אלי יתקן ויסדר

9.4
אלי פרנס
מנעולנים
אזור השרון
כתובת העסק: ויצמן 180/11, כפר סבא

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

15 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2016

את אלי הזמנתי לצורך החלפת מנעול בדלת הכניסה לבית שעשה לי בעיות. מדובר בבעל מקצוע מקצוען, אמין וישר. אני מאוד מרוצה וממליץ עליו בחום.
קריזברג, הרצליה.

, נובמבר 2016

אלי תיקן אצלי את המנעול של הדלת שעשה לי בעיות. אלי הגיע בזמן, היה מאוד אדיב ושירותי, ביקש את המחיר שסגרנו מראש בלי כל מיני תוספות. עשה עבודה מצוינת ואני מאוד מרוצה ממנו ומהשירות.
מירב, רמת השרון.

, מרץ 2016

הייתי מאוד מרוצה מאלי, מדובר במנעולן מקצועי מוסמך ואחראי - ממליץ בחום. חיפשתי שירותי מנעולן לצורך החלפת המנעול בדלת הכניסה של הבית, לשם כך נכנסתי לאינטרנט ובדקתי על בעלי-מקצוע מומלצים. מבין כולם התרשמתי מאלי, תיאמתי איתו החלפת צילינדר לדלת הכניסה, בהתאם לאפשרויות שהציג בפניי (הוא פירט על מספר מנעולים שיכולים להתאים, נתן לי את הנתונים שלהם, עמידות ומחיר) בחרתי את הצילינדר שאני רוצה וקבענו שעת הגעה.
אלי דאג לקנות במיוחד בשבילי את הצילינדר והגיע אליי בשעה שסיכמנו, הצילינדר היה ארוז ונפתח לידי במקום, הוא היה מאוד מקצועי, הביא איתו בדיוק את הצילינדר שעליו סגרנו בטלפון. אלי לא מרח את הזמן וניגש ישר לעבודה, הוא פירק את הידית הפנימית של הדלת באמצעות מפתח אלן ושחרר את הבורג הנמצא בצד הפנימי של הידית. לאחר שחרור הבורג אלי שלף את הידית החוצה, שחרר את לוחית המגן שנמצאת מסביב לידית ולחור המנעול (רוזטה). פתח את הברגים המחזקים אותה למקומה, ושלף אותה החוצה, הוא ביצע פירוק הצילינדר הישן והרכבת הצילינדר החדש, השחלת הצילינדר למקומו וחיבור בסדר הפוך לפירוק את החלקים.
בסיום המלאכה, אלי ווידא הכנסת המפתח מבחוץ ובפנים ווידא תקינות פעולה. המחיר שסוכם בשיחה זה המחיר שנגבה. השרות של אלי היה מעולה, ממליץ בחום!
דוד.

, נובמבר 2015

הייתי מרוצה מאלי, הוא עשה אחלה עבודה, בעל מקצוע אמין וישר והמחירים הוגנים - מומלץ.
היה לי צורך בהחלפת מנעולים של דלתות הכניסה בבית. קיבלתי המלצה על אלי המנעולן, התקשרתי אליו, ותוך שעה הוא כבר היה אצלי בבית. נתן לי יופי של שירות!! הראה לי מגוון של צילינדרים לבחירה, המליץ לי מה יותר כדאי ומה פחות. תוך פחות משעה המנעולים על כל מרכיביהם כבר היו מותקנים אצלי בדלתות וכמובן אלי צייד אותי בסטים של מפתחות רזרביים.
אלי בעל שירות אדיב עם המון סבלנות! אני ממש מרוצה. אשמח להיעזר בו שוב אם אצטרך, ממליץ בחום!
אבי מגיד.

