הפורץ על בטוח

9.6
בנימין נתח
מנעולנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: פתח תקווה

  96%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  92%

מחיר הוגן

24 חוות דעת מהימנות

, מאי 2022

איש מקצוע שאליו פניתי לצורך פריצת כספת לא יכל לקחת את העבודה אז הוא הפנה אותי לבנימין לכן, הרמתי אליו טלפון וקבעתי איתו מועד. בנימין נתן לי הצעת מחיר כל כך הוגנת שאפילו שילמתי לו יותר מיוזמתי והוא גם עבד בצורה ממש מושקעת, יסודית, מקצועית ונקייה ובנוסף, היה מאוד סובלני ולבבי שזה גרם לי להרגיש בנוח לידו. אין ספק שהוא יצא צדיק מכל הבחינות ואני שמח שזכיתי להכיר בן אדם כמוהו, מומלץ בשמחה ובאהבה גדולה!
ישראל, פתח תקווה

, מאי 2022

בנימין נתן לי שירות מעל הציפיות! חבר שלי המליץ לי עליו בחום ובעקבות זאת, הזמנתי אותו להחלפת מנעול בדלת הכניסה לביתי. בנימין הגיע אלי טיק טק מהרגע ששוחחנו וביצע עבודה יסודית, מקצועית, יעילה ונקייה וגם הסביר לי את כל התהליך בצורה מסודרת ובנוסף, הוא שידר המון ביטחון וניכר היה שיש לו ניסיון רב בתחום. איש מקצוע כזה לא שוכחים ושמרתי את הטלפון שלו לפעם הבאה שאצטרך, מגיע לו דירוג מכובד ביותר באתר שלכם!
גלעד, פתח תקווה

, פברואר 2022

אין מילים לתאר כמה שאני מעריך את בנימין! הוא שכן שלי הרבה שנים והשתמשתי בשירותיו כבר מספר פעמים ובתקופה הנוכחית, ביצע החלפת מנעול בדלת כניסה לביתי. בנימין לא רק בא לקראתי במחיר אלא הוא גם גמיש מכל הבחינות ועושה את המוטל עליו בזריזות, מקצועיות ומסירות ובנוסף, קשוב להערות שלי ומוצא פתרונות לכל בעיה. אני תמיד אומר ש"עדיף שכן טוב מאלף חברים" וכן ירבו בעלי מקצוע כמוהו, הוא מספר אחד בתחומו ואין על זה ויכוח!
אריק, פתח תקווה

, פברואר 2022

בנימין התגלה כבחור מצוין! הוא ציין את הנייד ואילו שירותים הוא נותן בפרסום על האוטו שלו ובעקבות זאת, צלצלתי אליו והזמנתי אותו להחלפת מנעול בשער הכניסה לביתי. בנימין נתן לי שירות אמין, ישר והגון וגם ביצע את העבודה בצורה מקצועית, יסודית, זריזה ומהירה ומעבר לכך, ניכר היה שיש לו ותק רב בתחום וזיקה למקצוע. אני שמח שבחרתי בו והמלצתי עליו כבר לכל מי שאני מכיר, בעל מקצוע משכמו ומעלה אין מה להגיד!
עידן, פתח תקווה

, נובמבר 2021

פניתי לבנימין בעקבות המלצה של חבר לצורך סידור מנעול בדלת כניסה לביתי והוא נתן לי מענה מיידי והגיע אלי בהתראה קצרה. בנימין הוכיח לי שהוא בעל מקצוע משכמו ומעלה! הוא ביצע את העבודה במקצועיות, קלילות, מהירות ויסודיות ומצא פתרון לכל בעיה וגם גילה רצינות ואחריות ובסופו של יום, הוא הסביר לי את התהליך שעשה וגבה ממני מחיר סביר לחלוטין ויצאתי ממש מבסוט מהשירות שלו, ממליץ עליו בכיף!
נח, פתח תקווה

, נובמבר 2021

בנימין בעל מקצוע חבל על הזמן! אני לא נוהג להמליץ על כל אחד אבל מדובר על בן אדם נאמן וישר שביצע לי כמה עבודות מנעולנות לאורך השנים ולאחרונה, החליף צילינדר בשירותים. ברצוני לחלק מחמאות לבנימין, הוא תמיד מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ונותן מעצמו מעל ומעבר. בנוסף, הוא גובה מחירים אטרקטיביים לחלוטין ויש לו המון ניסיון וידע בתחום ואני שמח שזכיתי להכיר אותו, פשוט צדיק אין מה להגיד!
משה, פתח תקווה

