הבית הירוק הדברות

9.5
שמואל אשכנזי
הדברות
אזור המרכז
כתובת העסק: דרך הגבורה 19/20, תל אביב

  99%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

16 חוות דעת מהימנות

, מאי 2019

אני גר בבית פרטי עם חצר וחיפשתי מדביר שידביר את כל הבית שלי מפני חרקים וזוחלים שונים. ראיתי המון המלצות על שמואל ומיד פניתי לשירותיו, הוא הגיע בזמן שקבענו, הדביר את כל הבית ולא דילג על שום דבר, שסיים את ההדברה בתוך הבית, התקין מיכל עם חומר אחר להדברה בחצר, הדביר את הכל בצורה מקצועית. בסיום העבודה נתן דף מפורט על שמירת ההדברה לאורך זמן, גבה מחיר הוגן, מאז ועד היום אין זכר לשום חרק בביתי ואני מרוצה מאוד.
אנה, רמת גן.

, מאי 2019

השירות של שמואל ראוי לשבח, בעל מקצוע הכי טוב שקיים ומילה אצלו זאת מילה. הזמנתי אותו לצורך הדברת מזיקים בדירתי, הוא הגיע בזמן שקבעתי איתו, מיד ניגש לעבודה ולא מרח את הזמן, ריסס את כל הדירה ולא פסח על שום מקום, שהגיע לחדרי השינה ביצע את ההדברה בזהירות ולא פגע בשום דבר בריהוט. בסיום העבודה ביקש שלא נשהה בדירה כשעתיים, הסביר על אופן הניקיון לאחר ההדברה, גבה מחיר הוגן ונתן אחלה של שירות.
שי, תל אביב.

, מאי 2019

לשמואל הגעתי מפרסום שראיתי בפייסבוק והחלטתי לפנות לשירותיו להדברת דירת 3 חדרים. הוא הגיע ביום שקבענו עם כל הציוד הנדרש להדברה, הדביר את כל הבית בהדברה נגד חרקים וזוחלים, השתמש בחומרים איכותיים ולא דילג על שום דבר. בסיום עבודתו נתן הסבר מפורט על ניקיון לאחר ההדברה ושמירתה לאורך זמן, המחיר שגבה היה הוגן והיה לי כיף לעבוד עם בעל מקצוע נהדר כמותו, מומלץ בחום!
ארז, תל אביב.

, ספטמבר 2016

שמואל היה בסדר גמור, עמד במחיר שסוכם, ביצע הדברה איכותית ולקח מחיר הוגן עבור השירות, נתן לי את ההצעה הטובה ביותר והיה המקצועי ביותר - הסביר על שיטת ההדברה והחומרים, נתן הנחיות ליום הריסוס ועשה הכל באופן מסודר.
קבענו יום ושעה, שמואל הגיע עם הציוד והחומרים כמו שסוכם וכפי שהבטיח. הוא עשה ריסוס בכל השטח כולל בפתחי הביוב, חצר, עבר בכל המקומות המועדים להתרבות הג'וקים הנמלים והחרקים וריסס באופן יסודי. עלות הריסוס הייתה זהה למחיר שסגרנו עליו בטלפון וההדברה בהחלט מועילה.
אולגה.

, ספטמבר 2016

סבלנו ממכה של ג'וקים ונמלים, חיפשתי חברת הדברה שתרסס את הבית והחצר שלי ופניתי לחברת "הבית הירוק הדברות" בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר. שמואל נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל הבית והחצר ופתחי הביוב והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע. ביום ההדברה שמואל הגיע בשעה שסיכמנו ועשה עבודה יסודית, בתום ההדברה הוא דאג להסביר את הפעולות, עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.
גיא.

