א.י. הדברות

9.7
אסף יוסף
הדברות
אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: האלון 38, נשר

  97%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  94%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2016

"א.י. הדברות" עשו אצלנו עבודת הדברה מקצועית נגד נמלים וג'וקים, השירות שלהם מעולה, המחיר הוגן, המדביר מקצועי ונחמד - ממליץ בחום.
מימוני.

, אוקטובר 2016

הייתה לי בבית בעיה של ג'וקים ונמלים. החלטתי להזמין את אסף, הוא היה אדיב, הסביר על ההדברה בטלפון ונתן הצעת מחיר הוגנת. אסף הגיע אלי ביום ובשעה שקבענו, הוא הדביר לכל אורך הבית, בפתחי ביוב ומקורות מים. לאחר ההדברה הוא השאיר את הבית מסודר, כאילו לא היה שם מעולם. לאחר מכן גם הואיל בטובו והסביר לי על טיב החומרים והנחיות לשמירה על הריסוס. לכל אורך התהליך אסף היה נעים ואדיב, לשמחתי מתום ההדברה לא נצפו ג'וקים ונמלים חיים, מרוצה מאוד.
קארין.

, אוקטובר 2016

חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית נגד מזיקים. אסף "א.י. הדברות" היה בסדר, הסביר לי קצת על על החומרים, נשמע לי רציני, כך שתיאמתי איתו מועד הדברה.
אסף הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית ונתן לי הנחיות לגבי שימור הריסוס. ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים ונמלים. הכל היה בסדר ואסף גבה את המחיר שסוכם.
אבי.

, יולי 2016

נעזרתי בשירות של אסף מחברת "א.י. הדברות" כבר פעם שנייה לבצע אצלנו בדירה הדברה לפני הקיץ, ההדברה של אסף סופר מקצועית, חומרים בטוחים, רישיון, אדיבות זמינות ומקצועיות מהדרגה הראשונה - ממליצה בחום.
לאסף הגעתי לפני שנתיים, חיפשתי מדביר לביצוע ריסוס בתוך דירה נגד נמלים ג'וקים וכו', קבלתי המלצה על חברת "א..י. הדברות", שוחחתי עם אסף בטלפון, הוא הסביר לי על החומרים, נתן הנחיות לשהייה מחוץ לבית וגם כמה הוראות בנוגע לניקיון של הדירה לאחר ההדברה בכדי שהיא תישמר. הצעת המחיר הייתה ממש טובה, סגרתי איתו תאריך ושעה ואסף באמת הגיע בשעה שקבענו, ההתנהלות שלו הייתה מקצועית מאוד וההדברה כמו שרשמתי הוכיחה את עצמה ולא היו לנו ג'וקים ונמלים כל השנה.
מכיוון שהייתי מאוד מרוצה מהפעם הראשונה, הזמנתי אותו גם בפעם השנייה לבצע את אותה עבודה שוב לפני בוא הקיץ. קבענו יום ושעה, שוב אסף הגיע בזמן וסיפק הדברה מקצועית. אין ספק שאמשיך להיעזר בשירות שלו בעתיד!
אורטל.

, יולי 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות של אסף, גם מבחינת העבודה, מבחינת הזמינות, היחס, האדיבות והשירות. אסף עובד כמו שצריך, ניתן לסמוך עליו - עבודה חבל"ז.
אני מתגורר בבית פרטי עם חצר וכמו בכל שנה לפני הקיץ, חיפשנו חברת הדברה שתתן שירות מניעה כנגד הופעת מזיקים. חיפשתי חברה הוגנת דרך חיפוש באינטרנט ולאחר שעשיתי סקר מחירים החלטתי להזמין את אסף "א.י. הדברות", מכיוון שהוא נשמע לי הכי מקצועי ואמין וגם המחיר היה הוגן ביחס להצעות נוספות שקיבלתי. סגרנו את העבודה, אסף באמת הגיע בתאריך שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע את מלאכת ההדברה בבית ובחצר, הוא היה מאוד מאוד יסודי ועבר על כל המקומות שיכולים להוות בעיה, גם בפנים הבית וגם מחוצה לו בשטח החצר, בבור הביוב ומסביב לבית.
עבודתו של אסף התבצעה באופן בטיחותי ומקצועי, הוא גבה מאיתנו את הסכום שסגרנו עליו מראש (בלי שינויים), נתן מידע אמין לגבי ההדברה, כולל אחריות ואני בהחלט ממליץ ואמליץ עליו בחום לכל מי שיחפש מדביר.
חנן.

