אברהם המדביר

9.7
אברהם אגרניוניק
הדברות
אזור ירושלים
כתובת העסק: ת.ד 876, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2017

לאחר סקר שוק שכלל לא מעט בעלי מקצוע הגעתי לאברהם המדביר. לאחר שיחה קצרה הבנתי שאני מדבר עם בחור שמבין בתחום, אמרתי לו מה ההצעה הזולה ביותר שקיבלתי ואברהם הסכים לעשות את העבודה במחיר הזה. קבענו שיגיע ב8:00 בבוקר והוא הגיע אפילו קצת לפני, מה שגרם לי לא לאחר לעבודה. ההדברה בוצעה במקצועיות רבה, הוא עבר ביסודיות ובזריזות על כל פינה ושמחתי לעבוד איתו. ממליץ בחום.
משה.

, אוגוסט 2017

את אברהם המדביר הזמנתי לצורך הדברה נגד קרציות, מדובר בהדברה מסוג קשה יותר שהצריכה מאברהם להגיע אליי 3 פעמים עד שהקרציות נעלמו כלא היו. מדובר בבחור חביב ביותר, נחמד שמבצע עבודה מקצועית ויסודית. רואים שאכפת לו מהלקוחות ומשביעות רצונם, הוא יודע את העבודה שלו ועושה אותה מכל הלב. גם המחירים שלו הוגנים ונוחים לכל כיס. הגעתי אליו דרך המלצה מחבר ואני שמח להעביר את ההמלצה שלי הלאה, אין לי ספק שאפנה רק אליו מעתה והלאה.
יונתן, יישוב אלעזר.

, אוגוסט 2017

מקסים מקסים מקסים! אין לי מילים! את אברהם הזמנתי כבר 3 פעמים לביצוע הדברה ואני חושב שזה אומר הכל! הפעם האחרונה שהזמנתי אותו היתה לפני חודשיים, אני גר ביחידת דיור והיתה לנו מכת נמלים, התקשרתי לאברהם ויום למחרת הוא כבר היה אצלי. הוא הגיע בזמן, ביצע את ההדברה ביסודיות רבה, הזיז רהיטים איפה שהיה צריך ודאג לעבור על כל פינה בבית. מאז ועד היום לא נתקלנו אפילו בנמלה אחת! אני חייב לציין לטובה דבר נוסף - יש לנו 2 בנות קטנות וכשחזרנו הביתה לא היה ריח או משהו שקשור להדברה וזה היה לנו מאוד חשוב. הוא הסביר לנו איך לנקות את הבית בימים שלאחר ההדברה וגבה מחיר הוגן. ממליץ בחום!
אמיר, צור הדסה.

, אוגוסט 2017

על אברהם המדביר יש לי רק מילים טובות, הזמנתי אותו כבר מס' פעמים לביצוע הדברה ואני מרוצה בכל פעם מחדש! אני משתדל לבצע הדברה בביתי פעם בשנה, מדובר בבית פרטי עם חצר ולכן יש צורך בהדברה בתוך הבית ומחוצה לו. את אברהם אני מכיר מאחר ואנחנו גרים באותו יישוב, הוא ידוע באזור שלנו ושמו הולך לפניו ולכן ישר פניתי אליו. בכל אחת מהפעמים הייתי מרוצה! הוא מבצע את ההדברה במהירות וביעילות, מגיע בזמן, אדיב ונחמד וגובה מחירים הוגנים. פעם אחת ביקשתי ממנו שיגיע שוב לבצע מעבר נוסף מאחר וההדברה הזדקקה לחיזוק, הוא הגיע מיידית בלי תירוצים וביצע מעבר נוסף ללא תשלום! אני מאוד מרוצה מאברהם ואם אני עובד איתו כבר מס' שנים זה אומר הכל!
רואי, גוש עציון.

, ספטמבר 2016

היינו מאוד מרוצה מהשירות של אברהם, גם מבחינת העבודה, מבחינת הזמינות, היחס, האדיבות והשירות. אברהם עובד כמו שצריך ניתן לסמוך עליו - עבודה מקצועית.
שוחחתי עם מספר מדבירים ומבין כולם אברהם היה הכי מקצועי ואמין וגם המחיר היה הוגן ביחס להצעות נוספות שקיבלתי. סגרנו את העבודה, אברהם באמת הגיע בתאריך שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע את מלאכת ההדברה בבית ובחצר, הוא היה מאוד מאוד יסודי ועבר על כל המקומות שיכולים להוות בעיה, גם בפנים הבית וגם מחוצה לו בשטח החצר, בבור הביוב ומסביב לבית. אברהם גבה מאיתנו את הסכום שסגרנו עליו מראש (בלי שינויים) ואני בהחלט ממליץ.
שי.

