מיזוג נטו באר שבע

9.5
בני הדר
טכנאי מזגנים
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: חבצלת 11, עומר

  97%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

59 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2024

אני ממתין הרבה זמן לאיש מקצוע שיבוא להעביר את המזגן בסלון, קבלתי הצעות משונות ולא ראויות. השארתי את פרטיי באחד האתרי טכנאי מזגנים, כעבור מספר שעות התקשר אלי בני הדר מיזוג נטו ואמר שהוא צריך לבוא ולראות. הוא הגיע ובדק והציע מספר הצעות להתקנה בסלון כולל העברת המזגן. קבלתי את הצעתו להתקנת מזגנים נסתרים בסלון, בני הגיע בזמן שנקבע וביצע את העבודה בצורה מקצועית, מדויקת ואיכותית. איש שיחה נעים ומכובד. ועמד בכל הבטחותיו, יצאתי מאוד מרוצה מהטיפול וגם איש הגבס (יגאל) שהמליץ עליו עשה עבודה טובה מאוד. אני ממליץ עליו איש מקצוע במלוא מובן המילה. אמנון

, אפריל 2024

קיבלתי המלצה על בני מחבר טוב בזמנו ומאז הכל היסטוריה! השתמשתי בשירותיו כבר המון פעמים ולאחרונה, הזמנתי אותו שוב לצורך התקנת מזגן עילי ומיני מרכזי ויצאתי הכי מרוצה שיש. בני לא רק גובה מחירים שפויים ביחס לשוק אלא גם תמיד מבצע את העבודה בצורה הכי מקצועית, מדויקת, מוקפדת, איכותית וזריזה ומעבר לכך, שומר על שיח נעים ומכובד לאורך כל הדרך. לא אחליף אותו בעד אף איש מקצוע אחר ומגיע לו שאפו ענק, פשוט תותח אין מה לומר!
ערן, עומר

, אפריל 2024

מכרים רבים המליצו לי על שירותיו של בני אז הלכתי על זה בכל הכוח! הזמנתי אותו לצורך התקנת מזגן VRF עם כל עבודות הגבס מסביב ויצאתי מבסוט מאוד. נוכחתי לדעת שבני מקצוען אמיתי, יסודי, ענייני, מסודר ומאורגן והוא גם ביצע את העבודה ברמה הכי גבוהה שנתקלתי ומעבר לכך, גבה ממני מחיר שפוי לגמרי ביחס לשוק ושיתף אותי בתהליך באופן מלא. אין ספק שקיבלתי תוצאה יוצאת מן הכלל ומגיע לו חוות דעת לא פחות ממצוינת באתרכם!
גלעד, באר שבע

, יולי 2023

נתקלתי בפרסום של בני מאתרכם וראיתי שכתבו עליו המון חוות דעת טובות לכן, יצרתי איתו קשר לצורך רכישה והתקנת מזגן עילי ולקחתי את שירותיו. בני הותיר עלי רושם נפלא! הוא הגיע אלי בדיוק במועד שסיכמנו וגם ביצע עבודה מקצועית, זריזה, יעילה ונקייה ומעבר לכך, סיפק לי מוצר ממש איכותי ושמר על שיח נעים, ראוי ומכובד לאורך כל הדרך. זכיתי להכיר איש מקצוע אלוף בתחומו והייתה זו חוויה נהדרת להתנהל מולו, מגיע לו המלצה חמה ביותר!
רוזנה, באר שבע

, יולי 2023

יצרתי קשר אקראי עם בני דרך האתר לצורך רכישה והתקנת מזגן כולל פירוק הישן וקיבלתי רושם שמדובר על בן אדם אמין לכן, סגרתי איתו עסקה. בני היה פשוט מדהים! הוא הגיע אלי יום אחרי ששוחחנו וגם ביצע את העבודה בצורה הכי מקצועית, יעילה, מהירה ונקייה שראיתי ומעבר לכך, סיפק לי מוצר איכותי ברמות אחרות וגבה ממני מחיר זול יותר ביחס לשוק. נוכחתי לדעת שמדובר על איש מקצוע משכמו ומעלה ובזכותו יצאתי עם חיוך גדול, אני ממליץ עליו בעיניים עצומות!
יורי, קריית ארבע

, מרץ 2023

אני מכיר את בני באופן אישי כבר הרבה שנים ויש לי רק דברים טובים לומר עליו! לאחרונה הזמנתי אותו להתקנת מזגן מיני מרכזי כולל עילי בכל חדר. בני לא רק גובה מחיר זולים יותר מבעלי מקצוע אחרים שבדקתי אלא גם מבצע את העבודה ברמה הכי גבוהה שיש ואפילו עושה מעבר למה שצריך ובנוסף, הוא תמיד קשוב, סובלני, איכפתי ואדיב. אין ספק שמדובר על בן אדם משכמו ומעלה וזה תענוג עבורי להשתמש בשירותיו, ממליץ עליו במלוא מובן המילה!
מוטי, באר שבע

, מרץ 2023

יצרתי קשר עם בני בהמלצת מכרים קרובים לצורך התקנת מזגן מיני מרכזי ועילי ובסופו של דבר, לקחתי את שירותיו כי קיבלתי ממנו הצעת מחיר זולה ביחס לשוק. בני נתן לי שירות טיפ טופ! הוא מיד נכנס לעניינים וביצע עבודה יסודית, איכותית, מקצועית, נקייה ויפה וגם ניכר היה שיש לו ניסיון רב בתחום ומעבר לכך, שמר על סביבה שקטה ונעימה לאורך כל הדרך. אין ספק שאקח אותו שוב בפעם הבאה שאזדקק ובזכותו יצאתי עם חיוך גדול, מגיעות לו רק מחמאות!
אורית, באר שבע

, נובמבר 2022

בני שיחק אותה מכל הבחינות! הזמנתי אותו בהמלצת חבר להתקנת מערכות VRF בביתי כולל מזגן עילי ולא התאכזבתי לרגע, גיליתי שמדובר על מקצוען. בני סיפק לי את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק וגם היה קשוב לדרישות שלי ובנוסף, הוא גילה סובלנות, איכפתיות ומסירות וגבה ממני מחיר הוגן לגמרי בהשוואה לתוצאה שקיבלתי. הרבה זמן לא נתקלתי בבן אדם כל כך אמין ואחראי כמוהו ומבחינתי מגיע לו את המחמאות הכי גדולות שיש!
ארי, באר שבע

, נובמבר 2022

קיבלתי המלצה חמה על בני מבן משפחה ובזכות כך, הזמנתי אותו להתקנת כמה מזגנים עיליים אצלי בבית והתרשמתי ממנו לחלוטין. בני לא רק נתן הצעת מחיר זולה ביחס לשוק אלא גם עמד בזמנים שזה היה לי ממש חשוב ומעבר לכך, הוא הסביר כל צעד שלקח וביצע עבודה איכותית, מקצועית, נקייה ויפה. ניכר היה שיש לי עסק עם איש מקצוע בעל ניסיון ואין ספק שאקרא לו שוב בעתיד בעת הצורך, אני ממליצה עליו באהבה ובשמחה גדולה!
עינב, קריית מלאכי

