דוד מנעולים- מנעולן מוסמך

9.4
דוד שלמה
מנעולנים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: הבשור 4, הרצליה

  100%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

33 חוות דעת מהימנות

, מאי 2016

דוד היה מקצועי אמין וישיר, עשה עבודה מקצועית וגבה מחיר הוגן - ממליץ בחום! הייתה לנו בעיה עם הידית של הדלת וחיפשתי מנעולן שיחליף אותה, שוחחתי עם כמה בעלי מקצוע בתחום וביניהם גם עם דוד מנעולים - מנעולן מוסמך. אחרי שלקחתי הצעות מחיר ועשיתי סקר שוק, החלטתי לקחת את דוד, שנתן את הצעת המחיר הטובה מכולם.
דוד הגיע אלינו בשעה שקבענו, הביא איתו את הציוד הנדרש, פרק במקצועיות את המנגנון של הידית וביצע הרכבה מחדש של הידית החדשה.
אני רוצה להודות לדוד שעשה עבודה מהירה, ביעילות ובזריזות, המחיר נשאר כפי שסוכם בטלפון וקיבלתי ממנו חשבונית מסודרת. אני ממליץ עליו בחום לכל מי שחושב ומתלבט על בעל-מקצוע מתאים!
אריאל.

, נובמבר 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות של דוד המנעולן! הוא נתן מענה מהיר ומקצועי לבעיה, התרשמתי לטובה! לפני כמה ימים גנבו לי את התיק עם המפתחות בתוכו ונתקעתי ללא מפתח חלופי, חיפשתי מנעולן שבקיא בתחום שכפול מפתחות.
הרמתי טלפונים למספר בעלי-מקצוע שהיה רשום עליהם זמינות של 24 שעות, ומתוך כל בעלי-המקצוע ששוחחתי איתם, ומבין כולם התרשמתי שדוד יודע במה מדובר והוא יידע לשכפל לי את המפתח. דוד הגיע במהירות, הוא היה מאוד נחמד ואדיב, שמח לעזור, עבד על העניין בעדינות ולמזלי לא היינו צריכים בכלל להחליף את המנעול! הוא עשה עבודה פנטסטית, ידע להתנהל עם המנעול מהסוג הזה ביצע שכפול מקצועי ולשמחתי חסך לי כסף על החלפת המנעול.
על העבודה דוד לקח לי מחיר הוגן, היה נעים להיעזר בשירותיו ושמרתי את המספר שלו למקרה הצורך! ממליץ אמין ומקצועי!
דניאל.

, אוקטובר 2015

אני ממליץ בחום על דוד המנעולן! מדובר באיש מקצוע רציני, מגיע בזמן, מבצע עבודה מקצועית ולוקח מחירים הוגנים! מדובר בהחלפת מנעול רגיל וחיפשתי מנעולן מומלץ שלוקח מחירים סבירים.
לדוד הגעתי דרך המלצה, שוחחתי איתו בטלפון, הוא הסביר לי על סוגי המנעולים שניתן להתקין בדלת מהסוג שלי, בחרתי במה שהתאים לי לפי המחיר, דוד נתן הצעת מחיר הוגנת ביחס למחירים אחרים שקיבלתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
דוד הגיע בזמן, הוא ניגש ישר לעבודה, התקין את המנגנון ללא בעיות - רואים שהוא יודע את העבודה - פשוט ספץ בעבודת מנעולן, הוא עשה עלי רושם של בעל-מקצוע רציני, ההתקנה איכותית המנעול עובד מצוין ואני מאוד מאוד מרוצה מהשירות!
המנגנון עובד מצוין ולא נראות בעיות כלשהן, המחיר ששילמתי על השירות היה בדיוק המחיר שסוכם וכמובן קיבלתי אחריות על המנעול וההתקנה - ממליץ בחום!
אסף.

, מרץ 2015

אני רוצה להמליץ בחום על דוד המנעולן!!! הוא עשה אצלנו עבודה מקצועית במחיר הוגן - ממליץ בחום!
חיפשתי מנעולן מוסמך שיגיע להתקין אצלנו מספר מנעולים חדשים לדלתות חיצוניות, נכנסתי לאינטרנט בכדי לבדוק מחירים ובעלי מקצוע מהאזור והגעתי במקרה לאתר שלכם.
קראתי חוות דעת טובות על דוד והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר, דוד נתן לי טווח מחירים משוער ואמר שיגיע עם מספר מנעולים לבחירה.
יש לציין שלאורך היום דוד היה ממש בסדר, חשב שיתעכב להגיע והתקשר לשאול אם זה בסדר, לא הייתה לי בעיה וקבענו לשעה מאוחרת יותר.
דוד הגיע בשעה שקבענו איתו, הוא הגיע עם מספר מנעולים לבחירה כפי שהבטיח לי מראש, טווח המחירים היה זהה למה שנאמר לי בטלפון. בחרתי את המנעולים המתאימים ונתתי לדוד לבצע את העבודה, הוא ביצע התקנות מהירות ומקצועיות של הצילינדרים החדשים. השירות של דוד מעולה, מדובר באדם יעיל ומקצועי - אני ממליץ עליו בחום.
שלומי.

