א.ד מנעולים - שירות פלדלת

9.5
אמנון דדוש
מנעולנים
אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: חזון איש 17, מודיעין עילית

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

אמנון המנעולן היה מאוד נחמד ואדיב, ונראה לי גם מאוד מקצועי. הוא התייחס לבעיה וטיפל בה, ולא מיהר דווקא להחליף את המנעול. מדובר בעבודת תיקון מנעול שהמפתח היה תקוע בתוכו וחיפשתי מנעולן מקצועי שיגיע לבדוק האם ניתן לתקן את המנעול ולא לבצע החלפה לחדש.
אמנון הגיע בשעה שסיכמנו, הצליח לשחרר ולתקן את המנעול, שחרר את המפתח, עשה עבודה מקצועית וגבה מחיר הוגן. הכל תקין ופועל כמו שצריך. הצעת המחיר שנתן לנו בהתחלה לא השתנתה במעמד התשלום, בשורה התחתונה - אמנון עשה עבודה מעולה מקצועית ובמחיר הוגן.
רון.

, מאי 2016

אמנון דדוש בעל מקצוע יוצא מן הכלל, נתן שירות טוב אמין ומקצועי וביצע עבודה פשוט נהדרת - אין מילים!!! זאת כבר פעם שנייה שנעזרתי בשירותיו של אמנון וממש כמו בפעם הראשונה הייתי מרוצה מעל ומעבר.
את המספר של אמנון קיבלתי בפעם הראשונה מחברת "פלדלת" שהמליצה עליו בחום רב. היה מדובר בהחלפת מנעול לדלת כניסה, הרמתי אליו טלפון, הוא היה זמין עוד באותו יום וקבענו לאחה"צ. הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו, נתן לי הצעת מחיר סבירה והסביר לי שהעלות היא גם על המנעול עצמו וגם על ההתקנה. מבחינת העבודה עצמה אמנון היה עשר, עשה עבודה מאוד מקצועית ואיכותית, ההתקנה הייתה מקצועית מאוד ועד עכשיו לא נתקלתי בשום בעיה.
כמו שהזכרתי, הזמנתי אותו גם בפעם נוספת בכדי לבצע החלפת מנעול בדלת נוספת. הוא ביצע את העבודה תוך הקפדה על כל פרט ופרט - היינו מאוד מאוד מרוצים בשתי ההזדמנויות! בנוסף אני רוצה לציין שמעבר להיותו איש מקצוע שירותי, אדיב ומקצועי אמנון גם בן-אדם נעים, נחמד ונוח להכניס אותו אליך הביתה. אני ממליץ עליו בחום!
מנחם.

, דצמבר 2014

הייתי מרוצה מהשירות של אמנון המנעולן, מדובר בבעל מקצוע רציני, שנותן מענה מהיר במחיר הוגן - ממליצה בחום!
לאחרונה היו לנו בעיות עם דלת הכניסה וזה כבר הגיע למצב ששום מפתח שהיה לנו לא הצליח לפתוח את הדלת ונאלצנו להזמין פורץ מנעולים שיגיע "לחלץ אותנו".
את המספר של אמנון "א.ד מנעולים" מצאנו דרך האינטרנט אצלכם באתר, עוד בטלפון הוא נתן לנו כמה אלטרנטיבות לצילינדרים אפשריים - תוך כדי שהוא מסביר על התכונות שלהם והעלויות, המחירים היו הוגנים וסגרנו איתו את העבודה.
תוך פחות משעה אמנון הופיע עם הצילינדר המיוחל, פירק את המנגנון הישן והרכיב את הצילינדר החדש תוך כדי שהוא גם מקפיד לעשות עבודה אסתטית ונקייה והתגלה כאיש שיחה סימפטי נחמד אחראי ומסודר.
בסיום העבודה אמנון נתן לנו אחריות על הצילינדר החדש וגם קבלה. שמרתי את מספר הפלאפון שלו ואני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שנקלע לסיטואציה שמצריכה מנעולן. אמנון בעל-מקצוע הוגן, לא מנצל את הדחיפות שבסיטואציה ולוקח מחירים הוגנים תמורת עבודה טובה ויסודית.
ורד.