, אוגוסט 2021

נתקע לי משהו בצילינדר של הדלת והתקשרתי לבנימין בעקבות המלצה שקיבלתי עליו ממכר והזמנתי אותו לטפל בבעיה. בנימין הגיע אלי תוך שעה מרגע הקריאה ובדק את הדלת במסירות, קפדנות ויסודיות והצליח לפתור את התקלה תוך זמן קצר מאוד. מעבר לכך, הוא הסביר לי מה הוא עשה ונתן לי מענה ענייני לכל שאלה והתרשמתי שיש לו המון ניסיון ושאפשר לסמוך עליו ואני ממליץ עליו באהבה רבה, פשוט תותח!
מני, אלעד

, אוגוסט 2021

בנימין היה אצלי בבית ועשה עבודה טובה! אני מכירה אותו כבר הרבה שנים ולאחרונה, הוא סידר עבורי 2 מנעולים בדלתות שקטות. בנימין הגיע אלי כמה שיותר מהר מהרגע שקראתי לו וביצע את העבודה במסירות, מהירות, קפדנות ויסודיות. הוא השאיר את האזור נקי ומסודר אחריו וגם גבה ממני מחיר הוגן בהחלט ובנוסף, הוא האיר לי פנים והיה נחמד, קשוב, אדיב וסמכתי עליו בעיניים עצומות ואני ממליצה עליו בחום, הוא פשוט יצא צדיק!
מירי, לוד

, אוגוסט 2021

בנימין נתן לי שירות שאין דברים כאלה! הגעתי אליו במקרה דרך המלצה של בעל מקצוע כלשהו והזמנתי אותו לפריצת דלת פנימית מעץ והחלפת מנעול חדש בביתי. בנימין הגיע אלי אחרי שעות העבודה שלו בצאת צום תשעה באב ועבד במסירות, מקצועיות, קפדנות והשקעה רבה וסיים את העבודה תוך זמן קצר. מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הגיוני לחלוטין ויצאתי ממש מבסוט ממנו ופעם הבאה שאצטרך אקרא לו בלי להסס!
צביקה, פתח תקווה

, יולי 2021

אני מכיר אישית את בנימין ויכול לומר בפה מלא שהוא בחור על הכיפאק ומקצוען ברמות אחרות! הזמנתי אותו להחלפת מנעול צילינדר בדלת כניסה לביתי והייתי מבסוט עליו. בנימין עבד בסובלנות, רוגע ושלווה ונתן לי מענה מהיר וענייני לכל שאלה וגם היה מאוד אדיב, חייכן ומסור ומעבר לכך, הוא גילה רצינות ואחריות ונהג בצניעות, לבביות ויושר ולקח ממני מחיר הגון לגמרי, אני ממליץ עליו במלוא מובן המילה ומגיעות לו רק מילים חמות!
כפיר, פתח תקווה

, מאי 2021

בנימין פשוט תותח! הזמנתי אותו כבר כמה פעמים לעבודות מנעולנות בבניין ואצלי בדירה ולאחרונה, הוא החליף צילינדר בדלת אינטרקום וגם מחזיר שמן כדי שהדלת לא תיטרק ובנוסף, גם מנעולים הכל הבית. בכל פעם שהזמנתי את בנימין הוא עמד בזמנים ואף פעם לא עזב את המקום עד שסיים לסדר את התקלה! מעבר לכך, הוא היה קשוב להערות שלי ומצא פתרונות יעילים לכל בעיה וגם גילה אדיבות וסובלנות, ממליצה עליו בחום!
רינת, פתח תקווה

, מאי 2021

בנימין נתן לי שירות עשר! הזמנתי אותו בהמלצת מכר להחלפת צילינדר ומנגנון בדלת כניסה והוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין. בנימין הגיע אלי בהתראה קצרה ופתר את הבעיה די מהר! כבר בהתחלה הבנתי שמדובר על בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו והוא היה מאוד מקצועי, איכותי, אמין וחרוץ! מעבר לכך, הוא ענה על כל שאלותיי באדיבות והרגשתי ממש בנוח לתקשר איתו, אני ממליץ עליו מכל הלב!
יניב, פתח תקווה

, פברואר 2021

הזמנתי את בנימין בעקבות המלצות רבות של חברים לתקן עבורי את דלת הכניסה לביתי והוא הוכיח את עצמו כמקצוען, אמין, ישר והגון. בנימין הגיע אלי במועד שקבענו ולא בזבז את הזמן, הוא מיד ניגש לעבוד! הוא בדק את הדלת ולאחר זמן קצר הצליח לתקן אותה והייתי מרוצה עד הגג! בנוסף, הוא נתן לי תחושה שהוא בעל ניסיון והרגשתי ביטחון מלא כאשר הוא היה בסביבה, אני ממליץ עליו ללא היסוס!
איציק, פתח תקווה

