25

ספקי שירות בתחום תיקון מקררים

היתרונות של מקררי סמסונג וטיפולי תחזוקה מומלצים

במאמר יוסבר מה מאפיין מקררים תוצרת "סמסונג", מהן סוגי התקלות הנפוצות, איך לטפל ואיך להימנע מהן.

מניעת תקלות במקררי סמסונג

סמסונג היא חברת ענק למוצרי אלקטרוניקה שבסיסה בדרום קוריאה. כמקובל אצל חברות גדולות מסוגה, מרכזי המחקר והפיתוח שלה נמצאים בארץ שבה נוסדה – דרום קוריאה – בעוד רבים ממוצרי האלקטרוניקה המשוכללים שלה מיוצרים במקומות שונים ברחבי העולם. כמעט בכל ארץ בעולם אפשר גם למצוא סוכנויות שיווק ושירות למוצריה, והדבר נכון גם לגבי ישראל; הסוכן והמשווק המורשה למוצרי סמסונג בישראל הוא חברת מיני-ליין בע"מ.

דגמים

כיאה לחברה שממציאה ומייצרת מוצרי אלקטרוניקה מן השורה הראשונה, מקררי סמסונג נשלטים בעזרת אלקטרוניקה מתוחכמת שמאפשרת לנצל את תאי הקירור, האנרגיה וזרימת האוויר בצורה מיטבית. מקרר סמסונג "קוואטרו" הוא היחיד שבו יכול המשתמש להגדיר בעצמו, האם התא יתפקד בתור תא קירור רגיל או בתור מקפיא – איזו נוחיות!

מקררי סמסונג מוצעים במבחר גדול במיוחד של דגמים: מקררים במבנה "קלאסי" של מקפיא עליון בנפחים שונים, מקררים עם מקפיא תחתון לנוחיות תפעול גדולה יותר, מקררים "סייד ביי סייד" שלהם שתי דלתות למלוא אורכם, מקררי "טריפל" עם שתי דלתות עליונות לתא הקירור ודלת תחתונה אחת למקפיא, ואף מקררי "קוואטרו" עם ארבע דלתות, שמאחורי כל אחת מהן תא נפרד שאפשר להגדירו כרצון המשתמש – תא קירור או מקפיא. הדגמים הגדולים של מקררי סמסונג מגיעים לנפחים של עד 700 ליטר ויכולים להכיל גם "קיוסק" אלקטרוני חיצוני להספקת קרח ומים קרים מבלי לפתוח כלל את דלת המקרר. מקררי סמסונג מסופקים במגוון צבעים וטקסטורות, וקיימים גם דגמים מיוחדים קטנים ("מיני בר") למשרד או למלון.

תקלות אפשריות ומניעתן

מקררי סמסונג ידועים באמינותם, אך – כמו כל מקרר – עלולים להזדקק לעתים גם לשירות בשל תקלות:
קיוסק מים - במקרר עם "קיוסק" למים קרים ולייצור קרח יש להחליף לעתים מזומנות את פילטר המים.
איטום דלת מקרר - בעיה נוספת שמצריכה טיפול היא החלפת גומיות האיטום בדלתות, כל כמה שנים יש להחליף את אטמי הגומי כדי להבטיח אטימה טובה ולמנוע אובדן אנרגיה.
בדרך כלל, תיקון טיימר מערכת הפשרה או תיקון תרמוסטט מערכת הפשרה הם התיקונים האופייניים, בדומה לרוב המקררים בשוק, ולעתים עלול להידרש גם תיקון לחצן תאורה – בעיקר אם "משחקים" בו לצורך שמירת שבת.
אם מתרחשת תקלה כלשהי – במערכת הקירור או ההקפאה, בתאורה, בהפשרה האוטומטית וכדומה – יש לתקנה במהירות האפשרית כדי למנוע אובדן מזון ונזק נוסף למקרר.