, ספטמבר 2016

אנחנו ארבעה שותפים בדירה בראשון לציון והייתה לנו מכת מקקים ונמלים והיינו זקוקים להדברה באופן דחוף. מאחר והשתמשתי באתר בעבר והייתי מרוצה מהשירות של בעלי המקצוע אשר מפרסמים שם יצרתי קשר עם שמואל מהבית הירוק הדברות. שמואל הגיע, התחיל לרסס את הדירה, נכנס לכל החדרים ובאמת שנתן שירות ממש טוב. אני חייב לציין שמאז לא נתקלתי בשום ג'וק, וגם כשכן הוא לא שרד את ההדברה המעולה של שמואל.
אלירם.

, מאי 2016

האמת שהוא מעולה, מכל הבחינות, סופר מקצועי ומעבר לבקיאות שלו בכל הנושא להדברות, הוא גם טורח ומסביר מה הוא עושה במהלך העבודה. שמואל הגיע בזמן נתן מחיר מעולה, שירות מכל הלב ואני מאמינה שניפגש גם בשנה הבאה!
אנחנו גרים בדירת קרקע וסבלנו ממכה של ג'וקים ונמלים, חיפשתי חברת הדברה שתרסס את הבית והחצר שלי ופניתי לחברת "הבית הירוק הדברות" בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר. שמואל נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל הבית והחצר, פתחי הביוב והבעיה עצמה, וקבענו מתי ההדברה תתבצע. שמואל הגיע בזמן לביצוע ההדברה, הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי והסביר מה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות פנים וחוץ, במרכז החדרים, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב, שמואל הזיז רהיטים על מנת לבצע את הריסוס וכל דבר הוא החזיר למקומו בסוף העבודה.
שמואל עשה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד והתשלום השתלם. שמואל עצמו בחור חביב וסבלני, הוא דאג להסביר את הפעולות, עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות. אני מאוד מרוצה וממליצה בחום.
אדווה.

, מאי 2016

שירות אמין, שמואל עצמו בן-אדם מקסים באמת, משהו מיוחד! מומלץ בחום! מהרגע ששמואל עושה לי הדברה אני יודעת שיש לי שקט מוחלט!
אנחנו מאוד מרוצים מחברת "הבית הירוק הדברות", שמואל מספק לנו שירות הדברה בשנים האחרונות, הוא ממש ממש בסדר, עושה עבודה מקצועית ונאמנה, זמין מאוד, לוקח מחירים סבירים ומבצע הדברה מקצועית באחריות מלאה - ממליצה מכל הלב. שמואל בעל מקצוע מסור, תמיד מספק מענה מהיר, ההדברה שלו מקצועית ולא היו מקרים שהיה צורך לחזור על אותה הדברה פעם נוספת. מדובר בחברת הדברה מקצועית, שמואל בהחלט יודע לבצע היטב את ההדברה.
שמואל מטפל לנו בהדברה במשרד בבית ובחצר בכל הקשור לבעיית מזיקים, ג'וקים נמלים (הייתה פעם אחת שהוא הגיע להדביר פשפשים במשרד), גם עכשיו לפני תחילת העונה הזמנתי אותו שוב מאחר שההדברה שלו מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. אנחנו מרוצים מאוד, לא מחליפים אותו באף חברת הדברה אחרת, רק מילים טובות!
צביה.

, פברואר 2015

שמואל מחברת "עדן שירותי הדברה" בעל-מקצוע אמין וישר, השירות שלו היה יעיל ובהחלט ממליץ עליו בחום!
לפני כמה שבועות התחלנו להרגיש בנוכחותם של עכברים אצלנו בעסק.
החלטנו להזמין חברת הדברה מקצועית שתטפל בעניין והגענו לעודד דרך חיפושים באינטרנט. לקחנו הצעות מחיר מכמה חברות שמופיעות אצלכם באתר ושמואל היה היחיד שמצא חן בעינינו ונתן הצעת מחיר הוגנת.
קבענו איתו יום ושעה ושמואל הגיע על הדקה. הוא עשה בדיקה יסודית בכל השטח של העסק ומחוצה לה והודיע לי שמדובר בבעיה של מספר עכברים ושבאופן זמני הוא יציב מלכודות לתפיסת העכברים ויכול להיות שזה יגרום להופעה מועטה של העכברים בתוך העסק.
שמואל הניח מלכודות - תיבות האכלה במוקדים אסטרטגיים ובאמת לאחר מס' ימים כמות העכברים פחתה. בכל אופן קיבלנו ממנו שירות מאוד מקצועי ויעיל ואני מקווה שהבעיה תדעך לאט לאט עם הזמן.
לימור.

