יוסף מנעולן

9.7
יוסף פוקס
מנעולנים
אזור ירושלים
כתובת העסק: כתב סופר, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2016

אני חייב לציין כי יוסף הוא בעל מקצוע ישר אמין ודייקן, עומד בלוח זמנים, ומילה שלו היא מילה, עושה עבודה מדויקת ואיכותית ומשאיר את המקום נקי - ממליץ עליו.
לפני מספר שבועות חזרתי הביתה וכשניסיתי לפתוח את הדלת עם המפתח המנעול נתקע ולא הצלחתי להיכנס הביתה. עשיתי כמה ניסיונות לסובב את המפתח במנעול וזה לא צלח, הבנתי שאני צריך להזמין מנעולן מקצועי. אני כבר לא זוכר איך הגעתי ליוסף, אבל אני יכול לספר שהשירות שלו היה מאוד מקצועי. שוחחנו בטלפון, הסברתי לו שנתקעתי מחוץ לדלת ושאני זקוקה לשירות פריצה, הוא היה זמין להגיע וסגרנו את העבודה.
יוסף הגיע אלי מהר מאוד, הוא הביא עמו את כל הציוד הנדרש כולל מנעול חדש. השירות שלו היה יעיל ומקצועי. הוא פרץ את המנעול הישן, הסביר לי שלא ניתן לתקן אותו (מאחר והוא היה תקול) וביצע החלפה למנעול חדש וכמובן נתן לנו מפתחות חדשים. מבחינת המחיר, יוסף לקח מחיר סביר, עלות ביקור פלוס עבודה. הכל היה בסדר ואני ממליץ בחום.
שניידר.

, אוגוסט 2016

אי אפשר לשכוח בעל-מקצוע כזה, יוסף פשוט מדהים, אני לא סתם אומר, הוא נתן לי שירות מצוין בשעת לילה במחיר הוגן - ממליץ ממש בחום!
לפני מספר ימים נתקענו עם דלת הכניסה באמצע הלילה וחיפשנו בדחיפות מנעולן זמין, הרמתי טלפון למנעולן יוסף ושוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, יוסף היה זמין להגיע וסגרנו את העבודה.
יוסף הגיע אלי מהר מאוד, הביא עמו את כל הציוד הנדרש כולל מנעול חדש. השירות שלו היה יעיל ומקצועי. הוא פרץ את המנעול הישן והחליף למנעול חדש. הוא ביצע את ההחלפה באופן מקצועי וסיפק לי מספר מפתחות ואחריות. מבחינת המחיר, יוסף עמד במחיר שסוכם, הוא היה ממש ממש הוגן, אני ממליץ באמת בחום!
משפחת בויידה.

, אוגוסט 2016

חיפשתי מנעולן באינטרנט ונתקלתי ביוסף המנעולן דרך האתר שלכם, אני רוצה לציין שביקשתי ממנו לבצע את העבודה מיידית ולמרות העומס בלוח הזמנים, יוסף עשה מאמצים רבים, הגיע דיי מהר והפתיע לטובה גם ביחס, שירות ואמינות.
חיפשתי שירותי מנעולן לצורך החלפת המנעול בדלת הכניסה של הבית, לשם כך נכנסתי לאינטרנט ובדקתי על בעלי-מקצוע מומלצים. אצלכם באתר היו רשומות חוות דעת טובות על יוסף ובמקביל אליו התקשרתי למספר מנעולנים לקבלת הצעות מחיר. מבין כולם התרשמתי מיוסף, תיאמתי איתו החלפת צילינדר לדלת הכניסה, בהתאם לאפשרויות שהציג בפניי (הוא פירט על מספר מנעולים שיכולים להתאים, נתן לי את הנתונים שלהם, עמידות ומחיר) בחרתי את הצילינדר שאני רוצה וקבענו שעת הגעה. יוסף דאג להביא איתו את הצילינדר הנדרש והגיע אליי בשעה שסיכמנו, הצילינדר היה ארוז ונפתח לידי במקום, הוא היה מאוד מקצועי, הביא איתו בדיוק את הצילינדר שעליו סגרנו בטלפון.
יוסף לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה, פירק את המנעול הישן ובמקצועיות רבה התקין את המנעול החדש, בסיום העבודה ערך בדיקה לראות שהמנעול אכן תקין. המחיר שסוכם בשיחה זה המחיר שגבה. השרות של יוסף היה מעולה, ממליץ בחום!
מירוסקי.

, דצמבר 2015

הייתי מרוצה מהשירות המהיר והמקצועי של יוסף המנעולן, מדובר באיש מקצוע הוגן ואמין, נעים ונוח לעבוד מולו - ממליצה בחום! לאחרונה היו לנו בעיות עם דלת הכניסה, המפתחות מדי פעם נתקעו בפנים והצלחנו לשחרר אותם כל פעם מחדש ובפעם האחרונה זה כבר הגיע למצב ששום מפתח שהיה לנו לא הצליח לפתוח את הדלת, נתקעתי מחוץ לבית, בסוף הצלחתי לשחרר את הפתיחה אבל כבר החלטתי שהגיע הזמן להחליף צילינדר מכיוון שפחדתי להיתקע בתוך הבית. חיפשתי מנעולן מוסמך שיגיע לבצע את העבודה, ליוסף "מיטל מנעולן" הגעתי דרך המלצה, בטלפון הוא נתן לנו כמה אלטרנטיבות לצילינדרים אפשריים - תוך כדי שהוא מסביר על התכונות שלהם והעלויות, המחירים היו הוגנים וסגרנו איתו את העבודה.
תוך חצי שעה יוסף הופיע עם הצילינדר, מדובר בדלת מלפני 20 שנה, בהתחלה יוסף ניסה להחליף רק את הצילינדר אבל זה לא פתר את הבעיה ונאלצנו לשנות כיוון ולהחליף בנוסף את כל המנגנון של הדלת כולל מנגנון נעילה עליון. יוסף היה מאוד מסור, עבד שלוש שעות, לא התלונן, לא היה עצבני (יש כאלה שהעבודה מתארכת להם והם מתחילים להאשים את הלקוח ולגבות מחירים מפוצצים, יוסף עמד במילה שלו ואמר לי מראש שלא יגבה תשלום מעבר מה שסוכם טלפונית וזאת למרות שהעבודה התארכה מעבר למה שהיה מצופה) התגלה כאיש שיחה סימפטי נחמד אחראי ומסודר.
בסיום העבודה יוסף נתן לנו אחריות על המנגנון החדש וגם קבלה. שמרתי את מספר הפלאפון שלו ואני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שנקלע לסיטואציה שמצריכה מנעולן. יוסף בעל-מקצוע הוגן, לא מנצל את הדחיפות שבסיטואציה ולוקח מחירים הוגנים תמורת עבודה טובה ויסודית.
מירה.

