אורנה המדבירה ולוכדת הנחשים

9.4
אורנה המדבירה
הדברות
אזור חדרה והסביבה, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: עתלית

  96%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

24 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2020

אורנה תותחית אין מילים! היא ביצעה עבורי מספר הדברות ואני מכירה אותה כבר כמה שנים, אחת החברות שלי המליצה עליה וטוב שכך כי היא מדהימה. לאחרונה אורנה ביצעה הדברה של מכרסמים בדירה שלי כי היו לי חולדות בגג, היא הגיעה צ'יקצ'ק כהרגלה, טיפלה בנושא בהשקעה ומכל הלב וגם הסבירה את התהליך. בדקתי קצת מחירים בעבר ואפשר לומר שהמחיר שאורנה דרשה ממני היה דומה לשאר בעלי המקצוע בתחום, אבל ללא ספק השירות שלה זה ההוכחה לכך שאני קוראת לה כל פעם מחדש כאשר אני זקוקה להדברה!
אדוה, צרופה

, פברואר 2020

אני מנהל התברואה של המועצה האזורית חוף הכרמל, כל 5 שנים אנו מפרסמים מכרזים בעיתונות בנוגע להדברת האזור ואורנה זוכה כל פעם מחדש, היא המדבירה הקבועה שלנו כבר כמה שנים טובות. אורנה נותנת לנו שירותי הדברת זבובים, יתושים, ג'וקים ולכידת נחשים במועצה האזורית ואין לי טענות אליה אפילו לא לרגע אחד, אני מאוד מרוצה ממנה. אורנה מקצועית חבל על הזמן! אני יודע שאם היא הולכת להדביר במקום אחד אין צורך לעבור עליו שוב ומעבר לכל התשלום שהיא דורשת אטרקטיבי מאוד למועצה והיא נותנת שירות הוגן וטוב!
יוסי, חוף הכרמל

, אוקטובר 2019

חיפשתי באתר מדבירים לאחר שסבלתי מבעיה קשה של ג'וקים ונמלים. דיברתי עם כמה בעלי מקצוע ואורנה נשמעה לי הכי אמינה. מעבר לכך עשיתי סקר שוק והיא הציעה את המחיר הכי אטרקטיבי. הם ביצעו ריסוס בכל הבית, עמדו בזמנים שקבענו וביצעו את העבודה באופן יסודי ובמהירות. שירות נהדר ואנשים מקסימים!
דניאל, קיבוץ עין כרמל.

, אוקטובר 2019

חיפשתי מדבירים דרך האינטרנט וכשדיברתי עם אורנה מיד הזמנתי אותה והרגשתי שמדובר בבעלי מקצוע אמינים. הם חבר'ה טובים ועובדים באופן איכותי. יש לי 2 כלבים בבית והייתי צריך ריסוס נגד פרעושים. הם הגיעו בזמן ועשו ריסוס בכל הבית וגם בכמה נקודות שביקשתי בחצר. אנשים נחמדים ולא שוחטים במחיר כמו הרבה מדבירים אחרים.
יצחק, כפר חסידים.

, ספטמבר 2019

הכרתי ופגשתי המון מדבירים שונים אבל מדבירה כמו אורנה מעולם לא פגשתי!! אישה מדהימה שמבצעת עבודה מקצועית ומשתמשת בחומרים ירוקים ואיכותיים. היא ביצעה עבורי הדברה לבית ולחצר, הגיעה בשעה שקבענו והחלה בהדברה בתוך הבית. לא פסחה על שום מקום וביצעה הדברה יסודית, לאחר שסיימה החליפה חומר בהדברה שמיועד לחצרות ומקומות פתוחים והחלה להדביר את החצר. העבודה שלה יסודית, השירות שלה אדיר ואני מרוצה מאוד, מאז ועד היום אין זכר לשום חרק, מומלץ!
קובי, חיפה.

