המרכז לניקוי ספות

9.5
אביב שחר
ניקוי ספות וריפודים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: נחל גמלא 1, קרית אונו

  96%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  91%

מחיר הוגן

20 חוות דעת מהימנות

, יוני 2019

לאביב הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי בעל מקצוע לניקוי ספות בד וביצעתי מספר בירורים בתחום והחלטתי לבחור בהצעתו של אביב שהייתה הוגנת מבין כולם. אביב הגיע כבר למחרת עם כל הציוד הנדרש לניקוי הספות ובמשך שעה וחצי צחצח והבריק את כל הספות עד שכל הכתמים והלכלוך הוסרו, היה מסודר בעבודתו והשאיר מקום יבש ומסודר, המחיר שגבה היה הוגן והשירות שנתן היה שווה הכל, אני מרוצה וממליצה עליו בכל מקום.
מירית, קרית אונו.

, יוני 2019

אני ממליצה על אביב לכל מי שאני מכירה, בעל ידי זהב שנותן את כל הנשמה בעבודה שלו!!! הוא ביצע עבורי ניקוי לסלון מבד שהיה מוכתם מאוד ובנוסף ביצוע ניקוי של הכיסאות בפינת אוכל, השירות שלו פשוט מצוין, הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, החל בניקיון הסלון ופשוט הסיר את כל הכתמים, לאחר שסיים החל בניקיון כיסאות האוכל שגם אותם נחקה ועשה אותם כחדשים,התוצאה הסופית שווה כל שקל, הכל נוצץ ומריח נפלא, המחיר שגבה היה הוגן ואין ספק שתמיד אפנה אליו במידת הצורך.
דינה, אור יהודה.

, פברואר 2019

הגעתי לאביב בעקבות המלצה חמה שקיבלתי מחברה והחלטתי לפנות לשירותיו. הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו לצורך ניקוי ספות בד, הגיע עם כל הציוד והמכשור הכי חדשני שיש, קסם של בחור, אדיב ושירותי, עבד מכל הלב והסיר את כל הכתמים שהיו בסלון, הבריק את הכריות של הסלון והכל פשוט נקי ומבריק. עבד בצורה נקייה ומסודרת, גבה מחיר הוגן, אני מרוצה מאוד שבחרתי בשירותיו וממליצה עליו בכל מקום.
רחל, קרית אונו.

, פברואר 2019

אני רוצה להמליץ בחום על שחר, שירות אדיב ומקצועי ואני מרוצה מאוד. הוא הגיע לביתי לצורך ניקוי ספות בד שהיו מוכתמות, הגיע עם כל הציוד הנדרש, צחצח את הספות בעזרת מכונה מיוחדת, השתמש בחומרים איכותיים, חזר כמה פעמים על הפעולה עד שכל הכתמים בספות הוסרו לחלוטין. הספות שלי מבריקות, חדשות כאילו רכשתי אותם מהחנות, אני מרוצה מהשירות הנהדר שקיבלתי והמחיר ההוגן.
ג'ולי, קרית אונו.

, נובמבר 2018

אביב מ"המרכז לניקוי ספות" ביצע אצלי ניקוי ספות בד שהיו מלאות בכתמים שלא הצלחתי להסיר בעצמי, הוא עשה עבודה טובה ונקייה ואני מאוד מרוצה. הוא הגיע בדיוק בזמן עם כל הציוד שלו וישר התחיל לנקות את הספות, הוא עבר עליהן מס' פעמים ככל שנדרש עד שכל הכתמים הוסרו כליל. אביב בחור חרוץ, פדנט וקפדן שלא התייאש עד שהספות נראו רעננות וממש כמו חדשות. גם המחיר שגבה היה הוגן והתרשמתי ממנו לטובה. ממליצה.
חנית.

