BRC יעוץ מניעה והדברה

9.6
אדי לב
הדברות
אזור הגליל והעמקים
כתובת העסק: קיבוץ גבת, גבת

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2016

היינו מאוד מרוצים, חברת "BRC יעוץ מניעה והדברה" ביצעו אצלנו הדברת בית קרקע עם גינה נגד ג'וקים ונמלים. המדביר שהיה אצלנו היה מקצועי, הגיע בזמן, נתן יעוץ והדרכה שלאחר ההדברה, ההדברה אכן הצליחה למנוע הופעת ג'וקים ונמלים.
מומלץ בחום - רובי.

, אוקטובר 2016

את אדי מחברת "BRC יעוץ מניעה והדברה" הזמנתי לצורך הדברת מזיקים, יתושים ומכרסמים גם בבית הפרטי שלי וגם במשרד בו אני עובד. בשתי הפעמים המדבירים הגיעו בזמן שקבענו עם כל הציוד שהם צריכים לצורך ההדברה. הכל בוצע בצורה מקצועית ויסודית. המחיר היה מעולה, העבודה והשירות היו מצויינים ואני ממליץ על החברה עם עיניים עצומות.
פז. פרדס חנה

, פברואר 2016

אדי מדביר מקצועי ואחראי, אנחנו עובדים איתו כבר המון שנים ומתכננים להמשיך להיעזר בשירותי ההדברה שלו גם בעתיד - מומלץ בחום!!
מדובר בשירותי הדברה עבור רשת חנויות ספרים ולכן מידי מספר חודשים אנחנו מבצעים הדברה מונעת. ההדברה שמתבצעת היא הדברה נגד ג'וקים נמלים ושאר מזיקים, אדי תמיד נותן שירות איכותי, מקפיד להגיע בזמן, אין אצלו הברזות, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה. הוא מקפיד לעבוד לפי התקן, נוקט בכל אמצעי המיגון ודואג ליידע אותנו על מקום ההדברה והחומרים.
מעבר לכך אני יכול לציין שגם מבחינת קריאות לא צפויות הוא עשר, הייתה לנו לא מזמן בעיה, הזעקתי את אדי, הוא היה מאוד יסודי, ידע איך לאתר מקומות מרכזיים לריסוס, ביצע ריסוס יסודי מאוד וכרגיל נתן שירות מצוין, המזיקים נעלמו כאילו לא היו. מעבר למקצועיות, אדי עצמו איש מקסים, נעים לבריות, כיף לשוחח איתו, אני ממליץ עליו בחום, מדביר יסודי אחראי ורציני וכמובן נמשיך להיעזר בו עוד שנים רבות, לא מחליפים בעל-מקצוע כזה מוצלח.
אדמונד.

, פברואר 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מאדי חברת "BRC יעוץ מניעה והדברה", מדובר בחברה רצינית שמתמחה בכל סוגי ההדברה, אנחנו עובדים עם אדי כבר המון שנים ויכולים לספר, שמבחינת זמינות מדובר בחברה טובה, הצוות נחמד ומקצועי וההדברה ברמה גבוהה - ממליץ בחום!
שמי חיים ואני עובד בעסק לאריזה, מתוקף תפקידי אני זה שמתנהל מול חברת "BRC יעוץ מניעה והדברה", אנחנו עובדים איתם למעלה מחמש שנים ואם נשארנו איתם כ"כ הרבה זמן זה מראה את מידת שביעות הרצון שלנו. אדי בעל מקצוע מסור, תמיד מספק מענה מהיר, היכן שיש בעיה אנשי הצוות מגיעים ופותרים אותה. ההדברה שלהם מקצועית, כמעט ולא היו מקרים שהיה צורך לחזור על אותה הדברה פעם נוספת, ההדברה מתבצעת פעמיים בחודש ועובדת מצוין. מדובר בחברת הדברה מקצועית ואנשים שיודעים לבצע היטב את ההדברה.
אדי מטפל לנו בכל הקשור לבעיית מזיקים, ג'וקים נמלים, לכידת עכברים והרחקת יונים מגג המבנה. אנחנו מרוצים מאוד, רק מילים טובות!
חיים.