, יולי 2022

בני איש מקצוע מספר אחד! אני מכיר אותו לא מעט זמן והוא עשה לי עבודות בכמה בתים שבהם גרתי בעבר ולאחרונה, קראתי לו שוב להתקנת מזגן מיני מרכזי 1 ועוד 4 עיליים בדירה שעברתי אליה. המחירים של בני הכי טובים בשוק והוא גם תמיד עובד מכל הלב והנשמה ונותן מעצמו מעל ומעבר ובנוסף, מדובר על בן אדם אמין ביותר ואני סומך עליו במאתיים אחוז. מבחינתי אין לו מתחרים ואני ממליץ עליו לכל מי שיוצא לי לפגוש, תותח על וכל מילה נוספת מיותרת!
רן, עומר

, יולי 2022

בני התקין לי מזגן מיני מרכזי בדירה והזמנתי אותו בעקבות המלצה של חבר ובסופו של דבר, קיבלתי ממנו את השירות הכי טוב שיכולתי לבקש. בני לא רק נתן לי הצעת מחיר סבירה ביחס לאחרים אלא גם ביצע עבודה מושקעת, יסודית, מהירה ועם חיוך על הפנים ומעבר לכך, הוא השתמש בכלים איכותיים והיה זמין עבורי לאורך כל הדרך. מגיעות לו כל המחמאות שיש וציון ראוי לשבח, לא נתקלתי בבן אדם כל כך טוטאלי, סובלני ומסור כמוהו!
צביקה, מיתר

, אפריל 2022

אני מכיר את בני לא מעט זמן ויכול להגיד עליו רק דברים טובים! הוא עשה לי כמה עבודות תיקונים בעבר ובתקופה הנוכחית, התקין לי שני מזגנים מיני מרכזיים ואחד עילי. בני בעל מקצוע עם "ראש על הכתפיים" שתמיד מוכן לכל תרחיש ובנוסף, הוא יודע לטפל בבעיות בקלילות וזמין עבורי בכל עת גם כשהוא עמוס בעבודה. מגיעות לו כל מילות ההערכה שיש והמלצה חמה ממני, מדובר על בן אדם אמין בצורה יוצאת מן הכלל ומי שיקח את שירותיו בטוח יאהב!
גלבוע, עומר

, אפריל 2022

שמעתי על בני המון דברים טובים מפה לאוזן ובעקבות זאת, יצרתי איתו קשר לצורך רכישה והתקנת מזגנים עיליים בבית חדש שאליו נכנסתי והוא נתן לי מחיר אטרקטיבי ובנוסף, הראה רצינות והגיע לראות את המקום לפני אז סגרתי איתו. בני עשה בדיוק מה שביקשתי! הוא הכין את התשתית בצורה מקצועית ביותר וגם סיפק לי מוצר איכותי ועמיד, אין ספק שקיבלתי ממנו שירות ברמה גבוהה ואני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים ובמלוא מובן המילה!
ניר, באר שבע

, ינואר 2022

נוכחתי לדעת שבני בעל מקצוע חבל על הזמן! קיבלתי עליו המלצה חמה מחבר ובעקבות זאת, הזמנתי אותו להתקנת מזגן מרכזי בבית. בני נתן לי שירות אדיב, מקצועי, איכותי ומהיר ואפילו הגיע אלי שוב מיד כשקראתי לו שהייתה לי תקלה וגם גבה ממני מחיר סביר לגמרי ומעבר לכך, הוא הסביר לי כל צעד בצורה מפורטת. נהיינו כמו חברים ואני לא אוותר עליו לעולם, אשמח להשתמש בשירותיו שוב כשאצטרך ואני נותן לו ציון גבוה ביותר כי מגיע לו!
דניאל, באר שבע

, ינואר 2022

הייתי זקוק לבעל מקצוע לצורך התקנת מזגן ובגלל שאני מכיר את בני באופן אישי זה מה שהכריע את הכף מבחינתי ובחרתי בו. בני מקצוען ברמות שלא מוכרות בארץ! יש לו ניסיון של שנים בתחום וזה ניכר בעבודה היסודית, איכותית, מדוייקת ומקצועית שהוא עשה לי וגם בשירות הסובלני, איכפתי ומסור שקיבלתי ממנו. התוצאה יצאה לעילא ועילא ובסופו של יום, נותר לי חיוך ענק על הפנים והרגשתי שיש לי על מי לסמוך, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
סמי, אשדוד

, ספטמבר 2021

לפי ההמלצות באתר הבנתי שבני תותח אז הזמנתי אותו להתקנת כמה מזגנים עיליים ומזגן מיני מרכזי בביתי ואכן לא התאכזבתי! קיבלתי ממנו שירות מצוין מההתחלה ועד הסוף. בני הגיע אלי בזמן שקבענו ועשה את העבודה במסירות, השקעה, דייקנות ומכל הלב וגם היה מאוד סובלני ואדיב כלפיי. מעבר לכך, הוא ענה על כל הצרכים שלי ונתן לי תשובות ענייניות ואני ממליץ עליו באהבה גדולה, בעל מקצוע משכמו ומעלה!
מנחם, באר שבע

, ספטמבר 2021

בני התקין עבורי מזגן מיני מרכזי בסלון ומזגן עילי באחד החדרים בדירה והגעתי אליו דרך המלצות חמות של משפחה ובסופו של יום, הוא באמת היה מצוין. בני הסביר לי את תהליך העבודה ונתן לי את כל המידע שהייתי זקוק לו ועבד באופן הכי מסודר, נקי ומקצועי שיש וגם שמר על אוירה טובה ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין והיה טוטאלי במאה אחוז וניכר שהוא עשה את העבודה מכל הנשמה, אני ממליץ עליו בחום!
יורם, אשדוד

, יוני 2021

בני ביצע עבורי הרבה התקנות מזגנים בדירה לאורך השנים ומרוב שהייתי מרוצה ממנו גרמתי לכך שהוא יהיה מוכר בכל השכונה שלי. לבני מגיע כל המחמאות! הוא עומד בזמנים ועובד בצורה יסודית, נקייה ומקצועית וגם שומר על שיח נעים ומכובד ובנוסף, הוא מוצא פתרון מיידי לכל בעיה והתוצאה אצלו תמיד נראית אסתטית! אין ספק שמדובר על בעל מקצוע עם מוסר עבודה גבוה ואני ממליץ עליו מכל הלב, פשוט תותח אין מה לומר!
אברהם, נבטים

