אבי הדברות והרחקת יונים

9.4
אבירן שגיב
הדברות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: ניסנבאום 36, בת ים

  97%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

31 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2019

אבי מדביר אצלי בבית כבר שנתיים והוא הפך למדביר הקבוע שלי.
אני גר במרכז ובעיית ג'וקים הולכת ומחמירה באזור הזה. בפעם הראשונה שהזמנתי אותו לבצע ריסוס מאוד הופתעתי לטובה והבנתי שזה מסוג האנשים שצריך לשמור את הטלפון שלהם:-)
גם השנה לא התאכזבתי, הריסוס יסודי ואין זכר לג'וקים אחריו, אדם מקסים ומחיר מעולה.
איציק, בת ים.

, דצמבר 2019

אבי היה מעולה!
הזמנתי אותו לריסוס נגד מכת פשפשים נוראית שהייתה אצלי.
התחלתי לחפש באינטרנט מדבירים וציפיתי שייקח לי קצת זמן, אני סקפטית לגבי בעלי מקצוע ולא מזמינה כל אחד. אבי היה השני שדיברתי איתו ומיד הרגשתי שהוא אחלה ובאמת נתן שירות מצויין.
הוא עשה עבודה נקייה ומאז לא חזרו פשפשים הביתה.
נחמד ואדיב, ולא יקרן
שרון, תל אביב.

, יולי 2019

את שירותיו של אבירן אני מזמינה כל שנה וכל פעם אני מרוצה מחדש. הוא מבצע עבורי אחת לשנה הדברת מזיקים וזוחלים בגן ילדים שבבעלותי, מגיע תמיד בזמן שאני קובעת איתו ובשעות שנוחות לי, מבצע הדברת יסודית וכל שנה אני שקטה מחדש, ההדברה של אבירן היא מחומרים ירוקים ולא מסוכנים, ההדברה שלו מחזיקה לאורך זמן, השירות שלו נהדר אני לא מוותרת עליו, מבחינתי הוא בעל מקצוע הכי טוב שיש ואדם עם אישיות ולב ענק, המחיר שלו הוגן ואני שמחה להמליץ עליו בכל מקום אפשרי שיש.
נטשה, בת ים.

, יולי 2019

לאבירן הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי מדביר לדירה לפני כניסה ואחרי בירורים רבים החלטתי שאני מזמינה את שירותיו של אבירן. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש להדברה, הדביר את כל הדירה שהייתה ריקה ,לא דילג על שום מקום ועשה עבודה יסודית ומקצועית. החומרים שלו איכותיים וירוקים, לאחר סיום העבודה אבירן נתן הסבר מפורט על הדברת המזיקים ועל הניקיון שלאחר ההדברה, השירות שלו מעולה ואין ספק שתמיד אפנה אליו במידת הצורך, בעל מקצוע הכי טוב ושירותי שפגשתי.
ציפי, חולון.

, מרץ 2019

חיפשתי דרך גוגל מדביר להרחקת יונים, ראיתי המון המלצות על אבי ופניתי לשירותיו. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו, התקין רשתות מיוחדות במרפסת ביתי להרחקת היונים, עבד בצורה נקייה ומסודרת, פינה את כל הלכלוך שניקה לפני ביצוע העבודה, נתן שירות מהלב, גבה מחיר הוגן, מאז ועד היום אין זכר לשום יונים במרפסת. אבי היחיד שביצע עבודה שאכן הצליחה והרחיקה את היונים מביתי, אני מרוצה וממליצה בחום.
ללה, ראשון לציון.

, מרץ 2019

אבי המדביר הגיע אלי לצורך התקנת רשת במסתור כביסה בעקבות יונים ששוהים שם ועושים בלאגן נוראי. הוא הגיע במועד שקבענו, ראשית ניקה את כל הלכלוך ופינה את הפסולת, לאחר שהמקום היה נקי אבי התקין את רשת ההרחקה. מאז ועד היום אין זכר לשום יונים, הוא פשוט מקצוען אמיתי, השירות שקיבלתי ממנו ראוי לשבח, גבה מחיר הוגן, עומד במה שמבטיח ואני מרוצה מאוד,ממליצה עליו בחום.
ג'יני, בת ים.

