אש הדברות

9.5
איתמר שרעבי
הדברות
אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: הראשונים, אלישיב

  99%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

12 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2018

איתמר המדביר בעל-מקצוע מצוין, הוא עשה אצלנו עבודה טובה ומקצועית ואני מאוד מרוצה מהשירות שלו. הזמנתי אותו לצורך הדברה נגד נמלים וג'וקים בביתי, הוא עמד בזמנים, הגיע עם הציוד שלו ועזר לי לפנות חפצים מנקודות מפתח שעלולים להימצא בו ג'וקים ונמלים ולבסוף גם הסביר לי כיצד לנקות את הבית כדי לשמור על יעילות ההדברה לאורך זמן. השירות שלו נהדר, הוא עצמו בחור מקסים ונעים לעבוד איתו ואני שמחה להמליץ עליו.
בת-שבע.

, נובמבר 2018

את איתמר מחברת "אש הדברות" הזמנתי לצורך ביצוע הדברה יסודית בבית-העסק שלי, הוא עשה עבודה טובה שהוכיחה את עצמה עד כה ואני שמח להמליץ עליו. פניתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה" בעקבות ההמלצות הטובות המופיעות עליו וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה. איתמר בחור רציני, חרוץ ומבין עניין וניכר שהוא יודע את העבודה על בוריה. הסברתי לו במה מדובר ולמזלי הוא היה זמין להגיע במועד שרציתי. איתמר הגיע בדיוק כפי שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש והסביר לי בקצרה על החומרים בהם משתמש ועל דרכי הניקוי בימים שלאחר ההדברה. הוא ביצע את העבודה כמו שצריך, בצורה יסודית ומקיפה ומאז ועד היום אין זכר למזיקים בעסק. בחור מקסים, שירותי ונעים שמגיעות לו רק מחמאות!
יוסי, נתניה.

, יולי 2018

איתמר והצוות שלו אנשים נחמדים, אמינים ומקסימים וזה היה תענוג לעבוד איתם! הגעתי אליו דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי שמדובר בבחור רציני, חרוץ ואדיב, הוא הקשיב לי בסבלנות, דיבר לעניין וקבענו מועד להגעתו לצורך הדברה חיצונית בגינה שלי נגד פרעושים. הוא עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד שלו, נתן לי את כל המידע לגבי כיצד להתנהל בגינה בימים שלאחר ההדברה ומיד החל בעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. השירות שלו היה נהדר, הוא עצמו בחור חביב והכי חשוב - הוא פתר לנו את הבעיה! אין לי ספק שאפנה אליו שוב בעתיד! מומלץ מכל הלב.
מיכל, שדה-יצחק.

, יולי 2018

איתמר המדביר פשוט מקסים! בחור חביב, חרוץ ואדיב שנעים להכניס הביתה. הזמנתי אותו לצורך הדברה נגד ג'וקים ונמלים בכל הבית, התרשמתי ממנו לטובה כבר בשיחה הראשונה, הוא היה זמין להגיע בהקדם וקבענו מועד להגעתו. איתמר עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד הנדרש, עזר לי לפנות אזורים מסויימים שהיה צריך גישה אליהם ודאג לעבור על כל פינה בבית. בסיום הוא הסביר לי כיצד לנקות בימים שלאחר ההדברה כדי לשמר את יעילות לאורך זמן ורק בסיום גבה את התשלום שתאם בדיוק למה שסיכמנו מראש. שירות נהדר ומומלץ.
טובה, גבעת-חפר.

, דצמבר 2017

איתמר המדביר הוא חמד של בחור! כיף לעבוד איתו, הוא מקצועי ואדיב ואני ממליצה עליו בחום! לפני בערך חודשיים הזמנתי אותו לצורך הדברה נגד ג'וקים ומאז ועד היום אין זכר לג'וקים! הוא הגיע בשעה שקבענו וביצע מעבר עם חומר ההדברה בכל פינה בבית, לאחר שסיים הסביר לי בדיוק באילו חומרי ניקיון עליי להשתמש וכיצד אוכל לשמר את יעילות ההדברה לאורך הזמן. השירות היה מצויין, המחיר היה הוגן ואני שמחה להמליץ עליו.
רותי, קיסריה.