, יוני 2021

הזמנתי את בני להתקנת שלושת המזגנים בדירתי לאחר שרכשתי אותם ממנו וידעתי שאפשר לסמוך עליו כי הוא היה לקוח שלי במשך שנים. בני מקצוען בתחומו! הוא ביצע את העבודה בזריזות ויעילות ומצא פתרונות לכל בעיה וגם דאג לידע אותי על כל מה שהוא עשה ומעבר לכך, הוא היה אדיב, נחמד, מנומס ובטוח בעצמו ולקח אחריות מלאה על התוצאה ובזכותו יצאתי עם חיוך ענק על הפנים, הוא בעל מקצוע אחד למיליון ואני ממליץ עליו באהבה רבה!
אלברט, באר שבע

, מרץ 2021

קיבלתי המלצות חמות על בני ממשפחתי ועל הדרך ביצעתי השוואת מחירים לגבי התקנת מערכת מיזוג VRF בביתי והוא נתן לי את ההצעה הזולה ביותר, אז בחרתי בו. בני בעל מקצוע כלבבי! הוא ביצע עבורי עבודה איכותית, מקצועית ויסודית ועבד באדיקות ובמסירות וגם ידע לטפל בבעיות ביעילות ובנוסף, הוא נתן לי יחס אדיב ואיכפתי ושמר על סביבה נקייה ומסודרת ואני ממליץ עליו ללא היסוס, נותרתי עם חיוך עד השמיים!
יניב, באר שבע

, מרץ 2021

השתמשתי בשירותיו של בני בעקבות המלצה שקיבלתי ולא הצטערתי! הוא התקין עבורי מזגן מיני מרכזי בדירה ומזגן עילי של 1.5 כ"ס בחדר. בני הוכיח את עצמו מכל הבחינות! כבר בהתחלה הוא ידע בדיוק מה אני מחפש והיה קשוב לצרכים שלי וגם התקשורת איתו הייתה מאוד נוחה לי ומעבר לכך, הוא גילה אדיבות, רצינות ואחריות ונתן לי יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר שנתקלתי, אני ממליץ עליו באהבה רבה ומכל הלב!
מקסים, באר שבע

, דצמבר 2020

אני מכיר את בני כבר הרבה שנים וזו הפעם השלישית שהשתמשתי בשירותיו ויצאתי מרוצה! רכשתי ממנו מזגן מיני מרכזי כולל התקנה. אין לי מילה אחת רעה לומר על בני! הוא עשה את המיטב וביצע עבודה מדויקת, יסודית ומקצועית וגם השקיע מזמנו ואפילו לא לקח הפסקות מעבר לכך, השירות שלו והיחס כלפיי היו ראויים לציון ואין ספק שאני אשתמש בשירותיו שוב אם אזדקק, מומלץ מכל הלב!
עוז, ערד

, דצמבר 2020

בני התקין עבורי מזגן בדירה והוא הוכיח את עצמו כבעל מקצוע מצוין! הגעתי אליו בעקבות המלצה של יזם הדירות ויצאתי עם חיוך גדול. בני ידע להתאים את סוג המזגן לצרכים שלי וביצע את העבודה במהירות ומסירות ובנוסף, אם היו לי הערות הוא מיד טיפל בהן ומצא פתרונות לכל תקלה! מעבר לכך, הוא בעל נימוסים, אמין, נדיב ונעים הליכות ומגיע לו את הדירוג הכי גבוה באתר, אני ממליץ עליו בחום רב!
בועז, באר שבע

, אוגוסט 2020

בני בראש ובראשונה טכנאי מזגנים אמין ומקצועי בצורה בלתי רגילה! קיבלתי עליו המון המלצות נהדרות מחברים וגם ראיתי עבודות שלו והתרשמתי מאוד. אי לכך, הזמנתי אותו להתקנת מזגן מיני מרכזי בסלון ומזגן עילי בחדר שינה. התייעצתי עם בני איזה סוג מזגן מומלץ לרכוש וכמה כוח סוס והוא עזר לי עם המון סבלנות ובנוסף, הוא תכנן את מיקום המזגן בלי כל התערבות מצידי וסמכתי עליו, הוא בעל מקצוע מדהים ואני ממליצה עליו מכל הלב!
אליזה, בבאר שבע

, אוגוסט 2020

קיבלתי המון המלצות על בני מחברים, תוך כדי ביצעתי סקר שוק עם טכנאי מזגנים לגבי התקנת מזגן מיני מרכזי והוא דרש מחיר סביר לחלוטין. בני בעל מקצוע אמין ועובד נקי ומסודר! הוא סידר עבורי צנרת חדשה וביצע את כל עבודות הגבס ולאחר מכן, הוא התקין את המזגן בצורה מושלמת! מעבר לזה, הוא איש אדיב, נחמד, מסור לעבודה ובעל תודעת שירות גבוהה מאוד, ממליץ בחום!
ליאור, באר שבע

, מאי 2020

בני נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה והוא אחד מבעלי המקצוע הכי ישרים שהזמנתי אלי הביתה! פרסמתי בהודעה בקבוצת הוואטסאפ של הבניין שאני מחפשת בעל מקצוע להתקנת מזגנים בביתי והדיירים המליצו לי עליו. בני מקצוען ודייקן, הוא סיים את העבודה הרבה לפני המועד שהבטיח והתקין עבורי 3 מזגנים בחדרי שינה ומזגן מיני מרכזי אחד בסלון, מילה שלו זו מילה ואני ממליצה עליו בחום!
אורלי, באר שבע

, מאי 2020

לבני הגעתי בעקבות המלצות של אנשים שאני מכיר, הוא התקין עבורי מערכת VRF בכל הבית ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! בני השאיר את הבית נקי אחריו כאילו הוא לא היה שם, הוא סיים את העבודה לפני המועד שהבטיח ועד שהמזגן לא היה מותקן כמו שצריך הוא לא הלך, יתרה מכך לאחר כמה ימים הוא הגיע לביקורת כדי לבדוק שההתקנה נעשתה כמו שצריך. המחיר ששילמתי לבני היה זול יחסית אבל מה שחשוב שהוא נתן לי שירות מצוין!
שגיב, באר שבע

, נובמבר 2019

אני מכיר את בני הרבה מאוד שנים והוא כבר הפך לחבר!
אני יכול להגיד בפה מלא שהוא נותן שירות מצוין ושהוא אדם אמין- שזה הכי חשוב בעיניי. מעולם לא היו לי אתו תקלות משום סוג, איחורים או עבודה לא גמורה. אני יודע שהוא רואה תמיד גם את טובתי ולא מחפש להחליף חלקים שאפשר לתקן וגובה תשלום הוגן רק על מה שצריך. אני מזמין אותו לכל עניין שקשור למיזוג, גם להתקנות וגם לתיקונים קטנים. אין עליו, ממליץ בחום.
עמית, באר שבע