, מרץ 2015

דוד איש מנעולים מקצועי ביותר, הוא סיפק שירות יעיל במחיר הוגן - ממליץ בחום!
לפני מספר ימים נתקענו ופשוט לא הצלחנו לסובב את המפתח במנעול, חיפשנו מנעולן בדחיפות שיגיע להחליף את הצילינדר והתקשרנו למספר בעלי מקצוע דרך האינטרנט, רובם לא היו פנויים או רצו מחיר מוגזם.
דוד הפתיע אותנו לטובה עם רמת ההיענות המהירה ועם זריזות ההגעה. הוא הגיע אלינו כמה שיותר מהר, נתן לנו מספר אופציות למנעולים אפשריים להתקנה, כולל המלצות משלו - לגבי מה כדאי יותר ומה פחות.
דוד הגיע אלינו מהר, החליף את המנעול שבסוף בחרנו, הוא התקין בצורה מאד יפה, כולל פירוק של המנעול הקודם (הראה לנו גם במנעול הישן מה בדיוק הבעיה, ומדוע לא עבד, כדי שנראה שהוא אומר אמת ולא עובד עלינו), סיפק לנו גם חשבונית, גם אחריות על החלק, וגם צרור מפתחות. כמובן ששמרתי את מספר הטלפון שלו - כדי שנוכל לפנות אליו גם בעתיד במידת הצורך.
דוד.

, מרץ 2015

לפני מספר ימים החלטתי למגן את דלת ביתי ולהחליף את הצילינדר בדלת כניסה וחיפשתי מנעולן מוסמך שייתן מענה לעניין.
חיפשתי בעל-מקצוע בתחום אצלכם באתר, קראתי חוות דעת על מספר בעלי-מקצוע, ביררתי מחירים ומבין כולם החלטתי להזמין את דוד מנעולים - מנעולן מוסמך, לבצע את התקנת המנעול החדש.
הסברתי לדוד מה אני מחפש, הוא נתן לי מספר הצעות, שאלתי לגבי מחירים, המחיר שלו היה הוגן וקבענו שעה.
דוד הגיע בזמן שסוכם, היה מאוד נחמד ואדיב, הוא הביא איתו את המנעול הנדרש וביצע את ההתקנה של המנעול.
מדובר בבעל-מקצוע מיומן והעבודה נעשתה בצורה נקייה ומסודרת.
בסיום ההתקנה, דוד גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש ולא היו הפתעות. שירות אדיב, מקצועי, נוח ואמין. מומלץ!
חיים.

, ספטמבר 2014

דוד בעל-מקצוע מעולה מכל הבחינות: אמין, מקצועי, ולוקח מחירים הוגנים!
מהרגע שהרמתי לו טלפון ועד להחלפת הצילינדר, התרשמתי מאוד מדרך עבודתו ולכן ממליץ עליו בחום רב.
לפני כמה ימים התחילו לי בעיות בצילינדר של דלת הפלדלת בכניסה לביתי והזמנתי את דוד דרך האתר שלכם "טוב תודה" בכדי לראות במה מדובר - דוד הגיע בשעה שסיכמנו עם הציוד שלו וערך בדיקה של המנגנון. לאחר הבדיקה, הוא הסביר לי שאין מנוס, ואצטרך להחליף לצילינדר חדש. הצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה סבירה מאוד, דוד הזמין את הצילינדר החדש וכעבור יומיים הגיע לפרק את הישן ולהרכיב את החדש.
דוד עבד במיומנות - רואים שהבן-אדם יודע את העבודה ולא סתם מחלטר, הוא עשה עבודה מדויקת והראה לי שהכול עובד חלק.
בסיום העבודה דוד גבה ממני סכום כסף הוגן, בדיוק את המחיר שסגרנו עליו, אחלה בן-אדם, היה נעים לקבל ממנו שירות ובהחלט אזמין אותו גם בעתיד אם יהיה צורך!
שירה.

, ספטמבר 2014

דוד המנעולן התגלה כבעל מקצוע ישר ואמין, הוא סיפק לנו שירות מהיר ומקצועי, היה נחמד אדיב והוגן - ממליצה בחום.
יום אחד חזרתי הביתה ולא הצלחתי לפתוח את הדלת בעזרת המנעול, המפתח נתקע ולא הסתובב על הציר, נכנסתי דרך הטלפון לאתר שלכם והאמת היא שזה לא היה זמן להתבונן בהמלצות אלא הזמנו את בעל המקצוע שנשמע אמין, היה זמין וכמובן שלא ניצל את המצב וגבה מחיר מופקע.
כך הגענו לדוד המנעולן הוא הגיע אלינו תוך פחות מחצי שעה מהרגע שדיברנו איתו, פרץ את המנעול במיומנות רבה תוך הקפדה שלא לגרום נזק לדלת.
לאחר שפתח את ביתי הוא החליף את הצילינדר והביא לנו מפתחות חדשים, על העבודה הוא נתן אחריות.
השירות של דוד היה יוצא מן הכלל, שירות אדיב ומהיר, הוא עשה עבודה מקצועית ויעילה ולא ניצל את מצבינו והמחיר שגבה היה בעצם הכי זול שמצאנו.
מינה.

, ינואר 2014

אנחנו גרים בדירה שכורה וחיפשנו מנעולן שיתקין לנו צילינדר חדש, בדלת הכניסה.
נכנסנו לאינטרנט בכדי לבדוק מחירים ובעלי מקצוע מאזור תל-אביב והגענו לאתר שלכם.
קראנו חוות דעת טובות על דוד והרמנו טלפון לקבל הצעת מחיר, מכיוון שזו דירה שכורה הפנינו את דוד לבעל-הדירה, הם שוחחו בניהם והחליטו על סוג הצילנדר לפי המחיר ולאחר מכן קבענו שעת הגעה.
יש לציין שלאורך היום דוד היה ממש בסדר, חשב שיתעכב להגיע והתקשר ולשאול אם זה בסדר. כעבור כמה זמן, דוד התקשר להגיד שכנראה שלא יתעכב כמו שחשב ושאל אם יוכל להגיע בשעה המקורית!
דוד הגיע בשעה שקבענו איתו, פירק את הצילנדר הישן וביצע התקנה של הצלינדר החדש ולקח בדיוק את המחיר שסוכם - לא היו הפתעות בנושא. אחלה של שירות. דוד היה אדם יעיל ומקצועי - אני ממליצה עליו בחום.
מיריאל, תל-אביב.

