ליאור דדון המנעולן

9.6
ליאור דדון
מנעולנים
אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: דרך המשחררים 102/60, באר שבע

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2016

מרוצה ממנו מאוד, ליאור סופר מקצועי סופר אמין ודייקן. כל המילים הטובות שיש להגיד עליו. מדובר על התקנת דלתות פנים לבית ספר. לליאור הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, לקחתי הצעות מכמה בעלי-מקצוע בתחום הדלתות והזמנתי את חלקם להגיע ולתת הצעת מחיר. מבין כולם ליאור הכי הרשים אותי, מהתחלה הוא היה ממש ממש אמין, הגיע בשעה שקבענו בלי דחיות ובלי תירוצים, שזה כבר נדיר כי כשקובעים פה בארץ עם בעל-מקצוע כמעט תמיד יש עיכובים ודחיות.
דבר שני, ליאור הגיע מוכן, עם ידע מקצועי מובהק, הוא ראה את גודל הפתחים, לקח מידות ונתן הצעות מחיר, הוא הסביר לי על האופציות השונות ונתן לי הסברים מקצועיים. הצעת המחיר שלו הייתה ממש הוגנת ביחס להצעות אחרות, הוא נראה לי מאוד והחלטתי לסגור איתו את העבודה. מבחינת ההתנהלות ליאור היה עשר, יש לו צוות מקצועי, הדלתות שהוא סיפק באיכות גבוהה, ההתקנות איכותיות.
ליאור עמד בלוחות הזמנים, הכל היה פשוט פרפקט ובאמת שהיה לי תענוג לעבוד איתו - ממליץ בחום ומכל הלב!!!
אלי.

, אוגוסט 2016

אנחנו מאוד מרוצים מליאור, מדובר בבעל מקצוע פשוט מצוין, חבל על הזמן! גם מבחינת המחיר גם מבחינת מקצועיות וגם מבחינת מוסר עבודה ושרות ללקוח.
פנינו לליאור כאחד מכמה בעלי מקצוע לסקר שוק לגבי התקנת דלתות פנים והוא הכי הרשים אותי בהתייחסות. מדובר בהתקנת דלתות פנים בדירתנו ופירוק הדלתות הישנות. ביום ההתקנה, ליאור היה מאוד מאורגן, דאג להביא את כל החומרים והכלים, הוא ביצע עבודה יסודית עד לפרט האחרון במקצועיות ביעילות ובאדיבות שלא רואים כל יום. בסיום יום העבודה הוא השאיר אחריו נקי ומסודר וקיבלנו חשבונית בהתאם לסכום ששילמנו. אני ממליץ עליו בחום כאדם וכבעל מקצוע - זכינו להכיר אדם אדיב, מנומס ואכפתי.
אורון.

, אוגוסט 2016

הזמנתי דלת פנים אצל ליאור, שרות אמין, מהיר, מקצועי, כן ירבו - תודה! רציתי להחליף את אחת מדלתות הפנים בבית וחיפשתי את אותה הדלת במחיר הוגן. לליאור הגעתי דרך המלצות, בדקתי בנוסף אליו הצעות מחיר והסתבר שהמחיר של ליאור היה הטוב מבין כולם. התרשמתי ממנו לטובה והחלטתי לסגור איתו את העבודה. ליאור תיאם איתי שעת הגעה, והגיע כמתוכנן. את העבודה עצמה הוא עשה במקצועיות, עבודה יעילה ומהירה, מדד כמו שצריך, עבד עם שכל כמו שצריך, והלביש את הדלת על הצירים - יצא ממש טוב ובמידה. ליאור ונתן הצעת מחיר טובה, ממש בא לקראתי ונתן לי גם אחריות וחשבונית. הוא היה הגון ועמד במחיר שסוכם מראש. אני מרוצה מאוד מהדלת החדשה וממליץ עליו בחום!
עודד.

, ינואר 2016

מרוצים ממנו מאוד, ליאור מקצועי, המחירים שלו הוגנים, הזמינות ברמה גבוהה והעבודה איכותית -מומלץ בחום! מדובר בבית ספר יסודי בקיבוץ, ליאור נותן לנו שירות מנעולן, נותן מענה לכל בעיה מכל סוג שהוא, כולל ביצוע התקנת דלתות פנים, תיקון דלתות מנעולים והחלפה במקרה הצורך. ליאור מהיר, יעיל, נעים ונחמד, לוקח מחירים הוגנים ובקיצור בעל-מקצוע מצוין! ממליצים בחום!
אנחנו עובדים עם ליאור כבר דיי הרבה זמן, יש לנו הרבה ניסיון איתו ואני יכול להעיד שמדובר בבעל מקצוע יוצא מגדר הרגיל. הוא מספק עבודה מקצועית, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, הוא אף פעם לא מבריז ומשתדל מאוד להגיע בזמן וגם אם מאחר הוא תמיד מודיע על-כך מראש - אפשר לסמוך עליו שיגיע ויהיה אחראי ומקצועי.
אין משהו אחד שליאור לא יודע לפתור, הוא בקיא מאוד במקצוע שלו, יודע לזהות את התקלות במהירות ופותר אותן גם בדרכים מקצועיות. מבחינת הזמינות, אני רוצה לציין שליאור פשוט נהדר, זמין בכל שעה ומשתדל לספק שירות מהיר, פשוט מקצועי להפליא! ממליץ עליו בחום!
אלי.