, נובמבר 2018

אומנם עברו מס' חודשים מאז שהזמנתי אליי את אביב מ"המרכז לניקוי ספות" אך אני זוכר אותו לטובה על העבודה הנהדרת שביצע אצלי ואני שמח להמליץ עליו. פניתי אליו לצורך ניקוי ספות בד ושטיח רגיל והוא ביצע עבודה מעל ומעבר למה שציפיתי. נתחיל בכך שאביב עמד בזמנים שקבעתי איתו שזה כבר לא מובן-מאליו, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש והסביר לי מעט על תהליך העבודה. לאורך כל הזמן שהיה אצלי בבית אביב השתדל לשמור על סביבת עבודה נקייה ומסודרת, עבר מס' פעמים על הספות עד שכל הכתמים הוסרו לחלוטין ולא עזב לפני שווידא שהייתי מרוצה מהתוצאה הסופית. אביב אחלה בחור, הוא עובד מכל הלב ומגיעות לו רק מילים טובות. מומלץ!
שלומי.

, יולי 2018

את אביב מחברת "המרכז לניקוי ספות" אני זוכרת לטובה בעקבות ניקוי ספות בד שביצע אצלי בבית לפני מס' חודשים, אני מאוד מרוצה ושמחה להמליץ עליו. אל אביב הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות חמות וכבר בשיחה הראשונה הבנתי שכל מילה שרשומה נכונה. מדובר בבחור חביב ומקסים, נעים לעבוד איתו, הוא הסביר לי בדיוק כיצד ינקה את הספות, עם אילו חומרים ונתן לי הצעת מחיר הוגנת. הוא הגיע בשעה שקבענו, עבר על הספוץ מס' פעמים ככל שנדרש עד שהכתמים נעלמו לחלוטין! לא האמנתי שהספות שלי יכולות להיראות כל-כך טוב! המחיר שגבה תאם בדיוק למחיר שסגרנו בטלפון ולא היו הפתעות בנושא הזה. ממליצה.
מרינה.

, יולי 2018

אביב מחברת "המרכז לניקוי ספות" היה אחלה, הגיע בשעה שסיכמנו עם ציוד מקצועי וביצע עבודה יסודית וטובה. הזמנתי אותו לצורך ניקוי ספות בד, בתחילה הוא הסביר לי על אופן הניקוי, נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרנו מועד להגעתו. ביום שקבענו אביב הגיע בול בזמן, הביא איתו את המכשור והציוד של חומרי הניקיון, הסביר לי בקצרה על חומרי הניקיון ומה הניקוי כולל וישר החל בעבודה. הוא קירצף ושאב את הספות עד שכל הכתמים והאבק שהיו נעלמו כלא היו. התוצאה הסופית הייתה מעל ומעבר למה שציפיתי, אביב השאיר אחריו סביבת עבודה נקיה ומסודרת וגבה בדיוק את הסכום שסוכם מראש! שירות אמין ואיכותי - מומלץ!
גבי.

, ינואר 2018

את אביב מחברת "המרכז לניקוי ספות" הזמנתי לצורך ניקוי ספות בד בביתי, אני מרוצה מהשירות וממליצה עליו מכל הלב. אל אביב הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות והחלטתי לפנות אליו. בשיחת הטלפון הסברתי לו במה מדובר, הוא היה זמין להגיע בזמן שרציתי ונתן הצעת מחיר הוגנת. אביב הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, עמל על ניקוי הספות עד שהגיעו למצב ממש כחדש! אביב בחור אדיב ומקצועי, ניכר שהוא יודע את העבודה ועושה אותה מכל הלב. מומלץ!
קרן, תל-אביב.

, ינואר 2018

אל אביב פניתי דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי עליו המלצות חמות ואני שמח להצטרף להמלצות הללו. התקשרתי לאביב, הסברתי לו שמדובר בספה בצורת "ר" מבד אריג, הספה בצבע בהיר והיו עליה כתמים גדולים שלא הצלחנו להסיר באופן עצמאי, הוא נתן לי הצעת מחיר שנשמעה לי הוגנת וקבענו שיגיע בהקדם. קבענו שיגיע ב7 בבוקר ואביב אפילו הקדים מעט, הוא הגיע על כל הציוד הנדרש ועמל על הספה במשך כמעט שעתיים, לשמחתי הרבה הספה היתה נראית ממש חדשה! הוא הצליח להסיר את כל הכתמים! בסיום אביב ניקה את סביבת העבודה, השאיר את הסלון נקי וגבה בדיוק את הסכום שסיכמנו מראש. בחור מקסים, כיף להכניס אותו הביתה, הוא רציני ויודע את העבודה! מומלץ!
שניר, פתח-תקווה.