, דצמבר 2018

נכנסתי לאתר "טוב תודה" לחיפוש מדביר וקיבלתי מספר הצעות מחיר ובניהם מאבי מחברת "אבי הדברות והרחקות יונים", החלטתי שאני סוגרת איתו מכיוון שהמחיר שדרש היה ההוגן ביותר מבין כולם, שוחחתי איתו וקבענו מועד לביצוע הדברת מזיקים בביתי. אבי הגיע בשעה שקבענו, עם חומרים ירוקים ואיכותיים והחל להדביר את כל הבית ולא פסח על שום פינה. לאחר סיום ההדברה הוא ביקש שנעזוב את הבית לשעתיים בלבד ונתן הסבר על ניקיון לאחר ההדברה. אבי מקצועי מאוד בעבודתו, זריז ומבצע עבודה נקייה, קסם של בחור שאדיבות ושירות ברמה כמו שלו לא קיבלתי מעולם! אני ממליצה בחום רב.
מירב, ראשון לציון.

, דצמבר 2018

אין ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה, הגעתי לאבי מפרסום שראיתי באינטרנט והחלטתי להתקשר אליו לביצוע הדברה בביתי, שוחחתי עם אבי וקבענו פגישה, הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו, נתן הסבר ביצוע ההדברה והחומרים, נתן הצעת מחיר הוגנת וסגרנו תאריך לביצוע העבודה. אבי הגיע ביום קבענו את העבודה והחל להדביר את כל הבית כולל כל הפינות והמשקופים, ביצע הדברה יסודית ולא דילג על שום מקום, השתמש בחומרים איכותיים ונתן הסבר מפורט לגבי שמירת ההדברה לאורך זמן. אני מרוצה מאוד מאבי ואין ספק ששירות אצלו זה מעל הכל.
חזי, בת ים.

, יוני 2018

אל "אבי הדברות" פניתי לפני זמן מה בעקבות ההמלצות שקראתי באתר שלכם "טוב תודה" בעת שחיפשתי מדביר נגד נמלים וג'וקים. אבי שאל שאלות מנחות ולפי התשובות שלי לגבי גודל הבית והבעיה עצמה הוא נתן לי הצעת-מחיר שנשמעה לי הוגנת ותאמנו מועד להגעתו. אבי הגיע בזמן לביצוע ההדברה, הגיע עם כל הציוד הנדרש וקודם כל ישב איתי והסביר לי מה הפעולות שאני צריך לבצע אחרי ההדברה ואיך לנקות את הבית. את ההדברה הוא עשה בצורה יסודית ומסודרת, עבר על כל פינה בבית ומאז שהיה פה החרקים נעלמו!
מיכאל, ראשון-לציון.

, יוני 2018

לפני בערך חודשיים נכנסתי לאתר שלכם לצורך חיפוש אחר מדביר מקצועי ומומלץ, קראתי המלצות חמות על "אבי הדברות והרחקת יונים" והחלטתי לפנות אליו טלפונית. כבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה נשמע מקצועי ומבין עניין ותאמנו מועד להגעתו. אבי הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביקש שאחכה מחוץ לבית ודאג לעבור בכל פינה בבית כולל נקודות מפתח שמזיקים שונים יכולים להיכנס דרכן הביתה. בסיום הוא הסביר לי כיצד לנקות את הבית בימים שלאחר ההדברה ונתן לי טיפים לשמירה על יעילות ההדברה לאורך זמן. שירות נהדר! מומלץ!
חן.

, יוני 2018

אבי המדביר הגיע אלי לצורך התקנת רשת במסתור כביסה בעקבות יונים שהיו שם, עשו הרבה לכלוך ולא הצלחתי להיפטר מהם לבד. אבי הגיע במועד שקבענו, התקין את הרשת להרחקת היונים ואני חייבת לציין שהוא הגדיל לעשות ודאג לנקות את כל הלכלוך ורק לאחר-מכן להתקין את הרשת בצורה כזו שהיונים לא יוכלו להיכנס. פשוט אלוף! מעבר למקצועיות, אבי בחור אדיב, שירותי, נעים לעבוד איתו ואני מודה לו מאוד. ממליצה!
מורן.

, אוקטובר 2016

אבי היה חבל"ז, עמד במילה שלו, הגיע בזמן, מה שסגרנו זה מה שעשה, ביצע עבודת הרחקת יונים וריסוס כולל השמת דוקרנים במקומות הנדרשים, ניקה אחריו, עשה אחלה עבודה, מבסוט וממליץ בחום.
חפץ.

