אקספרט קרפט

9.5
רונית רבנו
ניקוי שטיחים, ניקוי ספות וריפודים
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: ת.ד. 15285, ירושלים

  98%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  86%

מחיר הוגן

61 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2022

יש לי ספה מבד שכל בעלי המקצוע שאליהם פניתי אמרו שלא ניתן לנקות אותה ו"אקספרט קרפט" לעומת זאת הצליחו במשימה! הם נמצאים ביישוב שלי ושמעתי עליהם הרבה דברים טובים אז קראתי להם בהתראה קצרה. "אקספרט קרפט" לא רק גבו ממני מחיר זול ביחס לשוק אלא גם ביצעו את העבודה במסירות, רצינות, קפדנות ומכל הלב ובנוסף, היו קשובים לדרישות שלי. מעולם לא קיבלתי שירות כל כך נפלא, פשוט מושלמים בעיני!
נעמה, בית זית

, פברואר 2022

"אקספרט קרפט" נתנו לי שירות מעל ומעבר לציפיות! העסק שלהם ממוקם קרוב אלי ובעקבות זאת, הזמנתי אותם לניקוי ריפודים ברכב שלי. "אקספרט קרפט" השתמשו במכונה אוטומטית איכותית עם שואב מיוחד שעשתה את העבודה באופן מדוייק, מהיר ויעיל וגם גבו ממני מחיר הוגן לגמרי ובנוסף, היו זמינים עבורי לכל דבר ועניין. בזכותם הרכב שלי נראה מטופח, נקי ומבריק ואני ממליץ עליהם באהבה גדולה ובמלוא מובן המילה, הם פשוט עשר!
עודד, בית זית

, נובמבר 2021

ראיתי את הפרסום של "אקספרט קרפט" באתר והם מצאו חן בעיני ממבט ראשוני אז יצרתי איתם קשר לגבי ניקוי שטיח מקיר לקיר והם נתנו לי הצעת מחיר הוגנת ולאחר מכן, סגרתי איתם את העסקה. צוות "אקספרט קרפט" היו ממש מקצועיים! הם ביצעו עבודה יסודית, יפה, נקייה ומהירה ואפילו חזרו שוב בפעם השנייה כדי לעבור על הכל ובנוסף, הם היו קשובים להערות שלי והסבירו לי על כל התהליך ואני מאוד ממליץ עליהם, קיבלתי שירות עשר מתוך עשר!
יצחק, ירושלים

, נובמבר 2021

שוחחתי עם "אקספרט קרפט" בעקבות המלצה של אמי לצורך ניקוי שטיח וספה מבד והם היו זמינים עבורי אז קראתי להם לבצע את העבודה. צוות "אקספרט קרפט" דייקו בזמנים והגיעו אלי עם כל הכלים הנחוצים וניקו הכל ביסודיות, רצינות, מקצועיות, זריזות ויעילות יתרה ומעבר לכך, הם היו מאוד אדיבים, סובלניים ואיכפתיים כל הזמן וגם בדקו את עצמם בסיום העבודה והייתי הכי מרוצה מהם שבעולם ואני ממליצה עליהם באהבה!
טליה, ירושלים

, אוגוסט 2021

הזמנתי את חברת "אקספרט קרפט" דרך אחד מאתרי הפרסום כבר פעם שנייה לניקיון ספות בד ויצאתי מבסוט לגמרי! מדובר בצוות מיומן ומהימן ביותר. אנשי הצוות של "אקספרט קרפט" הגיעו אלי בזמן וביצעו את העבודה באופן הכי מקצועי, יעיל, איכותי ורגוע וקיבלתי תוצאה מרשימה! בנוסף, הם הקשיבו להערות שלי ועברו על כל אזור אפילו מספר פעמים כשהיה צריך ואני ממליץ עליהם בחיוך גדול, תותחים אין מה לומר!
ברק, ירושלים

, אוגוסט 2021

אני משתמשת בשירותיהם של "אקספרט קרפט" כבר למעלה מ20 שנה ויכולה לומר שהם פשוט מעולים! הם מנקים עבורי את השטיח מקיר לקיר וספות מבד. צוות "אקספרט קרפט" הכי מקצועיים שיש! הם מבצעים את העבודה בצורה יסודית, מדוייקת ויעילה ומוצאים פתרון לכל בעיה וגם תמיד זמינים לכל שאלה ובנוסף, הם גובים מחירים אטרקטיביים בהחלט ובאמת נותנים שירות עשר מתוך עשר ואני ממליצה עליהם באהבה!
שלי, אפרת

, מאי 2021

קיבלתי המלצות חמות ורבות על צוות "אקספרט קרפט" וזו הפעם השנייה שהשתמשתי בשירותיהם! הם ביצעו עבורי ניקוי של שני שטיחים וספה מבד. צוות "אקספרט קרפט" פשוט מקצוענים! בכל פעם שהזמנתי אותם הם הגיעו בדיוק בזמן ועם כל החומרים הנחוצים וניקו הכל במקום וגם והיו מאוד אדיבים ונחמדים כלפיי ומעבר לכך, הם היו קשובים לצרכים שלי בכל עת והתוצאה הייתה מעל ומעבר לציפיותיי, השירות שלהם הכי טוב אין מה לומר!
מיה, בית זית

, מאי 2021

אני משתמשת בשירותיהם של "אקספרט קרפט" כבר הרבה שנים והגעתי אליהם בזמנו דרך המלצה של מכר ולאחרונה, הם ביצעו עבורי ניקוי של כמה שטיחים, ספות מבד, וילונות ופוליש ברצפה. צוות "אקספרט קרפט" פשוט מצוינים! הם מאוד מקצועיים ומקפידים על הפרטים הקטנים וכשיש בעיה הם תמיד חוזרים ומעבר לכך, המחירים שלהם נוחים לכל כיס והם באים לקראתי מכל הבחינות, בזכותם אני יוצאת עם חיוך כל פעם מחדש!
אביגיל, ירושלים

, פברואר 2021

הגעתי ל"אקספרט קרפט" בעקבות המלצה של חבר מהעבודה והם ביצעו עבורי ניקיון ותיקון מסגרת של השטיחים שהיו קרועים כולל ניקוי ספות מבד. צוות "אקספרט קרפט" הגיעו אלי מהר מאוד מהרגע ששוחחנו וביצעו עבודה איכותית ביותר! הם לקחו את השטיחים והספות והחזירו אותם כמו חדשים לאחר כמה ימים ובנוסף, נתנו לי תחושה חיובית ויצרו אוירה נעימה, אין ספק שהם שידרגו לי את הכניסה לבית בצורה משמעותית!
שרה, ירושלים

, פברואר 2021

"אקספרט קרפט" הם צוות נפלא! הייתי זקוקה לניקיון שטיח בדחיפות והגעתי אליהם דרך המלצה של מישהי מהיישוב שלי ובנוסף, הם נתנו לי הצעת מחיר הוגנת לחלוטין. צוות "אקספרט קרפט" לקחו את השטיח שלי והחזירו לי אותו די מהר כשהוא נקי, מצוחצח, מבריק וממש כמו חדש! מעבר לכך, הם נתנו לי יחס אדיב, סובלני ואמין והיו זמינים עבורי בכל הזדמנות, אני ממליצה עליהם באהבה רבה!
יערה, בית זית

, נובמבר 2020

הגעתי ל"אקספרט קרפט" דרך פלייר שקיבלתי בדואר ואני יכולה לומר בפה מלא שהם פשוט נהדרים ואדיבים! זו הפעם הרביעית שאני משתמשת בשירותיהם והם ניקו עבורי שטיח וחמישה רהיטים. צוות "אקספרט קרפט" עבדו במהירות וביעילות וביצעו עבודה יסודית ומושקעת! יתרה מזאת, הם משאירים אחריהם סביבה נקיה ומסודרת והבית שלי תמיד נראה מדוגם אחרי שהם עוזבים, תענוג לעבוד איתם כל פעם מחדש!
יעל, ירושלים

, נובמבר 2020

אני מרוצה מאוד מחברת "אקספרט קרפט"! הם ביצעו עבורי ניקיון שטיחים לאורך השנים וממשיכים לבצע, הגעתי אליהם בזמנו דרך פרסום על פלייר. כיף לי לעבוד עם "אקספרט קרפט"! הם אמינים, אחראיים וניתן לסמוך עליהם ובנוסף לזאת, הם נותנים לי יחס הולם ועובדים בצורה יסודית ומהירה! השטיחים שלי נראים נקיים, מצוחצחים ומבריקים בזכותם ואני תמיד מחוייכת ושמחה לאחר שאני מקבלת מהם שירות, מומלץ ביותר!
ליבי, אפרת