כמו בכל מקרר, שימוש נכון, טיפול נכון ותחזוקה מונעת הם המפתח למניעת תקלות במקרר. מקררי סמסונג אינם שונים ממקררים אחרים במובן זה ולהלן מספר טיפולי תחזוקה מומלצים:
- אין "לכלוא" מקרר סמסונג בתוך חלל שאיננו מאוורר כהלכה אלא אם כן זהו מקרר שמיועד להצבה בתור "בילט אין";
- אין להכניס לקירור או להקפאה סירים חמים, או מוצרי מזון מבושלים שאינם מכוסים;
- יש לסגור תמיד את הדלתות בהקדם האפשרי ולא להשאירן פתוחות;
- אין למלא את המקרר ולדחוס אותו במוצרים בצורה שתפריע לזרימת האוויר בתוכו;
- יש לנקות מייד כל נוזל שנשפך בתוך המקרר;
- אין בשום אופן להסיר קרח באמצעות מכשיר כלשהו, אלא רק להניח למקרר לבצע הפשרה אוטומטית;
- אין לנקות את המקרר – מבחוץ כמו גם מבפנים – בעזרת חומרי ניקוי חריפים כלשהם.

כללים פשוטים אלה, שאין שום קושי בשמירה עליהם, יבטיחו שנים רבות ומהנות של שימוש יעיל במקרר סמסונג שלכם.

זימון טכנאי מורשה בלבד

אם בכל זאת אירעה תקלה והתעורר הצורך לבצע תיקון מקרר סמסונג מסיבה כלשהי, כדאי להעזר בשירותיו של טכנאי מוסמך שמכיר היטב את התקלות במקררי סמסונג ומורשה לטפל בהם. אפשר גם להזמין שירות מאחד ממרכזי השירות האיזוריים שהוסמכו על ידי היבואן לבצע תיקון מקרר סמסונג בעת הצורך. חייבים לדעת, כי תיקון מקרר סמסונג משוכלל בידי טכנאי שאינו מוסמך או אינו מורשה עלול לגרום למקרר נזק נוסף ולהגדיל את הוצאות התיקון. חזקה על צרכן נבון, שהחליט על רכישת מקרר סמסונג בגלל תכונותיו המעולות ושכלוליו הרבים,שיקפיד גם לטפל בו כהלכה ולתקנו באמצעות טכנאי מוסמך ומורשה בלבד.

25

ספקי שירות בתחום תיקון מקררים

מצא בעל מקצוע

טכנאי מקררים מומלצים תל אביב

TOP ELECTRIC
TOP ELECTRIC

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 13

חוות דעת

הגעתי לרותם דרך
חיפוש באינטרנט של בעל מקצוע שיוכל לתקן לי את המקרר שהפסיק לקרר. שוחחתי עם רותם והוא היה כל כך סימפטי, סבלני ואמיתי. הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו והחלטתי לקחת אותו מכל בעלי המקצוע ששוחחתי איתם.

יהודה שירות תיקונים למוצרי חשמל
יהודה שירות תיקונים למוצרי חשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

הגעתי ליהודה דרך
אתר "מדרג" וראיתי שיש עליו המון המלצות אז הזמנתי אותו לתיקון מדיח כלים ובגלל שהייתי מרוצה ממנו, קראתי לו שוב בהפרש קצר להחלפת קפיץ בדלת המדיח. אני לא אחת שמחלקת ציונים בקלות אבל ליהודה מגיע את הדירוג הגבוה ביותר!

שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים
שמעון טכנאי מוצרי חשמל ביתיים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 9

חוות דעת

שמעון בעל מקצוע
אמין ואיכותי ביותר! הזמנתי אותו דרך אחד מאתרי הפרסום לתיקון מייבש כביסה כי הכבל לא עבד והוא הגיע במהירות וגם גבה ממני מחיר הגון בהחלט. כבר מהתחלה שמעון היה זמין עבורי וענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה!

פאי הנדסת קרור
פאי הנדסת קרור

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אורן נתן לי
שירות עשר! יצרתי קשר עם חברת מקררים והם המליצו לי להשתמש בשירותיו ולכן, הזמנתי אותו לתיקון 2 מקררי יינות ביתיים. אורן הגיע במועד שקבענו ובדק את המקררים בזריזות וביסודיות ולאחר מכן, החליף כמה חלקים ותוך כמה שעות בודדות הם חזרו לעבוד כמו שצריך!

כפיר שירות תיקונים
כפיר שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

כפיר שירות תיקונים,
היה אצלי היום לתיקון מקרר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי, אמין ובמחיר הוגן - מומלץ! התקשרתי לכפיר שירות תיקונים דרך האתר שלכם, בגלל פעילות מקרר לא תקינה.

ברק שירות תיקונים  15 הנחה
ברק שירות תיקונים - 15% הנחה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 18

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
מהשירות שלו מכל הבחינות, גם ההסבר של התקלה, ברק היה סבלני, הסביר כל דבר. לא טכנאי רגיל שמתקן והולך.

