שירות באיכות

9.5
לירון אזולאי
תיקון מכונות כביסה, תיקון תנורים, תיקון מקררים, תיקון מייבש כביסה
אזור ירושלים
כתובת העסק: יוחנן בן זכאי 6, ירושלים

  96%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

43 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2020

דפדפתי באתר שלכם וראיתי שיש ביקורות טובות על לירון ושעלות הביקור שהוא גובה היא הזולה ביותר ובשל כך, הזמנתי אותו לתקן עבורי את מדיח הכלים ותנור האפייה. לירון הפגין המון מאמץ ועבד בצורה יעילה! הוא ניסה לעלות על התקלה בכל דרך אפשרית ולבסוף, הוא החליף חלק שנשרף בתנור והוציא חלק שנתקע במנוע של המדיח ואז הם עבדו מצוין! הוא איש סימפטי, חביב ונעים ואחד מבעלי המקצוע הכי טובים שיש!
אורית, ירושלים

, אוגוסט 2020

הסחיטה במכונת הכביסה שלי לא עבדה, לכן חיפשתי בעל מקצוע באתר שלכם וכך הגעתי ללירון! כתבו עליו המלצות מדהימות וזה עשה עלי רושם טוב ובעקבות זאת, שוחחתי איתו וקבענו מועד שהוא יגיע אלי. לירון בדק את הסיבה שהסחיטה במכונה לא עובדת וגילה שהיו שם כל מיני דברים חיצוניים שנתקעו בתוכה וסתמו אותה משום כך, הוא הסיר אותם ואחרי כן המכונה עבדה כראוי! הוא בעל מקצוע נהדר ואני מאוד מרוצה ממנו!
יוסי, ירושלים

, פברואר 2020

הטלפון של לירון פורסם על גבי מגנט שחילקו אצלנו בשכונה, הוא הבעל מקצוע הראשון שאתו שוחחתי ולאחר מכן הוא הגיע אלי על מנת לתקן את המקרר שברשותי משום שהוא לא עבד, לירון לקח את הלוח והשנאי של המקרר למעבדה שלו לצורך בדיקה והחזיר לי אותם יום למחרת כאשר הכל תקין. מדובר על בחור נחמד ושקט שאומנם קצת איחר מפאת פקקים אך עם זאת המחיר שהוא גבה ממני היה הוגן מאוד לטעמי.
ארז, ירושלים

, פברואר 2020

לירון ביצע עבורי הרבה עבודות תיקונים בבית ואני מכירה אותו כבר כמה שנים טובות. לאחרונה הזמנתי אותו שוב והוא איתר עבורי נזילה שהייתה לי ב-2 ברזים בבית. לירון בעל מקצוע מדהים, הלוואי שהיה לו זמן לתקן עבורי את כל הדברים בבית! הוא אדיב, מקצועי, הכי זול שאני מכירה וגם ישר כמו סרגל. לירון לא ניסה לתקן דברים שהוא לא הבין בהם וכאשר הוא לא ידע משהו מסוים הוא אמר, זה לא מובן מאליו להשיג בעל מקצוע כזה והוא חסך לי מאות שקלים עבור כל התיקונים שביצע!
סיגלית, ירושלים

, יוני 2019

קראתי על לירון המון דברים טובים והזמנתי אותו לתיקון מכונת הכביסה שלי שהייתה מוציאה מים. הוא הגיע בשעה שקבענו, בדק את מכונת הכביסה והחליף גומייה שהייתה קרועה בדלת ותיקן את התופסן שמתחבר למכונה. לירון הפעיל את המכונה ובדק שהכל עובד כמו שצריך ואכן המכונה תוקנה בצורה מקצועית ותוך זמן קצר יכולתי להשתמש בה. השירות של לירון נהדר, המחיר שלו היה בהחלט הוגן לעומת כל המחירים שקיבלתי לפני כן ואני ממליץ בחום.
פנחס, ירושלים.

, יוני 2019

ללירון הגעתי דרך האתר שלכן שחיפשתי בעל מקצוע לתיקון המדיח כלים שלי, התקשרתי אליו ותיאמנו מועד להגעה. כבר באותו היום לירון הגיע ומיד ניגש לבדוק את המדיח, תוך דקות ספורות איתר את הבעיה ותיקן אותה, הסביר כל דבר שעשה ובזמן קצר התקלה כבר הייתה מאחוריי והכל סודר. בסיום העבודה לירון חיכה עוד כמה דקות בכדי לראות שהכל עובד כראוי, המחיר שגבה היה הגן והשירות שלו היה נהדר, מאז ועד היום המדיח שלי עובד כמו שצריך ללא שום תקלה.
יעל, מעלה אדומים.

, מרץ 2019

ללירון הטכנאי מגיע רק מילים טובות, הוא ביצע עבורי תיקון למדיח הכלים ואני מרוצה מאוד. הוא הגיע בהתראה כה קצרה ומיד ניגש לתיקון הבעיה במדיח, פירק את החלק האחורי במדיח ומיד עלה על הבעיה, החליף את החלק שהיה מקולקל ותוך זמן קצר המדיח חזר לעבוד כמו שצריך. השירות והיחס של לירון ראויים לשבח, מקצועי, קשוב, גבה מחיר הוגן במיוחד שהגיע בהתראה ובזמינות כה קצרה, אין ספק כי אפנה אליו תמיד לתיקון מוצרי חשמל במידת הצורך, מומלץ ביותר!
יעל, מעלה אדומים.

