א.א אריאל חברת ניקיון והדברות

9.6
אריאל אלה
הדברות, ניקוי שטיחים, ניקוי ספות וריפודים
אזור ירושלים
כתובת העסק: אנוסי משהד 9, ירושלים

  95%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

15 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2019

את אריאל הזמנו לביצוע הדברה לקראת תחילת הקיץ מכיוון שאנחנו כבר מכירים את הרוטינה ואז מגיפת הג'וקים והעכברים שמגיעה בכל שנה. הוא ביצע ריסוס לכל הבניין ומאז הוא כבר הפך לבן בית בבניין שלנו! אדם באמת מקסים, בא עושה עבודה והולך בלי רעש וצלצולים שבעיניי הם מיותרים וקורים לא מעט עם בעלי מקצוע. אני רוצה להמליץ עליו באופן אישי ובשם הבניין שלי:) הקיץ הזה עבר בשלום בלי עכברים ג'וקים בכלל!
יאיר, ירושלים

, אוקטובר 2019

זימנתי את אריאל אחרי שראיתי סימנים של איזהשהו מכרסם בביתי. לא ידעתי בדיוק אם זו חולדה או עכבר ובכמה מדובר ומאוד פחדתי. חיפשתי באינטרנט מדביר והזמנתי את אריאל שהגיע אליי במהירות, אמר לי שאלה סימנים של עכברוש, פיזר את חומר ההדברה ואפילו הגיע למחרת לאסוף את הגווייה...אדם חביב ונחמד וביצע את העבודה בצורה נעימה, עם סבלנות והסביר היטב לגבי כל שלב בעבודה שלו. אני מאוד מרוצה!
נירה, ירושלים

, מאי 2019

את אריאל מחברת "א.א אריאל חברת ניקיון והדברות" הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך ניקוי ספת בד בביתי שהייתה מוכתמת מאוד. הוא הגיע בשעה שקבעתי איתו עם מכשור מתקדם וחומרים איכותיים, הוא עבד כשעה שלמה על הספה עד שהצליח להסיר את כל הכתמים הקשים, חזר על הפעולה מספר פעמים עד שהספה הייתה מבריקה , הספה שלי נקייה כאילו רכשתי אותה בזה הרגע מהחנות. כל ההתנהלות מולו הייתה מצוינת, גבה תשלום הוגן והכי חשוב היה קשוב לכל מה שביקשתי ונתן יחס חם, אני מרוצה וממליצה עליו בכל מקום, אדם ישר ואמין שכיף לעבוד איתו.
רחל, ירושלים.

, מאי 2019

אריאל בעל מקצוע שמעסיק עובדים רציניים ועומד בכל לוחות הזמנים שקובעים איתו ואני שמח להמליץ עליו. הוא ביצע עבורי ניקיון דירה לפני כניסה, הגיע עם הצוות שלו במועד שקבענו, הם ניקו את כל הדירה, הבריקו את כל התריסים והחלונות, צחצחו את חדר האמבטיה והבריקו את כל הדירה. איזה שירות שראוי לשבח יש לאריאל ולצוות שלו, עבדו בשיתוף פעולה מלא, הכל נקי נשאר לי רק לסדר את חפציי, המחיר שגבה היה הוגן מאוד והתוצאה הסופית ראויה לציון הכי גבוהה שיש.
יעקב, ירושלים.

, פברואר 2019

חיפשתי חברת ניקיון איכותית ומומלצת לניקיון של דירה ריקה לפני כניסה, קראתי המון המלצות חמות על אריאל והחלטתי לפנות לשירותיו. כבר בשיחה איתו התרשמתי לטובה, נתן מחיר הוגן וקבענו מועד להגעה. אריאל הגיע כעבור יומיים בשעה שקבענו עם אנשי הצוות שלו, הם ניקו ביסודיות כל מקום ופינה בבית, הבריקו וצחצחו את חדר האמבטיה ואת המטבח, ניקו את כל הארונות והחלונות בדירה, פשוט צוות של אלופים. אריאל עמד במילתו ופשוט כל מה שהבטיח קיים, מרוצה מהשירות היחס והתוצאה הסופית של להיכנס לדירה נקייה ופשוט רק לסדר את החפצים, מומלץ.
מירה.

, פברואר 2019

הגעתי לאריאל דרך האתר שלכם לגבי הדברת מזיקים בביתי, הסברתי לו שאני סובל ממזיקים ועכברים , אריאל הגיע ביום שקבענו, הדביר את כל הדירה פעמיים ביסודיות, לאחר סיום ההדברה נתן הסבר קצר על שמירת ההדברה לאורך זמן ועל ניקיון הדירה לאחר ההדברה. כמעט כל שנה אני משתמש בשירותיו של אריאל, פשוט יוצא מן הכלל, מקצועי אמין והכי איכותי שיש, כמו כן ביצע ניקיון בבניין מגורים בו אני גר וכל דיירי הבניין מרוצים, בעל מקצוע הכי טוב שיש שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.
יאיר, ירושלים.