, ינואר 2014

דוד בעל מקצוע הוגן וישר, אני ממליץ עליו בחום!
הייתה לנו בעיה עם הדלת של הבית וחשבנו שנצטרך לפרוץ אותה, נכנסתי לאתר שלכם, חיפשתי שם מישהו מאזור המרכז וכך הגעתי לדוד. הרמתי לו טלפון, הסברתי מה הבעיה והוא היה זמין להגיע אלינו דיי מהר.
דוד הגיע אלינו בשעה שסיכמנו איתו - ניגש ישר לראות במה מדובר והצלחנו בסופו של דבר לפתוח את הדלת ללא צורך בפריצה. דוד היה ממש בסדר ולא ניסה לתקוע לנו מחיר, הוא פשוט לקח את הכסף שמגיע לו על הביקור.
בכל אופן אני שמרתי את המספר שלו ובמקרה שנצטרך שירותי מנעולנות בעתיד, נרים לו טלפון!
עמית, אזור מהמרכז.

, ינואר 2013

זה כבר כמעט שנתיים שכל פעם שאני צריכה בעל מקצוע מסויים אני נכנסת ישר לאתר טוב תודה ולשמחתי עוד לא קרתה פעם אחת שלא הייתי מרוצה. תמיד תמיד קיבלתי בעל מקצוע איכותי ומקצועי שעשה יופי של עבודה ביופי של מחיר, ואני מודה לכם בטוב תודה על כך.
הפעם זה היה דוד מ"דוד מנעולים" שהזמנתי דרך האתר. נשבר לי המפתח במנעול של דלת הכניסה לבית ואני הייתי צריכה באופן דחוף בעל מקצוע בתחום שיבוא לטפל בתקלה. דוד כבר בטלפון עשה רושם אמין ומקצועי, הוא פירט מה העלויות שיכולות להיות לתיקון הבעיה, הסביר לי אילו אפשרויות קיימות ואיזה מנעולים חלופיים אני יכולה לבחור, קבע איתי שעה והוא אכן התייצב בדיוק בזמן שנקבע.
דוד פעל במקצועיות ופתר לי את הבעיה במהירות. הוא פירק את המנעול הישן, סיפק תשובות מפורטות בסבלנות אודות כל מנעול שאנחנו יכולים להתאים לדלת, ההסברים שלו עזרו לנו לבחור איזה מנעול אנו רוצים והוא התקין אותו לשביעות רצוננו. גם המחיר היה הוגן מאוד ודוד עצמו עושה רושם של אדם שאפשר לבטוח בו, הוא מאוד נעים ומעורר אמון וכרגיל לא התאכזבתי.

הילה, תל אביב

, נובמבר 2012

את דוד מצאתי כמו תמיד כשאני מחפשת אנשי מקצוע, כאן באתר טוב תודה. פניתי אליו לאחר שעברנו לבית חדש וביקשנו להחליף את המנעולים החיצוניים הקיימים בחדשים. התרשמתי מאוד מההמלצות עליו באתר ואני שמחה להצטרף לרשימת הממליצים שלו.
דוד נתן מענה מהיר ויעיל מאוד ונתן שירות מצוין. כבר בטלפון הוא היה אדיב מאוד, הציג כל מידע אפשרי וענה לכל שאלה שלי במלוא הסבלנות. הוא הסביר לנו את כל סוגי האפשרויות הקיימות, מה טווח המחירים של כל סוג, מה היתרונות והחסרונות של כל סוג, ובגדול פעל באופן שקוף והוגן מאוד.
לאחר שסגרנו איתו על סוגי המנעולים שיתקין אצלנו דוד הגיע מיידית לביצוע העבודה. הוא ביצע החלפה של המנעולים בדלת הפלדלת הראשית של הבית, בדלת הכניסה למחסן ובתא הדואר. על עבודתו הוא גבה מחיר הוגן כפי שסוכם מראש, הוא ביצע אותה ביעילות במהירות ובדייקנות, ועם היחס הנעים והשירות האמין זה היה פשוט תענוג לעבוד איתו.

מיכל, רמת גן

, אוגוסט 2011

דוד, החליף לי צילינדר בדלת כניסה "רב בריח" - בדירה ששיפצנו לא מזמן. יצא לי כבר להזמין מספר בעלי מקצוע דרך האתר שלכם (בתחומים שונים - אם זה חברת ניקיון שהזמנתי לניקיון של הדירה שלי לאחר השיפוץ, מתקין סורגים ועוד). גם לדוד המנעולן, הגעתי דרך האתר.
דוד הוא בחור חביב, איש מקצוע ישר וחשוב מהכל - הגון. הגיע הכי מהר שיכל - כשעתיים אחרי קריאת שירות שלי. עבד מהר, עבד זריז, נתן לי גם הסבר קצר על המנעול ועל היעילות שלו + אחריות לשנה, למקרה שמשהו יתפקשש.
גם המחיר שדרש דוד עבור ההתקנה, היה יחסית זול - לקח לי 250 ש"ח עבור המנעול כולל העבודה.
חוץ מזה - יש לכם יופי של אתר ויופי של שירות. כמובן שאני בעיקר ממליץ בחום על דוד, שהוא באמת איש מקצוע ממדרגה ראשונה!!