, מרץ 2019

המייבש כביסה שלי הפסיק לעבוד וחיפשתי בעל מקצוע לתיקון הבעיה, ראיתי המון המלצות על לירון באינטרנט והחלטתי לפנות לשירותיו. התקשרתי אליו ולמזלי הוא היה קרוב לאזור מגורי והגיע תוך זמן קצר, מיד ניגש למייבש ותוך דקות עלה על הבעיה, החליף את החלק שהיה שרוף, ביצע פעולה במייבש בכדי לראות שהכל סודר ועובד כראוי. תוך זמן קצר המייבש חזר לעבוד כמו שצריך, לירון פשוט מקצוען אמיתי שלא ממציא תקלות בכדי לנפח את המחיר, אני מרוצה וממליצה בחום!
אורלי, ירושלים.

, דצמבר 2018

נכנסתי לאתר "טוב תודה" לחיפוש טכנאי לתיקון מקרר שלא היה מקפיא כראוי, ראיתי המלצות חמות על לירון והחלטתי להזמין את שירותיו. התקשרתי אליו ותיאמנו מועד להגעתו. הוא הגיע למחרת בבוקר בדיוק בשעה שקבענו והחל לטפל בבעיה מידית, הוא וידא שהכרטיס במקרר SHARP מותקן היטב, גילה כי חסר גז במקרר ומילא את הכמות שצריך. מותק של בחור, הסביר כל דבר שבדק וחיכה בסיום העבודה לראות שהמקרר עובד כראוי. אני מרוצה מאוד וממליץ בחום.
עמוס, מבשרת ציון.

, דצמבר 2018

לירון מ"שירות באיכות" פשוט תותח ואני ממליץ עליו בחום רב. התקשרתי אליו לצורך תיקון דלת תנור AEG שהייתה רופפת ויוצאת מהצירים שלה ולמזלי הוא היה זמין להגיע באותו יום בבוקר. לירון הגיע ומיד ניגש לטיפול בבעיה, פירק את דלת התנור, הוציא את הצירים שהיו בצידי התנור והחליפם לחדשים מכיוון שנשחקו, בנוסף קיבע את הגומייה שהייתה רופפת סביב הדלת ולאחר מכן הרכיב את דלת התנור בחזרה ווידא שהכל עובד כראוי. בחור זריז שיודע לעבוד בצורה מקצועית והמחיר שגבה היה הוגן במיוחד, שווה כל שקל.
יאיר, ירושלים.

, ספטמבר 2018

אומנם עברו מס' חודשים מאז שהזמנתי את לירון אך אני זוכרת אותו לטובה וממליצה עליו מכל הלב! לירון בחור מקסים, אדיב ומקצועי שביצע עבודה טובה ומקצועית. פניתי אליו לצורך תיקון דלת תנור שלא הצלחתי לסגור עד הסוף, לא הבנתי מה הבעיה והחלטתי להזמין את לירון שיגיע לראות במה מדובר. הוא הגיע בול בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש ולאחר בדיקה יסודית אמר לי שצריך להחליף את הצירים בדלת והכל יסתדר ואכן כך היה. לירון הצליח להשיג את הצירים המתאימים לתנור שלי וביצע את ההחלפה במיומנות רבה, בסיום הוא הראה לי שהכל עובד כמו שצריך ואני מאוד מרוצה! ממליצה ללא ספק!
יסמין.

, ספטמבר 2018

אל לירון הטכנאי פניתי בעקבות מקרר שהחל לעשות בעיות בעת ההפעלה, אני שמחה לספר שחווית השירות היתה נהדרת, לירון בחור מקסים ומגיעות לו רק מחמאות. יצרתי איתו קשר טלפונית, הסברתי לו במה מדובר ולמזלי הוא הבין את המצוקה שלי והיה זמין להגיע עוד באותו יום. הוא ניגש למקרר ללא דיחוי ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה, הוא הסביר לי על התקלה, התרשמתי שמדובר בבחור ישר ואמין וסמכתי על כל מילה שלו. כשסיים הראה לי שהמקרר עובד כמו שצריך וגבה מחיר הוגן! מומלץ!
נאווה, ירושלים.

, יוני 2018

לירון הטכנאי בחור טוב, אדיב ושירותי והוא ביצע עבורי עבודה מצוינת. הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה" לצורך תיקון דלת תנור מסוג סאוטר, הוא היה זמין להגיע עוד באותו יום ותאמנו שעה. לירון עמד בזמנים, הגיע עם הציוד שלו ובדק את דלת התנור, תוך מס' דקות הוא קרא לי ואמר שצריך להחליף את הצירים בדלת, הוא ביצע את העבודה במהירות וביעילות ותוך זמן קצר הראה לי שהכל הסתדר ועובד כמו שצריך. על השירות הוא גבה מחיר הוגן ואני ממליצה.
מנאר, ירושלים.

, יוני 2018

אל לירון הטכנאי מ"שירות באיכות" הגעתי דרך האתר שלכם בעת שחיפשתי טכנאי מקררים איכותי ומומלץ, לאור ההמלצות המצוינות המופיעות עליו באתר החלטתי להתקשר אליו ואני שמחה שלא טעיתי בבחירה. לירון בחור שירותי ונעים, איש מקצוע נהדר וכל ההתנהלות מולו היתה מאוד חיובית. הוא הגיע בשעה שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה וישר ניגש לבדוק את המקרר. ראיתי שהוא ממש משקיע בלהגיע למקור התקלה ולא מחפף, תוך זמן קצר הוא אמר לי באיזו תקלה מדובר, ביצע את התיקון ובסיום הראה לי שהכל חזר לעבוד כמו שצריך. שירות מהיר ולעניין! מומלץ!
מרגלית.