, דצמבר 2017

איתמר מחברת "אש הדברות" עושה עבודה טובה ומקצועית, הוא אדיב ונעים לעבוד איתו. הוא ביצע עבורי הדברה נגד מזיקים בכל הבית, הוא עמד בזמנים, ביצע את ההדברה ביסודיות ואין פינה בבית שלא דאג לעבור עליה. איתמר מבצע עבודה טובה ולוקח עליה אחריות מלאה, ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות ואני ממליצה מכל הלב.
ברוריה, חדרה.

, נובמבר 2016

הייתה לי מכת מקקים בדירה והייתי חייב הדברה באופן דחוף, הזמנתי את איתמר מחברת "אש הדברות" לשם כך. כבר בשיחת הטלפון איתמר הראה בקיאות וידע בתחום ההדברה וייעץ לי בקשר לחומרים המומלצים. איתמר הגיע ביום שקבענו והחל בביצוע ההדברה. הוא סיים בשעה שקבע והדריך אותי מה לעשות ולא לעשות. המחיר שלו היה סביר לחלוטין והיחס והשירות שלו מאוד טובים. אני מאוד מרוצה מהתוצאה.
ניר, זכרון.

, אוגוסט 2016

חברת "אש הדברות" העניקו לנו שירות מקצועי, הגיעו בזמן וביצעו הדברה מוצלחת. הזמנתי את חברת "אש הדברות" להדברת מקקים, מכרסמים ונמלים בנתניה. איתמר ויוסי הגיעו בזמן, היו מדויקים בעבודה שלהם, נתנו הרגשה שהם יודעים את העבודה ואת הנושא של ההדברה ובנוסף התייחסו אלינו בכבוד.
לפי סקר שוק שעשיתי המחיר הוא מחיר סטנדרטי.
חנה.

, יולי 2016

שירות מצוין ומהיר, איתמר בן אדם זהב, מדביר מספר אחד בארץ - ממליץ בחום. חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית אצלנו נגד נמלים וג'וקים. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה. עשיתי חיפוש קצר באינטרנט, הגעתי לחברת "אש הדברות", התקשרתי למספר שמופיע באתר, איתמר היה מסביר פנים - הוא הסביר לי דבר ראשון קצת על החברה, כמה שנים הוא קיים ומה היתרונות של החומרים, הוא נשמע לי רציני, הצעת המחיר הייתה הוגנת ותיאמתי איתו מועד להדברה.
איתמר הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית והראה לי את המקומות בהם הוא מתכנן לרסס. הסביר לי שעלי לצאת ונתן לי הוראות לשמירה על הריסוס, מתי לשטוף וכו'.. ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים בפנים הבית ובחצר, הריסוס הוכיח את עצמו כאיכותי, אני יכול להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה, קיבלתי אחריות על ההדברה, וההתנהלות של איתמר הייתה מקצועית.
ממליץ בחום - אופיר.

, מאי 2016

הייתי מאוד מרוצה מחברת "אש הדברות", איתמר בעל מקצוע מכובד ורציני, נותן מידע מלא ללקוח, טורח ועומל להסביר על חומרי ההדברה, רעלים, זמן מרחק מהבית אחרי הדברה ופשוט נעים לעבוד איתו, המחיר היה הוגן וההדברה הועילה, ממליצה עליו בחום, מגיע לו!
לפני שעברתי לדירת גן יד 2 שהיה בחצר כלב, חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית אצלי בבית נגד מזיקים, נמלים וג'וקים ובגלל הכלב רציתי להוסיף הדברה נגש פרעושים ופשפשים גם בשטח החצר. עשיתי חיפוש קצר באינטרנט, הגעתי לחברת "אש הדברות", התקשרתי למספר שמופיע באתר, איתמר היה מאד מסביר פנים - שאלתי אותו מה העלויות, הוא מצידו פירט לי לא רק על העלות אלא גם הסביר לי קצת על על החומרים, ועל דברים שלא לקחתי בחשבון. הוא נשמע לי רציני, כך שתיאמתי איתו מועד הדברה. איתמר הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית ונתן לי הנחיות מפורטות לגבי שימור הריסוס, שטיפת הרצפה (הדגיש שניתן להדברה להתרכז ברצפות לפחות מספר ימים לפני שאנחנו שוטפים אותה), ואמר שעדיף שנשהה מחוץ לבית לפחות ארבע שעות עם תום הריסוס.
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים פרעושים ופשפשים, הריסוס הוכיח את עצמו כאיכותי, אני יכולה להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה, קיבלתי אחריות על ההדברה וההתנהלות של איתמר הייתה יוצאת מן הכלל.
ענבר.