, אוקטובר 2016

פניתי לאבי הדברות בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר והשירות שחיפשתי הוא הדברה נגד נמלים וג'וקים. אבי נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל המבנה והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
אבי הגיע בזמן לביצוע ההדברה הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי שבזמן ההדברה הבית צריך להיות ריק ומה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה.
אבי עשה עבודה יסודית ומסודרת ובסופו של דבר זה עבד, לא ראינו זכר לחרקים והתשלום השתלם.
רונן.

, אוקטובר 2016

חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית נגד מזיקים. אבי היה בסדר, הסביר לי קצת על על החומרים, נשמע לי רציני, כך שתיאמתי איתו מועד הדברה.
אבי הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית ונתן לי הנחיות לגבי שימור הריסוס, שטיפת הרצפה ואמר שעדיף שנשהה מחוץ לבית לפחות ארבע שעות עם תום הריסוס.
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים ונמלים. הכל היה בסדר ואבי גבה את המחיר שסוכם.
חיים.

, אפריל 2016

לאבי הגעתי דרך האתר שלכם, יצרתי איתו קשר, הסברתי לו במה מדובר ומה שטח הבית, אבי נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו יום ושעה. מבחינת המחיר אני יכול להרחיב ולהגיד שעשיתי סקר שוק ולפני שבחרתי בחברת ההדברה של אבי, קיבלתי הצעת מחיר כמעט כפולה מההצעה של אבי למרות שהיה מדובר באותו סוג הדברה.
אבי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, התייצב עם הציוד שלו וחומרי הריסוס וביצע את ההדברה במיומנות ובאופן יסודי, עבר על כל פינות הבית ולא פספס מקום אחד. בתחילת היום, הוא הסביר לנו שנצטרך לעזוב את הבית בתום הריסוס למשך שעתיים ולאחר מכן נוכל לחזור ולשהות בבית בלי סכנה. הוא היה מאוד סבלני וקשוב, הסביר לי על חומרי הריסוס והסיר ממני כל ספק.
בכל אופן, לאחר שחזרנו לבית, אבי הוסיף והסביר על הריסוס ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הייתי מאוד מרוצה ממנו וההדברה הוכיחה את עצמה, הג'וקים נעלמו, ההדברה הייתה מוצלחת מאוד ובעתיד אני אשמח להיעזר בשירותיו. קיבלנו שירות אמין הוגן ומקצועי.
עוז.

, אפריל 2016

חברת "אבי הדברות והרחקת יונים" היו בסדר גמור, אבירן הגיע אלי בשעה שסיכמנו ובצע את העבודה תמורת סכום הוגן שסגרנו מראש. אנו גרים בבית פרטי עם גינה והחלטנו לבצע ריסוס מניע נגד חרקים נמלים וג'וקים.
לחברת ההדברה של אבירן הגענו דרך האתר, הרמנו טלפון לאבירן, הוא נענה בצורה נעימה לפנייתנו, היה זמין בתאריך שרצינו ונתן הצעת מחיר מאוד נוחה והוגנת.
אבירן הגיע אלינו כפי שסוכם, ולפני ביצוע ההדברה נתן לנו הסבר לגבי סוג הריסוס, ריסס בכל פינה אפשרית גם בתוך הבית וגם בחצר עצמה ועשה עבודה מקיפה ויסודית ובתום העבודה שילמתי לו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו - אבירן יידע אותי שהריסוס תקף לשנה ובמשך השנה הזאת, אם החרקים חוזרים אני מוזמן להרים לו טלפון והוא יגיע לעבור שוב על הריסוס ללא עלות נוספת. התוצאות בהחלט משביעות רצון ואפשר להגיד שהריסוס היה מקצועי ויעיל!
אמיר.

, נובמבר 2015

עם תחילת הקיץ התחילו להופיע אצלנו בבית תיקנים וג'וקים מכל מיני סוגים והחלטנו להיפתר מהם סופית ולהזמין הדברה מקצועית. לאבירן מחברת "אבי הדברות והרחקת יונים", הגענו בעקבות חיפושים באינטרנט, אבירן היה זמין לביצוע העבודה ונתן הצעת מחיר מאוד נוחה והוגנת (עשיתי השוואת מחירים עם חברות נוספות והוא הכי מצא חן בעיני גם בגלל המחיר וגם בגלל המקצועיות).
סגרתי עם אבירן יום ושעה והוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם הציוד הנדרש להדברה, עמד במחיר שסוכם ונתן לנו חשבונית ואחריות לשנה על הריסוס. יש לציין שבסיום ההדברה קיבלנו הנחיות מפורטות כמה שעות לשהות מחוץ לבית, מתי ניתן לשטוף את הרצפה ובאיזה אופן בכדי שההדברה תישמר לטווח הארוך. לשמחתנו התוצאות בהחלט משביעות רצון, ולא נצפו בדירה שלנו ג'וקים.
רועי.