המון תודה,
אלדד

, יולי 2011

גם לי יצא להזמין את "דוד מנעולים" דרך אתר "טוב תודה".
זאת פעם ראשונה שאני מזמינה איש מקצוע דרך האינטרנט, ובכלל - פעם ראשונה שהתנסיתי באתר שלכם... אני נותנת לאתר, וכמובן לדוד, הבחור שהגיע אליי לבצע את העבודה, ציון עשר על כל הפרמטרים!
התקשרתי לדוד, הוא מיד ענה לי והסברתי לו מה אני צריכה - שיגיע לבדוק את המנעול שיש לנו בדלת הכניסה הראשית של הבית. המנעול ישן ועשה קצת בעיות בלהיסגר ולהיפתח כמו שצריך. אמרתי לו שיגיע קודם לבדוק, ובהחלט אני לוקחת בחשבון גם אופציה של להתקין מנעול חדש.
דוד הגיע מיד - תוך שעה וקצת... זה גם הסתדר לי מצוין כי הזמן היה בשעות הצהריים והייתי בבית. דוד הגיע, בדק את המנעול, ואמר שהוא לא ממליץ לתקן, אלא פשוט להתקין צילינדר חדש (אמר שזה עדיף מאשר לקחת את הסיכון שהמפתח יתקע בפנים, ואז נצטרך גם להזמין שירותי פריצה בעלות כפולה...)
דוד נתן לי כמה אופציות. בחרתי את האופציה הבינונית מבחינת רמה ומחיר. הוא עשה את ההתקנה צ'יק צ'אק, ובהחלט ניכר עליו כי הוא מיומן.
דוד נתן שירות טוב ואת מלוא תשומת הלב. במהלך העבודה, בשעה שהיה אצלי בבית, קיבל אליו לטלפון "מבול" של שיחות שהיו הפניות עבודה... לכולם הוא נתן מענה זריז, תוך שהוא מקפיד לא להזניח אותי, וגם לי לתת תשומת לב מלאה. במילה אחת מסכמת - היה לי תענוג!

בתודה רבה,
צילה

, יוני 2011

הייתי צריכה להזמין עבור אמא שלי (שהיא אישה מבוגרת) בעל מקצוע שיתקין לה בדלת כניסה הראשית - מנעול הגנה מסוג פאבלוק. לא היה לי מושג כל-כך למי לפנות, אבל היה לי חשוב שיהיה מדובר במישהו ישר, שלא ינסה להוליך את אמא שלי שולל...
אמא שלי מתגוררת לבדה בת"א, וחיפשתי מנעולן שמגיע לאזור שלה. נכנסתי לאתר טוב תודה, ומבין כולם בלט לי העסק של "דוד מנעולים" שראיתי שקיבל את ההמלצות הכי טובות! התקשרתי לדודי, וגיליתי בן-אדם באמת נחמד - מה שאומר שההמלצות לא משקרות!
אמרתי לדודי מה אני צריכה, והוא נתן לי כמה אופציות למנעולים במחירים שונים. החלטתי ללכת על מנעול בסדר גודל ממוצע. תוך שעה וחצי, דודי הגיע לבית אמא שלי. היא קיבלה אותו לבד (כיוון שאני הייתי בעבודה), אבל טרחה ליידע אותי אח"כ שהייתה מאד מרוצה מהשירות.
דודי הגיע בזמן, היה מסביר פנים, הציג לאמא שלי שתראה במו עיניה שהיא מקבלת מנעול חדש מהאריזה (נתן גם אחריות עליו) וגם עשה עבודת התקנה מדויקת ונקייה. לגבי המחיר - לקח מאמא שלי בדיוק את מה שהתחייב לי בטלפון.
דודי הוא לחלוטין אחלה של בעל מקצוע. ישר והגון. אני שמחה שמכל בעלי המקצוע - בחרנו דווקא בו.

, אפריל 2011

שירות טוב מאד - עם עמידה בזמנים! רוצה לציין לטובה את דוד המנעולן שבא להתקין אצלי, לפני מספר ימים, מנעול עליון בדלת כניסה.
פניתי אל דוד ביום שני בצהריים, הסברתי לו מה העבודה, החלטנו על זמן שמתאים גם לי וגם לו, קבענו ליום שלאחר מכן, והוא שלח לביתי - בדיוק כמו שהבטיח - את אחד מעוזריו (זה הגיע בזמן, בשעה המדויקת - יש לציין).
אני בעצמי אינני איש מקצוע, אבל מהמעט שיצא לי לראות - לדעתי עבודת ההתקנה, נעשתה בצורה יעילה: קדיחה מדויקת של החורים, הרכבה של המנעול מהסוג שביקשתי ובמיקום שביקשתי, פלוס בדיקה ווידוא, שבאמת ואכן הכל עובד באופן תקין.
עבודה אסתטית, עם מינימום של נזק או פגיעה במראה הדלת (כי כבר שמעתי הרבה מאד סיפורים על כל מיני בעלי מקצוע שעושים דברים שכאלו...). המחיר - היה בדיוק כמו שדוד הבטיח, וגם רשם באתר: 400 ש"ח עבור המוצר ובתוספת עבודת ההתקנה.
מאד יעיל! אני שמח שמצאתי אותו באתר, ואני אשמח (אם אצטרך - אבל בתקווה שלא אצטרך...) - להזמינו שוב.

