טכנאי שירות יאיר בראון

9.3
יאיר בראון
תיקון תנורים, תיקון מקררים, טכנאי מזגנים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה
אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: שערי תשובה 14/25, מודיעין עילית

  98%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

23 חוות דעת מהימנות

, יוני 2018

את יאיר הטכנאי הזמנתי לצורך תיקון מזגן, השירות היה מצויין ואני ממליץ עליו מכל הלב. מהשיחה הראשונה ועד סיום העבודה קיבלתי יחס אדיב ונעים, יאיר היה זמין להגיע תוך זמן קצר ואכן הגיע בשעה שקבענו. הוא ניגש ישר למזגן, ביצע בדיקה מקיפה ותוך מס' דקות עלה על מקור התקלה. הוא הסביר לי במה מדובר, תיקן את המזגן ובסיום הראה לי שהכל עובד כשורה. שירות מקצועי, מהיר ולעניין! שמרתי את המס' שלו ואשמח לפנות אליו שוב בעתיד.
גיל, יישוב נילי.

, יוני 2018

מאז הפעם הראשונה שהשתמשתי בשירותיו של יאיר הטכנאי אני חוזר ופונה רק אליו! שירות מקצועי ואדיב ואני שמח להמליץ עליו! הוא ביצע עבורי תיקונים של מקרר ומכונת-כביסה ובכל פעם קיבלתי שירות נהדר. יאיר בחור רציני, הוא עומד בזמנים שקובעים איתו, מגיע עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה והכי חשוב - מבצע בדיקה מקיפה לפני שמחליט אם צריך להחליף חלקים, הוא מנסה לחסוך לי כלקוח הוצאה מיותרת, אין דברים כאלה! ניכר שהוא יודע את העבודה על בוריה ועושה אותה מכל הלב. גם המחירים שהוא גובה הם הוגנים ביותר ואני ממליץ עליו מכל הלב. אין ספק שאמשיך לעבוד איתו בעתיד.
בועז.

, נובמבר 2017

יאיר הטכנאי הגיע אליי לצורך תיקון מקרר, הוא ביצע עבודה טובה והמקרר חזר לפעולה תקינה. הוא הגיע בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצע בדיקה יסודית למקרר ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. אני אומנם לא זוכר מה בדיוק היתה התקלה אך התיקון בוצע בהצלחה. יאיר בחור חביב, נעים לעבוד איתו והוא גובה מחירים הוגנים.
בני, מודיעין.

, נובמבר 2017

את יאיר הטכנאי הזמנתי אומנם לפני מס' חודשים אך אני ממליץ עליו אצלכם באתר מאחר ואני זוכר אותו לטובה ועד היום התקלה לא חזרה! הזמנתי אותו לצורך תיקון תנור שהפסיק לעבוד כמו שצריך, כבר בשיחת הטלפון התרשמתי לטובה וקבענו מועד להגעתו. יאיר הגיע בשעה שקבענו וניגש לעבודה ללא דיחוי - בעל מקצוע רציני, לא מתמהמה או מעביר זמן. תוך זמן קצר הוא עלה על התקלה והסביר לי שיש צורך בהחלפת חלק כלשהו, הוא אף ציין את העלות ורק לאחר שאישרתי הוא המשיך בעבודתו. אני כבר לא זוכר באיזה חלק מדובר אך סמכתי עליו בעיניים עצומות מאחר ורואים שמדובר בבעל מקצוע אמין וישר. לאחר שסיים ווידא שהתקלה נפתרה והתנור חזר לעבוד כשורה. מומלץ מכל הלב.
אייל, מודיעין.

, יוני 2017

יאיר הטכנאי ביצע אצלי תיקון מקרר, השירות שקיבלתי היה מעולה ואני ממליצה עליו בחום! אל יאיר הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, כבר בשיחת הטלפון הוא היה נשמע מקצועי וענייני ונתן לי טווח מחירים שהיה נשמע לי הוגן. יאיר הגיע בשעה שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה למקרר ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. המחיר הסופי שיאיר גבה היה הוגן ואני ממליצה עליו בחום. אין לי ספק שאפנה אליו שוב במידת הצורך.
מיכל.