, נובמבר 2015

אבירן היה עשר, הגיע בזמן, ביצע עבודה טובה וגבה מחיר הוגן - בהחלט ממליץ! לאור בעיית יונים שנוצרה אצלי במסתור כביסה ביצעתי חיפוש אינטרנטי למדביר והגעתי לאתר זה. ראיתי המלצות טובות על "אבי הדברות והרחקת יונים", שוחחתי עם אבירן שהיה מאוד אדיב ונתן לי הצעת מחיר אטרקטיבית לפי הנתונים שמסרתי לו וקבעתי איתו מועד לביצוע ההדברה.
אבירן עשה עבודה שבסיומה הייתי יותר ממרוצה מהשירות מהאדיבות והיחס המקצועי, הוא התקין רשת להרחקת היונים והסביר לי בסבלנות מה הוא עושה.
המחיר היה בדיוק מה שסוכם, קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות. אבירן הגיע לבד במשך שעה עבד והתוצאה יוצאת מן הכלל - הוא הרחיק את היונים בצורה מקצועית ויסודית ואינני סובל יותר מהתופעה של היונים במסתור כביסה - השירות גם הוא מצוין.
ממליץ בחום - דוד.

, אפריל 2015

אבי נתן לנו שירות יוצא מן הכלל, הוא באמת היה עשר מכל הבחינות, היה מקצועי מאוד ולקח מחיר הוגן עבור שירות ההדברה!!!
הייתה לנו בעיה של פשפשים במיטה, קמנו עם עקיצות מגרדות וזה היווה מטרד רציני והחלטנו לחפש חברת הדברה. לאבי הגענו דרך האינטרנט, הסברנו לו מה הבעיה והוא נתן לנו הערכת מחיר כללית וביקש להגיע לראות אם זה אכן פשפשים.
אבי הגיע אלינו עוד באותו היום, ערך בדיקה וגילה שאכן מדובר בפשפשים - הצעת המחיר שלו הייתה סבירה ביותר ועמדה במחיר שנקב בו בטלפון. באותו מעמד, הוא הלך לרכב, הביא חומרי הדברה שמתאימים לפשפשים - הסביר לנו קצת על ההדברה ועל החומרים והחל בפעולת ההדברה.
אבי ביצע את ההדברה באמצעות קיטור, הוא עשה עבודה יסודית מאוד, הגיע לכל פינה ופינה בבית וכשסיים לקח בדיוק את המחיר שסוכם ואמר לנו שאם תהיה איזושהי בעיה והפשפשים יחזרו שנרים לו טלפון והוא יבצע את ההדברה שוב במידת הצורך.
באמת לאחר מספר ימים אומנם ראינו ירידה בתדירות העקיצות אבל הרגשנו שיש צורך בסיבוב נוסף של הריסוס, התקשרנו לאבי, הוא עמד במילה שלו והגיע בפעם השנייה לבצע ריסוס נוסף, הריסוס בהחלט הוכיח את עצמו ומאז לא חזרו הפשפשים!
איציק.

, אפריל 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של אבי, הוא עשה אחלה עבודה, בעל-מקצוע אמין ושירות שחבל על הזמן! מומלץ בחום!
אני גר בבניין בעל עשר קומות וסבלנו ממטרד של קינון וצואת יונים במרפסות ובמתלי כביסה. פניתי לאבי דרך האתר שלכם, קבענו פגישה ואבי הגיע כפי שסוכם, ראה במה מדובר ונתן הצעת מחיר על פריסת רשתות להרחקת היונים ונתן לנו במתנה עם הצעת המחיר גם הדברה נגד ג'וקים. הצעת המחיר הייתה טובה ביחס להצעות נוספות שלקחתי והחלטתי לסגור עם אבי את העבודה.
אבי הגיע אלי בזמן לביצוע העבודה, יש לו את כל הציוד הנדרש להרחקת יונים. התרשמתי שמדובר בחברה רצינית ושמחתי שסגרתי איתו את העבודה. אבי עבד באופן מאורגן, תיקתק את העבודה, עשה עבודה יסודית - היונים כבר לא מהוות מטרד!
מעבר לכך, אבי היה אדיב ומקצועי, עמד במחיר שסוכם ונתן אחריות על העבודה - מומלץ בחום!
בני.

