טל הדברות

9.4
שלמה קוממי
הדברות
אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: לילך 76 רעות, מודיעין

  100%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2016

שלמה מחזיק חברת הדברות רצינית ומקצועית, הוא עובד איתנו כבר מספר שנים, מבצע הדברת מניעה של מזיקים כל שנה לפני הקיץ, תמיד מגיע בזמן, עושה הדברה של הבית בפנים בחוץ ובחצר, טורח לעשות את ההדברה באופן בטיחותי ומבוקר מכיוון שחי איתנו כלב שיש לדואג ולשמור שלא יפגע כתוצאה מהריסוס. שלמה אמין מאוד ותמיד הייתי מרוצה מאיכות ההדברה שמחזירה המון זמן. ממליצה ומודה לשלמה על השירות הנהדר.
חגית לרמן.

, אוגוסט 2016

הייתי מאוד מרוצה, ההדברה מקצועית, שלמה אחראי מאוד, מומלץ בחום!
חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית אצלנו נגד נמלים וג'וקים. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה. שלמה הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית והראה לי את המקומות בהם הוא מתכנן לרסס. הסביר לי שעלי לצאת ונתן לי הוראות לשמירה על ההדברה, מתי לשטוף וכו'.. ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים בפנים הבית, ההדברה הוכיחה את עצמה כאיכותית, אני יכולה להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה. קיבלתי אחריות על ההדברה, וההתנהלות של שלמה הייתה מקצועית מאוד, בעל מקצוע נהדר!
אריאנה.

, אוגוסט 2016

היינו מאוד מרוצה מהשירות של שלמה, גם מבחינת העבודה, מבחינת הזמינות, היחס, האדיבות והשירות. שלמה עובד כמו שצריך, הוא לא חאפר, ניתן לסמוך עליו - עבודה חבל"ז.
חיפשנו חברת הדברה שתתן שירות מניעה כנגד הופעת מזיקים. החלטתי להזמין את "טל הדברות", מכיוון שהוא נשמע לי הכי מקצועי ואמין וגם המחיר היה הוגן ביחס להצעות נוספות שקיבלתי. סגרנו את העבודה, שלמה באמת הגיע בתאריך שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע את מלאכת ההדברה בבית ובחצר, הוא היה מאוד מאוד יסודי ועבר על כל המקומות שיכולים להוות בעיה, גם בפנים הבית וגם מחוצה לו בשטח החצר, בבור הביוב ומסביב לבית.
עבודתו של שלמה התבצעה באופן בטיחותי ומקצועי, הוא גבה מאיתנו את הסכום שסגרנו עליו מראש ואני בהחלט ממליצה ואמליץ עליו בחום לכל מי שמחפש מדביר.
שרית.

, ינואר 2016

אני מאוד מרוצה משלמה "טל הדברות", מדובר במדביר אמין מקצועי, מגיע בזמן, מבצע הדברה יסודית שנותנת תוצאות טובות וגובה מחירים הוגנים עבור שירותיו - ממליצה מכל הלב. לשלמה הגעתי בפעם הראשונה לפני חמש שנים, אני גרה בדירה עם מרפסת וזקוקה לריסוס קבוע אחת לשנה למניעת הופעת מזיקים. בזמנו קיבלתי המלצה על שלמה "טל הדברות" ופניתי אליו לקבלת שירות. אני זוכרת שההדברה הייתה מאוד מאוד יסודית, הוא הגיע בשעה שקבענו, נתן לי הסבר מקצועי על החומרים ושטיפת הבית אחרי ריסוס, היה רציני וההדברה החזיקה מצוין במשך השנה שלאחר מכן.
מכיוון שמאוד התרשמתי מאיכות ההדברה, החלטתי גם בשנה שלאחר מכן להזמין שוב את שלמה, כמו שפעם הראשונה ההדברה היתה מוצלחת מאוד והמשכתי איתו הלאה לעוד שנתיים. למעשה אנחנו מכירים כבר חמש שנים ויש לי רק מילים טובות לספר על שלמה. מלבד ההדברה המקצועית, שלמה עצמו בן אדם נעים ונוח לשיחה, כיף לעבוד מולו, הוא תמיד זמין ונותן מענה מקצועי לכל בעיה או שאלה, למשל היה לנו פעם אחת מקרה של עכברים, שלמה מיד התייצב ובדק את השטח, הציב מלכודות וטיפל בעניין. תמיד ניתן לסמוך עליו - בשנה האחרונה לקחנו אותו לריסוס של שטח הבניין חדר מדרגות ביוב ארונות חשמל וכו', כולם היו מרוצים מהתוצאות ובטח הוועד ימשיך איתו גם בשנים הבאות. ממליצה בחום.
דנה גולני.