, מאי 2019

עברתי לבית חדש והחלטתי לחפש מדביר להדברת מזיקים וזוחלים בתוך הבית ובחצר, ביצעתי מספר מחירים באזור בו אני גר ולבסוף בחרתי בהצעתה של אורנה שזמינותה הייתה מידית והמחיר היה רלוונטי עבורי. היא הגיעה בשעה שקבענו וביצעה שתי הדברות שונות, אחת בביתי עם חומרים המותאמים להדברה בתוך בית והדברה נוספת שביצעה בחצר שמותאמת לשטח בחוץ. המקצועיות של אורנה בולטת לעין, מבצעת הדברה יסודית, מסבירה על כל חומר שהשתמשה, בסיום ההדברה ביקשה שלא נהייה באזור כשעתיים ולאחר מכן נתנה הסבר על שמירת ההדברה לאורך זמן ואופן הניקיון. כל ההתנהלות איתה מהתחלה הייתה מדהימה, מקשיבה לצורכי הלקוח, נעימה ואדיבה, אני מרוצה שהכרתי אותה ואין ספק שאמליץ עליה בכל מקום.
שרון, כרכור.

, מאי 2019

את אורנה אני מכירה המון זמן וזאת כבר הפעם השנייה שאני משתמשת בשירותיה ומרוצה מאוד. לראשונה היא ביצעה עבורי הדברת מזיקים וזוחלים בביתי, היא הגיעה בזמן שקבענו וביצעה הדברה יסודית בכל הבית, לא דילגה על שום מקום והשתמשה בחומרים ירוקים ואיכותיים מאוד. בסיום ההדברה אורנה הסבירה על ביצוע ניקיון לאחר ההדברה, ענתה לכל שאלותיי ויצאתי הכי מרוצה שיש. מאז עבר המון זמן ולא היה זכר לשום חרק בביתי, בניתי יחידה נוספת ליד ביתי והחלטתי להזמינה להדברה נוספת, גם בפעם השנייה יצאתי הכי מרוצה שיש, מקצועית ברמות על, תמיד מגיעה בזמן שקובעים איתה וההדברה שמבצעת מחזיקה שנים, אין ספק שתמיד אפנה רק אליה במידת הצורך, מומלץ ביותר!
חבצלת, כרכור.

, דצמבר 2018

את אורנה אני מכירה המון שנים דרך מכרים והחלטתי להזמין אותה להדברה נגד מזיקים ומכרסמים בביתי החדש. בשיחת הטלפון איתה היה חשוב לי הגעה מידית, אורנה ביררה ומיד נתנה לי אישור שאכן יכולה לבצע הדברה עוד באותו היום וקבענו מחיר ושעה. היא הגיעה לביתי עם מכשור וחומרים איכותיים, החלה לרסס את הרצפה בבית כולל משקופים וארונות, לאחר שסיימה הסבירה על אופן הניקיון לאחר ההדברה ונתנה אחריות למשך שנה. אורנה פשוט תותחית, מקצועית ברמה גבוהה ואני מרוצה מאוד.
ג'ני, קיסריה.

, דצמבר 2018

בעקבות בעיית מזיקים בביתי החלטתי לבצע הדברה וחיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום, לאחר סקר שוק שעשיתי החלטתי לסגור את העבודה עם אורנה מכיוון שהיא נתנה לי את המחיר ההוגן ביותר, שוחחנו טלפונית ותיאמנו מועד לביצוע ההדברה. היא הגיעה עם כל החומרים הנדרשים בשעה שקבענו, השתמשה בחומרים ירוקים והדבירה את כל הבית כולל החצר בחוץ. אורנה הייתה נחמדה, הסבירה את הפעולות שצריך לבצע לאחר ההדברה כגון: לא לשטוף את הבית יומיים, שטיפה בשבוע הראשון במים בלבד ולאחר מכן שטיפה עם חומר אורגני להרחקת מזיקים. אני מאוד מרוצה מהעבודה המקצועית שלה וממליץ על אורנה בחום רב!
איתי, כרכור.

, יולי 2018

אורנה המדבירה ביצעה עבורי הדברה נגד נמלים וג'וקים בביתי, הייתי מאוד מרוצה ואני שמח להמליץ עליה! הגעתי לאורנה דרך האתר שלכם "טוב תודה", שוחחתי איתה בטלפון והתרשמתי ממנה לטובה, הסברתי שזה דחוף, למזלי היתה היתה זמינה להגיע בהקדם וקבענו מועד להגעתה. אורנה הגיע בול בזמן עם כל הציוד הנדרש, הסבירה לי בדיוק על תהליך ההדברה, כיצד לנקות בימים שאחרי ההדברה וממה להיזהר. לאחר-מכן היא דאגה לעבור על כל פינה בבית, חדרים, שירותים, מקלחת ועוד.. העבודה בוצעה בצורה יסודית וטובה ובסופו של דבר הנמלים והג'וקים נעלמו כלא היו. תודה לאורנה! מומלץ!
ולדימיר.

