35

ספקי שירות בתחום טכנאי מזגנים

מזגן לא מחמם, כיצד נדאג למזגן לחמם היטב

מאמר יוסברו הפעולות שיש לנקוט על מנת לדאוג שהמזגן יחמם היטב

תתעדכן, החורף כבר כאן! למה המזגן לא מחמם?

החורף הגיע, ברוך הבא! הורדנו מעילים, חידשנו פוטרים, גרביים חמות ואנחנו מוכנים. אבל בבית מזגן לא מחמם ולא משתף פעולה עם האווירה החורפית. הוא ממשיך ומתעקש להוציא אוויר קר, או שאינו מגיב בכלל לקריאות העזרה הדחופות שלנו. מה יהיה? נשוטט בבית עטופים בשמיכות?

ככה תגרמו למזגן לחמם:

חום הוא קונטרה לקור, וגם במזגן הפונקציות שלו הפוכות. כדי שהמזגן יחמם היטב יש לנקוט בכמה צעדים פשוטים:

 • השלט - כמובן. העבירו את ה- mode למצב חימום (אייקון של שמש), וכוונו טמפרטורה החל מ-25 מעלות.
 • חום עולה למעלה. כדי לפזר את החום בצורה מיטבית, הטו את תריסי המזגן כלפי מטה בזווית של 45 מעלות.
 • עדיף להעביר את המאוורר למהירות נמוכה, כך תחושת החום היוצאת מהמזגן מורגשת יותר.

ועוד משהו חשוב - אל תצפו מהמזגן לחמם את החדר בין רגע. פעולת המזגן מערבלת את האוויר הקר שנמצא בחדר, ורק לאחר כ-20 דקות החדר יתחמם. בהפעלה ממושכת המזגן יעבור לפרקים למצב הפשרה ויתכן שתראו אדים הנפלטים מהמעבה. המתינו עד שהתהליך יושלם והמזגן ישוב לחמם. סבלנות כבר אמרנו?

עדיין קר? עזרה ראשונה ב-3 צעדים

פשוט מתסכל, ויותר מזה- קר. כיוונו את השלט והתריסים לפי ההוראות, חיכינו 20 דקות ועדיין נושבת רוח קרה ומעיקה. קחו כמה עצות שאפשר לנסות בבית ויכולות לשכנע את המזגן:

 • נקו פילטרים. יחזרו על העצה הזו שוב ושוב ושוב, ולעניין חימום היא נוגעת במיוחד: הפילטרים החסומים כולאים אוויר חם בתוך המזגן, הרגש מזהה טמפרטורה גבוהה ומעביר את המזגן למצב השהיה. אל תתעצלו: הוציאו את הפילטרים, שטפו תחת זרם מים חזק וייבשו (אפשר בעזרת מייבש שיער). עכשיו טוב? אם לא נמשיך הלאה:
 • סנכרנו את המזגן והשלט. כבו את המזגן לגמרי – כולל הורדת הפקק בלוח החשמל. הוציאו את הסוללות בשלט. חכו 15 דקות (ובינתיים עטו על גופכם המרעיד עוד מעיל וכובע) והתחילו בהרמת הפקק, הכנסת סוללות לשלט וכיוונו למצב חימום (כמתואר למעלה. למי ששכח – מותר להציץ). הדליקו. המזגן יתחיל במצב השהיה, ואחר כך יפעל כמו חדש. אם הוא לא מחמם, ייתכן שמשאבת החום תפוסה. עברו לצעד הבא:
 • לפעמים משאבת החום (משאבה ההופכת את תנועת הגז ומשנה ממצב קור לחום) 'נתקעת' באופציית קירור. גשו אל היחידה החיצונית ופתחו את מכסה המעבה מאחור. תראו שם את המשאבה צמודה למדחס ואליה מחוברים מספר צינוריות. הכו בזהירות(עדיף עם פטיש קטן) מכות בינוניות על קצות המשאבה – בשום אופן לא על הגליל עצמו! לחילופין, הפעילו מזגן על 25 מעלות והעבירו לסירוגין חימום וקירור מספר פעמים, עד שמשאבת החום תשתחרר מעצמה. אפשרות נוספת, למי שברשותו הידע הנכון: לנתק את המשאבה מפלג החשמל ולחבר מחדש.

כולנו תקווה שעכשיו הבית מחומם ונעים, ואתם רובצים ברוגע על הספות ומתענגים על ספל תה מתוק. אם זה לא כך, אין מנוס אלא להזעיק טכנאי. עד לבואו, בחרו את פונקציית Ifeel בשלט והניחו אותו במקום נמוך תוך כדי שאתם משגיחים על קשר עין רציף בין השלט לעינית. ייתכן שתזכו להתחמם קמעא.