, אפריל 2015

לאבי הגעתי דרך האתר שלכם, יצרתי איתו קשר, הסברתי לו במה מדובר ומה שטח הבית, אבי נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו יום ושעה. מבחינת המחיר אני יכול להרחיב ולהגיד שעשיתי סקר שוק ולפני שבחרתי בחברת ההדברה, קיבלתי הצעת מחיר כמעט כפולה מההצעה של אבי למרות שהיה מדובר באותו סוג הדברה.
אבי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, התייצב עם הציוד שלו וחומרי הריסוס וביצע את ההדברה במיומנות ובאופן יסודי, עבר על כל פינות הבית ולא פספס מקום אחד. בתחילת היום, הוא נתן לנו הוראה לעזוב את הבית בתום הריסוס לשעתיים ולאחר מכן נוכל לחזור ולשהות בבית בלי סכנה. הוא היה מאוד סבלני וקשוב, הסביר לי על חומרי הריסוס והסיר ממני כל ספק.
בכל אופן, לאחר שחזרנו לבית, אבי הוסיף והסביר על הריסוס ולקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם, הייתי מאוד מרוצה ממנו וההדברה הוכיחה את עצמה, הג'וקים נעלמו, ההדברה הייתה מוצלחת מאוד ובעתיד אני אשמח להיעזר בשירותיו.
קיבלנו שירות אמין הוגן ומקצועי.
יניב.

, אפריל 2015

אני מאוד מאוד מרוצה משירותי ההדברה של אבי, מדובר בבעל-מקצוע רציני שנתן לי שירות ומענה לבעיה!
פניתי לאבי דרך ההמלצות פה באתר, שוחחתי איתו, הסברתי לו במה מדובר - הדברה נגד נמלים והדברה נגד חולדות ועכברים, אבי הציג בפני את מקומות הריסוס שיש לעבור בהם ונתן לי הצעת מחיר מראש. הצעת המחיר הייתה בהחלט הוגנת וסגרתי איתו את העבודה.
ביום העבודה, אבי הגיע בדיוק בזמן שקבענו, הוא עבר איתי שוב על הדברים, הסביר לי על אופן הריסוס ואז התחיל לעבוד. אבי עבר על הכל, הוא ביצע ניקוי מרזבים יסודי, ריסס בבורות הביוב, וכמובן את כל הקומה הראשונה (אני גרה בדירת קרקע וסופגת הכל).
לאחר העבודה, הוא הדריך אותי והסביר לי כיצד לפעול לאחר הריסוס.
שילמתי לו את הסכום שקבענו בטלפון, קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות על הריסוס.
אבי בחור רציני, מקצועי ואמין. השירות שלו היה מעבר למצופה, הוא היה סימפטי, מנומס וסבלני והוא לא החסיר ממני מידע חיוני, אבי הסביר לי שבשביל לראות תוצאות מלאות צריך לחכות לפחות חודש ואם יהיה המשך לבעיה הוא כמובן יגיע שוב במסגרת האחריות.
אני ממליצה עליו בחום.
אולגה.

, אפריל 2015

אבי הדברות עשה אצלנו הדברה מאוד מקצועית, ההדברה ממש הצליחה ואני מאוד מרוצה.
הייתה לנו בעיה של נמלים שנכנסו לבית בכמויות מטרידות. בהתחלה ניסיתי לפתור את הבעיה בעצמי וריססתי בעצמי אבל לא ממש הצלחתי למצוא את כל המקומות הבעייתים, כך שהם פשוט המשיכו להיכנס ובכמויות לא קטנות בכלל, זה נהיה כבר ממש מטרד והחלטתי להזמין חברת הדברה מקצועית.
בדקתי באתר "טוב תודה" מספר בעלי מקצוע בתחום ההדברה שעובדים באזור שלנו ולקחתי הצעות מחיר.
אבי עשה עליי רושם נורא טוב בטלפון וגם ההצעה שלו הייתה אטרקטיבית יחסית לאחרים וסיכמנו שכבר למחרת הוא יגיע לבצע הדברה.
ביום ההדברה, אבי הגיע בדיוק בזמן שסיכמנו ועבד זמן די ממושך, הוא עשה עבודה יסודית ועבר על כל השטח. החומר ששם היה ממש חזק והבעיה נפתרה, מאז ההדברה מכת הנמלים פסקה. הייתי מרוצה מאוד מהשירות של אבי וגם מהמחיר. ממליץ בחום.
יונתן.