שאול,
מנתניה

, מרץ 2011

יש לנו סטודיו ליוגה בגבעתיים, וקראנו לדוד - שעה שהצילינדר בדלת הכניסה של הסטודיו שלנו התקלקל (כנראה שהמנעול נשחק, כי לא הצלחנו לסגור או לפתוח את הדלת בכלל).
היינו קצת נואשים, כי לא יכולנו להשאיר את הסטודיו בכזה מצב, וכשפנינו לחפש מנעולן שיגיע במהירות כדי "להציל" אותנו הגענו לדוד מהאתר שלכם שהיה פשוט מקסים!
דוד הבין את המצוקה שלנו והגיע במהירות (כנראה שחוסר האונים והלחץ ששידרנו לו בטלפון - היות ורובנו שם נשים - פשוט שכנע אותו...). תוך בערך שעתיים (שהיו אפילו קצת פחות מטווח הזמן שהוא הגדיר לנו לכמה שיקח לו להגיע) הוא כבר היה אצלנו בסטודיו. הוא פירק את הצילינדר שהיה מקולקל ושם במקומו אחד חדש (הצילינדר העליון). באותה הזדמנות, הוא גם החליף את הצילינדר התחתון של הדלת - לא הייתה ממש ברירה כי שני הצילינדרים עבדו פשוט על אותו מפתח.
דוד היה פשוט נחמד. מעבר לכך שהוא הגיע מהר, הוא גם היה ממש מרגיע. הוא ביצע את העבודה שלשמה נקרא צ'יק צ'אק, וגם עוד דאג להסביר ולנדב לנו מידע מקצועי מבלי שאפילו נתבקש.
היה גם ממש סביר במחיר! בקיצור איש על הכיפאק, ועכשיו מהרגע שהכרנו אותו, אנחנו מתכוונים לקרוא אך ורק לו - לכל דבר.

רוב תודות,
אורלי מגבעתיים

, מרץ 2011

לפני כשבוע וחצי נסעתי מחוץ לתל- אביב ולתדהמתי גיליתי כי שכחתי את צרור המפתחות בבית אחרי שטרקתי את הדלת. לא היה לי עותק של המפתח לדלת אצל אחד מהשכנים, והייתי צריכה להזמין איש מקצוע.
נכנסתי לאתר כדי להזמין אחד-
פניתי לדוד מנעולים, אחרי שכבר יצא לי לדבר עם אחד או שניים והבנתי די מהר כי הוא אמין ומקצועי.
הוא שאל אותי את השאלות המכוונות הנכונות והיה מאד ענייני במה שהציע, הסביר לי הכל ולא נתן תחושה שהוא סתם קובע דברים ללא בסיס מהימן.
הוא הגיע תוך חצי שעה ועשה עבודה ממש מהירה, כל הסיפור לא נמשך יותר משעה- פרץ את הדלת, בעצם היו שם שני מנעולים ישנים והתקין מנעול אחד חדש במקום.
בקיצור, שירות מעולה!
בשיחת הטלפון סיכמנו על מנעול ספציפי שהציע לי מתוך כמה ובחרתי אחד, לאחר שהגיע וראיתי את העבודה במו עיני, בחרתי מנעול אחר טוב יותר ולמרות הכל, כל הסיפור של העבודה, ההתקנה ומנעול עלה לי 500 ש"ח בלבד!
אני מאד מרוצה מדוד מנעולים!

תודה.
דגנית ע. מתל אביב

, פברואר 2011

דוד - איש מנעולים מקצועי ביותר!
קראנו לו דרך האתר לצורך החלפת מנעול בדלת כניסה שנשחק. דוד הפתיע אותנו לטובה עם רמת ההיענות המהירה ועם זריזות ההגעה. תוך מספר שעות כבר הופיע בביתנו, נתן לנו מספר אופציות למנעולים אפשריים להתקנה, כולל המלצות משלו - לגבי מה כדאי יותר ומה פחות. את המנעול שבסוף בחרנו, הוא התקין בצורה מאד יפה, כולל פירוק לפני של המנעול הקודם (הראה לנו גם במנעול הישן, מה בדיוק הבעיה, ומדוע לא עבד, כדי שנראה שהוא אומר אמת ולא עובד עלינו...)
מעבר - סיפק לנו גם חשבונית, גם אחריות על החלק, וגם צרור מפתחות. הקפדנו לשמור את כרטיס הביקור שלו - כדי שנוכל לפנות אליו גם בעתיד - אם יהיה לנו צורך.

חנה וישראל,
משפחת משולם

, פברואר 2011

דודי המנעולן, סיפק לי שירות, שהותיר אותי הרבה יותר משבע רצון.
הגעתי אליו במקרה דרך האתר שלכם, כשחיפשתי מנעולן אמין בסביבת מגוריי, שיבוא ויתקין בדירתם של ההורים שלי תוספת של מנעול עליון (מנעול ג'ואל) למנעול הקיים בדלת כניסה מסוג פלדלת.
דיברתי עם דודי. מכיוון שיצא שלא נמצא אותו זמן באזור שבו אני גר, אבל כן רצה שאקבל את השירות ממנו ומהר - הוא קישר אותי עם אחד העובדים שלו שעובד בנתניה (שהתקשר אליי תוך פחות מחמש דקות). הוא - קבע איתי ותוך שעתיים, גם הגיע לדירה.
מיותר לציין שהעבודה הייתה מצויינת. מהירות התקנה זריזה, סופק לי מנעול מקורי עם צרור מפתחות ותעודת אחריות, אפילו להורים שלי שהם אנשים מבוגרים - היה מאד סבלני ונתן גם הסבר מפורט, כדי שיוכלו לישון בשקט...
המחיר, של כל העבודה עם המנעול כמובן יצא 450 שקלים. מבירורים שעשיתי אח"כ - גם גיליתי שזה פחות או יותר המחיר בשוק - כך שלא יצאתי נפסד - למרות שהלכתי עליו ככה "על עיוור" מבלי לעשות בירורים מקדימים.
בשורה התחתונה דודי וגם העובדים שלו הם אנשים אמינים. חשוב להם שהלקוחות יהיו מרוצים, ואני - בהחלט יצאתי מרוצה!

