אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר

תחומי פעילות
 • הדברות
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

5 חוות דעת

9.4 5 חוות דעת
9.4

5 חוות דעת

073-2721978
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

קובי

13

אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

ת.ד 20402 תל אביב

תאור העסק

אנו חברת הדברה העוסקת בהדברת מזיקים כגון: תיקנים,נמלים,עכברים,מעופפים,פרעושים הרחקת יונים ולכידת נחשים. שירות בפריסה ארצית 24 שעות ביממה ברשותנו כל האישורים והתרים של משרד הבריאות

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 5 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

נובמבר 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

מדובר בחברת ההדברה הכי טובה בשוק - ואני מדבר מניסיון!! אני עצמי לקוח ותיק שלהם כבר תקופה ארוכה. הכל התחיל כאשר פתרו לי בעיה של מתקפת תיקנים שהיה קשה להשתלט עליה ומאז אנחנו עובדים רק איתם!
כל אחד שאני מכיר ושומע שהוא זקוק למדביר אמין - אני ישר ממליץ על חברת "אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר", בלי להניד עפעף!!מדובר בשירותי הדברה לעסק, הם ביצעו אצלנו בעבר הדברות נגד ג'וקים ונמלים והדברה נגד תיקנים גרמניים, בכל הדברה שבוצעה אצלנו הייתי מרוצה עד הגג! מבחינת הציוד שלהם והחומרים, הם ללא ספק משתמשים במוצרים החדישים ביותר. תמיד הריסוסים שלהם פותרים אחת ולתמיד את הבעיה ובכלל מדובר בצוות של אנשים מקצועיים שנותנים עבודה מכל הלב, וגם מבחינת מחירים - מאד סביר והוגן למחירי השוק!! מרוצה מאוד ואמשיך להיעזר בשירות שלהם גם בעתיד - ממליץ בחום!
גלעד.

שירות: הדברה לעסק

נובמבר 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אנחנו מרוצים מאוד, ההדברה של חברת "אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר" הדברה איכותית מקצועית ובמחיר הוגן - מומלץ בחום! חברת "אמהל'ה ג'וק ודר עכבר" מבצעים אצלי שירותי הדברה בעסק ובבית במשך שנים, ואני מאד מרוצה גם מהיחס וגם מהשירות שלהם! למשל לפני מספר חודשים כשהייתה לנו בעיית עכברים די רצינית בעסק, הם באו ועשו הדברה, ופתרו את הבעיה באופן טוטאלי לשביעות רצוני המלאה!
כמו כן, אני גם מזמין אותם מדי שנה, על מנת לבצע הדברה נגד מזיקים. בד"כ הם פותרים את הבעיה באופן מוחלט בריסוס אחד שהם עושים - אבל גם בפעמים שבהם הבעיה לא נפתרה עד הסוף (לדוגמא היו שנים שהריסוס שעשו לא השמיד באופן מוחלט פרעושים או יתושים שהיו לי בבית), הם תמיד היו מוכנים להגיע לריסוס חוזר, בלי שום בעיה, רק כדי שאני אהיה שבע רצון! רציניים ביותר! כמו שאמרתי נותנים שירות מעולה, ובעיקר אחריות על העבודה שלהם!! כשזה נוגע לשירותי הדברה - אני פונה ואמשיך לפנות תמיד רק אליהם, כי אני יודע שאצלם תמיד יהיה לי מענה ויחס - בקיצור - עסק בלב לגמרי גבוה מחברות אחרות שעבדתי איתם בעבר - מומלץ!
אילן.

שירות: שירותי הדברה לעסק ולבית

מרץ 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני מאוד מרוצה מחברת "אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר", יש לי המלצה חמה עליו, השירות שלו קודם לכל, שירות טוב אמין ומקצועי, קובי הבעלים עומד התחייבות ובאחריות שלו ואם יש צורך שולח לריסוס פעם נוספת עד שהבעיה נפתרת לגמרי - ממליץ בחום!
מדובר בריסוס נגד תיקן גרמני, הגעתי לחברה דרך פרסום, הרמתי להם טלפון, אמרתי במה מדובר והם נתנו הצעת מחיר סבירה והגיעו לבצע את הריסוס.
המדביר מטעמם הגיע בשעה שקבענו עם הציוד הנדרש, הוא ביצע את הריסוס באופן יסודי, נתן לי הנחיות ואמר שהבעיה אמורה להיפתר אבל כמובן אם אני רואה שהתיקנים עדיין חוגגים, הריסוס באחריות והוא יגיע לבצע ריסוס נוסף.
כעבור מספר ימים ראיתי שיש עדיין ריקושטים, שוחחתי איתם, שלחו אלי מישהו פעם נוספת שביצע עוד נגלה של ריסוס ולשמחתי הרבה הפעם הבעיה נפתרה אחת ולתמיד!!!!
אני רוצה לציין שהחברה לא לקחה לי שקל אחד מעבר למחיר הראשוני, הריסוס השני היה ללא תשלום נוסף - אין בעלי מקצוע כאלה היום!!! בקיצור אני ממליץ בחום!
משה.

שירות: הדברת תיקן גרמני

מרץ 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת "אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר", אנחנו עובדים איתם כבר לא מעט זמן (מעל שנה וחצי) ומתכננים להמשיך להיעזר בשירותי ההדברה שלהם גם בעתיד - מומלץ בחום!!
מדובר בשירותי הדברה עבור העסק שלי, הדברת 30 סניפים ברחבי הארץ של "סטודיו C", יש לנו הוראות ברורות באשר להקפדה על תברואה ולכן אנחנו נעזרים בשירות ההדברה של קובי באופן קבוע.
קובי תמיד נותן לנו שירות איכותי, הצוות שלו מקפיד להגיע בזמן, אין אצלו הברזות, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה. קובי מקפיד לעבוד לפי התקן, הוא נוקט בכל אמצעי המיגון ודואג ליידע אותנו על מקום ההדברה והחומרים.
מעבר לכך אני יכול לציין שגם מבחינת קריאות לא צפויות הוא עשר! אני ממליץ עליו ועל החברה שלו בחום, מדביר יסודי אחראי ורציני.
אור.

שירות: הדברת 30 סניפי סטודיו C

מרץ 2015

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני עובד עם קובי מחברת "אמאלה גוק ודר עכבר" קרוב לשש שנים ולא רואה סיבה להחליף אותו באחר - חברת הדברות מקצועית ואמינה!!!
מדובר בשירותי הדברה במחלקת "הגנת הסביבה" בעיר אריאל, אני אחראי המחלקה ואלי מגיעות כל פניות הציבור בנוגע למזיקים.
כמו שציינתי, אני עובד איתם כבר שש שנים ולמרות שכל שנה אנחנו מחוייבים לצאת במכרז, אנחנו יוצאים למכרז ותמיד בוחרים בקובי ובחברה המקצועית שלו - שירות יוצא מן הכלל.
מדובר בריסוס לפי אזורים אחת לתקופה, תחזוקה קבועה של ההדברה בעיר וטיפול אחת לשבוע בתלונות של פניות הציבור, ממוקד יותר.
המדבירים שלו יודעים לעבוד, ההדברות נעשות בזהירות ועם שימת לב לאוכלוסיית התושבים.
אני סומך עליהם במאה אחוז וממליץ עליהם באמת מכל הלב!
סטס, אריאל.

שירות: עבודות הדברה ותחזוקת הדברה - עיריית אריאל