ציוס המדביר

9.6
בנציון אליה
הדברות
אזור הדרום
כתובת העסק: משק 18, מושב ברכיה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

בנציון ביצע אצלנו עבודת הדברה ממש מקצועית, הריסוס היה מאוד מועיל ומגיר את התופעה והמחיר ששילמנו בהחלט שווה ומשתלם מאחר ולא הצטרכנו להתעסק עד עכשיו עם הדברה נוספת - באמת בוצעה הדברה מעולה!
בנציון הגיע בזמן לביצוע ההדברה, ההדברה בוצעה לאורך קירות הבניין, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב. הוא עשה עבודה יסודית מאוד במחיר הוגן מאוד.
רות.

, ספטמבר 2016

הגעתי לבנציון "ציוס הדברות" דרך האתר הזה, פניתי אליו בעקבות ההמלצות הטובות ובשיחה עמו הסברתי לו כי מדובר בהדברת מקקים, הוא נתן לי הצעת מחיר אטרקטיבית וקבענו תאריך ושעה. בנציון הגיע וניגש מיד לעבודה. הצצתי על אופן הריסוס וראיתי מה שאף אחד אחר לא עושה - מבלי לשאול ומבלי לחסוך בזמן הוא הזיז את הספות, ריסס לאורך הקיר על המשקופים ועל החלונות מבחוץ ומבפנים. הוא היה יסודי ועבר על כל נקודה בדירה. היה נחמד מאוד ומסביר פנים, הוא הסביר לי בסבלנות לאחר שסיים מה עושים בזמן הריסוס ומה לאחריו והוא עשה עבודה מצוינת. אדם ישר שלא דרש שקל מעבר למה שסוכם. ממליץ בחום.
ירון.

, מאי 2016

נעזרתי בשירות של בנציון מחברת "ציוס המדביר" כבר פעם שנייה לבצע אצלנו בדירה הדברה לפני הקיץ, ההדברה של בנציון סופר מקצועית, חומרים בטוחים, רישיון, אדיבות זמינות ומקצועיות מהדרגה הראשונה - ממליצה בחום.
לבנציון הגעתי לפני שנתיים, חיפשתי מדביר לביצוע ריסוס בתוך דירה נגד נמלים ג'וקים וכו', קבלתי המלצה על בנציון "ציוס המדביר", שוחחתי איתו בטלפון, הוא אמר לי את החומרים, נתן הנחיות לשהייה מחוץ לבית וגם כמה הוראות בנוגע לניקיון של הדירה לאחר ההדברה בכדי שהיא תישמר. הצעת המחיר הייתה ממש טובה, סגרתי איתו תאריך ושעה ובנציון באמת הגיע בשעה שקבענו, ההתנהלות שלו הייתה מקצועית מאוד וההדברה כמו שרשמתי הוכיחה את עצמה ולא היו לנו ג'וקים ונמלים כל השנה.
מכיוון שהייתי מאוד מרוצה מהפעם הראשונה, הזמנתי אותם גם בפעם השנייה לבצע את אותה עבודה שוב לפני בוא הקיץ. קבענו יום ושעה, שוב בנציון הגיע בזמן וסיפק הדברה מקצועית. אין ספק שאמשיך להיעזר בשירות שלו בעתיד!
גל.