, נובמבר 2010

היה לי צורך בהחלפת צילינדר ישן (בדלת כניסה) שהתחיל קצת "לזייף" (היה לי קושי לסובב את המפתח בתוך המנעול, אם זה כדי לפתוח ואם זה בשביל לנעול, וחששתי שבאיזה שהוא שלב הוא יתקע...).
ההמלצות שבאתר, שכנעו אותי סופית - לפנות לדוד. התקשרתי אליו, ותוך שעה הוא כבר היה אצלי בבית. נתן לי יופי של שירות!! הראה לי מגוון של צילינדרים לבחירה, המליץ לי מה יותר כדאי ומה פחות. אני, בהמלצתו, החלטתי ללכת על צילינדר מקורי של חברת רב בריח, בעלות מעט יותר יקרה, ולא על משהו זול, תוצרת המזרח הרחוק.... תוך 5 דקות. הצילינדר, על כל מרכיביו כבר היה מותקן אצלי בדלת. בנוסף, דוד גם התקין לי מנעול בטחון "פרפר" בחלק הפנימי של הדלת, וצייד אותי בסט מפתחות רזרביים.
היה ממש מקסים, אפילו עשה לי קצת הנחה... (הגענו בסוף למחיר של 400 שקלים - הכל כולל הכל). שירות אדיב עם המון סימפטיה! אני ממש מרוצה. בטוח אקרא לו שוב אם אצטרך, וגם באתר - אמשיך להשתמש שוב, כי הוא מאד עזר לי!

, אוקטובר 2010

דודי הגיע לתקן לנו במהירות וביעילות בעיה בדלת רב בריח שהייתה תקועה ולא הצליחה להיסגר או להיפתח.
מצאתי את הטלפון של דודי באתר. התקשרתי אליו, ושאלתי אותו אם הוא יכול להגיע. הוא ענה - שישתדל להגיע אליי כמה שיותר מהר, אולי אפילו בשעה הקרובה אם יספיק... ותוך פחות משעה, הוא כבר היה אצלי כדי לתקן!
הייתי משוכנע, שכל הצילינדר הלך, ושצריך להחליף את כולו. דוד בדק את המנגנון, והסביר לי שרק אחת הזרועות של המנגנון (זו שנכנסת מן המנעול עצמו לתוך המשקוף) - היא הבעייתית. כדי לפתור לי את הבעיה - הוא פשוט ניטרל אותה. בכך חסך לי לבצע החלפה של כל הצילינדר כולו.
אהבתי את זה, שהוא היה מאד פייר והגון איתי. אני בטוח, שמנעולן אחר, כבר היה מציב בפניי עובדה, שצריך להחליף את כל המנגנון של הדלת, ולהתקין אחד חדש בהרבה מאד כסף. דוד לעומת זאת, מצא פתרון יצירתי, בעלות נמוכה (קצת פחות מ - 200 שקל) - גרם לי להיות מאד מרוצה, וסמוך ובטוח שגם אזמין אותו שוב.

בתודה,
מוטי

, אוקטובר 2010

באחד מימות שישי, לפני כמה שבועות, כשנאבד לי (או נגנב) המפתח של הבית, וחיפשתי מנעולן שיגיע בדחיפות, וכמה שיותר מהר - כיוון שלא רציתי להשאיר את הדלת כניסה של הבית במצב שכזה - לכל אורך הסופשבוע - חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע שהם מנעולנים, ובמקרה נפלתי על העסק של "דודי מנעולים". קראתי את החוות דעת שנרשמו עליו, ראיתי שהוא גם לוקח מחירים סבירים, התקשרתי אליו, ביקשתי שיגיע. הוא הבין שאני בלחץ - ועשה את מירב המאמצים להספיק להגיע עוד באותו יום, לפני כניסת השבת ולהחליף לי את המנעול.
דודי הגיע בזריזות (תוך שעתיים גג), עשה אחלה של עבודה, נתן לי מספר אופציות של מנעולים שמתוכם בחרתי את המנעול שהכי התאים לי מבחינת מיגון ומחיר, התקין אותו, בדק כיוון, נתן לי סט מפתחות רזרביות, וגם ענה לי על שאלות בצורה מקצועית ועניינית ביותר.
בהתחשב בנסיבות - שקראתי לו בהתראה ממש קצרה ועוד ביום שישי - ממש התפעלתי מרמת השירות שלו. גם במחירים הוא היה מאד מתחשב וממש לא מוגזם.
התרשמתי ממנו מאד, ואני ממליץ לכולם לפנות אליו - הוא פשוט אחלה!

, ספטמבר 2010

לפני מספר שבועות, דודי בא לתקן אצלי מנעול שלא עבד. המנעול היה תקול ולא עבד בצורה חלקה - כלומר, בחלק מהפעמים הצליח לפתוח את הדלת, ובחלק מהפעמים לא...
במרחק של שיחת טלפון אחת - דודי הגיע בזריזות ובמהירות עם כל הציוד והאבזירים. פרש לפני את סוגי המנעולים האופציונליים, והסביר לי על כל אחד ואחד, וגם מה הוא ממליץ שאקח - כדי שלא יצא לי יותר מדי יקר...
לאחר מכן הוא גם ביצע את ההתקנה של המנעול הנבחר. הוא וידא שהמנעול תקין ושהוא עובד "חלק", צייד אותי בצרור מפתחות רזרביים, וגם נתן לי תעודת אחריות. עלות התיקון בתוספת המנעול יצאה בערך כ - 200 שקלים, למיטב זכרוני.
שירות אמין ואחראי!! זו הפעם הראשונה, שאני משתמשת בשירותיו של דודי - אבל אני שמחה לאמר עליו שהוא נותן שירות מצויין, עם מחירים סבירים ועם המון סבלנות. ממליצה עליו בחום!!