, מאי 2017

לא מזמן אשתי ואני החלטנו שהגיע הזמן לחפש בעל מקצוע איכותי לניקוי הספות שלנו, דרך אחד האתרים באינטרנט אשתי הגיעה לאביב מ"המרכז לניקוי ספות", היא יצרה איתו קשר טלפוני והחליטה להזמין אותו לביצוע הניקיון. אביב הגיע בזמן, היה נחמד ומסביר פנים וחשוב לציין שהוא ענה לנו על כל השאלות שלנו בחיוך ובסבלנות רבה. הוא עמל על ניקיון הספות והצליח להסיר גם את הכתמים הקשים ביותר - אין דברים כאלה! אני ממליץ על אביב בחום ואין לי ספק שנשתמש בשירותיו שוב בעתיד.
טל, קרית אונו.

, מאי 2017

חיפשתי בעל מקצוע לניקוי הספות שלי (ספות בד) ודרך האתר שלכם מצאתי את אביב מחברת "המרכז לניקוי ספות", יצרתי איתו קשר, הוא עשה רושם טוב ונתן הצעת מחיר הוגנת והחלטתי להזמין אותו לבצע את הניקיון. אביב הגיע בדיוק בשעה שקבענו (דבר נדיר כשלעצמו בנוף בעלי המקצוע בארץ), הוא היה מאוד נחמד וסבלני, הסביר לי קצת על העבודה שהוא יעשה והחל בניקיון. בסיום העבודה הספות נראו מעולה! אני כל-כך מרוצה! אין לי ספק שאפנה אליו שוב במידת הצורך. בחור מקסים ומקצועי.
רחל, אור יהודה.

, מאי 2017

את אביב מחברת "המרכז לניקוי ספות" הזמנתי לצורך ניקוי ספות בד מאחר ולא הצלחתי להסיר את הכתמים שבספות באופן עצמאי. כבר בשיחת הטלפון אביב עשה עליי רושם טוב, נתן הצעת מחיר טובה והחלטתי להזמין אותו לביצוע העבודה. אביב הגיע במועד שקבענו וניגש לעבודה ללא דיחוי. הוא עבד על הספות במרץ וניסה ככל האפשר לשמור על סדר וניקיון בסביבת העבודה. בסיום, הספות נראו כחדשות! לא האמנתי שזו תהיה התוצאה. אני מרוצה מאוד וממליצה על אביב בחום.
שירלי, פתח תקווה.

, נובמבר 2016

יש לי כורסת בד שרציתי לנקות אותה מהכתמים שהיו עליה והזמנתי את אביב מ"המרכז לניקוי ספות" שיעזור לי לנקות אותה. אביב הגיע בדיוק בזמן עם כל הציוד והחל לנקות אותה. אני מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ומהתוצאה. הכורסה נראית ממש כמו חדשה, כאילו עכשיו קניתי אותה, בנוסף למקצועיות שלו גם המחיר לא היה מוגזם בכלל וכל השירות היה טוב. מאוד אהבתי והתרשמתי מהתוצאה.
אסתר, ראשון לציון.

, אוגוסט 2016

אביב בעל-מקצוע יוצא מן הכלל, היינו מאוד מרוצים ממנו ומשירות הניקיון שלו ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום!
מדובר בעבודת ניקיון של ספות. שוחחתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים ובסופו של דבר בחרתי לעבוד עם אביב מחברת "המרכז לניקוי ספות".
אביב הגיע אלינו בשעה שקבענו עם איש צוות נוסף וכל הציוד הנדרש (מדובר בציוד מקצועי ולא סתם בחברה חאפרית), מוכן לעבודה, במשך כמה שעות הוא קרצף ושפשף, העביר מכשיר קיטור באדי מים עד שהספות חזרו כמעט למצבן הראשוני. בסיום העבודה אביב ווידא שאנחנו שבעי רצון ולקח מאיתנו את הסכום המדויק שסגרנו עליו בטלפון. הייתי מאוד מרוצה מעבודתו, אביב בחור מקצועי.
מזל.