, נובמבר 2019

בני התקין בביתנו מזגן חדש.
קיבלנו עליו המלצה ולא חיפשנו הצעות מחיר אחרות. אני מאמין שכשמחפשים בעל מקצוע אמין שיעשה עבודה טובה באמת, לא מתווכחים והולכים על מי שהוכיח את עצמו בעבר. בני הוכיח את עצמו גם אצלנו! הוא הגיע בזמנים שקבענו איתו, עבד מהר ומסודר, כשסיים ניקה וסידר הכל והשאיר אחריו בית מבריק.
המזגן עבד מהרגע הראשון ולא הייתה בו תקלה אחת. אנחנו מאוד מבסוטים וממליצים!
אלברט, באר שבע

, ספטמבר 2019

אומנם זה היה מזמן אבל את בני אי אפשר לשכוח, בעל מקצוע ישר שלא ממציא תקלות בכדי לנפח את המחיר. הוא ביצע עבורי תיקון למזגן שברשותי, הגיע בשעה שקבענו ומיד ניגש לעבודה. תוך דקות ראה כי חסר גז במזגן ומילא את הכמות הנדרשת, בנוסף ביצע בדיקה נוספת למזגן והכל נפתר בהצלחה רבה. השירות של בני מצוין, ברמת אמינות כמו שלו לא נתקלתי מעולם, מסודר ונקי בעבודתו והמחיר שגבה היה הוגן לעומת כל המחירים שביררתי לפני. מאז ועד היום אני פונה רק אליו בכל הקשור למזגן בביתי, ממליץ בחום.
עומרי, באר שבע.

, מאי 2019

בשירותיו של בני אני משתמשת כבר הרבה זמן, בפעם הראשונה שפניתי אליו זה היה לצורך תיקון מזגן שלא עבד כראוי. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, מיד ניגש למזגן ותוך דקות עלה על הבעיה, מילא גז שהיה חסר במזגן, ביצע בדיקה נוספת והכל עבד כראוי, השירות שלו נהדר ומרוב שהיתי מרוצה פניתי אליו שוב לגבי התקנת מזגנים בדירה חדשה שרכשתי, הוא הגיע והתקין את כל המזגנים שרכשתי בצורה מקצועית, יפה ונקייה. הכל בוצע לשביעות רצוני, מאז ועד היום אני פונה רק אליו בכל הקשור למיזוג, אדם עם לב זהב ובעל ידי זהב!
מיכל, קריית גת.

, מאי 2019

אין ולא יהיה על בני הטכנאי!! הוא ביצע עבורי התקנת מיני מרכזי והתקנת 2 מזגנים עיליים בביתי החדש ואני שמח להמליץ עליו!! מדובר בבעל מקצוע הכי טוב שראיתי ופגשתי, במשך יומיים עבד מהבוקר עד הערב וביצע התקנת של מיני מרכזי ברמה הכי טובה שיש, התקין את יחידות המזגן וידא שהכל מחובר ועובד, התקין בנוסף את המזגנים ונתן הסבר על הפונקציות השונות בשלט. לאחר שסיים את ההתקנה ביצע גימורים בקיר והכל נראה חלק, נקי ומהמם. הכל התבצע לשביעות רצוני, המחיר ההגון והיחס הנהדר, אני מרוצה וממליץ מכל הלב.
גל, באר שבע.

, ינואר 2019

התקשרתי למספר טכנאים להתקנת מזגן עילי והחלטתי לבחור בהצעתו של בני שהייתה הכי הוגנת וזמינותו הייתה מידית. הוא הגיע בשעה שקבענו, התקין את היחידה בחוץ וחיבר כל מה שהיה צריך לפני התקנת המזגן, לאחר מכן התקין את המזגן העילי בדירה ונתן הסבר מפורט על התוכניות השונות במזגן ובשלט, היה נעים ושירותי, ביצע עבודה נקייה בלי שום נזק או לכלוך, אני מאוד מרוצה שפגשתי בעל מקצוע שיושר ואמינות אצלו מעל הכל.
עודד, באר שבע.

, ינואר 2019

עם בני אני עובד כבר תקופה ארוכה ואני מרוצה וממליץ בחום! בפעם הראשונה פניתי לבני בנוגע להתקנת מזגן עילי בדירה, הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד שצריך להתקנה, ביצע התקנה של היחידה ושל המזגן, עבד בצורה מקצועית ולא פספס שום פרט. הוא הסביר כל דבר שמבצע ולאחר שהתרשמתי מהשירות, מהעבודה, המקצועית והמחיר החלטתי שרק אותו אני מזמין לרכישה והתקנת מזגנים בדירות השונות בבעלותי, כל פעם אני מרוצה ממנו מחדש, צדיק אמיתי שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.
עידו, באר שבע.

, אוקטובר 2018

השירות של בני מ"מיזוג נטו" יוצא מן-הכלל ואני מאוד מרוצה ממנו! אין דברים כאלה! הוא ביצע עבורי התקנת מזגן מיני-מרכזי בביץ ולאחר מכן הזמנתי אותו להתקנת מזגן בחדר-שינה ומאחר והייתי כל-כך מרוצה אני פונה רק אליו בכל תקלה שיש לי במערכת המיזוג בבית מאחר ואני סומכת עליו בעיניים עצומות. בני בחור אמין, רציני וישר, שעה אצלו זו שעה ויום זה יום, הוא עומד בזמנים ואם מתעכב הוא תמיד דואג להודיע. בכל פעם שאני פונה אליו, גם אם בשעה מאוחרת, אני יודעת שהוא יעשה את כל המאמצים לעזור לי - פעם אחת הוא ייעץ לי דרך הטלפון מה לעשות ובכך חסך לי את עלות הביקור - איזה בנאדם! מאז ועד היום אני לא מחליפה אותו וממליצה רק עליו!
קלרה, באר-שבע.

, אוקטובר 2018

אנחנו מאוד מרוצים מהשירות של בני האיש מיזוג וממליצים עליו מכל הלב! בני ביצע אצלי בבית התקנה של מס' מזגנים ובכל פעם הייתי מרוצה מחדש. מדובר בבחור חביב, ישר ומקצועי שמבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בדיוק לפי הספר. הוא עומד בזמנים שקובעים איתו, מבצע התקנה מקצועית, מדויקת וטובה ואף פעם לא עוזב את הבית בלי לוודא שהמזגן עובד כשורה ובלי נזילות מיותרות. אם צצה תקלה הוא לוקח אחריות ומיד מגיע לתקן ובאמת שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. השירות שלו מעולה והמחיר הוגן וכמובן שאני ממליץ.
שרון.

, מאי 2018

על בני מחברת "מיזוג נטו" יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים ואדיב שמבצע עבודה מקצועית וטובה, מומלץ ללא ספק! אל בני פנינו לצורך רכישה והתקנת מזגן מיני-מרכזי ומאחר והתרשמתי ממנו כל-כך לטובה אפילו לא בדקתי הצעות מחיר נוספות. העבודה הצריכה ביצוע עבודות גבס וגם הן בוצעו על הצד הטוב ביותר. בני דאג לכל והיה לו חשוב שנהיה מרוצים. הוא עמד בזמנים, ביצע עבודה יסודית ומדוייקת ובסיום ביצע בדיקות נוספות כדי לוודא שהכל עובד כמו שצריך. מעבר למקצועיות, בני בחור חביב ונעים לעבוד איתו, הוא אמין וישר, תמיד זמין ועונה לטלפון ואני שמחה להמליץ עליו.
הדס, באר-שבע.