, דצמבר 2014

אמנון היה עשר, התגלה כבעל מקצוע אמין וזה הכי חשוב בעייני וכמובן שאני ממליץ עליו מאוד.
אמנון הגיע לתקן לנו במהירות וביעילות בעיה בדלת רב בריח שהפתח היה תקוע ולא הצליח להסתובב על צירו. מצאתי את הטלפון של אמנון אצלכם באתר, קראתי חוות דעת ממש טובות והתרשמתי.
התקשרתי לאמנון ושאלתי אותו אם הוא יכול להגיע. הוא ענה שישתדל להגיע אליי כמה שיותר מהר, אולי אפילו בשעה הקרובה אם יספיק - ותוך פחות משעה, הוא כבר היה אצלי כדי לתקן!
הייתי משוכנע שכל הצילינדר הלך ושצריך להחליף את כולו. אמנון בדק את המנגנון, הסביר לי שלא צריך להחליף את כל הצילינדר רק את המנגנון ובכך חסך לי לבצע החלפה של כל הצילינדר כולו. אני בטוח שמנעולן אחר כבר היה מציב בפניי עובדה שצריך להחליף את כל המנגנון של הדלת, ולהתקין אחד חדש בהרבה מאד כסף. אמנון לעומת זאת, מצא פתרון יצירתי, בעלות נמוכה - גרם לי להיות מאד מרוצה ובטוח שגם אזמין אותו שוב אם אצטרך.
דורון.

, אוגוסט 2014

המנעול אצלנו בדלת התקלקל ואי אפשר היה לפתוח את הדלת כל פעם הייתי צריך להילחם עם הדלת ובקושי רב לפתוח איכשהו את הדלת. חיפשתי מנעולן שיבוא לסדר את הדלת. אני מכיר קצת את העבודה הזו ויודע כמה זה בערך אמור לעלות. בדקתי באינטרנט מנעולנים ואמנון הופיע כבעל מקצוע מומלץ.
התקשרתי אליו והוא נתן לי הצעת מחיר טובה והוגנת, בערך מה שתכננתי לשלם ממילא וקבענו שיבוא למחרת.
אמנון באמת הגיע בדיוק בזמן שקבענו והחליף את המנעול. כל העניין ארך משהו כמו חצי שעה אולי קצת יותר. ראיתי שהמנעול הוא מתוצרת טובה ואיכותית ושאמנון יודע מה הוא עושה.
הייתי מרוצה מאוד מעבודתו, הכל עכשיו עובד חלק וטוב. אין מילים. אמנון היה מקצועי, אמין ורציני כמו שצריך.
מומלץ מאוד - אהרון.

, אוגוסט 2014

אני מאוד מאוד אבל מאוד מרוצה מהשירות המקצועי והאדיב של אמנון המנעולן!
לפני מספר שבועות ערב יום השישי ודווקא בדיוק כשהזמנו אורחים להגיע, המפתח שלנו נתקע במנעול ולא הצלחנו לפתוח את הדלת. מכיוון שהיה מדובר בשעה לפני כניסת השבת, הייתי לחוץ מאוד והרמתי טלפונים למספר מנעולנים שהכרתי בעבר, כמובן שבדיוק כשהייתי צריך אותם הם לא רצו להגיע והמציאו תירוצים וטיעונים שונים.
במקרה ראיתי פרסום על אמנון דדוש במגזין המקומי שלנו וניסיתי לראות אם הוא זמין, למרות שלא היו לי חוות דעת עליו. למזלי הרב, אמנון היה זמין, הוא ענה במהירות, הסברתי לו במה מדובר והוא ממש הרגיע אותי, אמר שלא אדאג והבטיח להגיע כמה שיותר מהר.
אמנון הגיע אלינו תוך פחות מחצי שעה, הוא החליף לנו את המנעול לחדש ותוך פחות משעה העניין כבר היה מאחורינו.
בסיום העבודה שאלתי את אמנון לגבי המחיר ויש לציין שלמרות שהיה מדובר מן הסתם בתעריף יקר של ערבי שבת, אמנון לא ניצל את ההזדמנות ואפילו לקח סכום נמוך יותר משאר בעלי-המקצוע שהעסקתי בעבר. הודיתי לאמנון מקרב לב, הוא ממש הציל אותנו ואני כמובן שמרתי את מספר הטלפון שלו למקרה שאצטרך בעתיד - ממליץ מכל הלב!
שלמה.