, נובמבר 2015

אני ממליץ על אלי המנעולן, מדובר באיש מקצוע אמין, יודע את העבודה ולוקח מחירים הוגנים על השירות שלו.
את אלי הזמנתי אלי דרך ההמלצות שקראתי באתר בשביל דלת הכניסה שלנו, המנעול של הדלת עשה המון בעיות והחלטתי להחליף אותו. התקשרתי כמובן לאלי שאלתי אותו מה טווח המחירים להחלפת מנעול, הוא שאל מה סוג הדלת, נתתי לו את הפרטים והוא אמר לי מראש את טווח המחירים, המחיר התאים לי והוא הבטיח להגיע אלי תוך מספר שעות וכך היה.
אלי הביא איתו שלושה מנעולים שיכולים להתאים, הציג לי את המחירים מראש ונתן לי להחליט באופן שקט ובלי ללחוץ. בחרתי במנעול מסוים ואלי ביצע את המלאכה במיומנות ובזריזות, הוא פירק את המנעול הישן והתקין את החדש תוך פחות משעה - הוא מקצוען אמיתי. ממליץ בחום!
ארז.

, ינואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מאלי, מדובר בבן אדם נהדר ואיש עבודה מקצועי!
את אלי הכרתי בנסיבות מצערות, גנבו לי מהרכב את צרור המפתחות שעליו היו תלויים מפתחות למספר דירות בבעלותי, לדירה שלי של אמי היקרה ושל הרכב עצמו. אלי בעצם החליף לי והתאים בדירות השונות מנעולים חדשים ומפתחות ואני יכול להעיד שמדובר בבעל מקצוע יוצא מגדר הרגיל. הוא מספק עבודה מקצועית, מילה שלו זאת מילה ושעה זאת שעה, הוא השתדל מאוד להגיע בזמן וגם אם איחר הוא הודיע על-כך מראש - בקיצור אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.
התרשמתי שאין משהו אחד שאלי לא יודע לפתור, הוא בקיא מאוד במקצוע שלו, יודע לזהות את התקלות במהירות ופותר אותן גם בדרכים מקצועיות. מבחינת הזמינות הוא היה עשר, תיאם איתי מועדים ועמד במילה שלו - פשוט מקצועי להפליא, אין עליו, בעל מקצוע פשוט נדיר!
אני מתכנן לזמן אותו שוב לעבודה מכיוון שאני עובר לדירה חדשה ומעוניין להחליף מנעול, חוזר רק אליו!
אני ממליץ בחום ובאהבה.
יובל.

, ינואר 2015

אני ממליץ בחום על אלי המנעולן! מדובר באיש מקצוע רציני, מגיע בזמן, מבצע עבודה מקצועית ולוקח מחירים הוגנים!
מדובר בהחלפת מנעול רגיל בדלת פלדלת וחיפשתי מנעולן מומלץ שלוקח מחירים סבירים.
לאלי הגעתי דרך המלצה, שוחחתי איתו בטלפון, הוא הסביר לי על סוגי המנעולים שניתן להתקין בדלת מהסוג שלי, בחרתי במה שהתאים לי לפי המחיר, אלי נתן הצעת מחיר הוגנת ביחס למחירים אחרים שקיבלתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
אלי הגיע בזמן, הוא ניגש ישר לעבודה, התקין את המנגנון ללא בעיות - רואים שהוא יודע את העבודה - פשוט ספץ בעבודת מנעולן, הוא עשה עלי רושם של בעל-מקצוע רציני, ההתקנה איכותית המנעול עובד מצוין ואני מאוד מאוד מרוצה מהשירות!
המנגנון עובד מצוין ולא נראות בעיות כלשהן, המחיר ששילמתי על השירות היה בדיוק המחיר שסוכם וכמובן קיבלתי אחריות על המנעול וההתקנה - ממליץ בחום!
ירון.