, נובמבר 2020

הגעתי לבנימין דרך פרסומת בעיתון והוא ביצע עבורי עבודה לפני שנתיים והותיר עלי רושם מדהים! לאחרונה הזמנתי אותו שוב להחלפת מנעול חשמלי וצילינדר בדלת הכניסה לעסק שלי. בנימין בעל מקצוע ישר והגון לחלוטין! כשהוא הגיע אלי לא נכחתי במקום אבל הרגשתי מספיק בטוח להשאיר אותו לבד והוא אכן הוכיח את עצמו! הוא ביצע את העבודה כמו שצריך וגם גילה המון אחריות ואמינות, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
אורן, פתח תקווה

, נובמבר 2020

אני ועד בניין ומכיר את בנימין כבר 3 שנים דרך כרטיס ביקור שחילק בזמנו והוא ביצע כמה עבודות אצלנו, לאחרונה הוא החליף צילינדר בדלת חדר האשפה. בנימין בא לתת שירות טוב קודם כל ורק ואחר כך עניין אותו הכסף! הוא בחור אמין וביצע את העבודה באופן יסודי ומהיר ובנוסף, היה קשוב לצרכים שלנו כשהיו הערות הוא טיפל בהם בלי להתלונן, הלוואי שכל בעלי המקצוע היו איכותיים ומסורים כמוהו ואני מוריד בפניו את הכובע!
שבתאי, פתח תקווה

, אוקטובר 2019

אני ממליץ על בטוח:) בנימין החליף אצלי מנעול בדלת בבית שנשבר. התקשרתי אליו אחרי שקיבלתי את המספר שלו מחברים שהמליצו עליו והוא לא אכזב! הגיע צ'יק צ'ק, עבד מהר וביקש תשלום הוגן לגמרי. בלי קשקושים ומריחות זמן ובלי להשאיר אחריו כלום. אנשים טובים מרגישים על השנייה הראשונה ובנימין הוא אחד כזה!
חי, תל אביב

, אוקטובר 2019

אני רוצה להמליץ על בנימין מחברת "הפורץ על בטוח" שנתן לי שירות מצוין. התקשרתי אליו אחרי שראיתי שהצילינדר שלי בדלת דפוק לגמרי ושצריך להחליף אותו. בנימין ענה מהר והגיע עוד יותר מהר, החליף לי צילינדר וסיים את העבודה לפני ששמתי לב. זה בנאדם שאוהב לעבוד ועושה את זה עם חיוך! הוא נתן יחס אדיב מאוד ויכולתי לזהות שהוא אמין וגם לא יעבוד עליי במחיר. בקיצור, מומלץ!
דוד, פתח תקווה.

, יוני 2019

הדלת הפלדלת שלי הייתה לא תקינה, המנעול תמיד היה נתקע והמפתח פשוט לא רצה להיכנס לדלת, פניתי לשירותיו של בנימין ופשוט הגעתי לידיים הכי טובות שיש. הוא הגיע לביתי, פירק את הדלת והחל לפרק את המנעול ואת הצילינדר, שימן את המקום שאליו צריך להיות מוכנס המפתח ותוך זמן קצר הבעיה נפתרה, בנוסף בנימין איזן את הצירים בדלת כי לא הייתה נסגרת כמו שצריך. בסיום העבודה ווידא שהמפתח נכנס חלק ונועל את הדלת, ווידא שהדלת נטרקת ונסגרת כמו שצריך. השירות שלו מצוין, בחור חביב ומקסים שמגיע לו רק להצליח.
אבשלום, פתח תקווה.

, יוני 2019

אין אנשים כמו בנימין, פשוט צדיק אמיתי וראוי לכל התשבחות שיש. הוא החליף במקווה השכונתי שאני מנהל מנעול וצילינדר שהיו מסובכים מאוד. התקשרתי אליו ובהתראה כה קצרה הוא הגיע, פירק את הדלת והחליף את המנעול בצורה הכי מקצועית שיש, בחור מקסים שלא וויתר עד שהצליח להחליף את המנעול מדובר בדלת כבדה מברזל, השירות שלו נהדר, המחיר שגבה היה הוגן במיוחד שהגיע אליי בהתראה כה קצרה, אין ספק שתמיד אפנה אליו במידת הצורך.
אברימי, פתח תקוה.

