15

ספקי שירות בתחום ניקוי ספות וריפודים

מתי מזמינים מנקה ספות מקצועי, ומתי כדאי לנסות לבד?

לא חייבים להזמין מנקה ספות מקצועי בכל פעם שנשפך מיץ על הספה, ניקוי ספות עשה זאת בעצמך

ניקוי ספות - להזמין איש מקצוע או לעשות את זה לבד?

חנויות מעצבים מציעות היום מערכות סלון ופינות ישיבה מפוארות, בעלות של אלפי שקלים - לפעמים אף יותר. אנחנו רוכשים את הספות ומערכות הישיבה שלנו בתשומת לב ותוך השקעת זמן וסכומי כסף ניכרים, ומעצבים את כל הסלון מסביב למערכת הישיבה המפוארת שלנו. ואז... מגיע כתם קטן שגיליתם לפתע - ומראה הסלון משתנה בן רגע. השאלה היא, מה לעשות עכשיו?

אתם כמובן לא חייבים להזמין חברה מקצועית לניקוי ספות בכל פעם שנשפך מיץ על הספה - ניתן בהחלט לנקות סוגים רבים של כתמים באופן עצמאי - ויפה שעה אחת קודם. מתי מזמינים חברת ניקוי מקצועית, ומתי כדאי לנסות לבד?

נשפך? אל תמתינו עם הניקוי!

כלל האצבע החשוב ביותר לתחזוקת ריפודים וספות נקיות, הוא ניקוי של הכתם מייד עם היווצרותו, עוד לפני שנספג בסיבי הבד. ככל שתספיקו לספוג ולנקות את הכתם קרוב לזמן ההיווצרות שלו - תוכלו להבטיח ניקוי יסודי, יעיל, וגם קל יותר לספה שלכם, ממש בכמה דקות בדרך כלל.

הכירו את הספה שלכם

חשוב לדעת, כי ריפודים שונים הם בעלי איכויות ויכולות ספיגה שונות, ועל כן, עליכם להתייחס לכל כתם בהתאם לסוג החומר ממנו עשוי הריפוד שלכם, וכמובן לצבעו. לא רק יעילותם של חומרי ניקוי שונים נקבעת על פי חומרי הריפוד (ועל כן, כאשר תרכשו חומרי ניקוי מקצועיים, חשוב להתאים אותם לסוג הריפוד שלכם), אלא גם שיטת הניקוי. המלצה שלנו: החזיקו בבית מלאי של חומרי ניקוי מתאימים עבור הריפודים שלכם, כדי שתוכלו להגיש "עזרה ראשונה" לכתמים מייד לאחר שנוצרו.

הכירו את הכתמים השונים

זה כבר לא סוד, שעל מנת להסיר כתמים מריפודים באופן מוצלח, אתם צריכים ניסיון עתיר בכימיה (או מאמר מרוכז על ניקוי כתמים שונים שתוכלו לעיין בו בעת הצורך). הסיבה היא, שכל חומר מתפרק בנוכחות חומרי ניקוי אחרים, חלקם ביתיים וחלקם פחות. מייד עם ההיווצרות של כתם על הספה או הריפודים בבית - חשוב לתכנן אסטרטגיה ללוחמה בכתם - בדקו אילו חומרי ניקוי זמינים לכם בבית מבין אלה שמומלצים לניקוי הכתם, התחילו מאלה הפשוטים והתקדמו לחומרי ניקוי יעילים ומרוכזים יותר ככל שהניקוי לא הסתיים ועדיין רואים את הכתם.

איך מנקים כתמים לבד בבית?