, פברואר 2015

שמואל "הבית הירוק הדברות" בעל-מקצוע אמין וישר השירות שלו היה יעיל ובהחלט ממליצה עליו בחום!
לפני כמה ימים התחלנו להרגיש בנוכחותם של עכברים, שמנו לב לגללים קטנים ורק כעבור כמה ימים ממש ראינו את העכברים צצים.
החלטנו להזמין חברת הדברה מקצועית שתטפל בעניין והגענו לשמואל דרך חיפושים באינטרנט אצלכם באתר. לקחנו הצעות מחיר מכמה חברות ושמואל נתן הצעת מחיר הוגנת מבין כולם וסגרנו איתו יום ושעה.
שמואל הגיע בול בזמן, עבר באופן יסודי על מוקדים האפשריים, הניח מלכודות לתפיסת העכברים ויידע אותנו כיצד לפעול במקרה שנלכד עכבר, הוא נתן לנו שירות מאוד מקצועי ועבד מולנו בשקיפות מלאה.
הצלחנו ללכוד את העכברים, אנחנו מאוד מרוצים מהאפקטיביות של הדרך בה הוא פעל, מבחינת המחיר שמואל היה עשר ועמד בדיוק במחיר שסוכם. הצליח לנו ולכן אנחנו ממליצים בחום!
גילי, תל-אביב.

, ספטמבר 2014

חיפשתי חברת הדברה, שתבצע הדברה כללית אצלנו בבניין מגורים נגד נמלים וג'וקים וגם אצלי בתוך הדירה. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה במחיר שפוי.
עשיתי חיפוש קצר באינטרנט, הגעתי לחברת "הבית הירוק הדברות", התקשרתי למספר שמופיע באתר, שמואל היה מסביר פנים - הוא הסביר לי דבר ראשון קצת על החברה, כמה שנים הוא קיים ומה היתרונות של החומרים, הוא נשמע לי רציני, הצעת המחיר הייתה הוגנת ותיאמתי איתו מועד להדברה.
שמואל הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבניין והראה לי את המקומות בהם הוא מתכנן לרסס. הסביר לי שעלי לצאת מהדירה ונתן לי הוראות לשמירה על הריסוס, מתי לשטוף וכו'..
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים, הריסוס הוכיח את עצמו כאיכותי, מאז לא נתקלתי בתיקנים או בנמלים וזאת הייתה המטרה (: אישית, אני יכולה להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה, קיבלתי אחריות כתובה על ההדברה, וההתנהלות של שמואל הייתה יוצאת מן הכלל.
שירה אפרים.

, ספטמבר 2014

שמואל ביצע אצלנו עבודת הדברה ממש מקצועית, הריסוס עזר והמחיר ששילמתי בהחלט שווה את התוצאה (בשנים קודמות הייתי צריך שוב ושוב להזמין אותם לבצע את ההדברה).
אני גר בבניין מגורים וסבלנו ממכה של ג'וקים ונמלים, חיפשתי חברת הדברה שתרסס בדירה שלי ופניתי לחברת "הבית הירוק הדברות" בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר.
שמואל נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל הדירה ופתחי הביוב והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
שמואל הגיע בזמן לביצוע ההדברה, הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי והסביר מה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות, במרכז החדרים, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב, שמואל הזיז רהיטים על מנת לבצע את הריסוס וכל דבר הוא החזיר למקומו בסוף העבודה שארכה שעתיים בערך.
הוא עשה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד והתשלום השתלם. שמואל עצמו בחור חביב וסבלני, הוא דאג להסביר את הפעולות, עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.
שבי מזרחי.