, יולי 2018

אורנה המדבירה מבצעת עבורנו שירותי הדברה במפעל כבר מס' שנים ויש לי רק מילים חמות להגיד עליה! הגעתי אליה בעקבות המלצות מחברים, פניתי אליה טלפונית וקבענו שתגיע לראות את מקום העבודה, היא כמובן עמדה בזמנים, ייעצה לי לגבי סוג ההדברה, נתנה הצעת מחיר הוגנת וקבענו מועד להגעתה.
אורנה הגיעה בול בזמן עם כל הציוד הנדרש וביחד עם עובד נוסף ביצעה הדברה מקיפה נגד מעופפים, ג'וקים, עכברים, נחשים ועוד.. היא דאגה לעבור על כל אזור המשרדים, חדר אוכל ובחצר הגדולה. אורנה הסבירה לי על החומרים בהם היא משתמשת, באילו מקומות עובדים יכולים להימצא וכיצד לנקות בימים שאחרי ההדברה כדי לשמר אותה לאורך זמן. מעבר למקצועית, אורנה והעובד שלה היו נחמדים, יסודיים ומסבירי פנים ושמחתי לעבוד איתם. מאז ועד היום אני מזמינה אותה אחת למס' חודשים ומבחינתי זה אומר הכל! ממליצה ללא ספק!
שושי.

, אפריל 2018

את אורנה המדבירה הזמנתי לצורך הדברת נמלי אש, השירות היה מושלם ואני שמחה להמליץ עליה! יש לי חצר גדולה והגעתי למצב שאני לא יכולה לשבת שם אפילו דקה בגלל נמלי האש שהיו שם, יצרתי קשר עם אורנה, הסברתי לה במה מדובר וביקשתי שתגיע בהקדם. אורנה הגיעה כפי שסיכמנו ומאחר וסמכתי עליה השארתי לה מפתח ויצאתי מהבית, היא ביצעה את ההדברה והניחה את המפתח במקום מסתור שקבענו. היא כמובן גם הביאה לי הנחיות כיצד לשמר את יעילות ההדברה לאורך זמן וגבתה מחיר הוגן ביותר. לאחר מס' שעות חזרתי הביתה וראיתי שההדברה בוצעה בצורה יסודית ופדנטית, אין פינה שאורנה לא עברה עליה! יום אחרי ההדברה כבר יכולתי לשבת בכיף בגינה שלי! ממליצה!
סיגל, קיסריה.

, אפריל 2018

על אורנה המדבירה יש לי רק דברים טובים להגיד, שמה הולך לפניה בכל אזור קיסריה והסביבה והיא שולטת בתחום ביד רמה. אורנה ביצעה הדברה גם אצלי בבית וגם בבתים פרטיים שאני אחראי לתחזוקתם, פעם פעמיים בשנה אני מזמין אותה להדברה שוטפת, לכידת נחשים או מכרסמים והיא ביצעה עבודה טובה בכל פעם ופעם! אני עובד איתה כבר שנים והשירות שלה באמת נהדר. אורנה עומדת בזמנים שקובעת, היא אמינה, ישרה וזמינה לכל שאלה או ייעוץ. היא מקצועית וניכר שיודעת את העבודה על בוריה! מומלץ!
מיכאל, קיסריה.

, ספטמבר 2016

את אורנה המדבירה ולוכדת הנחשים הזמנתי לצורך הדברת נמלים ומרבי רגליים בביתי. אורנה הגיעה בזמן שקבענו והחלה לבצע את ההדברה בצורה מקצועית תוך שהיא שמה דגש על הפינות והחריצים, נכנסה לכל החדרים ועמדה בזמנים שקבעה. הסכום היה אותו הסכום שדרשה בשיחת הטלפון, לא העלתה מסיבות כאלו ואחרות - ממליץ.
אמיר, חיפה.

