מה מאפיין מקרר תוצרת "שארפ"?

מצא בעל מקצוע עכשיו
35

ספקי שירות בתחום תיקון מקררים

מצא בעל מקצוע

35

ספקי שירות בתחום תיקון מקררים

מקררי שארפ – מאפיינים וטיפים לתחזוקה שוטפת

חברת שארפ היפנית קיימת למעלה מ100 שנה. החברה החלה את דרכה בעולם המקררים במאה ה20 תוך שילוב פיתוחים טכנולוגיים שונים שהיא אחראית על ייצורם.

תחזוקה להבטחת עמידות

קיימות שלוש שיטות קירור מרכזיות בדגמי מקררי שארפ הדואגות לקירור מהיר ואחיד, תוך מניעת הקפאה ויובש. שיטות אלו מצמצמות אובדן קור בעת פתיחת הדלתות וחוסכות בצריכת חשמל ביחס לנפח המקרר. דגם המהדרין דואג להפסקת פעולת הטרמוסטט בשבת ל72 או 36 שעות.

לפני ניקיון המקרר נתקו אותו מהחשמל. במהלך ניקיון הימנעו מהתזת מים ישירה על המקרר על מנת למנוע היווצרות חלודה ופגיעה בשכבת הבידוד. ניקיון המקרר צריך להיעשות במטלית רכה עם מים וסבון. את החלקים הדיגיטליים יש לנקות עם מטלית יבשה. חומרי הברקה אסורים וכמו כן שימוש במים רותחים. ניקיון תדיר ימנע הצטברות לכלוכים שיכולים להשפיע על פעולת הקירור עקב חסימת פילטרים ומסננים. על מנת לשמור על חיות גוון הצבע נקו כתמי שומן באותו הרגע. במידה ועולים ריחות רעים ניתן לשים במקרר צלחת קטנה עם סודה לשתייה או אפילו פולי קפה שיקלטו את הריחות עד להחלפת פילטר ייעודי לדגם. על מנת לבצע זאת היוועצו בהוראות היצרן ובמומחה. מיקום המקרר בחלל משפיע על יעילות עבודתו וצריכת החשמל שלו ומונע תקלות מקררי שארפ. הקפידו על מיקום המקרר במקום שאינו חשוף לשמש או חום ואל תצמידו אותו לגוף או קיר, על מנת שהחום שנפלט ממנו ישתחרר ולא יכביד על ניסיונותיו לקרר את התכולה ובכך לצרוך עוד חשמל.

אלמנט דקורטיבי

נצלו את מספר גווני הצבע של מקררי שארפ על מנת להפוך את הפריט המרכזי הזה בחלל לחלק מהחזון העיצובי של הבית. קיים גוון מוברש, צבעי בז', שחור או לבן, טקסטורת זכוכית, נירוסטה ודמוי נירוסטה. המגוון הרחב יעזור לכם ליצור מראה יוקרתי בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. התאמת המקרר לחלל באה לידי ביטוי גם בבחירת גודל מתאים ובדיקת טווח פתיחת הדלתות. בצעו מדידות מדויקות של שטחים פוטנציאלים למיקום המקרר.

מאמרים ומדריכים

רוצים לדעת למה לצפות מבעל המקצוע? מעוניינים לבצע תיקונים קלים בעצמכם? המומחים שלנו כתבו עבורכם מאמרים ומדריכים מקצועיים שיסיעו לכם לפני, במהלך ואחרי קבלת השירות

8 תקלות המקררים הנפוצות ביותר

8 תקלות המקררים הנפוצות ביותר

במאמר יוצגו תיקונים שכיחים במקררים (לתקלות כמו מקרר מקצר, מקרר לא מקרר ועוד) מתי יש להזמין טכנאי מקררים ולמה כדאי לשים לב בעבודתו.

מחירון תיקון תקלות מקררים

השוו בין הצעות מחיר שהוגשו ע"י בעלי מקצוע המנויים בתחום תיקון מקררים לשירותי תיקון תקלות מקררים