, יוני 2017

את יאיר הטכנאי הזמנתי לפני מס' חודשים לתיקון מדיח כלים שהחל לעשות בעיות בעת ההפעלה, לא הצלחתי לעלות על התקלה בעצמי ולכן חיפשתי טכנאי מומלץ. דרך אחד האתרים באינטרנט נתקלתי ב"טכנאי שירות יאיר בראון", קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו לביצוע העבודה. יאיר הגיע במועד שקבענו וניגש למדיח ללא דיחוי, הוא ביצע בדיקה מקיפה ותוך זמן קצר עלה על הבעיה. יאיר ביצע את התיקון בצורה מקצועית ולא הלך עד שווידא שהמדיח חזר לפעילות תקינה. מומלץ!
חיים, מודיעין.

, ספטמבר 2016

יאיר טכנאי מצוין, אני מאוד מרוצה ממנו וממליץ בחום - אם אצטרך בעתיד, אפנה אליו בשמחה!
מדובר בתיקון מזגן שהתקלקל לגמרי, חיפשתי בדחיפות טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. יאיר הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את המזגן ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר והראה לי שמדובר במנוע שנשרף, המידע שלו היה אמין מאוד, והמחיר שרצה על החלפת מנוע היה ממש הוגן לפי מה שבדקתי, סיכמנו שיבצע את התיקון.
יאיר יצא להביא את המנוע שמתאים, הוא חזר במהירות, הרכיב את המנוע החדש והמקרר חזר לפעולה. הייתי מרוצה מאוד ואני בהחלט ממליץ בחום!
יעקב.

, ספטמבר 2016

יאיר היה באמת אחלה, נתן שירות מקצועי ובמחיר הוגן, הגיע לתקן מזגן עילי שלא קירר וסתם הוציא אוויר, הגיע בשעה שסיכמנו, עלה על התקלה במהירות, הסביר לי שמדובר בהחלפת שני הקבלים. הצעת המחיר הייתה הוגנת. יאיר היה מצויד בקבלים חדשים, ביצע את ההחלפה והמזגן שב לעבוד. אנחנו חודשיים אחרי הביקור והמזגן עובד מצוין!
אורי.

, ספטמבר 2016

הזמנתי את יאיר לביצוע מילי גז במזגן, הוא הגיע בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי, ניגש ישר לעבודה מילא את הגז וגבה מחיר שלטעמי היה קצת יקר (360 ש"ח), הבנתי מאנשים אחרים שלהם לקחו פחות. בכל אופן שירות מהיר ומקצועי.
גבי.

, אפריל 2016

מרוצים מאד! יאיר הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה והתמודד בצורה יפה עם בעיות שצצו בדרך, התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות, מומלץ בחום!!!
הגעתי ליאיר שירות תיקונים דרך האתר שלכם לגבי תיקון תנור אפיה שעשה לנו קצר, קראתי עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון. כששוחחנו בטלפון, הסברתי ליאיר במה הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שיכול להיות שמדובר בגוף חימום תקול או בחיווט ונתן טווח מחירים בהתאם, המחירים נשמעו לי הוגנים וסגרנו שעה. יאיר הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את התנור ואבחן שהתקלה קשורה לרטיבות של המגעים ולא לגוף חימום (יאיר ערך בדיקה יסודית הוציא את גוף החימום בכדי לוודא שהוא לא זה שמקצר ובאמת התנור קיצר גם אחרי שגוף החימום הוצא) יאיר היה מאוד יסודי, טיפל בבעיה באופן מקצועי ואפילו נשאר עוד רבע שעה כדי לוודא ליתר ביטחון שהתנור עובד בצורה תקינה.
ממליצה עליו בחום, יאיר נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית וכשראה שמדובר במשהו קטן יותר, היה ישר והוגן ונתן מידע אמין - בעל מקצוע יוצא מן הכלל, אשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד!
נעמה.