, יולי 2020

רונית בעלת חברת "אקספרט קרפט" ממש מקסימה וקיבלתי עליה המון המלצות מחברים! לאחר ששוחחתי איתה הגיע אלי איש צוות לניקוי ספה מעור הפוך שלא נוקתה 10 שנים. איש הצוות שנשלח אלי עבד מאוד יסודי וגם לא לקח שום הפסקות, הוא נשאר מעבר לזמן שנקבע מראש כדי שהספה תהיה נקייה בצורה מושלמת ואין לי שום טענה כלפיו! מעבר לכך, חברת "אקספרט קרפט" גבו ממני מחיר סביר לגמרי.
עדילה, מבשרת ציון

, יולי 2020

חברת "אקספרט קרספט" היו אצלי לפני כמה שנים וזכרתי אותם לטובה, לכן יצרתי איתם קשר שוב לאחרונה לניקוי ספה מבד. שוחחתי עם רונית בעלת החברה וכבר לאחר 3 ימים היא שלחה אלי איש צוות שביצע עבודה מקצועית ואיכותית והוא גם היה אדיב, נחמד ובעל סבר פנים יפות! בנוסף, הוא לא עזב את המקום עד שהספה הייתה מבריקה ומצוחצחת והמחיר ששילמתי היה שווה כל פרוטה.
איילת, ירושלים

, פברואר 2020

לחברת "אקספרט קרפט" פניתי לפני שנה והם ביצעו עבורי עבודה, הגעתי אליהם לאחר חיפוש בעלי מקצוע בתחום ניקיון שטיחים באינטרנט, הייתי מרוצה מהם מאוד לכן קראתי להם שוב שיבצעו עבורי ניקוי של השטיח שלי, משום שהוא לבן וכל לכלוך קטן בולט עליו. הגיע אלי עובד מאוד נחמד מטעם החברה, הוא קבע איתי מועד והתקשר אלי לפני שהוא הגיע וגם כמובן סיים את העבודה בזמן המיועד. בפעם הנוכחית הזו לא ביצעתי סקר שוק והמחיר שחברת "אקספרט קרפט" גבו ממני בהחלט התאים לכיסי.
תמר, בית שמש

, פברואר 2020

קניתי ספה חדשה וחשבתי לרפד אותה על מנת שלא תתלכלך כי יש לי ילדים קטנים בבית, אך בסופו של דבר מפאת מחיר החלטתי ללכת על ניקוי ספה בלבד, חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום והגעתי לאתר של "אקספרט קרפט". הגיע עובד מטעם החברה וביצע עבורי עבודת ניקיון יסודית של הספה שלי מבד, הוא היה מקצועי, נחמד ואדיב, הגיע אלי במהירות סה"כ יום אחרי ששוחחנו, השתמש בחומרים איכותיים וגם ניקה אחריו. העובד שנשלח מטעם החברה ביצע עבודה מהממת והספה נראית כמו חדשה, בנוסף אני חייבת לציין שלא ביצעתי סקר שוק מכיוון שקיבלתי מ"אקספרט קרפט" הצעה כל כך טובה הן מבחינת המחיר והן מכל הבחינות.
חנית, ירושלים

, אוקטובר 2019

קיבלתי ספה מאוד מג'וייפת בצבע שמנת שבחיים לא הייתי קונה. היא הייתה מוכתמת מלכתחילה ואז הבנות שלי שפכו עליה בקבוק שלם של שמן בטעות והריח נשאר במשך כמה שבועות. קיבלתי על אקספרט קרפט המלצה מחברים שגרים באזור והזמנתי אותם לנקות את הספה. הם הורידו הכל והספה מבריקה לחלוטין כמו חדשה. גם היחס היה נהדר, הם ממש אנשים טובים וחמודים. כיף של שירות!
חן, ירושלים.

, ספטמבר 2019

אני רוצה לשבח ולהודות לעובדים המקצועיים של חברת "אקספרט קרפט" בהובלתה של רונית. שוחחתי עם רונית לגבי ניקוי ספות בד שהיו מוכתמות מאוד, כל ההתנהלות איתה הייתה מצוינת, היא שלחה לי הצעת מחיר מסודרת והוגנת וקבענו תאריך לתחילת העבודה. כבר למחרת הגיע עובד מטעם החברה עם כל הציוד הנדרש והחל בניקוי הספות, השתמש בחומרים איכותיים מאוד וצחצח את הספות בעזרת מכונה משוכללת. כל הכתמים הוסרו לחלוטין, הספות שלי מבריקות ומריחות נפלא, בסיום העבודה השאיר מקום נקי, יבש ומסודר. אין ספק שתמיד אפנה לרונית במידת הצורך.
אסתי, בית שמש.

, מאי 2019

הספות בד שלי היו כל כך מלוכלכות שכבר חשבתי לוותר ולקנות חדשות אבל אז ראיתי המון פרסומים וחוות דעת על רונית מחברת "אקספרט קרפקט" והחלטתי לנסות את מזלי. שוחחתי עם רונית המקסימה שענתה על כל שאלותיי לגבי ניקוי ספות בד, הסבירה על התהליך, נתנה הצעת מחיר הוגנת וסגרנו תאריך לתחילת העבודה. כעבור יומיים הגיע נציג מטעם החברה עם מכונה וחומרים איכותיים מאוד, החל בניקוי הספות, צחצח מספר פעמים את הספות ועבר עם המכונה עד שכל הכתמים הוסרו, הכל נראה נקי וחדש, השירות שלו היה מעולה ואני ממליצה בחום!
מירים, ירושלים.

, מאי 2019

חיפשתי באינטרנט חברה לניקוי שטיחים וראיתי המון המלצות חברת "אקספרט קרפקט", התקשרתי ושוחחתי עם בחורה מדהימה בשם רונית, הסברתי לה שאני מעוניינת בניקוי שטיח רגיל בביתי, היא הסבירה לי כיצד מתבצע התהליך ומיד סגרתי איתה מועד לתחילת העבודה. כבר למחרת הגיע עובד מהחברה והחל בניקוי השטיח, במשך שעה ביצע ניקוי יסודי לשטיח על הצד הטוב ביותר, הסביר כל דבר שביצע והבריק את השטיח, השתמש בחומרים איכותיים מאוד והשטיח פשוט מבריק ונעים. השירות שקיבלתי היה מעולה, אין ספק שמדובר בחברה שמכבדת את עצמה ומה שבטוח נכנסתי למעגל הלקוחות שלהם, מומלץ!
נעמי, מודיעין.

, ינואר 2019

אני רוצה לשבח את השירות הנהדר שקיבלתי מחברת "אקספרט קרפט", הם ביצעו עבורי ניקיון ספות בד בצורה נהדרת ומקצועית. יצרתי קשר עם רונית והסברתי לה במה מדובר, היא נתנה לי מחיר שהתאים לתקציב שלי ותיאמנו מועד להגעה. איש מקצוע מטעם החברה הגיע בול בשעה שקבענו, הגיע עם חומרים ירוקים ומכשור מקצועי, ניקה את הספות מספר פעמים עד שכל הכתמים ירדו והסלון פשוט היה מבריק. קיבלתי שירות מכל הלב ויש תמורה למה ששילמתי, אני מאוד מרוצה ואין ספק שאפנה אליהם תמיד במידת הצורך.
רגינה, ירושלים.

, ינואר 2019

פניתי לרונית מחברת "אקספרט קרפט" בנוגע לניקוי יסודי של 3 ספות בד שברשותי, אחרי שהתרשמתי מהשיחה איתה והבנתי שמדובר בחברה רצינית החלטתי לסגור איתם את העבודה. נציג מטעם החברה הגיע ביום שקבענו עם כל הציוד הנדרש והחל בניקיון הספות בצורה יסודית, כל הכתמים שהיו בספות נוקו הוסרו, הספות פשוט מבריקות כחדשות, הכל מריח נפלא, כל פעם אני מתפעמת מחדש מביצוע הניקיון ושהספות שלי חזרו להיות נקיות, מומלץ ביותר!
נירה.