, ינואר 2016

מרוצה ממנו מאוד, ממש מהלב, השירות שלו מקצועי אחראי ואדיב, עדיין לא נתקלתי במנעולן טוב ממנו - ממליצה בחום!אני מכירה את ליאור דדון כבר המון שנים, שמי תמר ואני אם בית בהוסטל מאוד גדול, ליאור עובד איתנו קרוב לשש שנים בכל הקשור לשירות מנעולן, השירות שלו מהיר במידת האפשר והוא מאוד אמין, המחירים שלו סבירים (אני כל הזמן בודקת בכדי להישאר מעודכנת), איש מקצוע אמין וטוב, אני עובדת עם המון בעלי-מקצוע ומבין כולם ליאור הטוב ביותר. המקרים בהם נעזרתי בשירותיו כללו: החלפת דלתות פנים, תיקון מנעולים או החלפתם במידת הצורך, שירותי פריצה אם אחד מדיירי ההוסטל ננעל בחדר. בעבר ליאור ביצע אצלנו התקנת 30 מנעולי מאסטר לחדרי ההוסטל בכדי שאוכל לפתוח ולסגור בקלות.
אני רוצה לציין שמכיוון שאני מאוד מרוצה ממנו, וויתרתי על כל אנשי המקצוע בתחום שיצא לי להכיר ואני דובקת רק בו. אני יכולה לספר שליאור תמיד מגיע בזמן ומשתדל להיות כמה שיותר זמין לכל בקשה, הוא תמיד מוכן עם כל הציוד הדרוש לתיקונים, העבודה שלו היא איכותית ויסודית והוא עובד מסודר עד כמה שאפשר ומנקה אחריו, דייקן בזמנים ומאוד נחמד.
בסבלנות רבה הוא מסביר לי כל פעם מה הבעיה ומה הפתרון שהוא מציע, כשהוא מחליף חלק מסוים הוא מראה לי את החלק הישן עם הבעיה שבו ואת החדש ותמיד מצרף לי חשבונית על כל עבודה. איש מסודר מאורגן מקצועי והוגן - אני ממליצה עליו מכל הלב וכמובן ממליצה עליו בכל עת לכל המחפש שירותי מנעולן.
תמר.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מליאור, המלצתי עליו בדיוק לחבר שלי שחיפש מנעולן, בקיצור מרוצה מאוד וממליץ מכל הלב!!!לפני מספר שבועות החלטתי לרכוש דלת כניסה חדשה לבית, חיפשתי בעל-מקצוע בתחום וקיבלתי המלצות ממש חמות על ליאור דדון, החלטתי לפנות אליו ולקבל הצעת מחיר על התקנת דלת כניסה.
שוחחנו בטלפון והזמנתי אותו להגיע ולראות במה מדובר, ליאור הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא ראה את מצב המשקופים והדלת, הסביר לי שצריך ממש להחליף את הכל מחדש. ליאור הציג בפני מגוון של דלתות וצבעים, בחרתי בדלת מסוימת (דלת מעוצבת לבנה), הצעת המחיר הייתה הוגנת ויצאנו לדרך.
ליאור הפתיע אותי לטובה וסיפק את הדלת הרבה יותר מהר משחשבתי, הוא עשה עבודה מאוד מורכבת וקשה, הדלת לא התפרקה בקלות, הצירים היו עקומים והיה ממש מסובך להוציא אותה. בכל אופן ליאור טיפל בעניין, ביצע התקנה של משקופים חדשים ואת הדלת שבחרתי. ההתקנה הייתה מקצועית, הכל יושב בול במידות! (תוך כדי עבודה שוחחנו, מסתבר שליאור מועסק בתור מנעולן במפעלי ים-המלח, המקום בו אני עובד ואני יכול להגיד שמדובר במקום רציני מאוד ואני בטוח שאם מעסיקים אותו שם הוא מצוין) בסיום העבודה שילמתי לליאור את המחיר שסוכם מראש והודיתי לו על השירות המעולה, אמשיך להיעזר בשירותיו גם בעתיד.
אמיר.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

ליאור דדון המנעולן מספק שירותים נרחבים למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי ומאחוריו רשימה ארוכה של עשרות לקוחות מרוצים כדוגמת בנק איגוד באר שבע, כיל, מפעלי ים המלח, רותם אמפרט, נמל אשדוד, מגנזיום, מפעלי ציון ואורון, בזק אונליין, חברת הוט באיזור הדרום, אלו"ט, בתי ספר ישיבות אמי"ת, ועוד. ליאור דדון המנעולן עובד עם מגוון רחב של מוצרים מהחברות המובילות בשוק מולטילוק, ייל, רב בריח, דור דיזיין , גלטל פירזול, ארפל,מרתוק,מגנום,טיבלק,ועוד ליאור דדון המנעולן מספק שירות בכל אזור הדרום שרותי פריצה לדלתות בבאר שבע

ליאור דדון המנעולן

ליאור דדון המנעולן

ליאור דדון


9.6

073-2721844
 

ליאור דדון המנעולן

ליאור דדון

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721844 חייג