אלקטרו עמי ומור

9.4
מור שוקרון
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים
אזור השפלה
כתובת העסק: מנשה קפרא 1, רחובות

  96%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  88%

מחיר הוגן

16 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2021

הזמנתי את מור מהאתר שלכם לתיקון מדיח הכלים שהפסיק לעבוד כי ההמלצות שכתבו עליו באתר ממש הרשימו אותי ואכן, נוכחתי לדעת שמדובר על איש מקצוע משכמו ומעלה. מור הגיע אלי באותו יום שפניתי אליו ובדק את המדיח ביסודיות, מקצועיות, אמינות, מהירות ומסירות ותוך כדי עשה פעולות כדי לתקן אותו וטיפל בבעיה לשביעות רצוני המלאה ומעבר לכך, הוא עמד במחיר שקבענו מראש וקיבלתי ממנו את השירות הכי מוצלח שיכולתי לבקש, פשוט מומלץ!
תומר, נס ציונה

, אוקטובר 2021

מור תיקן לי הרבה מוצרי חשמל לאורך השנים והוא בעל המקצוע הכי טוב באזור שלי! בתקופה הנוכחית הזמנתי אותו גם לתיקון מזגן ומדיח כלים. מור תמיד נותן לי יחס אישי ומכל הלב והוא בעל מקצוע מנומס, נעים הליכות והגון ומבצע כל עבודה בצורה מופתית, פדנטית, מקצועית, איכותית ומושלמת ומעבר לכך, הוא גובה מחירים אטרקטיביים לחלוטין ואני לא אחליף אותו בעד שום בעל מקצוע אחר וממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
משה, רחובות

, אוקטובר 2021

ראיתי שיש המון המלצות על מור באחד מאתרי הפרסום ולכן, התקשרתי אליו והזמנתי אותו לתיקון הכרטיס במייבש הכביסה שלי. מור הגיע אלי בזמן שסוכם ומיד ניגש לעניינים! הוא עבד במסירות, מקצועיות, קפדנות ויעילות ותוך כדי גם הסביר לי את כל התהליך. בנוסף, הוא גבה ממני מחיר זול ביחס לאחרים וביצע את העבודה עם חיוך על הפנים. ניכר היה שיש לו זיקה רבה לתחום, נהניתי לקבל ממנו שירות ואני ממליצה עליו מכל הנשמה!
יהל, רחובות

, אוקטובר 2021

מור בעל מקצוע מספר אחת! קראתי עליו המון המלצות טובות באחד מאתרי הפרסום ובעקבות זאת, הזמנתי אותו לתיקון מכונת הכביסה שלי. מור הגיע אלי כבר באותו יום ששוחחנו ובדק את מכונת הכביסה בדקדוק, יסודיות ומקצועיות ועל הדרך החליף חלק מסוים ואז זה חזר לעבוד מצוין! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הרבה יותר זול מבעלי מקצוע אחרים שהבאתי בעבר ומעכשיו כל פעם שאזדקק לטכנאי מוצרי חשמל אזמין אך ורק אותו!
ירין, שוהם

, אוקטובר 2018

מור טכנאי מעולה מכל הבחינות - הוא עומד בזמנים, אמין, ישר והוגן והכי חשוב - מקצועי ויודע את העבודה! פניתי אליו לצורך תיקון מכונת-כביסה שהפסיקה לפעול בצורה תקינה וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה. מור נתן לי טווח-מחירים שנשמע לי סביר והסביר שהמחיר ישתנה בהתאם לסוג התקלה שתתגלה. מור הגיע כמו שעון, בול בזמן, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וניגש לעבודה ללא דיחוי. הוא ביצע בדיקה יסודית למכונת-הכביסה ותוך זמן קצר קרא לי והסביר לי באיזו תקלה מדובר. הצעת המחיר עמדה בטווח המחירים שאמר לי בטלפון והערכתי אותו מאוד על הכנות והיושר, הוא תיקן את מכונת-הכביסה כמו שצריך ואפילו הראה לי בסיום שהכל תקין. מור בחור מקסים, אדיב ושירותי ואני מאחל לו פרנסה טובה. מומלץ.
יריב.

, אוקטובר 2018

מור מחברת "אלקטרו עמי ומור" בחור מקסים, שירותי ואדיב ואני מרוצה מהשירות שלו. פניתי אליו לפני בערך חודשיים לצורך תיקון מקרר שהפסיק לעבוד בצורה תקינה ולא הצלחתי להבין באיזו תקלה מדובר. מור הקשיב לי בסבלנות רבה, שאל שאלות מנחות ולמזלי היה זמין להגיע בהקדם. הוא הגיע עם כל הציוד שלו וישר ניגש לבדוק את המקרר, מור ביצע בדיקה מקיפה ויסודית ולא התייאש עד שעלה על מקור התקלה. הוא תיקן את המקרר במיומנות רבה ולא עזב עד שווידא שהכל עובד כמו שצריך. גם המחיר היה הוגן ואני ממליץ עליו מכל הלב.
אסף.