, אוגוסט 2014

לפני כמה ימים, הייתה לנו בעיה עם דלת הכניסה לבית ולא משנה כמה פעמים ניסינו - לא הצלחנו לנעול את הדלת! החלטנו להזמין בעל-מקצוע בתחום שיפתור את העניין.
לאמנון המנעולן הגעתי במקרה דרך המלצה מפה לאוזן והתקשרתי אליו לראות אם הוא זמין ולשמוע מה המחיר. הסברתי לו בטלפון במה מדובר, הוא נתן לי באופן כללי הערכת מחיר והיה פנוי להגיע בשעה שרציתי.
אמנון הגיע בזמן, הצטייד במערכת נעילה חדשה והגיע אלי דיי במהירות, הוא ניגש ישר לעבודה, פירק את כל המנגנון הישן, מסתבר שהיה צריך להחליף הכל ולא רק את המנעול עצמו, וביצע התקנה של מנגנון חדש שהביא איתו.
בסיום ההתקנה, הוא בדק שהמפתח מסתובב כמו שצריך, בדק שאני שבע רצון ועמד בדיוק במחיר שסוכם. השירות שלו היה מהיר מקצועי ובמחיר הוגן - אני בהחלט ממליץ בחום!
פנחס, כפר-סבא.

, אוגוסט 2014

נעזרתי בשירותיו של אמנון זאת הפעם השנייה, וגם הפעם כמו בפעם הראשונה, קיבלתי שירות מהיר ובמחיר הוגן!
אמנון בעל מקצוע יוצא מן הכלל, נתן שירות טוב אמין ומקצועי, הוא פשוט צדיק!!!
לפני כמה ימים, נתקעתי מחוץ לדלת של הבית והייתי זקוקה לשירות פריצה כמה שיותר מהר. על הדלת הייתה לי מדבקה של חברת "א.ד מנעולים" הרמתי לאמנון טלפון, הוא היה זמין, נתן לי הצעת מחיר סבירה והסביר לי שהעלות היא על העבודה עצמה והחלפת הצילינדר בחדש - המחיר היה סביר מאוד, אמנון הגיע אלי תוך פחות מחצי שעה מרגע השיחה, עשה את העבודה צ'יק צ'אק, פרץ את המנעול, החליף את הצילינדר והכל תוך פחות משעה!
בפעם האחרונה נזקקתי לשירותיו של אמנון שיגיע להחליף צילינדר בדלת אחרת, גם הפעם אמנון היה זמין לעבודה, קבע איתי יום ושעה והגיע בדיוק כפי שתוכנן, הוא ביצע את ההחלפה באופן מקצועי, המפתחות מסתובבים חלק ואני רוצה לציין שמעבר להיותו איש מקצועי מאוד, הוא גם בן-אדם נעים, נחמד ונוח להכניס אותו אליך הביתה. אני ממליץ עליו בחום!
בני.

, מאי 2014

אני מכיר את אמנון אישית, אבל גם אם לא הייתי מכיר אותו אני יכול מבחינה אובייקטיבית להעיד שמדובר בבעל-מקצוע רציני, מקצועי אחד כזה שאפשר לסמוך על המילה שלו, שלוקח מחירים סבירים לשוק - ממליץ עליו מכל הלב!
השירות של אמנון יוצא דופן בנוף בעלי-המקצוע בארץ ואני לא אומר את זה סתם. לפני כמה שבועות ניסיתי להיכנס לבית, סובבתי את המפתח בתוך חור המנעול, אבל משהו נתקע שם תוך כדי סיבוב ולא הצלחתי אפילו להניע את המנעול ולחלץ בחזרה את המפתח. אומנם עשיתי כמה ניסיונות אבל בסופו של דבר המפתח נשבר ונחצה לשניים והחצי השני נשאר תקוע בחור המנעול.
מכיוון שאני מכיר אישית את אמנון, ישר הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא הבטיח שיגיע כמה שיותר מהר. פחות מחצי שעה, אמנון היה אצלי בבית, הביא איתו את כל הציוד הנדרש לעבודה ואפילו כמה סוגי מנעולים במידת הצורך.
שאלתי אותו אם ניתן להוציא את המפתח בלי להחליף צילינדר, הוא אמר לי שאפשר לנסות, לפעמים זה מצליח ולפעמים לא, אבל הוא ישתדל.
אמנון ניסה בכל מיני דרכים לשחרר את המפתח ולאחר מספר ניסיונות שכשלו, הוא אמר לי שאין ברירה ונצטרך להחליף את הצילינדר.
המחיר שהוא רצה על הצילינדר היה מאוד הוגן ואמנון ביצע את המלאכה במהירות.
בסיום ההתקנה הודיתי לו בחום על המענה המהיר והשירות המקצועי. אני מכיר עוד אנשים כמוני שהיו מרוצים משירותיו, וכמו שאמרתי גם אם לא הייתי מכיר אותו לפני, דעתי עליו הייתה אותו הדבר - בעל מקצוע משכמו ומעלה.
נפתלי.