בני שרותי תיקונים
בני שרותי תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 44

חוות דעת

אני רוצה להודות
לבני על טיפולו המסור והשירות האדיב שהוא העניק לי. ברשותי מקרר מסוג אמקור, לאחרונה הרחתי ריח לא נעים שמגיע מהמקרר, בתחילה חשבתי שמדובר במזון מקולקל שנשאר במקרר זמן רב, אך לאחר שערכתי ניקיון מסיבי והוצאתי את כל דברי השתייה והמזון הבנתי כי זה קשור למקרר ולא למזון שבתוכו.

העמק קירור ומיזוג
העמק קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 44

חוות דעת

אנו בעלי קייטרינג
המשרת את כל הסביבה. מטבע הדברים יש לנו בעסק לא מעט מקררים ומקפיאים ואנו זקוקים לבעל מקצוע שאנו יכולים לעבוד איתו בצורה שוטפת ולסמוך עליו בכל דבר.

שירות באיכות
שירות באיכות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 49

חוות דעת

נהניתי מהשירות של
לירון ואני רוצה להמליץ בחום על עבודתו. מדובר באדם ייחודי, איכותי והכי חשוב מקצועי. את לירון הזמנתי על מנת לטפל בבעיית קירור שהייתה לי במקרר, לפניו הזמנתי בעל מקצוע בתחום שלא הצליח לעלות על הבעיה ואילו לירון הראה בקיאות בנושא ועלה על מקור התקלה במהירות!

מיקי קור
מיקי קור

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 39

חוות דעת

נהניתי משירותו של
מיקי לוגאסי, וגם אני רוצה להמליץ בחום על עבודתו. מדובר באדם אדיב, איכותי והכי חשוב מקצועי. את מיקי הזמנתי על מנת לטפל במקרר שלנו שעשה בעיות בקירור, הגעתי אליו דרך המלצות והתקשרתי לראות אם הוא זמין להגיע.

ק קרור וחשמל
ק. קרור וחשמל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 15

חוות דעת

את יוסי הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מזגן ומכונת-כביסה והשירות שלו היה נהדר! אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו! הוא הגיע בזמן שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן.

אר תיקונים
א.ר תיקונים

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 23

חוות דעת

המקרר שלי הפסיק
לעבוד ובחיפוש באינטרנט הגעתי לכמה טכנאים. לאחר השיחה עם מוטי דיברתי עם עוד מס'' טכנאים ולבסוף חזרתי אליו כי הוא נשמע לי הכי אמין ועם המחיר הכי סביר. מוטי דייק בזמן שהגיע.

זברה שירותי קירור ומיזוג
זברה שירותי קירור ומיזוג

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

רציתי להמליץ לטובה
על עזרא הטכנאי "זברה שירותי קירור ומיזוג". העזרה שעזרא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל עזרא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת באתר.

שירות נאה
שירות נאה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

איציק הטכנאי הגיע
אלי לבדיקה של מייבש כביסה תוצרת "בלרס". כבר מהתיאור בטלפון של התקלה, הוא ניחש מה הבעיה והביא חלקים בהתאם. בזמן שהוא פתח את המכונה, הוא ניגש מייד לתקלה ומצא אותה.

דמרי משה שירותי קירור
דמרי משה שירותי קירור

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 18

חוות דעת

אני לא זוכר
איך הגעתי למשה אבל אני זוכר ששמעתי עליו שהוא אמין, עומד בזמנים ועובד טוב אז החלטתי להשתמש בשירותיו. משה סיפק לי ארבעה מזגנים של טורנדו ושני מזגנים של תדיראן 2בסדרי גודל של מזגן 1 ורבע כ"ס, 3 מזגנים של 1 כ"ס ומזגן אחד גדול של 4 כ"ס.

אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר
אבי עבודות חשמל ומיזוג אויר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 56

חוות דעת

כאשר אני ובעלי
הבחנו שהמאוור שברשותינו מסוג haier, אינו פועל כראוי ידענו למי אנו צריכים לפנות. את עידן אנו מכירים כבר תקופה ארוכה, ובכל פעם בה אנו נתקלים בבעיה זו או אחרת באחד ממכשירי החשמל אני ובעלי יודע כי איש השירות שלנו הוא עידן "מעידן הזהב".