לפני שהטכנאי מגיע, חשוב שתדעו:

הכנה מקדימה לבוא הטכנאי תחסוך זמן יקר ותסייע לכם להיות בעניינים ולהבין מה מבצע הטכנאי על המזגן שלכם. לשימושכם – רשימת תקלות אפשריות במזגן:

 • מחסור בגז: במזגנים רבים נצרך לחץ גז גבוה יותר בחימום מאשר במצב קירור. סימנים מחשידים: קרח על היחידה החיצונית שאינו מפשיר, צינורות במדחס 'חמימים' ולא חמים מאד גם לאחר עשר דקות של עבודה. במקרים נדירים יותר גם המאיץ (המאוורר ביחידה הפנימית) לא יסתובב.
 • בניגוד להנ"ל: גם עודף גז עלול לפגוע באיכות החימום.
 • משאבת חום 'גמורה': אולי הבשורה הגרועה ביותר של מזגן לא מחמם, מאחר ועלות ההחלפה מתקרבת למחיר מזגן חדש: רכישת החלק, פירוק המשאבה המקולקלת, הלחמת משאבה חדשה, שימוש בחנקן לאורך התהליך ומילוי גז מחדש... אם זה הסיפור, ערכו את השיקול שלכם.
 • סליל (סולוניד) שרוף – נצרכת החלפה פשוטה בסכום סביר.
 • רגש (תרמוסטט) תקול או מזייף: אם זו התקלה, המזגן עלול לצאת להשהיות ארוכות מידי. יתכן שתשמעו מהמעבה מעין צליל זרימה חלש ומתמשך. במידה והרגש במעבה לא חובר בעת ההתקנה, הוא יתמלא קרח (ואז האחריות מוטלת על המתקין).
 • בעיית פיקוד: המזגן שלכם יקרר מצוין אך כשתעבירו אותו לחימום המעבה כלל לא יכנס לפעולה. רגע אחד לפני הזמנת טכנאי והחלפת כרטיס פיקוד (סיפור לא זול בכלל!), בדקו את תקינות המזגן באמצעות שלט אחר. ייתכן שהבעיה בשלט.
 • קבל תקול: אם זו הבעיה, המאוורר החיצוני מסתובב אך המדחס לא פועל.
 • המאיץ שובת, למרות שבקירור הוא עבד יופי! כך החום מגיע למזגן אך אינו מתפזר בחדר. למה זה קורה? במצב חימום הרגש מזהה את טמפרטורת הגז המגיע מהמדחס, וכשהיא נמוכה מידי כובה מנוע הפן הפנימי ומעלה את הטמפרטורה. שתי תקלות אפשריות יגרמו לכך: 1. מחסור בגז. 2. רגש תקול שאינו מזהה נכון את מידת החום.
 • מזגנים מסוימים דורשים בטמפרטורות נמוכות כבל הפשרה מיוחד שלא מופיע יחד עם המזגן בעת הרכישה.

בעיות חימום במזגן מיני מרכזי

זה קורה ומאכזב מאד, ונגרם לרוב בשל תכנון לקוי של מערכת המיזוג: מגיע החורף, ומתגלה שהמזגן המרכזי מחמם את החדרים באופן לא אחיד! חלקם חמימים ונעימים ואחרים נותרים קרים, וככל שהחדר רחוק יותר מהיחידה המרכזית כך הוא מחמם פחות.
בצעו בדיקה ידנית: סגרו את תריסי המזגן (דמפרים) בחדרים החמים, ובדקו האם מורגשת השפעה לטובה בחדרים. אם לא, היעזרו בטכנאי ותקוו שיימצא פתרון בשבילכם. אולי ניתן למנוע זאת על ידי צינורות מובילים בקטרים שונים. בכל מקרה, תמיד תוכלו להיוועץ בבעלי מקצוע נוספים. המשיכו להיות אופטימיים :)

35

ספקי שירות בתחום טכנאי מזגנים

מצא בעל מקצוע

טכנאי מזגנים מומלצים תל אביב

מרכז המזגנים שירות תיקונים בלבד
מרכז המזגנים- שירות תיקונים בלבד

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 17

חוות דעת

נתי אחלה בנאדם!
מבצע עבודה חבל על הזמן ואני ממליץ עליו לכולם! פניתי אליו לצורך תיקון מזגן וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע רציני ומבין עניין, הוא היה זמין להגיע בהקדם וקבענו שעה.

