מני המנעולן

9.4
מנחם אהרון
מנעולנים
אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים
כתובת העסק: ת.ד. 12, רמת הגולן

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, מאי 2016

ממליצה בחום על מני המנעולן! מדובר באיש מקצוע רציני, מגיע בזמן, מבצע עבודה מקצועית ולוקח מחירים הוגנים! מדובר בהחלפת מנעול רגיל וחיפשתי מנעולן מומלץ שלוקח מחירים סבירים.
ל"מני המנעולן" הגעתי דרך ההמלצות החיוביות באתר שלכם, שוחחתי איתו בטלפון, הוא הסביר לי על סוגי המנעולים שניתן להתקין בדלת מהסוג שלי, בחרתי במה שהתאים לי לפי המחיר, הוא נתן הצעת מחיר הוגנת ביחס למחירים אחרים שקיבלתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מני הגיע בזמן, ניגש ישר לעבודה, התקין את המנגנון ללא בעיות - רואים שהוא יודע את העבודה - פשוט ספץ בעבודות מנעולנות, הוא עשה עלי רושם של בעל-מקצוע רציני, ההתקנה איכותית, המנעול עובד מצוין ואני מאוד מאוד מרוצה מהשירות!המנגנון עובד מצוין ולא נראות בעיות כלשהן, המחיר ששילמתי על השירות היה בדיוק המחיר שסוכם מראש וכמובן קיבלתי אחריות על המנעול וההתקנה - ממליצה בחום!
ליאור.

, נובמבר 2015

הזמנתי את "מני המנעולן" כי היינו צריכים להחליף צילינדר בדלת הכניסה לבית.
האמת שהחיפוש היה די פשוט הקלדתי בגוגל החלפת מנעול והגעתי לאתר "טוב תודה", ואין ספק שההמלצות שנכתבו באתר עזרו לי המון, לפי ההמלצות בחרתי ב"מני המנעולן" ומסתבר כי ההמלצות הרשומות עליו מדויקות ובאמת מדובר במנעולן מקצועי וישר. לאחר שיחה קצרה ויעילה עם מני הזמנתי אותו לביתי (הוא נתן הצעת מחיר הוגנת על החלפת מנעול), מני הגיע בשעה שסיכמנו, עבד בצורה מהירה, הגיע עם כל הכלים הדרושים, והשאיר אחריו את השטח נקי.
אינני יודעת איזה סוג צילינדר מני החליף, מאחר ואני לא בקיאה בתחום, אבל בשביל זה כמובן הזמנתי אותו. מני הגיע בזמן, ביקש שאת הסכום שעליו סיכמנו בטלפון, ובהחלט ניתן לומר כי עשה עבודה מעולה! שמחה שיצא לי להכיר מנעולן הוגן וכמובן ששמרתי את המספר שלו למקרה הצורך.
חיה.

, דצמבר 2014

לפני כמה שבועות עברנו לדירה חדשה, את הדירה שיפצנו ולכן הסתובבו המון בעלי מקצוע והיו להם מפתחות לדירה, ולכן החלטתי להחליף את הצילינדר ולא לקחת סיכון מיותר. לשם כך חיפשתי מנעולן, נעזרתי באתר שלכם, קראתי מעט חוות דעת והתרשמתי לטובה ממני המנעולן.
התקשרתי למני, הוא היה מאוד אדיב ומנומס, מדובר בבעל מקצוע אמין מאוד - מני פירט לי על חמישה סוגי צילינדרים, אמר לי שכל אחד מהם מגיע עם העתקים של חמישה מפתחות. בחרתי צילינדר לפי המחיר שהתכוונתי להשקיע והזמנתי אותו לבצע את ההחלפה.
מני הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו את הצילינדר עם המפתחות כפי שסוכם מראש וניגש ישר לעבודה.
מני פירק את הצילינדר הישן ובמקומו הרכיב את החדש במקצועיות רבה. על המנעול הוא העניק לי אחריות והרגיע אותי שאם יש איזושהי בעיה במנעול האחריות תהיה תקפה. מבחינת המחיר, מני ביקש ממני בדיוק את הסכום שסגרנו עליו מראש, הוא נתן לי חשבונית ותעודת אחריות כתובה. השירות שלו היה מאוד מקצועי, היה נעים להיעזר בשירותיו ואני ממליץ עליו בחום!
אבשלום.

, דצמבר 2014

לפני כמה ימים, כשחזרתי מהעבודה, גיליתי שננעלתי מחוץ לדלת והמפתחות נשארו בעצם בתוך הבית.
חשבתי לחכות לבעלי שיגיע אבל שעת החזרה שלו הייתה ארוכה וכבר לא הייתה לי סבלנות לחכות לאחר יום עבודה ארוך. החלטתי שאני מזמינה שירותי פריצה וחיפשתי מס' של מנעולן 24 שעות שיגיע לפרוץ את הדלת.
הרמתי טלפונים למספר בעלי מקצוע דרך האתר שלכם, ומתוך כל בעלי-המקצוע ששוחחתי איתם, רק מני היה באמת זמין להגיע אלי במהירות. מני היה אצלי תוך פחות מעשרים דקות, כשהגיע הודיתי לו מקרב לב.
מני היה מאוד נחמד ואדיב, שמח לעזור, עבד על הפריצה בעדינות ולמזלי לא הייתי צריכה בכלל להחליף את המנעול! הוא עשה עבודה פנטסטית ולאחר ארבעים דקות, הייתי בתוך הבית רגועה ושמחה.
על הפריצה מני לקח לי מחיר הוגן (בדקתי אותו באינטרנט והמחיר שהוא רצה עומד במחירי השוק), היה נעים להיעזר בשירותיו ושמרתי את המספר שלו למקרה הצורך! ממליצה מכל הלב! אמין ומקצועי!
מוריה.

, אוגוסט 2014

אני רוצה להמליץ בחום על מני המנעולן!!!
לפני כמה ימים רכשתי מנעול חדש לדלת הכניסה של הבית, מדובר בדלת פלדלת וניסיתי לבצע את ההחלפה, אבל העניין היה יותר מורכב ממה שחשבתי, ולא הצלחתי לסיים את ההתקנה, לכן הייתי צריך בדחיפות מנעולן, שיגיע כמה שיותר מהר - נשארתי עם דלת ללא צילינדר.
למני הגעתי דרך אתר האינטרנט שלכם, שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו את המצב, הוא אמר שיגיע כמה שיותר מהר ואכן הגיע בזמן שאמר. הוא עבד כחצי שעה על התקנת המנעול ולקח מחיר זול על ההתקנה.
מני עשה עלי רושם של בעל-מקצוע רציני, גם במהירות שבה הוא הגיע אליי הביתה, וגם בעבודה הטובה שעשה. אני יכול להגיד בלב שלם, שהוא בין בעלי מקצוע הבודדים שיצאתי מהם בהרגשה טובה וכמובן שבמידת הצורך, אשתמש בשירותיו גם בעתיד!
אלי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

מני המנעולן פותח בפניך דלתות באיזור הצפון

מני המנעולן

מני המנעולן

מנחם אהרון


9.4

073-2721765
 

מני המנעולן

מנחם אהרון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721765 חייג