, מאי 2016

אני ממליצה על אסף בשמחה, פשוט איש מקסים ועדין, נעים לעבוד איתו. איש ישר מאוד והגון, לא הולך עקום, עומד בזמן, עומד בהבטחה ומחיר יותר מסביר - ממליצה בחום!
זאת כבר פעם שנייה שנעזרתי בשירות של אסף. בפעם הראשונה שהזמנתי את אסף, היו לנו בבוידעם סימנים להופעת עכברים, נכנסתי לאינטרנט וערכתי שם חיפוש על חברות מאזור מגורי ודרך ההמלצות באתר של בעלי-מקצוע הגעתי לחברת "א.י. הדברות" בבעלותו של אסף. שוחחנו בטלפון, אמרתי לו במה מדובר והוא נתן לי הצעת מחיר ממש טובה, סגרתי איתו תאריך ושעה והוא באמת הגיע בשעה שקבענו, הביא מלכודות והניח בבוידעם, למיטב זיכרוני באמת לכדנו עכברון קטנטן.
מכיוון שהייתי מאוד מרוצה מהפעם הראשונה, הזמנתי אותו גם בפעם השנייה לבצע הדברה נגד תיקנים קבענו יום ושעה, אסף הגיע כפי שקבענו, ביצע ריסוס יסודי מאוד בשטח הבית ומסביב לו. נכון לעכשיו לא עבר מספיק זמן לדעת אם ההדברה מועילה, אבל אני בטוחה שגם אם יהיה צורך אסף יגיע שוב, באמת בחור נהדר ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות - ממליצה בחום.
גילה.

, מאי 2016

הייתי מאוד מרוצה, אסף בחור נהדר ומקסים, ההדברה מקצועית, הוא אחראי מאוד, מידע את הלקוחות שלו בטיפול ואם יש בעיה הוא פה! מהיום בכל הנוגע להדברה אני לא לוקחת אף אחד אחר מזמינה רק אותו! מומלץ בחום!
חיפשתי חברת הדברה שתבצע הדברה כללית אצלנו נגד נמלים וג'וקים. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה. קבלתי המלצה מחברה לעבודה על אסף מחברת "א.י. הדברות", בשיחת הטלפון אסף היה מסביר פנים - הוא הסביר לי דבר ראשון קצת על החברה, כמה שנים הוא קיים ומה היתרונות של החומרים, הוא נשמע לי רציני, הצעת המחיר הייתה הוגנת ותיאמתי איתו מועד להדברה.
אסף הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו עם ציוד ההדברה, הוא עבר איתי על הבית והראה לי את המקומות בהם הוא מתכנן לרסס. הסביר לי שעלי לצאת ונתן לי הוראות לשמירה על ההדברה, מתי לשטוף וכו'.. ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים בפנים הבית, ההדברה הוכיחה את עצמה כאיכותית, אני יכולה להגיד שאני בהחלט מרוצה מהתוצאה. קיבלתי אחריות על ההדברה, וההתנהלות של אסף הייתה מקצועית מאוד, בחור נהדר!
אורית.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

הדברה ומניעה של מזיקים ומכרסמים, הרחקת יונים, בעל היתר הדברה ממשרד הסביבה. אמינות ומקצועיות במחירים הוגנים!

א.י. הדברות

א.י. הדברות

אסף יוסף


9.7

073-2721608
 

א.י. הדברות

אסף יוסף

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721608 חייג