, אוקטובר 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי והאיכות של חברת "אקספרט קרפט" ואני ממליצה עליהם בחום רב! הם ביצעו עבורי ניקוי ספות בד, ניקוי 2 שטיחים עבודת יד ופוליש קריסטלי והייתי מרוצה בכל פעם! הגיע אליי עובד מטעם החברה כפי שקבענו בשיחה הטלפון, הביא איתו את כל הציוד הנדרש והמכשור המתאים ועמל במשך זמן לא מבוטל על ניקוי הספות. התוצאה הסופית נהדרת, הניקוי ממש הוציא החוצה את הצבע המקורי והרענן של הספות והן נראו ממש כמו חדשות. גם הפוליש בוצע כמו שצריך והמרצפות נראו ממש מבריקות בסיום והשטיחים קיבלו טיפול עדין אך יסודי וגם במקרה הזה בוצעה עבודה מצוינת. באמת שאין מילים! מחיר סביר, יחס חם וטוב, עבודה איכותית ועמידה בזמנים - מה צריך יותר מזה? :) אין לי ספק שמהיום והלאה אפנה רק אליהם!
מיכל.

, אוקטובר 2018

השירות של חברת "אקספרט קרפט" היה מעולה ואני מאוד מרוצה וממליצה מכל הלב! פניתי אליהם לצורך ניקוי מזרן יחיד שהיה מלא בכתמים שלא הצלחתי להסיר בעצמי, הרמתי טלפון והגעתי לרונית שהסבירה לי מעט על הליך הניקוי ומסרה לי בסבלנות את כל המידע שהייתי צריכה כולל הצעת מחיר הוגנת וסבירה. למזלי, רונית אמרה שיכולה לתאם לי הגעה של בעל-מקצוע עוד באותו היום ותוך 3-4 שעות כבר היה אצלי נציג מטעם החברה עם כל הציוד הנדרש. הוא ביצע את ניקוי המזרן ביסודיות, לא התעצל ועמל עד שהמזרון נראה רענן, מבריק וכמו חדש. לאחר שהמזרן התייבש ראיתי שנותר כתם קטן, יצרתי קשר עם רונית ותוך יומיים-שלושה היה אצלי עובד שעבר פעם נוספת על המזרן עם מכשור מתאים - אין דברים כאלה! לצערי זה ממש לא מובן שלקחו אחריות ושלחו אליי נציג פעם שניה ומאוד הערכתי אותם על-כך - חברה שמכבדת את עצמה ואת הלקוחות שלה ומגיעות להם רק מחמאות! מומלץ!
שרה, ירושלים.

, יוני 2018

את חברת "אקספרט קרפט" הזמנתי לצורך ניקוי ספות בד שהיו מלאות באבק וכתמים שלא הצלחתי להסיר באופן עצמאי, השירות היה נהדר ואני כמובן ממליצה! יצרתי קשר עם החברה במס' שמופיע באתר שלכם, ענתה לי נציגה נחמדה שנתנה לי את כל המידע שהייתי צריכה, הצעת המחיר נשמעה לי הוגנת ותאמנו מועד להגעתו של אחד מאנשי המקצועי שלהם. בשעה שקבענו בדיוק הגיע איש צוות מטעמם, הביא איתו מכונה מיוחדת לניקוי הספות וישר ניגש לעבודה. הוא עבד על הספות מס' פעמים כפי שנדרש עד שכל הכתמים נעלמו כלא היו! לא האמנתי שאפשר להביא את הספות שלי למצב כל-כך טוב! שירות איכותי ביותר, מומלץ!
אתי.

, יוני 2018

אני מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי מחברת "אקספרט קרפט". פניתי אליהם מאחר והחלטתי לבצע ניקוי יסודי של ספות הבד בסלון שלי. יצרתי איתם קשר טלפוני, התרשמתי שמדובר בחברה אמינה ואיכותית ותאמנו מועד להגעת איש-מקצוע מטעמם. איש המקצוע הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש וניגש לעבודה בלי לבזבז זמן. הוא ביצע את ניקוי הספות בצורה טובה ומקצועית וממש ראיתי הבדל בספות שלי! הוא אף הגדיל לעשות וניקה אחריו את סביבת העבודה בסיום. שירות נהדר ומומלץ!
מור.

, מרץ 2018

אומנם עבר לא מעט זמן מאז שחברת "אקספרט קרפט" היו אצלי אך אני זוכרת אותם לטובה ושמחה להמליץ. הגעתי אליהם דרך האתר שלכם "טוב תודה", קראתי חוות-דעת חיובית והחלטתי להרים טלפון. שוחחתי עם רונית, הסברתי לה מה אני צריכה והיא נתנה לי את כל הפרטים שרציתי בסבלנות ובנעימות, גם הצעת המחיר היתה הוגנת וסבירה וקבענו מועד להגעתו של איש-מקצוע מטעם החברה. הוא כמובן הגיע במועד שקבענו עם כל הציוד הנדרש וביצע את ניקיון הספות במיומנות רבה. התוצאה הסופית נהדרת, השירות היה מצויין ואני ממליצה. אשמח לפנות אליהם שוב במידת הצורך.
נעמי, ירושלים.

, מרץ 2018

אני רוצה לציין לטובה את השירות הנהדר שקיבלתי מחברת "אקספרט קרפט", הם ביצעו עבורי ניקיון ספות בד בצורה נהדרת ואני ממליצה מכל הלב! יצרתי קשר עם רונית דרך האתר שלכם, הסברתי לה במה מדובר, היא היתה נחמדה ועניינית והסבירה לי על הליך הניקוי בקצרה. הצעת המחיר של רונית נשמעה לי הוגנת וקבענו שאיש מקצוע מטעם החברה יגיע לביצוע העבודה. איש המקצוע הגיע בשעה שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש והחל בניקיון הספות. הוא עבר עם המכונה על הספות מס' פעמים עד שכל הכתמים הוסרו והספות נראו ממש כחדשות! גם את סביבת העבודה הוא דאג להשאיר נקיה ומסודרת ומאוד הופתעתי לטובה! מומלץ!
אביטל.

, ינואר 2017

אל חברת "אקספרט קרפט" הגעתי דרך האתר שלכם לצורך ניקוי יסודי של 3 שטיחים. מדובר בחברה אמינה, מקצועית ואיכותית מאוד. בתיאום מולי הגיעו 2 אנשי צוות מטעם החברה כדי לקחת את השטיחים ולאחר שבוע (כמובן שוב בתיאום מולי) הגיעו שוב להחזיר את השטיחים שהיו נקיים בצורה בלתי רגילה! היו נראים ממש כמו שטיחים חדשים לחלוטין! קיבלתי שירות מצוין במחיר הוגן ואני ממליצה בחום! ללא ספק אפנה אל חברת "אקספרט קרפט" שוב בעתיד אם יהיה צורך.
כרמית, מודיעין.

, ינואר 2017

פניתי לחברת "אקספרט קרפט" לצורך ניקוי שטיח שיש לי בבית. נכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה", קראתי חוות דעת טובות והחלטתי לפנות אליהם. אני כבר לא זוכרת את שמו של העובד שהגיע אליי אבל אני בהחלט יכולה לספר שמדובר בבעל מקצוע אדיב מאוד, הגיע בדיוק בזמן שקבענו וללא דיחוי החל לבצע את הניקיון. במהלך הניקיון הוא דאג להסביר לי מה הצעד הבא שיעשה ואיך הוא מנקה ואף הביא לי טיפים לשמירה על ניקיון השטיח. בסיום העבודה השטיח נראה ממש כמו חדש. אני חייבת לציין לטובה גם את העובדה שמאחר ואני סטודנטית קיבלתי הנחה קטנה במחיר. ממליצה בחום וללא ספק אפנה שוב לחברת "אקספרט קרפט" בעתיד.
נועם, ירושלים.

, ספטמבר 2016

מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי מחברת אקספרט קרפט. החלטתי לרענן ולנקות את הסלון שלי שכולל ספות בד, כורסאות ושטיחים. בעל העסק הגיע עם העובד שלו, הסביר לו מה צריך לעשות והלך. העובד לא חיכה יותר מדי ולא בזבז זמן והחל בניקוי הסלון. אני מאוד מרוצה מהתוצאה. הסלון נראה נקי וכמו חדש. אני ללא ספק אשתמש בשירותים של החברה בעתיד.
שושי, ירושלים.

