28

ספקי שירות בתחום הדברות

הדברה – כל מה שאתם צריכים לדעת לפני הזמנת מדביר

מבלים מול המסך בבית ומרגישים שמשהו זז לפתע? שוב מצאתם את עצמם נאבקים בלילה בניסיון להיפטר מעקיצות של יתושים? כנראה שאתם צריכים להיעזר בשירותיה של חברת הדברה ולקרוא למדביר מקצועי. אילו שיטות הדברה קיימות ואיך יודעים שהזמנתם מדביר מקצועי- בכתבה לפניכם.

הדברה כימית או הדברה ירוקה? כיום קיימות מגוון שיטות הדברה

אם בעבר היה מקובל לעשות שימוש בעיקר בהדברה כימית אשר כללה חומרים כימיים ובין היתר זרחן, הרי בשנים האחרונות חל שינוי בתחום ההדברה ולראייה ניתן לראות שיטות רבות. בין אם אתם בוחרים באחת השיטות, את ההדברה צריך לבצע מדביר מוסמך אשר לו ניסיון רב בתחום.
הדברה כימית: במסגרת סוג ההדברה הזה נעשה שימוש בחומרים כימיים ויש לשהות מחוץ לבית למשך כמה שעות במטרה לא לספוג את הרעלים. הדברה מהסוג הזה מיועדת להדברת תיקנים או הדברת עכברים.
הדברה ירוקה: בשנים האחרונות ניתן לראות את המהפך של תחום ההדברה, דבר הבא לידי ביטוי בהדברה ירוקה המבוססת על תרכובת צמחים אשר אינם מהווים סכנה לחיות או לבני האדם ולכן אפשר לעשות שימוש ללא כל חשש. אין מדובר בהדברה הכוללת חומרים כימיים וההדברה מיועדת להדברת מזיקים שונים לרבות נמלים, פרעושים ועוד.
הדברה אורגנית: מדובר בהדברה אשר במסגרתה נעשה שימוש בשיטות אקולוגיות למניעת מזיקים כמו למשל שימוש בחרקים לטובת חיסול מזיקים- חרקים המשוחררים בשדה מיועדים להעלים מזיקים שונים.

הדברת פשפש המיטה בשיטה מתקדמת

לאחר שקראתם על שיטות ההדברה השונות, זה הזמן להכיר את החרק ממנו הכי קשה להיפטר – פשפש המיטה. הדברה נגד פשפש המיטה נעשית על ידי שימוש בכמה פורמולציות שונות של חומרי הדברה:
ריסוס – ההדברה מבוצעת על ידי שימוש בחומר הדברה מסוג החומרים הכימיים, פשפשי המיטה הינים חרק קשה ועמיד לחלק מחומרי ההדברה, בשל העובדה הזאת אין ברירה אחרת אלא להשתמש בחומרים הכימיים. את חומר ההדברה יש לרסס בכל המקומות הנגועים בבית, בסדקים ובחריצים.
חומר אבקתי – ידוע כי פשפשי המיטה נכנסים גם אל תוך שקעי החשמל, בשקעי החשמל אין אפשרות לטפל באמצעות ריסוס, לכן אנו נשתמש באבקה, את האבקה נחדיר אל תוך שקעי החשמל ובכך נמנע מהפשפשים להתקיים שם.
חום – פעולה נוספת שיש לבצע היא שימוש בקיטור, בעזרת הקיטור אנו נחסל את הפשפשים שנמצאים בתוך מזרונים וספות, כמובן שבמקומות אלו אסור לרסס או להשתמש באבקה, לכן אנו נשתמש בקיטור כדי להפיק חום של מעל ל-60 מעלות צלזיוס, הפשפשים לא מסוגלים לשרוד בטמפרטורה שכזאת.

אישור להדברה על ידי המשרד להגנת הסביבה

זה לא סוד כי בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט חברות הדברה המבצעות את הפעולה באמצעות השיטה המתאימה ביותר. על מנת לא למצוא את עצמכם במצב בו ההדברה אינה אפקטיבית והמזיקים שבים לביתם, יש להשקיע זמן רב בבחירת חברה מקצועית. במסגרת הבחירה יש לבדוק כי החברה מגיעה עם ההיתרים הדרושים לביצוע ההדברה והיא עובדת עם חומרים מורשים בהתאם להנחיות של המשרד להגנת הסביבה. שימו לב, חלק מהחומרים רעילים ולכן חשיפה לחומרים שאינם מאושרים עשויה להסתיים באסון ולכן יש לבדוק כי החברה עובדת עם חומרים מאושרים.