, מאי 2016

מאוד מרוצה ממנו, יחס מקצועיות, השירות שהיה ברמה מאוד גבוהה, שיגעתי אותו עם המון שאלות והוא ענה על כולם והכל בנחת ובקור רוח בכיף באהבה! ממליצה על בנציון ממש מכל הלב!
זאת כבר פעם שנייה שנעזרתי בשירות של בנציון. בפעם הראשונה שהזמנתי את בנציון, זה היה עבור ריסוס עונתי למניעת מזיקים אצלנו בבית הפרטי נכנסתי לאינטרנט וערכתי שם חיפוש על חברות מאזור מגורי ודרך ההמלצות באתר של בעלי-מקצוע הגעתי לחברת "ציוס המדביר" בבעלותו של בנציון. שוחחנו בטלפון, אמרתי לו במה מדובר, כמו שציינתי, בנציון ענה על המון שאלות שהיו לי, הסביר על החומרים, רעילות, שטיפה לאחר ההדברה, בטיחות עם ילדים וכו'.. הוא היה מאוד מאוד סבלני והוא נתן לי הצעת מחיר ממש טובה, סגרתי איתו תאריך ושעה.
בנציון באמת הגיע בשעה שקבענו, ביצע ריסוס יסודי מאוד נגד ג'וקים נמלים, תיקנים, עכבישים בעצם הכל. הוא ריסס בתוך הבית, מסביב לבית ובחצר ובאמת ההדברה התגלתה כמוצלחת! מכיוון שהייתי מאוד מרוצה מהפעם הראשונה, הזמנתי אותו גם בפעם השנייה לבצע אותה הדברה בעסק של בעלי, בנציון הגיע כפי שקבענו, ביצע ריסוס יסודי מאוד, באמת בעל-מקצוע נהדר, מחירים סבירים והדברה מקצועית - ממליצה בחום.
אירן.

, מאי 2016

הדברה איכותית במחיר הוגן - ממליץ בחום על "ציוס המדביר". הייתה לנו בעיה של מקקים וחיפשתי באינטרנט חברת הדברות, ויצא שהגעתי לחברה של "ציוס המדביר" שרשומה אצלכם באתר.
כשדיברתי עם בנציון, קיבלתי את הרושם שהוא באמת איש מקצוע רציני. ההמלצות שלקוחות רשמו עליו, הציגו אותו באור ממש טוב וגם בשיחה הטלפונית הוא נשמע כמו אדם שמבין עניין, עם רצון לסייע ולתת לי שירות אמיתי. הוא גם עמד בכל התנאים שהתחייב. מתי שבקשתי ממנו להגיע הוא הגיע, המחיר שסיכם איתי בטלפון זה גם המחיר שלקח. בנוסף בנציון גם נתן לי אחריות על העבודה - אמר שאם תהיה איזושהי בעיה ואבחין פתאום בג'וקים, שאתקשר אליו מיד והוא יבוא לעשות הדברה חוזרת.
בינתיים כבר עבר כחודש מאז שהוא היה אצלי, ואין לא זכר ולא סימן לשום ג'וק בתוך הבית. זה רק מעיד שבנציון - בנוסף להיותו איש שירותי אדיב ונחמד - באמת גם עשה עבודת הדברה מאד טובה! שמרתי את הטלפון שלו, ואני בהחלט מתכוון להמליץ עליו לעוד אנשים.
אבי.

, נובמבר 2015

בנציון מחברת "ציוס הדברות" בעל-מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו הדברה נגד נמלים וג'וקים, סיפק את כל המידע הנדרש ועשה עבודה נהדרת!
לבנציון הגעתי דרך המלצה והחלטתי בלי יותר מידי בירורים ובדיקות, להרים לו טלפון ולשמוע לגבי המחיר. הוא היה מאוד אדיב ונחמד, בירר אתי כמה פרטים ונתן לי הצעת מחיר מאוד סבירה. קבעתי איתו יום ושעה והוא הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו. לפני ההדברה, בנציון הסביר לי על סוג החומרים, הבטיחות שלהם, הראה לי את רישיון העסק שלו ווידא שהכול מובן לי ושאין לי שאלות נוספות. כמובן שלצורך ההדברה היינו אמורים לצאת מהבית לכמה שעות, השארנו את בנציון לבצע את הריסוס וכשחזרתי, בנציון נתן לי מידע לגבי העבודה עצמה והאחריות - לנמלים הוא נתן אחריות ובנוסף הסביר לי שניתן לשטוף את הבית לאחר יומיים מרגע הריסוס ובעצם סיפק לי את המידע המלא! יצאנו מהבית לכמה שעות וכשחזרנו לא היו ריחות חזקים והכל היה תקין. אני מודה לבנציון על שירות אדיב מקצועי ויחס אנושי וממליץ עליו בחום!
גיא.