, דצמבר 2015

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות של יוסף, מרוצה מכל הבחינות, מחירים מקצועיות אמינות! יוסף הגיע אלי פעמיים שונות לצורך עבודת מנעולן בבית הכנסת שבו אני מתפקד כגבאי, ההתרשמות שלי ממנו היא שהוא מקצועי מסור ובאמת לוקח מחירים סבירים - ממליץ בחום!
בפעם הראשונה פניתי ליוסף לצורך התקנת מנעול מיוחד לדלת הראשית בבית הכנסת, חיפשתי פתרון מיוחד לשבת, ליוסף "מיטל מנעולן" הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי ייעוץ לגבי סוג המנעול אותו אני יכול להתקין, היה מאוד מקצועי, סבלני ואדיב והצעת המחיר שלו הייתה הוגנת. כמו כן זמינותו לעבודה הייתה גבוהה, יוסף הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש כולל "מנעול שבת" - מנעול מספרים מכני (בעל קודן) אפשרות לשינוי קומבינציה, מנעול איכותי עם ידיות גבוהות לתפעול קל ובשביל שבת יש מפסק ניטרול הקודן ואפשרות פתיחת דלת באופן רגיל.
ליוסף יש ידיים טובות, הוא היה מאוד מקצועי וזריז, ביצע את ההתקנה כהלכה, רואים שהוא בקיא בתחום ויודע את העבודה. בסיום ההתקנה יוסף גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש, הוא באמת היה עשר ולכן בפעם השנייה שהייתי זקוק להחלפת צילינדר בדלת השנייה החלטתי להיעזר ביוסף, גם הפעם הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע החלפת צילנדר בדלת רב-בריח, המחיר היה הוגן והשירות נהדר כמו תמיד. אני שמח שמצאתי מנעולן אמין, אני מאמין שיוסף ילווה אותי הלאה עוד שנים רבות, התרשמתי באמת לטובה!
מנחם מן.

, דצמבר 2015

אשתי ואני היינו מאוד מרוצים מהשירות של יוסף, מדובר בבעל-מקצוע נהדר, הגיע בשעת לילה מאוחרת, במהירות, פרץ את הדלת באופן מקצועי וגבה מחיר הוגן. התרשמתי מאוד לטובה ואני בהחלט ממליץ בחום.
לפני מספר שבועות אשתי ואני יצאנו מהבית בשעת ערב וכשחזרנו באחת בלילה נתקענו ולא הצלחנו להיכנס לבית, חיפשתי בדחיפות מנעולן שיגיע לבצע פריצה והחלפת צילינדר לחדש, התקשרתי למספר אנשי מקצוע בתחום לשמחתי יוסף היה זמין להגיע במהירות ונתן הצעת מחיר הוגנת על שירות פריצה והחלפת המנעול. שוחחנו בטלפון, הסברתי לו את הסיטואציה - נתקעתי מחוץ לדלת ושאני זקוק לשירות פריצה, יוסף אמר לי שתוך פחות מחצי שעה הוא אצלי, המחיר על פריצה והחלפת הצילינדר היה הוגן, הוא היה זמין להגיע וסגרנו את העבודה. יוסף הגיע אלי מהר מאוד (תוך רבע שעה כבר היה אצלנו), הוא הביא עמו את כל הציוד הנדרש כולל מנעול חדש. השירות שלו היה יעיל ומקצועי. הוא פרץ את המנעול הישן באמצעות ציוד מקצועי של מקדחות ולאחר הפריצה המקצועית יוסף ביצע התקנה של הצילינדר החדש.
כמו שציינתי בתחילת ההמלצה, רואים שליוסף יש ניסיון רב, הוא ניגש לעניין באופן מקצועי וזריז, לא היסס לרגע ובאמת פתר את העניין תוך פחות משעה. מבחינת המחיר, על-אף שעת הלילה המאוחרת, יוסף לקח מחיר הוגן, היה תענוג לפגוש מנעולן כזה רציני ואמין, שמרנו את המספר שלו ואני שמח להמליץ עליו.
חיים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

אני מבצע כל תחומי המנעולנות ,החלפת צילינדרים מנגנונים חבויים,הרכבת מנעולי ג'ואל מנעולי קוד (מנעול שבת) החלפת צירים,פריצת דלתות,פתיחת דלת תרוקה ועוד... גם מבצע תיקונים שונים בבית כגון החלפת רצועה לתריס,החלפת צירים לדלתות מטבח וארון בגדים.

יוסף מנעולן

יוסף מנעולן

יוסף פוקס


9.7

073-2721774
 

יוסף מנעולן

יוסף פוקס

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721774 חייג