, נובמבר 2015

מגיע ליאיר ציון עשר על האמינות, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה. הזמנתי את יאיר בעקבות ההמלצות שקראתי עליו כאן באתר לסדר לי בעיה של מכונת כביסה שלא הצליחה להיכנס לפעולה. יותר מהכול חשוב לי לציין את השירות הנהדר והשקיפות המלאה שבה הוא פעל מולי.
יאיר הגיע אלי בשעות אחה"צ, בדק את המכונה, והסביר לי שאין עם המכונה שום תקלה - בסה"כ המגירה לא ישבה טוב וזה מונע אוטומטית מהמכונה לפעול. יאיר לקח ממני רק את מחיר הביקור, ולמרות שיכל לסבן אותי ולהוציא ממני כסף גם על תיקון שאין בו צורך, הוא נהג בדרך הוגנת וישירה! בכל אופן יאיר נתן לי את מס' הטלפון האישי שלו וביקש שאהיה אתו בקשר אם תתעורר כל בעיה שהיא, בינתיים חלף זמן מאז הביקור שלו והמכונה עובדת כמו שצריך וללא שום בעיות.
כעבור מספר חודשים הזמנתי את יאיר לבצע החלפת גומייה בדלת של מכונת הכביסה וגם בפעם השנייה הוא גבה מחיר הוגן והיה שירותי מאוד. יאיר עשה עליי רושם של איש מקצוע שהאמינות וההגינות חשובים לו יותר מהכול והעניק לי שירות לבבי מקצועי ואדיב. ממליץ עליו בחום.
אריק.

, נובמבר 2015

אני ממליצה על יאיר בראון מכל הלב - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה מהשירות האדיבות והסבלנות! מדובר בתיקון מזגן שהייתה ממנו נזילה, חיפשתי טכנאי מיזוג דרך האינטרנט, הגעתי לטכנאי שירות יאיר בראון דרך ההמלצות באתר, התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע הוגן, שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה.
יאיר הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המזגן. יאיר עלה על התקלה, הוא ממש פתח את כל המזגן, ניקה שם הכל, פינה את הפסולת שחלחלה וגרמה לנזילת מים, החליף את הצינור מים וסידר את היציאה. יאיר עשה עבודה מאוד יסודית, ולא הלך עד שווידא שהכול תקין. על התיקון יאיר לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליצה פה בחום! שמרתי כמובן את המספר שלו ואמליץ עליו בכל הזדמנות - טכנאי מעולה והוגן!
אלה.

, נובמבר 2015

אני מודה לטכנאי השירות יאיר בראון על שירות אדיב מנומס ומקצועי, הוא עשה עבודה מצוינת ואני ממליץ עליו בחום! הייתה לי בעיה בדלת תנור האפייה שלי, הקפיצים\הצירים של הדלת "הלכו" וחשבתי שהכי טוב להחליף אותם. לאחר שביררתי עם טכנאים שונים שאמרו לי מהם העלויות לגבי החלפת הצירים (רובם רצו מחירים מופקעים או שלא רצו לקחת את העבודה), החלטתי להזמין את יאיר בגלל שהוא נשמע הכי אמין כששוחחנו בטלפון.
יאיר הגיע בשעה שקבעו, ראה איזה סוג צירים הוא צריך להביא וחזר אלי ביום אחר. בלי לקשקש ולהכביר בדיבור, הוא ניגש ישר לעבודה וחיבר מחדש את הצירים המתאימים, המחיר שהוא רצה על התיקון היה בסדר לחלוטין ותאם לרמת המחיר שנאמרה לי בטלפון - הוא היה אמין מאוד והודיתי לו על הגינותו.
אין ספק שמדובר בבעל מקצוע רציני וישר, אני חושב שזה מצרך מאוד נדיר בימינו ולכן חשוב לי להמליץ עליו! יאיר בעל מקצוע יוצא מן הכלל ואני ממליץ עליו בחום!
ראובן.

, יוני 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות של יאיר בראון, הוא היה מקצועי ואמין - ממליץ בחום!
זאת לא הפעם הראשונה שהזמנתי אותו לתת שירות, הפעם היה מדובר במכונת הכביסה שלנו שהייתה מושבתת, היא שירתה אותנו במשך 12 שנה ולא הצלחנו להפעיל אותה.
כמובן שהרמתי טלפון ליאיר הטכנאי, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את המכונה, הסביר לי שיש מספר חלקים להחליף ושלדעתו לא כדאי לי לשלם על החלפת החלקים ועדיף כבר לרכוש מכונת כביסה חדשה.
יאיר מסר מידע מדויק והיה הגון, הודיתי לו על הטיפול בעניין ובאמת הקשבתי לו ורכשנו מכונה חדשה.
שמוליק.