, מאי 2018

בני פשוט מקסים, בעל מקצוע מצויין שיודע את העבודה על בוריה - מומלץ בחום! לפני מס' חודשים רכשתי מס' מזגנים ונכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה" לחפש בעל-מקצוע מומלץ שיבצע את ההתקנה. התקשרתי אליו, הסברתי לו במה מדובר, התרשמתי ממנו לטובה וסגרנו על ביצוע העבודה. בני עשה עבודה יפה ואסתטית, ביצע את ההתקנות בצורה מקצועית, ללא קידוחים מיותרים בקיר והכל עובד בצורה נהדרת. בסיום העבודה בני ווידא שהכל תקין ואין נזילות מהצינורות והראה לי שהכל פיקס! אחלה שירות! מומלץ!
גיא, באר-שבע.

, ינואר 2018

על בני מחברת "מיזוג נטו" אני ממליצה בחום. פניתי אליו לצורך רכישה והתקנת מזגן, הוא היה קשוב לבקשות שלי ונתן הצעת מחיר שנשמעה לי הוגנת. בני הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש והמזגן שרכשתי כמובן, ביצע את ההתקנה כמו שצריך, במקצועיות רבה ותוך שמירה מירבית על הקיר. מדובר בבחור חביב, אמין וישר וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. בסיום הוא גבה בדיוק את המחיר שסיכמנו מראש ולא היו הפתעות בנושא הזה. מומלץ בחום.
סימה, באר-שבע.

, ינואר 2018

לפני מס' חודשים רכשתי מזגן ונכנסתי לאתר "טוב תודה" לחפש בעל מקצוע שיגיע לבצע את ההתקנה. הגעתי לכרטיס העסק של בני מחברת "מיזוג נטו", קראתי המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי לטובה, הוא נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו מועד להגעתו. בני הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע התקנה פשוט נהדרת! הכל יושב בול במקום, אין קידוחים מיותרים בקיר ולפני שהלך הוא ווידא שהמזגן עובד כשורה. מומלץ.
אלי, באר-שבע.

, מאי 2017

אל בני מחברת "מיזוג נטו" הגעתי בעקבות המלצה חמה של מכר. בני הגיע לבית על-מנת לתת הצעת מחיר להתקנת מזגן מיני מרכזי והתקנת מזגנים עיליים (בית פרטי) וכבר בפגישה הראשונה ניכר שמדובר באיש מקצוע ולא איש מכירות. העבודה נעשתה בצורה יוצאת מהכלל, בזמנים שנקבעו מראש ובאיכות גבוהה ביותר. ממליץ בחום!!!
רהב, קיבוץ שובל.

, פברואר 2017

הזמנתי את בני מחברת "מיזוג נטו באר שבע" לצורך התקנת מזגן באחד מחדרי הבית שלנו. קראתי עליו חוות דעת חיוביות אצלכם באתר והחלטתי לפנות אליו. בני הגיע במועד שקבענו, ביצע את ההתקנה בצורה יפיפייה ובלי נזקים לקיר, ניכר שמדובר בבעל מקצוע איכותי שיודע את העבודה על בוריה. מומלץ.
דורית, באר שבע.

, ינואר 2017

את בני מחברת "מיזוג נטו באר שבע" אני מכיר כבר שנים אך לאחר שהחלפתי טלפון איבדתי את המספר שלו וחיפשתי אותו באינטרנט. מצאתי אותו באתר "טוב תודה" ופניתי אליו. הסברתי לבני שישנה נזילה מהמזגן אל תוך הקיר באחד החדרים בבית ובני הבטיח להגיע עוד באותו היום.
בני הגיע עם אחד העובדים שלו בשעה שקבענו, ביצעו בדיקה למזגן וגילו שיש סתימה בצינור ניקוז. כמובן שהם ביצעו תיקון בצורה טובה והמזגן חזר לעבוד. אני ממליץ על בני וכמובן שאמשיך לעבוד איתו.
יניב, באר שבע.

, ספטמבר 2016

אני אב בית בבית ספר והזמנתי את בני להתקנה של שני מזגנים בכיתה. קבענו שבני יגיע בבוקר לביצוע העבודה וכך קרה. בני הגיע וישר ביצע את ההתקנות של המזגנים. מאחר והייתי כל כך מרוצה ממנו, הזמנתי אותו שוב כאשר גיליתי נזילה ממזגן אחר בכיתה אחרת, גם הפעם, בני בא ותיקן את הנזילה באופן מקצועי ביותר.
דוד, באר שבע.

, אוגוסט 2016

חבל"ז, אין דברים כאלה! הייתי מרוצה מכל הבחינות, בני בעל מקצוע נדיר, עדיין לא יצא לי להיתקל בבעל מקצוע שכזה, ממליץ בחום!!!
לפני מספר שבועות הייתה לי תקלה במזגן עילי, חיפשתי טכנאי שיגיע לראות מה התקלה ואם ניתן לתקן את המזגן. התקשרתי למספר בעלי מקצוע ומבין כולם בני היה זמין באופן מידי ובאמת הגיע אלי על הבוקר באחת עשרה וחצי כמו שקבענו. הוא בדק את המזגן, הודיע לי (כמו שכבר שיערתי מאחר ומדובר במזגן ישן מאוד) שהמזגן "הלך" ולא שווה לתקן אותו. מאחר וכבר רכשתי מזגן אחד חדש בשביל חדר אחר בבית, החלטתי לקחת מבני הצעת מחיר על התקנת המזגן שרכשתי מראש והתקנת מזגן חדש במקום זה שהתקלקל. הצעת המחיר הייתה פצצה ולא יאמן, אבל עוד באותו היום בני הגיע בארבע וחצי עם עוד שני אנשי צוות והם תקתקו את ההתקנות, פירקו את המזגן הישן ופינו אותו בלי חוכמות. בשבע וחצי באותו הערב כבר היינו אחרי ההתקנות ואפילו ניקיון (הם ניקו אחריהם). רק דברים טובים, באמת שירות חלום! המלצתי על בני כבר למספר חברים ומשפחה ואני ממליץ גם פה מכל הלב. מגיע לו!
גיא.

