן, פתרונות מוכיחים את עצמם לאורך זמן ולרוב לא חוזרים על עצמם, אם ישנה תקלה דחופה שלום היה עושה את כל המאמצים להגיע הכי מוקדם שאפשר ואם צריך אז גם מעבר לשעות העבודה במשרדים. שלום העניק לנו שירות מקצועי יוצא מהכלל ובמחיר מצוין שמצדיק כל אגורה.
הוא בחור חרוץ, ישר ומאוד מאוד נעים יש לי רק דברים טובים להגיד עליו והייתי מחזירה אותו לעבוד אם העסק היה פעיל - ממליצה עליו מכל הלב ומאחלת לו רק טוב ופרנסה טובה!!
רחל דיין.

, דצמבר 2013

אם אתם גרים באזור חיפה, ומחפשים טכנאי שהוא גם מקצועי גם אמין וגם טוב - אז כדאי להרים טלפון לשלום טפירו מ"עידן הקור"! אנחנו לקוחות מרוצים, שמקבלים ממנו שירות כבר שש שנים ולא מחליפים אותו באף אחד אחר!
שלום התקין לנו לפני מספר שנים כמה מזגנים, בחדרים של הילדים. בהתחלה - הוא בא כדי לבצע התקנה של המזגנים ומאז ועד היום - אנחנו ממשיכים וקוראים לשלום, לתחזוקה ולטיפולים שוטפים - מתי שיש בעיות. שלום תמיד מגיע בזמן, איש אחראי ומסור, לא עושק את הלקוחות שלו במחירים ונותן שירות טוב. הוא כל מה שצריך בבעל מקצוע, הגון, אמין, ישר ואיש שיחה - שלום עונה על כל הדרישות!!
חגית, קרית ביאליק.

, יולי 2011

זאת פעם ראשונה שיצא לי להזמין את שלום מ"עידן הקור" הרשום אצלכם באתר (זאת בכלל פעם ראשונה שאני עושה שימוש באתר אינטרנט כדי להזמין אליי הבייתה בעלי מקצוע... זאת גם פעם ראשונה שגיליתי את האתר שלכם - "טוב תודה") - הייתי מאד מאד מרוצה מהשירות! בשמחה גדולה - גם אני החלטתי לרשום על שלום מ"עידן הקור" המלצה!
הייתה לי בעיה של מזגן שלא עבד... יותר נכון השלט-רחוק של המזגן לא עבד. ניסיתי להפעיל את המזגן ע"י השלט והוא לא פעל. יש לי מזגן נוסף בבית מאותו הסוג בדיוק, וכשניסיתי להפעיל את המזגן השני באמצעות אותו מכשיר שלט - הוא דווקא כן עבד. הגעתי למסקנה שכנראה הבעיה היא בעינית של המזגן הראשון ולא במכשיר השלט.
צלצלתי לשלום מ"עידן הקור", הסברתי לו מה הבעיה, וביקשתי שיגיע. קבענו ביננו זמן שמתאים לשנינו. שלום הגיע אתמול - בזמן שאמר וביחד עם החלק. כשפתח את המזגן, הסתבר שהאבחנה שלי באמת הייתה נכונה - הבעיה הייתה בעינית. שלום החליף את החלק. הודות לו - גם המזגן וגם השלט - חזרו לעבוד כשורה. הוא לקח לי על התיקון מחיר של ביקור - 170 שקלים (אפילו טרח לעדכן אותי במחיר שייקח, כבר בשיחת הטלפון, כשנקבעה איתו ההזמנה). לסיכום - שלום הוא אדם הגון ורציני, שיודע את עבודתו. אשמח לעבוד יחד איתו שוב.

בתודה,
ניסן

, יולי 2011

מצויינים ולא יקרים! פתרו בעיה שהייתה לי לפני שבועיים במקרר, במחיר - שיצא לדעתי זול יחסית ובצורה מאד מוצלחת. כייף לפגוש טכנאים שעובדים כמו שצריך ולא מגזימים עם המחיר שהם לוקחים. בטוח אשתמש בשירותיהם שוב!
לפני שבועיים, הרגשתי שהמקרר לא מקרר כמו שצריך, והחלטתי לקרוא לטכנאי. חיפשתי טכנאי שירות שעובד באזור הצפון (אני גר בעכו), וקיבלתי את הרושם (דרך קריאת ההמלצות שבאתר וסקירת המחירים) ש"עידן הקור" הם חבר'ה אמינים.
טכנאי הגיע לביתי תוך חצי שעה, ומיד עלה על הבעיה. הייתה סתימה בחלק האחורי של המקרר (בפלטת קירור) שגרמה לכל האזור האחורי "לקפוא"... ראיתי במו עיניי איך הצטבר שם הרבה מאד קרח... לאחר הפשרה של החלק האחורי, ואיתור הסתימה הטכנאי הלחים את הצינור. בנוסף גם "הגדיל ראש" למניעה של בעיות עתידיות במכשיר. הוא איתר באזור של המנוע כמה חוטים רופפים וחיבר אותם מחדש.
ראיתי שהוא עושה עבודה מאומצת ומושקעת (היה יסודי באיתור הבעיה והבדיקה שעשה למקרר). התכוננתי כבר נפשית למחיר של כמה מאות שקלים טובים, ולכן הייתה לי הפתעה טובה, כשביקש ממני בתום הביקור קצת יותר ממחיר של ביקור... עלות התיקון יצאה 250 שקלים. הכי חשוב - המקרר חזר לעצמו, חזר לעבוד, ועובד כעת בשיא המרץ!