, אוגוסט 2016

רוני מחברת "אקספרט קרפט" בעל מקצוע מעולה, הגעתי אליהם דרך שכנים שלי שמקבלים ממנו שירות כבר שנים, הזמנתי אותו לפני הפסח מהרגע להרגע לנקות ספות בד שהיו מוכתמות מאוד. רוני הגיע בזמן עם ציוד מקצועי, עבד במרץ והוציא את הספות כמו חדשות. היינו מרוצים מהמחיר והשירות. מאמין שאיעזר בו גם בעתיד.
אלי.

, אפריל 2016

רציתי להודות על השירות האדיב האמין שקיבלתי. אני רוצה לציין את אדיבותו וסבלנותו של יהונתן שעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וחזר פעמיים כדי שניקיון הספות יהיה לשביעות רצוני. אז תודה לכם ולו וחג פסח כשר ושמח. אל חברת "אקספרט קרפט" הגעתי לאחר שחיפשתי באינטרנט בעל מקצוע לניקוי ספות בד, דיברתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים, הסיבה שבחרתי לעבוד עם חברת "אקספרט קרפט" הייתה מאחר והצעת המחיר שניתנה לי נשמעה לי הוגנת והם היו מאוד נחמדים ואדיבים ממה שהספקתי להתרשם. קבעתי איתם יום ושעה, איש צוות מטעמם ששמו יהנותן הגיע כמצופה עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה כולל חומרי ניקוי מיוחדים ומכונה המתאימה לעבודה מקצועית מהסוג הזה.
הניקיון כלל ניקוי ספות מבד שהיו מאוד מוכתמות - המכונות בהן הוא השתמש עובדות בטכניקה של השפרצה ושאיבה בו-זמנית ובלחץ גבוה, ולפיכך מתבצע ניקוי עמוק ויסודי, כשסיים לעבוד, הוא ארז את כל הציוד שלו וניקה אחריו, לאורך כל העבודה היה מאוד נחמד ומנומס, כמו שציינתי, יהונתן חזר אלינו פעמיים נוספות בכדי לבצע הסרת כתמים שלא ירד בניקוי הראשוני, עשה הכל על-מנת שאהיה מרוצה, בעל מקצוע ממש ממש מוצלח, וכמובן אזמין אותו שוב במידת הצורך, התרשמתי לטובה.
עטרה.

, אפריל 2016

אני עובדת עם מיכאל מחברת "אקספרט קרפט" מספר שנים ברציפות בכל פעם מחדש - ממליצה מכל הלב!!!! יש לי רק דברים טובים לומר על מיכאל, מדובר בבעל מקצוע שמעניק שירות מאוד מקצועי ואיכותי, אני חושבת שעד שהגעתי אליו לא הכרתי בעל-מקצוע עם רמת ביצועים כמו שלו. הוא משתמש בחומרים איכותיים מאוד, חומרי ניקוי מצוינים שלא פוגעים בריפודים ובעצם משמרים את הבד לאורך שנים.
אני מזמינה את השירות של מיכאל לביצוע עבודות ניקיון שונות: ניקוי ספות, מזרנים, כיסאות, ניקוי שטיחים ואפילו ניקוי של תעלות מזגן. כל פעם מחדש הוא עושה עבודה מצוינת, גם אם יש כתמים קשים, הוא תמיד מצליח להסיר אותם, הוא לא אחד שמסתכל על השעון, מאוד חשוב לו כשהוא עובד לעבור שוב ושוב עד שהריהוט יהיה כמו חדש - הלקוח הוא בראש מעייניו ואת זה לצערי, אי-אפשר להגיד על בעלי-המקצוע פה בארץ, מהבחינה הזאת הוא ממש נדיר. גם מבחינת סדר וניקיון, מיכאל תמיד מקפיד לנקות אחריו את הבית, הוא לא משאיר לי המון עבודה, מלבד שטיפה רגילה.
לאורך השנים מיכאל עבד אצלי, העברתי את המספר שלו הלאה - כולם מרוצים ממנו עד הגג! מיכאל אמין, הוגן מבחינת המחיר ועושה עבודה נהדרת - ממליצה מכל הלב!
יעל.

, אפריל 2016

אנחנו מרוצים מאוד מעבודת הניקיון של חברת "אקספרט קרפט" , הם מבצעים אצלנו מידי שנה ניקוי ספות שטיחים וריפודים ועושים עבודה מצוינת!
חברת "אקספרט קרפט" היא החברה הקבועה שלנו כבר המון שנים ואנחנו לא מוותרים עליהם ולא מחליפים אותם באף אחד אחר! כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הצוות שלהם יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיברו לעניין ורצו מחיר סביר על השירות שלהם. איש צוות מטעמם הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הניקיון במסירות כאילו הספות שלו, הקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם בפעמים שלאחר מכן וכך הם הפכו להיות בעלי המקצוע הקבועים שלנו בתחום ניקוי הספות.
אנשי הצוות שלהם מעולים, עובדים כמו שעון וגם היום לאחר מספר שנות היכרות, הם מעניקים את אותה איכות עבודה ממש כמו בפעם הראשונה. והכי חשוב, הספות הריפודים והשטיחים שומרים על מראה רענן לאורך שנים!!! ממליצים בחום!!!
ג'וייס.

, ינואר 2016

אנחנו מאוד מרוצים מרוני ורונית חברת "אקספרט קרפט" , אנחנו עובדים איתם כבר למעלה מעשרים שנה ובכל פעם מחדש אני מרוצה - ממליצה מכל הלב!!!! כאמור אני נעזרת בשירותיהם כבר המון שנים וזה אומר דרשני!
יש לי רק דברים טובים לומר על רוני, מדובר בבעל מקצוע שמעניק שירות מאוד מקצועי ואיכותי, אני חושבת שעד שהגעתי אליו לא הכרתי בעל-מקצוע עם רמת ביצועים כמו שלו. הוא משתמש בחומרים איכותיים מאוד, חומרי ניקוי מצוינים שלא פוגעים בריפודים ובעצם משמרים את הבד לאורך שנים. את רוני הזמנתי בפעם הראשונה לנקות ספות שהיו מלוכלכות נורא, אמרתי שננסה מישהו מקצועי, קיבלתי המלצה על רוני "אקספרט קרפט" ולהפתעתי, תוך זמן קצר, הוציא את הספות חדשות ומבריקות - ממש לא להאמין!!!!
מאז אני מזמינה פעמיים בשנה לפני חג הפסח וראש-השנה, לבצע ניקיון יסודי של מערכת הישיבה בסלון ובבית האחרון שעברנו הוא גם מנקה שטיחים מקיר אל קיר, כל פעם מחדש הוא עושה עבודה מצוינת, גם אם יש כתמים קשים, הוא תמיד מצליח להסיר אותם, הוא לא אחד שמסתכל על השעון, מאוד חשוב לו כשהוא עובד לעבור שוב ושוב עד שהריהוט יהיה כמו חדש - הלקוח הוא בראש מעייניו ואת זה לצערי, אי-אפשר להגיד על בעלי-המקצוע פה בארץ, מהבחינה הזאת הוא ממש יוצא דופן לטובה. גם מבחינת סדר וניקיון, רוני תמיד מקפיד לנקות אחריו את הבית, הוא לא משאיר לי המון עבודה, מלבד שטיפה רגילה.
לאורך השנים שרוני עבד אצלי, העברתי את המספר שלו הלאה - כולם מרוצים ממנו עד הגג! רוני אמין, הוגן מבחינת המחיר ועושה עבודה נהדרת - ממליצה מכל הלב!
מירי שמעונוביץ.

, ינואר 2016

היינו מרוצים מאוד מעבודת הניקיון של חברת "אקספרט קרפט", רוני והצוות מבצעים אצלנו מידי שנה ניקוי ספות שטיחים וריפודים ועשו תמיד עבודה מצוינת!
רוני הוא בעל המקצוע הקבוע שלנו המון המון שנים כבר בפעם הראשונה שנפגשנו, הוא יצר אצלנו רושם מאוד חיובי, דיבר לעניין ורצה מחיר סביר על השירות שלו. הוא הגיע אלינו לבצע את העבודה בשעה שקבענו, עבד נורא נורא יפה, ביצע את עבודות הניקיון במסירות כאילו הספות שלו, הקפיד להגיע בזמן ולעשות עבודה מצוינת גם בפעמים שלאחר מכן וכך הוא הפך להיות בעל המקצוע הקבוע שלנו בתחום ניקוי הספות, בנוסף נעזרנו בו לניקוי שטיחים, ריפודי כיסאות וניקוי כורסאות.
רוני עובד מצוין ומסור וגם לאחר הכרות של שנים הוא נותן את אותה איכות עבודה ממש כמו בפעם הראשונה. והכי חשוב, הספות הריפודים והשטיחים שומרים על מראה רענן לאורך שנים!!! מעבר לכך, רוני מאוד נחמד אדיב ותמיד נעים לעבוד איתו - ממליצים בחום!!!
מרים.

