20

ספקי שירות בתחום מנעולנים

אילו סוגי דלתות כניסה מעוצבות קיימות לבית?

במאמר יוסבר על המשמעות של הדלת מבחינה תרבותית, וסימבולית. כמו כן יפורט אילו סוגי דלתות כניסה מעוצבות קיימות לבית.

המדריך לבחירת דלת מעוצבת לבית

הדלת לביתנו, על אף שימושה הפרקטי, הברור מאליו, הפכה לאורך ההיסטוריה למושג סימבולי. הדלת היא החיץ המפריד בין סביבה אחת למשנתה. מעצם תפקידה זה המעבר בה לעיתים מסמל טרנספורמציה לטוב ולרע, ונתפס כאקט סימבולי של הרוח, או קבלה של אדם לסביבה או חברה. מעבר בדלת נראה כאירוע ראוי לציון מזה שנים רבות. כך, ביהדות מותקנת על דפנות הדלת מזוזה, המשמשת כתזכורת לאמונה ולייחוד האל, ועל פי המסורת מגנה על יושבי הבית מכל רע ומחלה.

הדלת ומשקופה נזכרים גם כיעד לסימון בית לטוב ולרע. למשל מעט לפני יציאת מצריים, סומנו בתי עם ישראל על הדלת והמשקוף בדם הקורבן לאלוהים, על מנת שאלוהים ידע לפסוח על יושבי הבית בהטילו את מכת הבכורות. שימוש הפוך, של אות קין שלילי על הדלת, נעשה מאז בעמים שונים וגם בעם ישראל בתקופות של התקפי אנטישמיות ברחבי אירופה ומחוצה לה.

נראה שהדלת היא יותר מסתם חיץ פרקטי דרכו אנו ואורחינו יכולים להכנס,ובהתאם לכך תשומת הלב המוקדשת לבחירת הדלת המתאימה ביותר לביתנו היא רבה. מכל המצויין לעיל מובן אם כן - מדוע קיימים מזה שנים כל כך הרבה סוגי דלתות מעוצבות, ומתוכן אנו צריכים לבחור דלת אחת, אשר תהא הדבר הראשון אשר יראו באי ביתנו.

סוגי דלתות לבתים פרטיים

האפשרויות לגבי איזו דלת לבחור – הן מגוונות. ראשית תצטרכו להחליט אם תרצו בדלת כפולה, יחידה, או עם יחידת צד:

דלת כפולה

הכוונה למעשה לשתי דלתות,כאשר האחת מקובעת לרצפה והשניה משמשת כדלת היומיומית. באירועים מיוחדים תוכלו לפתוח גם את הדלת המקובעת לרצפה ביומיום, וכך הפתח לבית יהיה רחב פי שניים ומרשים יותר. בנסיבות שמצריכות פרקטיות, כמו בזמן של העברת רהיטים גדולים למשל, פתיחת הדלת הנוספת תייצר מעבר רחב יותר, וגם הרבה יותר נוח לפעילות הדרושה.

דלת שהיא בעלת יחידת צד

אותה יחידה שצמודה לדלת, אינה מהווה דלת שלמה נוספת לצד הדלת היומיומית (כמו בדלת כפולה), אלא היא רק למעשה פס עיצובי בלבד לצידה, אשר נותן גם הוא תחושה של רוחב ופאר, אולם אינו מאפשר אופציה של הרחבת מעבר (למרות שלעיתים גם יחידת צד יכולה להיות מתוכננת כך שתפתח ותרחיב את המעבר בעת הצורך). קיימות מגוון של אפשרויות לגבי איך לעצב את יחידת הצד: יחידת צד יכולה להיות משובצת חלונות ויטראז', משולבת בלבני זכוכית, בעלת חלונות שקופים, או עשויה מעץ. ניתן להתאים אותה מבחינה עיצובית, כך שתשלים את העיצוב של הדלת עצמה, או שאפילו תשקף עיצוב מיוחד שעומד בפני עצמו (ממש כמו סוג של יצירת אומנות...).

דלת יחידה

- במקרים בהם רוחב הדלת והעיצוב שלה מוגבלים, כמו במקרה של דירה בבניין דירות משותף, בתים פרטיים שיש להם כניסה יחסית צרה, או סיטואציה של החלפת דלת במבנה קיים (שאז אין יותר מדי אפשרות לשחק עם החלל שעבורו צריך להתאים את הדלת) – ניתן לבחור בדלת יחידה – היא בד"כ הדלת הסטנדרטית, הפופולארית, והמוכרת לנו ביותר. גם כאן, אבל תוכלו לבחור דלתות מעוצבות מרשימות לא פחות, בעלות מגוון של סגנונות ושפע דוגמאות.