, אפריל 2016

נעזרנו בשירותיו של אברהם המדביר ואני רוצה להמליץ עליו בחום. לקראת בוא הקיץ נתקלתי במכת נמלים וחרקים. חיפשתי מדביר מקצועי שיגיע למגר את התופעה, קיבלתי המלצות חיוביות על אברהם המדביר ומול בדיקה עם עוד מספר מדבירים, אברהם התגלה כהגון ביותר, נתן חוות דעת מקצועית, הסביר על השירות וכיצד הוא מתבצע ורצה מחיר ממש הוגן עבור ההדברה. המחירים שלו לצרכן הם מחירים הוגנים וטובים (לעניות דעתי) - אבל בעיקר מה שבולט אצלו זה היחס והשירות אותו הוא מספק ללקוח. כל בעיית מזיקים שחוזרת - הוא מיד בא לתקן ולעשות הדברה נוספת עד שהעניין נפתר.
אברהם ביצע הדברה הן בשטח הבית והן בשטח החצר, הוא היה מאוד יסודי וכשסיים אמר לנו שאם תהיה בעיה חוזרת, הוא יגיע לבצע ריסוס נוסף ואכן כעבור שלושה שבועות ראינו סימנים של נמלים והוא הגיע ללא בעיות לבצע ריסוס נוסף ללא תשלום נוסף כמובן.
מדובר באיש מקצוע אמין ביותר, נותן שירות מקצועי, ההדברה שלו נעשית באמצעות חומרים לא מזיקים והמחירים שלו בהחלט משתלמים! אני מאד ממליצה עליו ומקווה שנהנה משירותיו גם בשנים הבאות.
יעל.

, נובמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מההדברה שביצע אצלי אברהם המדביר, מדובר במדביר מקצועי בעל-ידע רב בתחום, הוא פתר לנו מטרד קשה ועשה עבודה נהדרת - ממליץ בחום.
פניתי לאברהם המדביר דרך המלצה מפה לאוזן והשירות שחיפשתי הוא הדברה נגד קרציות בחצר הבית. אברהם נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל החצר והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
אברהם הגיע בזמן לביצוע ההדברה הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי לגבי ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות בחצר וכמובן בשטח החצר עצמה, אברהם עשה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד, לא ראינו זכר לקרציות! באופן כללי, אברהם אדם חביב וסבלני, הוא דאג להסביר את הפעולות, התוצאות הצפויות והמשמעות שלהן. אברהם עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות על ההדברה. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.
שחר.

, נובמבר 2015

אברהם המדביר עשה אצלנו הדברה מאוד מקצועית, ההדברה ממש הצליחה ואני מאוד מרוצה. הייתה לנו בעיה של נמלים שנכנסו לבית בכמויות מטרידות. בהתחלה ניסיתי לפתור את הבעיה בעצמי וריססתי בעצמי אבל לא ממש הצלחתי למצוא את כל המקומות הבעייתיים, כך שהם פשוט המשיכו להיכנס ובכמויות לא קטנות בכלל, זה נהיה כבר ממש מטרד והחלטתי להזמין חברת הדברה מקצועית.
בדקתי באתר "טוב תודה" מספר בעלי מקצוע בתחום ההדברה שעובדים באזור שלנו ולקחתי הצעות מחיר. אברהם עשה עליי רושם נורא טוב בטלפון וגם ההצעה שלו הייתה אטרקטיבית יחסית לאחרים וסיכמנו שכבר למחרת הוא יגיע לבצע הדברה. ביום ההדברה, אברהם הגיע בדיוק בזמן שסיכמנו ועבד זמן די ממושך, הוא עשה עבודה יסודית ועבר על כל השטח. החומר ששם היה ממש חזק והבעיה נפתרה, מאז ההדברה מכת הנמלים פסקה. הייתי מרוצה מאוד מהשירות של אברהם וגם מהמחיר. ממליצה בחום.
נועה.