, מרץ 2016

היינו מאוד מרוצים, בני ביצע עבודה מקצועית מדויקת, עמד בלו"ז, אדם אמין ומקצועי - בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש איש מיזוג לתיקונים והתקנות. מדובר על התקנת מזגן מיני מרכזי ומזגנים עיליים לדירה חדשה, ההתקנות כללו הנמכת תיקרה מגבס כולל תעלות ופתחי אוורור - בני "מיזוג נטו באר שבע" עשה עבודה ברמה מאוד גבוהה. מכל הפרויקט שלי ההתקנה שלו הכי הכי יפה, מקצועית וללא תקלות.
לבני הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, לקחתי הצעות מכמה בעלי-מקצוע בתחום המיזוג והזמנתי את חלקם להגיע ולתת הצעת מחיר. מבין כולם בני הכי הרשים אותי, מהתחלה הוא היה ממש ממש אמין, הגיע בשעה שקבענו בלי דחיות ובלי תירוצים, שזה כבר נדיר כי כשקובעים פה בארץ עם בעל-מקצוע כמעט תמיד יש עיכובים ודחיות. דבר שני, בני הגיע מוכן, עם ידע מקצועי מובהק, הוא ראה את גודל החללים ונתן הצעות מחיר על התקנת מזגן עילי לסלון והתקנת מזגן מיני מרכזי לחדרים. הוא הסביר לי על האופציות השונות ונתן לי הסברים מקצועיים. הצעת המחיר שלו הייתה ממש הוגנת ביחס להצעות אחרות, הוא נראה לי מאוד והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת ההתנהלות בני היה עשר, יש לו צוות מקצועי, המזגנים שהוא סיפק באיכות גבוהה, ההתקנות מהממות, עבודת הגבס מעולה, הכל כ"כ מדויק וסימטרי, פינישים מעולים! בני עמד בלוחות הזמנים, הכל היה פשוט פרפקט ובאמת שהיה לי תענוג לעבוד איתו - ממליצה בחום ומכל הלב!!!
בלה.

, מרץ 2016

אני מאוד אוהב ומעריך את העבודה של בני, יש לו עבודה מקצועית ברמה גבוהה, הוא לא עוזב את בית הלקוח מרגע הצעת המחיר ועד ביצוע תקין של ההתקנות, בודק מול הלקוח שביעות רצון ומקפיד על עבודה באיכות גבוהה - ממליץ בחום!
לבני מחברת "מיזגו נטו באר שבע" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מערכת מיזוג לבית חדש. הוא הגיע אלינו לבית, ראה את השטח ואת מבנה הבית וייעץ לי על התקנת מזגן מיני מרכזי בחלל הסלון והמטבח ובנוסף התקנות של מזגנים עיליים בחדרי השינה, בני היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה. לימי העבודה בני הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לשם ההתקנות ועשה עבודה נהדרת, אסתטית מאד, ובעיקר נקייה - שמחתי לגלות שהכול נעשה בדיוק כמו שרציתי, ולמרות הקדיחות ומעבר הצינורות מהמזגנים החוצה למדחסים ועבודת הגבס לתעלות מיזוג, לא רואים שום סימן על הקירות - בני דאג לפינישים והשאיר הכל חלק.
מבחינת המחיר בני לקח בדיוק את המחיר שסוכם, עמד בכל הציפיות שלי - ההתנהלות שלו מעידה ללא צל של ספק כי הוא בן-אדם מאד הגון, שאפשר לסמוך עליו, בני הוכיח מיומנות ומקצועיות ברמות גבוהות. ליווה את כל התהליך באופן מקצועי ואמין מתחילתו ועד סופו ובאמת רישת לנו את הבית במערכת מיזוג מעולה!
אלכס.

, מרץ 2016

בני הדר מחברת "מיזוג נטו באר שבע" בעל מקצוע יוצא מן הכלל! נהנינו מהשירות שלו ואנחנו מאוד מרוצים! לבני הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מזגנים עיליים בבית הפרטי. שוחחנו בטלפון והוא קבע להיפגש איתי לראות את גודלם של החדרים ולפי הגודל להמליץ על סוג המזגן. בני הגיע אלינו לבית, ייעץ על סוג המזגנים וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים (בסלון ובמטבח בחרנו במזגנים עיליים בעלי כ"ס גדולים יותר מאשר בחדרי השינה) - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי, סגרתי איתו על התקנת חמישה מזגנים עיליים של חברת "אלקטרה". בני הוא זה שדאג לספק את המזגנים עבורנו ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה.
בני אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל באופן אמין ומקצועי. הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, הגיע בדיוק ביום שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש ואיש צוות נוסף (גם הוא היה מאוד מאוד נחמד ואדיב), הם עשו עבודה מאוד יסודית, ההתקנות עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס! בני נתן לנו שירות מאוד טוב שכולל אחריות! לא נתקלנו אפילו בתקלה אחת מאז ההתקנה - ממליצים בחום!
שלום.

, אוקטובר 2015

בני היה מדהים, מדובר בבעל מקצוע איכותי, טכנאי מיזוג מצוין - ממליץ מכל הלב! לפני מספר ימים תכננו מעבר לדירה חדשה והחלטתי לקחת את המזגנים (מזגן מרכזי + מזגנים עיליים) מהבית הישן לבית החדש ולבצע התקנות שלהם, חיפשתי טכנאי מיזוג שיבצע את ההתקנות. לבני מ"מיזוג נטו באר שבע" הגעתי דרך האתר שלכם, הרמתי אליו טלפון, ביקשתי שיגיע לתת הצעת מחיר, בני הגיע לראות את הבית ואת השטח, בדק לגבי עבודות הגבס עבור המזגן המרכזי, הצעת המחיר שבני נתן הייתה קצת יקרה אבל הבנתי שישתלם לי לקחת אותו מכיוון שאני לא רוצה להסתבך בעתיד עם התקנות לא נכונות. בני עשה רושם מאוד טוב ומקצועי וסמכתי שהוא יעשה עבודה איכותית.
קבעתי איתו תאריך יעד לסיום ההתקנות, אני יכול להעיד שבני עשה עבודה יפה ואסתטית, הוא הביא איתו איש גבס מקצועי, הקפיד לנקות אחריו בסיום העבודה, ולא השאיר הרבה בלאגן הכל היה נראה מעולה, עבודות הגבס בוצעו בקפידה. בני עמד במחיר שסיכמנו ולא ניסה לגבות ממני יותר כסף, קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על ההתקנות - ממליץ בחום!
רועי.

, אוקטובר 2015

בני היה עשר מכל הבחינות, הוא עמד במחיר שסוכם וביצע התקנה מקצועית - ממליצה בחום! רכשנו מזגן עילי וחיפשתי טכנאי מיזוג אמין ומקצועי שיבצע את ההתקנה. מבין כל הטכנאים שבדקתי - בני עשה עלי רושם של טכנאי מנוסה, אדם אדיב ואחרי שסגרנו בינינו את כל פרטי העבודה ואת המחיר, קבענו מועד לביצועה.
ביום העבודה - בני הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לשם ההתקנה ועשה עבודה נהדרת, אסתטית מאד, ובעיקר נקייה - שמחתי לגלות שהכול נעשה בדיוק כמו שרציתי, ולמרות הקדיחות ומעבר הצינורות מהמזגן החוצה למדחס, לא רואים שום סימן על הקירות - בני דאג לפינישים והשאיר הכל חלק.
מבחינת המחיר בני גבה עבור ההתקנה בדיוק את המחיר שסוכם, עמד בכל הציפיות שלי - ההתנהלות שלו מעידה כי הוא בן-אדם מאד הגון, שאפשר לסמוך עליו. אם יהיו לי עבודות של תיקון או התקנת מזגנים בעתיד - אני בהחלט אנסה אותו שוב.
עליזה, באר-שבע.