, פברואר 2016

אנחנו מרוצים מאוד, ההדברה של חברת "BRC יעוץ מניעה והדברה", איכותית, מקצועית ובמחיר הוגן - מומלץ בחום! מדובר בשירות הדברה לקניון, מדובר במתחם פתוח ולכן עניין ההדברה מאוד רציני אצלנו, לפני שלוש שנים בסיום הקמת המתחם ופתיחתו לקהל לקוחותינו, חיפשנו חברת הדברה מקצועית שתהיה אחראית על הדברה מונעת במתחם ובעת הצורך תגיע לבצע לכידת עכברים/חולדות, הרחקת יונים וכל מה שצריך.
לאדי מחברת "BRC יעוץ מניעה והדברה", הגענו דרך המלצות, נאמרו דברים טובים, ישבנו לפגישה, אדי הרשים לטובה, פירט את אופי פעולתו, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה למחירי השוק והחלטנו להעסיק אותם ומאז כבר שלוש שנים, אנחנו מאוד מרוצים. ההדברות שמתבצעות אצלנו באופן שוטף, מאוד מצליחות למדר מזיקים, הצוות תמיד מגיע בזמן ומבצע אותה בצורה יסודית ויעילה, מעבר לכך הם הגיעו אלינו לביצוע הרחקת יונים ולכידת עכברים, הזמינות שלהם ברמה גבוהה, מגיעים בשעה שקובעים איתם ובאמת שנוח לעבוד מולם.
גם מבחינה פרטית אני יכולה לספר שנעזרתי בשירות שלהם, הייתה לי בבית לא מזמן בעיית דבורים, כנראה קן שהתמקם לנו בסביבות הבית, הצוות של החברה הגיע אלי, ביצע הדברה בריסוס ולשמחתי פתר את הבעיה, כך שגם באופן אישי וגם מבחינת המתחם קניון, אני באמת יכולה להמליץ בחום לכל מי שמחפש חברת הדברה אמינה ומקצועית.
ענת.

, מרץ 2011

מה שאני יכול לאמר על יוסי צרפתי (וזה כולל גם את כל הצוות שמלווה אותו) מחברת BRC הדברות, זה שמדובר באדם סופר מקצועי וסופר איכותי בכל מה שנוגע לעבודות הדברה במשק.
יוסי מלווה אותי כבר בערך 16 שנה, בכל מה שקשור לנושא ההדברות אצלי בעסק. אני מנהל מפעל אריזה בשם "סלינה" באזור הצפון (בנצרת עילית), ובממוצע אחת לחודש יוסי ביחד עם הצוות שלו מגיעים על בסיס קבוע לעשות בקרה של כל נושא המזיקים אצלנו במפעל, לעשות טיפול מונע היכן שהם צופים בעיות של מזיקים וגם טיפול נקודתי כשהם רואים מקומות שכבר יש בהם מזיקים קיימים. מדי שנה הם גם מכינים לנו מראש תוכנית הדברה שנתית - בה הם מפרטים מה ידבירו ומתי, כך שבאמת הכל אצלהם מסודר.
בשורה התחתונה הם חבר'ה מקצועיים ואחראיים. בזכותם אנחנו עוברים את מבחני התברואה התקופתיים שלנו בשלום, והמפעל שלנו תמיד נקי וחף ממזיקים.
כשהייתה לנו לפני כשנה בעייה של יונים במפעל - גם בה הם טיפלו בהצלחה יתרה, שמו מלכודות ורשתות כדי לתפוס את כולם, והבעייה, הודות להם לא חזרה יותר.

נתי,
מנצרת עילית

, פברואר 2011

שמי אלברט, בבעלותי מפעל לייצור מתכות "פרסונה" שנמצא באזור התעשייה כפר אורית שבצפון. אני לקוח ותיק (מעל חמש שנים) של חברת בי.אר.סי הדברות בבעלותו של יוסי צרפתי, ואני רוצה להמליץ עליהם בחום.
יוסי והצוות שלו נותנים מענה לכל הנושא של ההדברה אצלנו במפעל. אחת לשבוע, או לפי הצורך - הם מגיעים לבצע בדיקה של מצב המזיקים אצלנו בעסק, ומטפלים בבעיות עפ"י הצורך. בזכותם, ובעיקר בזכות עבודה מוצלחת שהם עושים, אנחנו עוברים בהצלחה את כל מבדקי התברואה שמשרד הבריאות עורך אצלנו אחת לתקופה.
המחירים שלהם לצרכן, הם מחירים הוגנים וטובים, (לעניות דעתי) - אבל בעיקר מה שבולט אצלהם זה היחס והשירות אותו הם מספקים ללקוח. טיפלו לנו לא מזמן בבעיית חרקים די נוראית שפקדה את העסק שלנו בקיץ האחרון - הודות לטיפול מקצועי שלהם הבעייה נפתרה מן השורש ולא חזרה יותר, ובכלל, כל בעיית מזיקים שחוזרת (למרות שזה כמעט ולא קורה) - הם מיד באים לתקן ולעשות הדברה נוספת עד שהעניין נפתר.
מאד ממליץ עליהם, וגם ממליץ לכולם (גם לאנשים פרטיים) לנסות את השירות שלהם.

בברכה,
אלברט

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

חברת ההדברה המובילה בישראל מספקת שירותי הדברה בפרישה ארצית לפרטיים ולמוסדות צוות מקצועי ואמין אחריות בכתב לשנה על כל סוגי ההדברות לחרקים וחצי שנה למכרסמים.

אתר העסק: http://www.b-r-c.co.il

BRC יעוץ מניעה והדברה

BRC יעוץ מניעה והדברה

אדי לב


9.6

073-2721612
 

BRC יעוץ מניעה והדברה

אדי לב

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721612 חייג