, מרץ 2015

אברהם מדביר מקצועי ואחראי, הוא עזר לנו לפתור בעיה של עכברים ונתן שירות יוצא מן הכלל - ממליצה בחום!
לפני כמה שבועות התחלנו להרגיש בנוכחותם של עכברים: שמנו לב לגללים קטנים ורק כעבור כמה ימים ממש ראינו את העכברים צצים.
החלטנו להזמין חברת הדברה מקצועית שתטפל בעניין והגענו לאברהם דרך חיפושים באינטרנט. לקחנו הצעות מחיר מכמה חברות ואברהם היה היחיד שמצא חן בעינינו ונתן הצעת מחיר הוגנת. קבענו איתו יום ושעה והוא הגיע על הדקה.
אברהם עשה בדיקה יסודית בכל השטח ומסביב ואמר שבאופן זמני הוא יציב מלכודות רעל לעכברים וכנראה שזה יגרום מועטה של העכברים.
אברהם שם מלכודות - תיבות האכלה במוקדים אסטרטגיים ובאמת לאחר מס' ימים כמות העכברים פחתה. בכל אופן קיבלתי ממנו שירות מאוד מקצועי ויעיל ולכן אני ממליצה עליו בחום!
שחר אהרונוביץ'.

, מרץ 2015

נעזרנו בשירותיו של אברהם המדביר ואני רוצה להמליץ עליו בחום.
אנחנו גרים בבית פרטי במושב, וכמו בכל בית קרקע נתקלתי במכת נמלים וחרקים. חיפשתי מדביר מקצועי שיגיע למגר את התופעה, קיבלתי המלצות חיוביות על אברהם המדביר ומול בדיקה עם עוד מספר מדבירים, אברהם יצא ההגון ביותר, נתן חוות דעת מקצועית, הסביר על השירות וכיצד הוא מתבצע ורצה מחיר ממש הוגן עבור ההדברה.
המחירים שלו לצרכן, הם מחירים הוגנים וטובים (לעניות דעתי) - אבל בעיקר מה שבולט אצלו זה היחס והשירות אותו הוא מספק ללקוח.
כל בעיית מזיקים שחוזרת - הוא מיד בא לתקן ולעשות הדברה נוספת עד שהעניין נפתר.
אברהם ביצע הדברה הן בשטח הבית והן בשטח החצר, הוא היה מאוד יסודי וכשסיים אמר לנו שאם תהיה בעיה חוזרת, הוא יגיע לבצע ריסוס נוסף ואכן כעבור שלושה שבועות ראינו סימנים של נמלים והוא הגיע לבצע ריסוס נוסף ללא תשלום כמובן.
מדובר באיש מקצוע אמין ביותר, נותן שירות מקצועי, ההדברה שלו נעשית באמצעות חומרים לא מזיקים והמחירים שלו בהחלט משתלמים!
אני מאד ממליצה עליו ומקווה שנהנה משירותיו גם בשנים הבאות.
אפרת.

, מרץ 2015

לאחרונה שמנו לב שיש מישהו שאוכל לנו את האוכל בבית ולא הצלחנו להבין במה מדובר וכמובן חיפשנו חברת הדברה שתתן שירות שיאתר את הבעיה. חיפשנו חברה הוגנת דרך האינטרנט ולאחר שעשיתי סקר מחירים החלטתי להזמין את אברהם המדביר, מכיוון שהוא נשמע לי הכי מקצועי ואמין, לפי ההסבר שנתתי לו הוא אמר שכנראה מדובר בעכברושים, אברהם הסביר לי מה הוא מתכנן לעשות, הסביר על מלכודות הרעל ואמר שהן אקולוגיות ולא פוגעות בסביה, התרשמתי ממנו מאוד וגם המחיר היה בהחלט משתלם.
סגרנו את העבודה וקבענו יום ושעה, אברהם הגיע בדיוק בשעה שקבענו והוא הגיע בדיוק בזמן. הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע את מלאכת ההדברה - היה מאוד מאוד יסודי.
עבודתו התבצעה באופן יסודי ומקצועי, הוא גבה מאיתנו את הסכום שסגרנו עליו מראש (בלי שינויים), לאט לאט שמנו לב שהתופעה חולפת וכבר אין נגעים של עכברושים אצלנו בבית.
אני בהחלט ממליצה ואמליץ עליו בחום לכל מי שיחפש מדביר (כבר הספקתי להמליץ למספר אנשים).
יפה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

בעל מקצוע אמין ואיכותי בתחום ההדברות מטפל בסוגי המזיקים כגון: גוקים נמלים מכרסמים חומרים מורשים להגנת הסביבה ומשרד הבריאות להדברה ביתית. שירות אמין ומקצועי. תתקשרו עוד היום להצעת מחיר.

אברהם המדביר

אברהם המדביר

אברהם אגרניוניק


9.7

073-2721596
 

אברהם המדביר

אברהם אגרניוניק

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721596 חייג