, אוקטובר 2015

בני מחברת "מיזוג נטו באר שבע" נתן לי שירות מהיר, מקצועי ובמחיר הוגן! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם בעקבות בעיה במזגן שלא עבד טוב, חשבתי שמדובר במחסור של גז משום שהוא לא קירר טוב.
קראתי את ההמלצות כאן באתר והחלטתי לפנות אליו, שוחחתי עם בני על מילוי הגז, סיכמנו על מחיר ביקור הוגן ותוך כמה שעות הוא היה אצלי. יש לציין שבני בדק את המזגן ביסודיות והסתבר לו תוך כדי מילוי הגז, שיש בריחת גז מאחד הצינורות. הוא נתן לי הצעת מחיר מחודשת על מילוי גז פלוס התיקון, המחיר נשמע לי הגיוני ונתתי לו לעבוד.
בני החליף את הצינור גז ועשה מילוי מחדש, היה אדיב מנומס, הוא נתן שירות מקצועי, התרשמתי שמדובר באיש מקצוע אמין מאוד והגון.
נועה, באר שבע.

, אוקטובר 2015

הייתי מרוצה מאוד, חבר'ה מאוד מקצועיים, אמינות יחס סביר ומחירים סבירים. לבני הדר מחברת "מיזוג נטו באר שבע" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מערכת מיזוג לדירה חדשה. הוא הגיע אלינו לבית, ראה את השטח ואת מבנה הבית וייעץ לי על התקנת מזגן מיני מרכזי ובנוסף התקנות של מזגנים עיליים בחדרי הבית.
בני היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה. באופן כללי בני אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל לפי הספר מאוד מאוד ישר והוגן כלפי הלקוח. הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ההתקנות עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, הוא הביא איתו איש גבס מקצועי שבאמת עשה עבודה מעולה, המיקום של פתחי האוורור מעולה והכל עובד פיקס!
מבחינת המחיר, הכל היה בסדר, מה שסיכמנו זה מה ששילמתי בפועל. בני הוכיח מיומנות ומקצועיות ברמות גבוהות. רישת לנו את הבית במערכת מיזוג מעולה!
ממליץ בחום - שרון.

, אוקטובר 2015

בני טכנאי מזגנים בעל יחס אדיב ומקצועי, ביצע את התיקון בזריזות ומיומנות, הסביר לי מה הפעולות שהוא מבצע, עבד בשקיפות מלאה והמזגן תוקן במחיר סביר, ממליץ בחום! לפני מספר ימים המזגן שלנו הפסיק לפעול, חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מיזוג והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על "מיזוג נטו באר שבע" והתקשרתי לשאול מהי עלות הביקור. העלות הייתה סבירה ולאור ההמלצות החיוביות החלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר.
בני הגיע אלי יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן וגילה דיי במהירות שצריך להחליף נתיך שנשרף, הצעת המחיר על התיקון נשמעה לי הוגנת ולא מופרזת ונתתי לו להמשיך בעבודה. בני הלך להביא נתיך חדש, הוא ביצע את ההחלפה במהירות והמזגן חזר לפעול כרגיל!
המחיר ששילמתי על התיקון היה סביר, בני רשם לי קבלה ונפרדנו לשלום. באופן כללי אני אסכם ואגיד שהשירות שקיבלתי היה מצוין, אני בהחלט איעזר בו בעתיד - ממליץ עליו בחום!
עמוס

, אפריל 2015

אני מכיר את בני כבר הרבה שנים, הוא נותן לנו שירותי מיזוג מקצועיים ואנחנו מרוצים ממנו מאוד.
מדובר בשירות התקנה ותיקונים גם לביתי הפרטי וגם לעסק שלנו, במהלך השנים נפגשתי והעסקתי מספר בעלי מקצוע בתחומים שונים, חלקם טובים יותר וחלקם פחות, אבל מבין כולם בני בולט לטובה!
כמו שכבר ציינתי, בני אחראי על כל שירותי המיזוג במוסד, גם על התקנות חדשות אם צריך וגם על תיקונים ותחזוקה שוטפת. בכל פעם שיש לנו איזושהי בעיה, אני מרים טלפון לבני, יש לציין שהוא מאוד הולך לקראתנו מבחינת הזמינות, מנסה לפנות לנו זמן ולהגיע כמה שיותר מהר. כשהוא מגיע, הוא ישר ניגש לעבודה, מאתר את התקלות במהירות מרשימה, יודע לזהות כל בעיה ולתת עליה את המענה הטוב ביותר.
התיקונים שלו תמיד מוצלחים! הוא לא ממהר להחליף חלקים ותמיד מנסה לתקן לפני ואני יכול לסמוך עליו שאם לא צריך להחליף חלק אלא רק לתקן - זה מה שיקרה! בני מוסר ללקוח מידע אמין ותמיד לוקח מחירים הוגנים ונוחים. יש לנו רק מילים טובות להגיד עליו, בני איש נאמן ומקצועי ואנחנו ממליצים עליו בחום!
ערן.

, אפריל 2015

בני בעל מקצוע יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליצה עליו בחום!
לבני הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת מזגן בבית הפרטי. שוחחנו בטלפון והוא קבע להיפגש איתי לראות את גודל החדר ולפי הגודל להמליץ על סוג המזגן. הוא הגיע אלינו לבית, ייעץ על סוג המזגן וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי, סגרתי איתו על התקנת מזגן עילי ובנוסף ביקשתי ממנו לתקן מזגן קיים. בני הוא זה שקנה את המזגן עבורנו ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה.
בני אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל לפי הספר בלי שטויות ותחמונים. הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, הגיע בדיוק ביום שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש ואיש צוות נוסף (גם הוא היה מאוד מאוד נחמד ואדיב), הם עשו עבודה מאוד יסודית, ההתקנה סך הכל עברה במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנה נראית נהדר, המיקום של המזגן והמנוע מעולה והכל עובד פיקס! בני נתן לנו שירות מאוד טוב, מאז הזמנתי אותו מספר פעמים לתיקונים והכל היה פיקס!
אלי.