, דצמבר 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של רוני מחברת "אקספרט קרפט", מדובר בחברה רצינית, מבחינת עמידה בזמנים ותוצאה - מומלץ בחום! אל רוני הגעתי לאחר שחיפשתי באינטרנט בעל מקצוע לניקוי ספות בד, דיברתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים, הסיבה שבחרתי לעבוד עם רוני הייתה מאחר והצעת המחיר שנתן נשמעה לי הוגנת והוא היה מאוד אדיב ונחמד. רוני קבע איתי יום ושעה, בהתחלה היה בלבול מבחינת המיקום והמחיר מכיוון שאמרתי שאני גרה במסילת ציון ירושלים, הם חשבו שמדובר על רחוב בתוך ירושלים ואני התכוונתי למושב "מסילת ציון" ולכן המחיר עלה קצת בגלל מרחק הנסיעה. בכל אופן הם היו מאוד מקצועיים הגיעו כמצופה עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה כולל חומרי ניקוי מיוחדים ומכונה המתאימה לעבודה מקצועית מהסוג הזה.
הניקיון כלל ניקוי ספות מבד (מערכת סלון שלמה) - המכונות בהן הם השתמשו עובדות בטכניקה של השפרצה ושאיבה בו-זמנית ובלחץ גבוה, ולפיכך מתבצע ניקוי עמוק ויסודי, מבלי שהספות יספגו מים ומבלי שייפגעו בשום צורה. למכונות חלקים מיוחדים, המיועדים לניקוי ריפודים לפי מידת הצורך. טכניקת העבודה מדמה כביסה מחוץ למכונה, באמצעות הליך של הזרקת מים עם החומרים המתאימים לספות ושאיבתם לאחר שנקשרו אל הלכלוך והכתמים. הספות נראו ממש כמו אחרי כביסה, וזאת ללא שימוש במברשות או במכשירים, אשר פגעו בבד הריפוד.
במהלך עבודתו של רוני, ניתן היה לשים לב להבדל בין מצב הספות לפני ואחרי הניקוי ומאוד התרשמתי מהתוצאה הסופית! הניקוי נעשה למופת וממש היה הבדל גדול לפני ואחרי. רוני עמד במילה שלו, עשה עבודת ניקיון בסטנדרט גבוה ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו מראש ואפילו דאג להשאיר את הבית נקי ומסודר בתום יום העבודה. הייתי מאוד מרוצה מהשירות.
ממליצה בחום - מרגלית.

, אוגוסט 2015

הזמנתי את שרותיהם של חברת הניקיון "אקספרט קרפט" ואני מאוד מרוצה, קיבלתי שירות טוב ובמחיר הוגן - ממליצה מכל הלב! הגעתי אליהם דרך אתר האינטרנט שלכם "טוב תודה", היו עליהם המלצות חיוביות והתקשרתי לקבל הצעת מחיר על ניקוי ספות בד, הם ביקשו ממני לתאר את מצב הספות וסוג הבד ולפי התיאור נתן לי הצעת מחיר, ההצעה שלו נשמעה לי משתלמת וסגרתי איתם יום ושעה.
איש צוות מטעמם הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש כולל מכונה מיוחדת המיועדת לניקוי ספות וחומרי ניקוי מיוחדים, העבודה שהוא עשה הייתה יסודית, הוא הקפיד לעבוד נקי ומסודר, עבר שוב ושוב על כתמים עיקשים ולא ויתר עד שהספות היו נקיות. תוך מספר שעות הספות היו מוכנות, הייתי מרוצה מאוד מהתוצאה - הן נראו נפלא ולא האמנתי שככה התוצאה תראה. חברת "אקספרט קרפט" עמדו במחיר שסוכם, ניקו וסידור אחריהן והמחיר משתלם מאוד!
ממליצה בחום - רינה.

, אוגוסט 2015

הייתי מאוד מאוד מרוצה מרוני מחברת "אקספרט קרפט"! יש בבית ספות בד שספגו במשך השנה אבק וכתמים שלא הצלחנו להסיר באופן ידני וחיפשתי חברת ניקוי מקצועית שתגיע לנקות את הספות. לרוני הגעתי באמצעות האתר שלכם, כמובן שבדקתי בעלי-מקצוע נוספים, אבל רוני היה נשמע לי הכי ישר וביקש תעריף שפוי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום ושעה, רוני הגיע בזמן עם ציוד מקצועי, הוא היה מאוד נחמד ונעים, עבד בכיף עם חיוך על הפנים, ניקה וקירצף ושאב עוד ועוד, עד שכל הספות היו נקיות לגמרי, הספות נראות ממש טוב ואין ספק שרמת הניקיון גבוהה.
רוני היה עשר מכל בחינה אפשרית, תיקתק עבודה, ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו עליו מראש. בהחלט אשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד.
נורית.

, אוגוסט 2015

חברת "אקספרט קרפט" ביצעו אצלי עבודת ניקיון מספר פעמים, בכל פעם הייתי שבעת רצון ואני ממליצה בחום! הם נהדרים מכל בחינה אפשרית, פשוט חברה מעולה!
מדובר בעבודת ניקוי ספות בד, אני רוצה לציין שבעבר היה לי ניסיון ממש רע עם חברת ניקיון שביצעה אצלי את העבודה ולא הצליחה להקנות מראה מספיק נקי לספות. לעומתם רוני מחברת "אקספרט קרפט" התאים את סוג החומרים לספה ולא רק שהיה בסדר אלא היה מצוין! בכל הפעמים הוא הגיע בדיוק בשעות שנקבעו, הם מביאים איתם ידע וניסיון בכל הקשור לעבודות ניקוי ספות ושטיחים. יש להם ציוד מקצועי, מכונות מיוחדות, הם מתקתקים עבודה, לא נמרחים עם הזמן, לא פוגעים בריהוט, בקיצור עושים עבודה רצינית ומוקפדת. המחירים של חברת "אקספרט קרפט" הם מחירים הוגנים ביחס לשוק, בררתי בפעם הראשונה והמחיר נשאר קבוע.
מרוצה וממליצה בחום - אלינור.

, מאי 2015

יש לי בבית ספות בד שהיו זקוקות לניקוי יסודי ועמוק וחיפשתי חברת ניקיון מקצועית שתטפל בעניין. לקחתי הצעות מחיר ממספר בעלי מקצוע בתחום ובסופו של דבר החלטתי לסגור את העבודה עם רוני מחברת "אקספרט קרפט" מכיוון שהוא נשמע לי הכי מקצועי ונתן את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.
ביום העבודה רוני הגיע עם עובד נוסף, את הסלון הם ניקו כמובן אצלי בבית, עשו עבודה מאוד מאוד יפה ויסודית, רואים שממש אכפת להם שהלקוח יצא מרוצה והשירות בהתאם.
בסיום העבודה רוני היה ממש נחמד, שאל אותי אם אני מרוצה ואם יש לי הערות נוספות לפני שהם מקפלים את הציוד, לאחר שאמרתי לו שאני בהחלט מרוצה ואפילו מאוד, הם ארזו את הדברים וניקו את השטח.
על הניקוי שילמתי בדיוק את המחיר שסוכם בטלפון - שרות מהיר אמין ומקצועי.
אתי.

, מאי 2015

הייתי מרוצה מאוד מהשירות המקצועי של רוני מחברת "אקספרט קרפט", הוא עשה עבודה יסודית ומקצועית - מומלץ בחום!
חיפשתי דרך האתר שלכם חברה מקצועית לניקוי ספות בד, דיברתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים והחלטתי לקחת את רוני לעבודה כי הוא נתן לי הצעת מחיר הוגנת ועשה עלי רושם טוב, הסביר על הניקוי והתהליך והיה מאוד נחמד ואדיב.
רוני הגיע אלי ביום שקבענו בדיוק בשעה שסיכמנו עליה מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה כולל מכשור מיוחד וחומרי ניקוי שמתאימים לסוג הבד של הספות שלנו.
הניקיון כלל ניקוי ספות בד 2+3, הניקיון נעשה בכמה שלבים (מדובר בניקוי רטוב) והחומרים היו בעלי ריח טוב.
בסיום העבודה שלקחה כמה שעות, רוני ארז את הדברים שלו וניקה את סביבת העבודה. הוא הצליח לנקות את הספות ממש טוב ומאוד התרשמתי מאיכות העבודה שלו. רוני לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם ומאחר ואני מאוד מרוצה מעבודתו אני ממליץ בחום!
עזרא.