חשיבות חומרי הגלם מהם עשויה הדלת

מבחינת החומר ממנה עשויה הדלת - דלתות מעוצבות יכולות להיות עשויות מאינספור חומרים. הטריק הוא למצוא חומר שהוא מחד עמיד מאוד לתנאי מזג האוויר וגם בטיחותי, ומאידך משרת את המטרה העיצובית שייעדתם לדלת שלכם. האופציות לגבי איזה חומר לבחור הן רבות: תוכלו לבחור בדלת עץ כבדה, דלת מתכת או אפילו דלת זכוכית. הדלתות הפופולאריות ביותר הן אלו המשלבות כמה אלמנטים, כמו דלת מתכת מצופה עץ, שבמרכזה חלון מאורך. דלת כזו היא מחד בטיחותית מאוד ואטומה לפגעי מזג האוויר, מאידך עיצובה הוא חם ו'ביתי' ומתאים לבתים בעיצוב אוריאנטלי, או כפרי. בנוסף - "החלון", לכאורה, אשר מותקן במרכזה - מוסיף לעיצוב של הדלת ומעדן את החיץ בין הפנים לחוץ. דלת שכזאת נותנת לאורח, הקרוא או המזדמן, תחושה כי הוא מגיע לבית מזמין ומקבל פנים, וגם מבחינה עיצובית, הוא מעורר הרבה קריאות התפעלות ומשאיר רושם.

20

ספקי שירות בתחום מנעולנים

מצא בעל מקצוע

מנעולנים מומלצים תל אביב

מנעולנות באמינות ניתאי
מנעולנות באמינות- ניתאי

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

ניתאי היה נהדר,
עלה על הבעיות מהר וביצע את התיקון עוד באותו היום! מדובר בתיקון מנגנון נעילה בדלת כניסה (רב בריח), חיפשתי מנעולן מוסמך ומקצועי שיבצע את החלפת המנגנון במחיר שפוי.

א אורן מנעולים
א אורן מנעולים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 33

חוות דעת

אריק היה אצלנו
לפני כמה חודשים ועדיין אני זוכרת אותו לטובה! לפני מספר חודשים התחילו להיות לנו בעיות עם המפתח של דלת הכניסה, לא ייחסתי לדבר חשיבות ולאחר כמה שבועות מצאתי את עצמי תקועה מחוץ לבית.

נאור המנעולן
נאור המנעולן

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

הייתה לי בעיה
בדלת פנימית בבית שננעלה מעצמה, חיפשתי באינטרנט מנעולן מומחה ומצאתי את נאור דרך אחד מאתרי הפרסום. הוא הראשון שאתו שוחחתי ובסופו של דבר הוא הגיע אלי על מנת לתקן את הבעיה בדלת.

יוסי ניסים מנעולן
יוסי ניסים מנעולן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

דבר ראשון ראיתי
המלצות מעולות על יוסי בפייסבוק, מעבר לכך הוא גר קרוב אלי, היה זמין להגיע מידית וגם דרש את המחיר הכי טוב והוגן מבין כל בעלי המקצוע בתחום לאחר סקר שוק שעשיתי.

מולטי מנעולן
מולטי מנעולן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

קובי בעל מקצוע
נפלא! הגעתי אליו בעקבות המלצה של חבר והוא החליף עבורי מנעול כספת וצילינדר בכניסה לבית וגבה ממני מחיר הגון לחלוטין. קובי מקצוען בתחומו!

ליאור דדון המנעולן
ליאור דדון המנעולן

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 6

חוות דעת

הייתי מאוד מאוד
מרוצה מליאור, המלצתי עליו בדיוק לחבר שלי שחיפש מנעולן, בקיצור מרוצה מאוד וממליץ מכל הלב!!!לפני מספר שבועות החלטתי לרכוש דלת כניסה חדשה לבית, חיפשתי בעל-מקצוע בתחום וקיבלתי המלצות ממש חמות על ליאור דדון, החלטתי לפנות אליו ולקבל הצעת מחיר על התקנת דלת כניסה.

דוד מנעולים מנעולן מוסמך
דוד מנעולים- מנעולן מוסמך

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 33

חוות דעת

בחור מקסים, ביצע
את העבודה על הצד הטוב ביותר ממליצה בחום!!!!

הפורץ על בטוח
הפורץ על בטוח

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 14

חוות דעת

שירות מצוין, אדיב,
מקצועי ולעניין! אני מאוד מרוצה מבנימין ומהיום והלאה אפנה רק אליו! פניתי לבנימין בעקבות תקלה בדלת פלדלת בכניסה לבית, לא הצלחנו לנעול את הדלת ולא הבנתי מה הבעיה והחלטתי להזמין את בנימין שיגיע לבדוק במה מדובר.

הום סטייל
הום סטייל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 63

חוות דעת

דעתנו על עודד
מאוד חיובית! אנחנו מעסיקים אותו כבר כמה שנים ולאורך כל השנים, היינו מרוצים מהשירות המיוחד שלו. אנחנו משתמשים בשירותיו של עודד לעתים די קרובות, יש לנו בבית שטיח מקיר לקיר שדורש תחזוקה שוטפת של ניקיון.

יוסף מנעולן
יוסף מנעולן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

אשתי ואני היינו
מאוד מרוצים מהשירות של יוסף, מדובר בבעל-מקצוע נהדר, הגיע בשעת לילה מאוחרת, במהירות, פרץ את הדלת באופן מקצועי וגבה מחיר הוגן. התרשמתי מאוד לטובה ואני בהחלט ממליץ בחום.