, אוגוסט 2016

בעקבות בעיית מזיקים בבית הפרטי שלי בחדרה החלטתי לבצע הדברה. לאחר סקר שוק שעשיתי ובו אורנה נתנה לי את המחיר הזול ביותר, ולאחר שקראתי את ההמלצות עליה באתר טוב תודה הזמנתי אותה לבצע את העבודה. אורנה הייתה נחמדה מאוד, הגיעה בזמן וביצעה את העבודה ביעילות רבה.

, אפריל 2016

אורנה המדבירה עשתה אצלנו עבודת הדברה מקצועית נגד נמלים וג'וקים, השירות שלה מעולה והתוצאות מוכיחות את עצמן, המחיר הוגן, המדבירה מקצועית ונחמדה - ממליץ בחום.
הגעתי לאורנה המדבירה דרך האתר שלכם להדברת ג'וקים ונמלים לבית פרטי עם חצר, חיפשתי חברת הדברות מקצועית עם רישיונות ובאמת קראתי חוות דעת טובות על אורנה אצלכם באתר, שוחחתי איתה בטלפון היא אמרה לי שיש לה רישיון מוסמך, התרשמתי שמדובר במדבירה מקצועית ואחראית ולאור הצעת המחיר הסבירה החלטתי לסגור איתה את העבודה.
אורנה הגיעה בזמן שקבענו והחלה בעבודת הריסוס נגד נמלים וג'וקים. היא עשתה עבודה יסודית ועברה על כל פינה בבית, עברה על מקומות אסטרטגים וגם מסביב לבית בחצר, לאחר מכן היא נתנה לי הוראות בכדי להסביר לי בדיוק מה עושים לאחר הריסוס, איך לנקות וכו'. אורנה דאגה לא להחסיר ממני דבר. לאחר מכן סידרה אחריה וניקתה את מה שהיה צריך, שילמתי את הסכום שנקבע מראש וקיבלתי חשבונית. אורנה עשתה עבודה מקצועית, בעלת מקצוע אחראית, מקצועית ואדיבה, אני ממליץ עליה בשמחה.
דרור.

, פברואר 2015

אורנה מדבירה מקצועית ואחראית, אנחנו עובדים איתה כבר למעלה מארבע שנים ומתכננים להמשיך להיעזר בשירותי ההדברה שלה גם בעתיד - מומלץ בחום!!
מדובר בשירותי הדברה עבור מפעל לכימיקלים, יש לנו הוראות ברורות באשר להקפדה על תברואה ולכן אנחנו נעזרים בשירות ההדברה של אורנה על בסיס שבועי. ההדברה שמתבצעת היא הדברה בתעלות הניקוז של מי הגשמים המובילות למפעל - הדברה נגד יתושים כל חמישה שישה ימים ובנוסף הדברת מכרסמים ע"י מלכודות וטבליות במידת הצורך.
אורנה תמיד נותנת שירות איכותי, מקפידה להגיע בזמן, אין אצלה הברזות, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה. אורנה מקפידה לעבוד לפי התקן, היא נוקטת בכל אמצעי המיגון, סוגרת שטחים שעברו טיפול ודואגת ליידע אותנו על מקום ההדברה והחומרים.
מעבר לכך אני יכול לציין שגם מבחינת קריאות לא צפויות היא עשר, בפעם האחרונה נכנס נחש לבוטקה של השומר בכניסה למפעל, הזעקתי את אורנה ותוך פחות מחצי שעה היא הייתה אצלנו, לכדה את הנחש וכרגיל נתנה שירות מצויין.
אני ממליץ עליה בחום, מדבריה יסודית אחראית ורצינית.
נתן "כרמל כימיקלים".

, ינואר 2015

לפני מספר שבועות סגרנו הדברה עם חברה אחרת, שלא הגיעה ביום שנקבע ומאחר וזה היה היום היחיד שיכלנו לבצע בו ריסוס חיפשתי חברת הדברה שאולי תסכים להגיע מהרגע להרגע.
דרך האתר שלכם התקשרתי לאורנה המדבירה ושאלתי אם יש לה אפשרות להגיע מעכשיו לעכשיו. היא ביקשה לחזור אלי ותוך מספר דקות חזרה והודיעה שאין בעיה. הסברתי לה שמדובר בדירה ריקה אחרי שיפוץ ולפני מעבר וקבענו מחיר.
אורנה הגיעה תוך שעה וניגשה ישר לבצע את עבודת הריסוס, בסיום העבודה עברה איתי על מה שנעשה - הדברה נגד ג'וקים ונמלים.
היא נתנה לי הנחיות לאחר הריסוס איך לשמר את ההדברה ומתי לשטוף את הרצפה.
הודיתי לה על ההיענות המהירה, היא גבתה בדיוק את המחיר שסיכמנו בטלפון ואני בהחלט ממליצה עליה בחום!
ענבל.

