מנעולנות באמינות- ניתאי

9.7
ניתאי למברגר
מנעולנים
אזור ירושלים
כתובת העסק: הפורצים 28, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, יוני 2016

ניתאי התגלה כמנעולן אמין מקצועי ומהיר, הייתי מרוצה מהשירות והמחיר - אשמח להמליץ. לפני מספר ימים הייתה לנו בעיה במנעול של דלת המרפסת, המפתח נתקע במנעול ולא היה ניתן לסובב את המנעול. חיפשתי מנעולן שיגיע לבצע פריצה של הדלת, נכנסתי לאינטרנט לחפש מנעולן מומלץ, נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על ניתאי מנעולן, על סמך ההמלצות האלה הזמנו את בעל המקצוע שנשמע אמין, היה זמין וכמובן שלא ניצל את המצב כדי לגבות מחיר מופקע.
שוחחתי עם ניתאי, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה זמין להגיע תוך פחות מחצי שעה וסגרתי איתו את העבודה. ניתאי הגיע אלינו מהר מאוד, פרץ את המנעול במיומנות רבה תוך הקפדה שלא לגרום נזק לדלת. לאחר שפרץ את המנעול הוא החליף את הצילינדר והביא לנו מפתחות חדשים, על העבודה הוא נתן אחריות כמקובל.
השירות של ניתאי היה יוצא מן הכלל, שירות אדיב ומהיר, הוא עשה עבודה מקצועית ויעילה ולא ניצל את מצבנו והמחיר שגבה היה אטרקטיבי - פריצה כולל החלפה, ממליץ בחום!
אבי.

, יוני 2016

ניתאי הגיע אלי לדירה במהירות, החליף את המנעול במקצועיות וגבה מחיר הוגן - ממליץ בחום.
את ניתאי "מנעולנות באמינות" הזמנתי אלי דרך המלצה מפה לאוזן בשביל דלת הכניסה שלנו. התקשרתי כמובן לניתאי שאלתי אותו מה טווח המחירים להחלפת מנעול, הוא שאל מה סוג הדלת, נתתי לו את הפרטים (דלת רב בריח סטנדרטית) והוא אמר לי מראש את טווח המחירים בלי לנסות לדחוף לי מנעולים יקרים, המחיר התאים לי והוא הבטיח להגיע אלי תוך פחות משעה וכך היה. ניתאי בחור לעניין, מגיע ומבצע עבודה מהירה זריזה ושקטה באופן אדיב ומנומס, יש לו ברכב את כל הציוד הנדרש, הוא פירק את המנעול הישן והתקין את החדש, ביצע את המלאכה במיומנות ובזריזות - מקצוען אמיתי.
נהניתי לקבל ממנו שירות, בעל-מקצוע מצוין וכמובן שמרתי את המספר שלו, לא פוגשים בכל יום אנשי מקצוע מהסוג הזה. ממליץ עליו בחום.
אסף.

, יוני 2016

שירות מעולה מקצועי מהיר ויעיל, ממליצה בחום על ניתאי המנעולן! מדובר באיש מקצוע רציני, מגיע בזמן, מבצע עבודה מקצועית ולוקח מחירים הוגנים!
מדובר בהחלפת צילינדר לדלת רב בריח של פלדלת לאחר החלפת עוזרת בית, חיפשתי מנעולן מומלץ שלוקח מחירים סבירים. לניתאי "מנעולנות באמינות" הגעתי דרך ההמלצות החיוביות באתר שלכם, שוחחתי איתו בטלפון, הוא הסביר לי על סוגי המנעולים שניתן להתקין בדלת מהסוג שלי, בחרתי במה שהתאים לי לפי המחיר, הוא נתן הצעת מחיר הוגנת ביחס למחירים אחרים שקיבלתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ניתאי הגיע בזמן, ניגש ישר לעבודה, התקין את המנגנון ללא בעיות - רואים שהוא יודע את העבודה - פשוט ספץ בעבודות מנעולנות, הוא עשה עלי רושם של בעל-מקצוע רציני, ההתקנה איכותית, המנעול עובד מצוין ואני מאוד מאוד מרוצה מהשירות!המנגנון עובד מצוין ולא נראות בעיות כלשהן, המחיר ששילמתי על השירות היה בדיוק המחיר שסוכם מראש וכמובן קיבלתי אחריות על הצילינדר וההתקנה - ממליצה בחום!
סאלי.