, פברואר 2019

פניתי לבנימין בנוגע להחלפת צילינדר במחסן שברשותי, למזלי הוא היה קרוב לאזור מגוריי והגיע תוך חצי שעה. בנימין ניגש לדלת המחסן שהייתה עשויה מפלדה, פירק את הדלת, קדח מספר חורים במשקופים, החליף את הצילינדר שהיה מקולקל והחזיר בחזרה את הדלת. תוך זמן קצר הדלת הכבדה שלא הייתה נפתחת סודרה בצורה המקצועית והטובה ביותר, אני מרוצה מהשירות שקיבלתי, הזמינות המידית והכי חשוב בנאדם צדיק אמיתי וישר שאין ספק כי אפנה אליו תמיד במידת הצורך.
דור, פתח תקוה.

, פברואר 2019

אין שירות כמו של בנימין בכל העולם!! פניתי אליו בדחיפות כה רבה מכיוון שבני משפחתי ננעלו בבית ולא היה ניתן לפתוח את הדלת בשום דרך. תוך זמן קצר בנימין הגיע ומיד ניגש למנעול בדלת הרב בריח, שחרר בעזרת מכשיר את המפתח שנתקע ותוך דקות הדלת נפתחה. לא היה צריך בכלל להחליף צילינדר או לפרק את המנעול, פשוט אלוף, מגיע בהתראה כה קצרה, מבצע עבודה מקצועית ביותר וגבה מחיר הוגן במיוחד. צדיק אמיתי שלא ממציא בעיות נוספות בכדי לנפח את המחיר, אדם ישר ואני ממליץ עליו בחום!
שגב, פתח תקווה.

, נובמבר 2018

עם בנימין המנעולן אני עובדת כבר תקופה ארוכה ואני מאוד מרוצה ממנו, הוא בחור מקסים, אחראי ואמין ואני סומכת עליו בעיניים עצומות. הוא ביצע עבורי עבודות שונות שכללו - החלפת צילינדר שנתקע בדלת, החלפת מנעול בדלת כניסה לבניין, תיקון שער בכניסה לבית ועוד.. הוא תמיד תמיד מגיע מיד! הוא מביא איתו את כל הציוד הנדרש ולא עוזב עד שהכל הסתדר על הצד הטוב ביותר, הוא לא מחפף ולא ממהר אלא עובד מכל הלב והנשמה וחשוב לו שהלקוח יהיה מרוצה. מעבר למקצועיות, בנימין עצמו בחור הגון, הוא עובד בשקט ובצורה מסודרת, נעים ומסביר פנים וזה תענוג לעבוד איתו. אני ממליצה עליו בכל מקום ואני שמחה להמליץ עליו גם פה באתר.
רינה, פ"ת.

, נובמבר 2018

פשוט תותח! בנימין בא מהר, עשה עבודה טובה, ישר ולעניין! פניתי אליו לצורך החלפת צילינדר בדלת כניסה לבית, השירות היה איכותי, מהיר, יעיל ואדיב ואני מאוד מרוצה. יצרתי איתו קשר טלפונית, הסברתי לו במה מדובר וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא הקשיב לי בסבלנות, ייעץ לי, הסביר לי על סוגים שונים של צילינדרים והרגשתי שאני יכול לסמוך עליו. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו, החליף את הצילינדר הישן בחדש ואפילו הראה לי את הצילינדר החדש ארוז בקופסה. הוא ביצע את העבודה כמו שצריך ובסיום הראה לי שהכל עובד כשורה. שירות טוב מאוד ואין לי ספק שמהיום והלאה אפנה רק אליו.
גל, פ"ת.

, נובמבר 2018

שירות מצוין, אדיב, מקצועי ולעניין! אני מאוד מרוצה מבנימין ומהיום והלאה אפנה רק אליו! פניתי לבנימין בעקבות תקלה בדלת פלדלת בכניסה לבית, לא הצלחנו לנעול את הדלת ולא הבנתי מה הבעיה והחלטתי להזמין את בנימין שיגיע לבדוק במה מדובר. הוא הגיע תוך זמן קצר מרגע השיחה שלנו וישר ניגש לעבודה, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. אני אומנם לא זוכר איזו תקלה בדיוק היתה אך בנימין תיקן את הבעיה ותוך דקות ספורות הכל היה מאחורינו והדלת ננעלה בצורה תקינה. בחור מקסים, חרוץ ונעים שגבה מחיר באמת הוגן עבור השירות - מומלץ!
יניב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 11:00-23:00, שבת 20:00-23:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

פורץ ומנעולן באישור משטרת ישראל באזור המרכז והשרון, זמינות 24/7 - לא בשבת וחג. התקנת כל סוגי המנעולים, דלתות ומיגון לבית. שירות ואמינות מעל הכל.

אתר העסק: https://he-il.facebook.com/haporets/

הפורץ על בטוח

הפורץ על בטוח

בנימין נתח


9.6

073-2721483
 

הפורץ על בטוח

בנימין נתח

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721483 חייג