, אוקטובר 2018

אריאל והצוות של "א.א אריאל חברת ניקיון והדברות" ביצעו עבורי עבודה טובה, מקצועית ויסודית ואני מאוד מרוצה. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיו אצלי אך אני זוכר אותם לטובה ושמח להמליץ עליהם. ההתנהלות מול אריאל היתה טובה ונעימה לאורך כל הדרך, הוא נתן לי הצעת-מחיר הוגנת ותאמנו מועד שהתאים לשנינו. הוא הגיע כפי שקבענו עם הצוות שלו וכל הציוד הנדרש וניקוי את הדירה כמו שצריך ולא היה זכר לשאריות לכלוך ואבק מהשיפוץ. מומלץ!
גיל.

, אוקטובר 2018

עם אריאל מחברת "א.א אריאל חברת ניקיון והדברות" אני עובדת כבר תקופה ארוכה ואני ללא ספק לקוחה קבועה שלו, אני מאוד מרוצה מהשירות, היחס, המקצועיות והעמידה בזמנים ואני ממליצה עליו מכל הלב.
לאורך השנים הוא ביצע עבורי עבודות שונות שכללו - פוליש, ניקוי ספות בד וניקוי ריפוד כסאות ובכל פעם אני מרוצה מחדש. אריאל בחור אחראי, ישר והגון, הוא עומד במילה שלו וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. הוא עומד בזמנים שקובעים איתו, מגיע עם כל הציוד הנדרש ועובד במרץ בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. הוא מבצע עבודה יסודית וטובה והוא לא אכזב אותי אפילו פעם אחת. אני ממליצה עליו מכל הלב וכמובן שאמשיך לעבוד רק איתו!
נירה.

, יוני 2018

אל אריאל מחברת "א.א אריאל חברת ניקיון והדברות" הגעתי דרך האתר שלכם בעת שחיפשתי חברת ניקיון איכותית ומומלצת לניקיון יסודי של דירה ריקה לפני כניסה. קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו טלפונית לקבל הצעת-מחיר. כבר בשיחה הראשונה אריאל עשה עליי רושם טוב, הוא היה סבלני ונחמד והקשיב לי בסבלנות רבה. לאחר שהסביר לי בצורה מפורטת מה הניקיון כולל הוא נתן לי הצעת-מחיר הוגנת ותאמנו מועד להגעתו. אריאל הגיע בשעה שקבענו עם אנשי הצוות שלו וכל הציוד הנדרש לביצוע הניקיון ובמשך מס' שעות הם עמלו על ניקיון הבית באופן מסודר ויסודי. הם ניקו את החלונות, ארונות, כלים סניטריים, רצפה ועוד.. ממש הבריקו את הדירה! הייתי מאוד מרוצה מהשירות, היחס והמחיר ואני ממליצה בחום!
רמה, ירושלים.

, יוני 2018

על אריאל והצוות שלו יש לי רק דברים טובים להגיד - חבר'ה רציניים, נחמדים ואדיבים שמבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר. פניתי לאריאל לצורך ניקיון דירה ריקה לאחר שיפוץ שהיתה מלאה באבק ושאריות צבע, מהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר ואני שמח להמליץ עליו. אריאל הגיע עם 3 אנשי צוות בשעה שקבענו, הביאו איתם את כל הציוד הנדרש ובמשך 6 שעות עמלו על ניקיון יסודי של הבית, הם דאגו לעבור על הריצוף, החלונות, כלים סניטריים, ארונות ועוד.. אין פינה שלא ניקו! כתמי הצבע נעלמו כלא היו, הדירה נראיתה ממש מבריקה והייתי מאוד מרוצה. גם המחיר שגבה היה הוגן ואני ממליץ עליו.
אלדד, ירושלים.

, אוקטובר 2017

אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהזמנתי את אריאל לעבודה אך מאחר ואני זוכר אותו לטובה אני ממליץ עליו אצלכם באתר. הוא ביצע עבורי ניקוי ספות בד במקצועיות רבה, הגיע בשעה שקבענו ועמל על הספות עד שנראו כחדשות ממש! המחיר היה הוגן, היחס היה טוב ואני ממליץ בחום.
פלג, ירושלים.