, יוני 2015

הגעתי ליאיר בראון לגבי תיקון מכונת כביסה שהייתה מקצרת והייתי מאד מרוצה מהשירות המקצועי שלו!
תוך פחות משעתיים כבר הגיע אליי הביתה בכדי לתקן. כשיאיר בדק את מכונת הכביסה שלי, הוא אבחן תקלה בגוף חימום. לטענתו - גוף החימום של המכונה כבר היה כולו שרוף, וממה שהבנתי ממנו, זה גם בדיעבד מה שהביא לקצר בכל הבית.
היה ברשותו של יאיר גוף חימום חלופי ברכב. הוא ירד להביא אותו, חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהמכונה עובדת בצורה תקינה, ושלא מקצרת עוד.
נותן לו ציון עשר - במהירות תגובה ובדייקנות בהגעה.
חזי.

, יוני 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מטכנאי השירות יאיר בראון, מדובר בטכנאי מעולה, הוא פתר לנו מספר בעיות במכשירי החשמל הביתיים ואנחנו ממליצים עליו בחום!
ליאיר בראון הגענו לראשונה דרך האתר שלכם, הייתה לנו בעיה עם מוצר חשמלי והוא הגיע בזמן, היה מקצועי וטיפל בתקלה כמו שצריך, מאז בעצם בכל פעם שיש לנו בעיה במוצר חשמלי כזה או אחר, אנחנו מזמינים את יאיר שיגיע לטפל בתקלות.
יאיר זמין, מגיע בשעות שנקבעות ונותן מידע אמין על סוג התקלה. מעבר לכך המחירים שלו הוגנים וסבירים.
בפעם האחרונה הייתה לנו תקלה בתנור, אני כבר לא זוכרת במה היה מדובר, יאיר החליף שם חלק ובאמת התנור חזר לעבודה.
לאור הניסיון שלי מולו אני בהחלט יכולה להמליץ עליו כבעל מקצוע אמין וטוב!
עינת.

, דצמבר 2014

אני רוצה להמליץ בחום על יאיר בראון. השירות שקיבלתי ממנו היה מעל ומעבר למצופה, הוא הראה סבלנות, אמינות ובעיקר רצון טוב - כדי לסייע לי בפתרון התקלה - כל זה מבלי להכניס אותי להוצאות מיותרות.
המקרר בביתנו ישן מאוד ולמרות זאת בדר"כ עובד מצוין. בחודש האחרון הבחנתי בהצטברות קרח במקפיא ושמתי לב שהמקרר לא "נח" לרגע, מקרר בלי הפסקה ובשבוע האחרון המצב החריף עד שהמקרר שבק חיים. הזמנתי את יאיר דרך האתר שלכם, הוא הגיע תוך כמה שעות (קצת יותר מאוחר באותו יום), בדק את המקרר ומיד עלה על הבעיה, ומצא שהיא קשורה לתרמוסטט ולמנוע. לדבריו של יאיר, התרמוסטט לא תקין, ולכן המנוע עבד שעות נוספות וקירר ללא הפסקה ובסופו של דבר גרם למנוע להישרף. יאיר פירק את המנוע והתרמוסטט התקולים, ושם חלקי חילוף חדשים, שהיו לו בהישג יד. לאחר מכן ערך בדיקה נוספת למקרר - בכדי לראות שהבעיה נפתרה והחליט שחסר גם גז ולכן מילא מחדש.
בסיום העבודה הוא ביקש מחיר סביר ונתן לנו חשבונית. היום בבוקר, שמתי כבר לב שהמקרר (כולל המקפיא) חזר לעצמו ועובד כמו שצריך והמקרר הפסיק לייצר קרח. יאיר היה ממש נחמד. הוא התקשר יותר מאוחר באותו יום כדי לוודא שאכן הכל בסדר, אמרתי לו שהמקרר עובד מצוין והודיתי לו בשנית!
אסף.