, מאי 2016

ניתאי ביצע עבודה טובה במהירות ובמחיר הוגן, התרשמתי לטובה ולכן ממליץ עליו. מדובר בדלת מרפסת, הדלת סירבה להיפתח ולמעשה המפתח נתקע במנעול ולא היה ניתן לסובב את המנעול. חיפשתי מנעולן שיגיע לבצע פריצה של הדלת, נכנסתי לאינטרנט לחפש מנעולן מומלץ, נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על ניתאי מנעולן, על סמך ההמלצות האלה הזמנו את בעל המקצוע שנשמע אמין, היה זמין וכמובן שלא ניצל את המצב כדי לגבות מחיר מופקע.
שוחחתי עם ניתאי, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה זמין להגיע וסגרתי איתו את העבודה. ניתאי הגיע אלינו דיי מהר מהרגע שדיברנו איתו, פרץ את המנעול במיומנות רבה תוך הקפדה שלא לגרום נזק לדלת. לאחר שפרץ את המנעול הוא החליף למנעול והביא לנו מפתחות חדשים.
השירות של ניתאי היה יוצא מן הכלל, שירות אדיב ומהיר, הוא עשה עבודה מקצועית ויעילה ולא ניצל את מצבנו והמחיר שגבה היה בעצם ממש הוגן - פריצה כולל החלפה, ממליץ בחום!
אבי.

, דצמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מניתאי, מדובר במנעולן מקצועי מוסמך ואחראי - ממליץ בחום. חיפשתי שירותי מנעולן לצורך החלפת המנעול בדלת הכניסה של הבית, לשם כך נכנסתי לאינטרנט ובדקתי על בעלי-מקצוע מומלצים. מבין כולם התרשמתי מניתאי "מנעולנות באמינות, תיאמתי איתו החלפת צילינדר לדלת הכניסה, בהתאם לאפשרויות שהציג בפניי (הוא פירט על מספר מנעולים שיכולים להתאים, נתן לי את הנתונים שלהם, עמידות ומחיר) בחרתי את הצילינדר שאני רוצה וקבענו שעת הגעה.
ניתאי דאג לקנות במיוחד בשבילי את הצילינדר והגיע אליי בשעה שסיכמנו, הצילינדר היה ארוז ונפתח לידי במקום, הוא היה מאוד מקצועי, הביא איתו בדיוק את הצילינדר שעליו סגרנו בטלפון. ניתאי לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה, הוא פירק את הידית הפנימית של הדלת באמצעות מפתח אלן ושיחרר את הבורג הנמצא בצד הפנימי של הידית. לאחר שחרור הבורג ניתאי שלף את הידית החוצה, שיחרר את לוחית המגן שנמצאת מסביב לידית ולחור המנעול (רוזטה). פתח את הברגים המחזקים אותה למקומה, ושלף אותה החוצה, הוא ביצע פירוק הצילינדר הישן והרכבת הצילינדר החדש, השחלת הצילינדר למקומו וחיבור בסדר הפוך לפירוק את החלקים.
בסיום המלאכה, ניתאי ווידא הכנסת המפתח מבחוץ ומבפנים ווידא תקינות פעולה. המחיר שסוכם בשיחה זה המחיר שנגבה. השרות של ניתאי היה מעולה, ממליץ בחום!
דוד.