, אוקטובר 2017

את אריאל מחברת "א.א אריאל חברת ניקיון והדברות" הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך ניקוי ספת בד בביתי, על הספה היו כתמים שלא הצלחתי להסיר בעצמי ולכן חיפשתי בעל מקצוע עם מכשור מתקדם שיוכל לפתור לי את הבעיה. משיחת הטלפון הראשונה ועד סיום העבודה אריאל היה פשוט מקסים! הוא היה חביב, סבלני לשאלות שלי ונתן הצעת מחיר הוגנת. הוא הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש ולא עזב את הספה עד שלא נראיתה ממש כחדשה! הוא השתדל להשאיר סביבת עבודה נקיה ורק לאחר שווידא שאני מרוצה גבה תשלום. שירות נפלא ויחס חם - מומלץ!
רומי, ירושלים.

, אוגוסט 2016

אנחנו ממליצים בחום על חברת "א.א אריאל חברת ניקיון", אריאל והצוות נתנו לנו שירות ניקיון מצוין - כל הכבוד!
ביום העבודה הגיעו אלינו אריאל והצוות שלו בדיוק בשעה שנקבעה ואני רוצה לציין זאת לטובה, הצוות שלו תקתקו את העבודה, אבל הקפידו על ביצוע יעיל שלה. התחייבו לסיום עבודה באותו היום, העבודה שלהם כללה ניקיון של חלונות, תריסים, מסילות התריסים, ארונות מבפנים ובחוץ, ניקיון של קירות, כתמי צבע שנשארו על הפאנלים, סניטרייה, ארונות וריהוט של המטבח. היינו מאוד מרוצים מאיכות הניקיון. אריאל היה מאד הוגן בכל מה שקשור למחיר הסופי - הופתעתי לטובה.
רוני.

, אוגוסט 2016

הזמנתי את צוות "א.א אריאל" לביצוע ניקיון של שתי דירות אחרי שיפוץ ולפניי אכלוס, אריאל נתן הצעות מחיר סבירות לעומת המתחרים שלו, מדובר באיש מקצוע מאוד הוגן, הוא תיאם איתי ימים ושעות. עמד במילה שלו, הצוות מאוד מקצועי, מגיעים עם כל הציוד הנדרש ומבצעים עבודה ברמה גבוהה. הייתי מרוצה מאיכות השירות והניקיון ולכן ממליצה בחום.
גילי.

, אוגוסט 2016

הייתי מרוצה מהאדיבות מהסבלנות מהמקצועיות, עמידה בזמנים, הצוות מצוין, עובדים כמו שצריך. אנחנו עובדים עם אריאל כבר שלוש שנים, הוא ניקה אצלנו ספות בד וביצע ניקוי כיסאות, בנוסף שלחתי אותו גם לבת שלי לבצע אצלה ניקיון בית אחרי בנייה ולפני אכלוס, בכל המקרים אריאל היה פשוט עשר! אני מודה לשכנה שלי שהכירה לי אותו, היא עושה איתו פוליש כבר שלוש שנים לפני פסח ומיותר לציין שגם היא מרוצה. שירות באמת יוצא מן הכלל ומכל הבחינות - ממליצה מכל הלב וכמובן נמשיך לעבוד עם אריאל עוד שנים רבות.
נירה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 07:00-22:00, ו' 08:00-15:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

תאור העסק

חברת "א.א. אריאל, הנה חברת מדבירים בירושלים אשר מלבד שירותי ההדברה המקיפים, מציעה גם שירותי אחזקת מבנים. במסגרת עבודות אלה, חברת "א.א. אריאל" מספקת חומרי ניקיון, מתפעלת מערכות חשמל וכמו כן גם מעניקה שירותי אחזקה מקיפים הכוללות עבודות צבע, עבודות צנרת, תיקונים שותפים ואפילו החלפת מנורות והדברת מזיקים. בנוסף לשירותי חברת מדבירים בירושלים ושירותי אחזקת מבנים, חברת "א.א. אריאל" מספקת ללקוחותיה גם שירותי פוליש וניקיון לחללים עסקיים מסחריים ופרטיים במהלכם החברה מקפידה על שימוש במכונות שטיפה ופוליש החדישות ביותר הקיימות בתחום זה. אם זה ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים עם מכונת קיטור, ניקוי חדרי מדרגות או ביצוע כל סוגי פוליש לכל סוגי המשטחים, חברת "א.א. אריאל" מקפידה על שירות אדיב אמין ומקצועי ועמידה על לוח הזמנים ותמחור נכון של כל פרויקט שהיא מבצעת. מספר רישיון 409

א.א אריאל חברת ניקיון והדברות

א.א אריאל חברת ניקיון והדברות

אריאל אלה


9.6

073-2721676
 

א.א אריאל חברת ניקיון והדברות

אריאל אלה

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721676 חייג