, נובמבר 2014

אבי מדביר מאוד מקצועי, אדם אמין, יסודי, ניתן לסמוך על המילה שלו והכי חשוב - אבי עושה עבודה יוצאת מן הכלל, הוא הצליח לפתור בעיה קשה אצלנו בבניין ואני מודה לו על כך, ממליץ בחום!
אנחנו גרים באזור בעייתי ולצערי מוכה חולדות ומזיקים, בעבר נעזרתי בחברות הדברה שונות אך הם לא הועילו לי, מאחר והתופעה חזרה על עצמה שוב ושוב.
הפעם החלטתי שאני לא מוותר ומחפש פתרון לטווח הרחוק, חיפשתי מדביר בעל יכולות שונות ממה שמוצע בשוק ולשמחתי קיבלתי המלצה חמה על אבי. שוחחתי איתו בטלפון, הוא הסביר לי באילו אמצעיים הוא עובד, נתן לי פתרונות חדשים והזמנתי אותו לתת לי הצעת מחיר.
אבי הגיע בזמן, סרק את השטח, איתר את המוקדים הבעייתים, אמר באילו חומרים ומלכודות הוא משתמש ונתן לי הצעת מחיר מפורטת על מהלך ההדברה. הצעת המחיר בהחלט נשמעה הוגנת וסגרתי איתו את העבודה.
אבי היה עשר מכל בחינה אפשרית, הוא ביצע מלאכת הדברה סופר יסודית, השתמש במגוון פתרונות ולשמחתי הרבה הצליח למגר את התופעה, לא ראיתי ג'וק וחולדה מאז - השטח נקי ואפשר לומר שנפתרנו מהמטרד - היה שווה כל שקל!
מגיע לאבי ציון 10, הוא הצליח לעשות מה שאף אחד לפניו לא הצליח והעניק חווית שירות יוצאת דופן!
עופר.

, נובמבר 2014

אבי המדביר פשוט תותח! הוא עשה אצלנו עבודה נהדרת מקצועית ומכל הלב - אני ממליץ בחום!
שמי איציק ואני מנהל בית ספר בעיר חולון. אני לא יודע מהו גודל השטח אך הוא גדול כולל החצר כמובן.
ההדברה שאבי ביצע הייתה נגד נמלים, תיקנים ומכרסמים שונים כאשר אבי עבר לאורך הקירות החיצוניים והפנימיים של המבנים השונים, בחדרי השירותים, פתחי אוורור, בורות ניקוז, בכניסות ויציאות ופתחים שונים. הוא עשה עבודה יסודית אם היה צורך להזזת שולחנות או כיסאות הוא עשה זאת והחזיר למקומם בסופה של העבודה.
אבי מלווה אותנו בעניין ההדברה (בחרנו בהדברה שכוללת את כל השלבים, כולל לכידת המזיקים וסילוקם מהשטח) מגיע בזמן עם הציוד שהוא זקוק לו, הוא מאוד מקצועי וסבלני, מסביר מה הפעולות שהוא עושה ונגד אילו מינים וסוגים כל פעולה אפקטיבית. כשהוא מסיים את המלאכה הוא דואג להדריך אותנו ולהשאיר את המקום נקי ומסודר.
אבי בחור חביב ועבודתו מבוצעת באיכות המירבית, הוא תמיד מגיע בשעה שקובעים איתו ודואג לכל פרט ועניין הקשורים להדברה.
אנו ממליצים בחום עליו כמדביר.
איציק, חולון.