, דצמבר 2015

ניתאי היה פשוט מקסים מכל בחינה אפשרית, הוא היה מאוד אדיב, הוגן במחיר - בא לקראתי, פשוט מקסים מקצועי ובחור טוב. משאיר תחושה טובה שיש על מי לסמו! מומלץ בחום!
חיפשתי מנעולן מקצועי שיגיע להחליף את המנעול של דלת הכניסה שלנו. מאחר ואני לא מכיר בעלי מקצוע בתחום נעזרתי באינטרנט, חיפשתי בעל מקצוע בתחום המנעולים והדלתות. היו מספר בעלי מקצוע מאזור מגורי, קראתי עליהם חוות דעת והתקשרתי לראות מה המחירים. המחיר שניתאי המנעולן רצה על העבודה היה בין הנמוכים, הוא היה זמין להגיע ביום ובשעה שרציתי וסגרתי איתו את העבודה. ניתאי הגיע לבית שלנו עם מנעול חדש, היה מאוד נחמד אדיב ומנומס, כיף לשוחח איתו, הכל נעשה בסבר פנים יפות! הוא התחיל ישר בעבודה, הוא ביצע את החלפת הצילינדר במקצועיות רבה ותוך פחות מחצי שעה העבודה הסתיימה, המנגנון עובד חלק וההתקנה הייתה מקצועית.
ניתאי ציין בפני שיש אחריות על המנעול וההתקנה, ועל כל בעיה שלא תהיה, אני מוזמן לפנות אליו, נראה לי שמצאתי מנעולן שילווה אותי הלאה.
ממליץ בחום - שרון.

, דצמבר 2015

ניתאי היה נהדר, עלה על הבעיות מהר וביצע את התיקון עוד באותו היום! מדובר בתיקון מנגנון נעילה בדלת כניסה (רב בריח), חיפשתי מנעולן מוסמך ומקצועי שיבצע את החלפת המנגנון במחיר שפוי. קראתי באינטרנט שמנגנון רב בריח הוא מנגנון מסובך להתקנה. החלפת מנגנון רב בריח שאינה מדויקת ומקצועית, תפגום בפעילות המנגנון בשגרה. קראתי שיש לבצע החלפת מנגנון של "רב בריח" ויש לבצע על ידי מנעולן מוסמך, בעל תעודת הסמכה לעיסוק במנעולנות. אומנם ישנם מדריכים באינטרנט המראים כיצד ניתן להחליף מנגנון לדלת רב בריח אך החלפת מנגנון באופן עצמאי יכולה לגרום להסרת אחריות היצרן. לכן החלטתי לקרוא למנעולן מוסמך. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום וכך הגעתי לניתאי "מנעולנות באמינות" הרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר, התרשמתי לטובה, ניתאי ידע לכוון לבעיה ולתת טווח מחיר הגיוני, הוא מצא חן בעיניי והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום והוא אכן הגיע באותו היום בשעה שסיכמנו.
ניתאי ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר את הבעיות, היה צורך בהחלפת כל המנגנון ואני רוצה לציין שהוא היה מספיק אכפתי בכדי לסיים את הטיפול עוד באותו היום. ניתאי ביצע התקנה מדויקת של המנגנון, לאחר מכן ווידא שהכל עובד חלק חלק. בסיום השירות הוא גבה ממני את המחיר שסוכם. עד עכשיו המנגנון של הדלת עובד מצוין ונראה שהבעיות מאחורינו. הייתי מרוצה מהשירות שלו ואני בהחלט ממליצה עליו בחום!
עירית.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

מנעולנות באמינות בניהולו המסור של ניתאי למברגר מבצעת את כל עבודות הפריצות והמנעולנות לסוגיה. ניתאי מתמחה בפריצות מנעולים, החלפת מנעולים וצילינדרים, וכן מוצרים מתקדמים כגון מנעול ביומטרי, עינית דיגיטלית וכו'. ניתאי ידוע במתן שירות אמין ומקצועי בקרב קהל לקוחותיו

אתר העסק: http://www.xn-----yldbqqnburby0a1gd.co.il/

מנעולנות באמינות- ניתאי

מנעולנות באמינות- ניתאי

ניתאי למברגר


9.7

073-2721770
 

מנעולנות באמינות- ניתאי

ניתאי למברגר

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721770 חייג