, מרץ 2018

אני ממליץ על לירון - הוא עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! מדובר בתיקון מייבש-כביסה שלא עבד כמו שצריך, נכנסתי לאינטרנט ודרך האתר שלכם הגעתי ללירון מ"שירות באיכות". התקשרתי ללירון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים שהיה נשמע לי הוגן וסגרנו מועד להגעתו. לירון הגיע בשעה שקבענו, הוא היה מצויד בציוד הנדרש וניגש לבדוק את מייבש-הכביסה. לירון עלה על התקלה, הסביר לי במה בדיוק מדובר ומה עלות החלפת החלק ואישרתי לו להמשיך בעבודה. לאחר שסיים, לירון קרא לי והראה לי שהכל עובד כמו שצריך. המחיר היה הוגן, אני מרוצה וממליץ עליו מכל הלב.
רונן, ירושלים.

, מרץ 2018

לירון בחור מקסים ובעל-מקצוע מצויין! הוא ביצע עבורי תיקון תנור-אפיה, אני מרוצה מאוד וממליצה עליו מכל הלב. הגעתי אליו דרך אתר "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו טלפונית. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום וקבענו שעה. לירון הגיע עם כל הציוד הנדרש, בדק את התנור והסביר לי מה בדיוק התקלה, אני אומנם כבר לא זוכרת במה היה מדובר אך לירון ביצע את התיקון בהצלחה רבה והתנור חזר לעבוד כמו שצריך. שירות מקצועי, יחס טוב ומחיר הוגן - ממליצה.
איריס, ירושלים.

, דצמבר 2017

מלירון הטכנאי קיבלתי שירות מצויין, אדיב ומקצועי ואני ממליץ עליו בחום. אל לירון הגעתי דרך האתר שלכם בעת שחיפשתי טכנאי לצורך תיקון מכונת כביסה שלא הוציאה מים, יצרתי איתו קשר והסברתי לו מה הבעיה, הוא נתן לי הצעת מחיר הוגנת וקבענו יום ושעה. לירון הגיע בשעה שקבענו, ביצע בדיקה למכונה ותוך כדי הסביר לי מה הוא עושה. לאחר שתיקן את מכונת הכביסה הוא ביצע בדיקה נוספת, ראינו יחד שהמכונה חזרה לפעול כשורה ובסיום גבה את התשלום שהיה תואם למה שסיכמנו בטלפון. אמין ביותר! ומומלץ ללא ספק.
אבי, צפת.

, דצמבר 2017

לירון הטכנאי בעל מקצוע מצויין, הוא שירותי, מקצועי ועושה עבודה נהדרת. הזמנתי אותו לפני מס' חודשים לצורך תיקון תנור, הוא עמד בכל מה שהבטיח - הן מבחינת השעה שקבענו והן מבחינת המחיר שסוכם מראש. הגיע בשעה שקבענו, בדק את התנור ביסודיות ותוך זמן קצר עלה על התקלה, הוא כמובן מיד עדכן אותי במה מדובר ולאחר שביצע את התיקון בדק פעם נוספת כדי לוודא שהתנור חזר לפעול כמו שצריך. באמת שירות מקצועי, בחור מקסים ומחיר הוגן - מומלץ בחום.
ניצן.

, יולי 2017

באמת שיש צדיקים! לפני מס' ימים התקלקל לי המקרר וניסיתי לקבל שרות דרך נותן השרות לחברת המקררים, ביקשו 300 ש"ח לביקור לא כולל חלקים ואמרו שיגיעו למחרת בין השעות 11:00-16:00. כמובן שזה מעצבן והצריך ממני למצוא פתרון אחר. נכנסתי לרשת, הגעתי לאתר "טוב תודה" והתקשרתי ללירון, הוא אמר שהוא גובה 100 ש"ח לביקור ויגיע בין20:00-21:00. לא תאמינו אבל הוא באמת הגיע בשעה שקעבנו ואיתו טכנאי נוסף. הם עבדו בשקט וברוגע במשך שעה וחצי ותיקנו תקלה שהצריכה פירוק רב, אך למרות השעה המאוחרת אף נאותו לבקשתי לבדוק לי את שלט המזגן בנוסף. נפרדנו לקראת השעה 23:00, עלות התיקון כולל החלפת חלקים הייתה 400 ש"ח - לא יאומן! איזה הבדל! תודה רבה שיש כאלו נותני שרות. ממליצה בחום רב!
דליה, ירושלים.

, נובמבר 2016

לאחר שהתנור שלנו הפסיק לעבוד הבאנו טכנאי ראשון שלקח כסף על הביקור אך לא הצליח לפתור את הבעיה. הטכנאי השני שהזמנו גם כן ביצע בדיקה אך ללא הועיל. אך כשהתקשרתי ללירון, עוד בשיחת הטלפון הרגשתי שהוא יודע על מה מדובר. הוא נתן לי טווח מחירים לפי תקלות אפשריות, התחשב בי ששילמתי כבר ל-2 טכנאים שהגיעו, ותיקן את הבעיה תוך עמידה במחיר שסוכם. כל זה בפחות מ-24 שעות. ממש ממליץ עליו!
יונה.