, דצמבר 2014

טכנאי השירות יאיר בראון הוא בחור נחמד מאד! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, עשה רושם של אדם אמין ויותר חשוב מהכול - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר.
מכונת הכביסה שלנו לא הצליחה לנקז את המים, התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, וכולם מבלי להגיע נתנו לי בטלפון דיאגנוזה של משאבת מים שכנראה "הלכה". פניתי לכמה טכנאים דרך האתר שלכם "טוב תודה" בכוונה כדי להשוות מחירים, ביניהם היה גם יאיר שנתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! (זולה בסדר גודל של כמעט 200 שקלים!) וכמובן החלטתי לסור איתו את העבודה.
יאיר הגיע בשעה המדויקת שסוכמה עם החלק הדרוש - משאבת מים חדשה. הוא עשה תיקון מקצועי ויפה ועבד בצורה מסודרת ונקייה.
יאיר הראה לי את המשאבה המקולקלת, הסביר לי איך רואים שהיא לא תקינה, וגם מה ההבדל בינה לבין המשאבה החדשה.
מדובר באיש מקצוע אמין, עמד במחיר שסוכם וסידר את התקלה במהירות. אני בהחלט אזמין אותו גם בעתיד אם יהיה צורך.
לימור.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מיאיר בראון, מדובר בטנאי מיזוג מצוין שפתר לי את הבעיה ברבע מחיר מטכנאי קודם לפניו - ממליץ בחום!
אז כמו שציינתי, הייתה לי תקלה במזגן שלא עבד על מצב נמוך והצליח להוציא רק אוויר חזק מידי. חיפשתי טכנאי מקצועי שיפתור לי את התקלה. הזמנתי טכנאי, שהגיע לראות במה מדובר, הוא טען שהתקלה קשורה לאיזשהו חלק מסוים במנוע, המחיר שהוא רצה על החלפת החלק היה מופקע ומופרך ופשוט לא נשמע לי הגיוני. שילמתי לו עלות ביקור ושלחתי אותו הביתה.
החלטתי לנסות טכנאי נוסף, קיבלתי המלצה על יאיר והזמנתי אותו להגיע לראות במה מדובר. יאיר הגיע אלינו עוד באותו היום, הוא ערך בדיקה יסודית למזגן ולא זרק סתם השערות לגבי החלפת חלקים. הוא ניסה ממש לראות מה מקור הבעיה. אחרי מספר דקות הוא הודיע לי שמדובר באמת בהחלפת חלק מסוים במנוע + החלפת ה"קבל" של היחידה הפנימית, אבל העלות שהוא רצה על התיקון הייתה ממש רבע מהמחיר של הטכנאי הקודם שחירטט אותי!
יאיר הלך להביא את חלקי החילוף, הוא ביצע עבודה מהירה ומקצועית ועל הדרך החליף לי את צינור המים שזיהה בו בעיה וזאת ללא תשלום נוסף. בסיום העבודה יאיר סגר את המזגן, הפעיל וחיכה לראות יחד איתי שהמזגן עובד. לשמחתי הרבה, יאיר קלע בול לבעיה וסוף סוף ניתן לשלוט גם במהירות הנמוכה של המזגן. יאיר נתן לי חווית שירות מפתיעה, אני ממש שמח שיצא לי להכיר אותו, שמרתי את המספר שלו ובעתיד איעזר בשירותיו!
חגי, מודיעין עלית.

, אוגוסט 2014

לפני כחודש שמתי לב שיש תקלה במזגן, שהפסיק לקרר, כלומר הייתה ירידה בתפוקה שלו ונאלצתי להזמין טכנאי מיזוג אוויר שיבדוק את מקור התקלה. היו אצלי בבית מספר טכנאים שלא ידעו לאתר את הבעיה וזרקו השערות באוויר. חיפשתי המלצות על אנשי מיזוג, שאלתי חברים בבית הכנסת והיו מספר אנשים שחזרו על אותו השם - יאיר בראון, כולם אמרו שהוא היה מצוין, עלה על התקלות במהירות ופתר אותם במחיר הוגן. לקחתי את מספר הטלפון שלו וצלצלתי לקבוע שעה.
יאיר ישר ענה לטלפון, הסברתי לו במה מדובר ותוך חצי שעה הוא התייצב אצלי עם הציוד שלו, יאיר בדק את המזגן מכל כיוון אפשרי , הפעיל את המוח ומאחר ומדובר במזגן בן חצי שנה הוא הבין שזה לא יכול להיות קשור להחלפת חלק במנוע או משהו כזה, אלא מסתבר שהיה שם דליפה של גז מצינור שלא הותקן כהלכה, הדליפה הייתה מורכבת ולכן הטכנאים לפניו לא עלו על העניין. בכל אופן יאיר דאג להחליף את הצינור בחדש, הוא בדק שאין תקלות נוספות ובאמת המזגן חזר לעבוד במלוא העוצמה!
על התיקון יאיר לקח מחיר נמוך בהרבה ממה שהציעו קודמיו, מדובר בבעל מקצוע ואדם הגון ביותר, אני מודה לו מאוד וממליץ עליו בחום!
משפחת זייבל.

