"טוב תודה" - לבחור נכון ובביטחון

המזגן בסלון לא מקרר? דוד השמש לא מחמם? רוצה לצבוע את הבית או לסייד את התקרה? אתם יכולים למצוא אצלנו את האנשים המתאימים ביותר לבצע כל עבודה שאתם צריכים. כמעט.
ספרו לנו מה אתם צריכים ואנחנו נדאג להכיר לכם את בעלי המקצוע הנכונים לכם. גם אחרי שתשוו מחירים, תבחרו איש מקצוע ותסגרו את כל הפרטים, אנחנו נהיה שם בשבילכם - כדי לוודא שקיבלתם את השירות הטוב ביותר ושאתם מרוצים. אתם פה רק כדי להשוות מחירים?  בבקשה! בעזרת המחירון שלנו תוכלו לבצע השוואות מחירים בין בעלי מקצוע לפי תחומים נבחרים.

איך זה עובד?

  1. אתם מבקשים  בקטגוריית החיפוש, המופיעה בחלקו העליון של כל עמוד, הזינו את סוג העבודה ואת שם היישוב שבו היא נדרשת. כדי שנוכל לבצע את ההתאמה המושלמת נסו להיות מדויקים ככל הניתן.

  2. אנחנו משיגים התאמה  בהתאם לבקשתכם המערכת שלנו תציג בפניכם ארבעה אנשי מקצוע, המומלצים ביותר באזור שלכם והמתאימים ביותר לעבודה הנדרשת. כמו כן תציג המערכת השוואת מחירים בין כלל בעלי העסק המתאימים לכם.

  3. הכירו את בעל העסק  בכרטיס הביקור של כל בעל עסק שמופיע באתר תמצאו חוות דעת שכתבו עליו הגולשים שהזמינו ממנו שירות, ואת דרוג הגולשים הכללי. בנוסף תוכלו לקרוא את תיאור העסק שלו, את שעות הפעילות ואת עלות העבודה. שימו לב: אנחנו עובדים רק עם אנשי מקצוע שקיבלו ציונים גבוהים מהגולשים שלנו.

  4. צרו קשר  באפשרותכם ליצור קשר טלפוני עם בעל מקצוע אחד או יותר מתוך הרשימה באמצעות מספר הטלפון המופיע על גבי המסך, או לשלוח לו בקשה להצעת מחיר באמצעות מערכת המסרים המידיים שלנו.

  5. תנו לנו לעבוד בשבילכם  צוות "טוב תודה" נמצא כאן בשבילכם לאורך כל הדרך, מרגע הפנייה לבעל המקצוע. עם סיום העבודה צוות האתר יצור אתכם קשר כדי לוודא שהעבודה התבצעה לשביעות רצונכם.

  6. מדרגים וקובעים  כל חוות הדעת המופיעות באתר נכתבו על ידי גולשים כמותכם. בסיום העבודה תתבקשו לדרג את בעל המקצוע ולשתף גולשים אחרים ברמת השירות, בעמידה בזמנים ובמחיר שקיבלתם. רק אתם תקבעו אם בעל המקצוע ימשיך להיות חלק מאנשי השירות המומלצים שלנו.

רוצים לדעת עוד?

"טוב תודה" מספק לכם מידע ומאמרים בנושאים נבחרים בעיצוב ושיפוץ הבית.