המנעול והדלת
המנעול והדלת

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 42

חוות דעת

אני מכירה את
מוריס כבר תקופה די ארוכה. הוא עשה אצלנו כמה עבודות ובכל פעם היינו מרוצים ממנו מאוד ולכן הזמנו אותו שוב כשהצטרכנו. הכרתי אותו דרך חברה של גיסתי שהמליצה עליו בחום רב.

אלי יתקן ויסדר
אלי יתקן ויסדר

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 15

חוות דעת

הזמנו את אלי
לביתנו כדי לפרוץ דלת של שירותים שהייתה עושה לנו באופן קבוע בעיות - תמיד הייתה נתקעת. חיפשנו מנעולן זמין שעובד באזורנו, ודרך האתר הגענו לאלי המנעולן. אלי הגיע במהירות הבזק (תוך פחות משעה).

משה המנעולן
משה המנעולן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 31

חוות דעת

יצא לי להזמין
דרך האתר שלכם, את משה המנעולן. משה סיפק שירות מהיר ובזמן, וגם במחיר הגיוני וסביר לכל נפש. פניתי למשה, בעקבות פריצה שהייתה אצלנו בדירה.

משה המנעולן המהיר במרכז
משה המנעולן המהיר במרכז

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

הייתי מאוד מרוצה
ממשה, מדובר במנעולן מקצועי מוסמך ואחראי - ממליצה בחום. חיפשתי מנעולן לצורך החלפת ידית לדלת הפלדלת שלנו, לשם כך נכנסתי לאינטרנט ובדקתי על בעלי-מקצוע מומלצים.

אד מנעולים  שירות פלדלת
א.ד מנעולים - שירות פלדלת

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 11

חוות דעת

אמנון מ"א.ד מנעולים"
הוא בעל-מקצוע מעולה, פתר לי את הבעיה במהירות ביעילות ובמחיר הוגן! לפני כמה שבועות החלו בעיות עם המפתח של הדלת כניסה, אבל לא ייחסתי לכך חשיבות.

רן המנעולן
רן המנעולן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 9

חוות דעת

רן בחור טוב,
מקסים ואדיב והשירות שלו היה נהדר! פניתי אליו לצורך החלפת מנעול בדלת כניסה בעקבות מנעול תקול, יצרתי איתו קשר טלפונית, הסברתי לו במה מדובר ואת הדחיפות והוא היה זמין להגיע בהקדם.

שלום מנעולים
שלום מנעולים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אני רוצה להמליץ
על שלום המנעולן! המפתח של הדלת הראשית בכניסה לבית נשבר בתוך המנעול והבן שלי היה תקוע בפנים. היינו חייבים לצאת וחיפשתי באינטרנט מנעולן שיוכל להגיע כמה שיותר מהר.

מני המנעולן
מני המנעולן

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 5

חוות דעת

אני רוצה להמליץ
בחום על מני המנעולן!!! לפני כמה ימים רכשתי מנעול חדש לדלת הכניסה של הבית, מדובר בדלת פלדלת וניסיתי לבצע את ההחלפה, אבל העניין היה יותר מורכב ממה שחשבתי, ולא הצלחתי לסיים את ההתקנה, לכן הייתי צריך בדחיפות מנעולן, שיגיע כמה שיותר מהר - נשארתי עם דלת ללא צילינדר.

ביאליק שרותי מנעולנות
ביאליק שרותי מנעולנות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

ביאליק עשה אצלנו
עבודה ממש יפה וטובה, ההתנהלות שלו הייתה מצוינת ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום! רציתי לבצע התקנה של דלת כניסה לבית.

המפתח למנעול
המפתח למנעול

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אהוד התקין אצלנו
בדירות של ההוסטל יותר מחמש דלתות פרפר ומעבר לזה מעניק לנו שירות כל פעם שיש צורך, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, הוא מאוד גמיש בזמנים ותמיד בא לקראת.

כתבות ומאמרים

מהי החשיבות של מערכות אזעקה והתקנת מנעולים - כשבאים למגן בית חדש?

מהי החשיבות של מערכות אזעקה והתקנת מנעולים - כשבאים למגן בית חדש?

במאמר יוסבר על החשיבות שבהתקנת מערכות אבטחה, כשנכנסים לבית חדש. המאמר יתמקד במערכות אזעקה ובשירותי מנעולן.

קרא עוד
כל סוגי המנעולים לדלתות הבית

כל סוגי המנעולים לדלתות הבית

במאמר תינתן סקירה על סוגים שונים של מנעולים לדלתות (מנעול תלייה, מנעול חבוי, צילינדר, מנעול ייל, פאבלוק ומנעול חשמלי).

קרא עוד
5 כללים לבחירת נבונה של מנעולן

5 כללים לבחירת נבונה של מנעולן

במאמר יוסבר כיצד לבחור מנעולן שיתאים לצרכינו ויידע לפתור את בעייתנו בצורה הטובה ביותר.

קרא עוד