, ספטמבר 2014

עד לא מזמן סבלנו ממכת ג'וקים מגעילה ובזכות ההדברה המקצועית של שמואל הבעיה נפתרה!
לשמואל הגעתי דרך האתר שלכם, יצרתי איתו קשר, הסברתי לו במה מדובר ומה שטח הבית, שמואל נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו יום ושעה. מבחינת המחיר אני יכול להרחיב ולהגיד שעשיתי סקר שוק ולפני שבחרתי בחברת ההדברה, קיבלתי הצעת מחיר כמעט כפולה מההצעה של שמואל למרות שהיה מדובר באותו סוג הדברה.
שמואל הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, התייצב עם הציוד שלו וחומרי הריסוס וביצע את ההדברה במיומנות ובאופן יסודי, עבר על כל פינות הבית ולא פספס מקום אחד. בתחילת היום, שמואל נתן לנו הוראה לעזוב את הבית בתום הריסוס לשעתיים ולאחר מכן נוכל לחזור ולשהות בבית בלי סכנה. הוא היה מאוד סבלני וקשוב, הסביר לי על חומרי הריסוס והסיר ממני כל ספק.
בכל אופן, לאחר שחזרנו לבית, שמואל הסביר על הריסוס ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הייתי מאוד מרוצה ממנו וההדברה הוכיחה את עצמה, הג'וקים ושאר חרקים נעלמו, ההדברה הייתה מוצלחת מאוד ובעתיד אני אשמח להיעזר בשירותיו.
קיבלנו שירות אמין הוגן ומקצועי והכי חשוב לא נתקלנו בצורך לבצע ריסוס מחדש - שילמנו על שירות וקיבלנו את הטוב ביותר!
אורית.

, מרץ 2014

לשמואל מ"הבית הירוק" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ואני פשוט לקוח מאד מרוצה!
הייתה לנו מכת ג'וקים יתושים וזבובים מאוד קשה בבית והחלטנו להזמין הדברה מקצועית שתבצע ריסוס יסודי וקיווינו להיפטר מהמטרד.
בטלפון - הסברתי לשמואל בדיוק מה הבעיה, הוא נתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת וקבעתי איתו שעה ויום. שמואל הופיע בול על השעון.
לפני הריסוס הוא הסביר לנו על חומרי הריסוס ובאופן כללי איך הוא מבצע את ההדברה וביקש שנתכנן לשהות מחוץ לבית לפחות כמה שעות שהריסוס קצת יתאוורר. לאחר מכן, החל שמואל במלאכת ההדברה. הוא ריסס את כל הבית מכל הכיוונים פלוס מקומות נוספים שאני ביקשתי לשים עליהם את הדגש. בסיום הריסוס שמואל היה ממש ממש יסודי, טרח והסביר לנו מתי לנקות את הבית בפעם הראשונה ואיך לנקות בכדי שהילד שזוחל על הרצפה לא יחשף לחומרים. הוא היה מאוד מאוד אמין וטרח שנהיה רגועים ושהריסוס יפעל הכי טוב.
בכל אופן שמואל אמר שיש לנו אחריות על הריסוס למשך שנה, מאז עברו כבר חודשיים ואין זכר לא ליתושים, לא לזבובים ולא ליתושים.
הריסוס היה מוצלח מאוד ואנחנו מאוד שמחים שהזמנו אלינו דווקא את שמואל! נפלנו טוב! אני רוצה להודות לו על עבודה טובה במחיר הוגן ולהמליץ עליו בחום ומכל הלב.
יונתן ושרון מלכימוב.