, יוני 2018

השירות של מור הטכנאי יוצא מן-הכלל! מדובר בבחור צעיר, חרוץ ונמרץ שמבצע את עבודתו מכל הלב. הוא עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע בדיקה יסודית למקרר, תוך זמן קצר הוא עלה על מקור התקלה ופתר אותה במקצועיות רבה. הוא היה אדיב ונעים לאורך העבודה ושמחתי לעבוד איתו. מומלץ!
דני.

, יוני 2018

ממור הטכנאי מחברת "אלקטרו עמי ומור" קיבלתי שירות נהדר ומקצועי! יש לי רק מילים טובות להגיד על השירות של מור ואני מאוד מרוצה! הזמנתי אותו לצורך תיקון מדיח-כלים שהפסיק לעבוד כמו שצריך, כבר בשיחת הטלפון התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה אדיב, שירותי וסבלני ונתן לי הצעת-מחיר שנשמעה לי הוגנת. הוא עמד בזמנים, ביצע בדיקה יסודית למדיח-הכלים ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. מומלץ!
רינה.

, מרץ 2018

מור הטכנאי ביצע עבורי תיקון מדיח-כלים לפני כמה חודשים, מדובר בבחור צעיר חביב ונמרץ שמבצע עבודה טובה ואני שמחה להמליץ עליו. הגעתי אל מור דרך האתר שלכם "טוב תודה", פניתי אליו טלפונית והתרשמתי ממנו לטובה. הוא הגיע בשעה שקבענו, בדק את המדיח ביסודיות וראיתי שהוא ממש מחפש את מקור התקלה ולא מקל ראש בעניין. תוך זמן קצר הוא תיקן את התקלה והראה לי שהמדיח חזר לעבוד כמו שצריך. שירות באמת נהדר! מומלץ!
אלנה, רחובות.

, פברואר 2018

הייתי מאוד מרוצה מהשירות של מור, מדובר בטכנאי מעולה, הוא יודע את העבודה ועושה אותה מכל הלב. הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי עליו חוות-דעת והחלטתי לפנות אליו. כבר בשיחה התרשמתי ממנו לטובה, הסברתי לו שמדובר בתיקון מדיח-כלים שלא מוציא מים, הוא היה אדיב וסבלני ונתן לי הצעת מחיר הוגנת. מור הגיע במועד שקבענו, בדק את מדיח-הכלים בקפידה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. אני אומנם כבר לא זוכרת מה בדיוק היתה הבעיה אך מור הראה לי שהכל עובד כשורה. שירות נהדר ומומלץ.
זוהר, רחובות.

, יוני 2017

מחברת "אלקטרו עמי ומור" קיבלתי שירות מקצועי ואיכותי! יש לי רק מילים טובות להגיד על מור ואני ממליץ בחום! הזמנתי את מור לצורך תיקון מקרר שחדל מלקרר כמו שצריך, כבר בשיחת הטלפון הוא עשה רושם טוב, היה ענייני, סבלני ונתן טווח מחירים שהיה נשמע לי הוגן. הוא הגיע בזמן שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה למקרר ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. מומלץ!
אבנר.

, יוני 2017

מור מחברת "אלקטרו עמי ומור" ביצע אצלי תיקון מקרר בצורה טובה ומקצועית ולכן אני ממליץ עליו בחום! לא מזמן המקרר החל לעשות בעיות והפסיק לקרר כראוי וחיפשנו טכנאי מומלץ שיגיע לבדוק מה הבעיה. אני כבר לא זוכר איך הגעתי למור אבל אני יכול לספר שכבר בשיחת הטלפון הוא עשה עליי רושם טוב ולכן הזמנתי אותו לביצוע התיקון. מור הגיע במועד שקבענו, ניגש לבצע בדיקה למקרר ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו והמקרר חזר לפעילות תקינה. עבור השירות מור גבה מחיר הוגן. מומלץ.
יאיר.

, אפריל 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות של מור, מדובר בטכנאי מעולה מכל הבחינות, עמידה בזמנים, אמינות ומקצועיות - ממליצה מכל הלב! הייתה לי בעיה במדיח כלים של בוש שלא נכנס לפעולה, חיפשתי בעלי מקצוע בתחום דרך האינטרנט ולמור הגעתי דרך האתר שלכם, התרשמתי מחוות הדעת הרשומות עליו והרמתי טלפון.
שוחחנו בטלפון ולאחר שהסברתי לו מה הבעיה בקשתי ממור שייתן לי הצעת מחיר. מור הסביר לי מה טווח המחירים המקובל וסגרנו ליום המחרת. הוא הגיע בזמן שסוכם, בדק את המדיח ועלה על סתימה קשה במשאבה שחוסמת את המדיח מלהיכנס לפעולה.
מור ביצע ניקוי יסודי למשאבה, החזיר את המדיח למקומו ועשה בדיקה לראות אם המדיח עובד. מסתבר שהוא צדק, המדיח חזר לעבוד והתקלה טופלה תוך פחות משעה. מור לקח ממני את הסכום שסיכמנו מראש. הייתי מרוצה ממנו מאוד ובטוח שאזמין אותו שוב במידת הצורך.
מאי.