, נובמבר 2016

אני ממליץ בחום על לירון מ"שירות באיכות". הזמנתי את לירון לתקן את תנור האפייה. למרות שאמרתי ללירון בשיחת הטלפון את דגם התנור, לירון התעקש להגיע ולקחת את גוף החימום של התנור איתו על מנת למנוע עיכובים מיותרים. שחזר עם גוף החימום החדש הוא תיקן את התנור מהר. עדיין לא ניתקלתי בבעל מקצוע שמוכן לבצע שתי נסיעות כדי לא לעכב את הלקוח יותר ממה שנחוץ. לירון אחלה בנאדם ואחלה בעל מקצוע. היה אמין, מהיר וגם המחיר היה סביר מאוד.
כפיר, ירושלים

, אוקטובר 2016

מכונת הכביסה בבית של ההורים הפסיקה לפעול וחיפשתי דרך האינטרנט בעל מקצוע שיוכל להגיע אליהם ולראות מה הייתה הבעיה, וככה הגעתי ללירון מ"איכות בשירות". לירון היה זמין והגיע מהר יחסית לבית של ההורים שלי, הוא היה מאוד נחמד, אחרי בדיקה קצרה גילה שהבעיה הייתה בגומיה קרועה והוא החליף אותה. הוא היה מאוד שירותי, וניסה להתגבר על מכשול השפה, לא לקח יותר מדי כסף ולא ניצל את העובדה שההורים שלי מבוגרים ולא יודעים טוב עברית. בסך הכל היה נחמד ומומלץ.
אלכסנדר, ירושלים.

, אוקטובר 2016

המקרר שלי הפסיק לקרר ולא ידעתי למה, לאחר חיפוש בעל מקצוע דרך האינטרנט הגעתי ללירון. לירון הגיע בשעה שקבענו והחל בבדיקת המקרר, לאחר זמן קצר גילה כי הסיבה שהמקרר לא מקרר היא שחסר גז. לירון מילא גז והמקרר החל לעבוד. אני מאוד מרוצה מהעבודה שלו והשירות. מאוד אדיב, נחמד סבלני ומקצועי. אני ממליצה עליו ואשתמש בשירותיו בעתיד.
רחל, ירושלים.

, אוקטובר 2016

המקרר שלנו הפסיק לקרר ובמוצאי שבת חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע שיוכל לבוא ולעזור לנו, וככה הגעתי ללירון מחברת "שירות באיכות", שהיה זמין ותוך חצי שעה כבר היה בביתי. למרות שלא הצליח לתקן על ההתחלה ונדרשו לו שלוש פעמים, בסופו של דבר הוא תיקן את המקרר. במשך כל זמן השירות הוא היה מאוד נחמד ואדיב, הגיע בזמנים, עשה כמיטב יכולתו, הראה הרבה מקצועיות ומוסר עבודה גבוה ולא התייאש עד שהצליח. אני מאוד מרוצה מרמת השירות שלו.
שי, ירושלים.

, ספטמבר 2016

הזמנתי את לירון משירות באיכות לתיקון מקרר. כבר בשיחת טלפון הייתה לי הרגשה שמדובר בבעל מקצוע עם ידע נרחב ומקצועיות בתחום. לירון הגיע בזמן שקבענו וישר טיפל בבעיה בזריזות. מאוד התרשמתי מהאדיבות של בעל המקצוע, הידע שלו והשירות. אני ממליץ עליו בחום ואין ספק שאשכור את שירותיו בעתיד.
ללא ספק השאיר בי חותם מאוד חיובי.
שי.

, אוגוסט 2016

הוזמן לבית חמותי לתיקון קצר בתנור אפיה, היום לאחר שכבר ביקר חשמלאי בדירה, בדק השקעים הגיע למסקנה שהתנור מקצר, דרש תשלום בניפרד לתיקון מאחר וחמותי סירבה גבה 350 ש"ח בעבור בדיקת שקעים ועזב את המקום.
לירון לאחר ששמע את תהפוכות הבוקר ציין את השעה שיוכל להגיע לבדיקה, אכן הגיע בזמן שנקבע, היה מאוד סובלני, כל העבודה בוצעה בתאום טלפוני איתי, החליף גוף חימום, וחיווה דעתו לגבי הצירים. עשה עבודתו נאמנה גבה מחיר הוגן יישר כח - מומלץ בחום.

, אוגוסט 2016

לירון משהו מיוחד! יש לי ניסיון מאוד מאוד רע עם בעלי מקצוע בעבר ולירון פשוט הפתיע לטובה מכל הבחינות, בעל מקצוע נדיר!
הזמנתי את לירון לצורך תיקון מזגן שטפטף מים לאחר שכבר היה אצלנו טכנאי שטען שפתר את הבעיה ולמעשה היא חזרה על עצמה שבוע לאחר מכן. לירון הגיע בזמן, איתר את התקלה ביצע תיקון ובסיום התיקון שרצינו לשלם לו את הכסף על התיקון, לירון אמר שאין צורך כרגע. הוא יחכה לראות שאכן התקלה נפתרה ורק לאחר מכן יגיע לגבות את הכסף. אני לא פגשתי בעלי מקצוע אמינים כאלה בכל ימי חיי, באמת לירון משהו מיוחד! התרשמתי לטובה, התקלה באמת נפתרה ואני ממליץ על לירון מכל הלב.
משפחת רבינוביץ'.

, אוגוסט 2016

לירון היה בסדר גמור, הזמנו אותו לצורך איתור תקלה בתנור אפייה, שמנו לב שהעוגות שאפינו בתנור נאפו היטב רק מלמעלה ואילו למטה העוגה נשארה רטובה. לירון הגיע בזמן, בדק את התנור, הסביר לנו שהוא לא מוצא שום בעיה וחבל סתם לבצע החלפה של התרמוסטט או גוף החימום. הוא חשב שאולי אנחנו שמנו את התנור על מצב לא נכון, הסביר לנו איך לתפעל את התנור כשאופים עוגות ואמר לנו שאם עדיין תהיה תקלה, שניצור איתו קשר והוא יגיע לבצע את החלפת תרמוסטט בקיזוז כמובן של עלות הביקור. הודנו לו על השירות, הוא נהג בנו באמינות, עדין לא יצא לנו לאפות בתנור, אבל אם תהיה בעיה כלשהי אנחנו מאמינים שלירון יעמוד במילתו.
אלי.