, ינואר 2015

לפני מספר שבועות שמתי לב למשהו שזז במהירות בבית והיה נדמה לי שמדובר בעכבר, ישר חיפשתי חברת הדברות שתגיע ללכוד אותו.
לאורנה המדבירה הגעתי דרככם, הסברתי לה מה ראיתי ולפי ההסבר אורנה הבינה שמדובר בחולדה, היא הבטיחה להגיע עוד באותו היום עם המלכודות המיועדות ללכידת חולדות.
אורנה הגיעה כמו שהבטיחה, היא שמה לנו 2 מלכודות והסבירה על כל מלכודת איך לתפעל אותה, מה היתרונות ומה החסרונות של כל אחת מהן. אורנה הייתה מאוד מקצועית, לקחה את המחיר שסיכמנו עליו מראש ואמרה שניידע אותה בימים הקרובים מה קורה.
בבוקר למחרת החולדה כבר נלכדה, אורנה הסבירה לנו מה יש לעשות והודיתי לה על השירות.
העסק היה מוצלח ואני בהחלט ממליצה עליה בחום - שירות מהיר, מקצועי ואדיב במחיר הוגן.
ליאורה.

, ינואר 2015

פניתי לאורנה המדבירה בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר והשירות שחיפשתי הוא הדברה נגד נמלים וג'וקים. אורנה נתנה לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל הבית והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
אורנה הגיעה בזמן לביצוע ההדברה, היא ישבה איתי תחילה להדריך אותי והסבירה מה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות, במרכז החדרים, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב, אורנה הזיזה רהיטים ומכשירי חשמל על מנת לבצע את הריסוס וכל דבר היא החזירה למקומו בסוף העבודה שארכה שעתיים בערך.
היא עשתה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד, הנמלים זנחו את הבית ועל הדרך פחתו ביקורי התיקנים.
אורנה חביבה וסבלנית, היא דאגה להסביר את הפעולות, עמדה במחיר ונתנה לנו חשבונית ואחריות. אני מאוד מרוצה וממליצה בחום.
אסתר.

, יוני 2013

אני עובד עם "אורנה המדבירה" קרוב לתשע שנים ומרוצה מאוד מהשירות שלה - מדובר בחברת הדברות מקצועית ללא דופי!!!
אומנם אני לא זוכר איך הגעתי לחברת ההדברות של אורנה, אבל אני יכול להעיד, שאורנה מדבירה רצינית - מגיעה לרסס את המשרדים שלנו במועדים קבועים, פעמיים בשנה. החומרים של אורנה איכותיים מאוד, וההדברה באמת מצליחה להרחיק מזיקים מכל סוג שהוא : ג''וקים,נחשים מכרסמים וכו''.
על ההדברה אנחנו מקבלים אחריות ובמקרה שההדברה לא מספיקה אחרי הפעם הראשונה, אורנה תמיד מגיעה לעשות הדברה בפעם השנייה, ללא תשלום נוסף. בקיצור, אנחנו ממלצים על אורנה בחום!
יבגני, קיסריה

