41 טכנאי מקררים אמינים
מעל 3,000 מכרזים עם מעל 40,000 הצעות מחיר
698 חוות דעת של לקוחות על טכנאי מקררים
סינונים חכמים

תמונות של בעלי המקצוע

בדיקת מצב מקרר עם סטטוסקופ לפני הזמנת טכנאי מקררים

שירות תיקון מקרר אמנה, סמסונג וכל מותג אחר על ידי טכנאי מקררים מומלצים

המקררים המיוצרים כיום מיועדים לעבודה תקינה וסדירה של שנים רבות, ללא בעיות מיוחדות או תקלות חמורות, זאת כמובן במידה והם מפירמות מוכרות ואמינות. מקררים זולים יותר ומחברות לא מוכרות נוטים לפתח תקלות רבות יותר. אך גם אלו מחברות מוכרות זקוקים לשירות ותיקון מידי פעם: תיקון גומי, תאורה ועוד.
טכנאי מקררים ותיקים מספרים כי התקלות נפוצות ביותר הם: מקרר מרעיש, הצטברות של קרח, נזילות, ובעיות טמפרטורה, כאשר הוא אינו מקרר מספיק או מקפיא את המוצרים בתוכו. הזמנת טכנאי מקררים יכולה להיות עניין ממש פשוט, ריכזנו עבורכם אנשי מקצוע המתמחים בתחום: טכנאי מקרר בלומברג, תיקון מקרר סמסונג, שירות למקרר אמנה ועוד. אנשי המקצוע כולם נבדקו ונמצאו אמינים, מקצועיים וזמינים לעבודה באזור מגוריכם בזמנים הנוחים לכם. לכל חברה או איש מקצוע דף עסק באתר, בו תוכלו לקרוא ביקורות, חוות דעת וציון הניתן על ידי לקוחות קודמים.
רוצים לדעת כמה יעלה תיקון של מקרר סמסונג? כנסו למחירון תיקון מקררים, סננו לפי סוג התקלה, התיקון הדרוש וסוג המקרר וקבלו מיד הצעת מחיר להזמנת טכנאי מקררים. השוו בקלות בין הצעות המחיר והדרך לפתרון התקלה כבר כמעט הסתיימה.
במאמרים והטיפים שכתבו עבורכם מיטב המומחים של טוב תודה, תוכלו למצוא מידע שימושי לגבי תקלות נפוצות במקררים השונים: אמנה, ג'נרל אלקטריק, סמסונג ועוד, כיצד יש לטפל בתקלות השונות ומתי יש לקרוא לטכנאי מקררים ועוד.


חיפוש

טכנאי מקררים מומלצים מתל אביב

- (היעזרו בסינונים חכמים מימין לבחירת בעל מקצוע מתאים באזורכם)

השוואת מחירי שירות תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי

תיקון תקלות מקררים

החלפת חלקים במקרר

מאמרים ומדריכים

מה מאפיין מקרר מתוצרת אמנה? במה הוא שונה ממקרר מתוצרת סמסונג? מהן התקלות הנפוצות ביותר בקרב מקררים ,מתי ניתן לבצע תיקון מקררים בעצמכם ומתי כדאי לכם לקרוא לעזרתו של טכנאי מקררים. המומחים של טוב תודה כתבו וריכזו במיוחד עבורכם טיפים רבים לבחירת מקרר ביתי ומאמרים מקצועיים ושימושיים נוספים לנוחיותכם.

מה מאפיין מקרר תוצרת "שארפ"?

מה מאפיין מקרר תוצרת "שארפ"?

במאמר יוסבר על מקרר "שארפ": מה מאפיין אותו, מה מבדיל אותו ממקררים אחרים, אילו תקלות אופייניות לו ואיך לטפל בהן.

מחירון תיקון מקררים

בקטגוריית מחירוני תיקון מקררים ניתן לצפות בטבלאות מחירי שירותים כגון: תיקון מקרר - כללי, תיקון תקלות מקררים, החלפת חלקים במקרר.
המחירונים מתעדכנים באופן שוטף בהתאם להצעות המחיר המוגשות ע"י בעלי המקצוע המנויים בתחום תיקון מקררים