המון תודה,
חיים מעכו

, יוני 2011

בעל מקצוע מקצועי ביותר. הגיע לטפל לי במזגן שלא עבד. עשה עבודה יפה, נתן שירות נהדר. בזכותו והודות לו - המזגן עובד עכשיו כמו חדש!
קראתי לשלום ("עידן הקור"), שעה שהמזגן שבביתי לא קירר. מדובר במזגן עילי של אלקטרה בן ארבע שנים, וכשבאנו להפעיל אותו בתחילת הקיץ על מצב של קירור - הוא עשה סימנים של "עובד", אבל לא הוציא אוויר קר (לפחות לא כמו שהיינו רגילים, וכמו בקיץ שעבר).
את "עידן הקור" אנחנו מכירים עוד ממקודם. בזמנו, שלום עשה לנו את ההתקנה של המזגן, ושל עוד מזגן נוסף בבית.
הנחנו שחסר גז, אבל כששלום בא ועשה בדיקה מקיפה למזגן (בזה גם נכללה בדיקה של לחץ גז), הוא קבע שכמות הגז מספקת - אבל יש בעיה בקבל, וצריך להחליף אותו.
למזלנו - היה לשלום קבל חדש להתקין, איתו בהישג יד, אז כבר באותו ביקור הוא גם ביצע את התיקון. נשאר איתנו עוד כמה דקות מעבר, כשהמזגן במצב מופעל לוודא שהכל תקין. מאז עבר כבר חודש, והמזגן עובד כשורה (כפי שאמרתי קודם - כמו חדש!!).
אחלה שירות! אחלה גישה! אחלה עבודה! מבחינתי - שלום "עידן הקור" הוא טכנאי מספר אחד באזור הצפון ומגיעה לו כל מילה טובה!

בתודה,
גבי

, יוני 2011

שלום מ"עידן הקור" היה פשוט מקסים!! בעולם כמו שלנו - כשמרבית הטכנאים הם אנשים גרידיים, רודפי בצע וסוחטי כספים... תענוג לפגוש אדם כמו שלום מ"עידן הקור" שהוא אינו כזה.
קראתי לשלום, בשביל לטפל האמת בבעיה לא כזאת רצינית... השלט הרחוק של המזגן לא עבד ורציתי לדעת אם אפשר לתקן את השלט או שעליי לקנות אחד חדש במקום. אני גרה בחיפה וחיפשתי טכנאי קרוב שעובד באזור. השם של "עידן הקור" צץ ראשון, והתקשרתי אליו.
עוד אותו יום (תוך סדר גודל של ארבעים דקות), בשעות הצהריים, הגיע שלום וסידר את השלט בקלות - כלומר לא נאלצתי לקנות בסוף חדש.. מעבר לזה הוא גם היה מאד נחמד בכך שהואיל בטובו לעשות בדיקה כללית של המזגן מבלי אפילו שביקשתי זאת ממנו - בדק דברים כלליים כמו צינורות של חשמל, ניקוז טוב של המזגן ולחץ של גז (שלום אמר שלא חסר גז!). הזמן אצלי גזל ממנו בערך חצי שעה, ועבור זה לא דרש ממני מאום - לא אפילו תשלום סמלי של ביקור! אמר שזה על חשבונו, ושהוא שמח לעשות לי טובה - רק כדי שאצא מרוצה.
עם גישה שכזאת הוא קנה אותי. הבטחתי לו שמעתה לבעיות רציניות אקרא רק לו, ואני מתכוונת לעמוד בהחלטתי ולהיות באמת נאמנה! מאד ממליצה עליו!
ועוד מילה נוספת לגבי אתר "טוב תודה"... יש לכם אתר שימושי ונפלא! זאת אינה הפעם הראשונה שאני משתמשת בו, וכל פעם אני נדהמת מחדש לגלות את איכות הטכנאים שמפרסמים אצלכם באתר. המשיכו כך בעבודה הטובה!!

בברכה חמה,
מירי

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תאור העסק

טכנאי מיזוג אויר וקירור לכל סוגי המזגנים והמקררים הביתיים כולל דיגטלים , מומחה ומוסמך בתחום , עם תעודת מקצוע מטעם משרד העבודה עם נסיון מוכח של 23 שנה בחברות ובפרטי, שימוש בחלפים מקוריים , פעיל 24/7 , שירות מקצועי אמין ואדיב , הצעת מחיר חינם מחירים הוגנים ומוזלים ,וממשיך לשרת אתכם גם בתקופה לא פשוטה זאת , תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות.

עידן הקור

עידן הקור

שלום טפירו


9.5

073-2721392
 

עידן הקור

שלום טפירו

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721392 חייג