, מאי 2016

שמי מאור ואני בעלים של מסעדה, כמו בכל עסק שעוסק בתחום האוכל, יש עניין לתחזק את המקום בריסוס נגד מזיקים באופן קבוע. מדובר בעבודה של הדברה אחת לחודש בשטח המסעדה וכמובן שחיפשתי חברת הדברות שתנהל את העניין באופן שוטף. חיפשתי חברות הדברה מקצועיות עם שם מוכר ולא סתם חאפר, אלא עסק שיש לו אחריות כלפי הלקוח. לאיתמר מחברת "אש הדברות", הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, ההמלצות היו חיוביות גם בעניין של עמידה בלוח זמנים והתמדה לאורך זמן. פניתי לאיתמר, נפגשנו פנים מול פנים, התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע הוגן ומקצועי והחלטתי לסגור איתו את הריסוס בפעם הראשונה.
הוא הגיע לעסק בשעה וביום שקבענו, מאחר שזה עסק רץ ומדובר בהדברה, הזמנו אותו ליום הניקיונות שלנו. הוא ביצע את ההדברה והיה מאוד מקצועי ויסודי. החומרים שלו בטוחים ומאושרים ע"י משרד הבריאות והתברואה, כך שיכולנו לחזור לעבודה מהר מאוד. ההדברה שלו התגלתה כאיכותית ויעילה והחלטתי לעבוד עם איתמר באופן קבוע כמו שאמרתי. מאז, הוא מגיע אלינו באופן קבוע אחת לחודש, מבצע בצניעות את עבודתו ומתמיד גם לאחר תקופה ארוכה. מרוצה מאוד מאוד וממליץ על איתמר מכל הלב.
מאור.

, מאי 2016

שירות אמין חבר'ה מדהימים באמת, משהו מיוחד! מומלץ בחום! מהרגע שאיתמר עושה לי הדברה אני יודעת שיש לי שקט מוחלט!
אנחנו מאוד מרוצים מחברת "אש הדברות", הוא מספק לנו שירות הדברה בשנים האחרונות, הוא ממש ממש בסדר, עושה עבודה מקצועית ונאמנה, זמין מאוד, לוקח מחירים סבירים ומבצע הדברה מקצועית באחריות מלאה - ממליצה מכל הלב. איתמר בעל מקצוע מסור, תמיד מספק מענה מהיר, ההדברה שלו מקצועית, כמעט ולא היו מקרים שהיה צורך לחזור על אותה הדברה פעם נוספת. מדובר בחברת הדברה מקצועית ואנשים שיודעים לבצע היטב את ההדברה.
איתמר מטפל לנו בבית ובחצר בכל הקשור לבעיית מזיקים, ג'וקים נמלים, כעת אנחנו לפני תחילת העונה וברור לי שאני מזמינה אותו שוב מאחר שההדברה שלו מוכיחה את עצמה פעם אחרי פעם. אנחנו מרוצים מאוד, לא מחליפים אותו באף חברת הדברה אחרת, רק מילים טובות!
קרן.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

פתרונות ירוקים להרחקת המזיקים אנו מציעים הדברה ירוקה /אורגנית לכל סוגי המזיקים והמכרסמים לבית ולעסק . בחברתנו מדבירים רק עם רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה !! אנו מציעים שירות מקצועי אמין ואדיב !!

אתר העסק: http://www.esh-hadbarot.com

אש הדברות

אש הדברות

איתמר שרעבי


9.5

073-2721481
 

אש הדברות

איתמר שרעבי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721481 חייג