, מאי 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של רוני "אקספרט קרפט" וממליצה עליו בחום - שירות ממש רציני ואדיב.
יש לנו בשני חדרי שינה שטיח מקיר לקיר, מדובר בשטיח שעומד שם שנים רבות והיו המון כתמי אבק, נעלים והוא קיבל צבע שונה ומכיוון שזה סיפור להוריד שטיח קיר, חשבנו שאולי ניקוי יפתור את הבעיה.
חיפשתי חברת ניקוי מקצועית שמתעסקת גם בניקוי שטיחים מקיר לקיר והגעתי לרוני מחברת "אקספרט קרפט" דרך האתר, כמובן שבדקתי בעלי-מקצוע נוספים, אבל רוני היה נשמע לי הכי ישר וביקש תעריף שפוי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום ושעה, רוני הגיע עם בחור נוסף וציוד מקצועי, מדובר בחברת ניקוי רצינית עם ציוד וחומרים מקצועיים ולא בסתם חאפרים.
מעבר לכך הם היו מאוד נחמדים ונעימים, עבדו בכיף עם חיוך על הפנים, ניקו וקירצפו ושאבו עוד ועוד, עד שכל השטיח היה נקי לגמרי (למעט כתם קטן שהם לא עברו עליו מספיק) השטיח נראה ממש ממש טוב!!
רוני היה עשר מכל בחינה אפשרית, תיקתק עבודה, נתן את הנשמה ולקח בדיוק את המחיר שסגרנו עליו מראש - ממליצה בחום.
חגית.

, מרץ 2015

חברת "אקספרט קרפט" חברה מקצועית לניקוי ספות ושטיחים, הם היו עשר בפעמים שהזמנתי אותם ונתנו עבודת ניקיון מכל הלב!
זו כבר הפעם השניה שהזמנו שירות ניקוי לספה ואני מרוצה מאוד!
בשתי הפעמים תיאמנו תאריך וזמן לנוחיות, הם הגיעו בדיוק בזמן עם כל הציוד הנדרש וחומרי ניקוי מקצועיים וביצעו עבודה יוצאת מן הכלל.
בפעם האחרונה, על הדרך כבר בקשתי שינקו גם את כיסא המחשב. הן הספה והן הכיסא נראים כחדשים (שניהם מבד).
בסיום העבודה הם משאירים נקי ומסודר וגובים בדיוק את המחיר שסוכם מראש - שירות מקצועי ואמין.
אני ממליצה בחום על השירות ולמי שרוצה להתפנק לפני הפסח כדאי שתזמינו מהר.
מילי חזן.

, דצמבר 2014

יש לנו מספר כורסאות עם בד בעייתי שספג כתמים והיה קשה לניקוי וחיפשתי חברת ניקיון שתסיר כתמים אלו.
חיפשתי באינטרנט חברת ניקיון והגעתי לאתר שלכם וכך פניתי לשתי חברות אחרות, בינהן "אקספרט קרפט". בשיחה טלפונית עם רוני, הוא הציג בפניי את המחיר הכי אטרקטיבי והיה זמין ומוכן להתחיל במיידי.
רוני הגיע בדיוק בזמן שתאמנו. הוא הגיע עם מכונה מיוחדת וכל מיני חומרי ניקוי וניגש ישר לעבודה, רוני עבד מאוד קשה בכדי להסיר את כל הכתמים, הוא התעקש על כל כתם ועשה הכל על-מנת שאצא מרוצה מהניקוי.
לבסוף, כשסיים, הוא ניקה וסידר אחריו, רוני בדק איתי אם אני מרוצה, הופתעתי לראות את הכורסאות כל כך נקיות. רוני היה מאוד נחמד ומנומס, לא התלונן או דרש משהו כמו למשל קפה, עבד בפינה מבלי להפריע או להרעיש. נתן שרות רציני,יסודי ואדיב. מאוד התרשמתי מהמקצועיות שלו והן מהשרות, האמינות והאדיבות שלו! ברור לי שמבחינתי אפנה אליו שוב כשאצטרך את שרותיו! אני מאוד מרוצה ממנו!
מירית.

, אוגוסט 2014

רוני עשה עבודה מעולה על השטיח, קיבלתי בדיוק את מה שרציתי ממנו ואני מאוד מרוצה.
הגעתי אליו דרך האתר, חיפשתי חברת ניקיון שמתמחה בשטיחים וראיתי שיש על חברת "אקספרט קרפט" המלצות חמות. פניתי אליהם וקיבלתי הצעת מחיר על ניקיון השטיח לפי הנתונים שמסרתי להם מראש. הצעת המחיר הייתה לא זולה, אבל מבחינת השירות שהם מספקים המחיר בהחלט היה משתלם.
איש צוות הגיע ביום שקבענו בדיוק בזמן ולקח את השטיח איתו. כעבור מספר ימים הם החזירו לנו את השטיח, השטיח פשוט נראה נפלא, ובהחלט אפשר לחזור להשתמש בו בכיף. השירות עצמו היה מעולה, הם עמדו במה שסוכם ובהחלט נתנו תוצאה טובה.
אבי.

, אוגוסט 2014

השירות של רוני מ"אקספרט קרפט" ראוי לשבח - ממליץ עליו בחום!
יש לי בבית שטיח שאנחנו נורא אוהבים ובמהלך השנים שעברו נוצרו עליו כתמים כהים של צהוב ואבק. חיפשתי באינטרנט חברה שמתמחה בניקוי שטיחים והגעתי לאתר שלכם ודרככם הגעתי ל"אקספרט קרפט", ראיתי את חוות הדעת הטובות של לקוחות אחרים, והחלטתי להרים טלפון בכדי לקבל הצעת מחיר והסבר על אופן הניקוי של השטיח. שוחחתי עם רוני שהיה נורא סבלני אלי, הסביר לי בפירוט את תהליך ניקוי השטיח ונתן לי הצעת מחיר הוגנת והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
ביום שקבענו הוא הגיע לקחת את השטיח אליהם לסדנא, ואמר לי שתוך שבוע שבועיים השטיח יהיה מוכן. כעבור מספר ימים קיבלתי טלפון שהשטיח מוכן ותאמנו שעה.
קיבלנו את השטיח בזמן שהובטח לנו, הוא נראה כמו חדש, מבריק ומצוחצח -השטיח יצא נקי מאוד, והוסרו ממנו כל הכתמים והאבק. הייתי מאוד מאוד מרוצה מהתוצאה!!! רוני עמד במילה שלו, ניקה את השטיח באופן יוצא מן הכלל ועמד במחיר שסוכם, מעבר לכך מדובר באיש נעים ואדיב ובהחלט איעזר בשירותיו גם בעתיד.
רועי.

, אוגוסט 2014

חברת "אקספרט קרפט" בניהולו של רוני, היא חברה מקצועית ויסודית, רוני נותן שירות מדהים, כיף היה לעבוד איתו והם עשו עבודה נפלאה ויסודית - אני מאוד מרוצה!
יש לנו בבית חמישה חדרים ובכולם ישנם שטיחים מקיר אל קיר שהיו במצב דיי קשה וחיפשתי חברת ניקיון שתנקה אותם באופן יסודי, לרוני הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות ועשיתי טלפונים למספר חברות ניקיון וביניהם לרוני מחברת "אקספרט קרפט".
דיברתי עם רוני בטלפון וקבענו להיפגש, רוני הגיע כמו שהבטיח, ראה במה מדובר והמחיר שהוא הציע היה ממש סביר ביחס למחירים שלקחתי מבעלי מקצוע נוספים, מעבר לכך, הוא עצמו היה אדיב ומנומס והסביר על העבודה, נתן הרגשה טובה והחלטתי לסגור איתו על ביצוע העבודה.
רוני והצוות שלו הגיעו בדיוק בזמן הם נתנו עבודה עם מרץ ולא פחות חשוב עם חיוך ואדיבות, עשו עבודה יסודית מאוד של ניקוי.
הם הגיעו עם כל הציוד, המכונות והחומרים הנדרשים, עשו עבודה נמרצת ויסודית והתוצאה מדהימה ומדברת בעד עצמה, השטיחים מבריקים כמעט כמו חדש.
רוני ביצע את העבודה בצורה נעימה וכיפית, הוא הותיר עלינו רושם חיובי ואני בהחלט חושבת שמגיעות לו רק מחמאות.
ציפי, מודיעין.