, ינואר 2015

אלי הוא בעל מקצוע ישר אמין ודייקן, עומד בלוח זמנים, ומילה שלו היא מילה, עושה עבודה מדויקת ואיכותית ומשאיר את המקום נקי - ממליץ עליו בחום!
לפני מספר שבועות, התחילו להיות בעיות עם המנעול שבדלת הכניסה וכשניסיתי לפתוח את הדלת עם המפתח המנעול נתקע ולא הצלחתי להוציא אותו החוצה. עשיתי כמה ניסיונות לסובב את המפתח במנעול וזה לא צלח, הבנתי שאני צריך להזמין מנעולן מקצועי. אני כבר לא זוכר איך הגעתי לאלי המנעולן, אבל אני יכול לספר שהשירות שלו היה מאוד מקצועי.
שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה זמין להגיע וסגרנו את העבודה.
אלי הגיע אלי מהר מאוד, הוא הביא עמו את כל הציוד הנדרש כולל מנעול חדש. השירות שלו היה יעיל ומקצועי. הוא פרץ את המנעול הישן, הסביר לי שלא ניתן לתקן אותו (מאחר והוא היה תקול) וביצע החלפה למנעול חדש וכמובן נתן לנו מפתחות חדשים.
מבחינת המחיר, אלי לקח מחיר סביר, עלות ביקור פלוס עבודה. הכל היה בסדר ואני ממליץ בחום.
צביקה.

, מאי 2012

הגעתי לאלי דרך האתר שלכם בגלל ההמלצות שרשומות עליו. הסיבה שפניתי אליו היא מאחר ונשבר לנו מנעול הצילינדר בדלת הכניסה.
אלי הגיע בזריזות ובדיוק בשעה שאמר שיגיע, הוא בא עם כל הכלים, פרץ את הצילינדר הישן ובמקומו הרכיב מנעול חבוי וצילינדר לשון עם פרפר. כשהגיע נתן לנו מס' אופציות למנעולים חלופיים והסביר לנו את היתרונות של כל אחד מהמנעולים ולבסוף הנ"ל זה מה שבחרנו. עם המנעול הוא נתן לנו 5 מפתחות.
לאחר שסיים את העבודה אלי בדק שאכן דלת העץ ננעלת ונפתחת כמו שצריך, הוא סידר וניקה אחריו ונתן לי חשבונית ואחריות לשנה. הוא היה נחמד, עבד בשקט והיינו מאוד מרוצים מהשירות.

דניאלה מכפר יונה

, פברואר 2012

מאחר ונשבר לי המפתח בתוך מנעול הרכב מסוג סובארו חיפשתי מישהו שיוכל לעזור לי בנושא. פניתי לאלי דרך האתר שלכם בעקבות ההמלצות הטובות והמחיר הנמוך שהוא הציע.
אלי הגיע תוך מס' שעות (ולא לפני כי לי לא התאים). הוא הוציא את החלק של המפתח שהיה תקוע מבלי לפגוע במנעול.
אלי היה סבלני, נחמד, הגון ומקצועי, נתן לי חשבונית ושירות נעים.
ממליצה בחום.

סברינה ממושב בארותיים.

, ינואר 2012

לאחר שמספר בעלי מקצוע ניסו לפתור את בעייתי ללא הצלחה, הומלץ לבני לפנות ל"אלי יסדר ויתקן". חיפשנו את מספרו באינטרנט וכך הגענו אליו דרך אתר "טוב תודה".
שוחחתי עם אלי והסברתי לו כי יש לי 3 דלתות הזזה לכיוון הגינה אשר תקועות ולא ניתן להזיזן או לפרקן. הוא לא איחר לבוא וכבר באותו יום הגיע לביתי.
למרות שהיה מאוד קשה לטפל בהן (כפי שציינתי מספר בעלי מקצוע ניסו והתייאשו), אלי לא התייאש ותיקן את הבעיה במקצועיות. הוא פירק את הדלתות, תיקן את הגלגלים במסילות, את הרשתות והמנעולים, ובנוסף השאיר את המקום נקי ומסודר אחריו.
האמינות, הנימוס והמקצועיות שהפגיו השאירו אותי המומה ואני פשוט ממליצה עליו בחום.