, ספטמבר 2014

אבי נתן לי מענה לבעיה, הפתרון שלו הוכיח את עצמו ובהחלט היה שווה להזמין אותו - ממליצה בחום!
לאבי הגעתי דרך המלצה של חבר שהיה מרוצה ממנו ודיבר בשבחו והחלטתי להזמין אותו אלי לדירה לראות את המקום שבו היונים מקוננות ומטילות צואה.
מדובר בהרחקת יונים מהמנוע של המזגן (היונים החליטו להידחף מתחת למנוע ולקונן שם באורח קבע). דיווחתי לאבי על העניין והוא הסביר לי על כל האמצעים העומדים ברשותו להרחקת היונים והמליץ, על-פי המקרה שלי לבצע את הרחקת היונים באמצעות חומר מיוחד, ההצעה נשמעה לי ישרה והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מבחינת הביצוע - אבי עמד בלוח הזמנים, הגיע וסיים בדיוק בשעות שקבענו וסיפק שירות מקצועי ואיכותי. אני מודה לו מאוד, הרחקת היונים הצליחה, וכמובן שאני ממליצה עליו מכל הבחינות!
גלית.

, ספטמבר 2014

אנחנו גרים בבניין דירות ולאחרונה שמנו לב שיש מכת ג'וקים ונמלים וכמובן חיפשנו חברת הדברה שתתן שירות מניעה כנגד הופעת ג'וקים. חיפשנו חברה הוגנת דרך האתר שלכם ולאחר שעשיתי סקר מחירים החלטתי להזמין את אבי המדביר, מכיוון שהוא נשמע לי הכי מקצועי ואמין וגם המחיר היה בהחלט משתלם.
סגרנו את העבודה וקבענו יום ושעה, אבי הגיע בדיוק בשעה שקבענו והוא הגיע בדיוק בזמן. אבי הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע את מלאכת ההדברה שזה כולל את הכניסה לבניין + חדר מדרגות + ביוב + כל המעטפת החיצונית של הבניין, היה מאוד מאוד יסודי.
עבודתו התבצעה באופן יסודי ומקצועי, הוא גבה מאיתנו את הסכום שסגרנו עליו מראש (בלי שינויים) ואני בהחלט ממליץ ואמליץ עליו בחום לכל מי שיחפש מדביר (כבר הספקתי להמליץ למספר שכנים).
חפץ.

, ספטמבר 2014

אנחנו מאוד מרוצים משירות ההדברה של אבי, מדובר בבעל-מקצוע רציני, הוא עשה עבודה ממש טובה ומיגר את התופעה - ממליץ בחום!
לאבי הדברות והרחקת יונים הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, לקחתי מספר הצעuת מחיר על הדברה של בית משותף כולל הדברה של שטח המקלט, אבי נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לנתונים שסיפקתי לו, ההצעה הייתה הכי טובה מבין כל ההצעות שקיבלתי וקבענו תאריך לביצוע ההדברה.
אבי הגיע בזמן לביצוע ההדברה, הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי והסביר מה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות, במרכז החדרים, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב, אבי הזיז רהיטים ומכשירי חשמל על מנת לבצע את הריסוס וכל דבר הוא החזיר למקומו, הוא ריסס את כל הבית מסביב כולל את המקלט המשותף שלנו, פתחי ביוב וכו'.
אבי עשה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד, לא ראינו זכר לחרקים וג'וקים! מעבר לעבודה המקצועית, אבי בחור חביב וסבלני, הוא דאג להסביר את הפעולות, עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.
חיים.

, יולי 2014

אנחנו גרים בבניין מגורים משותף ובכל קיץ סבלנו ממכת ג'וקים קשה, החלטנו כל הדיירים לשלם לחברת הדברה שתמגר את התופעה.
חיפשתי חברת הדברה מקצועית ומכיוון שלא היו לי המלצות על חברה ספציפית, נעזרתי באינטרנט. לקחתי הצעות מחיר ממספר חברות שמצאתי עליהן מידע, ההצעות היו פחות או יותר באותו טווח מחירים ומבין כולם בחרתי לסגור את העבודה עם אבי שנתן לי את ההרגשה הטובה ביותר, הוא דיבר במקצועיות ואדיבות והמחיר היה טוב, סגרנו על יום ושעה.
למרות שאני תמיד מפחד להזמין בעל מקצוע לא מוכר (כי יש נטייה לבעלי מקצוע פה בארץ לדפוק תמיד את הלקוח או לשנות תעריפים וכו'), הפעם חששותיי התבדו, אבי היה עשר והייתי מאוד מאוד מרוצה ממנו!
דבר ראשון אבי הגיע בדיוק ביום ובשעה שקבענו, הוא הביא איתו ציוד הדברה מקצועי, אופן ההדברה שלו היה יסודי מאוד, הוא ריסס בכל פינה בבניין כולל לובי וחדר מדרגות, מסביב לבניין בבורות ביוב וכו'.
מעבר לכך הוא הגדיל ראש ואפילו טיפל בלכידה של משפחת חולדות שהתמקמה אצלנו בבניין. התוצאות של ההדברה עד היום מעולות, המחיר ששילמתי לאבי היה בדיוק כמו שסוכם, קיבלתי אחריות על ההדברה וקבלה. בקיצור אני ממליץ בחום, בעל מקצוע מצוין!
חיים.

