ירון המדביר

9.7
ירון ניסים
הדברות
אזור השרון
כתובת העסק: ביאליק 47, רעננה

  93%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  97%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2020

ירון מדביר את ביתי כבר יותר מ-20 שנה, הגעתי אליו בעקבות המלצות של אנשים שאני מכיר ואני בעצמי המלצתי עליו לחברים כי הוא פשוט 10 מכל הבחינות! בעבודתו האחרונה הוא ביצע עבורי הדברת מזיקים כי בקיץ היו ג'וקים בדירה וגם ניקיון ספות מעור ומבד כי הילדים שלי לכלכו אותם. הספות שלי נראות כמו חדשות בזכות ירון וגם לא ראיתי ג'וקים בבית כבר זמן רב, מעבר לכך גם המחיר ששילמתי לו היה הגון מאוד וסה"כ הוא איש מאוד נחמד!
שלמה, כפר סבא

, מרץ 2020

נכנסתי לדירה חדשה ונזקקתי להדברה כללית מפני מזיקים, חברים שלי המליצו בחום על "ירון המדביר" ואני שמח על כך, כל מילה שלהם הייתה בסלע! ירון הגיע אלי במועד שקבענו ואפילו הקדים בכמה דקות, הוא הסביר והדריך אותי בכל דבר וגם הכין אותי מראש מה לעשות לאחר ההדברה. ירון היה מאוד חברותי, נעים, מדויק בעבודתו והיה זמין עבורי בטלפון לכל שאלה, נוסף לכל לא ביצעתי השוואת מחירים כי סמכתי על המלצת החברים ואכן ירון ענה על כל הצרכים שלי!
יוסי, הרצליה

, מרץ 2020

כל שנה אני עושה הדברה בכל הבית שלי כולל בגינה ובמרתף, בהתחלה אבא של ירון היה מדביר קבוע את ביתי במשך עשרות שנים ועכשיו ירון מחליף אותו. ירון אדיב, נחמד ומנומס ביותר, הוא פשוט בעל מקצוע שניתן להאמין בו וגם המחיר שהוא דורש מאוד תחרותי והגון, מעבר לכך יש לו יתרון גדול מבחינת הזמינות כי אם יש בעיה אני מתקשרת והוא מיד מגיע. יש לי רק דברים טובים לומר על ירון ואני סומכת עליו ב100 אחוז!
אליסון, רעננה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-18:00, ו' 08:00-12:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

ירון המדביר רישיון 2485 מרעננה בעל ניסיון של 18 שנים בתחום. אזור שרות כפר סבא, רעננה והוד השרון. הדברת עשבייה וכל סוגי החרקים והמזיקים נמל העש, נמלים , מקקים, פרעושים, פשפשים, קרציות, דג הכסף, עכבישים, עש, כני יונים, פשפש המיטה ותיקן גרמני. מבצע חיטוי לנגיף הקורונה!!!

ירון המדביר

ירון המדביר

ירון ניסים


9.7

073-2242997
 

ירון המדביר

ירון ניסים

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242997 חייג