, אוגוסט 2016

לירון היה מקסים ומקצועי, חשבנו שהמזגן לא עובד טוב מכיוון שהיינו צריכים להוריד את הטמפרטורות שיהיו מאוד נמוכות בכדי להגיע למצב קירור מספק, לירון הגיע בשעה שקבענו בדק את המזגן באופן יסודי ומתברר שהכול היה בסדר גמור ולא היה צורך בתיקון אלא רק בניקוי של הפילטרים שהיו ממש ממש סתומים, כמובן שהוא הסביר לנו שיש צורך לנקות פילטרים כל מספר חודשים בכדי לא לחזור למצב כזה שנית. לירון הפעם ביצע את הניקוי של הפילטרים ובאמת המזגן חזר לקרר בטמפרטורה רצויה. על השירות הוא גבה רק עלות ביקור. בעל מקצוע אמין מאוד.
יפעת.

, אוגוסט 2016

אני רוצה להמליץ בחום על לירון משירות באיכות. המזגן שלי הפסיק לקרר והיה צריך למלא קצת גז. כל טכנאי שדיברתי איתו אמר שלפי התקן יש מספיק גז. הצינורות של המזגן היו חמים מה שהעיד שהיה חסר קצת גז. ביקשתי מלירון שימלא גז למרות שלפי התקן לא צריך, לירון הסכים ומאז המזגן שלי מקרר כמו שלא קירר אף פעם. יש לי מזגן של 4.5 כ"ס וכנראה צריך קצת יותר גז ממזגנים רגילים.
לירון בעל מקצוע אדיב, מקצועי, ומאוד נחמד.
בנימין.

, מאי 2016

אני ממליץ על לירון - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו, חיפשתי טכנאי דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר טכנאים, ראיתי המלצות חיוביות מאוד על לירון "שירות באיכות" והרמתי אליו טלפון.
שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. לירון הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. לירון עלה על התקלה, הוא הסביר לי שמדובר בגוף חימום תקול, עלות החלפת גוף החימום הייתה סבירה ביחס למחירים שהופיעו באינטרנט ונתתי לו לתקן את הבעיה.
לירון ביצע החלפה לגוף חימום חדש ובאמת לאחר התיקון המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון לירון לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליץ פה בחום!
יאיר.

, מאי 2016

אני מודה ללירון "שירות באיכות" על שירות אדיב מנומס ומקצועי, הוא עשה עבודה מצוינת ואני ממליץ עליו בחום!
הייתה לי בעיה בדלת תנור האפייה שלי, לשונית התנור נשברה וחשבתי שהכי טוב להחליף אותה. לאחר שביררתי עם טכנאים שונים שאמרו לי מהם העלויות לגבי החלפת החלק (רובם רצו מחירים מופקעים או שלא רצו לקחת את העבודה), החלטתי להזמין את לירון בגלל שהוא נשמע הכי אמין כששוחחנו בטלפון, הוא בירר איתי את סוג התנור והשיג את החלק המתאים.
לירון הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו ובלי לקשקש ולהכביר בדיבור, הוא ניגש ישר לעבודה וחיבר מחדש את הלשונית, המחיר שהוא רצה על התיקון היה בסדר לחלוטין ותאם לרמת המחיר שנאמרה לי בטלפון - הוא היה אמין מאוד והודיתי לו על הגינותו. אין ספק שמדובר בבעל מקצוע רציני וישר, אני חושב שזה מצרך מאוד נדיר בימינו ולכן חשוב לי להמליץ עליו! לירון בעל מקצוע יוצא מן הכלל ואני ממליץ עליו בחום!
אלי.