בצעו סקר מקיף

בבואכם לבחור חברת הדברה יהיה עליכם לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את החברה הטובה ביותר. זה בדיוק המקום להתייעץ עם לקוחות קודמים של החברה או מכרים שלכם. אל תהססו לשאול את כל השאלות בנוגע להתנהלות של החברה על מנת לבנות פרופיל חברה.

אחריות עבור פעולת ההדברה

עוד בשיחת הטלפון הראשונה עם חברת ההדברה, תוודאו כי החברה אכן מוכנה להתחייב לכך שההדברה תצליח, שהם ייעשו כל שיידרש על מנת לחסל את המזיקים – גם אם זה ייאלץ אותם להגיע ולהדביר שוב את הדירה.
כדאי לתחקר את החברה עוד בשיחת הטלפון בכל הנוגע לאחריות שהם מוכנים לתת לכם, ישנם חברות הדברה שנותנות אחריות, אומנם ברגע שתחליטו להפעיל את האחריות, הם יגבו מכם "תשלום עבור הביקור בלבד", אם צריך להוסיף כסף אז איפה בדיור האחריות?
בנוסף כדאי לוודא כי האחריות ניתנת בכתב מיד בסיום ההדברה, אחריות בעל פה עלולה לגרום לבעיות ואי נעימויות מצד חברת ההדברה, לכן כדאי שכל הפרטים יהיו כתובים.
חברת הדברה שלא מוכנה לתת אחריות על העבודה שלה כנראה אינה בטוחה בעצמה, במקרים כאלו עדיף יהיה לכם להתרחק ולחפש אחר חברה אחרת שיודעת מה היא עושה ועומדת מאחורי המילים שלה.

הכנות לפני ההדברה

רגע לפני ביצוע הדברה יהיה עליכם לברר אילו הכנות דרושות. גם כאשר מדובר על הדברה ירוקה יהיה עליכם לעזוב את הבית לזמן קצר או במקרה של הדברה כימית יהיה עליכם לדאוג ולפנות את ארונות המטבח. אם יש לכם חפצים יקרי ערך, ההמלצה שלנו היא להקפיד ולשמור את החפצים במקום מיוחד על מנת למנוע מצב של אי נעימות.

רגע לפני סיום, וודאו האם קיבלתם אחריות מטעם חברת ההדברה

?אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת חברת הדברה היא קבלת אחריות- כך תדעו כי יש לכם אל מי לפנות במידה ויש צורך לחזור על פעולת ההדברה פעם נוספת. קבלת תעודת אחריות מעידה כי מדובר על חברה רצינית אשר רואה לנגד העיניים את קהל הלקוחות ומקפידה להעניק להם שירות איכותי מהמעלה הראשונה המאפשר להם לדעת כי יש להם כתובת לפנות אליה בעת הצורך.

28

ספקי שירות בתחום הדברות

מצא בעל מקצוע

מדבירים מומלצים תל אביב

קליין הדברות
קליין הדברות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 59

חוות דעת

לפני מספר שבועות
- עברתי אני ביחד עם בנותיי, לדירה חדשה ברמת-גן (דירה שאותה אני שוכרת). טרם הכניסה, הבחנתי שיש בדירה בעיה רצינית של מקקים. כנראה שהדייר הקודם, לא ממש הקפיד לשמור על תנאי ניקיון והיגיינה, והדירה פשוט שרצה מקקים בכל מקום.

יצחק המדביר
יצחק המדביר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 23

חוות דעת

מדביר קבוע אצלנו
כבר המון המון שנים!! באמת שהוא על הכיפאק, ואין לי מילה אחת רעה להגיד עליו. הוא מאד יסודי.

BRC יעוץ מניעה והדברה
BRC יעוץ מניעה והדברה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 7

חוות דעת

שמי אלברט, בבעלותי
מפעל לייצור מתכות "פרסונה" שנמצא באזור התעשייה כפר אורית שבצפון. אני לקוח ותיק (מעל חמש שנים) של חברת בי.אר.סי הדברות בבעלותו של יוסי צרפתי, ואני רוצה להמליץ עליהם בחום.

אורנה המדבירה ולוכדת הנחשים
אורנה המדבירה ולוכדת הנחשים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 24

חוות דעת

אורנה מפורסמת כמדבירה
איכותית באזור מגוריי, זה כבר מס'' שנים שהיא מדבירה מס'' דירות שלנו בקיבוץ. מדובר בהדברה נגד ג''וקים, נמלים ושאר מזיקי הקיץ.

הדברות נטו
הדברות נטו

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 25

חוות דעת

הזמנתי הדברת נמלים
ג'וקים ועש מחברת "הדברות נטו", הגיע מדביר חביב בשם ניסים, עבד בסבלנות והיה מאוד אדיב, אני מרוצה מהשירות וכמובן שממליצה בחום.