TOP ELECTRIC
TOP ELECTRIC

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

הגעתי לרותם דרך
חיפוש באינטרנט של בעל מקצוע שיוכל לתקן לי את המקרר שהפסיק לקרר. שוחחתי עם רותם והוא היה כל כך סימפטי, סבלני ואמיתי. הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו והחלטתי לקחת אותו מכל בעלי המקצוע ששוחחתי איתם.

רפאל מזגנים תיקונים בלבד
רפאל מזגנים ( תיקונים בלבד)

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

רפי חמד של
בחור! בדקתי מחירים לגבי תיקון מזגן שלא עבד והוא נתן לי את ההצעה הכי זולה וגם קיבלתי עליו המלצה חמה מחבר שלי אז הזמנתי אותו. רפי הגיע אלי ומיד ניגש לבדוק את המזגן ואחרי זה החליף את הכרטיס והוא חזר לעבוד תוך זמן קצר!

יקיר אחזקות
יקיר אחזקות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

יקיר בעל מקצוע
יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!

שמש מערכות חימום וקירור
שמש מערכות חימום וקירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

אחלה שירות! באמת
שאין בעלי מקצוע כמו מיכאל! הוא מקצועי ויודע את העבודה על בוריה!

שילת מיזוג אוויר
שילת מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 14

חוות דעת

כפיר בעל חברת
"שילת מיזוג אויר" הוא בעל מקצוע מהשורה הראשונה ובין המקצוענים שהכרתי. הוא ביצע עבורי התקנת 2 מזגנים של 2 כ"ס כל אחד ואני מרוצה מאוד.

בר קירור ומיזוג
בר קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 22

חוות דעת

במקצועי אני קבלן
ולכן אני יודע שבמיוחד בתחום המיזוג חשוב מאוד מקצועיות ואמינות ולכן רק בהמלצת חבר פניתי לטכנאי שלא הכרתי לפני כן. התקשרתי לשגיב מחברת "בר קירור ומיזוג" וכבר באותו יום (יום שישי) הוא הגיע יחד עם בחור נוסף עם כל הציוד והכלים על מנת לבצע את התיקון.

רוניקור
"רוניקור"

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 31

חוות דעת

הזמנתי את שירותי
הטכנאות של רוני שמחי "רוניקור" אין ספור פעמים ומהפעם הראשונה שעבד אצלי, אני פונה רק אליו בכל הקשור לתיקון מזגנים - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי.

אא מזגנים
א.א מזגנים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

אורן מ"א.א מזגנים"
פשוט 10! הוא אחלה בחור ומבצע עבודה מצויינת! מומלץ ללא ספק!

כפיר שירות תיקונים
כפיר שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

כפיר שירות תיקונים,
היה אצלי היום לתיקון מקרר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי, אמין ובמחיר הוגן - מומלץ! התקשרתי לכפיר שירות תיקונים דרך האתר שלכם, בגלל פעילות מקרר לא תקינה.

ברק שירות תיקונים 15 הנחה
ברק שירות תיקונים - 15% הנחה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 18

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
מהשירות שלו מכל הבחינות, גם ההסבר של התקלה, ברק היה סבלני, הסביר כל דבר. לא טכנאי רגיל שמתקן והולך.

טוני סופר קור
טוני סופר קור

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 43

חוות דעת

הגענו לטוני סופר
קור אחרי שהבסיס החיצוני של המזגן אצלנו היה מרעיש בצורה שהלכה ונעשתה מטרידה יותר ויותר, מדובר בבסיס של מזגן התלוי מחוץ לדירה הנמצאת בקומה חמש עשרה והגישה אליו לא קלה וגם מסוכנת.

העמק קירור ומיזוג
העמק קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 44

חוות דעת

אנו בעלי קייטרינג
המשרת את כל הסביבה. מטבע הדברים יש לנו בעסק לא מעט מקררים ומקפיאים ואנו זקוקים לבעל מקצוע שאנו יכולים לעבוד איתו בצורה שוטפת ולסמוך עליו בכל דבר.

מיזוג נטו באר שבע
מיזוג נטו באר שבע

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

בני "מיזוג נטו
באר שבע" איש מקצוע ישר והגון - אין הרבה אנשי מקצוע וטכנאים כאלה אמינים בתחום! אני מכיר את בני כבר המון שנים, ואני יכול להגיד שלא נתקלים בכזה בן אדם ואיש מקצוע כל יום ולכן אני עובד רק מולו בכל מה שקשור לתחום מיזוג האוויר.