, נובמבר 2015

היינו מרוצים מאוד, המחיר הוגן לטעמנו, השירות מעל המצופה, הגיע בזמן, נתן טיפול מקצועי השאיר רושם טוב והכי חשוב הצליח להדביר את כל המזיקים - ממליץ בחום!
פניתי לציוס המדביר דרך ההמלצות פה באתר, שוחחתי איתו, הסברתי לו במה מדובר - הדברה נגד נמלים עכברים והכי חשוב ואקוטי - טרמיטים, ציוס הציג בפני את מקומות הריסוס שיש לעבור בהם ונתן לי הצעת מחיר מראש. הצעת המחיר הייתה בהחלט הוגנת וסגרתי איתו את העבודה. ביום העבודה, ציוס הגיע בדיוק בזמן שקבענו, הוא עבר איתי שוב על הדברים, הסביר לי על אופן הריסוס ובפרט על איך הוא מדביר טרמיטים ואז התחיל לעבוד. ציוס עבר על הכל, מסביב לבית, בפנים הבית, הניח מלכודות לעכברים וחומר רעל, בנוסף הביא מכשור מיוחד להדביר את הטרמיטים, הוא מזהה איפה הם נמצאים ומחדיר חומר למשקופים באמצעות מכשיר הזרקה, בקיצור מקצוענות לשמה!
לאחר העבודה, ציוס הדריך אותי והסביר לי כיצד לפעול לאחר הריסוס, וכמובן אמר לי שאם המזיקים חוזרים יש אחריות על ההדברה, שילמתי לו את הסכום שקבענו בטלפון, קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות על הריסוס. ציוס בעל מקצוע רציני, מקצועי ואמין. השירות שלו היה מעבר למצופה, הוא היה סימפטי, מנומס וסבלני והוא לא החסיר ממני מידע חיוני, הסביר לי שבשביל לראות תוצאות מלאות צריך לחכות לפחות חודש ואם יהיה המשך לבעיה הוא כמובן יגיע שוב במסגרת האחריות. ממליץ בחום רב!
מאיר.

, פברואר 2015

ציוס המדביר פשוט מעולה! בן אדם מקסים, אדיב, מסביר טוב - הרגשתי שאני פשוט נמצאת בידיים טובות כשבחרתי אותו.
הגיע אלינו לבצע הדברת מזיקים עונתית בעסק (נגד ג'וקים, נמלים וכל מיני חרקים).
שוחחתי איתו בבוקר. לבקשתי - הוא הגיע כבר באותו יום, בשעות של הערב, כיוון שהיה חשוב לי שהריסוס יעשה לאחר שעות העבודה, כאשר כל העובדים כבר הולכים הביתה ואין אף אחד במקום. אני חיכיתי כדי לקבל אותו. הוא הגיע בערך בשעה 19:00 בערב בדיוק כפי שתאמנו בינינו בבוקר (לא איחר ולא כלום). לפני שניגש לעבודה - כמו שכבר ציינתי היה מאד הסברי ופירט בדיוק באילו חומרים הוא משתמש, מה היתרונות שלהם, איך הוא מתכוון לבצע את הריסוס, באיזה מקומות הוא הולך לשים ריכוזים יותר גבוהים של חומר, איך ומה לעשות בימים שאחרי הריסוס וכו' וכו'.
בסיום ההדברה קיבלנו ממנו גם אחריות על הריסוס - למקרה שניתקל במשהו חריג. איש באמת הגון ומקצועי - הגענו אליו ככה במקריות דרך המלצה, אבל אני שמח שבחרנו בו ומאז כבר יצא לי להזמין אותו פעם נוספות.
ממליץ בחום - איתי.