חשוב לדעת, כי מלאכת הניקוי של הספות, במיוחד כאשר היא כרוכה בהרטבת הריפודים או בשפשוף שלהם (מה שהרוב המכריע של המנקים הביתיים רואים כחלק בלתי נפרד מתהליך הניקוי) - גורם לבלאי מואץ של הריפודים באזור שאתם מנקים. על כן - כדאי לתכנן את הניקוי ליעילות מרבית. הנה כמה טיפים על קצה המזלג, תיאור נרחב ועשיר יותר תמצאו במאמרים אחרים באתר - המדריך המלא לניקוי ספות עור, והמדריך המלא לניקוי ספות בד.

  • אף פעם אל תרטיבו במים את האזור המוכתם יתר על המידה
  • עבדו רק באזור הכתם ואל תרחיבו את הכתם על ידי שפשוף אזר גדול יותר באופן נטול אבחנה
  • השתמשו בחומרי ניקוי ביתיים או מקצועיים על פי סוג הריפוד והכתם - בדילול מתאים ובזהירות (אם צריך, חבשו כפפות גומי שישמרו על חשיפה מבוקרת של עור הידיים לחומרי הניקוי)
  • השתמשו בתבונה בחומרי ניקוי - ביתיים או מקצועיים. דללו את חומרי הניקוי על פי ההוראות, והשתמשו בכמות מתאימה לגודל הכתם. העדיפו חומרי ניקוי פחות אינטנסיביים, שתפגע פחות בריפודי הספות והמושבים
  • אל תשפשפו את הכתם - אלא הספיגו לתוכו את חומרי הניקוי ובתנועות ניגוב עדינות, במטלית לחה, מבלי להרחיב את האזור המוכתם, נגבו את הכתם

מתי הגיע הזמן להזמין חברת ניקיון?

חברה מקצועית לניקוי ספות וריפודים תגיע אליכם הביתה ותנקה את הספות תוך שימוש בכלי עבודה ובחומרי ניקוי מקצועיים, שיותאמו לספה שלכם, לצבעה, לסוג הבד של הריפוד שלה, ולמצב הכתמים שעליה. חשוב לדעת, כי ניקוי מקצועי של ספות הוא יותר מאשר רק מסיר את הכתמים שעל הספה - בנוסף, הניקוי המקצועי מסייע להיפטר מריחות רעים (גם של כתמים שאינם נראים או של כאלה במקומות מוסתרים) ומחסל כמעט לחלוטין מרבצי בקטריות, חיידקים ומיקרואורגניזמים שמתפתחים באין מפרע בין קפלי ריפודי הספות שלכם ובאזורים חמימים וחבויים מעין כל.

על כן, אנחנו ממליצים גם אם אתם מתמודדים בהצלחה עם הסרת הכתמים מהספה שלכם בלי להזמין איש מקצוע - לאפשר ניקוי מקצועי של הספה אחת לחצי שנה או שנה, על מנת לשמר את הריפודים נקיים, ססגוניים ובמראה חדש, כמו גם ליהנות משאר היתרונות שבניקוי המקצועי.

גם אם מצאתם כתם סורר על הספה שאתם לא זוכרים כשנוצר, שאתם לא מצליחים להסיר או שאין לכם את הזמן לנסות - תוכלו לקרוא לחברה המספקת שירותי ניקוי ספות, אשר במרבית המקרים תצליח להתמודד עם כתמי הריפודים שלכם בשיעורי הצלחה גבוהים מאלה המאפיינים את הניקוי הביתי.

15

ספקי שירות בתחום ניקוי ספות וריפודים

מצא בעל מקצוע

מנקי ספות מומלצים תל אביב

אקספרט קרפט
אקספרט קרפט

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 53

חוות דעת

אני חובבת שטיחים
ופעם בשנה אני דואגת לשלוח אותם לניקוי מקצועי, זה כבר כמה שנים שאני משתמשת שירותים של חברת "אקספרט קרפט". בתחילת דרכינו, היה זה מעט לפני פסח וחיפשתי מישהו שינקה לי את השטיח.