אלקטרו בועז 247
אלקטרו בועז 24/7

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 25

חוות דעת

את בועז הטכנאי
הזמנתי לצורך תיקון מקרר שהפסיק לעבוד כמו שצריך, קיבלתי עליו המלצה חמה מחברה שהשתמשה בשירותיו, סמכתי עליה ולכן פניתי אליו. משיחת הטלפון הראשונה ועד סיום העבודה קיבלתי יחס אדיב ושירות מצויין.

שירות ולרי
שירות ולרי

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

טכנאי שירות יאיר בראון
טכנאי שירות יאיר בראון

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 23

חוות דעת

יאיר בראון טכנאי
מקצועי ואמין! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני כמה ימים, הייתה לי בעיה במכונת כביסה, היא נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה.

איציק הגדול שירות תיקונים
איציק הגדול שירות תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

שלום וברכה! הגעתי
לאיציק דרך חוברת של בעלי מקצוע, חיפשתי טכנאי שיבוא ויתקן לי את מייבש הכביסה שהפסיק לעבוד. מדובר במייבש כביסה מאוד מאוד ישן וביום אחד הוא שבק לגמרי חיים.

שירות תיקונים למוצרי חשמל
שירות תיקונים למוצרי חשמל

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

לפני כמה ימים
החלו להופיע בעיות משונות במכונת הכביסה, היא לא הצליחה לנקז את המים בסיום הפעולה ובנוסף לכך, לא החלה את פעולת הסחיטה. יש לי ביטוח חיצוני על מכונת הכביסה והתקשרתי להזמין מהם טכנאי שעובד אצלם.

מיטב השירות
מיטב השירות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 30

חוות דעת

יש לי מזגן
עילי של אלקטרה, 2.5 כ"ס. יום אחד המזגן החל לקרר לסירוגין בלבד וחיפשנו באינטרנט טכנאי. הגענו לאתר פרסום כלשהו ושם נתקלנו במיטב השרות.

סער  שירות כל צביקה
סער - שירות כל צביקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהשירות המקצועי והאדיב של צביקה, התרשמתי ממנו לטובה ולכן אני ממליצה עליו בחום! נעזרתי בשירותיו של צביקה "סער - שירות כל צביקה" פעמיים ובשתי הפעמים קיבלתי שירות יוצא מן הכלל!!!

אדם תיקונים
אדם תיקונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין על אדם!
מדובר בטכנאי ישר, הוגן, נחמד ואוהב לעזור לבריות - אני ממליצה עליו בחום! הגעתי אליו לפני שלוש שנים דרך התוכנית "יצאת צדיק" ומאז אני נעזרת רק בו, בכל מה שקשור למכונת הכביסה ולמייבש.

אברהם ויחנסקי שירות אא
אברהם ויחנסקי שירות א.א

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 12

חוות דעת

אני יכול להגיד
דבר אחד הכי חשוב, אברהם בעל מקצוע אמין והוגן שניתן לסמוך עליו, תמיד כשמזמינים טכנאי מוצרי חשמל הביתה, בגלל שאין לנו מושג במה מדובר אנחנו מיד פוחדים שדופקים אותנו במחיר ועובדים עלינו, עם אברהם אני כ"כ בטוח ומאמין בו, שאני אפילו לא שואל שאלות, המחיר שהוא מבקש אני יודע שזה מחיר ריאלי, אברהם זה הבן אדם הכי הוגן שהכרתי עד היום - ממליץ בחום!

יורי מזגנים ומקררים
יורי מזגנים ומקררים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

יורי ביצע אצלי
התקנת שני מיני מרכזי במחירים טובים והתקנה מקצועית ביותר. מ ו מ ל ץ מ א ד!

מקרר סמסונג 3 דלתות

מקרר סמסונג 4 דלתות

כתבות ומאמרים

מה מאפיין מקרר תוצרת

מה מאפיין מקרר תוצרת "אמקור"?

במאמר יוסבר על חברת "אמקור", מה מאפיין את המקררים שהיא מייצרת, מהם סוגי התקלות הנפוצות במקררים ודרכי הטיפול בהן.

קרא עוד
8 טיפים לבחירת מקרר ביתי

8 טיפים לבחירת מקרר ביתי

במאמר יוסברו השיקולים לבחירת מקרר או מקררים לבית, יוצגו יצרני מקררים שונים, יוסברו יתרונותיהם וחסרונותיהם ונבין אילו מקררים מומלצים לקנייה.

קרא עוד