, אוגוסט 2010

דודי הוא בחור אדיב, נותן שירות עשר!! פניתי אליו כדי שיבצע אצלי החלפת צילינדר בדלת כניסה ראשית. דאג להביא לי באופן מיוחד לפי דרישתי, צילינדר מולטילוק בגוון מוזהב (ולא בגוון כסוף רגיל כפי שבד"כ המולטילוק מגיע) + שמונה מפתחות נוספים (ולא חמש כפי שמקובל).
נתן לי שירות גם מאד זריז, והכי חשוב מאד מקצועי. ביום ההתקנה, הגיע בדיוק בשעה שקבעתי איתו, וגם המחיר הסופי היה בסדר גמור - 370 שקלים.
כשהגיע בפעם הראשונה, ולא היה לו את הצילינדר המוזהב שרציתי, תיאם איתי מועד ביקור נוסף, עד שהיה ברשותו את החלק, ואז בא אליי פעם נוספת בכדי לבצע את ההתקנה.
למרות שבא בעצם פעמיים - גבה מחיר של ביקור אחד.

, אוגוסט 2010

הגעתי אל "דוד מנעולים" דרך האתר - מבלי להכיר אותו קודם, ומבלי לדעת עד כמה הוא טוב או עד כמה הוא אמין (למעשה הסתמכתי רק על ההמלצות שנכתבו עליו באתר).
גיליתי, לשמחתי בן-אדם שהוא גם חביב מאד וגם סופר מקצועי. הגיע בזריזות, עשה את ההתקנה במהירות וביעילות - עד הערב, כבר הייתה לי דלת חדשה עם מנעול מותקן שעובד, והכל תמורת 800 שקלים. גם המחיר שלקח, היה מאד הגון, ותאם בדיוק את התעריף שדוד מפרסם באתר.
יופי של שירות - בן - אדם בהחלט מקצועי!! רוצה לציין גם לטובה את האתר ואת ה"גימיק" של ההשוואת מחירים - עזר לי בהחלט לקבל מושג קצת על מחירי השוק ועל התעריפים הממוצעים שבעלי מקצוע לוקחים על עבודה מסוג זה.
בהחלט אמשיך להשתמש גם בשירותיו של דוד וגם בשירותים של האתר בעתיד :)

המון תודה,
שון מתל-אביב

, אוגוסט 2010

פשוט מצויין!! ממליץ עליו בחום!! גם הגיע ישר כשקראתי לו, גם עשה עבודה מהירה ונקייה, גם היה מאד חביב ומסביר פנים, וגם לא לקח מחיר מוגזם!!
פעם ראשונה שאני משתמש בשירותים שלו, הגעתי אליו, כמו שאומרים "על עיוור" - מבלי להכיר אותו או משהו כזה... פשוט רק מלקרוא עליו את ההמלצות שרשמו עליו באתר.. אני אבל שמח שנפל בחלקי להכיר אותו, ושהזדמן לי להשתמש בשירותים שלו.
כמו שאמרתי - מאד מקצועי. כשהגיע אליי, ולאחר שבדק את הסוג של הדלת, ואת המנעול הקיים, פירט בפניי את סוגי המנעולים הקיימים והמליץ לי מה לקחת. סמכתי על שיקול דעתו. עבור ההתקנה שילמתי לו כ - 200 שקלים, וקיבלתי ממנו גם צרור של שישה מפתחות רזרביים.
מדובר בדירה שנמצאת בנתניה ושהיא בבעלותי, ואני משכיר על בסיס קבוע לדיירים. כל פעם שנכנס דייר חדש אני דואג להחליף את הצילינדר בשביל הסדר הטוב והביטחון של השוכרים. עכשיו כשגיליתי את דוד, אני משוכנע שאקרא לו גם שוב בעתיד!!

בהחלט מאד מומלץ!!

אבי מנתניה

, אוגוסט 2010

פניתי אל דוד המנעולן לפני כמה שבועות, כאשר חיפשתי בעל מקצוע שיחליף לי צילינדר בדלת כניסה של הבית. מדובר בדירה שאני שוכרת. הצילינדר הקודם שהיה לי בדלת היה צילינדר מוגן מפני שכפול, אבל כיוון שהכרטיס שכפול של המנגנון אבד לי (ואף מקום לשכפול מפתחות אינו מורשה לשכפל את המפתח ללא הכרטיס, עפ"י חוק) לא הייתה לי ברירה, והייתי חייבת לקרוא למישהוא שיחליף לי את כל המנגנון של הצילינדר למנגנון חדש.
אל דוד הגעתי דרך האתר - החלטתי להתקשר אליו לאחר שקראתי את כל ההמלצות שכתבו עליו באתר - הוא עשה עליי רושם של בן-אדם אמין.
הסברתי לדוד מה הצרכים שלי, הוא הסביר לי מהן האופציות הקיימות, ואילו סוגים של צילינדרים מוגנים מפני שכפול יש, ומה המחירים. אני החלטתי ללכת על הסוג הכי יקר והכי טוב שזה צילנדר מסוג "מולטילוק". עוד באותו יום כבר קבעתי עם דוד והוא בא להתקין לי. עשה עבודה סופר מקצועית, נקייה ומהירה, וגם המחיר שלקח, היה זהה למחיר שעליו התחייב באתר: כ - 450 שקלים.

מאד ממליצה עליו. אני מודה שקצת היו לי חששות בהתחלה שלא יגיע בזמן, שיאחר, או שיקח לי מחיר גבוה ממה שסוכם איתו בטלפון (כי מניסיון המון בעלי מקצוע שהזמנתי בעבר, היו תמיד עושים לי את זה...) - הוא היה ישר כמו סרגל, גם מבחינת הזמינות הגיע כמו שעו עמד במילה... בהחלט מורידה בפניו את הכובע!!