איא הדברות  הדברה ירוקה
א.י.א. הדברות - הדברה ירוקה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אבי כהן מחברת
"א.י.א הדברות-הדברה ירוקה" בעל-מקצוע אמין וישר השירות שלו היה יעיל ובהחלט ממליצה עליו בחום! לפני כמה שבועות, עברתי לגור בישוב עמינדב במה שהיה לפני כן לול תרנגולות והוסב לדירות מגורים.

אברהם המדביר
אברהם המדביר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 11

חוות דעת

לאחרונה שמנו לב
שיש מישהו שאוכל לנו את האוכל בבית ולא הצלחנו להבין במה מדובר וכמובן חיפשנו חברת הדברה שתתן שירות שיאתר את הבעיה.

כתר הדברות
כתר הדברות

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 11

חוות דעת

את יניב המדביר
הזמנתי לצורך הדברה נגד נמלים במשרדים, השירות שקיבלתי היה מצויין ואני אשמח להמליץ עליו לכל מי שמחפש מדביר איכותי!

פלא הדברות
פלא הדברות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

הייתי מאוד מאוד
מאוד מרוצה משחר, מדובר במדביר איכותי, איש מקסים, העברתי את המספר שלו הלאה לחברה שלי, הלוואי שירבו בעלי מקצוע כמוהו! כבר הרבה זמן שאני רוצה לעשות ריסוס בבית נגד מקקים, אך משום מה דחיתי את זה, עד שהחלטתי לערוך חיפוש באינטרנט אחר בעלי מקצוע בתחום.

ירון המדביר
ירון המדביר

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

כל שנה אני
עושה הדברה בכל הבית שלי כולל בגינה ובמרתף, בהתחלה אבא של ירון היה מדביר קבוע את ביתי במשך עשרות שנים ועכשיו ירון מחליף אותו.

תמר הדברות
תמר הדברות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

שוחחתי עם אביתר
דרך אתר "מדרג" לגבי הדברת חולדות בדירה והוא נתן לי הצעת מחיר שתאמה לתקציב שלי וגם היה זמין עבורי בדיוק במועד שביקשתי. אביתר נתן לי שירות מדהים!

כח ספידי הדברות
כח ספידי הדברות

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 42

חוות דעת

ביצע אצלי הדברה
נגד תיקנים ונמלים לפני כמה שבועות, ולמרות שעדיין אני לא יודע מה רמת היעילות (כי עדיין לא עבר מספיק זמן) - אני מאמין שעשה עבודה טובה...

ברית פתרונות הדברה
ברית פתרונות הדברה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
מההתנהלות של יניב, הוא היה מאוד יסודי, פייר במחיר, ממש בסדר, מדובר במתחם מסוים ובסוף השטח היה גדול משחשבנו ויניב הלך לקראתי במחיר. בינתיים ההדברה עובדת מעולה - הכל מושלם, ממליצה בחום!

ארדיטי הדברות
ארדיטי הדברות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

שי ארדיטי הוא
המדביר הכי טוב שיש, מלבד היותו בעל מקצוע אמין, הוא אדם מקסים שנותן שירות מכל הלב. פניתי אליו לגבי הדברת מזיקים בביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, עם כל החומרים הנדרשים להדברה, הדביר את כל הבית ולא דילג על שום מקום, כל ההתנהלות איתו מההתחלה ועד הסוף הייתה מצוינת.

פסגת הפוליש ניקיון הדברה
פסגת הפוליש ניקיון הדברה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 9

חוות דעת

מרוצה מאוד, הם
הגיעו בזמן, הצוות היה מקצועי, שמואל נתן עבודה רצינית מכל הלב, עבר איתי על הכל, מבחינתי היה עשר ואני ממליץ בחום למי שמחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה, שמואל "פסגת הפוליש" הוא הכתובת.

אא אריאל חברת ניקיון והדברות
א.א אריאל חברת ניקיון והדברות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

הייתי מרוצה מהאדיבות
מהסבלנות מהמקצועיות, עמידה בזמנים, הצוות מצוין, עובדים כמו שצריך. אנחנו עובדים עם אריאל כבר שלוש שנים, הוא ניקה אצלנו ספות בד וביצע ניקוי כיסאות, בנוסף שלחתי אותו גם לבת שלי לבצע אצלה ניקיון בית אחרי בנייה ולפני אכלוס, בכל המקרים אריאל היה פשוט עשר!

אמאלה גוק ודר עכבר
אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אני עובד עם
קובי מחברת "אמאלה גוק ודר עכבר" קרוב לשש שנים ולא רואה סיבה להחליף אותו באחר - חברת הדברות מקצועית ואמינה!!! מדובר בשירותי הדברה במחלקת "הגנת הסביבה" בעיר אריאל, אני אחראי המחלקה ואלי מגיעות כל פניות הציבור בנוגע למזיקים.