, ינואר 2016

לירון טכנאי מצוין, הייתי מאוד מרוצה ממנו וממליץ עליו בחום - אם אצטרך טכנאי מוצרי חשמל בעתיד, אפנה אליו בשמחה!מדובר בתיקון מזגן שהתקלקל לגמרי, חיפשתי טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי טכנאי מומלץ, לשמחתי נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות טובות על מספר טכנאים ומבין כולם בחרתי להזמין את לירון "שירות באיכות" שהיה זמין להגיע ביום ובשעה שרצינו.
לירון הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את המזגן ועלה על הבעיה, הוא הסביר והראה לי שמדובר במנוע שנשרף ומאוורר תקול, המידע שלו היה אמין מאוד, והמחיר שרצה על החלפת מנוע ומאוורר היה ממש הוגן לפי מה שבדקתי, סיכמנו שיבצע את התיקון.
לירון יצא להביא את המנוע והמאוורר המתאימים לסוג המזגן, הוא חזר במהירות, הרכיב את המנוע והמאוורר החדש סגר הכל, ביצע בדיקה שהמזגן חוזר לפעולה, אפילו חיכה כרבע שעה לראות שהכול תקין, לא מיהר ללכת ונראה שאכפת לו שהלקוח יקב שירות איכותי. הייתי מרוצה מאוד מההתנהלות מהמחיר והמקצועיות - ממליץ בחום.
משה.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של לירון, הוא טיפל לנו בתקלה עוד באותו היום וגבה מחיר הוגן עבור השירות - בהחלט ממליץ. בתחילת החודש הייתה לי בעיה פתאומית, המקרר הפסיק לעבוד וחיפשתי בדחיפות טכנאי מוצרי חשמל שיגיע לבדוק במה מדובר, מאחר ואני לא מכיר בעלי-מקצוע בתחום, נכנסתי לאינטרנט לבדוק באתר של בעלי-מקצוע מישהו מומלץ. במקרה הגעתי לאתר שלכם "טוב תודה", ביצעתי פעולת סינון של טכנאים העובדים באזור מגוריי והרמתי טלפונים לראות אם מישהו פנוי להגיע עוד באותו היום.
לשמחתי הרבה לירון "שירות באיכות" היה מאוד נחמד, הוא הבין את דחיפות המקרה ופינה מזמנו להגיע אלי. לירון הגיע בשעה שקבענו, הוא היה מאוד יסודי, בחן את תפקוד המקרר וגילה שיש בעיה עם הלוח\הכרטיס האלקטרוני של המקרר, הוא הסביר לי שכנראה בגלל שהייתה הפסקת חשמל משהו בכרטיס הלך, לירון היה אמין מאוד ואמר שאין צורך להחליף את כל הכרטיס, הוא תיקן חלק מסוים בכרטיס עצמו ולשמחתי הרבה הבעיה נפתרה, המקרר חזר לעבוד והתשלום עבור התיקון הסתכם בהרבה פחות מהחלפת כרטיס.
הודיתי ללירון על התיקון, הוא גבה ממני מחיר מאוד הוגן, התרשמתי לטובה ואני בהחלט אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
אורי, ירושלים.

, ינואר 2016

לירון טכנאי רציני ומקצועי, הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו, איתר את התקלה במהירות, ביצע תיקון מקצועי במחיר הוגן ולא עזב את המקום עד שווידא פעילות תקינה של המקרר - ממליצה בחום.
התקשרתי לללירון "שירות באיכות" דרך האתר שלכם, בגלל פעילות מקרר לא תקינה. בחרתי בלירון בצורה אקראית מתוך רשימת בעלי המקצוע באתר. כבר בטלפון הוא עשה עליי רושם חביב מאוד ואמין.
הסברתי ללירון שמדובר במקרר שמקפיא ומפשיר את המוצרים בתדירות לא הגיונית, לירון נתן לי הערכה כללית לעלויות בהתאם לאופי התקלה שימצא. תוך מס' שעות מרגע הקריאה הוא כבר היה אצלי. לירון מצא בעיה בתרמוסטט והסביר שנצטרך להחליף אותו, המחיר היה הוגן, הוא התקין את התרמוסטט החדש וערך בדיקה לראות אם המקרר חוזר לפעילות תקינה. לירון פעל במקצועיות ובזריזות ואיתר את התקלה במקום, התגלה גם כבעל מקצוע ישר ואמין וזה נראה לי הכי חשוב. בנוסף הוא היה חביב מאוד, פשוט השאיר לנו הרגשה טובה וגבה מחיר הוגן - מומלץ.
חנה.

, אוקטובר 2015

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי והלבבי של לירון "שירות באיכות", אני מודה לו על התיקון המסור וממליצה בחום.
הייתה לי תקלה במקרר, הוא הפסיק לקרר ולא הצלחתי להבין מה הבעיה, פניתי ללירון דרך האתר לאחר שקראתי עליו המלצות חיוביות (הסתבר שהוא מהשכונה שלי). התקשרתי למעשה ביום חמישי בלילה, לירון תיאם איתי שעה שנוחה לי. הוא באמת הגיע בשישי לפי השעות שלי. נשאר כאן שעה וחצי ובדק וטיפל לעומק בבעיה ובצורה מאוד יסודית. לירון התגלה כבעל מקצוע רציני, מקצועי ואמין, רואים שהוא באמת רוצה להבין את הבעיה ואכפת לו שהלקוח יהיה מרוצה ושהתיקון לא יחזור על עצמו.
לאחר שערך בדיקה יסודית, הוא הסביר לי שהביעה קשורה לצינורית שבתוך המקפיא, הצינוריות קפאו וזה מה שמנע את ההתקררות של המקרר. לירון הפשיר ופירק את כל החלק הפנימי, ומעבר לתיקון הספציפי היה חשוב לו לבדוק למה זה קרה (מה הסיבה שהצינוריות קפאו), לירון הבחין שכשטורקים את הדלת של המקפיא היא נשארת טיפה פתוחה, וזה גורם להיווצרות הקרח.
הוא ממש הגדיל ראש, ולמרות שכבר אמר לי את המחיר מראש וזה היה כרוך בעוד זמן עבודה, הוא התאמץ הרים את המקרר- הוסיף משהו בדלת עצמה והגביה את שתי רגלים הקדמיות שיהיה טיפה מוטה והוסיף עוד חלק לדלת של המקפיא בכדי למנוע את היווצרות קפיאת הצינורות בפעם הבאה.
מאוד מאוד התרשמתי ממנו! לא ציפיתי לכזה שירות, הוא עשה הרבה מעבר למצופה! הבעיה נפתרה, המחיר היה הוגן ואפילו נמוך לטעמי (: ממליצה מכל הלב.
מיכל