, מרץ 2014

הגעתי ליאיר בראון דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לקבל הצעת מחיר. מאחר וידעתי בדיוק מה אני צריך הסברתי ליאיר את העניין והוא נתן לי הצעת מחיר בהתאם עבור גומייה חדשה במכונת הכביסה, הגומייה הייתה רופפת והייתי צריך להחליפה.
סיכמתי איתו יום ושעה - יאיר התייצב אצלי בשעה שקבענו וניגש לעבודה, הוא הוציא את הגומייה הישנה והתקין במקומה את הגומייה החדשה שהביא עמו. הוא עבד בזריזות וביעילות, בלי פוזה, ישר ולעניין! יאיר השאיר אחריו מסודר ונקי, שילמתי לו את סכום הכסף עליו דיברנו בטלפון וקיבלתי חשבונית. השירות היה אדיב, מהיר ויעיל.
גלעד רוני.

, מרץ 2014

יאיר בעל-מקצוע אמין, מקצועי, נעים לשיחה וישיר ואני ממליץ עליו בחום!
את יאיר הזמנתי לאחר שמכונת הכביסה שלי הפסיקה לעבוד כראוי וחיפשתי טכנאי באינטרנט, הרמתי טלפון ליאיר, הסברתי לו מה הבעיה והוא אמר שיצטרך להגיע בשביל לדעת מה הגורם לה ולכן לא יכול לתת הצעת מחיר בטלפון, אלא רק את מחיר הביקור.
קבעתי איתו לאותו היום, יאיר הגיע כפי שסוכם, הפגין מקצועיות בדק את המכונה ובין רגע הוא איתר את הבעיה שמקורה באחת הגומיות ומיד החליפה - הבעיה באמת נפתרה, מכונת הכביסה חזרה לפעולה! המחיר היה הוגן והייתי מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי, אקרא לו שוב במידת הצורך.
אריק נדב.

, מרץ 2014

יאיר בראון טכנאי מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר.
לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה. התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, וכולם מבלי להגיע, נתנו לי בטלפון דיאגנוזה של משאבת מים שכנראה "הלכה". פניתי לכמה טכנאים, בכוונה כדי להשוות מחירים, ויאיר נתן לי את הצעת המחיר הטובה מכולם.
קבענו ליום שלמחרת, יאיר הגיע בשעה המדויקת שסוכמה עם החלק הדרוש - משאבת מים חדשה. הוא עשה תיקון מקצועי ויפה ועבד בצורה מסודרת ונקייה. על כל מיני שאלות ששאלתי אותו הוא ענה לי ישר ולעניין. הוא גם הראה לי את המשאבה המקולקלת, הסביר לי איך רואים שהיא לא תקינה, וגם מה ההבדל בינה לבין המשאבה החדשה.
לסיכום - הרגשתי שעומד מולי בן אדם מאד אמין. נתן לי הרגשה שאני נמצא בידיים טובות והכי חשוב וכמו שאמרתי המחיר היה הוגן!
ליאור, מודיעין.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-21:00, ו' 08:00-12:00

התמחויות

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

יאיר הוא טכנאי מוצרי חשמל ביתיים עם ניסיון רב בתחום. מתקן את כל סוגי המכונות כביסה, מייבשים,תנורי אפיה, מקררים ומזגנים.**לא מבצע התקנות** שירות אדיב ומקצועי. נותן שירות החל משעה 13:00

טכנאי שירות יאיר בראון

טכנאי שירות יאיר בראון

יאיר בראון


9.3

073-2721398
 

טכנאי שירות יאיר בראון

יאיר בראון

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721398 חייג