ביוטופ הדברות

9.4
דודו חזות
הדברות
אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: הקשת 7, נס ציונה

  94%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, יולי 2019

דודו חזות המדביר הכי טוב שיש!!! הוא ביצע עבורי הדברה מזיקים בדירה לפני כניסה, ראשית כל עמד בלוח הזמנים דבר שהיה חשוב לי מאוד, הגיע עם כל הציוד הנדרש להדברה, יש לציין שדודו משתמש בחומרי הדברה ירוקים, לא היה בכלל ריח חריף כמו לכל ההדברות, הוא ביצע הדברה יסודית ולא דילג על שום מקום. בסיום ההדברה הוא הסביר לי על אופן הניקיון ועל שמירת ההדברה לאורך זמן, המחיר שגבה היה הוגן ופשוט היה נפלא לעבוד איתו, מומלץ מכל הלב.
חני, ראשון לציון.

, יולי 2019

פניתי לדודו בעקבות חולדה שנכנסה לביתי, דודו שמע את הלחץ שלי בטלפון והגיע בהתראה ממש קצרה. כשהוא הגיע דבר ראשון שעשה היה להרגיע אותי ולומר שהכל בסדר ויטפל בחולדה. הוא הסביר לי שצריך לשים מספר מלכודות בכדי לתפוס אותה, הוא שם מלכודות במקומות שונים בבית, הוא לא ויתר עד שמצא את החולדה ותפס אותה. לאחר מכן ביצע הדברה נגד חרקים זוחלים ומזיקים, השירות שלו אדיר, לא עניין אותו הכסף, נתן שירות מצוין, בעל מקצוע ואדם שאי אפשר לשכוח, אני מרוצה וממליצה בחום!
דפנה, חולון.

, מרץ 2019

דודו בעל מקצוע הכי תותח שראיתי, אני מרוצה וממליץ עליו בשמחה. הוא הגיע לדירתי לצורך הדברת מזיקים וזוחלים למינהם, ביצע הדברה יסודית בכל הדירה, השתמש בחומרים איכותיים וירוקים, הסביר כל דבר שמבצע ונתן שירות מכל הלב. בסיום ההדברה דודו הסביר על אופן הניקיון ושמירת ההדברה לאורך זמן, המחיר שגבה היה הוגן מאוד. בעל מקצוע ישר ואמין, שירות אצלו זה מעל הכל, מאז ועד היום אין זכר לשום דבר, ההדברה בוצעה בהצלחה, אין ספק כי אפנה אליו תמיד במידת הצורך.
איציק, אשקלון.

, מרץ 2019

בביתי התגלו מזיקים ותולעי עץ ששום מדביר לא הצליח להעלים אותם, קיבלתי המלצה מחבר על דודו והחלטתי לנסות את שירותיו. כבר בשיחה התרשמתי לטובה מהשירות שלו, שהבין שהבעיה שלי חמורה מכיוון שתולעי עץ מכרסמות את הרהיטים דודו הגיע עוד באותו היום עם כל הציוד הנדרש, עבד מספר שעות עד שמצא את הקן עצמו הוציא וניקה את הכל הדביר את כל הבית ולא פסח על שום מקום. מאז ועד היום אין זכר לשום תולעת או חרק בביתי, בעל מקצוע אלוף שנתן את כולו בהדברה ואני ממליץ עליו בכל מקום ודרך אפשרית.
ז'אק, אשקלון.

, מרץ 2019

אחרי אינספור בירורים והצעות מחיר לגבי הדברת מזיקים בדירתי בחרתי בהצעתו של דודו שהייתה הכי רלוונטית עבורי. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש להדברה, הדביר את כל הדירה ולא דילג על שום מקום, ביצע עבודה מקצועית ודאג לכסות את הרהיטים הכבדים בדירה, לאחר שסיים הסביר על אופן הניקיון אחרי ההדברה. מדובר בבעל מקצוע שירותי מאוד, גבה מחיר הוגן, מאז ועד היום אין זכר לשום חרק בביתי ואני מרוצה מאוד.
ליאורה, נס ציונה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 06:00-23:30, ו' 06:00-16:00, שבת 18:30-23:30

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

חברת ביוטופ הדברות מספקת שרותי הדברה לכל סוגי המזיקים חרקים.מכרסמים.טרמיטים.והרחקת יוניםל החברה בפיקוח המשרד לאיכות הסביבה  מספר רשיון הדברה 1481 שרות כולל ומקיף לכל סוגי המזיקים: תיקנים נמלים פרעושים קרציות עש המזון חולדות עכברים השרות ניתן ללקוחות פרטיים ,דירות ובתי צמודי קרקע, ועדי בתים, עיסקי מזון, מוסדות ועיריות.

ביוטופ הדברות

ביוטופ הדברות

דודו חזות


9.4

073-2061913
 

ביוטופ הדברות

דודו חזות

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2061913 חייג