, יולי 2014

אני ממליץ על אבי בחום, מדובר בבעל מקצוע רציני, אחד שעושה את העבודה כמו שצריך וגובה עליה מחירים סבירים והוגנים!
אנחנו גרים בבית פרטי דיי גדול ולצערי היונים החליטו להשתכן אצלנו באופן קבוע. במסתור כביסה הם קיננו בלי סוף והטילו צואה על הבגדים והחלטתי לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.
חיפשתי בעלי מקצוע בתחום הרחקת יונים והגעתי לאבי דרך המלצה מפה לאוזן, הוא הגיע אלי לראות את הבית ולתת עצות ודרכים להרחקת היונים. אבי הסביר לי על כל האמצעים העומדים ברשותי להרחקת היונים והמליץ, על-פי המקרה שלי לבצע את הרחקת היונים באמצעות רשתות מסביב למסתור כביסה שימנעו את כניסת היונים, והתקנת דוקרנים בשאר אדני חלונות הבית. אבי היה מאוד מקצועי בפגישה שלנו, הוא דיבר לעניין ועשה רושם טוב, הצעת המחיר שלו הייתה אטרקטיבית וסגרתי איתו את העבודה.
מבחינת התנהלות העבודה, אבי עמד בלוח הזמנים, הגיע וסיים בדיוק בשעות שקבענו וסיפק שירות מקצועי ואיכותי והכי הכי חשוב - היונים הורחקו לאלתר!
קובי.

, יולי 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מאבי, הוא עשה אצלי עבודה טובה וכבר יצא לי להמליץ עליו למספר חברות - מומלץ בחום!
אני גרה בבניין דירות בחולון והייתה לי בעיה דיי גדולה של קינון וצואת יונים באדני החלונות ובחבל הכביסה. פניתי לאבי בעקבות המלצה מפה לאוזן, שוחחתי איתו בטלפון והא תיאם איתי פגישה לשם הצעת מחיר. אבי היה ממש בסדר, הגיע בזמן כפי שסוכם, בדק במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר בהתאם - הצעת המחיר הייתה סבירה ביחס למחירי השוק והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
אבי הגיע אלי בזמן לביצוע העבודה, והביא עמו אמצעים ומגוון רחב של פתרונות להרחקת היונים. התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע רציני ושמחתי שסגרתי איתו את העבודה. הרחקת היונים נעשתה באמצעות דוקרנים ורשת יונים מקצועית שמטרתה לאטום את כל הפתחים ולמנוע את כניסתם של היונים לאזור הבעייתי.
אבי עשה עבודה יסודית, הוא עמד במחירים והפתרון שהוא הציע היה מעולה, ליונים אין גישה לאדניות ולכביסה ואני מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה - בעזרתו של אבי הצלחתי להיפטר ממטרד נוראי.
שושנה, חולון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

אבי שגיב מתמחה ביצוע הדברה ירוקה ללא ריח, הדברות מיוחדות בג'ל, הדברה אלקטרונית, הרחקת יונים וכו'. העבודות מבוצעות ע"י מדביר מורשה המשרד להגנת הסביבה, תוך מתן אחריות על העבודה ושירות אמין ומקצועי. שירות 24 שעות ביממה, לא עובדים בשבת. *חורף חם באבי הדברות והרחקת יונים מבצע הדברה 3 חדרים ב149 ש"ח רק לאזור המרכז. 10 אחוז הנחה לכל העבודות.

אתר העסק: https://www.combatpestcontrol1987.com/

אבי הדברות והרחקת יונים

אבי הדברות והרחקת יונים

אבירן שגיב


9.4

073-2721599
 

אבי הדברות והרחקת יונים

אבירן שגיב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721599 חייג