, אוגוסט 2016

אביב עשה אצלנו עבודה מאוד מאוד יפה, אני מרוצה ממנו מאוד וממליצה עליו בחום! מדובר בניקוי ספות בד, חיפשתי בעל-מקצוע רציני אמין ואיכותי שיבצע ניקוי יסודי מאבק, עשיתי סקר שוק, לקחתי מספר הצעות מחיר ומבין כולם אביב עשה את הרושם הכי טוב.
הוא שוחח איתי בטלפון, הצעת המחיר הייתה הוגנת, התרשמתי ממנו מאוד והחלטתי לסגור איתו את העבודה. מבחינת התנהלות העבודה אביב היה עשר, בסיום יום העבודה, אביב לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם - התוצאה שווה כל שקל! התרשמתי לטובה ואני ממליצה בחום!
דניאלה.

, אוגוסט 2016

אביב היה בסדר גמור, הגיע בשעה שסיכמנו עם ציוד מקצועי ונתן עבודה יסודית - ממליצה בחום!
מדובר בניקוי ספות ושטיח, שוחחתי עם אביב שהסביר לי על אופן הניקוי, הוא נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו יום ושעה - הוא היה זמין להגיע כשרציתי וזאת נקודה חשובה, הזמינות! בכל אופן, אביב הגיע אלי בשעה שקבענו עם המכשור והציוד של חומרי הניקיון, לפני שהתחיל הוא הסביר לנו קצת על חומרי הניקוי ועל התהליך והחל לעבוד. אביב קירצף וקירצף ושאב עד שכל הכתמים והאבק שהיו נעלמו כליל.
התוצאה הייתה מעל ומעבר למה שציפינו, אביב השאיר אחריו את המקום נקי ומסודר, לקח מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו ובהחלט הייתי מזמינה אותו אלינו שוב, ממליצה בחום!
דנה.

, מרץ 2016

היינו מאוד מרוצים מאביב, מדובר באדם נעים ומקצועי, נחמד לשהות במחיצתו, בעל סבר פנים נאות סבלני מאוד, אכפת לו מהלקוח, הוא עבד נקי מסודר וביצע ניקוי יסודי - ממליצה בחום!
אל אביב מחברת "המרכז לניקוי ספות" הגעתי לאחר שחיפשתי באינטרנט בעל מקצוע לניקוי ספות בד, דיברתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים, הסיבה שבחרתי לעבוד עם אביב הייתה מאחר והצעת המחיר שנתן נשמעה לי הוגנת והוא היה מאוד אדיב ונחמד. אביב קבע איתי יום ושעה, הגיע כמצופה עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה כולל חומרי ניקוי מיוחדים ומכונה המתאימה לעבודה מקצועית מהסוג הזה.
הניקיון כלל ניקוי ספות מבד שהיו מאוד מוכתמות - המכונות בהן הוא השתמש עובדות בטכניקה של השפרצה ושאיבה בו-זמנית ובלחץ גבוה, ולפיכך מתבצע ניקוי עמוק ויסודי, מבלי שהספות יספגו מים ומבלי שייפגעו בשום צורה. כשסיים לעבוד, הוא ארז את כל הציוד שלו וניקה אחריו, לאורך כל העבודה היה מאוד נחמד ומנומס, אביב ביקש מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו ולא שקל מעבר. בעל מקצוע ממש ממש מוצלח, וכמובן אזמין אותו שוב במידת הצורך, התרשמתי לטובה.
יפית.