, יוני 2014

יש לנו בבית מערכת ישיבה מבד וחיפשתי חברת ניקיון להסרת כתמים ואבק. במהלך חיפושי נתקלתי באתר שלכם "טוב תודה", דיברתי עם מספר בעלי מקצוע בתחום ועשיתי השוואות מחירים, הסיבה שבחרתי ברוני הייתה מאחר והצעת המחיר שנתן נשמעה לי הוגנת ובאופן כללי הוא היה אדיב נחמד ומקצועי בשיחת הטלפון.
רוני הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו (וכבר הפתיע אותי לטובה), הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש כולל חומרי ניקיון ומכונות מיוחדות - הוא הסביר לי קצת על הניקוי והחל במלאכה. רוני עבד בחריצות ועבר על כל הספה ביסודיות עד שכל הכתמים והאבק הוסרו.
התוצאה הייתה טובה, הודיתי לרוני על השירות, הוא היה עשר, ניקה וסידר אחריו ובתום העבודה לקח ממני בדיוק את המחיר שסוכם.
הספות התייבשו לחלוטין תוך פחות מ24 שעות - נהניתי משירות טוב ואני בהחלט ממליץ עליו.
שר-אל, ירושלים.

, יוני 2014

יש לי בבית שטיח מקיר לקיר בקומה אחת שלמה ומצבו היה לא משהו בכל הנוגע לאבק וכתמים, חיפשתי באינטרנט בעל-מקצוע שמתמחה בניקוי שטיחים והגעתי דרככם לרוני מחברת "אקספרט קרפט". מהשיחה בטלפון עם רוני, הבנתי שיש לי עסק עם בעל מקצוע נחמד מאוד ואמין.
הוא הגיע לביתנו לתת הצעת מחיר, מדובר בבן אדם נוח לבריות, איש אדיב ומנומס - הוא לא ניסה לדחוף לי כל מיני הצעות רק בשביל לקחת עוד כסף, הוא היה ישר ולעניין, הראה לנו שהוא בקיא בעבודה והרגשנו שיש על מי לסמוך! מבחינת המחיר, ההצעה שלו הייתה סבירה, לא הכי זולה שקיבלנו ולא הכי יקרה.
רוני הגיע אלי ליום העבודה עם כל הציוד כולל מכונות משוכללות ועבד נורא נורא קשה, עד שכל הכתמים והלכלוך הוסרו לחלוטין, לא התעצל, הזיז את הרהיטים עשה ניקוי גם מתחתם והחזיר את הכל למקומו בסיום יום העבודה. בסיום הניקיון, השטיח קיבל צורה, נראה ממש טוב רענן ונקי. שילמנו לרוני בדיוק את המחיר שסוכם, הכל עבר חלק והיה בסדר גמור.
רמי, ירושלים.

, יוני 2014

רוני הוא בן אדם הגון וטוב, הוא עשה עבודה טובה, נתן שירות אדיב ויעיל והותיר אותנו מרוצים. הזמנתי אותו לנקות אצלנו בבית שטיח מקיר לקיר ועל הדרך לנקות גם את הסלון בד שלנו.
מצאתי את רוני כאן באתר, קראתי המלצות שהרשימו אותי ופניתי אליו לשמוע הצעת מחיר. בשיחה איתו התרשמתי שמדובר באדם אמין ומקצועי, היה מאד נוח ונעים לתקשר איתו, וקבענו על ביצוע העבודה יומיים אחר כך.
רוני דייק בזמנים, הגיע מתי שנקבע, עשה ניקוי יסודי של השטיח במקרצפת חשמלית ובשואב אבק ובסיום העבודה השטיח קיבל מראה חדש ושונה משמעותית מהמראה הקודם. השטיח נוקה בצורה יסודית מאוד והשביע את רצוננו וכמו כן גם ניקוי הספות בסלון נעשה בקפידה והוסרו ממנו כל הכתמים והאבק - ממש כמו חדש!
מלבד כך רוני העניק שירות לבבי ונעים, הוא עשה את עבודתו בכיף ובשמחה והעניק לנו חוויית שירות נעימה. אני ממליצה!
דבורה, ירושלים.

, דצמבר 2013

מעבר לשירות המקצועי שחברת "אקספרט קרפט" נתנו לנו, הם גם עשו זאת באווירה נעימה, חמה, ואדיבה. הזמנתי אותם דרך האתר שלכם בערב החג לנקות שתי ספות בד בביתי. הספות אמנם לא ישנות, אך הן לא נוקו מעולם, לכן מספר הכתמים שהיו עליהם היו לא מעטים.
ביום שקבענו, הגיעו אלינו שני אנשי צוות בדיוק בזמן שקבענו וכמובן עם כל החומרים הנדרשים ומיד התחיל לנקות ביסודיות את הספות המוכתמות. לאחר כשעה וחצי של עבודה מסיבית על הספות, היה נראה כאילו קנינו אותם עכשיו וכמובן שכל הכתמים נעלמו כאילו לא היו מעולם. זוהי פעם ראשונה שאני נעזרת בשירות האתר ואני מרוצה מאוד, כי השירות שקיבלתי היה מעבר למצופה, בהחלט לא ברור מאליו שבעלי מקצוע מגיעים בערב חג ומגיעים עם רצון לעזור ולפתור את הבעיה. מי שמחפש חברה טובה ואמינה, אני ממליצה על "אקספרט קרפט" - מדהימים!
גינה, ירושלים.

, דצמבר 2013

יש לי בבית שטיח פרסי, שעברו עליו כמה שנים ולכן היה מוכתם מאוד וחיפשתי בעל-מקצוע שמתמחה בניקיון ובהסרת כתמים משטיחים. נכנסתי לאינטרנט והגעתי לאתר שלכם ומצאתי את רוני "אקספרט קרפט" וראיתי בחוות הדעת של אנשים, שהוא עשר ומומחה בניקיון שטיחים וספות. התקשרתי אליו, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה ביותר וסגרנו את העבודה.
איש צוות הגיע ביום שקבענו ובדיוק בשעה שקבענו, היה נחמד מאוד, הסביר ופירט בדיוק מה הוא הולך לעשות. את השטיח הוא הוציא מהבית ניער מאבק וקרצף עם מברשת וחומר מיוחד להסרת כתמים משטיחים. אחרי הטיפול המסור, השטיח היה נראה כמו חדש! הוא הצליח להסיר את הכתמים ואני פשוט מבסוטה מהשירות המקצועי שלו! בסיום העבודה הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ועמד במחיר שסוכם בטלפון ולא ניסה לגבות ממני יותר. מרוצה מאוד וממליצה!
דפי, מירושלים.

, אוקטובר 2013

יש בבעלותנו חברת אחזקות ואנחנו אחראים על כמה דירות באזור ירושלים. אני עובדת עם חברת "אקספרט קרפט" כבר שנתיים ואני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלהם! רונית הינה בחורה שמאוד נעים לעבוד מולה, תמיד עם הפנים ללקוח, בעלת רמת שירות גבוהה מאוד.
אני מרוצה מהעבודה המקצועית שהצוות מבצע הכולל ניקוי ספות, וילונות ושטיחים. את הניקיון הם מבצעים בתדירות משתנה בהתאם לצורך, ואני לא מחליפה את השירות של "אקספרט קרפט" בשום חברה אחרת. ממליצה בחום!
נועה, ירושלים.

