Isravac - ניקוי ספות ושטיחים

9.4
מאיה בלנטר
ניקוי ספות וריפודים
אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור הדרום, אזור הנגב
כתובת העסק: אריה בן אליעזר 103, אשקלון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2013

הגעתי אל מייק מ"Isravac" לאחר שחיפשתי באינטרנט בעל מקצוע לניקוי ספות. נכנסתי לאינטרנט, הוצאתי מספרים ודיברתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום כדי לעשות השוואות מחירים, הסיבה שבחרתי במאיר הייתה מאחר והצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה סבירה והוא עצמו היה אדיב נחמד ומקצועי בשיחת הטלפון והוא היחיד שהראה נכונות להגיע אלינו למעלה אדומים וקבענו יום ושעה.
מדובר בניקוי של מזרן מלא בריח שתן. מייק הגיע בשעה שקבענו. הניקוי נעשה בכמה שלבים (מדובר בניקוי רטוב), החומרים לא הדיפו ריח רע או חזק מה שאפשר את המשך שהותנו בבית.
בסיום הניקוי, המזרן היה ללא כתמי שתן, נקי ומדיף ריח טוב. התבקשנו לחכות 24 שעות עם חלון פתוח עד לייבוש מלא של המזרן, וכך היה - יום למחרת חזרנו להשתמש בו.
מייק היה ממש בסדר, ניקה מצוין ולקח את המחיר שסגרנו עליו. אני מרוצה מאוד וממליץ עליו בחום.
שאבי, מעלה-אדומים.

, דצמבר 2013

הסלון שלי בצבע בהיר מאוד וכעבור כמה שנים של שימוש, הצבע של הספות היה מלכולך ונשארו עליו כתמים שלא ירדו בטיפול ידני. חיפשתי באינטרנט חברת ניקיון בתחום הספות והריפודים, התקשרתי למייק, הסברתי לו שמדובר בסלון עור בצבע בהיר ואני מחפשת מישהו שיבצע את הניקוי באופן יסודי. מאיר הסביר לי שיש לו מכשור מיוחד וחומרי ניקוי מעולים ושאני לא אדאג. קבעתי איתו יום, מייק הגיע בזמן שקבענו עם חומרים לניקיון ועם מכונה מיוחדת שמסירה כתמים. הוא עבד במשך כמה שעות, קירצף הבריש פעם אחר פעם עד שהספות נראו כחדשות - לא להאמין!!! כשסיים את המלאכה הוא ניקה וסידר אחריו, גם את הרצפה ובדק איתי שאין לי בקשות או הערות נוספות ושאני אכן מרוצה.
אני רוצה להמליץ בחום על אדיבות, הגינות - לא היה שינוי המחיר, לקח מה שביקש בטלפון ועשה את הניקוי על הצד הטוב ביותר. סגרתי עם מייק על ניקוי הספות גם בהמשך, פעם בשנה וזה אומר הכל!
נטאשה, מאשקלון

, דצמבר 2013

מייק ניקה לנו את הספות בסלון ועכשיו הן נראות כמו חדשות! אנחנו מרוצים ממנו מאוד וממליצים בחום! הגעתי למייק דרך האינטרנט, לאחר שניסיתי בעצמי לנקות את הספות בסלון (ספות בד) ולא ממש הצלחתי להסיר מהם את הכתמים והלכלוך, לכן החלטתי להרים אליו טלפון לקבל הצעת מחיר - מאיר הסביר לי על סוג הניקוי והחומרים, הוא נשמע לי מאוד אמין ומקצועי והצעת המחיר שקבלתי ממנו הייתה הוגנת מאוד וסגרנו את העבודה.
מייק הגיע אלי בדיוק בזמן שקבענו עם כל הציוד הנדרש לביצוע הניקיון, הוא עבד קשה במרץ וביעילות, ובעזרת מכונות מיוחדות, שואבי אבק ותכשירים מיוחדים, הוציא לחלוטין את כל הכתמים שהיו על גבי הריפוד, גם את העקשנים ביותר, הצליח להסיר הכול, אני מאוד מרוצה מהתוצאות ומהמחיר - הספה נראית מעולה!!!
מעבר לכך, הוא גם עבד בצורה נקייה ומסודרת ולקח בדיוק את המחיר שסוכם בטלפון. אני בהחלט ממליץ עליו!
אבי, להבים.

, דצמבר 2013

אני רוצה להמליץ בחום על מייק מחברת הניקיון "Isravac"!
מדובר באיש מקצוע רציני, לוקח מחירים סבירים ועושה עבודה נפלאה! בעבר היה לי ניסיון לא טוב עם חברת ניקיון שלקחה פי שתיים ולא ביצעה עבודה טובה וחברת הניקיון של מאיר גם ניקתה מעולה וגם לקחה מחיר זול בהרבה!
הגעתי אליו דרך חיפוש באתרי אינטרנט. חיפשתי בעלי מקצוע מתחום ניקיון ספות וריפודים. הרמתי למאיר טלפון, ענתה לי נציגת השירות מאיה שהייתה מאוד מאוד חביבה ונעימה לשיחה. הסברתי לה שאני רוצה לנקות כמה דברים: ספות 1+2+3 מבד, ריפודים של הכיסאות אוכל, ושתי כריות ישיבה שהנכדים שלי יושבים עליהם. מאיה נתנה לי הסבר קצר על אופי הניקוי ונתנה לי הצעת מחיר ממש טובה וסגרנו את העבודה ויום שמאיר יגיע אלינו.
מייק הגיע אלינו בשעה שנקבעה ועבד בניקוי בשיטה רטובה - קירצף שאב ושוב קירצף את הספות הכיסאות והכריות מכל הכיוונים והתוצאה מופלאה! לאחר טיפולו המסור הכל נראה כמו חדש!
מייק עבד באופן נקי מאורגן ומסודר, היה תענוג לעבוד איתו - מייק איש חם נחמד ואדיב ואין לי ספק שאזמין אותו גם בעתיד.
שושנה, להבים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור הדרום, אזור הנגב

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

התמחויות

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

תאור העסק

ניקוי מקצועי לספות בד, מזרנים וריפודים. ציוד חדיש וחומרי ניקוי מתוצרת חברות המובילות בתחום. מוקד שירות פעיל עד שעה 22:00 .פועלים בכל הארץ.

Isravac - ניקוי ספות ושטיחים

Isravac - ניקוי ספות ושטיחים

מאיה בלנטר


9.4

073-2721682
 

Isravac - ניקוי ספות ושטיחים

מאיה בלנטר

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721682 חייג