נאור המנעולן

9.6
נאור מזרחי
מנעולנים
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: קדרון 14/1, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2020

נאור פתר עבורי את התקלה בדלת בצורה בלתי רגילה! לא הצלחתי לסגור את הדלת כי כל המנגנון נתקע בפנים וחיפשתי באינטרנט מנעולן איכותי, כך הגעתי אליו דרך אחד מאתרי הפרסום. לפני שנאור הגיע אלי הזמנתי כמה בעלי מקצוע נוספים בתחום שלא הצליחו לפתור את הבעיה בדלת, והוא בהשוואה אליהם לא רק שהגיע תוך כמה דקות מהרגע שדיברנו, אלא גם פתר את התקלה בזריזות יוצאת מן כלל ועל הצד הטוב ביותר! נאור אמין, נחמד ומנומס וגם המחיר שהוא דרש ממני היה הוגן, ממליצה בחום!
דנה, בית שמש

, פברואר 2020

הדלת שלי בבית לא נפתחה ונסגרה כמו שצריך והייתי צריכה מנעולן בדחיפות, חברה שלי המליצה לי לחפש בעל מקצוע בתחום באתר המקצוענים ובעקבות זאת שוחחתי עם נאור, הוא היחיד שאתו דיברתי. נאור בחור מקסים וסבלני והייתי אומרת שהוא באמת 100 אחוז! הוא דאג לתקן את התקלה בדלת ונשאר שעות כדי לוודא שהדלת תקינה ועובדת כמו שצריך, כדי שלא יהיו תקלות חוזרות בעתיד. לא ביצעתי סקר שוק אבל המחיר שנאור גבה ממני היה הוגן בהחלט.
רבקה, ירושלים

, פברואר 2020

הייתה לי בעיה בדלת פנימית בבית שננעלה מעצמה, חיפשתי באינטרנט מנעולן מומחה ומצאתי את נאור דרך אחד מאתרי הפרסום. הוא הראשון שאתו שוחחתי ובסופו של דבר הוא הגיע אלי על מנת לתקן את הבעיה בדלת. נאור ביצע עבודה מצוינת ללא ספק ועמד בזמנים כמו שהבטיח, הוא פתח את הדלת והחליף מנגנון וסיים לסדר את התקלה תוך שעתיים, מעבר לכך לא ביצעתי סקר שוק אבל המחיר שנאור גבה ממני היה הגון מאוד!
דניאל, ירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

מנעולן שמתמחה בתחום ובעל ניסיון עשיר. אצלנו תמצאו שירות SOS בכל שעות היממה. נתקעת מחוץ לבית ? ננעל הרכב ? פנו לנאור הוא יפתור את הבעיה במהירות ובמחירים הוגנים. נאור מתמחה גם בהחלפת צילינדרים ותיקון מנעולים. אצל נאור תמצאו שירות אמין אנושי, מקצועי, מהיר ואדיב במחירים הוגנים ואחריות על העבודה.

נאור המנעולן

נאור המנעולן

נאור מזרחי


9.6

073-2242977
 

נאור המנעולן

נאור מזרחי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242977 חייג