, מאי 2013

השירות של חברת "אקספרט קרפט" מצוין, אין לי מילה אחת רעה להגיד עליהם - נהניתי לעבוד מולם ובטוח שאזמין אותם שוב במידת הצורך!!! אומנם אני לא זוכרת איך הגעתי אליהם, אבל אני כן יכולה לספר שמדובר בניקוי שטיח פרסי (דיי גדול) בסלון שלא נוקה כבר המון זמן וסבל מכתמים ומלכלוך.
ביום העבודה הגיע אלינו איש-צוות מטעם החברה, שביצע את הניקיון בצורה יסודית, תוך שימוש במכשור מיוחד ובחומרים מיוחדים ובסיום העבודה לא עזב עד שווידא שאני שבעת רצון. גם מבחינת המחירים החברה שלהם מאוד הוגנת. מבירורים שעשיתי - הם עומדים במחירי השוק, לא גובים זול מידי ולא יקר מידי. יש לציין שאפילו המלצתי עליהם לזוג חברים - שהיו מרוצים כמונו!
ממליצה עליהם בחום!!
זהבה מירושלים

, מאי 2013

שמי נועם, ואני רוצה להודות לרוני מחברת "אקספרט קרפט" בזכותכם הספות קיבלו מראה כאילו "חדש"... מדהים! לא להאמין!
כשהתקשרנו אליהם לראשונה, לא היינו בטוחים שיהיה ניתן להחיות את המראה של הספות - מדובר בספות ישנות של "קיבוץ הזורע" עם כריות גדולות מבד - ריפוד ישן אבל מיוחד. בכל אופן החלטנו לפנות לחברת "אקספרט קרפט", בהמלצה של חברים טובים שלנו.
הצעת המחיר שלהם נראתה לנו הוגנת, וסגרנו אתם את ניקיון הספות. מסתבר שההוצאה הייתה שווה כל שקל!!! הניקיון של הספות היה מדהים - לא האמנתי למראה עיני, הספות נראו כמעט כמו חדשות! הם ניקו לנו את הספות בניקוי יבש באמצעות מכונה מיוחדת שמתיזה מים ושואבת ולכן הספות נשארו יבשות.
המחיר נשאר כפי שסוכם והם הותירו עלינו רושם חיובי מאוד - אין ספק שבעתיד נשתמש בהם שנית!
נועם, ירושלים

, מאי 2013

בביתנו שטיח מקיר לקיר ובמהלך השנים עבר הרבה גלגולים. הגענו להחלטה שכדאי לנקותו בדחיפות. את רוני מחברת "אקספרט קרפט" הכרנו בתיווכו של חבר טוב, שהיה מרוצה משירותיו והמליץ עליו בחום.
מדובר בחברה רצינית, ורוני במיוחד! הוא הגיע לביתנו עם מכונה משוכללת - רוני הסביר לנו שהמכונה מחברת Harloff האמריקאית עובדת בטכניקה של השפרצה ושאיבה בו זמנית ובלחץ גבוה ולכן מאפשרת ניקוי עמוק ויסודי מבלי, שהשטיח יספג במים - טכניקה מעולה שמתאימה במיוחד לשטיחים קבועים מקיר לקיר.
מאז ועד היום -עברו כבר שלוש שנים, אנחנו משתמשים רק בשירותיו של רוני, לא מתפשרים על אחרים. הוא מתחזק לנו באופן קבוע, אחת לכמה זמן, את השטיח ולעיתים, במידת הצורך הוא מנקה גם את הספות בסלון.
העבודה של רוני מקצועית ויסודית. ללא ספק הוא יודע מה הוא עושה ואיך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. הוא מקפיד להשאיר אחריו נקי ומסודר ובשורה התחתונה, אני מאוד מרוצה מהשירות והעבודה האיכותית ואני ממליצה עליו בחום.
ג''ון מירושלים

, אפריל 2013

חברת "אקספרט קרפט" פשוט מעולים!!!
יש לי שטיח פרסי מהמם ויוקרתי מאוד שהיה חשוב לי לשמור עליו כמו שהוא בלי פגמים, קבלתי אותו בירושה מסבתא ולכן לא רציתי לוותר עליו למרות שהצטברו כמויות ענקיות של לכלוכך אבק וכתמים שלא הצלחתי להסיר. פניתי לחברת "אקספרט קרפט" דרך האתר שלכם, הם הגיעו אלי הביתה לתת הצעת מחיר ולהסביר כיצד יתבצע הניקוי, הצעת המחיר שלהם הייתה הוגנת מאוד ולכן קבעתי שהם יהיו אלה האחראים לניקוי השטיח שכ"כ יקר ללבי. הם ניקו את השטיח עם מכונה מיוחדת מתצורת אמריקה, שמופעלת באמצעות השפרצה ושאיבה בו זמנית בלחץ גבוה, מה שנתן לשטיח תוצאה שלא תאמין! כל הכתמים העקשניים ששנים ניסיתי להסיר אותם, התפוגגו והמראה של השטיח היה פשוט פנטסטי!
אני לקוח מאוד מרוצה.
משה, מאדם.

, אפריל 2013

לפני כמה שנים קניתי שטיח מאוד יקר, אבל בחלוף השנים הצטברו עליו המון כתמים אבק ולכלוך, ניסיתי להוריד את הכתמים בעזרת חומרי ניקוי שונים והברשה, ללא הצלחה. לכן חיפשתי באינטרנט חברה שמתמחה בניקוי שטיחים עמוק, והגעתי ל"אקספרט קרפט" קיבלתי מהם הצעת מחיר קצת יקרה, אבל ללא ספק זה שווה את מבחן התוצאה.
ביום שקבענו הגיע איש צוות, עם כל הציוד הנדרש לניקוי שטיחים כולל חומרי ניקוי מיוחדים (מחברת Chemspec האמריקאית) ומכונה תעשייתית, מיוחדת שעובדת בטכניקה של השפרצה ושאיבה בו זמנית ובלחץ גבוה, ומאפשרות לבצע ניקוי עמוק ויסודי, מבלי שהשטיחים יספגו מים. התוצאה הייתה מצוינת, השטיח היה נקי מאבק, והכתמים שדבקו עליו בעיקשות ירדו באמצעות הפעולה של המכונה. השטיח נראה ממש כמו ביום שקנינו אותו!
אני ממליצה עליהם בחום!
נטלי, ירושלים

, מרץ 2012

אני חובבת שטיחים ופעם בשנה אני דואגת לשלוח אותם לניקוי מקצועי, זה כבר כמה שנים שאני משתמשת שירותים של חברת "אקספרט קרפט".
בתחילת דרכינו, היה זה מעט לפני פסח וחיפשתי מישהו שינקה לי את השטיח. מאחר והייתי מאוד לחוצה בזמן ומיכאל היחיד שהיה זמין בזמן כה קצר.
מאז בכל פעם שאני מזמינה את מיכאל הוא מגיע אליי לקחת את השטיח דואג לניקיונו ומחזיר לי אותו אחרי מס'' ימים (4 ימים במקסימום) נקי ומצוחצח כמעט כמו חדש.
השנה זה שטיח משי עבודת מכונה. מיכאל הסביר לי שהם מנקים אותו בשיטת שטיפה האמריקאית- "סטים" שמבוצעת במידת הצורך בעבודת יד או במכונות.
מיכאל והצוות שלו הם אנשים מקסימים ומאוד שירותיים בסולם של 1-10 הם 10+!! הם מתאימים את עצמם ללקוח מבחינת הזמנים, אני קובעת את השעה והיום שמתאימים לי והמחיר לאורך השנים קבוע ללא שינוי.
בחורים אמינים ומאוד מומלצים.
בברכה,
ויקטוריה מירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 09:00-18:00, ו' 09:00-14:00

התמחויות

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

התמחויות

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיח רגיל
ניקוי שטיח מקיר לקיר

ניקוי ספות וריפודים

ניקוי ספות בד
ניקוי ספות עור
ניקוי ריפודים

תאור העסק

איכות ושירות ברמה אחת מעל כולם כבר 20 שנה! נשמח להגיע להצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות וללא תשלום. מומחים לניקוי ותיקון כל סוגי השטיחים והריפודים. ניקוי רהיטי עור, ניקוי וחיטוי תעלות מיזוג. כל המיכשור וחומרי הניקוי מיובאים בלעדית מהחברות המובילות בתחום בארה"ב. עובדי החברה הינם יוצאי צבא, אשר עברו סינון קפדני. ניקוי שטיחים עבודת יד. תיקון אומנותי של שטיחים עבודת יד. הורדה והוספה של פרנזים לשטיחים. ניקוי מזרונים. ניקוי וחיטוי מערכות מיזוג. טיפול מונע ריחות. לחברה למעלה מ-10,000 לקוחות, ביניהם הכנסת, אל-על, מפעלי היי-טק, מוסדות, משרדי ממשלה, משרדים, מלונות בוטיק ואלפי לקוחות פרטיים ברחבי הארץ. אצלנו הביקור הוא ללא התחייבות וללא תשלום, נשמח לעמוד לשירותכם!

אתר העסק: http://www.expert-carpet.co.il

אקספרט קרפט

אקספרט קרפט

רונית רבנו


9.5

אקספרט קרפט

רונית רבנו

9.5

לקבלת הצעת מחיר

073-2721696 חייג