משה המנעולן המהיר במרכז

9.4
משה אלבז
מנעולנים
אזור המרכז
כתובת העסק: פדרמן, בני ברק

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות של משה המנעולן, מרוצה מכל הבחינות, מחירים מקצועיות אמינות! משה הגיע אלי לצורך עבודת מנעולן בבית הכנסת שבו אני מתפקד כגבאי, ההתרשמות שלי ממנו היא שהוא מקצועי מסור ובאמת לוקח מחירים סבירים - ממליץ בחום!
למשה הגעתי הפעם הראשונה לצורך החלפת צילינדרים לדלת הראשית בבית הכנסת ולדלתות הפנים, הגעתי אליו דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי ייעוץ לגבי סוגי המנעולים אותם אני יכול להתקין, היה מאוד מקצועי, סבלני ואדיב והצעת המחיר שלו הייתה הוגנת. כמו כן זמינותו לעבודה הייתה גבוהה, משה הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש כולל הצילינדרים שבחרתי מראש.
למשה יש ידיים טובות, הוא היה מאוד מקצועי וזריז, ביצע את ההתקנה כהלכה, רואים שהוא בקיא בתחום ויודע את העבודה. בסיום ההתקנה משה גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש, הוא באמת היה עשר, המחיר היה הוגן והשירות נהדר! אני שמח שמצאתי מנעולן אמין, אני מאמין שמשה ילווה אותי הלאה עוד שנים רבות, התרשמתי באמת לטובה!
אבשלום.

, מרץ 2016

הייתי מרוצה מהשירות של משה מנעולן, הוא היה זמין לעבודה, הגיע בשעה שסיכמנו, הביא לנו את הציוד הנדרש וגבה מחיר הוגן - ממליצה בחום!
למעשה מדובר בדירת שותפים עם דלתות פנים לכל חדר, אצלי ספציפית בחדר לא היה מפתח לדלת, שוחחתי עם בעלת הדירה שלי על המצב, מכיוון שרציתי שתהיה לי פרטיות מוחלטת, זה היה קריטי עבורי למצוא מפתח מתאים. בעלת הדירה אישרה לי להזמין מנעולן לצורך התאמת מפתח לדלת.
חיפשנו מנעולן דרך האינטרנט, הגענו למשה המנעולן שהיה זמין ועלות הביקור שלו הייתה ממש הוגנת, הזמנו אותו להגיע לדירה. כמו שציינתי, משה הגיע בדיוק בשעה שסיכמנו, הוא עלה לדירה שלנו, ראה שבסה"כ מדובר בדלת עם מנעול אפס, הוא הביא לי מאסטר והיה אמין במיוחד וגבה רק עלות ביקור. התרשמתי מהאמינות, שמרתי את המספר ואם נצטרך שירות מנעולן בעתיד, מאמינה שנחזור למשה.
ממליצה בחום - נופר.

, מרץ 2016

הייתי מאוד מרוצה ממשה, מדובר במנעולן מקצועי מוסמך ואחראי - ממליצה בחום. חיפשתי מנעולן לצורך החלפת ידית לדלת הפלדלת שלנו, לשם כך נכנסתי לאינטרנט ובדקתי על בעלי-מקצוע מומלצים. מבין כולם התרשמתי ממשה המנעולן, תיאמתי איתו החלפת ידיות לדלת הכניסה, בהתאם לאפשרויות שהציג בפניי (הוא פירט על מספר ידיות שיכולות להתאים, נתן לי את הנתונים שלהם, עמידות ומחיר) בחרתי את הידיות שאני רוצה וקבענו שעת הגעה.
משה דאג לקנות במיוחד בשבילי את הידיות והגיע אליי בשעה שסיכמנו, הידיות היו ארוזות ונפתחו לידי במקום, הוא היה מאוד מקצועי, הביא איתו בדיוק את הידיות שעליהן סגרנו בטלפון. משה לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה, הוא פירק את הידית הפנימית של הדלת באמצעות מפתח אלן ושיחרר את הבורג הנמצא בצד הפנימי של הידית. לאחר שחרור הבורג משה שלף את הידיות החוצה וחיבר בחזרה את הידיות החדשות.
בסיום המלאכה, משה ווידא הכנסת המפתח מבחוץ ומבפנים ווידא תקינות פעולה. המחיר שסוכם בשיחה זה המחיר שנגבה. השרות של משה היה מעולה, ממליצה בחום!
עליזה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

"משה המנעולן המהיר במרכז" שרות 24 שעות ביממה! 20 דקות ואנחנו אצלך! שרות אמין ומהיר, כל סוגי המנעולים, כל סוגי הדלתות, כל סוגי הפריצות-לבית, לעסק ולרכב! התקשרו עכשיו!

אתר העסק: http://mosheopen4u.idex.co.il/

משה המנעולן המהיר במרכז

משה המנעולן המהיר במרכז

משה אלבז


9.4

073-2721811
 

משה המנעולן המהיר במרכז

משה אלבז

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721811 חייג