אידה הלר

, אוקטובר 2011

זה היה תענוג לקבל שירות מאלי, מזמן לא נתקלנו בבעל מקצוע איכותי שכזה.
שם העסק שלו מעיד בדיוק על אופיו, והרצון שלו לסייע לאחרים.
הבעיה שלנו הייתה שלא הצלחנו לשחרר את המפתח מהצילינדר , כתוצאה מכך אני ניסיתי לפרק את הצילינדר, וגרמתי לנזק גדול יותר ?
כשהבנתי כי אין לי דרך מוצא נכנסתי לאתר "טוב תודה" ( זוהי לא פעם ראשונה שאני נעזר בשירותי האתר ) ראיתי את שמו של אלי יתקן ויסדר בין הראשונים בנוסף נהניתי לקרוא את ההמלצות החמות עליו, ומיד התקשרתי.
אני אציין כי היה מדובר ביום שבת, בו רוב בעלי המקצוע מניחים את הנייד שלהם בצד ואילו אלי היה זמין גם בשבת ותוך חצי שעה הגיע לביתי על מנת לתקן את הכל. לאחר שהחליף את הצילינדר גבה את הסכום אותו הציע בטלפון, בלי התחכמויות ובלי דרישות מיותרות בגלל שהוזמן בשבת.
אלי הוא אדם אמין וישר, וכמובן מאוד מקצועי, לכן אני ממליץ בחום לכל מי שמחפש מנעולן לא להסס ולהזמין את "אלי יתקן ויסדר".
תודה רבה,

אילן מאבן יהודה

, אוגוסט 2011

עשר של בחור - גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית!! יכול לעשות להרבה מאד בעלי מקצוע בית ספר באיך להתנהל מול לקוחות ואיך צריך להתנהג.
אני ובת זוגתי, עברנו להתגורר בשכירות בדירת שלושה חדרים ברעננה לפני כמה זמן, ובדירה - היה צריך לעשות מקצה שיפורים קל בכל מה שנוגע לדלתות: שתי דלתות של שני חדרי שירותים לא עבדו טוב, ועוד דלת אחת (שהיא דלת הזזה ביציאה של הסלון למרפסת), הייתה לגמרי מפורקת ויצאה מהתושבת שלה.
בעל הנכס, שכנראה הכיר עוד מקודם את אלי, שלח אותו אלינו. בדלת שירותים אחת אלי החליף מנעול (כי לא הייתה ברירה - המנעול היה "גמור"). בדלת השירותים השנייה - אלי רק עשה תיקון קל, ולא הצטרך להחליף מנעול.
בדלת ההזזה שיוצאת מהסלון לכיוון המרפסת, אלי בכלל עשה עבודה מעולה. הדלת - יצאה לגמרי מהמסגרת, לא היינו בטוחים שזה משהו שהוא בכלל בר תיקון. אלי פירק את הויטרינה מהתושבת, אחרי כן חיבר את המסגרת באמצעות ברגים לקיר, ולבסוף הרכיב מחדש את הויטרינה וגם החליף מסילה וגלגלים (כדי שהדלת תוכל לנוע בצורה הרבה יותר חלקה). הדלת הזאת - עובדת עכשיו ממש כמו חדשה!
חוץ מזה - אלי גם טרח לת לנו הסברים על כל דבר... למה הוא הוא עושה מה שהוא עושה, ולמה בכלל הבעיה קרתה. הוא עבד מסודר ומאורגן. כל דבר ודבר - ניקה אחריו!
מ-א-ד מ-מ-ל-י-ץ !!