אלירן מיזוג אוויר
אלירן מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 13

חוות דעת

אלירן קסם של
בחור, מעבר למקצועיות פגשתי אישיות מדהימה ואני שמח להמליץ עליו. הוא ביצע עבורי התקנת מזגן בדירתי, הגיע בשעה שקבענו, התקין את יחידת המזגן וחיבר את כל הצינורות, לאחר מכן התקין את המזגן בדירה, נתן הסבר על תפעולו, פינה אחריו את כל הלכלוך שהצטבר מההתקנה וגבה מחיר הכי הוגן שיש.

שלמה מיזוג
שלמה מיזוג

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 14

חוות דעת

שלומי הטכנאי מיזוג
עושה עבודת קודש הקודשים! אני מרגיש שפשוט זכיתי בו ואני ממליץ עליו מכל הלב!

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 15

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

מזגנים אלחנן
מזגנים אלחנן

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 32

חוות דעת

חברת המיזוג של
אלחנן היא חברה מקצועית בחסד עליון! אלחנן התקין לנו את כל המזגנים במוסד, ההתקנות שלו אסתטיות וחכמות - ממליץ בחום! מדובר בהתקנות של 18 מזגנים עיליים ומכיוון שלא היה לי מישהו ספציפי לפנות אליו עשיתי בירורים לגבי מחירים וחברות מיזוג מומלצות.

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

קירור המאה
קירור המאה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 50

חוות דעת

ברוך נשמה טובה
ובעל מקצוע ברמה גבוהה! אני קבלן ובמקצוע כבר הרבה שנים, ורציתי להמליץ על הבחור המיוחד הזה. ברוך עובד איתי על פרויקטים עירוניים של מיזוג מוסדות ציבוריים שכוללת התקנה של מערכות מיזוג מרכזיים ומיני מרכזיים כולל תעלות ופתחי אוויר.

זברה שירותי קירור ומיזוג
זברה שירותי קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

רציתי להמליץ לטובה
על עזרא הטכנאי "זברה שירותי קירור ומיזוג". העזרה שעזרא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל עזרא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת באתר.

אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר
אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 56

חוות דעת

כאשר אני ובעלי
הבחנו שהמאוור שברשותינו מסוג haier, אינו פועל כראוי ידענו למי אנו צריכים לפנות. את עידן אנו מכירים כבר תקופה ארוכה, ובכל פעם בה אנו נתקלים בבעיה זו או אחרת באחד ממכשירי החשמל אני ובעלי יודע כי איש השירות שלנו הוא עידן "מעידן הזהב".

דמרי משה שירותי קירור
דמרי משה שירותי קירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 18

חוות דעת

אני לא זוכר
איך הגעתי למשה אבל אני זוכר ששמעתי עליו שהוא אמין, עומד בזמנים ועובד טוב אז החלטתי להשתמש בשירותיו. משה סיפק לי ארבעה מזגנים של טורנדו ושני מזגנים של תדיראן 2בסדרי גודל של מזגן 1 ורבע כ"ס, 3 מזגנים של 1 כ"ס ומזגן אחד גדול של 4 כ"ס.

יהודה מיזוג אוויר
יהודה מיזוג אוויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

מומלץ!! אחד מהטכנאי
מזגנים היותר זולים שיצא לי להיתקל בהם... פניתי אליו לצורך מילוי של גז בשני מזגנים מסוג אלקטרה שיש אצלי בדירה.

הראל חשמל ומיזוג
הראל חשמל ומיזוג

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

תומקור שירותי מיזוג
תומקור שירותי מיזוג

לפרטי העסק

8.8

voice-icon 3

חוות דעת

על אריק מחברת
"תומקור שירותי מיזוג" אני ממליץ מכל הלב! לאורך השנים הוא ביצע עבורי גם התקנות וגם תיקונים ובכל פעם ללא יוצא מן-הכלל אני מרוצה! מדובר בבחור חביב ומקסים, מקצועי ויעיל שמבצע עבודה נהדרת.

שירות ולרי
שירות ולרי

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

מיזוג מהיר
מיזוג מהיר

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 7

חוות דעת

שירות מקצועי ביותר,
מחיר טוב - ממליצה בחום! הייתה לנו בעיה עם מזגנים שהפסיקו לעבוד. שוחחתי עם אוריאל בטלפון, הוא היה היחיד שהיה נשמע אמין והזמנתי אותו שיגיע לראות במה מדובר.

עמית דור
עמית דור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

עברתי לבית חדש
ודודו והצוות שלו התקינו עבורי את המזגן והם היו מאוד מקצועיים ומיומנים, את דודו אני מכירה כבר 14 שנים כי הוא אחראי באופן קבוע על תפעול המזגנים במקום העבודה שלי.