לורי מתל-אביב :)

, יולי 2010

היה פשוט מעולה!! הגיע מהיום להיום. ליתר דיוק - מעכשיו לעכשיו!! לפני כן התקשרתי לחברה אחרת, שפשוט סחבה אותי והבטיחה לחזור, ובקיצור עשתה לי פשוט כאב ראש אחד גדול!! אל דוד התקשרתי מהרגע להרגע, כבר בטלפון היה מאד אדיב, והבטיח להגיע תוך שעתיים (וכמו שהבטיח, גם אכן הגיע, בדיוק בזמן שאמר). החליף לבקשתי, מנעול בדלת הכניסה שלי מסוג רב בריח, ובנוסף גם עשה כיוון של הדלת, והחליף את הידיות משני הצדדים (מבחוץ התקין ידית שלא נפתחת, ומבפנים ידית שכן ניתנת להזזה).
היה סופר מקצועי - גם בשירות, גם ביעילות שלו. היה מאד סבלני, אדיב ונחמד - הסביר לי בדיוק מה הוא עושה ולמה!! בהחלט מותק של בעל מקצוע, וגם במחירים מאד סביר!! אני ממליץ לקחת רק אותו - נתן לי חווית שירות ממש נפלאה, וכל הכבוד שאתם מפרסמים בן אדם כזה מקצועי גם באתר!!
מגיע לו להישאר ולקבל המון לקוחות, ושרק ימשיך לעשות את העבודה הטובה!!

בתודה, ובברכה - אליס וכפיר מבית ים

, יולי 2010

איש מקצוע הגון, גם היה מאד אדיב וסובלני בטלפון, גם הגיע הכי מהר שיכל, וגם מבחינת המחירים (שזה בעיקר מה שהיה חשוב לי כשהזמנתי אותו), לקח בדיוק את התעריפים שהתחייב אליהם באתר!!
החליף לי מנעולים בשתי דלתות אצלי בבית, ובנוסף גם תיקן לי עוד מנעול שהיה קצת בעייתי בדלת של החדר שירותים.
שמחה מאד שיצא לי להגיע אליו דרך האתר, אני מקווה גם שעל סמך ההמלצה שלי - יגיעו אליו עוד לקוחות נוספים... בהחלט בהחלט מומלץ!!

, יוני 2010

היתה לי בעיה בדלת הכניסה של הדירה שלי, המנעול נתקע, והמפתח לא הצליח לפתוח או לסגור את הדלת. פחדתי שהמפתח ישבר לי בתוך הדלת, והייתי חיב להזמין דחוף מנעולן שיטפל לי בבעיה.
לדודי מנעולים, הגעתי, דרך שיטוט מקרי שעשיתי ברשת, כשחיפשתי מנעולים מומלצים באזור השרון. הגעתי לאתר טוב תודה. ראיתי שהוא מדורג במקום יחסית גבוה באתר, גם מומלץ, וגם לוקח מחירים סבירים, ולכן החלטתי לפנות אליו.
כבר בטלפון, הוא נשמע מאד אדיב ורגוע. הסברתי לו בדיוק מה הבעיה, והוא מצידו נתן לי הסבר על כמה תרחישים אפשריים שמהם הבעיה יכולה לנבוע, ובערך כמה זה צריך לעלות לי.
קבעתי איתו ליום שלמחרת, הוא הגיע קצת באיחור, אבל היה מספיק אחראי להודיע לי על כך מראש.
כאשר בדק את הדלת, הגיע למסקנה, שהבעיה, כמו שהניח בטלפון, היא שהדלת יצאה מכיוון. הוא כיוון אותה מחדש, בדק שהכל באמת בסדר - סה"כ, כל התיקון לא ארך ותר מרבע שעה.
על העבודה, לקח ממני 220 ש"ח.

מאד מרוצה מהשירות שקיבלתי!! אני ממליץ בחום!!

, יוני 2010

פניתי לדודי מנעולים, לצורך פריצה של הרכב שלי (נאבד לי האימובילייזר של האוטו, ולא יכולתי להניע אותו...).
כבר בטלפון, דודי התגלה כבחור חביב ומקסים. למרות שהייתי קצת נסער ולחוץ, הוא עשה הכל כדי להרגיע אותי והבטיח להגיע כמה שיותר מהר!
תוך שעה, הוא כבר שלח, את אחד הפורצים שלו, שיחלץ אותי. הבחור ניתק את מערכת ההגנה של האוטו בלא יותר מ-5 דקות של עבודה ושיחרר אותי לדרכי!!
יופי של עבודה!! התרשמתי לטובה מהיעילות והזריזות!! האמת, שקצת חששתי בהתחלה, לפנות לפורץ שאני לא ממש מכיר, אחרי כל השמועות על כל הבעלי מקצוע החאפרים שמסתובבים היום בשוק, ביחוד בתחום של הפריצת מנעולים - אבל דודי באמת שעשה עליי רושם טוב, רואים שהוא אמין, הגון ומקצועי, והאמת... ששינה לי קצת את התפיסה שהיתה לי לגבי התחום של הפורצי מנעולים פה בארץ...

, דצמבר 2009

בחור מקסים, ביצע את העבודה על הצד הטוב ביותר
ממליצה בחום!!!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

דוד מנעולים* מנעולן 24 שעות ביממה* התקנת צילינדרים לכל סוגי הדלתות*התקנת מנעולי כספת*התקנת מצלמות אבטחה* התקנת דלתות*פריצת דלתות*פריצת רכבים ועוד... 2 רכבי שירות הזמינים 7\24 בכול איזור המרכז והשרון.

אתר העסק: http://inoutlocks.com/default.asp

דוד מנעולים- מנעולן מוסמך

דוד מנעולים- מנעולן מוסמך

דוד שלמה


9.4

073-2721776
 

דוד מנעולים- מנעולן מוסמך

דוד שלמה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721776 חייג