, אוקטובר 2015

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות האיכותי והאדיב של לירון מחברת "שירות באיכות", הוא פתר לנו את הבעיה בעלות נמוכה והציע פתרונות לטובתנו - ממליצה בחום! לפני מספר שבועות הייתי לי בעיה עם התנור שהחל פתאום לקצר את החשמל באמצע ההפעלה. חיפשתי באינטרנט טכנאי תנורים שיגיע לראות במה מדובר. במקרה נתקלתי באתר שלכם, קראתי באת המלצות חמות על לירון מחברת "שירות באיכות", התקשרתי הסברתי במה מדובר ולשמחתי הוא היה זמין להגיע ביום ובשעה שרציתי.
לירון הגיע אלינו לירושלים, הוא בדק היטב במה מדובר ועלה על בעיה בכרטיס האלקטרוני, לירון הסביר לי שאצטרך להחליף כרטיס, העסק מאוד יקר ולכם הציע לי שאפשר להסתדר גם בלי הכרטיס ולתפעל את התנור מכאנית. לירון הרשים אותי לטובה, הוא נתן לי את התמונה המלאה, לא הסתיר דבר למרות שהכסף היה פחות מאשר החלפת כרטיס.
הודיתי לו על המידע האמין, לירון ניתק את הכרטיס ועכשיו אנחנו באמת מסתדרים מכאנית בתפעול התנור. לירון פתר את הבעיה במחיר הוגן, שוב אני אומרת, זה לא קל למצוא אנשי מקצוע הוגנים ולירון הוכיח את אמינותו!
ממליצה בחום - עדית

, אוקטובר 2015

לירון נתן לנו שירות מקצועי, סה"כ יצאתי מרוצה ולכן אני בהחלט ממליץ עליו! הגענו ללירון דרך האתר שלכם, לאחר שחיפשתי טכנאי שיגיע אלינו לתקן את המדיח כלים. חיפשתי מישהו מאזור מגורי ועלו לי כמה אופציות לבעלי-מקצוע, קראתי על חלקם המלצות וההמלצות על לירון היו מאוד חיוביות והחלטתי להתקשר אליו לקבל הצעת מחיר. שוחחתי עם לירון והסברתי לו במה מדובר ושאלתי אותו לגבי מחיר התיקון, לירון העדיף לתת לי טווח מחירים אפשרי מכיוון שהיה צריך לראות את המדיח לפני.
הוא הגיע אלי בשעה שסיכמנו עוד באותו היום. בדק את המדיח והבין דיי מהר את מקור התקלה, המידע נשמע הוגן, הצעת המחיר על החלפת החלקים נראתה לי סבירה בהחלט ואשרתי לו לבצע את העבודה. לירון עבד בצורה מקצועית והשאיר אחריו נקי ומסודר. הוא הראה לי שהמדיח עובד כמו שצריך ונתן לי קבלה ואחריות על התיקון. התרשמתי לטובה ולכן אני ממליץ בחום!
יעקב

, פברואר 2015

לירון טכנאי שירות מצוין, הוא עלה על הבעיה מהר ופתר אותה במחיר הוגן - ממליץ בחום!
הגעתי ללירון "שירות באיכות" דרך חיפושים באינטרנט, עשיתי גם השוואת מחירים לבעלי מקצוע אחרים, ובחרתי בלירון מכיוון שהוא עשה עלי רושם טוב כששוחחנו בטלפון.
הסברתי ללירון בטלפון שהתנור הפסיק לעבוד, לירון היה כנה, אמר לי שהוא צריך להגיע לבדיקה בכדי לומר לי בוודאות במה מדובר.
לירון הגיע אלי עוד באותו היום עם הציוד הנדרש, בחן את התנור, ולאחר מס' דקות הוא הראה לי שבאמת החלק של הכרטיס נשרף ולכן צריך להחליף אותו בחדש.
לירון השיג את החלק המתאים הוא ביצע את ההתקנה של הכרטיס החדש וגבה ממני מחיר הוגן (בדקתי לאר מכן). לירון מתנהג בכבוד ללקוח, אני מרוצה ממנו מאוד, היה נעים להכניס אותו אלינו הביתה, מדובר בבחור טוב וישר!
חיים.

, פברואר 2015

לירון היה מקצועי מאוד, הוא פתר את הבעיה במהירות ולקח מחיר הוגן, אנחנו ממליצים בחום לאור השירות שניתן לנו.
התקשרתי ללירון בגלל מדיח כלים שהפסיק לעבוד. בחרתי ב"שירות באיכות" בצורה אקראית מתוך רשימת בעלי המקצוע באתר. כבר בטלפון לירון עשה עליי רושם חביב מאוד ואמין.
לירון נתן לי הערכה כללית לעלויות בהתאם לאופי התקלה שימצא. תוך כמה שעות מרגע הקריאה הוא כבר היה אצלי. לירון מצא בעיה בתרמוסטט והסביר שנצטרך להחליף אותו בחד, המחיר היה הוגן, לירון הלך להביא את התרמוסטט החדש, הוא חזר התקין אותו במדיח וערך בדיקה לראות אם המדיח עובד.
לירון פעל במקצועיות ובזריזות ואיתר את התקלה במקום, התגלה גם כבעל מקצוע ישר ואמין וזה נראה לי הכי חשוב. בנוסף הוא היה חביב מאוד, פשוט השאיר לנו הרגשה טובה.
יאן.