, נובמבר 2015

אשתי הייתה מרוצה מאוד מחברת "אלקטרו עמי ומור" הטכנאי מור הגיע בזמן, נתן מענה מקצועי לבעיה וגבה מחיר הוגן, ממליצים בחום! מדובר על תיקון מזגן שלא עבד טוב, אשתי הייתה בבית והתקשרה אלי שאמצא טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. חיפשתי באינטרנט טכנאים והגעתי למור דרך פרסום. שוחחנו בטלפון הסברתי לו במה מדובר, הוא אמר לי את עלות הביקור וקבענו שיגיע. לשמחתי מור היה זמין ואשתי קיבלה את פניו.
אומנם לא הייתי נוכח בזמן התיקון אבל לאחר מכן קיבלתי דיווח מאשתי שהכל עבר חלק, מור הגיע בזמן, היה מקצועי הגיע עם ציוד כמו שצריך, ערך בדיקה יסודית למזגן ועלה על הבעיה במהירות, אני לא זוכר מה היה הפתרון לבעיה, אני רק יודע להגיד שהמחיר היה הוגן, לא הרגשנו שלקחו מעבר למה שצריך. בסיכומו של דבר המזגן חזר לעבוד וזה הכי חשוב. שמרנו את המספר שלהם למקרה שנצטרך טכנאי מיזוג בעתיד.
אהרון, רחובות.

, נובמבר 2015

מור טיפל בהצלחה בתקלה שהיתה לנו במקרר, היה מקצועי ולקח מחיר סביר. לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המקרר שהפסיק לקרר טוב וחיפשתי טכנאי קירור שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי ל"אלקטרו מור ועמי" ממש במקרה. שוחחתי עם מור בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר. מור ערך בדיקה יסודית למקרר ותוך מספר דקות איתר את הבעיה - מסתבר שהייתה תקלה בתרמוסטט.
הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד, החליף את החלק התקול ותיקן את הבעיה במהירות. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך. לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה הוגן.
אנה.

, נובמבר 2015

מור בעל מקצוע הוגן, אני התרשמתי ממנו לטובה ולכן ממליצה עליו בחום! יש לנו באחד מחדרי הבית מנורת פלורסנט ואחד מהפלורסנטים הפסיק לעבוד והזמנתי חשמלאי שיבדוק במה מדובר. ל"אלקטרו עמי ומור" הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, הסברתי לו בטלפון במה מדובר וקבענו יום ושעה.
מור הגיע כמתוכנן ובלי יותר מידי קשקושים ניגש לראות במה מדובר, הוא עלה על סולם וערך בדיקה יסודית. כעבור מספר דקות הוא עלה על הבעיה, הסביר לנו שמדובר בבעיית מגעים וסידר את העניין על המקום כולל החלפת פלורסנט שהיה שרוף ממילא. כשמור סיים את התיקון, שאלתי איתו מה המחיר על העבודה, ולמרבה הפלא, הוא לא ניסה להפריז במחיר (כמו שבעלי מקצוע כאן בארץ אוהבים לעשות), היה הוגן מאוד, הסביר לי שמכיוון שאפילו לא מדובר בתיקון, הוא לא מבקש יותר מעלות הביקור, התרשמתי ממנו לטובה והוא אפילו הצליח להפתיע אותי! איפה אפשר למצוא היום בעלי-מקצוע כאלה הוגנים?!? שילמתי למור את עלות הביקור, הודיתי לו מקרב לב וכמובן ששמרתי את המספר שלו גם לפעמים הבאות.
נעמי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

אלקטרו עמי ומור בקרת איכות בעלי 25 שנות ניסיון בתיקון מוצרי חשמל ושירותי מעבדה. מטפלים בתיקון מקררים, מכונות כביסה, מייבשים, מדיחים ושירות תיקון מזגנים. החברה מספקת תיקון כרטיסים אלקטרוניים במעבדה של כל מוצרי החשמל הבייתים. שירות אדיב ומקצועי עד לשביעות רצון הלקוח. נשמח לראות גם אותכם בין לקוחותינו.

אלקטרו עמי ומור

אלקטרו עמי ומור

מור שוקרון


9.4

073-2721387
 

אלקטרו עמי ומור

מור שוקרון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721387 חייג