אדווה המדבירה
אדווה המדבירה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

הבית הירוק הדברות
הבית הירוק הדברות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 16

חוות דעת

במשך זמן רב
סבלנו בבית מחרקים ומקקים. אנחנו גרים בדירה קטנטונת והמצב היה בלתי ניסבל לחלוטין. העגתי אל הבית הירוק הדברות דרך פרסום.

דדי הדברות
דדי הדברות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

עמידה בזמנים שרות
מעולה מקצועיות אחריות בכתב יחס מדהים מודה בחום לדדי הדברות על הטיפול המהיר בבעיה

ציוס המדביר
ציוס המדביר

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 10

חוות דעת

בזמן האחרון גילינו
כי יש לנו בעיה של תיקנים ונמלים, ממש מכה, והבנו שחייבים לבצע ריסוס מקצועי מכיוון שכל הריסוסים וחומרי ההדברה הביתיים לא עזרו למנוע את הופעתם של אותם מזיקים.

עידן הדברות
עידן הדברות

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

אור שאול הדברה ירוקה
אור שאול הדברה ירוקה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

ביוטופ הדברות
ביוטופ הדברות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אחרי אינספור בירורים
והצעות מחיר לגבי הדברת מזיקים בדירתי בחרתי בהצעתו של דודו שהייתה הכי רלוונטית עבורי. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש להדברה, הדביר את כל הדירה ולא דילג על שום מקום, ביצע עבודה מקצועית ודאג לכסות את הרהיטים הכבדים בדירה, לאחר שסיים הסביר על אופן הניקיון אחרי ההדברה.

אבי הדברות והרחקת יונים
אבי הדברות והרחקת יונים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 31

חוות דעת

אני מאוד מאוד
מרוצה מאבי, הוא עשה אצלי עבודה טובה וכבר יצא לי להמליץ עליו למספר חברות - מומלץ בחום! אני גרה בבניין דירות בחולון והייתה לי בעיה דיי גדולה של קינון וצואת יונים באדני החלונות ובחבל הכביסה.

אי הדברות
א.י. הדברות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה,
אסף בחור נהדר ומקסים, ההדברה מקצועית, הוא אחראי מאוד, מידע את הלקוחות שלו בטיפול ואם יש בעיה הוא פה! מהיום בכל הנוגע להדברה אני לא לוקחת אף אחד אחר מזמינה רק אותו! מומלץ בחום!

טל הדברות
טל הדברות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 6

חוות דעת

שלמה ביצע אצלנו
עבודת הדברה ממש מקצועית, הריסוס היה מאוד מועיל ומיגר את התופעה והמחיר ששילמנו בהחלט שווה ומשתלם מאחר ולא הצטרכנו להתעסק עד עכשיו עם הדברה נוספת - באמת בוצעה הדברה מעולה!

אש הדברות
אש הדברות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 12

חוות דעת

שירות אמין חבר'ה
מדהימים באמת, משהו מיוחד! מומלץ בחום! מהרגע שאיתמר עושה לי הדברה אני יודעת שיש לי שקט מוחלט!

הדברות השפלה
הדברות השפלה

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

היינו בהחלט מרוצים,
אריק עשה לנו הדברה נגד ג'וקים ונמלים בבית פרטי. הגישה שלו הייתה חיובית, הסברה ללקוח כמו שצריך, ביצע את העבודה לשביעות רצוננו, עבר על כל פתחי הביוב, ריסס בפנים ומחוץ לבית כולל בחצר, היה יסודי מאוד וכאשר ונצטרך הדברה שוב, הוא יהיה הראשון שנתקשר אליו.

מדביר מקצועי מרסס מתחת לארון מטבח

מדביר מקצועי בחליפה לבנה אטומה מרסס קיר

כתבות ומאמרים

8 כללים שיש לדעת לפני ביצוע הדברה

8 כללים שיש לדעת לפני ביצוע הדברה

במאמר יוסבר מתי להזמין מדביר מקצועי הביתה, ואיך מומלץ לפעול לפני ביצוע ההדברה ואחריה כדי להגביר את האפקטיביות שלה.

קרא עוד
הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית

במאמר יוסבר מהי הדברה אלקטרונית, אילו שיטות של הדברה מסוג זה קיימות, ואיך משתמשים בהם.

קרא עוד
כל המידע על הדברת עכברים

כל המידע על הדברת עכברים

במאמר יוסבר כיצד נזהה בעיית עכברים/חולדות ומהם האמצעים השונים להדברת עכברים וחולדות

קרא עוד