המנקה  ניקוי ספות ושטיחים
המנקה - ניקוי ספות ושטיחים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 43

חוות דעת

זאת פעם ראשונה
שהזמנתי את שרותיהם של חברת הניקיון "הום סטייל - ניקוי ספות ושטיחים" בניהולו של דייב, אני רוצה להגיד שעד היום לא יצא לי להיתקל בחברת ניקיון כזאת מקצועית.

קלין בריבוע
קלין בריבוע

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 16

חוות דעת

לאחר חיפושים רבים
לגבי ניקוי ספות בד הגעתי עידן הבעל מקצוע הכי טוב שיש!! הוא הגיע לביתי לניקוי 2 ספות בד שהיו מוכתמות מאוד, עידן הגיע עם ציוד משוכלל וחומרים איכותיים, עבד מספר שעות ונתן את כל כולו עד שכל הכתמים הוסרו מהספות ופשוט הפך אותם לחדשות.

הום סטייל
הום סטייל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 63

חוות דעת

דעתנו על עודד
מאוד חיובית! אנחנו מעסיקים אותו כבר כמה שנים ולאורך כל השנים, היינו מרוצים מהשירות המיוחד שלו. אנחנו משתמשים בשירותיו של עודד לעתים די קרובות, יש לנו בבית שטיח מקיר לקיר שדורש תחזוקה שוטפת של ניקיון.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

אא אריאל חברת ניקיון והדברות
א.א אריאל חברת ניקיון והדברות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

הייתי מרוצה מהאדיבות
מהסבלנות מהמקצועיות, עמידה בזמנים, הצוות מצוין, עובדים כמו שצריך. אנחנו עובדים עם אריאל כבר שלוש שנים, הוא ניקה אצלנו ספות בד וביצע ניקוי כיסאות, בנוסף שלחתי אותו גם לבת שלי לבצע אצלה ניקיון בית אחרי בנייה ולפני אכלוס, בכל המקרים אריאל היה פשוט עשר!

קוויק סילבר
קוויק סילבר

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 16

חוות דעת

את שי מחברת
"קוויק סילבר" הזמנתי לצורך ביצוע פוליש ווקס למרצפות ב-2 בתים גדולים, אני מרוצה מהעבודה וממליץ עליו. מדובר בבתים מרוהטים ומאוכלסים וזה דרש משי והפועל הנוסף להזיז את הריהוט ממקום למקום אך הם עשו זאת בסבלנות ובמיומנות רבה.

מבריק
מבריק

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

שירות מדהים! רון
הגיע אליי לנקות שתי ספות ומזרן. המזרן היה מטונף מכתמי שתן, ספה אחת הייתה ישנה ומלוכלכת והשלישית היא ספת ענתיקה מעור שהייתה לבנה במקור וכבר הפכה לשחורה.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

לירן קלין
לירן קלין

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

קראתי המון המלצות
על לירן ומיד התקשרתי לשירותיו לניקוי ספות בד. בשיחת טלפון לירן הסביר לי בקצרה על אופן הניקוי וביקש שאשלח לו תמונות של הספות מבד. שלחתי לו תמונות ומיד הוא חזר אליי ונתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו תאריך לתחילת העבודה.

המרכז לניקוי ספות
המרכז לניקוי ספות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

אביב מחברת "המרכז
לניקוי ספות" עבד אצלנו בניקוי ספות ושטיחים. אדם מדהים, חרוץ, מיומן וחביב עד מאוד. עובד ביעילות וביסודיות.

Isravac  ניקוי ספות ושטיחים
Isravac - ניקוי ספות ושטיחים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 4

חוות דעת

אני רוצה להמליץ
בחום על מייק מחברת הניקיון "Isravac"! מדובר באיש מקצוע רציני, לוקח מחירים סבירים ועושה עבודה נפלאה! בעבר היה לי ניסיון לא טוב עם חברת ניקיון שלקחה פי שתיים ולא ביצעה עבודה טובה וחברת הניקיון של מאיר גם ניקתה מעולה וגם לקחה מחיר זול בהרבה!