, מרץ 2014

בזמן האחרון גילינו לצערנו הרב כי יש לנו בעיה של תיקנים ונמלים, ממש מכה, והבנו שחייבים לבצע ריסוס מקצועי מכיוון שכל הריסוסים וחומרי ההדברה הביתיים לא עזרו למנוע את הופעתם של אותם מזיקים.
פניתי לשמואל אשכנזי מ"הבית הירוק הדברות" דרך פרסום שנתקלתי בו במקרה והוא הצליח לפתור לנו את הבעיה בצורה יסודית, אמינה וטובה! ההתנהלות שלו מאוד מצאה חן בעייני, עוד מהשיחה שלנו בטלפון, שמואל נתן לנו טווח מחירים ריאלי וכשהגיע לבית שלנו ששטחו 90 מ"ר, הוא עמד בתעריף ולא ניסה להעלות את המחיר מעבר לטווח שדובר. שמואל היה מאוד מקצועי, הסביר לנו על הריסוס ועל סוג החומר ודאג להגיד לנו מראש שנצטרך לשהות מחוץ לבית למשך כמה שעות. הפקדנו את הבית בידיו של שמואל, סמכנו עליו במאה אחוז ואני יכול לספר שהוא עשה עבודה מעולה!! עבר על כל פינה ופינה בבית והעבודה שלו השתלמה!
כבר יום למחרת ההדברה, הג'וקים הפסיקו להגיע, לאחר מכן שמנו לב, שהנמלים לא מתקרבות לבית והבנו שהריסוס בהחלט עבד - לא הוצאנו כסף לחינם! בנוגע לשמואל, שמחתי לגלות איש אדיב, שנותן שירות ברמה שהיא הרבה יותר ממקצועית, ובעיקר שירות עם סבלנות וחיוך. מגיע לו את כל המילים הטובות!
אייל מנשה.

, מרץ 2014

במשך זמן רב סבלנו בבית מחרקים ומקקים. אנחנו גרים בדירה קטנטונת והמצב היה בלתי ניסבל לחלוטין. העגתי אל הבית הירוק הדברות דרך פרסום. הזמנתי אותו אלינו לאחר שיחה בטלפון וקבענו להיפגש. שמואל הגיע עם חומר הדברה, הסביר לנו שאנו צריכים להתפנות מהבית לכמה שעות. אני מראש אמרתי לו שאנו מתפנים מהבית ללילה שלם מהפחד מהחומרים אף על פי ששמואל הסביר לנו שאין צורך.
שמואל התחיל במלאכה וריסס את הבית בצורה מאוד יסודית, לא חסר בחומרים והבטיח שהמזיקים לא יחזרו הרבה זמן ואכן לאורך הרבה מאוד זמן לא סבלנו ממקקים. לאחר תקופה מסוימת חשדתי שיש בבית עכבר או חולדה כיוון שראיתי כל מיני סימנים של כרסום ושאריות של משהו בלתי מזוהה. צלצלתי לשמואל והסברתי לו את הבעיה. הוא הגיע עוד באותו היום ולהפתעתי הרבה לכד די מהר חולדה ענקית!!!! הוא פינה את החולדה מהבית ושוב השקט בביתינו הקטן חזר על כנו. (גודל הבית הוא סך הכל 40 מטר רבוע).
אני חייבת לציין ששמואל לא רק מקצועי ומסור אלא בראש ובראשונה הוא אדם רגוע ומרגיע המשרה ביטחון רב.
שני בטיטו

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

"הבית הירוק הדברות"בניהולו המסור של שמואל אשכנזי המתמחה בכל סוגי ההדברות. שמואל הנו בעל מקצוע אמין מקצועי ואיכותי.

הבית הירוק הדברות

הבית הירוק הדברות

שמואל אשכנזי


9.5

073-2061937
 

הבית הירוק הדברות

שמואל אשכנזי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2061937 חייג