, אוגוסט 2012

אני מנהל בית מלון ששטח החצר והגן בו, הם 60 דונם. מבין מס' הצעות שבדקנו, אורנה הייתה היחידה שנתנה לנו פתרונות לכל המזיקים ובצורה שלא תשבית אותנו לכמה שעות ע"י מתן פיתרון בהדברה חיצונית מאוד חזקה שחוסכת הדברה פנימית.
אורנה מגיעה באופן שוטף אחת לשבוע , יחד עם עובד נוסף הם עושים הדברה בחומרים ירוקים נגד מכרסמים שונים, זוחלים שונים ומעופפים למינהם. למרות שההדברה מתבצעת באופן שוטף ישנן פעמים שבהן זה מתשנה בהתאם לצורך. אופן ההדברה היא מסביב למבנים, בפתחי אוורור, מסביב לעצים, בבורות ניקוז, ביוב ותעלות.
בפנימי הם שמים במקומות מסתור פתיונות על בסיס ג'ל שמושכים את המזיקים והורגים אותם וכך אין צורך בהוצאת הנופשים מהמלון והפרעה לחופשתם. אורנה מגיעה תמיד בזמן ומצויידת בכל מה שהיא זקוקה לו, מוצא חן בעייניי מאוד שבסוף העבודה היא מגישה לי דף שבוא היא כותבת פירוט של החומרים שהיא משתמשת בהם, המקומות בהם היא ביצעה הדברה והפעולות שנעשו. כשהם מסיימים את העבודה הם בודקים שאין משהו שהתפספס מהצד שלהם או שלנו ורק אז הולכים.
אורנה ואני עובדים יחד שנים, המחיר זהה לאורך כל השנים וחשבונית מוגשת לי בסוף כל חודש. היא אישה נחמדה ונעימה, דואגת לעשות עבודה יסודית ושקטה ושהלקוח יהיה מרוצה.
מומלץ מאוד.

איציק מקיסריה

, יולי 2012

אני חלק מהנהלת מפעל לייצור מזון בצפון. על אורנה המדבירה שמענו מהמלצות של מס' אנשים אשר קיבלו שירות.
תחילה הם הגיעו לראות אתל השטח ואת ההדברה הנחוצה ואז נתנו לנו הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה להדברה.
אורנה ואדם נוסף הגיעו בזמן והחלו בהדברה נגד נחשים, עכברים, מעופפים, עקרבים ושאר מזיקים. ההדברה בוצעה במשרדים, שטחים פתוחים, חדר אוכל ושאר המפעל עצמו. ההדברה הותאמה לשטח, חלקה הייתה לאורך הקירות, חלקה בבורות ניקוז, במרכז החלל, מאחורי מכשירים שונים ובתעלות ניקוז נגד יתושים.
קיבלנו הנחיות ברורות איפה ניתן לבצע את ההדברה עם נוכחות אנשים נוספים ואיפה לא, כמה זמן עד שניתן יהיה להיכנס לחללים וכיצד לפעול אחרי ההדברה.
החבר'ה היו נחמדים ומקצועיים, הם יסודיים ועומדים בההתחייבויות שלהם אם זה בזמנים ואם במחיר. חשבונית מוגשת לי ומאז הם מגיעים להדביר פעם בכמה חודשים, זה כבר הרבה שנים. אנחנו מרוצים וממליצים.

שוש מעתלית

, יולי 2012

אורנה מפורסמת כמדבירה איכותית באזור מגוריי, זה כבר מס'' שנים שהיא מדבירה מס'' דירות שלנו בקיבוץ.
מדובר בהדברה נגד ג''וקים, נמלים ושאר מזיקי הקיץ. הדברה חיצונית מסביב לדירות ובבורות הביוב והדברה פנימית לאורך הקירות והפאנלים ובמקומות מסתור (לדוגמא: מאחורי המקרר, בארון שמתחת לכיור ובהזזת רהיטים). העבודה היא יסודית וכל רהיט שהוזז ממקומו מוחזר. במהלך ההדברה הדיירים לא נוכחים ובהוראת אורנה הם משאירים את הדירה ריקה למשך שעה בערך. אורנה מבצעת הדברה ירוקה, ידידותית לסביבה ולא רעילה לבני אדם, דבר שהיה לי מאוד חשוב לוודא. היא דייקנית בזמנים ולמרות שהיא עובדת לבד היא מאוד זריזה. בחורה מדהימה, חייכנית וחביבה.
אורנה יודעת מה היא עושה והיא נאמנה ללקוחותיה, האמינות במקום הראשון, המחיר זהה במשך מס'' שנים כבר ובכל תשלום מוגשת לי חשבונית ואחריות לשנה. אני ממליצה בפה מלא!!!

דורית מקיבוץ נווה ים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

הדברות מזיקים לכידת נחשים, הדברת מכרסמים, הדברת אירועים ליפני אירוע.הדברות לבתים חדשים צפו באתרינו על מנת להבין את השירות שאנו מספקים

אורנה המדבירה ולוכדת הנחשים

אורנה המדבירה ולוכדת הנחשים

אורנה המדבירה


9.4

073-2721604
 

אורנה המדבירה ולוכדת הנחשים

אורנה המדבירה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721604 חייג