, מרץ 2016

אביב היה מצוין מכל הבחינות, עמד במחיר שסוכם, הניקיון היה יסודי והתוצאות מעולות - ממליצה בחום. הגענו לאביב מחברת "המרכז לניקוי ספות" דרך האינטרנט, לאחר שחיפשנו חברת ניקיון מקצועית בתחום הספות והריפודים. מדובר בניקוי מקצועי של ספות בד, חיפשנו מישהו מקצועי שיסיר את הלכלוך והכתמים.
עשינו סקר שוק בין שתי חברות ניקיון, לבסוף החלטנו לקחת את אביב לעבודה שהראה הכי הרבה רצינות ובקיאות בנושא - הוא הסביר לנו על סוגי הכתמים ושיטת הניקוי, התרשמנו מאוד ממנו ומהצעת המחיר שלו שהייתה מעולה וקבענו יום לביצוע העבודה. אביב הגיע אלינו בזמן שסוכם עם ציוד מיוחד לניקוי ספות וריפודים. הוא עבד ביסודיות והשקיע את מרצו בעבודה ולא מרח את הזמן. הוא ניקה וקרצף עד שהסיר את הלכלוך והכתמים - התאים את חומרי הניקוי לבד ועשה עבודה מקצועית מאוד!
הודיתי לאביב על הניקוי המצוין, הוא עשה עבודה מעולה, אין מילים! אביב עצמו איש נחמד ונעים לשיחה, הוא נותן עבודה מכל הלב ועושה הכל על-מנת שאצא מרוצה. ממליצה עליו לכל מי שמחפש חברת ניקוי ספות ריפודים או שטיחים!
מירית.

, מרץ 2016

אביב מחברת "המרכז לניקוי ספות" עבד אצלנו בניקוי ספות ושטיחים. אדם מדהים, חרוץ, מיומן וחביב עד מאוד. עובד ביעילות וביסודיות. כשאזדקק לשירות נוסף בתחום, אפנה רק אליו.
הגענו לאביב "המרכז לניקוי ספות" דרך האינטרנט, לאחר שחיפשנו חברת ניקיון מקצועית בתחום ניקוי ספות ושטיחים. יש לנו ספות ושטיחים הזקוקים לניקוי, לכן חיפשנו מישהו מקצועי שיסיר את הלכלוך והכתמים. עשינו סקר שוק, לבסוף החלטנו לקחת את אביב (לאור ההמלצות החיוביות) לעבודה מאחר והוא הראה הכי הרבה רצינות ובקיאות בנושא - הוא הסביר לנו על סוגי הכתמים הבד ושיטת הניקוי, התרשמנו מאוד ממנו ומהצעת המחיר שלו שהייתה מעולה, וקבענו יום לביצוע הניקיון.
אביב הגיע אלינו בזמן שסוכם עם צוות מקצועי וציוד מיוחד לניקוי ספות ושטיחים. הם עבדו ביסודיות והשקיעו את מרצם בעבודה ולא בפיטפוטי סרק - צוות לעניין! הם ניקו וקרצפו עד שהסיר את הלכלוך והכתמים מהספות ומהשטיחים - התאימו את חומרי הניקוי לסוג הבד והריפוד ועשו עבודה מקצועית מאוד! כשסיימו לעבוד, הם ארזו את כל הציוד שלהם וניקו אחריהם, לאורך כל העבודה הם היו מאוד נחמדים ומנומסים. בסיום העבודה אביב ביקש מאיתנו בדיוק את הסכום שסגרנו עליו, בחור ממש ממש על-הכיאפק, אמין מקצועי ונחמד.
ממליצה בחום - אלה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

התמחויות

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

תאור העסק

המרכז לניקוי ספות בניהולו המסור של אביב שחר מתמחים בניקוי ספות ושטחים וריפודים מסוגים שונים במרכז לניקוי ספות משתמשים בציוד ובחומרים מהמתקדמים ביותר שמנקים את הסיבים ביסודיות ונותנים הגנה בפני קרדית האבק (מומלץ לסובלים מאלרגיות לאבק וחולי אסטמה) פעולת הניקוי מחדשת את האריג ויחד עם זאת לא פוגעת בו המרכז לניקוי ספות ידועים במתן שרות אדיב ומקצועי. (לא מנקים ספות עור)

המרכז לניקוי ספות

המרכז לניקוי ספות

אביב שחר


9.5

073-2721691
 

המרכז לניקוי ספות

אביב שחר

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721691 חייג