ביאליק שרותי מנעולנות

9.4
עמית / ביאליק מחלב
מנעולנים
אזור הנגב
כתובת העסק: שבטה 16, מיתר

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מחברת "ביאליק שרותי מנעולנות", המלצתי עליהם בדיוק לחבר שלי שחיפש מנעולן, בקיצור מרוצה מאוד וממליצה מכל הלב!!! לפני מספר שבועות החלטתי לרכוש דלת כניסה חדשה למרפסת הבית, חיפשתי בעל-מקצוע בתחום וקיבלתי המלצות ממש חמות על חברת "ביאליק שרותי מנעולנות", החלטתי לפנות אליהם ולקבל הצעת מחיר על התקנת דלת פלדלת כניסה.
שוחחנו בטלפון והזמנתי אותם להגיע ולראות במה מדובר, הם הגיעו בדיוק בשעה שקבענו, ראו את מצב המשקופים והדלת, הסבירו לי שצריך ממש להחליף את הכל מחדש, הציג בפני את האופציות השונות, הצעת המחיר הייתה הוגנת ויצאנו לדרך. הם הפתיעו אותי לטובה וסיפקו את הדלת הרבה יותר מהר משחשבתי, ביצעו עבודה מאוד מקצועית, ביצעו התקנה של משקופים חדשים ואת הדלת שבחרתי. ההתקנה הייתה מקצועית, הכל יושב בול במידות!
בסיום העבודה שילמתי להם את המחיר שסוכם מראש והודיתי להם על השירות המעולה, אמשיך להיעזר בשירותיהם גם בעתיד - התרשמתי לטובה.
דקלה.

, פברואר 2016

ביאליק נתן לנו שירות מקצועי במחיר הוגן - מומלץ בחום! הגענו אליו דרך האינטרנט לצורך החלפת דלת כניסה (נתקלנו באתר שלו, התרשמנו לטובה והרמנו טלפון). ביאליק הפתיע אותנו לטובה עם רמת ההיענות המהירה ועם זריזות ההגעה. תוך מספר שעות כבר הופיע בביתנו, נתן לנו מספר אופציות לדלתות להתקנה, כולל המלצות משלו - לגבי מה כדאי יותר ומה פחות, בחרנו בדלת יד שנייה ובהתקנת משקופים חדשים.
את הדלת שבסוף בחרנו, הוא התקין בצורה מאד יפה, כולל פירוק של הדלת הקודמת, מעבר לעבודה עצמה - סיפק לנו גם חשבונית, גם אחריות על הדלת, וגם צרור מפתחות. את העבודה עצמה הוא עשה במקצועיות, עבודה יעילה ומהירה, מדד כמו שצריך, עבד עם שכל כמו שצריך, והלביש את הדלת על הצירים - יצא ממש טוב ובמידה. ביאליק נתן הצעת מחיר טובה, ממש בא לקראתי ונתן לי גם אחריות וחשבונית. הוא היה הגון ועמד במחיר שסוכם מראש. אני מרוצה מאוד מהדלת וממליץ על ביאליק בחום.
כפיר.

, פברואר 2016

ביאליק עשה אצלנו עבודה ממש יפה וטובה, ההתנהלות שלו הייתה מצוינת ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום! רציתי לבצע התקנה של דלת כניסה לבית. ל"ביאליק שירותי מנעולנות" הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, ראיתי את האתר שלו ואת הדלתות המוצגות והתרשמתי לטובה, הרמתי טלפון להזמין אותו להגיע לתת הצעת מחיר וקבענו שעה. ביאליק הגיע אלי לפני באופן מסודר כדי לקחת את המידות של הדלת, הראה לי קטלוגים וכמו שציינתי, בחרתי בדלת מעוצבת מתוך הקטלוגים שהראה לי, יש לציין שהוא היה ממש ישר, נתן לי מידע אמין, אמר שצריך לבצע יציקת בטון להתאמת הדלת שבחרתי - התרשמתי ממנו לטובה והחלטתי לסגור את העבודה. ביאליק הבטיח שתוך שבוע ההזמנה תגיע וכך היה.
כעבור שבוע קיבלתי ממנו טלפון, הוא תיאם איתי שעת הגעה, והגיע עם הצוות שלו כמתוכנן. את העבודה עצמה הם עשו במקצועיות, עבודה יעילה ומהירה, מדדו כמו שצריך, עבדו עם שכל כמו שצריך כולל יציקת הבטון, התקנת המסגרת (משקוף מטרתו לשמש מסגרת לדלת. המסגרת מעניקה לדלת יציבות, חוזק, חוסן וכמובן תורמת גם לפן האסתטי. הוא דאג שהמשקוף יתאים באופן מדויק לפתח הכניסה ולדלת על מנת לאפשר פתיחה וסגירה באופן חופשי ונטול מאמץ. כל חוסר דיוק, ולו המזערי ביותר, גורם אחריו שרשרת של בעיות ושיבושים...) הלבשת הדלת על הצירים - יצא ממש טוב ובמידה וכמובן שהדלת יפיפייה, לא רואים דברים כאלה כל יום, עיצוב מיוחד מאוד.
לסיכום, ביאליק נתן הצעת מחיר טובה, הוא היה הגון ועמד במחיר שסוכם מראש. אנחנו מאוד מרוצים מהדלת החדשה וממליצים על ביאליק מכל הלב.
אירנה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

ביאליק שירותי מנעולנות מעניק שירותי מנעולנות בכל חלקי הארץ. אצלנו תוכלו לקבל שירות אמין, מקצועי ויעיל בכל תחומי המנעולנות: התקנת דלתות, פריצת דלתות בית, פריצת דלתות רכב, פריצת כספות, התקנת קודנים לדלתות, שכפול מפתחות לבית ולרכב, שכפול שלטים לשערים, שיפוץ וציפוי דלתות ועוד. כל השירותים נעשים בדרך המקצועית ביותר, עם המכשור המתקדם ביותר. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

ביאליק שרותי מנעולנות

ביאליק שרותי מנעולנות

עמית / ביאליק מחלב


9.4

073-2721778
 

ביאליק שרותי מנעולנות

עמית / ביאליק מחלב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721778 חייג