, אוקטובר 2014

אני מאוד מרוצה מלירון, באמת יש לו שירות איכותי ובוודאי שאני ממליץ עליו - מגיע לו!
לפני מספר ימים הייתה לי תקלה במכונת הכביסה, התוף הפסיק להסתובב ולכן חיפשתי באינטרנט טכנאי תיקון מכונות כביסה. הגעתי לאחד מהאתרים של בעלי המקצוע הקיימים ברשת וקראתי המלצות טובות על לירון. שוחחתי איתו בטלפון, הוא הסביר לי בסבלנות ואדיבות שכנראה מקור הבעיה היא ברצועת הנעה של התוף שלאחר שימוש רב הרצועה לעיתים נקרעת ולכן יש צורך להחליפה ברצועה חדשה.
סיכמתי עם לירון על מחיר לפי ההשוואות מחירים שבאתר. לירון הגיע אלי בדיוק בזמן ובשעה שקבענו, הוא פירק את התוף ממקומו, הוציא את הרצועה הישנה והתקין רצועת הנעה חדשה ובסיום החזיר את התוף למקומו.
לירון הראה לי תוך כדי עבודה, שבאמת הרצועה קרועה, ואכן היה צורך בהחלפתה. הוא עשה את התיקון מהר, לא נמרח, והייתי מאוד מרוצה מהשירות. כמובן שהוא אמר לי בסיום העבודה שאם תהיה לי שוב תקלה עם התוף, הוא ישר יגיע במסגרת האחריות על התיקון ויטפל שוב בתקלה במידת הצורך (למרות שאין שום סיבה שהבעיה תחזור על עצמה, כי החלק הוחלף לחדש).
אני ממליץ עליו בחום, לירון בחור הגון ומקצועי מאוד.
אלכסנדר.

, אוקטובר 2014

לירון בעל מקצוע אידאלי מכל בחינה אפשרית, הגישה, הנכונות, היחס, עוד לא נתקלתי בדבר כזה. הייתה לו סבלנות כלפיי ואדיבות יוצאת מהכלל פשוט. הוא לא ספר את הזמן, נשאר כמה שהיה צורך, הסביר לי כל דבר בפירוט ונתן לי שירות מעולה ומכל הלב.
טלפנתי אליו בגלל בעיה במשאבה של המכונה, המים לא התנקזו מהמכונה בסיום הכביסה והבגדים היו יוצאים ספוגים במים. הוא נתן לי מחיר טלפוני לביקור והסביר שאם אבצע את התיקון בסוף לא אשלם עבור הביקור אלא רק עבור תיקון התקלה. שאלתי מה יכולה להיות התקלה, הוא הסביר שיכולות להיות כל מיני סיבות ונתן לי מחירים בהתאם לסוגי התקלות.
הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו, פירק את המשאבה מהמכונה ומצא שהיא כבר לא עובדת, הוא הראה לי אותה ואני שאלתי וקיבלתי מידע מפורט והסבר מלא מה בדיוק הבעיה, הוא ממש ישב איתי וענה בסבלנות לכל שאלה, הסביר כל פרט, כאילו יש לו את כל הזמן שבעולם עבורי. הוא החליף למשאבה חדשה מהאריזה, הציג לי אותה לפני ההתקנה וגבה בדיוק לפי המחיר שהוא דיבר עליו בשיחתנו הטלפונית.
מעבר לטיפול המקצועי והמהיר מה שהרשים אותי יותר מהכל זו הגישה, הנכונות לעזור, האדיבות, השקיפות, פשוט אדם נפלא.
שמעון בוזגלו, ירושלים.

, אוקטובר 2014

נהניתי מהשירות של לירון ואני רוצה להמליץ בחום על עבודתו. מדובר באדם ייחודי, איכותי והכי חשוב מקצועי.
את לירון הזמנתי על מנת לטפל בבעיית קירור שהייתה לי במקרר, לפניו הזמנתי בעל מקצוע בתחום שלא הצליח לעלות על הבעיה ואילו לירון הראה בקיאות בנושא ועלה על מקור התקלה במהירות!
כשלירון הגיע, הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש, ומיד התחיל לעבוד, הוא הסביר לי שיש דליפה קטנה מצינור הגז ולכן המקרר לא עובד כמו שצריך. לירון הסביר לי איך הוא הולך לבצע את העבודה, רצה על העבודה מחיר סביר וכמובן שאפשרתי לו להמשיך.
לירון חתך את החלק התקול בצינור ובאופן מאוד מקצועי ומדויק הלחים חלק חדש לצינור, לאחר מכן הוא מילא את הגז החסר והשאיר אחריו נקי ומסודר.
המקרר חזר לעצמו, בזכות לירון המקסים לא הצטרכתי להוציא כספים על מקרר חדש ואני מרוצה ממנו מאוד.
מלבד המקצועיות הרבה שמאפיינת את לירון, הוא אדם שירותי, נעים וחביב, שמראה נכונות לעזור, המחיר היה נמוך ביחס לשירות המצוין, אני התרשמתי ממנו מאוד ואפילו התקשרתי לפני החג לאחל לו חג שמח.
רציתי לכתוב עליו בדף הפייסבוק ואני עוד אעשה את זה, אני לא מבין גדול בתחום ולכן מחכה שאחד מהילדים יגיע ושאוכל לפרגן לו שוב.
אני שוב מודה ללירון על העזרה - איש נדיר!
שם-טוב שמש, מבשרת ציון ירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

"שירות באיכות" עוסק בכל תחום תיקוני והחלפת חלקים של מוצרי חשמל ביתיים ומסחריים כדוגמת: מכונות כביסה, מייבשי כביסה, תנורים ומוצרי קירור ומיזוג אוויר עם ותק של 9 שנים בתחום. אצלנו תקבלו שירות אדיב, מקצועי ואיכותי במחיר אטרקטיבי, עם אחריות על כל תיקון. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ונעשה הכל על מנת שתצאו מרוצים!

שירות באיכות

שירות באיכות

לירון אזולאי


9.5

073-2721473
 

שירות באיכות

לירון אזולאי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721473 חייג