, פברואר 2015

אני מאד ממליצה עליו - לפני שנה ציוס ביצע אצלנו בבית הדברת מזיקים מקיפה (נגד ג'וקים, נמלים ויתושים), ונתן לנו שירות פשוט מעולה - ליווי צמוד מההתחלה ועד הסוף, ובעיקר גם עשה עבודה שבאמת הניבה תוצאות, אנחנו כבר שנה אחרי ואין זכר למזיקים!!
הגעתי אליו בעיקרון בצורה אקראית דרך איזושהי המלצה. לא עשיתי יותר מדי סקר שוק או בירורים - פשוט החלטתי ללכת עליו בעיקר מפני שנשמע לי מקצועי ורציני, וגם היה זמין להגיע כבר למחרת אותו יום שדיברנו.
ציוס הגיע לראות את הבית ולתת לנו הסבר איזה סוג הדברה מומלץ לנו לבצע, באילו סוגי חומרים הוא משתמש, מה האפקטיביות שלהם והעלויות שהוא לוקח עבור השירות שלו. קבענו תאריך - ליומיים לאחר מכן, שיגיע לבצע את העבודה.
ציוס ביצע הדברה יסודית ומקיפה, הוא עמד במה שסוכם והכי חשוב רואים תוצאות!
סה"כ שילמתי לו מחיר שהוא ממש ממש הוגן לדעתי - באמת יופי של שירות - גם בעיית היתושים, גם הג'וקים וגם הנמלים חוסלו סופית, ואין לאף אחד מהם זכר!!
החודש הזמנתי אותו בפעם השניה, התגלתה אצלנו בעיית טרמיטים ולמזלי זה היה מכה ממוקדת, התקשרתי כמובן לציוס, הסברתי לו במה מדובר, הוא קבע איתי יום ושעה, הגיע ביצע את ההדברה והבעיה נפתרה עוד באותו היום!
בעל מקצוע נהדר, אני ממש ממליצה עליו בחום!
אליס.

, פברואר 2015

בזמן האחרון גילינו כי יש לנו בעיה של תיקנים ונמלים, ממש מכה, והבנו שחייבים לבצע ריסוס מקצועי מכיוון שכל הריסוסים וחומרי ההדברה הביתיים לא עזרו למנוע את הופעתם של אותם מזיקים.
פניתי לציוס המדביר דרך פרסום שנתקלתי בו במקרה והוא הצליח לפתור לנו את הבעיה בצורה יסודית, אמינה וטובה! ההתנהלות שלו מאוד מצאה חן בעיניי, עוד מהשיחה שלנו בטלפון, ציוס נתן לנו טווח מחירים ריאלי וכשהגיע לבית שלנו, הוא עמד בתעריף ולא ניסה להעלות את המחיר מעבר לטווח שדובר.
ציוס היה מאוד מקצועי, הסביר לנו על הריסוס ועל סוג החומר ודאג להגיד לנו מראש שנצטרך לשהות מחוץ לבית למשך כמה שעות. הפקדנו את הבית בידיו של ציוס, סמכנו עליו במאה אחוז ואני יכול לספר שהוא עשה עבודה מעולה!! עבר על כל פינה ופינה בבית והעבודה שלו השתלמה!
כבר יום למחרת ההדברה, הג'וקים הפסיקו להגיע, לאחר מכן שמנו לב שהנמלים לא מתקרבות לבית והבנו שהריסוס בהחלט עבד - לא הוצאנו כסף לחינם! בנוגע לציוס, שמחתי לגלות איש אדיב, שנותן שירות ברמה שהיא הרבה יותר ממקצועית, מגיעות לו את כל המילים הטובות!
אשר.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

'ציוס המדביר' הינו מדביר מומחה (מספר היתר 1923), המדביר מגוון סוגי מזיקים: ג'וקים, נמלים, טרמיטים, מזיקי עץ, מכרסמים, חולדות, עש, פשפשים ועוד. הדברה איכותית עם תוצאות מיידיות (מחירים נוחים והוגנים)

אתר העסק: http://www.zios-exterminator.co.il/

ציוס המדביר

ציוס המדביר

בנציון אליה


9.6

073-2721600
 

ציוס המדביר

בנציון אליה

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721600 חייג