, אפריל 2015

בני עשה עבודה טובה, עלה במהירות על הבעיה במזגן, ביצע תיקון אמין והמזגן חזר לעבוד. המחיר שבני לקח עבור השירות היה הוגן, היחס שלו היה אדיב ואני בהחלט מרוצה!
לפני כחודש הייתה לי תקלה במזגן שהפסיק לעבוד ונאלצתי להזמין טכנאי מיזוג אוויר שיבדוק את מקור התקלה. נכנסתי לאתר שלכם בכדי לחפש בעל מקצוע, אחרי שקראתי המלצות טובות באתר על בני מיזוג אוויר הרמתי אליו טלפון, הסברתי את הבעיה. הוא אמר שיגיע תוך שעתיים ויראה במה מדובר.
בני הגיע בטווח הזמן שאמר, בדק את המזגן ותיקן את התקלה במהירות, מסתבר שהייתה בעיה ב"קבל" - החלק שאחראי על העברת החשמל למנוע. הוא החליף את הקבל וערך בדיקה נוספת של הגז באמצעות מכשיר מיוחד. בני עבד באופן מקצועי ולקח מחיר סביר על הביקור והעבודה - מדובר בבעל מקצוע ואדם הגון ביותר, אני מודה לו מאוד וממליץ עליו בחום.
סרגיי.

, נובמבר 2014

את בני הדר איש המיזוג אנחנו מכירים למעלה מחמש שנים ולא מחליפים אותו באף אחד אחר!
בני עושה אצלנו במפעל את כל התיקונים הקשורים למערכות המיזוג אצלנו בעסק, מדובר בבעל מקצוע רציני ואחראי, אני יכול לספר שהוא זמין לקריאות שלנו ומאחר ומדובר במפעל שהשירות הוא גם לפעמים בלילה, 24 שעות ביממה.
בני משתדל תמיד לפנות מזמנו ולהגיע כשצריך את שירותיו וגם אם לא יכול באותו הרגע אומר שעה ומגיע בדיוק כשקובעים איתו! מעבר לכך הוא תמיד עולה על מקור התקלות במהירות ובמיומנות - יודע להתעסק עם כל סוגי המיזוג ובקיא מאוד בתחום.
מבחינת אמינות, אפשר לסמוך עליו במאה אחוז, מילה שלו זאת מילה, אם אומר שצריך להחליף חלק ולא מסתפק בתיקון חשמלי - אפשר בוודאות לסמוך עליו בעיניים עצומות. המחירים שלו הוגנים לשוק, הוא לא מפוצץ במחיר ולוקח מה שמגיע לו!
איש מקצוע מאוד הוגן וישר, תענוג לעבוד איתו!
חזי.

, נובמבר 2014

בני בעל מקצוע משכמו ומעלה, מדובר במקצוען אמיתי ואני אומר את זה מהמקום הכי אובייקטיבי שיש. בעבר היו אצלי טכנאים אבל ברמה בינונית ואם אנחנו משווים אותם לבני, אין על מה לדבר! בכמה רמות מעליהם!
את בני הדר אני מכיר כבר תקופה ארוכה, ובכל מה שקשור להתקנה ותיקון של מערכות מיזוג אוויר אני מעסיק אך ורק אותו - ממליץ בחום!
בני בעל מקצוע מצוין, דבר ראשון הוא טכנאי מזגנים עם הרבה מאד ניסיון, והרבה רצון לעבוד ולתת שירות טוב ללקוחותיו, הוא בקיא בהתקנות ותיקונים של כל סוגי המזגנים - מזגני עילי, מיני מרכזי, מרכזי וכו'. מעבר לזה, הוא גם כמובן מקצועי - בין אם מדובר בהתקנות, ובין אם מדובר בתיקונים - הוא תמיד ימכור וימליץ על מזגנים טובים, ולא ינסה למכור ללקוח בולשיט כדוגמת תיקונים שאין בהם צורך, והכי חשוב - כשבני מבצע את ההתקנה או התיקון אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים שהמזגן הותקן כהלכה ולא תצטרכו לקרוא לו לתיקונים חוזרים. בני עושה עבודה נפלאה, אני מרוצה מאוד מאיכות העבודה ומהגימורים.
מעבר לעבודה ברמה גבוהה, בני מקפיד לעבוד לפי לוח זמנים קפדני מאוד, לא מאחר ולא מחרטט ובניגוד להרבה בעלי-מקצוע שאתם אני עובד, הוא אדם ישר והגון שעומד במילה שלו. ניתן לסמוך עליו וזה חשוב מהכול! עבודת ההתקנה שלו יפה, עושה פינישים ולא משאיר אחריו תקלות שצריך לחזור עליהם שוב וגם אם יש איזושהי בעיה, בני ישר מגיע ומסדר אותה צ'יק צ'אק, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות!
אורן.

, נובמבר 2014

בני "מיזוג נטו באר שבע" איש מקצוע ישר והגון - אין הרבה אנשי מקצוע וטכנאים כאלה אמינים בתחום!
אני מכיר את בני כבר המון שנים, ואני יכול להגיד שלא נתקלים בכזה בן אדם ואיש מקצוע כל יום ולכן אני עובד רק מולו בכל מה שקשור לתחום מיזוג האוויר.
בני תמיד נותן שירות אמין יעיל וזריז, ולא ככל בעלי המקצוע, הוא תמיד אבל תמיד מגיע שוב במידת הצורך ולא מתחמק מאחריות. המחירים שלו סבירים בהחלט, ניתן לתת בו אמון וזה בעצם הכי חשוב.
יש לי בבית אי אלו מזגנים עיליים ובנוסף מערכת מיזוג מרכזית, את ההתקנות של המיזוג כמובן שבני ביצע, כל ההתקנות בוצעו כהלכתם, באופן מקצועי ואיכותי. לא נתקלתי בבעיה הקשורה להתקנה אך כמובן שבמהלך השנים נזקקתי לשירותיו של בני בכל הנוגע לתיקון ותחזוקה שוטפת של מערכות המיזוג שבביתי.
בני בקיא מאוד בתחום, יודע לזהות את מקור התקלות במהירות ונותן מענה זריז ויעיל. מבחינה אנושית בני איש נחמד ואדיב, נעים להכניס אותו אליך לבית, הוא בעל סבלנות ונוהג בהגינות בלקוחותיו. מבחינת המחירים, הוא לוקח מחירים מאוד סבירים לשוק ועומד במילה שלו! יש לי רק מילים טובות להגיד עליו ואני ממליץ עליו בהחלט!
דורון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

מיזוג נטו מתמחים בתיקון כל סוגי המזגנים: תדיראן, אלקטרה, טורנדו וכ׳ו עם נסיון של 22 שנה בתחום. חברתנו גם מוכרת את כל סוגי המזגנים כמו מיני מרכזי ומזגנים מפוצלים ומספקת שירותי התקנה בסטנדרטים גבוהים עם שירות מהיר, רציני ואמין כולל עבודות גבס, ואחריות על ההתקנה למשך 5 שנים.

מיזוג נטו באר שבע

מיזוג נטו באר שבע

בני הדר


9.5

073-2721529
 

מיזוג נטו באר שבע

בני הדר

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721529 חייג