בתודה,
ירון מרעננה

, אוגוסט 2011

היה לנו מגנט של "אלי יתקן ויסדר" על המקרר... לא מזמן החלטתי להזמין אותו - על מנת שבאמת "יתקן ויסדר" כמה דלתות פנים שיש לי בבית והיו במצב לא מי יודע מה... (הדלתות - דלתות עץ ישנות: שלוש דלתות כנף, שידיות האחיזה שלהן התרופפו. בנוסף - גם מנגנון הנעילה של כל שלושת הדלתות לא עבד בצורה הכי "חלקה").
בקיצור - צלצלתי לאלי, וביקשתי ממנו שיגיע. שאלתי אותו בטלפון, מה אפשר לעשות כדי לנסות ולהוזיל עלויות... אלי שלח אותי לחנות שמוכרת ידיות לדלתות, ואמר לי לרכוש את הידיות שאני רוצה באופן עצמאי, ושאחרי זה - אקרא לו שוב כדי שיבוא ויתקין אותם.
לאחר שביצעתי רכישה של הידיות - צלצלתי לאלי שוב. הפעם הוא הגיע כדי להתקין את הידיות. בנוסף - הוא גם עשה כל מיני תיקונים שמעבר והיו נחוצים לדלתות כמו שימון של הצירים, והחלפת מנגנוני הנעילה בכל אחת מן הדלתות.
יש לנו עוד דלת פנים נוספת בבית - דלת הזזה - שגם היא לא נעה בצורה הכי "חלקה". אלי הפנה אותי לאיפה אפשר להשיג פס מוביל לדלת הזאת (גם כאן - אלי אמר לי לרכוש באופן עצמאי כדי שיצא יותר זול, ואח"כ רק שאקרא לו כדי שהוא יבוא וירכיב זאת).
את שלושת הדלתות שלא עבדו כל-כך טוב, אלי סידר, ועכשיו הן עובדות ובמצב מצוין. אני בהחלט מתכננת לקרוא לאלי לתיקונים נוספים בבית (כמו התיקון של דלת ההזזה) - כי אלי, מהתרשמות שלי אישית, גם עבד בצורה מהירה ומקצועית, וגם במחיר - לא היה מי יודע מה יקר! מאד נהניתי לקבל ממנו שירות, ושרק ימשיך כך!

בתודה,
אורנה סלע מר"ג

, מאי 2011

הזמנו את אלי לביתנו כדי לפרוץ דלת של שירותים שהייתה עושה לנו באופן קבוע בעיות - תמיד הייתה נתקעת.
חיפשנו מנעולן זמין שעובד באזורנו, ודרך האתר הגענו לאלי המנעולן. אלי הגיע במהירות הבזק (תוך פחות משעה). כשהגיע הוא פרץ את הדלת במקצועיות ומבלי לעשות שום נזק (לא לדלת, לא למנעול ולא למשקוף), הוא החליף את המנעול הלא תקין, ושם במקומו מנעול חדש. בנוסף הוא גם עשה איזון וסידר את הצירים של הדלת, כדי שתנוע בחופשיות ותיפתח יותר טוב.
אלי סיים את העבודה, באנו כבר לשלם לו, ועל הדרך שאלנו אותו אם הוא מתמצא במקרה גם בעבודות חשמל... היו לנו בבית שני שקעים לא תקינים: שקע אחד שהיה צריך ללחוץ עליו חזק כדי שידליק את האור (כנראה הייתה שם איזה בעיה במגע), ועוד שקע נוסף שהיה הפוך. אלי ניגש וסידר הכל בלי שום בעיה. עשה את הכל עם חיוך, וגם מבלי לקחת תוספת כסף של מעבר לעבודת סידור הדלת.
אלי הוא אדם מאוד מקצועי וחביב. התרשמנו מהסבלנות שלו, ומהרצון לעזור... לא בסגנון של בעלי המקצוע שרק רוצים לעזוב וללכת... עם כזאת גישה אני בטוחה שיש לאלי המון לקוחות מרוצים. אני באופן אישי מאד נהניתי להזמין אותו, ואם תהיה לי בעיה דומה, על בטוח שאתקשר אליו שוב!!

המון תודה,
טלי

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

 א'-ה' 08:00-17:00, ו' 08:00-17:00, שבת 11:00-18:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

מנעולן מוסמך שעוסק בכל הקשור לתחום: פתיחת דלתות בבית ,בעסק וברכב, החלפה ותיקון מנעולים. כמו כן תחזוקה כללית של בית: תיקון פירוק ,הרכבה ועבודות נגרות קלות של ריהוט ביתי (סיוע במעבר דירה).התקנת כל סוגי האביזרים לבית כולל טלוויזיות, וילונות ועוד. תיקוני תריסים מכל הסוגים, עבודות חשמל התקנת גופי תאורה, החלפת מפסקים שקעים וכו', עבודות אינסטלציה קלות.

אלי יתקן ויסדר

אלי יתקן ויסדר

אלי פרנס


9.4

073-2721782
 

אלי יתקן ויסדר

אלי פרנס

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721782 חייג