אלמוג בניקיון
אלמוג בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 26

חוות דעת

אל "אלמוג בניקיון"
הגעתי בהמלצת השירות לקוחות של האתר, כאשר חיפשתי חברת ניקיון טובה שתנקה לי מערכת סלון בצבע בהיר. דיברתי עם משה - הבעלים, איש מאד נחמד, שהסביר לי בדיוק מה תהליך הניקוי ומה הם בעצם עושים.

חשוב להתאים את חומרי הניקוי הביתיים לסוג וצבע הריפוד כדי למנוע נזק בלתי-הפיך לריפודים

בעת ניקוי ריפודים באופן עצמאי יש לשים לב לא להרטיב את הכתם יותר מדי, לדלל את חומר הניקוי כנדרש ולנגב בעדינות באמצעות מטלית לחה

ניקוי ספות מקצועי באמצעות מכשור מתאים יסייע בהסרת הכתמים, שמירה על צבע הריפוד וימנע הופעת חיידקים ובקטריות

כתבות ומאמרים

סוגי נזקים אפשריים לספת עור והדרכים לתיקונם

סוגי נזקים אפשריים לספת עור והדרכים לתיקונם

אספנו עבורכם כמה דרכים פשוטות לבצע תיקון ספות עור באמצעים ביתיים

קרא עוד
רשימת הקניות המלאה למנקה העצמאי - כל החומרים, הכלים, והשיטות לניקוי ספות וריפודים

רשימת הקניות המלאה למנקה העצמאי - כל החומרים, הכלים, והשיטות לניקוי ספות וריפודים

במאמר נפרט רשימת חומרי ניקוי ביתיים שיסייעו לכם להילחם בכתמים שהופיעו לפתע בספות ובריפודים

קרא עוד
טיפים ודגשים לתחזוקה שוטפת של ספות וריפודים מעור ומבד

טיפים ודגשים לתחזוקה שוטפת של ספות וריפודים מעור ומבד

אספנו את כל הטיפים לתחזוקה נכונה של ריפודים, מערכות ישיבה וספות מעור ומבד

קרא עוד
איך מבצעים ניקוי כתמים מספת בד ואיזה חומר מומלץ לניקוי ספות?

איך מבצעים ניקוי כתמים מספת בד ואיזה חומר מומלץ לניקוי ספות?

הכנו לכם רשימה של כתמי ספות שכיחים ובאיזה חומרים למומלץ לטפל בל סוג כתם

קרא עוד
כמה עולה לנו ניקוי ספות וריפודים, מחירון לניקוי ספות והריפודים שלנו

כמה עולה לנו ניקוי ספות וריפודים, מחירון לניקוי ספות והריפודים שלנו

למה חשוב לשמור על ניקיון ספות וריפודים וכמה יעלה לנו שירותי ניקוי כזה

קרא עוד
ניקוי, חידוש ריפודי רכב - כללים לתחזוקה או ניקוי של ריפודים לרכב

ניקוי, חידוש ריפודי רכב - כללים לתחזוקה או ניקוי של ריפודים לרכב

רשימת טיפים לניקוי או חידוש ריפודי רכב בשיטת עשה זאת בעצמך

קרא עוד
ניקוי ספות בד, שיטות מובילות וטיפים לניקוי ספה מבד

ניקוי ספות בד, שיטות מובילות וטיפים לניקוי ספה מבד

אספנו עבורכם את כל הטיפים וה"פטנטים" לניקוי ביתי של ספות מבד, בחלוקה לסוגי הבד השונים.

קרא עוד
איך מנקים ספות עור, שיטות מובילות וטיפים לניקוי ספות עור

איך מנקים ספות עור, שיטות מובילות וטיפים לניקוי ספות עור

יש לכם ספת עור, סלון מעור או ריפודי עור, הנה מספר טיפים על איך להסיר מהם כתמים.

קרא עוד