, ינואר 2016

אני ממליצה על שלמה מכל הלב, אנחנו מאוד מרוצים ממנו, אמין רציני, עומד בזמנים, לא משגע אותנו כל שנה, לא מעלה מחירים, אדם מדהים - שמחה להמליץ עליו! מדובר בעבודה של הדברה אחת לשנה בדירתנו שבמודיעין וכמובן שחיפשתי חברת הדברות מוסמכת, מקצועית עם שם מוכר ולא סתם חאפר, אלא עסק שיש לו אחריות כלפי הלקוח. לשלמה מחברת "טל הדברות", הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, ההמלצות היו חיוביות גם בעניין של עמידה בלוח זמנים והתמדה לאורך זמן. פניתי לשלמה נפגשנו פנים מול פנים, התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע הוגן ומקצועי והחלטתי לסגור איתו את הריסוס בפעם הראשונה.
שלמה הגיע לדירה בשעה וביום שקבענו, ביצע את ההדברה והיה מאוד מקצועי ויסודי. החומרים שלו בטוחים ומאושרים ע"י משרד הבריאות והתברואה, כך שיכולנו להיות רגועים בשהייה בבית לאחר הריסוס. ההדברה שלו התגלתה כאיכותית ויעילה והחלטתי לעבוד עם שלמה באופן קבוע כמו שאמרתי. מאז, שלמה מגיע אלינו באופן קבוע אחת לשנה, מבצע בצניעות את עבודתו ומתמיד גם לאחר תקופה ארוכה. גם במקרים דחופים שלמה מוכיח את עצמו, בפעם האחרונה קראנו לו בגלל מכת חולדות שלא ידענו איפה המחילה שלהם, שלמה מיד הגיע איתר את המחילה הציב מלכודות, הגיע לבצע שיחרור של חולדה בכל פעם שהיה צורך ופתר את הבעיה. אני מרוצה מאוד מאוד, אמשיך לעבוד איתו גם בשנים הבאות וממליצה על שלמה מכל הלב.
עופרה לוי.

, ינואר 2016

שלמה ביצע אצלנו עבודת הדברה ממש מקצועית, הריסוס היה מאוד מועיל ומיגר את התופעה והמחיר ששילמנו בהחלט שווה ומשתלם מאחר ולא הצטרכנו להתעסק עד עכשיו עם הדברה נוספת - באמת בוצעה הדברה מעולה! אני גרה בבניין מגורים וסבלנו ממכה של ג'וקים ונמלים, חיפשתי חברת הדברה שתרסס סביב הבניין ובחדר מדרגות, עשיתי חיפושים אחר חברת הדברה מקצועית, שכן מהבניין לידנו (הגינה שלו גובלת בגינה שלנו) נתן לי המלצה חמה על שלמה מחברת "טל הדברות" הוא פתר לו בעיה דיי רצינית במחיר הוגן, השכן מסר לי את המספר של שלמה, שוחחתי עם שלמה בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לנתוני הבניין, פתחי הביוב והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
שלמה הגיע בזמן לביצוע ההדברה, ההדברה בוצעה לאורך קירות הבניין, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב ובנוסף ביקשתי ממנו לבצע ריסוס בפנים הדירה שלי. הוא עשה עבודה יסודית מאוד!!! לכל אורך התהליך שלמה היה נעים ואדיב ביותר ואפילו הוסיף לומר שבכל דבר אשר אצטרך שלא אהסס לדבר איתו - הריסוס היה מוצלח ביותר ובעיית הגו'קים והנמלים נפתרה לחלוטין! ואפילו קיבלנו אחריות מסודרת!
מכיוון שהיינו מאוד מרוצים, הזמנתי את שלמה באופן אישי לפתור בעיה דומה בדירה של ההורים שלי, מדובר באנשים מאוד מבוגרים שלא ניתן לבצע ריסוס והדברה בתוך הדירה בה הם חיים, שלמה לקח על עצמו את הריסוס, ביצע הדברה מאוד יסודית מבחוץ, איתר מקומות פוטנציאלים וביצע הדברה. לשמחתנו ההדברה מבחוץ פתרה את הבעיה מבפנים ואני שמחה שההורים שלי יכולים לחיות בדירה בראש שקט. הודיתי לשלמה ואני כמובן שמחה להמליץ עליו בפלטפורמה הזאת, איש הדברה אמין ומקצועי.
אילנית.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

הדברה תברואית בבית במסעדות ובכל מבני ציבור הדברה נגד נמלים, מקקים, פרעושים, מכרסמים וכל מזיקי הבית.

טל הדברות

טל הדברות

שלמה קוממי


9.4

073-2721598
 

טל הדברות

שלמה קוממי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721598 חייג