רוי קור
רוי קור

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 21

חוות דעת

היה בסדר גמור,
מבחינות זמינות - הגיע בזמן - עם כל זה שהוא היה קצת לחוץ ועמוס בקריאות שירות - מצא זמן להתפנות גם לקריאה שלי, ולהגיע אליי. מבחינת ההתנהלות הכללית - ישר ניגש לעבודה, עלה על הגג, בדק את המנוע, איתר בעיה בקבל והחליף אותו לחדש.

טכנאי שירות יאיר בראון
טכנאי שירות יאיר בראון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 23

חוות דעת

יאיר בראון טכנאי
מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה.

יהודה מערכות VRF
יהודה מערכות VRF

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 10

חוות דעת

רכשנו את המזגן
דרך טרקלין חשמל שם המליצו לנו על יהודה מערכות מיזוג להתקנה. לקחנו אותו כי תיארנו לעצמנו שאם הם עובדים איתו וממליצים עליו הוא כנראה באמת טוב בתחומו. יהודה הגיע אלינו הביתה, הסתכל, בדק ונתן לנו הצעת מחיר סבירה למדי.

ראשון המזגנים
ראשון המזגנים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

את רוני מראשון
המזגנים, אני כבר מכיר המון המון שנים. האמת שאני לא ממש זוכר איך הגעתי אליו, ודרך מי, אבל מה שכן אני יכול להגיד עליו זה שהוא אחד מהאנשים המקצועיים בתחום שיצא לי לפגוש (ואני בשקט יכול לאמר, שאני מכיר המוני בעלי מקצוע...

מיטב המיזוג שירות תיקונים
מיטב המיזוג שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 10

חוות דעת

מרוצה ממנו מאוד,
משה "מיטב המיזוג" בא בשעות אפילו מאוחרות בלילה, השירות שלו מאוד מקצועי וההתרשמות שלי ממנו חיובית ביותר - ממליץ בחום!

יורי מזגנים ומקררים
יורי מזגנים ומקררים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

יורי ביצע אצלי
התקנת שני מיני מרכזי במחירים טובים והתקנה מקצועית ביותר. מ ו מ ל ץ מ א ד!

כשמגיע החורף יש לדאוג להוציא את הפילטרים ולנקות אותם

לעיתים המזגן לא מחמם מאחר ומשאבת החום נתקעת ולכן יש לבדוק גם אותה

בעקבות תכנון לקוי ייתכנו תקלות בקירור אחיד של מזגן מיני-מרכזי

כתבות ומאמרים

ריח רע ממזגן, שיטות ביתיות לניקוי מזגן

ריח רע ממזגן, שיטות ביתיות לניקוי מזגן

במאמר הבא יוצגו שיטות ביתיות לניקוי מזגן ומניעת ריחות רעים מהמזגן

קרא עוד
מזגן קופא, כיצד נטפל במקרים שנוצר קרח על המזגן

מזגן קופא, כיצד נטפל במקרים שנוצר קרח על המזגן

במאמר הבא יוסברו הסיבות להיווצרות קרח על המזגן וכיצד נבדוק מה הגורם לתקלה במזגן

קרא עוד
מזגן מרעיש, סיבות היוצרות רעש במזגן ודרכי הטיפול

מזגן מרעיש, סיבות היוצרות רעש במזגן ודרכי הטיפול

במאמר יוסברו הסיבות השונות למזגן מרעיש וכיצד יש לטפל בכל סוג רעש

קרא עוד
המזגן לא מקרר? חכו רגע לפני שאתם מזעיקים טכנאי

המזגן לא מקרר? חכו רגע לפני שאתם מזעיקים טכנאי

במדריך הבא יוצגו כל התקלות שיכולות לגרום לתופעה של מזגן לא מקרר

קרא עוד
מזגן רועש - הסיבות השונות לרעש מהמזגן וכיצד נטפל בהם

מזגן רועש - הסיבות השונות לרעש מהמזגן וכיצד נטפל בהם

במאמר יוסבר על הסיבות לרעש במזגנים ויפורטו הנתונים שיש לאסוף לפני הזמנת טכנאי מזגנים.

קרא עוד
איך נבצע ניקוי פילטר מזגן בצורה נכונה?

איך נבצע ניקוי פילטר מזגן בצורה נכונה?

במאמר יוסבר כיצד לבצע ניקוי מזגן מזגן בשיטת עשה זאת בעצמך

קרא עוד