, מאי 2014

לפני כמה שבועות עברנו לדירה חדשה, את הדירה שיפצנו ולכן הסתובבו המון בעלי מקצוע והיו להם מפתחות לדירה, אומנם כולם החזירו את המפתחות, אבל עדיין אפשר תמיד לשכפל ולפרוץ אם רוצים. לכן החלטתי להחליף את הצילינדר. לשם כך חיפשתי מנעולן, שכנה שלי שמעה שאני מחפשת מישהו והיא המליצה לי בחום על אמנון דדוש.
התקשרתי לאמנון, הוא היה מאוד אדיב ומנומס, מדובר בבעל מקצוע אמין מאוד - אמנון פירט לי על חמישה סוגי צילינדרים, אמר לי שכל אחד מהם מגיע עם העתקים של חמישה מפתחות. בחרתי צילינדר לפי המחיר שהתכוונתי להשקיע והזמנתי אותו לבצע את ההחלפה.
אמנון הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו את הצילינדר עם חמישה מפתחות כפי שסוכם מראש וניגש ישר לעבודה.
אמנון פירק את הצילינדר הישן ובמקומו הרכיב את החדש במקצועיות רבה. על המנעול הוא העניק לי אחריות והרגיע אותי שאם יש איזושהי בעיה במנעול האחריות תהיה תקפה. מבחינת המחיר, אמנון ביקש ממני בדיוק את הסכום שסגרנו עליו מראש, הוא נתן לי חשבונית ותעודת אחריות כתובה. השירות שלו היה מאוד מקצועי, היה נעים להיעזר בשירותיו ואני ממליצה עליו בחום!
מירב, לוד.

, מאי 2014

אמנון מ"א.ד מנעולים" הוא בעל-מקצוע מעולה, פתר לי את הבעיה במהירות ביעילות ובמחיר הוגן!
לפני כמה שבועות החלו בעיות עם המפתח של הדלת כניסה, אבל לא ייחסתי לכך חשיבות. יום אחד ניגשתי לפתוח את הדלת, המפתח נתקע, ניסיתי לסובב אותו כמה פעמים ובסוף הוא נחצה לשתיים והחצי השני נתקע בחור המנעול. למרות שהיו לי מפתחות ספייר, זה לא עזר כי לא ניתן היה לחלץ את המפתח.
ניגשתי לחפש בעל-מקצוע בתחום, מנעולן מקצועי שיגיע במהירות. לאמנון הגעתי במקרה דרך האינטרנט, שוחחתי עם מספר אנשים לפניו ואמנון היה היחיד מבין כולם, שגם רצה מחיר שפוי וגם היה זמין באותה העת. כעבור פחות משעה, אמנון התייצב אצלנו, הביא איתו את הציוד המתאים ובעזרת מכשירים מתאימים הצליח לחלץ את חציו השני של המפתח ומבלי לגרום נזק לצילינדר - עשה עבודה פשוט מעולה.
כמו שהזכרתי, שוחחתי עם בעלי-מקצוע בתחום עוד לפני שפניתי לאמנון ולפי מה שהבנתי מהם, הם אמרו לי שלא ניתן לחלץ את המפתח בלי לגרום נזק למנעול, הם היו שוברים אותו במטרה שארכוש חדש. אמנון יצא גבר, ומסתבר שהשירות שלו לא מובן מאליו.
לאור השירות האמין ויוצא הדופן, אני מפרסם את המלצתי, מודה לאמנון מכל הלב על שירות מהיר והוגן ומאחל לו רק בריאות ופרנסה טובה.
יהודה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

אמנון דדוש מבצע את כל סוגי הפריצות לבית, לעסק ולמכוניות. מתמחה בדלתות פלדלת, שכפול מפתחות וזמינות גבוהה. אמנון ידוע כבעל מקצוע אמין ואיכותי ומומלץ מאוד בקרב קהל לקוחותיו.

א.ד מנעולים - שירות פלדלת

א.ד מנעולים - שירות פלדלת

אמנון דדוש


9.5

073-2721760
 

א.ד מנעולים - שירות פלדלת

אמנון דדוש

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721760 חייג